kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iz (za)raznih medija...

Stranica 21 / 40. Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 21 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 13.01.16 14:38

IslamBosna.ba - U Francuskoj džamije se češće grade od rimokatoličkih crkvi, a sada je utvrđeno da postoji više onih koji prakticiraju islam i njegova pravila od katolika. Gotovo 150 džamija je trenutno u izgradnji, i one se nalaze u različitim fazama izgradnje prema Mohamedu Moussaouiju, predsjedniku Muslimanskog vijeća Francuske (CFCM).
Ukupan broj džamija u Francuskoj je gotovo udvostručen u posljednjih deset godina, tako da njihov broj premašuje 2.000. Najistaknutiji vođa muslimana u Francuskoj Dalil Boubakeur, direktor Velike džamije u Parizu, je nedavno pozvao da se opet broj džamija u Francuskoj udvostruči i premaši brojku od 4.000, kako bi zadovoljio sve veću potražnju. Nasuprot tome, u protekloj deceniji samo 20 novih rimokatoličkih crkava je izgrađeno, a zatvoreno je više od 60, od kojih su mnoge predodređene da postanu džamije, stoji u istraživanju La Croixa, rimokatoličkih dnevnih novina sa sjedištem u Parizu.
Iako 64 odsto francuskog stanovništva (ili 41,6 miliona od 65 miliona stanovnika) se identificira kao rimokatolici, samo 4,5 odsto (ili 1,9 miliona) su zapravo katolici praktičari, prema Institutu za javno mnijenje Francuske (Ifop). Kao poređenje, 75 odsto (4,5 miliona) od 5 miliona sjeverno-afričkih i subsaharskih muslimana u Francuskoj se identificiraju kao vjernici, i 41 odsto (ili 2,5 milona) kažu da su praktikanti, stoji također u Ifopovom izvještaju objavljenom 1. augusta. U izvještaju se također kaže da će više od 70 odsto francuskih muslimana postiti mjesec ramazan.
Kad se sve uzme u obzir, podaci istraživanja pružaju empirijski dokaz da je islam na dobrom putu da pretekne katoličanstvo i bude dominantna religija u Francuskoj. Kako njihov broj raste muslimani Francuske postaju i samopouzdaniji nego ikad ranije. Kao dokaz stoji da su muslimanske grupe tražile od Rimokatoličke crkve dozvolu da koriste njihove prazne crkve kako bi riješile prometne probleme koje prouzrokuju hiljade muslimana koji klanjaju na ulicama zbog nedostatka adekvatnog prostora.
U pismu upućenom 11. marta Crkvi Francuske Nacionalna Federacija Velike džamije u Parizu, Vijeće demokratskih muslimana Francuske i muslimanska grupa aktivista Collectif Banlieues Respect pozvali su katoličku crkvu, u ime međuvjerske solidarnosti, da svoje prazne crkve ustupe muslimanima tokom džuma namaza petkom, kako se muslimani ne bi molili na ulicama i bili taoci politike. Svakog petka, hiljade muslimana Pariza i drugih francuskih gradova preplave ulice i trotoare i na taj način zatvore okolne kompanije, radnje i nemuslimansko stanovništvo u svojim uredima i kućama sve dok se džuma namaz ne završi. Pojedine džamije su također počele koristi razglas kako bi se hutba čula na ulici.
Pitanje nelegalnih uličnih molitivi je pokrenuto u decembru 2010. kada je Marine Le Pen, iz stranke Nacionalnog fronta, osudila ih kao "okupaciju bez tenkova ili vojnika”. Tokom skupa u Lyonu ona je namaz na ulici uporedila s nacističkom okupacijom. “Za one koji žele puno govoriti o Drugom svjetskom ratu, ako je već riječ o okupaciji onda možemo govoriti o muslimanskim molitvama na ulici, jer je to okupiranje teritorije. To je okupiranje dijelova teritorija, općina u kojima se vjerski zakoni primjenjuju. To je okupacija. Naravno nema tenkova, nema vojnika, ali je to ipak okupacija i koja se teško odražava na lokalno stanovništvo"
Mnogi francuski birači su se slažu. Zapravo, pitanje namaza na ulicama postaje glavnim pitanjem kao i šire pitanje uloge islama u Francuskom društvu uoči predsjedničkih izbora 2012. Prema istraživanju Ifopa za francuske novine Soir gotovo 40 odsto francuskih birača slaže se s pogledima Le Penove da namazi na ulicama podsjećaju na okupaciju. Drugo javno mišljenje objavljeno u novinama Le Parisien pokazuje da glasači vide Le Penovu, koja krstari zemljom tvdeći da je nad Francuskom izvršena invazija muslimana i da je Francusku izdala njena elita, kao kandidata koji najbolje odgovara za rješavanje "problema" muslimanske imigracije.
Trenutni francuski predsjednik Nicolas Sarkozy je nedavno okarakterisao namaze na ulici kao "neprihvatljivim", i da se ne smije dopustiti da ulice postanu "proširenje džamija". On je također upozorio da zauzimanje ulica od strane muslimana predstavlja podrivanje sekularne francuske države koja odvaja državu i vjeru. Ministar unutrašnjih poslova Claude Guéant je 8. augusta izjavio da muslimani koji klanjaju na ulicama Pariza bi trebali koristiti napuštene vojne kasane. “Molitve na ulicama nisu prihvatljive", rekao je Guéant. "To mora prestati."
IslamBosna.ba

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 21 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 13.01.16 17:47

metilda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
metilda je napisao/la:

Iz (za)raznih medija... - Page 21 3791038771

U tekstu pogreška:

Mladi Petrov impresionirao je najviše dubrovačko-neretvanskog biskupa Matu Uzinića, pod čiju biskupiju i pripada grad Metković


Metković spada pod splitsko-makarsku nadbiskupiju, tako da kad autor ne zna osnovne stvari i sam članak djeluje pretencijozno i naijački za drugu stranu  Iz (za)raznih medija... - Page 21 2343104142

baš naprotiv, osnovne stvari je autor jako dobro pokopčao, a..ova greška je toliko minorna da bolje nemere biti

i dalje, polit i vužgat!!! Iz (za)raznih medija... - Page 21 3679994209


pa dobro.. jedno ozbiljno pitanje.. misliš li da je osoba koja se ispovijeda i pričešćuje i ide redovno nedjeljom na misu manje sposobna i vrijedna od one koja to ne radi?
Misliš li da sam ja koja uza sve gore navedeno pripadam Crkvi i slušam što Kaptol zbori, mada ga slijepo ne slijedim, manje vrijedna od vas koji ne vjerujete?  Iz (za)raznih medija... - Page 21 3102334490
misli... Iz (za)raznih medija... - Page 21 684758713
predrasude imaju različite oblike, imena i boje...  Iz (za)raznih medija... - Page 21 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 21 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 13.01.16 21:19

metilda je napisao/la:
pizda je napisao/la:
metilda je napisao/la:
taja je napisao/la:Evo talibana, krenuli su na put u prapovijest
Oooo majku ti jebem zaostalu

http://www.jutarnji.hr/ladislav-ilcic-ulazi-u-novi-resor--predsjedniku-hrasta-namijenjeno-mjesto-u-ministarstvu-demografije/1496837/

pa sve ono što je Ilčić rekao za imigrante, da su jednako vrijedni ali kulturno različiti od europljana  rekao je i Yehudi na ovoj istoj temi i to još gore...  Iz (za)raznih medija... - Page 21 3102334490

ali Yehi nije ministar...Iz (za)raznih medija... - Page 21 684758713

Pa zar nije istina da su imigranti kulturološki i religijski različiti od europljana? mislim, ovdje iz političke korektnosti ne lijepimo linkove sa silovanima žena u njemačkoj, ali šutnja o tome ništa ne rješava

Konacno sam naisla na temu koja me zaintigrirala napisati koju pametnu a ne cudi me da ju je potegnula metilda - definitvno jaci adut na ovom forumu. Silovanje zena od strane afrikanaca po evropskim gradovima?  To je kao nova tema u danasnjoj povijesti ? Silovanje zena da bi se protivnik moralno porazio je prica stara koliko i covjecanstvo. Sjetimo se otmice sabinjanki samo nam sad to ko romaticno. Ne radi se tu o kulturoloskim razlikama koliko o razlikama izmedju spolova. Silovalo se u svakom ratu, silovali su svi redom kako je tko stigao i kome se to cinilo zgodnim nacinom kako mentalno sjebati i poniziti protivnika. Ali ono sto mene u cijeloj prici kopka je, gdje su ti muskarci koji su trebali obraniti svoje zene ? Gdje? Jebes ti te muskarce koji imaju braniti svoje zene a drugi ih javno siluju. To nisu muskarci, to su da prostite, mimozice koje se drze one, naj mene jebat i koda me nisi. Kao da je zeni bitno jel ju silovao afrikanac, evropljanin il marsovac ako zivi u sustavu u kojem nije zasticena a silovatelju se traze olakotne okolnosti. Da ga jebes, to je i dalje ne muski svijet, nego svijet mimozica i picketina a ne ljudi. I nema veze ni sa nacijama, ni sa religijama, ni sa kulturoloskim razlikama nego sa osnovnim prirodnim principima.

I da, o tome se treba pricati ali ne kroz kojekakve uske okuluse nego onako kako prica stoji.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 21 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 13.01.16 22:39

btw je napisao/la:
metilda je napisao/la:

pa dobro.. jedno ozbiljno pitanje.. misliš li da je osoba koja se ispovijeda i pričešćuje i ide redovno nedjeljom na misu manje sposobna i vrijedna od one koja to ne radi?
Misliš li da sam ja koja uza sve gore navedeno pripadam Crkvi i slušam što Kaptol zbori, mada ga slijepo ne slijedim, manje vrijedna od vas koji ne vjerujete?  Iz (za)raznih medija... - Page 21 3102334490
misli... Iz (za)raznih medija... - Page 21 684758713
predrasude imaju različite oblike, imena i boje...  Iz (za)raznih medija... - Page 21 1523192931

ne znam, ja sam Alhambritu doživjela drugačije, ali svejedno ako ona to i potvrdi.. zanimljivo je da se na Kicovom forumu prepirem s jednom drugom, vjerničkom predrasudom, a ta je da svi ljudi nisu djeca Božja što dotični vjernici tvrde, dok ja tvrdim da svi ljudi jesu djeca Božja.. pri tome mislim zaista na sve ljude bez obzira na vjeru, naciju, rasu.. ne možeš vjerovati da jedan čovjek vjernik (u ovom slučaju protestant) može nekog drugog čovjeka koji ne pripada njegovoj denominaciji smatrati đavolskim djetetom... vjerojatno to nevjernicima izgleda i zvuči smiješno, ali meni kao vjerniku je to prestrašno... 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 21 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 13.01.16 22:46

jebOsfrJkojAplanTnemA je napisao/la:

Konacno sam naisla na temu koja me zaintigrirala napisati koju pametnu a ne cudi me da ju je potegnula metilda - definitvno jaci adut na ovom forumu. Silovanje zena od strane afrikanaca po evropskim gradovima?  To je kao nova tema u danasnjoj povijesti ? Silovanje zena da bi se protivnik moralno porazio je prica stara koliko i covjecanstvo. Sjetimo se otmice sabinjanki samo nam sad to ko romaticno. Ne radi se tu o kulturoloskim razlikama koliko o razlikama izmedju spolova. Silovalo se u svakom ratu, silovali su svi redom kako je tko stigao i kome se to cinilo zgodnim nacinom kako mentalno sjebati i poniziti protivnika. Ali ono sto mene u cijeloj prici kopka je, gdje su ti muskarci koji su trebali obraniti svoje zene ? Gdje? Jebes ti te muskarce koji imaju braniti svoje zene a drugi ih javno siluju. To nisu muskarci, to su da prostite, mimozice koje se drze one, naj mene jebat i koda me nisi. Kao da je zeni bitno jel ju silovao afrikanac, evropljanin il marsovac ako zivi u sustavu u kojem nije zasticena a silovatelju se traze olakotne okolnosti. Da ga jebes, to je i dalje ne muski svijet, nego svijet mimozica i picketina a ne ljudi. I nema veze ni sa nacijama, ni sa religijama, ni sa kulturoloskim razlikama nego sa osnovnim prirodnim principima.

I da, o tome se treba pricati ali ne kroz kojekakve uske okuluse nego onako kako prica stoji.

da, ali zaboravljaš da njemačka nije u ratu, da se sve događa u situaciji kad se cijeli svijet podigao da se tim imigrantima pruži svaka moguća pomoć.. ne tako davno kad je bila strka oko Charlie Hebdoa ja sam osuđivala vrijeđanje muslimanskih svetinja govoreći da je vjera tako intimna stvar da svaka uvreda djeluje osobno na vjernika, bio on musliman ili vjernik bilo koje vjere.. međutim, ovo me je iznenadilo jer nisam očekivala toliku razinu agresivnosti..
što se tiče muškaraca koji su trebali braniti svoje žene - možda su mlakonje, možda su se prestrašili i pobjegli, možda nitko nije zvao policiju, ali zabrinjava podatak da je gradonačelnica Koelna pozvala žene da se ponašaju čednije, da je član osiguranja naše gore list dobio otkaz zbog obrane žena što govori da u europi još nisu načisto žele li zadržati svoje kulturološke standarde i dostignuća u ljudskim pravima ili netko doista želi uvesti šerijat u eu zakonodavstva..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 21 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 14.01.16 7:31

metilda je napisao/la:
jebOsfrJkojAplanTnemA je napisao/la:

Konacno sam naisla na temu koja me zaintigrirala napisati koju pametnu a ne cudi me da ju je potegnula metilda - definitvno jaci adut na ovom forumu. Silovanje zena od strane afrikanaca po evropskim gradovima?  To je kao nova tema u danasnjoj povijesti ? Silovanje zena da bi se protivnik moralno porazio je prica stara koliko i covjecanstvo. Sjetimo se otmice sabinjanki samo nam sad to ko romaticno. Ne radi se tu o kulturoloskim razlikama koliko o razlikama izmedju spolova. Silovalo se u svakom ratu, silovali su svi redom kako je tko stigao i kome se to cinilo zgodnim nacinom kako mentalno sjebati i poniziti protivnika. Ali ono sto mene u cijeloj prici kopka je, gdje su ti muskarci koji su trebali obraniti svoje zene ? Gdje? Jebes ti te muskarce koji imaju braniti svoje zene a drugi ih javno siluju. To nisu muskarci, to su da prostite, mimozice koje se drze one, naj mene jebat i koda me nisi. Kao da je zeni bitno jel ju silovao afrikanac, evropljanin il marsovac ako zivi u sustavu u kojem nije zasticena a silovatelju se traze olakotne okolnosti. Da ga jebes, to je i dalje ne muski svijet, nego svijet mimozica i picketina a ne ljudi. I nema veze ni sa nacijama, ni sa religijama, ni sa kulturoloskim razlikama nego sa osnovnim prirodnim principima.

I da, o tome se treba pricati ali ne kroz kojekakve uske okuluse nego onako kako prica stoji.

da, ali zaboravljaš da njemačka nije u ratu, da se sve događa u situaciji kad se cijeli svijet podigao da se tim imigrantima pruži svaka moguća pomoć.. ne tako davno kad je bila strka oko Charlie Hebdoa ja sam osuđivala vrijeđanje muslimanskih svetinja govoreći da je vjera tako intimna stvar da svaka uvreda djeluje osobno na vjernika, bio on musliman ili vjernik bilo koje vjere.. međutim, ovo me je iznenadilo jer nisam očekivala toliku razinu agresivnosti..
što se tiče muškaraca koji su trebali braniti svoje žene - možda su mlakonje, možda su se prestrašili i pobjegli, možda nitko nije zvao policiju, ali zabrinjava podatak da je gradonačelnica Koelna pozvala žene da se ponašaju čednije, da je član osiguranja naše gore list dobio otkaz zbog obrane žena što govori da u europi još nisu načisto žele li zadržati svoje kulturološke standarde i dostignuća u ljudskim pravima ili netko doista želi uvesti šerijat u eu zakonodavstva..

O, itekeko smo svi mi u ratu ako se ratuje zbog resursa koji nama trebaju a zemlje koje ih imaju i nece dati milom. Osim toga, mnogo zena itekako dobro zaradjuje od prodaje oruzja pa su posredno itekako u ratu.

Apropo zena i njihovog ponasanja, meni je sasvim razumljiv poziv gradonacelnice Koelna. Danas se zene uistinu ponasaju preraskalaseno iako to nije nikako opravdanje za silovanja i niti slucajno nisam pristasa da to ide kao olakotna okolnost za silovatelja. Ali kad dodje do sraza dviju razlicitih kultura, a dolazi svako toliko, nebitno da li oni dolaze nama ili mi njima, onda se treba i ponasanje prilagoditi.

Uvijek treba ocekivati da ti susjed, sugradjanin ili pridoslica imaju sasvim drugaciji pogled na opceprihvaceno ponasanje. Ako se vi ovdje volite skidati goli, i uleti vam hrpa nabrijanih konzervativaca, naravno da ni vama ni njima nece biti ugodno ako vi nastavite sa svojim ponasanjem. Neminovno je da ce te se mijenjati i vi i oni i prilagoditi jedan drugome ako ostanete na istom podrucju a pogotovo ako ti pridosli pokazuju naznake iskoristavanja te vase nagosti na ruzan nacin. Ne znam jesam li u pravu ali mislim da je to uvijek tako.

A danasnje zene su cudna bica. One se urede za bilo kojeg muskrca i tako da privuku bilo kojeg ili sto vise njih a tek onda biraju. Nekoc je to islo drugacije. Tek kad su se partneri izabrali, krenuli bi se posebno uredjivati jedan za drugog. Pricala mi je baka o tome i meni je to normalnije ponasanje ali zato ja i jesam ultrakonzervativac. Iz (za)raznih medija... - Page 21 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 21 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 14.01.16 7:42

jebOsfrJkojAplanTnemA je napisao/la:

Osim toga, mnogo zena drzava itekako dobro zaradjuje od prodaje oruzja pa su posredno itekako u ratu.


Iz (za)raznih medija... - Page 21 1619348112 Nisam jos popila svoj jutarnji caj.Skuzajte na ovoj gresci.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 21 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 14.01.16 7:50

Uuuuuuuuuuuu, ultrakonzeŕvakrivka.... sad cemo vidjeti koliko je socijalño inteligentna i kako ce se ona ponasati u rimu Iz (za)raznih medija... - Page 21 1523192931 jedva cekam!!!!!!!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 21 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 14.01.16 7:57

Vel'ka Maca je napisao/la:Uuuuuuuuuuuu, ultrakonzeŕvakrivka.... sad cemo vidjeti koliko je socijalño inteligentna i kako ce se ona ponasati u rimu Iz (za)raznih medija... - Page 21 1523192931 jedva cekam!!!!!!!

Kakav Rim ? Ovo je vise predgradje nekog zaseoka. Iz (za)raznih medija... - Page 21 1619348112 Ako se ovdje moram snalaziti onda cete se vi prije meni morati prilagoditi nego obrnuto. Iz (za)raznih medija... - Page 21 1523192931

Pa da pocnem sa novim zakonima.

Od danas je strogo zabranjeno drzati sugovornike za jaja. Ne samo da nije lijepo, nego i ruzno izgleda a i sugovornik se onda ne usudi nista rec.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 21 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 14.01.16 8:29

jebOsfrJkojAplanTnemA je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Uuuuuuuuuuuu, ultrakonzeŕvakrivka.... sad cemo vidjeti koliko je socijalño inteligentna i kako ce se ona ponasati u rimu Iz (za)raznih medija... - Page 21 1523192931 jedva cekam!!!!!!!

Kakav Rim ? Ovo je vise predgradje nekog zaseoka. Iz (za)raznih medija... - Page 21 1619348112 Ako se ovdje moram snalaziti onda cete se vi prije meni morati prilagoditi nego obrnuto. Iz (za)raznih medija... - Page 21 1523192931

Pa da pocnem sa novim zakonima.

Od danas je strogo zabranjeno drzati sugovornike za jaja. Ne samo da nije lijepo, nego i ruzno izgleda a i sugovornik se onda ne usudi nista rec.

nema vrdanja gospođo Jebo kojoj fali marihuana... kad si u rimu, act like romans do... (iako osobno ne mislim baš tako... ali ti kao ultrakonzerva bi se toga trebala držati ko svetog pisma)

ne znam još da li griješim, ali ne činiš mi se pretjerano bistrom... slabo I sporo kopčaš ili uopće ne kopčaš... vidjet ćemo ako ostaneš još koji dan... god speed!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 21 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 14.01.16 9:02

Vel'ka Maca je napisao/la:
jebOsfrJkojAplanTnemA je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Uuuuuuuuuuuu, ultrakonzeŕvakrivka.... sad cemo vidjeti koliko je socijalño inteligentna i kako ce se ona ponasati u rimu Iz (za)raznih medija... - Page 21 1523192931 jedva cekam!!!!!!!

Kakav Rim ? Ovo je vise predgradje nekog zaseoka. Iz (za)raznih medija... - Page 21 1619348112 Ako se ovdje moram snalaziti onda cete se vi prije meni morati prilagoditi nego obrnuto. Iz (za)raznih medija... - Page 21 1523192931

Pa da pocnem sa novim zakonima.

Od danas je strogo zabranjeno drzati sugovornike za jaja. Ne samo da nije lijepo, nego i ruzno izgleda a i sugovornik se onda ne usudi nista rec.

nema vrdanja gospođo Jebo kojoj fali marihuana... kad si u rimu, act like romans do... (iako osobno ne mislim baš tako... ali ti kao ultrakonzerva bi se toga trebala držati ko svetog pisma)

ne znam još da li griješim, ali ne činiš mi se pretjerano bistrom... slabo I sporo kopčaš ili uopće ne kopčaš... vidjet ćemo ako ostaneš još koji dan... god speed!

Ne vrdam ja nista. Pa vidi vam se tko je koliko pisao, klikam sve sada pa nalijecem i na statiskticke podatke foruma. Apropo tvoje opaske da pricam sama sa sobom, a s kim je onda gospon Pizda pricao kad je toliko postova nastanco ? I onda meni kazete da pricam sama sa sobom ha ha ha . I ti to nazivas Rimom ? Rim je bio velegrad i centar moci u to vrijeme i otud poslovica. Rimljani koji bi dosli u neko selo, ponasali su se i dalje kao Rimljani a nisu se prilagodili seoskom zivlju a kamoli nekom usputnom konaku gdje bi prenocili. To sam htjela rec. Na ovom forumu se osjecam ko Rimljanka koja je usla u konak i sad ti meni kazes da nisam bistra sto vidim da tu pise uvrh glave tri covjeka ?
Evo, otka sam ja dosla, pise Metilda, BTW, Pizda i ti. Dobro, to je cetiri. Pocela sam i ja ko onaj Kalamarko.
. Ako nisam bistra, moja stvar. Sve ovisi u usporedbi s kim nisam bistra. Tebe jos ne poznajem i ako si neki genijalac, onda je to cak i kompliment.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 21 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 14.01.16 9:13

ne pada mi na pamet prepucavat se... ako ti ne kužiš tko je tu kome I u ovom slučaju rim... jebiga.
srećno!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 21 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 14.01.16 9:33

Vel'ka Maca je napisao/la:ne pada mi na pamet prepucavat se... ako ti ne kužiš tko je tu kome I u ovom slučaju rim... jebiga.
srećno!

Ne prepucavamo se, razmjenjujemo dojmove Iz (za)raznih medija... - Page 21 684758713
Razliciti su nam i nema tu mjesta za prepucavanje.
Svatko ima pravo na svoje dojmove. Ono sto je tebi Rim, meni je konak u zaseoku. Iz (za)raznih medija... - Page 21 1523192931
Navikla sam na vise i ne mozes me kriviti zbog toga. Ali i ti imas pravo, manje je vise, rekao je netko na Fensibuku. Iz (za)raznih medija... - Page 21 1619348112

Nema mi kolege ali poznavajuc ga, u ovo vrijeme je u kurcu jer ga prsti svrbe, radi naporan posao pa ne moze do tipkovnice.
Odoh, vidim da se vama ovdje uopce ne prica osim Metildi. Cuvaje ju kao kap vode na dlanu jer ako vam ona ode ko Glista, slabo cete vi imati ikakav forum, pardon, Rim. Iz (za)raznih medija... - Page 21 1619348112
A i draga mi je jer pripada mojoj konzervativnoj struji. Iz (za)raznih medija... - Page 21 3214182331

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 21 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 14.01.16 9:51

ma meni je ovo totalna glista... iako dobro glumi antipatičnost.
voli puno serendat oko stvari koje se mogu reći u dvije riječi. voli izvrtat činjenice. voli raspredat o izbjeglicama/migrantima.
glista!!!!
amin.

glisto, prepobuci neku drugu haljinu, ova mi je antipatična...
jedino mi ne vuče na glistu činjenica da je netolerantna I pristrana prema neistomišljenicama... glista ipak ima širinu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 21 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 14.01.16 10:44

Varas se. Nista ja ne glumim.
Nisu mi dragi vulgarni ljudi a ti si svojim prvim postom koji si mi uputila ostavila dojam da bi mogla biti takva. Prvi dojam je prvi dojam.
Mozda ga i popravis. Ne znam. Iz (za)raznih medija... - Page 21 684758713

Al ok, jasno mi je da ja tebi necu biti bas simpaticna ali ne mislim se ni truditi.

Pocelo mi goditi sto u meni vidite Glistu Iz (za)raznih medija... - Page 21 1523192931 Citam joj postove Iz (za)raznih medija... - Page 21 3384354616

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 21 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 14.01.16 10:59

vulgarna, politički nekorektna I još svašta nešto na čemu sam dugo radila, razvijala I njegovala... I na što sam vrlo ponosna.

evo nam je pametna koleginica ligeja okačila jedan krasan klipić s čijim se mišljenjem u potpunosti slažem a koje može biti vrlo neprihvatljivo ovima koji su rasli s metlom u guzici I još se time ponose Iz (za)raznih medija... - Page 21 3111943984


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 21 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 14.01.16 11:02

jebOsfrJkojAplanTnemA je napisao/la:


O, itekeko smo svi mi u ratu ako se ratuje zbog resursa koji nama trebaju a zemlje koje ih imaju i nece dati milom. Osim toga, mnogo zena itekako dobro zaradjuje od prodaje oruzja pa su posredno itekako u ratu.

Apropo zena i njihovog ponasanja, meni je sasvim razumljiv poziv gradonacelnice Koelna. Danas se zene uistinu ponasaju preraskalaseno iako to nije nikako opravdanje za silovanja i niti slucajno nisam pristasa da to ide kao olakotna okolnost za silovatelja. Ali kad dodje do sraza dviju razlicitih kultura, a dolazi svako toliko, nebitno da li oni dolaze nama ili mi njima, onda se treba i ponasanje prilagoditi.

Uvijek treba ocekivati da ti susjed, sugradjanin ili pridoslica imaju sasvim drugaciji pogled na opceprihvaceno ponasanje. Ako se vi ovdje volite skidati goli, i uleti vam hrpa nabrijanih konzervativaca, naravno da ni vama ni njima nece biti ugodno ako vi nastavite sa svojim ponasanjem. Neminovno je da ce te se mijenjati i vi i oni i prilagoditi jedan drugome ako ostanete na istom podrucju  a pogotovo ako ti pridosli pokazuju naznake iskoristavanja te vase nagosti na ruzan nacin. Ne znam jesam li u pravu ali mislim da je to uvijek tako.

A danasnje zene su cudna bica. One se urede za bilo kojeg muskrca i tako da privuku bilo kojeg ili sto vise njih  a tek onda biraju. Nekoc je to islo drugacije. Tek kad su se partneri izabrali, krenuli bi se posebno uredjivati jedan za drugog. Pricala mi je baka o tome i meni je to normalnije ponasanje ali zato ja i jesam ultrakonzervativac.  Iz (za)raznih medija... - Page 21 1523192931

dobro, to da smo svi posredno u ratu prihvaćam i razumijem..
ali po tome rat nije nikada ni prestao otkad je onaj prvi majmun podigao kost..  Iz (za)raznih medija... - Page 21 3114667799
ja vidim milijune poniženih arapa i muslimana od vremena kolonizatora, od proglašenja države izrael, od pojasa gaze i zida i mogu razumjeti njihov gnjev..
ali isto tako ne mogu razumjeti da netko tko je u najboljoj životnoj dobi došao živjeti na nečijoj grbači sada želi promijeniti stil života domaćina i prilagoditi ga svom svjetonazoru..
imam dvije kćeri i one nose i tajice i mini suknje i bilo bi mi strašno da se sad moram bojati hoće li tko pobjeći iz prihvatilišta u Brodu i lutati Hrvatskom i gledati kako će silovati ili nedajbože kao u Turskoj svaki dan aktivirati bombe..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 21 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 14.01.16 11:05

Vel'ka Maca je napisao/la:ma meni je ovo totalna glista... iako dobro glumi antipatičnost.
voli puno serendat oko stvari koje se mogu reći u dvije riječi. voli izvrtat činjenice. voli raspredat o izbjeglicama/migrantima.
glista!!!!
amin.

glisto, prepobuci neku drugu haljinu, ova mi je antipatična...
jedino mi ne vuče na glistu činjenica da je netolerantna I pristrana prema neistomišljenicama... glista ipak ima širinu

je, to je netko tko nas dobro poznaje, a to može biti samo Glistač...  Iz (za)raznih medija... - Page 21 3111943984
čudno mi je što stalno mene spominje kao da sam ja nešto bitno na ovom forumu  Iz (za)raznih medija... - Page 21 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 21 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 14.01.16 11:08

Maca testira nove korisnice?Iz (za)raznih medija... - Page 21 11484130

Nije to moja Glistonija. Iz (za)raznih medija... - Page 21 3102334490:cura_voli:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 21 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  taja 14.01.16 11:21

Iz (za)raznih medija... - Page 21 1523192931
[url=Iz (za)raznih medija... - Page 21 213rjh4
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 21 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 14.01.16 11:22

Vel'ka Maca je napisao/la:ma meni je ovo totalna glista... iako dobro glumi antipatičnost.
voli puno serendat oko stvari koje se mogu reći u dvije riječi. voli izvrtat činjenice. voli raspredat o izbjeglicama/migrantima.
glista!!!!
amin.

glisto, prepobuci neku drugu haljinu, ova mi je antipatična...
jedino mi ne vuče na glistu činjenica da je netolerantna I pristrana prema neistomišljenicama... glista ipak ima širinu

meni je to dosadno, ne znas ko sto pise a pisanije su uvijek jedne te iste. Osmatraju, gledaju, procjenjuju, odlucuju...Ajd pisi ili si jebi mater, kome trebaju procjenitelji jebote...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 21 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  taja 14.01.16 11:25

Nastavjamo u vedrom Bitwinom tonu  Iz (za)raznih medija... - Page 21 1523192931

Iz (za)raznih medija... - Page 21 11140104_1671088313108687_133967938693912201_n
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 21 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  taja 14.01.16 11:25

Iz (za)raznih medija... - Page 21 12509574_1671090226441829_2154982539389855940_n
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 21 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  taja 14.01.16 11:26

Iz (za)raznih medija... - Page 21 12196268_1654668668083985_2927422440571533653_n
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 21 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  taja 14.01.16 11:27

Iz (za)raznih medija... - Page 21 12193838_1654668698083982_8466204085333068886_n
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 21 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 21 / 40. Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.