kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iz (za)raznih medija...

Stranica 2 / 42. Previous  1, 2, 3 ... 22 ... 42  Next

Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 2 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 17.02.16 13:48

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
ona o djeci prica a ti odma na prijateljice i koleginice...Iz (za)raznih medija... - Page 2 684758713

njena djeca su odrasli ljudi ... a nisam ja mislila uopće na prijateljice i koleginice ... sa njima nikad nisam imala problema jer ih biram ... ovi familijarni ljudovi koje ne biraš  ti se uvijek više nakače jer im dozvoliš ... a zadjecu je najbolje da ih što prije kreneš tretirati kao odrasle ... eno moja sa 13 godina sama sebi kuva čaj sada kada je nahlađena a ne pila meni da joj ga skuham ...

naravno...moj gornji post je bila zajebancija Iz (za)raznih medija... - Page 2 1523192931
stvar je ovakva....kad sam doma, mama, mama, mama, mama, za što sam sama kriva....ali, kad me nema SVE mogu sami, skuhat si ručak, složit si desert po želji, speglat majicu, pa čak i veš oprat u vešmašini.
ma, dečki za ženit! Iz (za)raznih medija... - Page 2 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 2 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 17.02.16 13:59

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
ona o djeci prica a ti odma na prijateljice i koleginice...Iz (za)raznih medija... - Page 2 684758713

njena djeca su odrasli ljudi ... a nisam ja mislila uopće na prijateljice i koleginice ... sa njima nikad nisam imala problema jer ih biram ... ovi familijarni ljudovi koje ne biraš  ti se uvijek više nakače jer im dozvoliš ... a zadjecu je najbolje da ih što prije kreneš tretirati kao odrasle ... eno moja sa 13 godina sama sebi kuva čaj sada kada je nahlađena a ne pila meni da joj ga skuham ...

je a kad bude imala 20 ces se gurat da joj nesto skuhas a ona te nece jebat pet posto. Doc ce cica na kolica...Iz (za)raznih medija... - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 2 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 17.02.16 14:11

pizda je napisao/la:

je a kad bude imala 20 ces se gurat da joj nesto skuhas a ona te nece jebat pet posto. Doc ce cica na kolica...Iz (za)raznih medija... - Page 2 684758713

sitilud ? tada ona ima kuhati meni .... ta zašto ju imam Iz (za)raznih medija... - Page 2 1619348112

šalim se .... ali već neko vrijeme pokušavam poraspodijeliti kućanske poslove i nema ja kuvam a svi jedu ... pomalo se uvode dežurstva a cilj je da svak ima dan kad ima da kuva i tako svak kuva svaki treći dan a ne svaki ... već znaju obje tu i tamo spremiti komplet ručak ...

al drugo je ako ne budu više živjele sa mnom pa da im sa guštom spremim nešto kad dođu u goste ... govorim o svakodnevnom suživotu ljudi koji imaju dijeliti prostor pod istim krovom ... red rad i disciplina  ... il kako je moja starija rekla u jednoj svojoj piesmici "moja je mama  mila kao vila al zna bit oštra kao kobra" ... zna ona dobro zašto je to napisala ... Iz (za)raznih medija... - Page 2 1523192931

a glede ovog što si ti napisao, to meni spada pod tipično žemsko silovanje hranom ... nisam ti ja od tih Iz (za)raznih medija... - Page 2 3114667799 obično bježim od takvih žema

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 2 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 17.02.16 14:24

Alhambra je napisao/la:
naravno...moj gornji post je bila zajebancija Iz (za)raznih medija... - Page 2 1523192931
stvar je ovakva....kad sam doma, mama, mama, mama, mama, za što sam sama kriva....ali, kad me nema SVE mogu sami, skuhat si ručak, složit si desert po želji, speglat majicu, pa čak i veš oprat u vešmašini.
ma, dečki za ženit! Iz (za)raznih medija... - Page 2 1619348112

pa velim ja da mogu ... al neće kad si ti kod kuće i odgovaraš na njihovo "mama, mama" Iz (za)raznih medija... - Page 2 11484130

i moje probaju ali nejde više ... oćeš čaj, oćeš divku, oćeš sendvič ? sve ti je na raspolaganju, ustani i pravi si sama ... Iz (za)raznih medija... - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 2 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 17.02.16 14:29

Glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
naravno...moj gornji post je bila zajebancija Iz (za)raznih medija... - Page 2 1523192931
stvar je ovakva....kad sam doma, mama, mama, mama, mama, za što sam sama kriva....ali, kad me nema SVE mogu sami, skuhat si ručak, složit si desert po želji, speglat majicu, pa čak i veš oprat u vešmašini.
ma, dečki za ženit! Iz (za)raznih medija... - Page 2 1619348112

pa velim ja da mogu ... al neće kad si ti kod kuće i odgovaraš na njihovo "mama, mama" Iz (za)raznih medija... - Page 2 11484130  

i moje probaju ali nejde više ... oćeš čaj, oćeš divku, oćeš sendvič ? sve ti je na raspolaganju, ustani  i pravi si sama ... Iz (za)raznih medija... - Page 2 684758713

zaboravila sam dodati i muža....on isto puno toga može kad mene nema...ali kad imamo sliku bez tona, eee...onda može SVE, al to više iz razloga da mi dokaže kako nije on o meni ovisan Iz (za)raznih medija... - Page 2 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 2 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 17.02.16 14:33

Alhambra je napisao/la:

zaboravila sam dodati i muža....on isto puno toga može kad mene nema...ali kad imamo sliku bez tona, eee...onda može SVE, al to više iz razloga da mi dokaže kako nije on o meni ovisan Iz (za)raznih medija... - Page 2 3776795594

ajoj ... o mužu nećem ... moj je zbog takvih stvari i letijo ka raketa ... mislijo da će se moći sakrivati godinama među djecom i da neću primijetit da samo otvara usta ko kukavičje mladunče  Iz (za)raznih medija... - Page 2 3114667799 moj ti nije imao ni trunke ponosa što se toga tiče ... Iz (za)raznih medija... - Page 2 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 2 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 18.02.16 9:09

Iz (za)raznih medija... - Page 2 12728957_1065731106801662_4715162409146784755_n

Iz (za)raznih medija... - Page 2 Obama-ubija-e1455746964488

Ruski plakat protiv pušenja.

Pušenje ubija a Obama tjedno ubije 875 ljudi. Iz (za)raznih medija... - Page 2 1354420400

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 2 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 18.02.16 9:12

Glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
naravno...moj gornji post je bila zajebancija Iz (za)raznih medija... - Page 2 1523192931
stvar je ovakva....kad sam doma, mama, mama, mama, mama, za što sam sama kriva....ali, kad me nema SVE mogu sami, skuhat si ručak, složit si desert po želji, speglat majicu, pa čak i veš oprat u vešmašini.
ma, dečki za ženit! Iz (za)raznih medija... - Page 2 1619348112

pa velim ja da mogu ... al neće kad si ti kod kuće i odgovaraš na njihovo "mama, mama" Iz (za)raznih medija... - Page 2 11484130  

i moje probaju ali nejde više ... oćeš čaj, oćeš divku, oćeš sendvič ? sve ti je na raspolaganju, ustani  i pravi si sama ... Iz (za)raznih medija... - Page 2 684758713

os buzaru od skampi? Odi ih uhvati, ocisti, pripremi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 2 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 18.02.16 9:44

pizda je napisao/la:

os buzaru od skampi? Odi ih uhvati, ocisti, pripremi...

skoro smo došli do tog stadija ... mala mi voli lovit ribe al ako ih donese, ja čistim ... neka dijete lovi i uživa u tome ... slijedeći korak su razni rakovi .. bokte, jesam se ja tih rakova najela ko dijete i sama ... mama nije mogla zamisliti da se rakovi jedu pa sam ih spremala kod kolegice

nekad se dalo na plaži naći onih velikih rakovica ... a i u luci su hodale po bočnim zidovima pa smo ih mi izvlačili van ... sad nemreš ništa nać jer je zagadito

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 2 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 18.02.16 9:56

evo polako izlazi na vidjelo sve što se radilo tokom rata ... ovo sam znala još dok su mi rođaci odlazili iz sarajeva ... mnogi su odustajali od obrane grada zbog ovakvih stvari jer se više nije znalo tko tu koga ubija i brani ...

ko admin kod ercega isto pročitam strašnih svjedočanstava šta se sve radilo i među našim postrojbama a svi šute o tome i sad još hoće domovinski rat prozvati svetim i nedodirljivim ... mamicu jebem svima koji to zataškavaju i ne daju u javnost i nek se zna imenom i prezimenom tko je šta radio

http://www.kurir.rs/bosnjacki-specijalac-silovali-smo-devojcice-pa-okrivljivali-srbe-clanak-79018

al glavno da svi plaču za palestinskom dječicom i čude se kako su drugi zlotvori a mi ko anđeli bili ... ima i kod nas psihopata i ljudskog smeća koliko voleš i sve bi oni to ponovili samo da im je zagarantirat da neće biti kažnjeni ... bljuje mi se od takvih koji su sposobni djeci nanositi zlo al bljuje mi se i od onih koji sve to zataškavaju ne bi li sačuvali vlastitu guzicu ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 2 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 18.02.16 10:34

i onda ti vjeruj u sustav Iz (za)raznih medija... - Page 2 1425538829

http://www.index.hr/vijesti/clanak/osudjeni-pedofil-osnovao-udrugu-za-zastitu-djece-od-seksualnog-zlostavljanja-u-cemu-je-problem/875663.aspx

dok se ljudi sami ne pokrenu nema ništa od sustava jer taj sustav svi mi imamo graditi ... al pokrenuti ga tako da sve profunkcionira i na legalan način a ne isfuravanjem vlastitih frustracija ... i brdo brdo edukacije ... rekoh ja da je onaj ZO protiv kojeg se borila konzervativna struja, prekonzervativan ( tu koristim priliku ilčiću i markički po stoti put jebat mater ) ... treba djeci to na puno jasniji i eksplicitniji način objasniti kakvi sve predatori na njih vrebaju u ovom bolesnom društvu i prestati nalaziti krivicu u žrtvama a pogotovo ako su žrtve maloljetnici Iz (za)raznih medija... - Page 2 1425538829


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 2 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 18.02.16 10:40

Glista je napisao/la:evo polako izlazi na vidjelo sve što se radilo tokom rata ... ovo sam znala još dok su mi rođaci odlazili iz sarajeva ... mnogi su odustajali od obrane grada zbog ovakvih stvari jer se više nije znalo tko tu koga ubija i brani ...

ko admin kod ercega isto pročitam strašnih svjedočanstava šta se sve radilo i među našim postrojbama a svi šute o tome i sad još hoće domovinski rat prozvati svetim i nedodirljivim ... mamicu jebem svima koji to zataškavaju i ne daju u javnost i nek se zna imenom i prezimenom tko je šta radio

http://www.kurir.rs/bosnjacki-specijalac-silovali-smo-devojcice-pa-okrivljivali-srbe-clanak-79018

al glavno da svi plaču za palestinskom dječicom i čude se kako su drugi zlotvori a mi ko anđeli bili ... ima i kod nas psihopata i ljudskog smeća koliko voleš i sve bi oni to ponovili samo da im je zagarantirat da neće biti kažnjeni ... bljuje mi se od takvih koji su sposobni djeci nanositi zlo al bljuje mi se i od onih koji sve to zataškavaju ne bi li sačuvali vlastitu guzicu ...

na prostorima bivse drzave se vodio najprljaviji moguci gradjanski rat u kojem su ludjaci, kriminalci, psihopate i silovatelji docekali svojih pet minuta. Bolje receno, pet godina. Serem se na sve te "heroje", ratne profitere i nistarije. Dabogda im se desilo ono sto su cinili drugima ali potencirano na n-tu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 2 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 18.02.16 10:48

pizda je napisao/la:

na prostorima bivse drzave se vodio najprljaviji moguci gradjanski rat u kojem su ludjaci, kriminalci, psihopate i silovatelji docekali svojih pet minuta. Bolje receno, pet godina. Serem se na sve te "heroje", ratne profitere i nistarije. Dabogda im se desilo ono sto su cinili drugima ali potencirano na n-tu...

... rat je dobrodošao takvim psihopatama da se mogu i dalje iživljavati na drugima i još dobit medalju za to ... nema tu uopće razlike po rasama, narodima, spolovima čak ... bilo je i žena kod nas koje su se iživljavale na drugima a sad ko heroji ... jebote, kako mogu spavati mirno

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 2 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 18.02.16 10:52

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

na prostorima bivse drzave se vodio najprljaviji moguci gradjanski rat u kojem su ludjaci, kriminalci, psihopate i silovatelji docekali svojih pet minuta. Bolje receno, pet godina. Serem se na sve te "heroje", ratne profitere i nistarije. Dabogda im se desilo ono sto su cinili drugima ali potencirano na n-tu...

... rat je dobrodošao takvim psihopatama da se mogu i dalje iživljavati na drugima i još dobit medalju za to ... nema tu uopće razlike po rasama, narodima, spolovima čak ... bilo je i žena kod nas koje su se iživljavale na drugima a sad ko heroji ... jebote, kako mogu spavati mirno

ne mos ti stoku gledat ljudskim gabaritima...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 2 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 18.02.16 11:14

pizda je napisao/la:

ne mos ti stoku gledat ljudskim gabaritima...

je, samo takva stoka ti se uklopi nazad u društvo i onda štiti sebi sličnu stoku ... još ništa u javnosti o pedofilu nad pedofilima ... zašto ?

tu po ljeti ulove nekog da snima djecu na plaži i već sutradan policija daje izvještaj za novine sa punim imenom i prezimenom čovjeka ... pitaj boga na šta su naletili ovaj puta ... da ga jebeš, nije tu slučaj pojedinca koji je sve to radio da zadovolji svoje vlastite bolesne porive .. tu mora da se radilo o ekipi Iz (za)raznih medija... - Page 2 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 2 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 18.02.16 11:39

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ne mos ti stoku gledat ljudskim gabaritima...

je, samo takva stoka ti se uklopi nazad u društvo i onda štiti sebi sličnu stoku ... još ništa u javnosti o pedofilu nad pedofilima ... zašto ?

tu po ljeti ulove nekog da snima djecu na plaži i već sutradan policija daje izvještaj za novine sa punim imenom i prezimenom čovjeka ... pitaj boga na šta su naletili ovaj puta ... da ga jebeš, nije tu slučaj pojedinca koji je sve to radio da zadovolji svoje vlastite bolesne porive .. tu mora da se radilo o ekipi Iz (za)raznih medija... - Page 2 1425538829

pa zato i ne idu u javnost, cupaju informacije od tog bijednika pa kad sve pospreme iza brave izac ce i u javnost...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 2 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 18.02.16 12:01

pizda je napisao/la:
pa zato i ne idu u javnost, cupaju informacije od tog bijednika pa kad sve pospreme iza brave izac ce i u javnost...

vidjet ćemo ... evo samo sa ovog foruma su dvoje koji su direkt upetljani u slučaj a broj curica koje su bile il mete il žrtve raste iz dana u dan kako ide istraga ... tu bi meni debelo najebali i svi korisnici njegovog materijala pa da se radi o samom svetom petru ... uhapsit redom sve, javno osramotit a ovog glavnog odrapit maksimalno ... ali, ako je ovaj iz članka dobio deset godina za 2 curice, kod nas će i ovaj za više njih dobiti isto jer zakon ne propisuje puno veće kazne ... odličan impuls za mijenjati zakon i svakako napraviti javni registar pedofila kao i u nekim zapadnim zemljama ... pa ti onda budi pedofil kolko te volja al ne smiješ blizu djece

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 2 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 18.02.16 12:19

Glista je napisao/la: odličan impuls za mijenjati zakon i svakako napraviti javni registar pedofila kao i u nekim zapadnim zemljama ... pa ti onda budi pedofil kolko te volja al ne smiješ blizu djece

na trenutak zaboravila u kakvoj državi živim ... ne bih se čudila da ovakvi sad prođu sa sto zdravo marija, očenaš i to je to ... postane pokajnik i još i svetac i žrtva raskalašenih i erotiziranih djevojčica koje su ga prisiljavale na sex Iz (za)raznih medija... - Page 2 1425538829




Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 2 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  iluzija 18.02.16 15:45

Glista je napisao/la:evo polako izlazi na vidjelo sve što se radilo tokom rata ... ovo sam znala još dok su mi rođaci odlazili iz sarajeva ... mnogi su odustajali od obrane grada zbog ovakvih stvari jer se više nije znalo tko tu koga ubija i brani ...

ko admin kod ercega isto pročitam strašnih svjedočanstava šta se sve radilo i među našim postrojbama a svi šute o tome i sad još hoće domovinski rat prozvati svetim i nedodirljivim ... mamicu jebem svima koji to zataškavaju i ne daju u javnost i nek se zna imenom i prezimenom tko je šta radio

http://www.kurir.rs/bosnjacki-specijalac-silovali-smo-devojcice-pa-okrivljivali-srbe-clanak-79018

al glavno da svi plaču za palestinskom dječicom i čude se kako su drugi zlotvori a mi ko anđeli bili ... ima i kod nas psihopata i ljudskog smeća koliko voleš i sve bi oni to ponovili samo da im je zagarantirat da neće biti kažnjeni ... bljuje mi se od takvih koji su sposobni djeci nanositi zlo al bljuje mi se i od onih koji sve to zataškavaju ne bi li sačuvali vlastitu guzicu ...
glavno je da to objavljuju RS novine, pa kako im covjek ne povjerovati, jer nekako se mora naci opravdanja za masovne grobnice.
s druge strane, taj Zoran, ljubitelj Gotovine, je upravo onaj koji je htjeo napraviti stetu bosanskim braniteljima. 3 mjeseca bio, poslije ispalio za Australiju, i on kao ima dokaze ko je sta radio.  u toku rata je vrlo malo boravio u Bosni, najvise je bio u Hrvatskoj, pa u Austriji itd.   u startu je napadao je ratnog komadanta Kemala Ademovica ,  a potom i na ratnog komandanta   Dragana Vikica, nastojeci izazvati smutnju i svadje, pa je otpusten. ono sto mu se zamjeralo je to da je na stadion Kosevo zatvorio gradjane srpske nacionalnosti, i kada su se ovi pobunili, poceo ih napadati. glumio je Ramba i poceo zatvarati gradjane.  i sada pokusava da se uvali kao sto se zlocinac Sinisa Kisic  uvalio, a bio u logoru, i sada je predsjednik Olimpijskog komiteta Bih-a, a evo ga dok je rusvaj nad civilima pravio u logoru:

 https://images.search.yahoo.com/images/view;_ylt=A0LEVrem18VWGdMAtjsPxQt.;_ylu=X3oDMTBsa3ZzMnBvBHNlYwNzYwRjb2xvA2JmMQR2dGlkAw--?p=Sinisa+Kisic+u+logoru&back=https%3A%2F%2Fsearch.yahoo.com%2Fyhs%2Fsearch%3Fp%3DSinisa%2BKisic%2Bu%2Blogoru%26type%3D__alt__ddc_linuxmint_com%26hsimp%3Dyhs-linuxmint%26hspart%3Dddc%26fr%3Dyhs-ddc-linuxmint%26ei%3DUTF-8&w=480&h=360&imgurl=media-cache-ec0.pinimg.com%2F736x%2Fc2%2F94%2F55%2Fc294553f75963b4aad0826832bf7b53b.jpg&size=24KB&name=c294553f75963b4aad0826832bf7b53b.jpg&rcurl=http%3A%2F%2Fpinterest.com%2Fpin%2F337629303285041973%2F&rurl=http%3A%2F%2Fpinterest.com%2Fpin%2F337629303285041973%2F&type=&no=3&tt=120&oid=32240fd1607e0dbe9386ea496945daa7&tit=Pin+by+Rhythms+NYC+on+Naslovi+i+Vesti+|+Pinterest&sigr=11c3pcaee&sigi=12d3g5eto&sign=114u4osfe&sigt=103vg5ole&sigb=14mgkbpqj&fr=yhs-ddc-linuxmint&hspart=ddc&hsimp=yhs-linuxmint

Zoran je medijski manipulant i lazov. U Bosanskoj policiji je bilo i srba i hrvata i muslimana. kako onda moze lagati tako.

 http://depo.ba/clanak/71460/zoran-cegar-se-sam-prozvao-herojem-sarajeva-a-ustvari-je-samo-medijski-manipulant


ja znam kako je bilo, jer   moji su bili u ratu u Sarajevu, Srebrenici, itd. istina je da su na Grbavici srbi klali i djecu, a ne samo gadjali granatama i ubijali moj grad. takodjer,  taj isti Zoran Cegar tvrdi da je pocetak rata u Sarajevu laz, a ja sam tada bila u Sarajevu i sjecam se 11 ubijenih civila iznad moje kuce, barikada....cak se sjecam kada su oni sa Pala provalili u Energoinvest , odvozili oruzjre na Pale, a mi smo vjerovali da su oni Titina JNA. sjecam se barikada ispod moje kuce,  sjecam se i snajperista, i svako malo je neki stradao. a moja kuca je u startu bila izresetana. sjecam se kada su  cetnici napali skolu policije na Vracama, a mi se tjesili da ce Jna njih sjebati, a nismo ni znali da je vec tada to bila Miloseviceva Jna.
Zoran nekom drugome moze prodavati muda za bubrege, ali ja sam bila tu i vidjela sta i kako je bilo.

 istina o njemu je ova, jer zato je i dobio otkaz: http://www.nezavisne.com/novosti/bih/Prvi-obavjestajac-FUP-a-u-ratu-stotine-Srba-drzao-kao-taoce/187070

  ono sto se desilo palestinskoj djeci je monstruozno. ono je nacizam na djelu. samo monstrumi bez ljudskosti i casti mogu ubijati djecu.

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 2 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 19.02.16 7:26

Iz (za)raznih medija... - Page 2 2329918616

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 2 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  taja 19.02.16 7:33

Inace, nasa vrla vlada odustala i od druge reforme, smanjenja placa i povlastica saborskim zastupnicima.
Petrov kmeci i okrivljuje druge, a zapravo mu sasvim odgovara ovakav scenarij. Cccc.... Pa picka ti materina lazljiva
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 2 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 19.02.16 7:45

taja je napisao/la:Inace, nasa vrla vlada odustala i od druge reforme, smanjenja placa i povlastica saborskim zastupnicima.
Petrov kmeci i okrivljuje druge, a zapravo mu sasvim odgovara ovakav scenarij. Cccc.... Pa picka ti materina lazljiva
koja obmana...  ovo su zadnji izbori na kojima sam dala nekom svoj glas, jer se osjećam obmanutom, glupom, prevarenom... bljaks

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 2 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 19.02.16 8:41

taja je napisao/la:Inace, nasa vrla vlada odustala i od druge reforme, smanjenja placa i povlastica saborskim zastupnicima.
Petrov kmeci i okrivljuje druge, a zapravo mu sasvim odgovara ovakav scenarij. Cccc.... Pa picka ti materina lazljiva

ma to sa tim placama je samo bacanje prasine u oci naivcima. Mos mislit sto ce se hrvacka spasit sa tim sto ce nekom skinit tisucu-dvije. Svaki direktorcic u nekoj firmi ima vecu pa i daleko vecu placu od nasih ministara. Nije stvar u placi vec u sposobnosti. Ako vrijedis drzavi i narodu evo ti sto hiljada eura mjesecno. Ako ne vrijedis trebao bi placat svaki mjesec drzavi umjesto ona tebi ili pravilnije, trebalo bi ga najurit i sudski gonit...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 2 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 19.02.16 20:44

SSZ ( stoka sitnozuba) i dalje guta sve šta ovi serviraju. Strašno.

Uglavnom neusporedivo manje gledam vijesti a i kad onda samo

na minutu dvije. Mogu reći da mi je puno bolje.

   Iz (za)raznih medija... - Page 2 171927698

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 2 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  antonac 20.02.16 14:49

Yehudi je napisao/la:SSZ ( stoka sitnozuba) i dalje guta sve šta ovi serviraju. Strašno.

Uglavnom neusporedivo manje gledam vijesti a i kad onda samo

na minutu dvije. Mogu reći da mi je puno bolje.

   Iz (za)raznih medija... - Page 2 171927698
quasaka je u skoli imala sastavak na themu moi tata.....napisala je da imam veliki stomak i kratke noge.... Iz (za)raznih medija... - Page 2 11484130 Iz (za)raznih medija... - Page 2 11484130 Iz (za)raznih medija... - Page 2 11484130 ...od tada me cmilja zove kratkonogi..... Iz (za)raznih medija... - Page 2 11484130

_________________
daite im da seru....Iz (za)raznih medija... - Page 2 29xutcyIz (za)raznih medija... - Page 2 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 2 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 42. Previous  1, 2, 3 ... 22 ... 42  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.