kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima...

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 Empty Re: I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima...

Postaj  orion 11.01.16 18:52

na gruntu sam imala  dvije ruže koje su posađene 1904.g. - devedesetih sam ih presadila iz omičinog vrta - na žalost jednom neprilikom preorala ih je jedna bena .....niske, intenzivnog opojnog mirisa .... prekrasne  I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 684758713 .... jedna  roskasta

I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 Pink_rose_albury_botanical_gardens



i druga tamno žuta

I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 GEaTlbi

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 Empty Re: I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima...

Postaj  Gost 11.01.16 19:36

enjoy je napisao/la:
btw je napisao/la:

o ružama znam (pre)malo, recimo to da im treba redovno uklanjati ocvale cvjetove, povremeno ih pognojiti, obrezivati (bez milosti) i naravno voljeti ih...

... nesto sto sam naucila - za imati sjajne listove ne samo na ruzama nego i na kucnim biljkama trik je na ruke staviti tanke hulahopke i masnoca s ruku predje na list i da mu sjaj I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 T8kj2g
fora... I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 684758713
možda je ipak poliranje u pitanju... očala najbolje očistim upravo najlonkama I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 Empty Re: I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima...

Postaj  Gost 12.01.16 9:06

orion je napisao/la:na gruntu sam imala  dvije ruže koje su posađene 1904.g. - devedesetih sam ih presadila iz omičinog vrta - na žalost jednom neprilikom preorala ih je jedna bena .....niske, intenzivnog opojnog mirisa .... prekrasne  I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 684758713 ....

o đizus, preorati stoljetnu ružu može samo konj, a ne bena I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 1523192931

Babane, nadam se da nisi to ti I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 Empty Re: I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima...

Postaj  pizda 13.01.16 10:58

Alhambra je napisao/la:
orion je napisao/la:na gruntu sam imala  dvije ruže koje su posađene 1904.g. - devedesetih sam ih presadila iz omičinog vrta - na žalost jednom neprilikom preorala ih je jedna bena .....niske, intenzivnog opojnog mirisa .... prekrasne  I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 684758713 ....

o đizus, preorati stoljetnu ružu može samo konj, a ne bena I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 1523192931

Babane, nadam se da nisi to ti I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 11484130

a nego ko? I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 1523192931 Reko je "jebo to trnje, sveg me izgrebalo"...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 Empty Re: I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima...

Postaj  pizda 13.01.16 10:59

enjoy je napisao/la:
pizda je napisao/la:ja sam nekad uvijek nosijo ruzu u reveru...

... i moj otac, a ako nije bilo ruze onda karanfil - majka je divljala od ljubomore jer bi taj cvjet vecinom isao nekoj zeni onako usput...ah ta sjecanja...

ne mislis li valjda da sam stvarno ruzu nosijo...I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 3111943984
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 Empty Re: I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima...

Postaj  Gost 13.01.16 17:58

pizda je napisao/la:
enjoy je napisao/la:
pizda je napisao/la:ja sam nekad uvijek nosijo ruzu u reveru...

... i moj otac, a ako nije bilo ruze onda karanfil - majka je divljala od ljubomore jer bi taj cvjet vecinom isao nekoj zeni onako usput...ah ta sjecanja...

ne mislis li valjda da sam stvarno ruzu nosijo...I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 3111943984
pa ja... oduvijek su ti bili draži karanfili  I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 Empty Re: I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima...

Postaj  Gost 17.01.16 17:20

pizda je napisao/la:

ne mislis li valjda da sam stvarno ruzu nosijo...I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 3111943984

... ne kuzim sto je tu smjesno? - sto fali nosenju ruze, karanfila, etc na reveru - pa nije to rezervirano samo za XVIII, XIX st...meni je ljepo kad vidim muskarca sa cvjetom u reveru (toga ima sve manje i manje, kao i gentlmena pravih nazalost - m vise danas nemaju pojma o bontonu, o otvaranju vrata, pridrzavanju kaputa, odmicanja stolice, etc)

I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 Spray-roses-boutonniere-526x900

Gost
Gost


[Vrh] Go down

I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 Empty Re: I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima...

Postaj  Gost 17.01.16 17:24

enjoy je napisao/la: odmicanja stolice

ovo nije istina ... ovim putem bih molila đentlemene da me upozore prije nego mi odmaknu stolicu jerbo ne očekujem pa sam jednom skoro završila na podu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 Empty Re: I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima...

Postaj  Gost 17.01.16 17:34

orion je napisao/la:na gruntu sam imala  dvije ruže koje su posađene 1904.g. - devedesetih sam ih presadila iz omičinog vrta - na žalost jednom neprilikom preorala ih je jedna bena .....niske, intenzivnog

... predivne ruze I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 T8kj2g - ja sam imala nesto sl damask ruzi doma koja ima tako intenzivan miris i pokusavala sam je cjepiti ali hibrid je i nema sanse da se uhvati

I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 23h145x

Gost
Gost


[Vrh] Go down

I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 Empty Re: I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima...

Postaj  Gost 17.01.16 17:36

btw je napisao/la:
možda je ipak poliranje u pitanju... očala najbolje očistim upravo najlonkama I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 11484130

... haha moze biti - ja ocale najbolje ocistim detergentom za sudje i obrisem papirnatim rucnikom - i tako isto i suncane - sve one maramice koje kupim u dm, mileru i sl mi samo zamaste stakla jos vise I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 T8kj2g


Gost
Gost


[Vrh] Go down

I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 Empty Re: I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima...

Postaj  Gost 17.01.16 17:42

Glista je napisao/la:

ovo nije istina ... ovim putem bih molila đentlemene da me upozore prije nego mi odmaknu stolicu jerbo ne očekujem pa sam jednom skoro završila na podu

... I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 R8e0xc - btw ja ne ocekujem, ja to smatram pod normalnim da mi m odmakne stolicu, otvori vrata...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 Empty Re: I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima...

Postaj  Gost 17.01.16 18:48

I ja očekujem da mi emančipirane žene plate račun, ali onda se prave neemančipirane. I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 11484130 
Šalu nastranu - ja se trudim biti uvijek klavir i fin i kulturan. Čak se i ustajem u busevima, tramvajima, avijonima... Ali kako sam među onim rijetkima, više se osjećam k'o budala nego k'o dobro odgojito čeljade. I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 Empty Re: I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima...

Postaj  Gost 17.01.16 19:27

enjoy je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ne mislis li valjda da sam stvarno ruzu nosijo...I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 3111943984

... ne kuzim sto je tu smjesno? - sto fali nosenju ruze, karanfila, etc na reveru - pa nije to rezervirano samo za XVIII, XIX st...meni je ljepo kad vidim muskarca sa cvjetom u reveru (toga ima sve manje i manje, kao i gentlmena pravih nazalost - m vise danas nemaju pojma o bontonu, o otvaranju vrata, pridrzavanju kaputa, odmicanja stolice, etc)

I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 Spray-roses-boutonniere-526x900
i meni... tad znam da sam na piru i da će biti veselo  I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 3384354616

a ostalo... ma to su osobine koje su maltene izumrle.... i to zahvaljujući nama ženama... nažalost I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 Empty Re: I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima...

Postaj  pizda 17.01.16 21:15

enjoy je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ne mislis li valjda da sam stvarno ruzu nosijo...I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 3111943984

... ne kuzim sto je tu smjesno? - sto fali nosenju ruze, karanfila, etc na reveru - pa nije to rezervirano samo za XVIII, XIX st...meni je ljepo kad vidim muskarca sa cvjetom u reveru (toga ima sve manje i manje, kao i gentlmena pravih nazalost...

I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 1523192931 bog te mazo, da prodjem sa ruzom u reveru cijela Rijeka bi mi se smijala i smatrala budalom I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 1523192931. To je za svadbe a ne paradiranje ko da sam skrenijo mozgom.
Uz to, stvarno ide ruza na traperice i koznu jaknu...I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 Empty Re: I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima...

Postaj  Gost 17.01.16 22:28

pizda je napisao/la:
enjoy je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ne mislis li valjda da sam stvarno ruzu nosijo...I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 3111943984

... ne kuzim sto je tu smjesno? - sto fali nosenju ruze, karanfila, etc na reveru - pa nije to rezervirano samo za XVIII, XIX st...meni je ljepo kad vidim muskarca sa cvjetom u reveru (toga ima sve manje i manje, kao i gentlmena pravih nazalost...

I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 1523192931 bog te mazo, da prodjem sa ruzom u reveru cijela Rijeka bi mi se smijala i smatrala budalom I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 1523192931. To je za svadbe a ne paradiranje ko da sam skrenijo mozgom.
Uz to, stvarno ide ruza na traperice i koznu jaknu...I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 684758713
ma možeš ti to! Već te vidim k'o u onoj sceni iz Kuma 2 kad onaj mafiozo obilazi svoj kvart, a svi ga pozdravljaju. I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 3111943984

Samo nemoš Srdoče - tamo je drugi capo... I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 Empty Re: I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima...

Postaj  Gost 18.01.16 8:02

JeboPlanetKojiSFRJNema je napisao/la:
pizda je napisao/la:
enjoy je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ne mislis li valjda da sam stvarno ruzu nosijo...I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 3111943984

... ne kuzim sto je tu smjesno? - sto fali nosenju ruze, karanfila, etc na reveru - pa nije to rezervirano samo za XVIII, XIX st...meni je ljepo kad vidim muskarca sa cvjetom u reveru (toga ima sve manje i manje, kao i gentlmena pravih nazalost...

I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 1523192931 bog te mazo, da prodjem sa ruzom u reveru cijela Rijeka bi mi se smijala i smatrala budalom I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 1523192931. To je za svadbe a ne paradiranje ko da sam skrenijo mozgom.
Uz to, stvarno ide ruza na traperice i koznu jaknu...I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 684758713
ma možeš ti to! Već te vidim k'o u onoj sceni iz Kuma 2 kad onaj mafiozo obilazi svoj kvart, a svi ga pozdravljaju. I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 3111943984

Samo nemoš Srdoče - tamo je drugi capo... I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 1523192931
I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 1523192931
čak je i u konobi dobio zabranu zbog nemorala i sladostrašća  I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 Empty Re: I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima...

Postaj  pizda 18.01.16 10:53

JeboPlanetKojiSFRJNema je napisao/la:
ma možeš ti to! Već te vidim k'o u onoj sceni iz Kuma 2 kad onaj mafiozo obilazi svoj kvart, a svi ga pozdravljaju. I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 3111943984

Samo nemoš Srdoče - tamo je drugi capo... I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 1523192931

I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 684758713 jebate, ova Djojka ko da zivi u vrijeme Al Caponea. Zamisli vidjet nekog lika sa ruzom u reveru, oko njega bi popadali od smijeha... I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 Empty Re: I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima...

Postaj  pizda 18.01.16 10:54

btw je napisao/la:
čak je i u konobi dobio zabranu zbog nemorala i sladostrašća  I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 11484130

u sluzbenoj prijavi stoji "zbog razbijanja i ostecivanja drvene galanterije cinom seksualne pomame"...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 Empty Re: I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima...

Postaj  Gost 18.01.16 20:32

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:
čak je i u konobi dobio zabranu zbog nemorala i sladostrašća  I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 11484130

u sluzbenoj prijavi stoji "zbog razbijanja i ostecivanja drvene galanterije cinom seksualne pomame"...
Tad si još bijo poprave maloljetan. Iskoristilo te. I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 Empty Re: I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima...

Postaj  Gost 19.01.16 9:22

moj djed je obožavao ruže ... imao je pravi ružićnjak i bio kolekcionar raznih sorti ... inače je bio užasno opor čovjek, bivši ustaša al je bilo lijepo gledati ga kako tendi svoj ružićnjak ... imao je preko 40 raznih vrsta ruža a nakon njegove smrti je ostala samo jedna žarko crvena penjačica koja je predivno mirisala i baka je od njenih latica pravila džem ...

kad je baka umrla ujna je krenula sijeći sve to da ne mora ništa tenditi ... njoj su biljke "prljale" okoliš jer im padaju latice, lišće i plodovi ... što je najbolje, uopće nije ostala živjeti u toj kući nego iz neke obijesti sve sjekla da ne ostane ništa živo iza nje ... kad je posjekla tu zadnju ružu penjačicu i zadnje stablo koje je izraslo iz mladice koju je moj djed posadio u dvorištu, sasula sam joj takvu salvu uvreda i to je bilo zadnje što ću joj ikad u životu reći ... to je bio moj pozdrav njenoj duši

a baka je obožavala biljke ... kad je umrla, padale su prezrele smokve na tlo, ( i to je ujni smetalo pa je htjela i smokvu posjeć al je sva sreća rasla na našoj strani dvorišta ) napisala sam jednu pjesmu o toj smokvi koja me podsjeća na moju baku i sve ono lijepo što me naučila ... jučer sam po prvi puta nakon njene smrti kupila afričku ljubičicu ... ona ih je imala brdo ... i one me podsjećaju na nju

sad je mislim razmnožavati dalje iz listova kao što je i ona ... to mi je dugo bila zanimacija al sam ju prekinula nakon bakine smrti ne iz nekih emotivnih razloga ili nostalgije nego zato jer mi nije palo na pamet ... jučer mi jeste ..

a od ruža osobno volim one sitne penjačice ... nemam pojma kako se sorta zove ali ju imam na terasi i svako ljeto mi uljepša dane kad se rascvjeta


Gost
Gost


[Vrh] Go down

I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 2 Empty Re: I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.