kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iz (za)raznih medija...

Stranica 31 / 40. Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next

Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 32 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 02.02.16 9:29

Vel'ka Maca je napisao/la:ja se isto slažem s ligejom I pizdinom sumnjom - ovo nije metilda, ovo je šekspir...
nije da čitam šta tu tipkate pretjerano jer me tema zaista ne zanima, ali mi je uletio onaj post na koji je I ligeja reagirala I po meni je to totalno šekspir

nemam ja nikakvih sumnji jer nemam pojma ko je taj Sekspir niti sam se susretao sa njime. Pa odakle njemu Matildin pass? Mislim da je to bas Matilda sa rastikama i jeguljama i da je pomalo iznervirata pokazala ono zasto se smatra desnicarkom...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 32 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 02.02.16 9:36

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ja se isto slažem s ligejom I pizdinom sumnjom - ovo nije metilda, ovo je šekspir...
nije da čitam šta tu tipkate pretjerano jer me tema zaista ne zanima, ali mi je uletio onaj post na koji je I ligeja reagirala I po meni je to totalno šekspir

nemam ja nikakvih sumnji jer nemam pojma ko je taj Sekspir niti sam se susretao sa njime. Pa odakle njemu Matildin pass? Mislim da je to bas Matilda sa rastikama i jeguljama i da je pomalo iznervirata pokazala ono zasto se smatra desnicarkom...

sumnje utoliko što si napisao da je prerasla iz simaptične I blage desničarke u ultra ustašicu - na to sam mislila...
odakle mu pass - najmanji problem, ljudi se dopisuju godinama privatno, pisala je već u par navrata da se samo s njim ustrajno I virtualno druži... i ovaj stil mi fakat ne liči na metildu... ali slabo i poznajem metildu, al što jes-jes... znam da je i ona spospobna za "pametnu" prepisku.
nemam pojma - draže bi mi bilo da je ovo spiršejker nego metka... metka mi je bila simpa

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 32 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  taja 02.02.16 9:43

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ja se isto slažem s ligejom I pizdinom sumnjom - ovo nije metilda, ovo je šekspir...
nije da čitam šta tu tipkate pretjerano jer me tema zaista ne zanima, ali mi je uletio onaj post na koji je I ligeja reagirala I po meni je to totalno šekspir

nemam ja nikakvih sumnji jer nemam pojma ko je taj Sekspir niti sam se susretao sa njime. Pa odakle njemu Matildin pass? Mislim da je to bas Matilda sa rastikama i jeguljama i da je pomalo iznervirata pokazala ono zasto se smatra desnicarkom...

sumnje utoliko što si napisao da je prerasla iz simaptične I blage desničarke u ultra ustašicu - na to sam mislila...
odakle mu pass - najmanji problem, ljudi se dopisuju godinama privatno, pisala je već u par navrata da se samo s njim ustrajno I virtualno druži... i ovaj stil mi fakat ne liči na metildu... ali slabo i poznajem metildu, al što jes-jes... znam da je i ona spospobna za "pametnu" prepisku.
nemam pojma - draže bi mi bilo da je ovo spiršejker nego metka... metka mi je bila simpa
Metka je simpa i sad, ako se ne razgovara o politici.
Nemate potrebu lagati se i opravdavati njeno pisanje samo zato sto vam nije blisko. 
Ja mislim da to ipak jeste Metka
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 32 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 02.02.16 9:45

taja je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ja se isto slažem s ligejom I pizdinom sumnjom - ovo nije metilda, ovo je šekspir...
nije da čitam šta tu tipkate pretjerano jer me tema zaista ne zanima, ali mi je uletio onaj post na koji je I ligeja reagirala I po meni je to totalno šekspir

nemam ja nikakvih sumnji jer nemam pojma ko je taj Sekspir niti sam se susretao sa njime. Pa odakle njemu Matildin pass? Mislim da je to bas Matilda sa rastikama i jeguljama i da je pomalo iznervirata pokazala ono zasto se smatra desnicarkom...

sumnje utoliko što si napisao da je prerasla iz simaptične I blage desničarke u ultra ustašicu - na to sam mislila...
odakle mu pass - najmanji problem, ljudi se dopisuju godinama privatno, pisala je već u par navrata da se samo s njim ustrajno I virtualno druži... i ovaj stil mi fakat ne liči na metildu... ali slabo i poznajem metildu, al što jes-jes... znam da je i ona spospobna za "pametnu" prepisku.
nemam pojma - draže bi mi bilo da je ovo spiršejker nego metka... metka mi je bila simpa
Metka je simpa i sad, ako se ne razgovara o politici.
Nemate potrebu lagati se i opravdavati njeno pisanje samo zato sto vam nije blisko. 
Ja mislim da to ipak jeste Metka

eto, riješito Iz (za)raznih medija... - Page 32 684758713
ps. meni je i spiršejker simpa - samo ne volim pretvrde stavove u ičemu... jer ponavljam, niš nije samo crno ili samo bijelo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 32 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 02.02.16 9:46

velika većina ljudi je itekako podložna fašistički nastrojitim razmišljanjima samo toga nije svjesna ... da nije tako, ne bi nije jedan genocid bio moguć a malo malo eto ti kakvog novog ... nisu fašisti nikakvi monstrumi kako ih prikazuju u filmovima ... fašisti su sasvim obični ljudi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 32 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 02.02.16 9:58

Glista je napisao/la:velika većina ljudi je itekako podložna fašistički nastrojitim razmišljanjima samo toga nije svjesna ... da nije tako, ne bi nije jedan genocid bio moguć a malo malo eto ti kakvog novog ... nisu fašisti nikakvi monstrumi kako ih prikazuju u filmovima ... fašisti su sasvim obični ljudi

fasisti su braca jedni drugima. I srbi i hrvati potezu 1918, 1941 itd. svaki sa svojom stranom price koja je u biti totalno nebitna. Bitni su rezultati tih prica koji se danas naveliko relativiziraju po sistemu "ustase/cetnici su bili domoljubi, borci a sto je tu i tamo bilo "pretjerivanja" to ne treba stavljati u prvi plan, bitan je program i ciste pobude"...
Nijemci su takve relativizatore sjebali bez vecih problema ali ovo nije Nijemacka vec Balkan...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 32 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 02.02.16 10:04

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:velika većina ljudi je itekako podložna fašistički nastrojitim razmišljanjima samo toga nije svjesna ... da nije tako, ne bi nije jedan genocid bio moguć a malo malo eto ti kakvog novog ... nisu fašisti nikakvi monstrumi kako ih prikazuju u filmovima ... fašisti su sasvim obični ljudi

fasisti su braca jedni drugima. I srbi i hrvati potezu 1918, 1941 itd. svaki sa svojom stranom price koja je u biti totalno nebitna. Bitni su rezultati tih prica koji se danas naveliko relativiziraju po sistemu "ustase/cetnici su bili domoljubi, borci a sto je tu i tamo bilo "pretjerivanja" to ne treba stavljati u prvi plan, bitan je program i ciste pobude"...
Nijemci su takve relativizatore sjebali bez vecih problema ali ovo nije Nijemacka vec Balkan...

em sa potomak jednog a kasnije naletila i udala se za potomka drugog .... i svi puni domoljublja i pričica o tome i relativiziranja ili čak i potpunog negiranja najgorih zločina koje su činile njihove trupe ...a vamo sve ko neki dobri obiteljski ljudi koji eto, vole maltretirati svoju obitelj al to zato jer ih "vole" ...

tako mi je drago da sam bivšem svekru rekla sve šta mislim o njemu prije nego je otišao na onaj svijet... da nisam, sad bi mi bilo žao propuštene prilike ... taj je pak bio pravi nacist a napiso knjiga u kojima to sve hoće prikazati ko humanizam ... pročitala mu knjige i njega i rezimirala jednom kad mi počeo solit pamet da nisu nacisti ništa židovima radili ... jok, velim, vidi se da nisu ... a sam je maltretirao sve svoje kućane pa osto čovjek u šoku kad sam mu na prvo njegovo maltretiranje rekla "no pasaran" i ustala od stola i otišla u sobu ... jebote, koja je to frka onda bila ... drugi poletiti za mnom pitat kako se usudim jer se to nije nitko prije mene usuduio ... ima i fašista ali bome i submisivnih koliko voleš koji nalaze neku ugodu u tom fašističkom iživljavanju nad njima ... nisam ni jedno ni drugo paja odem ako mi takvi nalete uživo .... ke gušti su to Iz (za)raznih medija... - Page 32 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 32 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 02.02.16 10:05

Ma njih dvoje dijele politicke stavove. Malo pise ona, malo on. A povijest ustupanja nickova datira jos od Ein Trauma. Vecinu onog ondje, pisala je Met, Matzo. Meni je Sekspir bio zanimljiv na SoFi i odlicno mi je bilo njegovo sudjelovanje i na nekim topicima koje sam pokrenula. Pametna je to glavica. Samo sto je malo ustasa, a meni Marx i Tile pravo dobri. I jebiga. : D Ajd, zdravo, drugovi. : D Pusa Masovnom. Ona lijepa antifasisticka.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 32 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Lena 02.02.16 16:19

jedna omladinka prijavljuje se!!!! Iz (za)raznih medija... - Page 32 11484130

metila ćerce di grlom u đagode.....znaš da smo ovdje svi crveni  Iz (za)raznih medija... - Page 32 3384354616 Iz (za)raznih medija... - Page 32 1619348112 Iz (za)raznih medija... - Page 32 3084372643

svaki oblik ekstremizma poguban je.....ili crveni ili crni.....
samo šta su ove priče iz davnina zaista meni osobno nevažne.....ajmo vidit šta imamo i kako je nabolje dalje.....
ja nazad ne idem.....
a naši vrli političari svih strana stalno o prošlosti....valjda zato jer ne vide nikakvu budućnost......

i ja sam hrvatica samo da naglasim..... Iz (za)raznih medija... - Page 32 2634474203
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 32 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 02.02.16 19:53

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ja se isto slažem s ligejom I pizdinom sumnjom - ovo nije metilda, ovo je šekspir...
nije da čitam šta tu tipkate pretjerano jer me tema zaista ne zanima, ali mi je uletio onaj post na koji je I ligeja reagirala I po meni je to totalno šekspir

nemam ja nikakvih sumnji jer nemam pojma ko je taj Sekspir niti sam se susretao sa njime. Pa odakle njemu Matildin pass? Mislim da je to bas Matilda sa rastikama i jeguljama i da je pomalo iznervirata pokazala ono zasto se smatra desnicarkom...

... gdje smo ono stali... je'l ustašama i partizanima isto sunce sja i misečina blista.. postali ste plačljive babe otkad je sdp izgubio izbore.. na svakoj temi neka jadikovka kontra mosta, kontra hdzja, kontra ustaša, kontra ciloga svita koji vas ne razumi ... je'l mislite da ja to mogu izdurat i ostat 'ladne glave.. e pa neka ste i moj glas čuli, moju stranu medalje... i mislite da ja ne znam napisati 'nakav ozbiljan tekst.. mogu ja i bolje od marcellusa i zrinke k. samo da mi se dobro plati.. 'vako volontiram braneći čast i djelo oca domovine ... i nećete nikad saznat jel' ga napisa šekspir ili ja.. a i svejedno je kad isto mislimo.. a jel'da da ste sve svatili osobno... ko ja kad čitam vas kad k'o fol humorno pljuckate po mostu i mom kumčetu i mom sinku pederu... e nećeš bato.. i ja znam zapivat i za pas zadinit...  i jel' mislite da ja ne znam da mislite k'o Rudanica... mislite bome itekako.. i meni to ne smeta.. svak ima pravo mislit šta hoće i volit koga hoće...  ja se ne stidim što sam 'rvat i da sam sutra na stradunu a nisam jer nemam para pivala bi' iz srca i duše Zdravo djevo kraljice Hrvata... svaka dlaka se na tilu diže kad to ori stradunom...  i tako.. meni nije problem slušati i razumit vaš stav iako sam zakleti klerofašist da vas puka po glavi 'vaki klerofašist ka šta sam ja... dabogda vas puka baš tako mislim... i sutra ću mislit jednako ko sad... a sad sam široka srca jer je kandalora i gori mi svića 'jubavi oko srca.. da vas vaki klerofašist puka dabogda...  Iz (za)raznih medija... - Page 32 27287599  Iz (za)raznih medija... - Page 32 1656216332  Iz (za)raznih medija... - Page 32 1869404863  Iz (za)raznih medija... - Page 32 309394051  Iz (za)raznih medija... - Page 32 2985672221

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 32 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Lena 02.02.16 20:40

čuli tvoju stranu i ja je osobno nikako ne mogu razumit,ali tvoja je i meni ne smeta....
samo se ne slažem sa viđenjem stvari i realiteta od tebe.....ja sam kontraprotivna.....
to je moja strana i misli o njoj šta hoćeš....

čekaj malo.....duhovito sad više nije duhovito kad je u kritičkom tonu?tonu nekoga ko nije na istoj liniji???cccc ajde ajde nije tako strašno valjda.....
tko pljuca po tvom sinu?ja nigdje to nisam iščitala.....ako netko je nabijem ga!!!
šta se tiče kumčeta rekla sam....glasala za njega u nadi PROMJENA.....NEKIH.....
osjećam se pomalo tupo radi toga....za sad u jedno veliko ništa.....možda će pritiskom na hdz nešto napraviti za bolje svih nas,ali skeptična sam....jako.....tako stvari stoje za sad....
tako da molim da se uzme u obzir da nisam glasala ni za sdp ni za nekog drugoga......
ako hdz ima kvalitetne ljude ja nemam pojma gdje ih kriju......na prvoj liniji ajme meni kadar....
gadi mi se iz dna duše hdz....eto gadi.....
gadi mi se i sdp jer su druga strana istog novčića,ali su mi njihove vrijednosti koje propagiraju bliske.....jednostavno je tako.....
sdp se probudio pri kraju mandata i nije zaslužio da ide dalje......
tako da smo najebali u ovoj zemlji sa ovakvim ljudima na pozicijama.....
nema tu iskrenosti i želje.....ima naznaka kod nekolicine u mostu,ali slabi su oni za ove ajkule.....

jesam li ja hrvatica ili ne?
može li odgovor  Iz (za)raznih medija... - Page 32 1523192931  Iz (za)raznih medija... - Page 32 3084372643
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 32 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  orion 02.02.16 21:04

metilda je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ja se isto slažem s ligejom I pizdinom sumnjom - ovo nije metilda, ovo je šekspir...
nije da čitam šta tu tipkate pretjerano jer me tema zaista ne zanima, ali mi je uletio onaj post na koji je I ligeja reagirala I po meni je to totalno šekspir

nemam ja nikakvih sumnji jer nemam pojma ko je taj Sekspir niti sam se susretao sa njime. Pa odakle njemu Matildin pass? Mislim da je to bas Matilda sa rastikama i jeguljama i da je pomalo iznervirata pokazala ono zasto se smatra desnicarkom...

... gdje smo ono stali... je'l ustašama i partizanima isto sunce sja i misečina blista.. postali ste plačljive babe otkad je sdp izgubio izbore.. na svakoj temi neka jadikovka kontra mosta, kontra hdzja, kontra ustaša, kontra ciloga svita koji vas ne razumi ... je'l mislite da ja to mogu izdurat i ostat 'ladne glave.. e pa neka ste i moj glas čuli, moju stranu medalje... i mislite da ja ne znam napisati 'nakav ozbiljan tekst.. mogu ja i bolje od marcellusa i zrinke k. samo da mi se dobro plati.. 'vako volontiram braneći čast i djelo oca domovine ... i nećete nikad saznat jel' ga napisa šekspir ili ja.. a i svejedno je kad isto mislimo.. a jel'da da ste sve svatili osobno... ko ja kad čitam vas kad k'o fol humorno pljuckate po mostu i mom kumčetu i mom sinku pederu... e nećeš bato.. i ja znam zapivat i za pas zadinit...  i jel' mislite da ja ne znam da mislite k'o Rudanica... mislite bome itekako.. i meni to ne smeta.. svak ima pravo mislit šta hoće i volit koga hoće...  ja se ne stidim što sam 'rvat i da sam sutra na stradunu a nisam jer nemam para pivala bi' iz srca i duše Zdravo djevo kraljice Hrvata... svaka dlaka se na tilu diže kad to ori stradunom...  i tako.. meni nije problem slušati i razumit vaš stav iako sam zakleti klerofašist da vas puka po glavi 'vaki klerofašist ka šta sam ja... dabogda vas puka baš tako mislim... i sutra ću mislit jednako ko sad... a sad sam široka srca jer je kandalora i gori mi svića 'jubavi oko srca.. da vas vaki klerofašist puka dabogda...  Iz (za)raznih medija... - Page 32 27287599  Iz (za)raznih medija... - Page 32 1656216332  Iz (za)raznih medija... - Page 32 1869404863  Iz (za)raznih medija... - Page 32 309394051  Iz (za)raznih medija... - Page 32 2985672221



ja tebe uopće ne razumijem   ....  tj. tvoja mi je teza je totalno obrnuta..... živo mi se fućka što Mađarska nema mora, Bugarska Crveno i Modro jezero, a Austrija otoke, al me itekako dira što se događa u mojoj zemlji ....valjda zato što je i moja, valjda zato što mi vila Velebita
bude u korjenima, a djed i baka naučili me pjevat o kraljici Hrvata..... valjda se zato grozim javnih nastupa likova kojima je moral nebitan životni pojam, koji javno kazuju da je svaki građanin ove zemlje u prekršaju i da je to niš posebno.
Misliš da je bitna ljevica ili desnica ...nije draga moja. Osoba koja te pokušala reketariti može biti najlijevije lijeva -kaj ima veze- ona je jednostavno ljudsko smeće.  Nisam vjernik, al su mi kao djetetu moje tri tete časne sestre uvijek govorile o ljudskim vrijednostima, o deset zapovjedi božjih koje su imperativ životnog puta svakog čovjeka.

Spominjati dijete i njegovu osobnu seks. orjentaciju u kontekstu ovog o čemu drobimo već par dana  skroz je bezveze. Nisam pažljivo čitala sve prepiske, ako je  tako - jadno je najjadnije od koga god da je Iz (za)raznih medija... - Page 32 3102334490

neda mi se više ..... popušta južina, popušta i crveno crni kontrast Iz (za)raznih medija... - Page 32 1523192931

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 32 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 02.02.16 22:04

Lena je napisao/la:čuli tvoju stranu i ja je osobno nikako ne mogu razumit,ali tvoja je i meni ne smeta....
samo se ne slažem sa viđenjem stvari i realiteta od tebe.....ja sam kontraprotivna.....
to je moja strana i misli o njoj šta hoćeš....

čekaj malo.....duhovito sad više nije duhovito kad je u kritičkom tonu?tonu nekoga ko nije na istoj liniji???cccc ajde ajde nije tako strašno valjda.....
tko pljuca po tvom sinu?ja nigdje to nisam iščitala.....ako netko je nabijem ga!!!
šta se tiče kumčeta rekla sam....glasala za njega u nadi PROMJENA.....NEKIH.....
osjećam se pomalo tupo radi toga....za sad u jedno veliko ništa.....možda će pritiskom na hdz nešto napraviti za bolje svih nas,ali skeptična sam....jako.....tako stvari stoje za sad....
tako da molim da se uzme u obzir da nisam glasala ni za sdp ni za nekog drugoga......
ako hdz ima kvalitetne ljude ja nemam pojma gdje ih kriju......na prvoj liniji ajme meni kadar....
gadi mi se iz dna duše hdz....eto gadi.....
gadi mi se i sdp jer su druga strana istog novčića,ali su mi njihove vrijednosti koje propagiraju bliske.....jednostavno je tako.....
sdp se probudio pri kraju mandata i nije zaslužio da ide dalje......
tako da smo najebali u ovoj zemlji sa ovakvim ljudima na pozicijama.....
nema tu iskrenosti i želje.....ima naznaka kod nekolicine u mostu,ali slabi su oni za ove ajkule.....

jesam li ja hrvatica ili ne?
može li odgovor  Iz (za)raznih medija... - Page 32 1523192931  Iz (za)raznih medija... - Page 32 3084372643
potpisujem cmilju...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 32 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 02.02.16 23:03

metilda je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ja se isto slažem s ligejom I pizdinom sumnjom - ovo nije metilda, ovo je šekspir...
nije da čitam šta tu tipkate pretjerano jer me tema zaista ne zanima, ali mi je uletio onaj post na koji je I ligeja reagirala I po meni je to totalno šekspir

nemam ja nikakvih sumnji jer nemam pojma ko je taj Sekspir niti sam se susretao sa njime. Pa odakle njemu Matildin pass? Mislim da je to bas Matilda sa rastikama i jeguljama i da je pomalo iznervirata pokazala ono zasto se smatra desnicarkom...

... gdje smo ono stali... je'l ustašama i partizanima isto sunce sja i misečina blista.. postali ste plačljive babe otkad je sdp izgubio izbore.. na svakoj temi neka jadikovka kontra mosta, kontra hdzja, kontra ustaša, kontra ciloga svita koji vas ne razumi ... je'l mislite da ja to mogu izdurat i ostat 'ladne glave.. e pa neka ste i moj glas čuli, moju stranu medalje... i mislite da ja ne znam napisati 'nakav ozbiljan tekst.. mogu ja i bolje od marcellusa i zrinke k. samo da mi se dobro plati.. 'vako volontiram braneći čast i djelo oca domovine ... i nećete nikad saznat jel' ga napisa šekspir ili ja.. a i svejedno je kad isto mislimo.. a jel'da da ste sve svatili osobno... ko ja kad čitam vas kad k'o fol humorno pljuckate po mostu i mom kumčetu i mom sinku pederu... e nećeš bato.. i ja znam zapivat i za pas zadinit...  i jel' mislite da ja ne znam da mislite k'o Rudanica... mislite bome itekako.. i meni to ne smeta.. svak ima pravo mislit šta hoće i volit koga hoće...  ja se ne stidim što sam 'rvat i da sam sutra na stradunu a nisam jer nemam para pivala bi' iz srca i duše Zdravo djevo kraljice Hrvata... svaka dlaka se na tilu diže kad to ori stradunom...  i tako.. meni nije problem slušati i razumit vaš stav iako sam zakleti klerofašist da vas puka po glavi 'vaki klerofašist ka šta sam ja... dabogda vas puka baš tako mislim... i sutra ću mislit jednako ko sad... a sad sam široka srca jer je kandalora i gori mi svića 'jubavi oko srca.. da vas vaki klerofašist puka dabogda...  Iz (za)raznih medija... - Page 32 27287599  Iz (za)raznih medija... - Page 32 1656216332  Iz (za)raznih medija... - Page 32 1869404863  Iz (za)raznih medija... - Page 32 309394051  Iz (za)raznih medija... - Page 32 2985672221
Evo, pročitala sam prepisku sa zakašnjenjem, hladne glave i otvorenih usta. Dakle, ovo je Metilda.   Iz (za)raznih medija... - Page 32 309394051

O tvom sinku pederu (kako li ga lijepo zoveš-peder) na ovom forumu nikad nitko nije napisao niti jednu neumjesnu primjedbu, a kamoli da bi zbijao šale na taj račun. Ovo je zadnje što sam očekivala od tebe, nepoštenje. 
Pljuckanje po tvom kumčetu, za koga sam (nažalost) kao i Lena i ja glasala, očekujući promjene i nepristranost, ima debelu podlogu. Tvoje "kumče" je, kako ono kažu u Dalmaciji, obuklo preširoke gaće. Ne mislim da je smišljeno ušao u kampanju kako bi se na kraju udružio s HDZ-om (kradući glasove SDP-u), ali je na kraju shvatio da je zagrizao u nešto čemu nije dorastao i krenuo linijom manjeg otpora, po naški rečeno - prosr'o se k'o grlica. Ako je već potpisao da neće koalirati (i zbog toga dobio glasova više no što je itko očekivao) trebao je biti dosljedan čak i pod cijenu ponovljenih izbora. Ili odstupiti kad je MOST ušao u koaliciju s HDZ-om. Što očekuješ da se ne sprdamo s osobom koja nije vjerodostojna i koja se posrala na vlastitu riječ (riječ napisanu i ovjerenu kod javnog bilježnika)? 
Čitam, bilo je tu i teških riječi gdje te zovu ustašom. Nije u redu lijepiti etikete bilo kome, bez obzira na "žar borbe". 
Vidim da se uključio i Šekspir. Ako nisi u stanju sama napisati ono što misliš (bez obzira o čemu je riječ) i mijenjaš se s nekim Šekspirom, onda si fakat jadna. Ti si za žaljenje, a ne za raspravu. 

Kažeš gori ti svića jubavi oko srca? O kakovoj i kojoj to ljubavi govoriš? Onoj koju je propovjedao Isus ili o onoj koju propovjedaju izvitopereni svećenici kojima je politika važnija od vjere u Boga, onih koji se ne ponašaju po Novom zavjetu, koji šire mržnju a ne ljubav i vjeru? Sotonisti koji pod okriljem Crkve čine strašne zločine, kroje političku scenu zemlje i koriste zatupljenost svoga stada. U to zatupljeno stado spadaš i ti. Hm, tko bi rekao da si tako emocionalno plitka. Ništa ti nisi naučila "ližući oltare". Ništa ti nisi naučila kroz svog sina geja. A trebala si.  

Ljubav prema domovini? Ljubav prema Hrvatskoj, koja je uvjetovana mržnjom prema svima koji nisu Hrvati, netrpeljivošću prema onima koji ne misle jednako je obični nacionalizam i nema veze s ljubavlju i patriotizmom. Ja nisam crvena, nisam ni desna, otac mi je bio u četveroredu, bila sam žigosana kao ustaško dijete, vjernica sam, mala Hrvatica i kao takva ti bez pardona, nepristrano mogu reći: nemaš pojma što je ljubav, nemaš pojma što je vjera. A bome ni što je patriotizam.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 32 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 02.02.16 23:22

očito sam precijenila vaš smisao za humor i autoironiju...  Iz (za)raznih medija... - Page 32 439160543

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 32 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 02.02.16 23:36

metilda je napisao/la:očito sam precijenila vaš smisao za humor i autoironiju...  Iz (za)raznih medija... - Page 32 439160543
ne draga, mislim da su mnogi precijenili tebe.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 32 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 02.02.16 23:46

btw je napisao/la:
metilda je napisao/la:očito sam precijenila vaš smisao za humor i autoironiju...  Iz (za)raznih medija... - Page 32 439160543
ne draga, mislim da su mnogi precijenili tebe.

.. ja nikada nisam krila svoje opredjeljenje, a izazov je bio pisati među ljudima sasvim suprotnog političkog opredjeljenja.. sve je bilo dobro dok nisam jasno iznijela svoj pogled na povijest i dok sam se neobavezno zezala sa ljudima meni naizgled neopterećenim političkim habitusima.. no očito nije tako... ovo je jedna vrlo koherentna grupa koja usprkos rijetkim osobnim nesuglasicama jedinstveno djeluje kad su različitosti u pitanju.. kad si mi već maloprije spomenula kako svog sina neukusno nazivam pederom – ne tako davno objasnila sam da on sam sebe tako naziva i ne dopušta da ga zovemo homoseksualcem.. kako se neke stvari brzo zaborave kad je nepoželjna osoba u pitanju..
no, očito je da ovdje nisam poželjna, nisam ni krila da sam conflictna osoba pa je moj izlet među ljude drugačijih svjetonazora očito završen.. međutim nije mi žao zbog mog boravka ovdje, nasmijala sam se puno puta i zbilja mi je žao što niste tako openminded kako se to na prvi pogled čini...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 32 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 03.02.16 6:57

Eto, lipo smo si rekli sve, sad moremo dalje za iste pare... neka raznovrsnosti...
btw, ja spavam s neprijateljem koji objavljuje na narod.hr-u, (ali koji je glasao za sincica za pricidnika, dakle jos u njemu ima one djetinjaste utopije) i koji je clan hdzja... i mozemo funkcionirati... slazemo se u podrucjima koja mene zanimaju...
bitvice, podsjetio me kad mu je rodjendan, 31.1., lipi vodenjak Iz (za)raznih medija... - Page 32 11484130

btw2, ja isto svoje frendove pedere, zovem pederima, iako kad upoznajem nekod novog takve sex. Orijentacije, obracam mu se kao geju, dok ne vidim kako dise... brate, peder-peder, sta sad... u mojim ocima je isti, jedino sto se mozemo palit na istog frajera...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 32 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 03.02.16 8:10

metilda je napisao/la:
... gdje smo ono stali... je'l ustašama i partizanima isto sunce sja i misečina blista.. postali ste plačljive babe otkad je sdp izgubio izbore.. na svakoj temi neka jadikovka kontra mosta, kontra hdzja, kontra ustaša, kontra ciloga svita koji vas ne razumi ... je'l mislite da ja to mogu izdurat i ostat 'ladne glave.. e pa neka ste i moj glas čuli, moju stranu medalje... i mislite da ja ne znam napisati 'nakav ozbiljan tekst.. mogu ja i bolje od marcellusa i zrinke k. samo da mi se dobro plati.. 'vako volontiram braneći čast i djelo oca domovine ... i nećete nikad saznat jel' ga napisa šekspir ili ja.. a i svejedno je kad isto mislimo.. a jel'da da ste sve svatili osobno...

ne znam za druge metka, al evo za sebe znam da nisam ništa shvatila osobno jer je moj osobni stav da se nikoga ( pa ni tebe ) ne smije progoniti, tjerati van iz države ili prijetiti fizičkim nasiljem radi drugačijih stavova ... ali, argumentirano odgovrati na njih da ...

meni je drago da svi jasno i glasno izraze svoje stavove a ja ću po argumentima vidjeti sa kojima se može u raspravu a sa kojima je to gubitak vremena jer se ništa konkretno ne rješava...

sa tobom o tvojim baš i neću ... da ga jebeš, mene zabole za čast a kamoli djelo "oca domovine" jer se time nikome ništa konkretno ne rješava ... časti ti njega i hvali i uzdiži koliko te volja, moj stav da se radi o ratnom profiteru se neće pomaknuti ni za mm i to nikom nema šta značiti pa mi i tvoj "volonterizam na forumu" ( jebate šta si ti umišljaš, sad i volontiraš pišući po forumima) smiješan kao termin

ali, kad god kreneš protiv naprednijeg i za djecu daleko sigurnijeg kurikuluma u školama, tu te bijem uzduž i poprijeko argumentima ... da ga jebeš, ja ne vidim nikakve koristi da se djeci kojoj divljaju hormoni NE govori o pedofiliji, NE GOVORI O SPOLNOSTI i kako ju usmjeriti na način da ju i dalje prihvaćaju kao nešto pozitivno u životu i ne ogadi njihovo vlastito tijelo

ono što se dogodilo u našoj regiji ovih proteklih godinu sa tim jednim pedofilom je svima nama otvorio oči da postanemo svjesni da čak ni po ovom naprednijem kurikulumu djecu nismo dovoljno upozoravali a kamoli da smo im sve skupa pretvarali u tabu temu ... obzirom da se u krku za sada otrkilo da je desetak curica bilo meta ne samo pedofila nego i proizvođača pornografskoh materijala sa djecom, ide policijski dopis i školi u kojoj će svakako biti mjerodavne stručne službe upozorene na dodatan rad sa djecom ... sigurno im neće govoriti kako je pričanje o pedofiliji pedofilija niti će djeci naturati krivicu da su ona sama kriva što su žrtve pedofila .... a to tvoji desničari svakako rade i to nemilice i kad god naletim na takve javne tribine, dolazim i sjebavam ju argumentima kao što sam onomad ilčića da je pobjegao sam sa svoje ...

čula sam jučer koja je razlika među pozvanim roditeljima u razumijevanju tog problema ... sva sreća da je policija i njene stručne službe ipak dosegla neki viši nivo pa sam ostala ugodno iznenađena njihovim načinom odnosa i žrtava i roditelja žrtava ... i da, osjećala sam se konačno kao da sam u nekom boljem dijelu svijeta a ne u njegovom šupku .... skoro mi je bilo apsurdno da mene policijski inspektor upućuje kako obaviti razgovor sa mojom malom da dijete to ne osjeti kao sramotu ili nedajbože svoju krivicu ... ali kad sam se sjetila da ipak živim u poprilično konzervativnoj sredini, bilo mi je jasno zašto je i bila sam mu zahvalna na tome

a odgovaram ti ne zato jer sam se prepoznala u tvojim postovima ... nema se ja tu gdje i zašto prepoznavati jer ništa nisi napisala što ja već sto puta nisam doživjela u svojoj reali pa se nasmijala i sasula sugovornika argumentima da je bio tiho nakon toga ne zato jer mu ja branim govoriti nego zato jer nije imao više šta za reći ...

a i to da nam sad namećeš da smo pljuckali po tvom sinu pederu ? pa jebote, otkud ti sad to ... al imam neku predodžbu ... ti sama nisi njega prihvatila takvog kakav jest pa hoćeš preslikati to svoje neprihvaćanje na nas sve skupa ... jer da jesi, onda bi ti bilo sasvim normalno prihvatiti i partnera po njegovom izboru jer je to njegov izbor a ne tvoj ... to desničarsko licemjerje kad lažu da nemaju ništa protiv homoseksualaca i onda umetnu ono "ali", to nije nikakvo prihvaćanje ... to je totalno nerazumijevanje onoga o čemu pričaju ...

ja svoje homoseksualne prijatelje ne oslovljavam ni sa gay ni sa pederi jer su oni za mene prije svega ljudi sa imenom iza kojih stoje neka djela, ideje, prijateljstva i povijest poznanstva u kojem se ni u jednom trenutku nisam bavila razmišljanjima o njihovoj spolnoj determinaciji ( za mene je to determinacija a ne opredjeljenje jer se nitko za to ne opredjeljuje nego se rađa ) ... kad i saznam da je netko gay, meni smiješno i apsurdno da se to uopće posebno naglašava ... pa jebote, zamisli da ja svakom koga upoznam il me moja mater predstavi kažem/kaže, ovo sam ja/moja kćer al znaš, ona ti je hetero ... draga moja, za moj pojam, ti prva nisi prihvatila što ti je sin gay a ti pričaj šta te volja

a ako misliš da je išta što sam napisala rezultat toga što je sdp izgubio, varaš se ... mislim da i kod drugih isto stoji ... trebala bi ti vidjeti kako tek pričam sa pripadnicima svoje vlastite stranke koji se prodaju pod liberale a to nisu ... tu sam tek posebno oštra i ako sam zbog ikoga prestala biti aktivna u politici, onda je to zbog licemjera u vlastitim redovima a ne tuđim ... i tu sam napravila selekciju i znam s kim se isplati ulaziti u razgovor i koga podržati jer će iz njega proizići neki konkretni rezultati koji će biti dobri za sve, a s skim ne bih više ni u ludilu bacila ni minutu svog života jer nit je liberal nit se za išta bori a kamoli za liberalne stavove ...

i nije mi jasno, čemu tražiš humor u postovima u kojima humora nema ? i sad očekuješ da tvoje shvatimo kao autoironiju kad to nije ?

ovdje pišu ljudi skloni šali i zabavi, ali bedaki većina nismo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 32 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 03.02.16 9:21

metilda je napisao/la:

... gdje smo ono stali... je'l ustašama i partizanima isto sunce sja i misečina blista.. postali ste plačljive babe otkad je sdp izgubio izbore.. na svakoj temi neka jadikovka kontra mosta, kontra hdzja, kontra ustaša, kontra ciloga svita koji vas ne razumi ... je'l mislite da ja to mogu izdurat i ostat 'ladne glave.. e pa neka ste i moj glas čuli, moju stranu medalje... i mislite da ja ne znam napisati 'nakav ozbiljan tekst.. mogu ja i bolje od marcellusa i zrinke k. samo da mi se dobro plati.. 'vako volontiram braneći čast i djelo oca domovine ... i nećete nikad saznat jel' ga napisa šekspir ili ja.. a i svejedno je kad isto mislimo.. a jel'da da ste sve svatili osobno... ko ja kad čitam vas kad k'o fol humorno pljuckate po mostu i mom kumčetu i mom sinku pederu... e nećeš bato.. i ja znam zapivat i za pas zadinit...  i jel' mislite da ja ne znam da mislite k'o Rudanica... mislite bome itekako.. i meni to ne smeta.. svak ima pravo mislit šta hoće i volit koga hoće...  ja se ne stidim što sam 'rvat i da sam sutra na stradunu a nisam jer nemam para pivala bi' iz srca i duše Zdravo djevo kraljice Hrvata... svaka dlaka se na tilu diže kad to ori stradunom...  i tako.. meni nije problem slušati i razumit vaš stav iako sam zakleti klerofašist da vas puka po glavi 'vaki klerofašist ka šta sam ja... dabogda vas puka baš tako mislim... i sutra ću mislit jednako ko sad... a sad sam široka srca jer je kandalora i gori mi svića 'jubavi oko srca.. da vas vaki klerofašist puka dabogda...  Iz (za)raznih medija... - Page 32 27287599  Iz (za)raznih medija... - Page 32 1656216332  Iz (za)raznih medija... - Page 32 1869404863  Iz (za)raznih medija... - Page 32 309394051  Iz (za)raznih medija... - Page 32 2985672221

placljive babe zbog SDP-a po tom SDP-u pljujemo cetiri godine? Iz (za)raznih medija... - Page 32 1523192931
Po obicaju ko i svako ko je zadrt (bez obzira na predznak), ide se u krajnosti a sredine jednostavno nema. Nit se ja osobno sramim zbog tog sto sam hrvat niti se ponosim. U tome je razlika izmedju mene i slicnih i tebe i slicnih. Jednostavno mi je nacionalnost, religija i sl. nesto sto sam dobijo u amanet a ne nesto sto sam sam birao i ne vidim niti jednog razloga zasto bi to nesto steceno, dizao u nebesa i bespogovorno branio kad ima toliko mana da vrline skoro i ne vidis. Ti po sumi a ja po drvecu, zdravo drvo, zdrava suma i to je sva mudrost. Jebiga, ti ces sumu braniti i kad je sva gnjila i nikakva i govoriti kako je mlada, snazna i zdrava a samo zato jer je i tvoja. To su te sitne nijanse izmedju razmisljanja guzicom i glavom i nemaju veze sa politikom i politickim opredjeljenjima.
Sto se sinka duginih boja tice, mos mislit sto me zanima necije seksualno opredjeljenje i sto se prema tome odredjujem. Mislim da si ti daleko opterecenija time sto je i shvatljivo obzirom na predrasude koje u ovom primitivnom, homofobnom i ksenofobicnom drustvu vladaju.
Moja je preporuka da pocnes vrijednovati ljude po toleranciji i humanosti a ne prema svjetonazorima, naciji i religiji kojima nas "sopaju" ne bi li bili cim amorfnija masa koju se tim lakse oblikuje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 32 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 03.02.16 9:24

metilda je napisao/la:
btw je napisao/la:
metilda je napisao/la:očito sam precijenila vaš smisao za humor i autoironiju...  Iz (za)raznih medija... - Page 32 439160543
ne draga, mislim da su mnogi precijenili tebe.

.. ja nikada nisam krila svoje opredjeljenje, a izazov je bio pisati među ljudima sasvim suprotnog političkog opredjeljenja.. sve je bilo dobro dok nisam jasno iznijela svoj pogled na povijest i dok sam se neobavezno zezala sa ljudima meni naizgled neopterećenim političkim habitusima.. no očito nije tako... ovo je jedna vrlo koherentna grupa koja usprkos rijetkim osobnim nesuglasicama jedinstveno djeluje kad su različitosti u pitanju.. kad si mi već maloprije spomenula kako svog sina neukusno nazivam pederom – ne tako davno objasnila sam da on sam sebe tako naziva i ne dopušta da ga zovemo homoseksualcem.. kako se neke stvari brzo zaborave kad je nepoželjna osoba u pitanju..
no, očito je da ovdje nisam poželjna, nisam ni krila da sam conflictna osoba pa je moj izlet među ljude drugačijih svjetonazora očito završen.. međutim nije mi žao zbog mog boravka ovdje, nasmijala sam se puno puta i zbilja mi je žao što niste tako openminded kako se to na prvi pogled čini...
nisi i nitko te nije pokušavao "prekrstiti" dok te nije pukla potreba da svima dokažeš kako znaš napisati i ozbiljne pametne postove (valjda su ostali bili glupi, štajaznam)... imali ste raspravu (svatko sa svojim argumentima) i onda sve skupa završiš s onim postom u kojem optužuješ za pljuckanje sina pedera... (!?) toliko si konfliktna da si i njega uvalila u ovu raspravu... ono, ne biraš sredstva kad te se naljuti, uvalit ćeš čak i svoje dijete ...  Iz (za)raznih medija... - Page 32 1425538829
ne znam za druge, znam za sebe da sam neopterećena ustašama, četnicima i partizanima, da mi je apsolutno svejedno kako se zove (i kojih je opredjeljenja) stranka na vlasti, sve dotle dok ta stranka čini nešto dobro za ovu zemlju i SVE ljude koji u njoj žive (ne samo odabrane), a može biti i moj brat i sestra u vladi, ako kradu i čine zlo treba ih maknuti i kazniti... točka... 
70 godina podgrijavamo prošlost i nikako naprijed... ne treba nama samo premijer koji je neopterećen tim sranjima, nama bi trebalo cijelu vladu sastaviti izvana, da se pokrenemo i konačno ovu prelijepu zemlju iščupamo iz gliba...

tvoj sinko za tebe ne bi trebao biti ni gej ni peder ni homoseksualac, trebao bi ti jednostavno biti sin... kad se bude osjećao samo sinom, samo bratom, samo prijateljem, prestat će sam sebe nazivati pederom i osjetit će se običnim i normalnim čovjekom... druga je stvar da li ti njega vidiš normalnim ili si samo "prihvatila" njegovu spolnu opredjeljenost  (uz duboku osudu koju vjerojatno loše skrivaš) jer ga voliš i ne možeš ga se odreći...
da, nasmijala si se i drugi su se nasmijali s tobom.... i onda si se odjavila... pa prijavila... pa odjednom zainatila i postala konfliktna (uključujući i nekog šekspira) jer oni koji pišu tu imaju drugačije svjetonazore... pa tko tu koga nije prihvatio? mi tebe ili ti nas? tko tu nije openminded? tko je kome nepoželjan? tko tu ne može prihvatiti drugačije stavove i smijati se i dalje, bez da se svađa oko onog što se ne da promjeniti (kao recimo svjetonazori)? 
i što ćeš sad, odjaviti se? 
metka, mislim da ta različitost svjetonazora neće biti pravi uzrok tvog odjavljivanja (ako se odjaviš), nego tvoja labilnost karaktera i promjenjljivost raspoloženja... na tome bi trebala poraditi bez obzira pišeš li tu ili ne, jer ćeš ovako puknuti i otići u krasno mašala... to onako doista iz srca i bez ikakvih loših primisli...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 32 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 03.02.16 9:24

Vel'ka Maca je napisao/la:Eto, lipo smo si rekli sve, sad moremo dalje za iste pare... neka raznovrsnosti...
btw, ja spavam s neprijateljem koji objavljuje na narod.hr-u, (ali koji je glasao za sincica za pricidnika, dakle jos u njemu ima one djetinjaste utopije) i koji je clan hdzja... i mozemo funkcionirati... slazemo se u podrucjima koja mene zanimaju...
bitvice, podsjetio me kad mu je rodjendan, 31.1., lipi vodenjak Iz (za)raznih medija... - Page 32 11484130

ti si sexualni kolaboracionist... Iz (za)raznih medija... - Page 32 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 32 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 03.02.16 9:28

pizda je napisao/la:


Nit se ja osobno sramim zbog tog sto sam hrvat niti se ponosim. Jednostavno mi je nacionalnost, religija i sl. nesto sto sam dobijo u amanet a ne nesto sto sam sam birao i ne vidim niti jednog razloga zasto bi to nesto steceno, dizao u nebesa i bespogovorno branio kad ima toliko mana da vrline skoro i ne vidis. 
evo, to je to....Iz (za)raznih medija... - Page 32 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 32 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 03.02.16 9:34

btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:


Nit se ja osobno sramim zbog tog sto sam hrvat niti se ponosim. Jednostavno mi je nacionalnost, religija i sl. nesto sto sam dobijo u amanet a ne nesto sto sam sam birao i ne vidim niti jednog razloga zasto bi to nesto steceno, dizao u nebesa i bespogovorno branio kad ima toliko mana da vrline skoro i ne vidis. 
evo, to je to....Iz (za)raznih medija... - Page 32 684758713

pa to i ja velim...Iz (za)raznih medija... - Page 32 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 32 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 03.02.16 9:36

Vel'ka Maca je napisao/la:Eto, lipo smo si rekli sve, sad moremo dalje za iste pare... neka raznovrsnosti...
btw, ja spavam s neprijateljem koji objavljuje na narod.hr-u, (ali koji je glasao za sincica za pricidnika, dakle jos u njemu ima one djetinjaste utopije) i koji je clan hdzja... i mozemo funkcionirati... slazemo se u podrucjima koja mene zanimaju...
bitvice, podsjetio me kad mu je rodjendan, 31.1., lipi vodenjak Iz (za)raznih medija... - Page 32 11484130

btw2, ja isto svoje frendove pedere, zovem pederima, iako kad upoznajem nekod novog takve sex. Orijentacije, obracam mu se kao geju, dok ne vidim kako dise... brate, peder-peder, sta sad... u mojim ocima je isti, jedino sto se mozemo palit na istog frajera...
ma ti si ti, jebetese za trice i kučine političke opredjeljenosti kad sama nisi opterećena tim sranjem... 
ja svoje frendove (i nećaka) ne zovem pederima, jer me živo zabole s kim spavaju i koga vole... ali se jednako tako ne libim pred njima reći peder, jer dobro znaju što mislim o njihovoj spolnoj orijentaciji 

dobro,  podsjetiti ću te... Iz (za)raznih medija... - Page 32 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 32 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 31 / 40. Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.