kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima...

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 3 Empty Re: I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima...

Postaj  Yehudi 19.01.16 21:50

Ružo moja crvena, kako si mi rumena,

 tako si mi plava ko zelena trava.  I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 3 1523192931

           btv  I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 3 727654710

kolutićevac  I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 3 727654710

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 3 Empty Re: I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima...

Postaj  Gost 19.01.16 21:54

Yehudi je napisao/la:Ružo moja crvena, kako si mi rumena,

 tako si mi plava ko zelena trava.  I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 3 1523192931

           btv  I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 3 727654710

kolutićevac  I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 3 727654710
yeh  I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 3 3859399978

Gost
Gost


[Vrh] Go down

I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 3 Empty Re: I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima...

Postaj  Gost 24.01.16 22:20

pizda je napisao/la: Zamisli vidjet nekog lika sa ruzom u reveru, oko njega bi popadali od smijeha... I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 3 1523192931

... pipi postoji nesto sto se zove stil - zasto trebaju biti svi uniformirani, zasto na jaknu od koze, jeansa, etc i kosulju ne bi isla ruza? - zasto bi to bilo smjesno...ovako nesto meni je jako ljepo na muskarcu - nitko tko ima imalo soli u glavi se ne bi trebao smijati ni rugati necijem stilu oblacenja (osim pubertetlija) - odrasloj osobi ne bi trebalo biti bitno sto ce netko obuci (izuzev ako ne pricamo o dress codu)

I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 3 T8u975

Gost
Gost


[Vrh] Go down

I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 3 Empty Re: I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima...

Postaj  Gost 24.01.16 22:48

Ali ovaj cvijet je iznikao jednog dana iz neke sjemenke donijete neznano otkuda, i mali princ je vrlo brižljivo brinuo o izdanku koji nije ličio na druge. To je mogla biti neka nova vrsta baobaba. Ali izdanak ubrzo prestade da raste i poče da pupa. Mali princ, koji je prisustvovao razvoju tog ogromnog pupoljka, osjećao je da će iz njega izići čudesno prividjenje, ali cvijet nikako da dovrši uljepšavanje u zaklonu svoje zelene sobe. Brižljivo je birao boje. Oblačio se polako, dodavao je jednu po jednu laticu. Htio je da se pojavi u punom sjaju svoje ljepote. Eh! naravno.

Bio je to vrlo razmetljiv cvijet. Njegovo tajanstveno udešavanje trajalo je, dakle, danima i danima. A onda, jednog jutra, upravo u trenutku kada se sunce radjalo, on se pokazao. I ruža, koja je tačno sve pripremila, reče zjevajući:- Ah! Tek što sam se probudila... Molim vas oprostite... Još se nisam počešljala...

Tada mali princ nije mogao suzdržati divljenje:

- Kako ste lijepi!
- Zar ne, odgovori slatko ruža.
- I, rodila sam se u isto vrijeme kad i sunce...


I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 3 14xiaut

Hans Zimmer - Finding the Rose


Finding the Rose - Hans Zimmer

Gost
Gost


[Vrh] Go down

I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 3 Empty Re: I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima...

Postaj  pizda 24.01.16 23:49

enjoy je napisao/la:
pizda je napisao/la: Zamisli vidjet nekog lika sa ruzom u reveru, oko njega bi popadali od smijeha... I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 3 1523192931

... pipi postoji nesto sto se zove stil - zasto trebaju biti svi uniformirani, zasto na jaknu od koze, jeansa, etc i kosulju ne bi isla ruza? - zasto bi to bilo smjesno...ovako nesto meni je jako ljepo na muskarcu - nitko tko ima imalo soli u glavi se ne bi trebao smijati ni rugati necijem stilu oblacenja (osim pubertetlija) - odrasloj osobi ne bi trebalo biti bitno sto ce netko obuci (izuzev ako ne pricamo o dress codu)

stila ili imas ili nemas. Ako ga imas imat ces ga i u gacama i kanotjeri. Ako nemas nece ti ni cijeli ruzicnjak pomoc.
Bogte, kad si zadnji put vidjela muskarca sa ruzom u reveru, kod nas i uzivo? I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 3 Empty Re: I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima...

Postaj  Gost 26.01.16 9:43

pizda je napisao/la:
enjoy je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ne mislis li valjda da sam stvarno ruzu nosijo...I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 3 3111943984

... ne kuzim sto je tu smjesno? - sto fali nosenju ruze, karanfila, etc na reveru - pa nije to rezervirano samo za XVIII, XIX st...meni je ljepo kad vidim muskarca sa cvjetom u reveru (toga ima sve manje i manje, kao i gentlmena pravih nazalost...

I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 3 1523192931 bog te mazo, da prodjem sa ruzom u reveru cijela Rijeka bi mi se smijala i smatrala budalom I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 3 1523192931. To je za svadbe a ne paradiranje ko da sam skrenijo mozgom.
Uz to, stvarno ide ruza na traperice i koznu jaknu...I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 3 684758713

ti si opće poznat po neukusu I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 3 3084372643

a i ja, jasno I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 3 Empty Re: I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima...

Postaj  pizda 26.01.16 10:44

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
enjoy je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ne mislis li valjda da sam stvarno ruzu nosijo...I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 3 3111943984

... ne kuzim sto je tu smjesno? - sto fali nosenju ruze, karanfila, etc na reveru - pa nije to rezervirano samo za XVIII, XIX st...meni je ljepo kad vidim muskarca sa cvjetom u reveru (toga ima sve manje i manje, kao i gentlmena pravih nazalost...

I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 3 1523192931 bog te mazo, da prodjem sa ruzom u reveru cijela Rijeka bi mi se smijala i smatrala budalom I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 3 1523192931. To je za svadbe a ne paradiranje ko da sam skrenijo mozgom.
Uz to, stvarno ide ruza na traperice i koznu jaknu...I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 3 684758713

ti si opće poznat po neukusu I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 3 3084372643

a i ja, jasno I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 3 1523192931

neka, glavno da floru ne furam na reveru... I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 3 1523192931 a bogme ni SAUNU!
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima... - Page 3 Empty Re: I budi kao ruza koja daje miris svima, a ne samo dobrima...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.