kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iz (za)raznih medija...

Stranica 24 / 42. Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 33 ... 42  Next

Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 24 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  RobinUd 09.05.17 22:34

mislim da bi od ovoga trebali poceti:

https://hr.wikipedia.org/wiki/Evolucija

Pa onda bi mogla biti dovoljna i (ne bas cijela) prva recenica:

Evolucija..... je znanstvena teorija iz područja biologije koja pretpostavlja da različite vrste biljaka, životinja i svih ostalih živih bića na Zemlji vuku podrijetlo iz već postojećih organizama, svojih predaka.....



Rekoh, ovo je ovog trenutka nesto, sta me moze uvjeriti.
Kad se pojavi nekakva druga/nova teorija, koja ce ovu pobiti (argumentirano, naravno), onda cu povjerovati toj novoj teoriji.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 848
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 24 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 10.05.17 5:52

Jebo te googlam,,,o Besmrtnom puku u rvatskoj,,..ni jedan portal,,,ni jedna novina ne donosi tu vijest o danu pobjede nad fashizmom,,Nije ni chudo,,,Hrvatska je fashistichka zemlja,,,odvratna do boli,,,ali josh mi je odvratnije to shto potomci onih Hrvata koji su bili na pravoj strani,,,,protiv zla fashizma cute ko pichke,,,boje se,,chega bog te jebo,,jebenih idiota koji sramote te ljude koji su dali svoje zivote za noramlnu Hrvatsku,,Danas je trend u svijetu revizija fashizma iz akoje se krije Deutschland uber alles..i to u rukavicama ,,Njemachka se opet povampirila,,,nisu dzabe Englezi otishli iz nje,,a glupi Francuzi pushe klitoris Merkelitzi misleci da ce bolje proci,,,predvidjam jebeni rat na tlu Evrope,,Povijest s eponavlja,,,a budale iz nje nikada nisu nishta nauchile,,Sramota za antifashistichku Hrvatsku,,poubijajte se pichka vam materina debilna ako mislite da cete na takav nachin neshto postici,,,sutra ce pokucati na vasha vrata kad zavrshe sa drugima,,Dobro jedan amer na jednom forumu napisa,,necemo vishe oslobadjati francusku,,,neka si jebu mamitzu sami sa sobom,,to vazi i za Rvate,,U slijedecem ratu bit cete iseljeni na sjeverni pol...da vam se ti jebeni mozgovi olade do kraja...et:Iz (za)raznih medija... - Page 24 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 24 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 11.05.17 6:45

već jako dugo ne pratim medije nit politiku, tv nisam palila mjesecima i zavraga krenula da vidim malo tko je tko ako me pitaju na državnom ... prošla me volja nakon sam naletjela na ovo ... baš smo država vitezova Iz (za)raznih medija... - Page 24 3114667799 nije dosta što imamo službi i ureda više nego new york iako nas ima daleko manje, sad ćemo još imati i viiitezovaaa ... kad će vile i zmajovi doći na red ?


http://www.vijesti.rtl.hr/novosti/hrvatska/2673183/u-zagrebackoj-katedrali-prvi-obred-proglasenja-hrvatskih-vitezova-reiner-jedan-od-njih/


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 24 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 11.05.17 8:17

zingaro je napisao/la:U slijedecem ratu bit cete iseljeni na sjeverni pol...da vam se ti jebeni mozgovi olade do kraja...et:Iz (za)raznih medija... - Page 24 684758713

ima onih koji su to shvatili ozbiljno i krenuli prvi u seobu dok još nije krenula navala ... to su takozvani pioniri

Iz (za)raznih medija... - Page 24 18342114_10210603606458694_419042166720499936_n

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 24 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  RobinUd 11.05.17 13:56

Komentiranje vijesti iz nasih medija bi moglo imati negativne posljedice po zdravlje.
Ionako "stoka sitnog zuba" ne moze nista promijeniti.
Sve je (cvrsto) u rukama kriminalnih politicara (ili politickih kriminalaca).
Sva ova uhicenja, o kojima citamo po novinama, to se dogadja samo zato, jer su se neki usudili krasti i pljackati izvan (uhodanog) politickog sistema.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 848
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 24 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 11.05.17 16:41

RobinUd je napisao/la:mislim da bi od ovoga trebali poceti:

https://hr.wikipedia.org/wiki/Evolucija

Pa onda bi mogla biti dovoljna i (ne bas cijela) prva recenica:

Evolucija..... je znanstvena teorija iz područja biologije koja pretpostavlja da različite vrste biljaka, životinja i svih ostalih živih bića na Zemlji vuku podrijetlo iz već postojećih organizama, svojih predaka.....


Rekoh, ovo je ovog trenutka nesto, sta me moze uvjeriti.
Kad se pojavi nekakva druga/nova teorija, koja ce ovu pobiti (argumentirano, naravno), onda cu povjerovati toj novoj teoriji.

da, tako to otprilike glasi samo ne kuzim zasto ti je to prihvatljivo kad uopce ne postoje dokazi za to a kontra dokaza imas na lopate...Neke sam spomenuo a dovoljno je rec da vecina vrsta ne bi mogla pola sekunde prozivjeti u nekom prijelaznom obliku sto znaci da je oduvijek bila identicna onom sto je danas. Zatim, na jedan fosil neke vrste, recimo mamuta bi trebao nac desetak tisuca prijelaznih oblika te vrste puta broj svih mogucih vrsta. Doslovno bi se morali saplitati o te fosile a nema ih? Iz (za)raznih medija... - Page 24 684758713 i fajnli, gdje su zive prijelazne vrste kojih bi trebalo biti u jednakom omjeru vec spomenutih fosila. Vele evolucionisti da je to zato jer je evolucija prestala kad je ispunila funkciju. Iz (za)raznih medija... - Page 24 1523192931 Jebote, ispada da je ta evolucija koja se bazira na gomili nevjerojatnih pogresaka i slucajnosti, misleci program koji ima pocetak i kraj tj. zna kad je dosta...
Ali, neka svako misli sta hoce, nije mi cilj nekog uvjeriti vec me jednostavno cudi kako neko moze uopce povjerovati u takvu gomilu besmislica...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 24 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  maledetta primavera 11.05.17 21:40

pizda je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:mislim da bi od ovoga trebali poceti:

https://hr.wikipedia.org/wiki/Evolucija

Pa onda bi mogla biti dovoljna i (ne bas cijela) prva recenica:

Evolucija..... je znanstvena teorija iz područja biologije koja pretpostavlja da različite vrste biljaka, životinja i svih ostalih živih bića na Zemlji vuku podrijetlo iz već postojećih organizama, svojih predaka.....


Rekoh, ovo je ovog trenutka nesto, sta me moze uvjeriti.
Kad se pojavi nekakva druga/nova teorija, koja ce ovu pobiti (argumentirano, naravno), onda cu povjerovati toj novoj teoriji.

da, tako to otprilike glasi samo ne kuzim zasto ti je to prihvatljivo kad uopce ne postoje dokazi za to a kontra dokaza imas na lopate...Neke sam spomenuo a dovoljno je rec da vecina vrsta ne bi mogla pola sekunde prozivjeti u nekom prijelaznom obliku sto znaci da je oduvijek bila identicna onom sto je danas. Zatim, na jedan fosil neke vrste, recimo mamuta bi trebao nac desetak tisuca prijelaznih oblika te vrste puta broj svih mogucih vrsta. Doslovno bi se morali saplitati o te fosile a nema ih? Iz (za)raznih medija... - Page 24 684758713 i fajnli, gdje su zive prijelazne vrste kojih bi trebalo biti u jednakom omjeru vec spomenutih fosila. Vele evolucionisti da je to zato jer je evolucija prestala kad je ispunila funkciju. Iz (za)raznih medija... - Page 24 1523192931 Jebote, ispada da je ta evolucija koja se bazira na gomili nevjerojatnih pogresaka i slucajnosti, misleci program koji ima pocetak i kraj tj. zna kad je dosta...
Ali, neka svako misli sta hoce, nije mi cilj nekog uvjeriti vec me jednostavno cudi kako neko moze uopce povjerovati u takvu gomilu besmislica...

Koju funkciju?
Evolucija je slijed ili tijek definiran odredjenim faktorima kako bi se ispunile odredjene funkcije.

Ne tako davno, citala sam jednu studiju kako se brada u covjeka smanjuje ( evolucija ) zbog sve jednostavnijeg nacina prehrane ( manje grizemo, ne trgamo, ne napadamo, blendamo, mixamo i manje zvacemo .... - odredjeni faktori ) kako bi se (pre)hranili ( ispunjenje funkcije ). Po tome evolucija nije stala ...
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 24 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 11.05.17 22:05

maledetta primavera je napisao/la:

Koju funkciju?
Evolucija je slijed ili tijek definiran odredjenim faktorima kako bi se ispunile odredjene funkcije.

Ne tako davno, citala sam jednu studiju kako se brada u covjeka smanjuje ( evolucija ) zbog sve jednostavnijeg nacina prehrane ( manje grizemo, ne trgamo, ne napadamo, blendamo, mixamo i manje zvacemo .... - odredjeni faktori ) kako bi se (pre)hranili ( ispunjenje funkcije ). Po tome evolucija nije stala ...

ma to nema veze sa nastajanjem novih vrsta po sistemu ribe - vodozemci........sisavci. To je prilagodba o kojoj se znalo davno prije Darwina. On je svojom teorijom pokupijo i sve ono sto su drugi skuzili prije njega i to ubacijo u svoje Porijeklo vrsta...Nakon njega je to ucinio David Icke sa reptilima. Pokupijo sve teorije urota koje su drugi napisali i ubacio "svoje" reptile jer bi inace bio stoti po redu urotnik. Danas reptile uopce ne spominje vec te tudje urotnicke teorije. Darwinova skola...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 24 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  RobinUd 12.05.17 0:06

pizda je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:mislim da bi od ovoga trebali poceti:
https://hr.wikipedia.org/wiki/Evolucija
Pa onda bi mogla biti dovoljna i (ne bas cijela) prva recenica:
Evolucija..... je znanstvena teorija iz područja biologije koja pretpostavlja da različite vrste biljaka, životinja i svih ostalih živih bića na Zemlji vuku podrijetlo iz već postojećih organizama, svojih predaka.....
Rekoh, ovo je ovog trenutka nesto, sta me moze uvjeriti.
Kad se pojavi nekakva druga/nova teorija, koja ce ovu pobiti (argumentirano, naravno), onda cu povjerovati toj novoj teoriji.
da, tako to otprilike glasi samo ne kuzim zasto ti je to prihvatljivo kad uopce ne postoje dokazi za to a kontra dokaza imas na lopate...Neke sam spomenuo a dovoljno je rec da vecina vrsta ne bi mogla pola sekunde prozivjeti u nekom prijelaznom obliku sto znaci da je oduvijek bila identicna onom sto je danas. Zatim, na jedan fosil neke vrste, recimo mamuta bi trebao nac desetak tisuca prijelaznih oblika te vrste puta broj svih mogucih vrsta. Doslovno bi se morali saplitati o te fosile a nema ih? Iz (za)raznih medija... - Page 24 684758713 i fajnli, gdje su zive prijelazne vrste kojih bi trebalo biti u jednakom omjeru vec spomenutih fosila. Vele evolucionisti da je to zato jer je evolucija prestala kad je ispunila funkciju. Iz (za)raznih medija... - Page 24 1523192931 Jebote, ispada da je ta evolucija koja se bazira na gomili nevjerojatnih pogresaka i slucajnosti, misleci program koji ima pocetak i kraj tj. zna kad je dosta...
Ali, neka svako misli sta hoce, nije mi cilj nekog uvjeriti vec me jednostavno cudi kako neko moze uopce povjerovati u takvu gomilu besmislica...

Jebate, gori si od Bozanica, Kosica, Jezerinca, Puljica.... i ostalih, koji "igraju u prvoj ekipi".
Prije svega zato, sto si iskljuciv.

O fosilima i prelaznim oblicima:

Kao prvo, jos nije nadjen ni jedan fosil ni jednog do sada poznatog boga.
Da ne pretjeram, najmanje stotinjak bi ih trebalo biti.
Ah !!
Zeznuo sam se, pa svi su oni bili "jedini i besmrtni".
Koja ih je to epidemija istrijebila, od cega su uginuli ??

Drugo:
Ako su od uvijek postojale sve (sada nama poznate) vrste, jos nije nadjen ni jedan fosilan engleski bokser.... ili njemacka doga.
Tamo negdje oko doba dinosaura.
Daaaa... znam, to su zvijeri, koje nisu nastale evolucijom, njih je bog napravio ciljanim krizanjem i selekcijom rasa.

Trece:
Naravno da nedostaju cijele epohe, zajedno sa pripadajucim (fosiliziranim) biljnim & zivotinjskim svijetom.
Ja ne tvrdim nista, mozda jednostavno jos nismo nasli nalaziste.... ali, moguce je da su nestali u prirodnim katastrofama, koje prelaze nasu moc poimanja.
Pa su postali: danasnja nafta, danasnji ugljen.... ili vec nesto u tom pravcu.

Na koncu, moze se (otprilike) rekonstruirati vrijeme starosti svemira (ovog naseg), nastanka zemlje, nastanka zivota.
Ili se to u Rijeci jos nije proculo ??
Pa se jos diskutira o: https://de.wikipedia.org/wiki/Flat_Earth_Society
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 848
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 24 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Lena 22.08.17 14:56

upucali maminja.....nije fatalno.....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 24 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  RobinUd 22.08.17 15:29

Lena je napisao/la:upucali maminja.....nije fatalno.....
Fatalno bi mogla samo Fata.

Ah, dinamicno se zivi u tim krugovima....
Nije monotono....
Postoje teorije da je to sve iscenirano. Ja u to bas ne vjerujem, ne bih bas nikome povjerovao da me upuca u neskodljivo mjesto.
(Osim ako nije Karl May osobno, on bi to mogao.)
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 848
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 24 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 09.09.17 19:54

Gost je napisao/la:Jebo te googlam,,,o Besmrtnom puku u rvatskoj,,..ni jedan portal,,,ni jedna novina ne donosi tu vijest o danu pobjede nad fashizmom,,Nije ni chudo,,,Hrvatska je fashistichka zemlja,,,odvratna do boli,,,ali josh mi je odvratnije to shto potomci onih Hrvata koji su bili na pravoj strani,,,,protiv zla fashizma cute ko pichke,,,boje se,,chega bog te jebo,,jebenih idiota koji sramote te ljude koji su dali svoje zivote za noramlnu Hrvatsku,,Danas je trend u svijetu revizija fashizma iz akoje se krije  Deutschland uber alles..i to u rukavicama ,,Njemachka se opet povampirila,,,nisu dzabe Englezi otishli iz nje,,a glupi Francuzi pushe klitoris Merkelitzi misleci da ce bolje proci,,,predvidjam jebeni rat na tlu Evrope,,Povijest s eponavlja,,,a budale iz nje nikada nisu nishta nauchile,,Sramota za antifashistichku Hrvatsku,,poubijajte se pichka vam materina debilna ako mislite da cete na takav nachin neshto postici,,,sutra ce pokucati na vasha vrata kad zavrshe sa drugima,,Dobro jedan amer na jednom forumu napisa,,necemo vishe oslobadjati francusku,,,neka si jebu mamitzu sami sa sobom,,to vazi i za Rvate,,U slijedecem ratu bit cete iseljeni na sjeverni pol...da vam se ti jebeni mozgovi olade do kraja...et:Iz (za)raznih medija... - Page 24 684758713

 Medijska blokada ne može učiniti da nešto ne postoji 

A uvik je bilo najsladje zabranjeno voće Iz (za)raznih medija... - Page 24 1523192931

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 24 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Lena 27.09.17 18:01

tužna istina....mladi, ma i ne samo mladi odlaze....a nama naša vrla Vlada smišlja nove namete.....malo im je, uvijek je malo....normalno da je malo kad se rodbina i podobni množe samo tako

http://www.index.hr/vijesti/clanak/masovni-bijeg-iz-hrvatske-prvi-objavljujemo-koliko-je-ljudi-iselilo-u-koje-zemlje/996602.aspx
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 24 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 27.09.17 21:54

Lena je napisao/la:tužna istina....mladi, ma i ne samo mladi odlaze....a nama naša vrla Vlada smišlja nove namete.....malo im je, uvijek je malo....normalno da je malo kad se rodbina i podobni množe samo tako


bilo bi toga svejedno. I oni koji imaju posao pa cak i za nase pojmove dobro placen, odlaze jer zele vise i bolje. Zele i upoznavati druge ljude, druge zemlje, dosta im je nasih ksenofobicnih rupetina nepovratno zastalih u 41-oj.
Plus tog u uniji smo, lako se zaposlit, ljudi cirkuliraju i mjesaju se sve vise. Nema tu mjesta nekom defetizmu, sve je to proces koji nikad ne prestaje. Ionako nas za stotinjak godina nece biti vise od milijun i podjelit ce nas izmedju Italije, Madjarske, Austrije i velike Bosne, isto ko i slovence. Srbi ce izdrzat dvadesetak godina vise pa ce i njih odnijet bijela kuga. Tako to ide, i mi smo se nekome uvalili, nije nam bog ovo dao...Iz (za)raznih medija... - Page 24 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 24 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Lena 28.09.17 9:52

sve je to meni jasno,ali ovo je u popriličnim razmjerima,a vlast se jebe živo....deklarativno pričaju, ne rade - ništa
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 24 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 28.09.17 21:53

Lena je napisao/la:sve je to meni jasno,ali ovo je u popriličnim razmjerima,a vlast se jebe živo....deklarativno pričaju, ne rade - ništa

sve vec vidjeno i cemu smo se nadali. Nismo mi za imat drzavu i to je sva mudrost...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 24 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  taja 10.01.18 22:59

taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 24 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Lena 11.01.18 8:47

Di si to iskopala? Ili iskopao ako je Jehudi.....
Da to je Travko
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 24 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  taja 11.01.18 15:16

Lena je napisao/la:Di si to iskopala? Ili iskopao ako je Jehudi.....
Da to je Travko
Pojavilo mi se na fejsu.
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 24 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  taja 11.01.18 15:19

Inace... Jbg gadan li je  Iz (za)raznih medija... - Page 24 1523192931
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 24 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  RobinUd 12.01.18 2:29

Ne znam kamo bih stavio themu....
Nekakav saldo praznickog doba.
Ono, malo smo se proveselili, malo smo se prezderavali, malo smo se odmorili, malo smo se.... jel´....
Pa onda u nove pobjede.

Iz (za)raznih medija... - Page 24 Apolon10


(Prije i poslije praznika)
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 848
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 24 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  maledetta primavera 12.01.18 10:54

RobinUd je napisao/la:Ne znam kamo bih stavio themu....
Nekakav saldo praznickog doba.
Ono, malo smo se proveselili, malo smo se prezderavali, malo smo se odmorili, malo smo se.... jel´....
Pa onda u nove pobjede.

Iz (za)raznih medija... - Page 24 Apolon10


(Prije i poslije praznika)
Liči na travka .....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 24 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  antonac 13.01.18 8:59

maledetta primavera je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:Ne znam kamo bih stavio themu....
Nekakav saldo praznickog doba.
Ono, malo smo se proveselili, malo smo se prezderavali, malo smo se odmorili, malo smo se.... jel´....
Pa onda u nove pobjede.

Iz (za)raznih medija... - Page 24 Apolon10


(Prije i poslije praznika)
Liči na travka .....

tpabac je liepsi.... Iz (za)raznih medija... - Page 24 684758713

_________________
daite im da seru....Iz (za)raznih medija... - Page 24 29xutcyIz (za)raznih medija... - Page 24 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 24 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 13.01.18 22:30

pretekla me Taja Iz (za)raznih medija... - Page 24 684758713. Mora se priznat da je Travko skoro pa identican slici koju je Antisa svojevremeno objavio, crven, masan i debeo krmak Iz (za)raznih medija... - Page 24 1523192931 .
Uz to, debela krmcina i dalje ljudima dijeli pedere i ima originalne nazive poput "tucka". Mora da je njegov tucak oprasen ko rietko koi...Iz (za)raznih medija... - Page 24 684758713
Bog te jebo nije mi jasno zasto takve poluzivotinje uopce postoje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 24 Empty zdruznik

Postaj  antonac 14.01.18 10:20

rieciu ZDRUZNIK neki je genijalac u TV dokumentarcu preveo riec JOINT u nekom dokumentarcu o arjanu roskamu....iebote, da ZDRUZNIK...... Iz (za)raznih medija... - Page 24 11484130 Iz (za)raznih medija... - Page 24 11484130 Iz (za)raznih medija... - Page 24 11484130 ....ovo sam napisao samo da ne zaboravim ovu genialnu riec.... Iz (za)raznih medija... - Page 24 11484130

_________________
daite im da seru....Iz (za)raznih medija... - Page 24 29xutcyIz (za)raznih medija... - Page 24 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 24 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 24 / 42. Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 33 ... 42  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.