kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iz (za)raznih medija...

Stranica 6 / 42. Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 24 ... 42  Next

Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 6 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 29.02.16 12:59

nu šta mi podletilo pod prste ... ne da mi se sada čitati pa nek me čeka tu kad me ulovi volja

http://www.collective-evolution.com/2015/10/31/have-you-been-seeing-1111-everywhere-what-is-the-significance-of-1111/

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 6 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 29.02.16 13:00

pizda je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:

 - Mali okle si ti - Iz (za)raznih medija... - Page 6 204824722

"iz Hrvacke" veli mali, "ima nas dva milijuna al smo cisti"...

jel to indijanci zauzeli dojčland ? e, tako ćemo i kroatišland Iz (za)raznih medija... - Page 6 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 6 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 29.02.16 23:35

taja je napisao/la:
Yehudi je napisao/la: - Iz (za)raznih medija... - Page 6 204824722
Oklen tebi ovaj smajlic?


 kupije mukte

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 6 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 01.03.16 8:39

Yehudi je napisao/la:
taja je napisao/la:
Yehudi je napisao/la: - Iz (za)raznih medija... - Page 6 204824722
Oklen tebi ovaj smajlic?


 kupije mukte

varas Taju sa nekom iz Art foruma?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 6 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 01.03.16 12:37

ne znam kako prebaciti link ali ovaj ministar iz rijeke za obrazovanje mi se počinje sviđati ... čim je moj bivši za njega reko da ne valja, znam da valja ... moj bivši ionak kurca kuži  Iz (za)raznih medija... - Page 6 1523192931   svaka mu čast ako uspije sa onim što misli sprovesti u školstvu Iz (za)raznih medija... - Page 6 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 6 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 01.03.16 12:54

Glista je napisao/la:ne znam kako prebaciti link ali ovaj ministar iz rijeke za obrazovanje mi se počinje sviđati ... čim je moj bivši za njega reko da ne valja, znam da valja ... moj bivši ionak kurca kuži  Iz (za)raznih medija... - Page 6 1523192931   svaka mu čast ako uspije sa onim što misli sprovesti u školstvu Iz (za)raznih medija... - Page 6 684758713

kakve su to rijeke obrazovanja, buice neke?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 6 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 01.03.16 12:57

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:ne znam kako prebaciti link ali ovaj ministar iz rijeke za obrazovanje mi se počinje sviđati ... čim je moj bivši za njega reko da ne valja, znam da valja ... moj bivši ionak kurca kuži  Iz (za)raznih medija... - Page 6 1523192931   svaka mu čast ako uspije sa onim što misli sprovesti u školstvu Iz (za)raznih medija... - Page 6 684758713

kakve su to rijeke obrazovanja, buice neke?

kad brže tipkam neg mislim Iz (za)raznih medija... - Page 6 1523192931

al eto, jedini meni ok ministar ispade sa riječkog sveučilišta iako je posto hdz-ovac prije tri godine ... svi napravili cirkus oko njegovih kreacionističkih ideja al kad sam čula o čem se radi, onda sam i ja kreacionist Iz (za)raznih medija... - Page 6 3114667799

dobar mi je taj faks .. sviđao mi se i prijašnji dekan lučin ... znaju izabrati koga si postaviti na vrh ... samo nek nastave dalje tako dok i moja djeca ne krenu na faks da mi ne odlepršaju predaleko i prebrzo



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 6 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 01.03.16 13:49

Kad smo vec kod obrazovanja, veceras smo (roditelji bez dece) pozvani u skolu, gde ce se razgovarati na temu "Moje telo pripada meni". Uvek prvo obaveste roditelje o onome o cemu ce govoriti deci, pa ce tek sledece nedelje poceti i razgovor sa decom o dozvoljenim i nedozvoljenim dodirima, i uopste o seksulanosti.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 6 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 01.03.16 14:11

cat_claw je napisao/la:Kad smo vec kod obrazovanja, veceras smo (roditelji bez dece) pozvani u skolu, gde ce se razgovarati na temu "Moje telo pripada meni". Uvek prvo obaveste roditelje o onome o cemu ce govoriti deci, pa ce tek sledece nedelje poceti i razgovor sa decom o dozvoljenim i nedozvoljenim dodirima, i uopste o seksulanosti.

ajd drago mi čuti da se negdje to radi kako treba ... i sad zamisli da se roditelji pobune i kažu, mi ne bi da to našoj djeci govorite ? pa jebote Iz (za)raznih medija... - Page 6 1523192931

btw, izletilo ime i prezime pedofila u javnost al nije to problem ... problem je djecu naučiti kako prepoznati stvar i reći NE

sinoć odgledala spotlight ... prestrašno kako se iskoriste upravo ti koji su siromašni, na marginama društva, neupućeni i blago rečeno, primitivni pa se unaprijed ne očekuju reakcije Iz (za)raznih medija... - Page 6 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 6 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 01.03.16 14:13

navijala sam za spotlight, a pogledala sam skoro sve nomirnirame u jačim kategorijama...
pametan I trijezan film, prava novinarska priča

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 6 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 01.03.16 14:21

Vel'ka Maca je napisao/la:navijala sam za spotlight, a pogledala sam skoro sve nomirnirame u jačim kategorijama...
pametan I trijezan film, prava novinarska priča

odličan je film ... šteta što nemamo kod nas takvog istraživačkog novinarstva više a i ono nezavisno se hoće do temelja sada uništiti Iz (za)raznih medija... - Page 6 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 6 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 01.03.16 14:24

Vel'ka Maca je napisao/la:navijala sam za spotlight, a pogledala sam skoro sve nomirnirame u jačim kategorijama...
pametan I trijezan film, prava novinarska priča

jel to taj film di Di Caprija napada medvjed prilikom novinarskog istrazivanja?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 6 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Lena 01.03.16 15:12

ja nisam ništa pogledala niti ću......
ustvari jesam sažetak nekih filmova sa zagrab dox-a i mislim si jebote selendo od zemlje kad samo zagreb ima nekih jačih sadržaja....
ostalo pecite palačinke i ćevape....i kapulom nazdravite.....

bude ponešto,ali to tako rijetko i uglavnom u sred tjedna i naravno da ne mogu gluvarit do sitnih sati jer eto nisam iz zagreba za koji su i vikendi rezervirani...za selende radni dani...ako uopće
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 6 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 02.03.16 12:35

cat_claw je napisao/la:Kad smo vec kod obrazovanja, veceras smo (roditelji bez dece) pozvani u skolu, gde ce se razgovarati na temu "Moje telo pripada meni". Uvek prvo obaveste roditelje o onome o cemu ce govoriti deci, pa ce tek sledece nedelje poceti i razgovor sa decom o dozvoljenim i nedozvoljenim dodirima, i uopste o seksulanosti.

  Pametno, to je kulturna i uredjena zemlja.

 A ne kao kod nas 

Iz (za)raznih medija... - Page 6 1461267_719212668169709_4991983925820296068_n

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 6 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 04.03.16 10:52

koliko je očit strah ljudi koje poznajem javno progovoriti o pedofiliji ... jebote, nije ni čudo kad su godinama sve znali i prešućivali pa sad sramota to reći ... sve bih ja to stjerala u kurac samo da se usude sada reć mi da su znali i da su djeca kriva ...

a bozanić bi mi na kolcu sjedio do kraja svog života al evo, sad i njegovo ime isplivava u javnost u cijeloj priči ... boktejebo, kakvi to ljudi mogu štititi autoritete koji su desetljećima pedofile samo selili iz jedne župe u drugu ... to da sretnem na ulici ne bi prošao bez moje javne prozivke i šamara iz dugog zaleta pa nek ispituju zašto ga je dobio Iz (za)raznih medija... - Page 6 3827417775

p.s.

Muju molim da se vrati u plićak da ne ispadnem opet konflictna Iz (za)raznih medija... - Page 6 1523192931 sunce ti kalajsano ! ak ne mogu tebe udavit, udavit ću ti gljivu Iz (za)raznih medija... - Page 6 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 6 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 04.03.16 13:26

kad se družiš sa autorima crtića moraš paziti šta pričaš inače završiš u crtiću  Iz (za)raznih medija... - Page 6 1523192931

http://juhuhu.hrt.hr/gledaj/65/danica-i-glista

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 6 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 06.03.16 11:23

ježim se od silnih mudrih poruka po fejsu al ova mi je super Iz (za)raznih medija... - Page 6 1523192931

Iz (za)raznih medija... - Page 6 12806062_946939815355392_3625102559649704096_n

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 6 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Lena 06.03.16 11:36

ja ne pratim te mudre poruke.....otvorim svako misec dana i šta pročitam u 5 minuta pročitam......
poprave me zaobilaze mudrolije  Iz (za)raznih medija... - Page 6 11484130

evo čitam da rusi žele na jadran ovo ljeto,ali nema mjesta izgleda......cccc ljudi bi došli al jok! nemaju di  Iz (za)raznih medija... - Page 6 11484130


Zadnja promjena: Lena; 06.03.16 11:44; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : ć)
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 6 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 06.03.16 11:42

Lena je napisao/la:ja ne pratim te mudre poruke.....otvorim svako misec dana i šta proćitam u 5 minuta pročitam......
poprave me zaobilaze mudrolije  Iz (za)raznih medija... - Page 6 11484130


meni ne smeta kad vidim da ih prosljeđuju ljudi za koje znam da su knjiški moljci i da ih stvarno nešto od pročitanog dotakne i onda im je to samo početak da potiknu razgovor na neku temu i to čak zna biti i zanimljivo ...

al kad vidim da netko tko nije dotaknuo knjigu iz srednje škole štanca iste a da pojma nema širi kontekst iz koje je citat izvučen, to mi je malčice bljaks ... kao da ja sad krenem dijeliti savjete o kozmetici o kojoj blage veze nema ... ne znam nabrojati tri firme koje se bave proizvodnjom kozmetike a kamoli dalje ... da me pitaš koji šampon koristim , eto, ni to ne znam ... zeleni !

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 6 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Lena 06.03.16 11:46

ma ima baš konciznih i ok poruka....životnih...ali mene općenito živcira to dijeljenje poruka koje te dotaknu minutu,a ne primjeniš ih zapravo.....pa jebemu formi i formama.....e

ja već gladna...jedva čekam ručak  Iz (za)raznih medija... - Page 6 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 6 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 06.03.16 17:10

ovo mi je odlično Iz (za)raznih medija... - Page 6 3114667799

Iz (za)raznih medija... - Page 6 12670783_10153962166207604_3035438500457945061_n

sjetilo me mojih početaka i koliko sam sve skupa naivno shvatila ... al doslovno je tako išlo ... neki poznanici se preko fejsa razbrbljali ko blesavi, ja mislila sprijateljili se, sretnem ih po gradu, razveselim se i mislim sad ćemo nastaviti isto tako a oni bježe od mene Iz (za)raznih medija... - Page 6 11484130 ne samo da prođu kao da me ne vide , nego me vide i onda pobjegnu Iz (za)raznih medija... - Page 6 1619348112

meni je to bilo užas simpatično i tek onda sam skužila kako se mnogi koji inače nisu opušteni u reali u virtuali opuste, raspričaju a onda ih poslije valjda bude sram il šta već ... ne znam kako to objasniti

il me zaustavi netko s kim nikad nisam pričala i nit ne znam da mi prati profil i krene pričati ko da se poznajemo sto godina ... i onda mene bude sram što nisam gledala šta ta osoba ima na svom profilu Iz (za)raznih medija... - Page 6 1523192931 ispadneš nepristojan Iz (za)raznih medija... - Page 6 1523192931


inače sama otvaram isto i šaram po tuđim profilima al uvijek po onim sa kojim se stvarno i družim i uživam u stvarima kojima se bavim, ne krijem da to radim i ako se sretnemo u reali skačemo od veselja kad se sretnemo ... jebote, to mi je sada indikator tko mi je stvarno frend a tko ne ... ovi šta ubrzanim korakom pobjegnu kad me vide, odmah mi je jasno da imaju putra na glavi Iz (za)raznih medija... - Page 6 1523192931 ovi šta se povesele kad me sretnu čak i ako ja nemam pojma tko su, ti su za sačuvati Iz (za)raznih medija... - Page 6 1523192931

al jebeno je sad odgajati djecu kad se živi i u virtuali ... kako će to utjecati na psihu njih i u kojem smjeru će im se razvijati socijalni život ? svaki dan razmišljam o tome i pokušavam im dati smjernice da i oni ne polude zbog virtuale ... po jednoj strani odličan alat o kakvom smo nekad samo mogli sanjati, al po drugoj ... hm hm hm

ulovi me strah kad oni krenu u život, u razočaranja koja život nose pa da ne proklizuju prečesto i prebolno

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 6 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 06.03.16 19:02

Iz (za)raznih medija... - Page 6 Tito

 Pa ne mogu pradida Mojsija - Mosha iznevjeriti  Iz (za)raznih medija... - Page 6 439160543-): 

Iz (za)raznih medija... - Page 6 29n7ytz

 Ma nije TITO volio lopove nikako

Nikada nije dao amnestiju lopovima, svima drugima jest, i političkim i 

privrednim kriminalcima i ubojicama ....ali lopovima nikada.

    Zato ga izmedju ostaloga i ne vole ove lopine na vlasti sada.

   -Tomu je razlog vezan za boravak druga TITA u zatvoru u Italiji

On i pradid mi Moše bili tamo i nešto su bunarili....štajaznam, biće

radili šverc neki oružja za Španjolsku ( a ulicu- dvi dalje Pavelić djubre šibicario) i tako....

  Naidju Carabinieri, ovi fašistički i uapse Pavelića kad je neku babu djepario i prebiju ga

ko zadnju sisu. Ovaj izdruka sve živo pa tako spomenio  druga TITA i Mošu.

   Uhapsili njih tako fašisti a Tile imao zlatnu žličicu ( poklon od Moše za rodjendan, inače 

 jedino šta je ostalo od vlasništva obiteljskog )

   I onda jedno jutro skuži drug Tito da mu je netko ukrao tu žličicu za čaj...................odmah

 je posumljao na Pavelića lopinu i uhvati ga u zahodu, taman ovome ispao sapun dok

 se tuširao i prebiju ga na mrtvo ime djukelu.  Viču -di je žličica lopino nacistička fašističko ustaška,

 di je žličica........a ovaj gol kao od majke rodjen.....tuc, muc, tuc, muc ....i usere se od straha smrad.

   Kad vide oni žličica tu....... a ništa, ostavili mu žličicu da ima sa čime jesti i otišli.

     Isti dan ih oslobode jer su bili nevini 

( nije bilo dokaza kao u bombaškom procesu ....ono kad je Tile rekao- Ne priznajem vas ni vaš sud-) 

 I ništa, izadju Tito i Moše na slobodu i ravno u Španjolsku....ostalo je povijest slavna.


     Eto, zato drug TITO nije volio lopove i pedere. Priča istinita, prenosi se u obitelji s kolina na kolino.

-------------------------------------------------------------------------

  Eo sa jednog drugog medija Iz (za)raznih medija... - Page 6 2733991369

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 6 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 06.03.16 22:28

Iz (za)raznih medija... - Page 6 A30fde_626b18096c434f4eb01e523b3d47d9ec

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 6 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 06.03.16 22:34

Inače gornji tekst je moj i autorizirat na dne - 06.03. 2016. ( Adar I 26, 5776  )

Nemoj da mi netko glumi Vasu i da prepisuje a da me ne navede kao autora.

Neprecizno sam se izrazio da je sa drugog medijuma, mislio sam reći da je sa drugog foruma. Iz (za)raznih medija... - Page 6 1104742517

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 6 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 07.03.16 21:08

Yehudi je napisao/la:Inače gornji tekst je moj i autorizirat na dne - 06.03. 2016. ( Adar I 26, 5776  )

Nemoj da mi netko glumi Vasu i da prepisuje a da me ne navede kao autora.

Neprecizno sam se izrazio da je sa drugog medijuma, mislio sam reći da je sa drugog foruma. Iz (za)raznih medija... - Page 6 1104742517
Nemaš brige - nismo ni na Prometnom ni na Policijskoj školi.  Iz (za)raznih medija... - Page 6 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 6 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 42. Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 24 ... 42  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.