kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iz (za)raznih medija...

Stranica 3 / 42. Previous  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 42  Next

Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 3 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 21.02.16 8:50


Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 3 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 21.02.16 8:54



  Becikla koju nitko ne zna voziti  Iz (za)raznih medija... - Page 3 1354420400

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 3 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  antonac 21.02.16 9:53


_________________
daite im da seru....Iz (za)raznih medija... - Page 3 29xutcyIz (za)raznih medija... - Page 3 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 3 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 22.02.16 9:02



iz zadra sve neke lijepe vijesti ... za razliku od ostatka nam dežele ... probala sinoć odgledati jedan dnevnik na zahtjev i nije išlo ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 3 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 22.02.16 10:16

antonac je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:SSZ ( stoka sitnozuba) i dalje guta sve šta ovi serviraju. Strašno.

Uglavnom neusporedivo manje gledam vijesti a i kad onda samo

na minutu dvije. Mogu reći da mi je puno bolje.

   Iz (za)raznih medija... - Page 3 171927698
quasaka je u skoli imala sastavak na themu moi tata.....napisala je da imam veliki stomak i kratke noge.... Iz (za)raznih medija... - Page 3 11484130 Iz (za)raznih medija... - Page 3 11484130 Iz (za)raznih medija... - Page 3 11484130 ...od tada me cmilja zove kratkonogi..... Iz (za)raznih medija... - Page 3 11484130

dobro da te nije vidjela na trojmama, osim navedenog bi imao i ogromne usi i nos. Uciteljica bi te odma pozvala u skolu da vidi to cudoviste... Iz (za)raznih medija... - Page 3 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 3 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 22.02.16 10:35

pizda je napisao/la:
antonac je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:SSZ ( stoka sitnozuba) i dalje guta sve šta ovi serviraju. Strašno.

Uglavnom neusporedivo manje gledam vijesti a i kad onda samo

na minutu dvije. Mogu reći da mi je puno bolje.

   Iz (za)raznih medija... - Page 3 171927698
quasaka je u skoli imala sastavak na themu moi tata.....napisala je da imam veliki stomak i kratke noge.... Iz (za)raznih medija... - Page 3 11484130 Iz (za)raznih medija... - Page 3 11484130 Iz (za)raznih medija... - Page 3 11484130 ...od tada me cmilja zove kratkonogi..... Iz (za)raznih medija... - Page 3 11484130

dobro da te nije vidjela na trojmama, osim navedenog bi imao i ogromne usi i nos. Uciteljica bi te odma pozvala u skolu da vidi to cudoviste... Iz (za)raznih medija... - Page 3 1523192931

to na tvojim trojmama ... na mojim je tonac pravi atletičar i primjer elegancije

Iz (za)raznih medija... - Page 3 600545_10200431335798285_2058206385_n

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 3 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 22.02.16 10:41

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
antonac je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:SSZ ( stoka sitnozuba) i dalje guta sve šta ovi serviraju. Strašno.

Uglavnom neusporedivo manje gledam vijesti a i kad onda samo

na minutu dvije. Mogu reći da mi je puno bolje.

   Iz (za)raznih medija... - Page 3 171927698
quasaka je u skoli imala sastavak na themu moi tata.....napisala je da imam veliki stomak i kratke noge.... Iz (za)raznih medija... - Page 3 11484130 Iz (za)raznih medija... - Page 3 11484130 Iz (za)raznih medija... - Page 3 11484130 ...od tada me cmilja zove kratkonogi..... Iz (za)raznih medija... - Page 3 11484130

dobro da te nije vidjela na trojmama, osim navedenog bi imao i ogromne usi i nos. Uciteljica bi te odma pozvala u skolu da vidi to cudoviste... Iz (za)raznih medija... - Page 3 1523192931

to na tvojim trojmama ... na mojim je tonac pravi atletičar i primjer elegancije

Iz (za)raznih medija... - Page 3 600545_10200431335798285_2058206385_n

Iz (za)raznih medija... - Page 3 1523192931 i tu mu usesa kvare aerodinamiku...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 3 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 23.02.16 8:09

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
pa zato i ne idu u javnost, cupaju informacije od tog bijednika pa kad sve pospreme iza brave izac ce i u javnost...

vidjet ćemo ... evo samo sa ovog foruma su dvoje koji su direkt upetljani u slučaj a broj curica koje su bile il mete il žrtve raste iz dana u dan kako ide istraga ... tu bi meni debelo najebali i svi korisnici njegovog materijala pa da se radi o samom svetom petru ... uhapsit redom sve, javno osramotit a ovog glavnog odrapit maksimalno ... ali, ako je ovaj iz članka dobio deset godina za 2 curice, kod nas će i ovaj za više njih dobiti isto jer zakon ne propisuje puno veće kazne ... odličan impuls za mijenjati zakon i svakako napraviti javni registar pedofila kao i u nekim zapadnim zemljama ... pa ti onda budi pedofil kolko te volja al ne smiješ blizu djece

trebalo bi kazneni zakon uskladit s američkim...pa godine kazne zbrajat za svako djelo posebno, da vidiš...taj bi meni sjedio kojih 100-150 godina, bez mogućnosti kolindopomilovanja

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 3 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  antonac 23.02.16 8:24

Glista je napisao/la:


to na tvojim trojmama ... na mojim je tonac pravi atletičar i primjer elegancije

Iz (za)raznih medija... - Page 3 600545_10200431335798285_2058206385_n
bas sam zgdjusan..... Iz (za)raznih medija... - Page 3 11484130 vaki elegantni....

_________________
daite im da seru....Iz (za)raznih medija... - Page 3 29xutcyIz (za)raznih medija... - Page 3 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 3 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 23.02.16 8:36

Alhambra je napisao/la:

trebalo bi kazneni zakon uskladit s američkim...pa godine kazne zbrajat za svako djelo posebno, da vidiš...taj bi meni sjedio kojih 100-150 godina, bez mogućnosti kolindopomilovanja

e, da .... tako bi to trebalo ... pa ako si silovao 20 curica, odrapiš 20 X 15 godina, za svaku koju si probao vrbovati po godinu pa ako ih je dokazano 400 i to zbrajati  pa neka je onda kazna mala al se nakupi i govno spremiš na doživotnu robiju pa nek si tamo razmišlja šta je radio .... a ne ko kod nas ... kod nas neće ni sva kaznena djela koja je počinio doći na sud nego samo ona najteža ( sve lakše će mu proći kao da ih nije ni počinio ) tek toliko da mu uspiju napucat jednom 15 godina .... i ko šta kažeš, bit će pušten za 10 radi primjernog ponašanja a ako naleti na neku kokošlindu, onda i manje

jebate, čitam jučer članak o tome kako mladi napuštaju državu i kako razlog nije čisto ekonomski nego baš u nedostatku pravde ... nemaš ovdje šanse ako si pošten a i da nađeš neko mjesto, bljuje ti se gledati šta se radi oko tebe

kumicama na placu prebroje svako jaje i dekagram sira kojeg prodaju a silovane curice nako od oka tek toliko da se ispoštuje "neka" zakonska regula i odrapi neka kazna


Zadnja promjena: Glista; 23.02.16 8:40; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 3 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 23.02.16 8:39

antonac je napisao/la:
bas sam zgdjusan..... Iz (za)raznih medija... - Page 3 11484130 vaki elegantni....

imam ja vas forumaše i u zgodnijim formatima ... ovdje ste mi svi troje ka puslice iako mi još nije baš išlo fotošopingiranje Iz (za)raznih medija... - Page 3 11484130

Iz (za)raznih medija... - Page 3 7250_10200431334798260_917054802_n

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 3 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 23.02.16 9:31

pratim ovaj linč po rodilištima ... istina, ima tamo svega i svačega i ono sa rodiljom iz vinkovaca je za svaku osudu ... doturu uzet licencu i nek se bavi uzgojem salate kad ne zna bolje sa ženama ... al da ima ženskog pretjeravanja za poludit, isto tako .... prije godinu dana sam tu i tamo ulijetala u rasprave sa "rodama" i letilo perje ... pa jebote, pozlije mi kad čitam ovo što one traže od medicinskog osoblja a rađati dolaze razne žene, ne samo one koje prođu kojekakve tečajeve pa naknadno čuju da im netko nije ponudio pilates loptu pa počnu kukumačiti da su zakinute ... kad krene porod, najmanje ti na pameti pilates lopta i šetanje po rađaoni il rastezanje po strunjači Iz (za)raznih medija... - Page 3 1523192931 udavila bih da su me tjerali da vježbam i tada Iz (za)raznih medija... - Page 3 1619348112 jedino što ti je na pameti su droge ... jake droge a ne tjelovježba !

samo se sjetim svog boravka u rodilištu ... najviše su mi na živac išle žene iz moje sobe ... donesu nam ručak a dvije ustale, pogledale u tanjure i frknule kako one to ne jedu ... čuj, kod nas svi odrasli na tofu sirevima i pizdarijama pa nakon poroda neće jest maneštru jer je to fuj .... il hoće dojit al ako je ikako moguće da im sestre to naštimaju jer one ne znaju ...

to mi sve više baca na one "la leche" grupe iz amerike gdje se žene koje su rodile prenemažu i doslovno zaborave kako hodat bez instrukcija i potpore okoline a kamoli dijete dojit ... il ga doje do 5. godine života i na svakom koraku traže potporu svih prisutnih inače te okarakteriziraju ko svjeckog gada ... tako je mene jedna nagovarala da dolazim na njihove sastanke i pitam ju šta rade tamo ... veli, daju potporu jedne drugoj da doje ... velim ja njoj, draga moja, meni za takve stvari ne treba potpora ... to i moja mačka radi prirodno, kud ne bih onda i ja ... i lažu da je dojenje u javnosti osuđivano ... jebate, ja sam ko ciganka dojila di god sam se našla, proputovala preko dva kontinenta sa malom bebom i nitko mi ništa nikada nije rekao a kamoli ružno pogledao ...

http://zadovoljna.dnevnik.hr/clanak/porod-u-hrvatskoj-kakva-su-iskustva-rodilja---427329.html

il onaj šta je nedavno razbio vrata u rodilištu jer je čuo da ženu porod boli ... pa jebote, i svi mu daju podršku ... i još im žao što nije udario i doktora ... mi postajemo sve veći kreteni i od sasvim prirodnih stvari pravimo cirkus

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 3 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 23.02.16 9:49

naletila na trojme sličicu kako pizda doji ne samo svoje dijete nego i preko cjevčice i susjedovo .... eto, to bih zabranila u javnosti al sve drugo mi spada pod normalno ... Iz (za)raznih medija... - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 3 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 23.02.16 9:51


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 3 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 23.02.16 10:08

Glista je napisao/la:pratim ovaj linč po rodilištima ... istina, ima tamo svega i svačega i ono sa rodiljom iz vinkovaca je za svaku osudu ... doturu uzet licencu i nek se bavi uzgojem salate kad ne zna bolje sa ženama ... al da ima ženskog pretjeravanja za poludit, isto tako .... prije godinu dana sam tu i tamo ulijetala u rasprave sa "rodama" i letilo perje ... pa jebote, pozlije mi kad čitam ovo što one traže od medicinskog osoblja a rađati dolaze razne žene, ne samo one koje prođu kojekakve tečajeve pa naknadno čuju da im netko nije ponudio pilates loptu pa počnu kukumačiti da su zakinute ... kad krene porod, najmanje ti na pameti pilates lopta i šetanje po rađaoni il rastezanje po strunjači Iz (za)raznih medija... - Page 3 1523192931  udavila bih da su me tjerali da vježbam i tada Iz (za)raznih medija... - Page 3 1619348112  jedino što ti je na pameti su droge ... jake droge a ne tjelovježba  !

samo se sjetim svog boravka u rodilištu ... najviše su mi na živac išle žene iz moje sobe ... donesu nam ručak a dvije ustale, pogledale u tanjure i frknule kako one to ne jedu ... čuj, kod nas svi odrasli na tofu sirevima i pizdarijama pa nakon poroda neće jest maneštru jer je to fuj .... il hoće dojit al ako je ikako moguće da im sestre to naštimaju jer one ne znaju ...

to mi sve više baca na one "la leche" grupe iz amerike gdje se žene koje su rodile prenemažu i doslovno zaborave kako hodat bez instrukcija i potpore okoline a kamoli dijete dojit ... il ga doje do 5. godine života i na svakom koraku traže potporu svih prisutnih inače te okarakteriziraju ko svjeckog gada ... tako je mene jedna nagovarala da dolazim na njihove sastanke i pitam ju šta rade tamo ... veli, daju potporu jedne drugoj da doje ... velim ja njoj, draga moja, meni za takve stvari ne treba potpora ... to i moja mačka radi prirodno, kud ne bih onda i ja ... i lažu da je dojenje u javnosti osuđivano ... jebate, ja sam ko ciganka dojila di god sam se našla, proputovala preko dva kontinenta sa malom bebom i nitko mi ništa nikada nije rekao a kamoli ružno pogledao ...

http://zadovoljna.dnevnik.hr/clanak/porod-u-hrvatskoj-kakva-su-iskustva-rodilja---427329.html

il onaj šta je nedavno razbio vrata u rodilištu jer je čuo da ženu porod boli ... pa jebote, i svi mu daju podršku ... i još im žao što nije udario i doktora ... mi postajemo sve veći kreteni i od sasvim prirodnih stvari pravimo cirkus

čitajuć' te priče iz rodilišta, i sama se našla u nekoliko
u najjačim trudovima, pod žestokim dripom, naravno da sam se previjala po krevetu i urlala, jer sam izgubila plodnu vodu, a bila još posve zatvorena. bolovi nesnosni...osjećaj kao da mi netko sjekirom kala kosti kukova.
umjesto riječi utjehe, krava od babice je odabrala dobaciti mi.....šta se dereš, dok si se jebala bilo ti je lijepo. žalila sam što mi nije bila bliže krevetu, s kojeg sama nisam mogla...jer da je, ritnula bih je u glavu ko kobila, svom snagom i žestinom, nako..u naletu truda.

tako je to tralalo nekih 15 sati, na suho...u užasnim mukama, sve dok me nisu odvezli u rađaonu. tamo me pregledao ginekolog, a nakon mog pitanja...dokle će to tako?...procijedio je hladno...dok ne izađe.
prošlo još 2 sata...bila sam na rubu ludila...i babica (ne ona, druga) kaže ginekologu...doktore, ovo mora hitno...nemojte samo stajati, dajte radite nešto...(nisam mogla vjerovati da mu je to rekla) a ovaj , onako naslonjen na štok ...opet procijedi..ne bi išlo.
o boktejebo...pridignem se sa stola i dreknem  mu...a šta čekate? dokle čekate? dajte me na carski!!
ma, kakav carski....rodit ćeš ti prirodno, odbaci mi on. i odmah se obrati sestri...dajte vakuum ekstraktor pripremite.
vakuum što?? koju pizdu materinu? mislim si ja...al opet neka je što je...samo da završim više.
i dovuče sestra neki stroj sa crijevima, koja na kraju imaju one gume, ko za otčepljivanje zahoda  Iz (za)raznih medija... - Page 3 490932984
stiskaj, viče ona...stiskaj, viče on...stiskam ja mater vam nedojebanu, šta drugo radim, al neće i neće, osjetim kako me zarežu i kako me oblije topla krv..iza toga viče ona...evo glavice...on dohvaća onu gumu na crijevu...namjesti malom na glavu i uključi stroj....iza toga je izletio van, s pupčanom 2x omotanom oko vratića  Iz (za)raznih medija... - Page 3 501000107
obradili nas, uzeli malog iza paravana kupat..i čujem sestru kako njemu kaže...uh, ovo je bilo u zadnji čas. a on na to...jebi ga. Iz (za)raznih medija... - Page 3 4255275425

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 3 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 23.02.16 10:50

načitala sam se sličnih priča, i rođakinja mi je prošla slične torture, jedna kolegica je imala problema jer su djetetu nagnječili glavicu ... al jedna stvar mi nije jasna ? zašto nitko nije podnijeo ama baš nikakvu prijavu ? ako ne pravu sudsku a onda bar onu koja ide povjerenstvima pri županijama ... jebate, kad su mog oca tako kao srčanog zajebavali, podnijela sam se nsamo prijavu nego išla rovarit dok se nisu svi postavili kako treba ... neće biti nikakvih pomaka nigdje ako oni koji su žrtve u svim tim pričama šute i puste da ih se tretira ko stoku


toliko o tome ... alhambra, vid, i po međumurju je operirao i počinje izlaziti u javnost

sad pričala sa ercegom o tome, treba to sad iskoristiti i napraviti maksimalni učinak da se djecu i roditelje informira  ... dosta više sa kamenjarskim mentalitetom gdje se sve trpa pod tepih i obavija velom svetosti obitelji i pičkama materinama i kako su djeca kriva što su žrtve pedofila i sluša kojekakve ilčiće i markičke ... takvima odmah začepit usta tim strojem kojim su tebe porađali

http://hr.n1info.com/a105662/Vijesti/Rijeka-Pedofil-preko-laznog-Facebook-profila-mamio-djecu.html

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 3 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 23.02.16 11:34

radim i u pozadini mi se vrti N1 i slušam oreškovića ... neka nam je bog u pomoći ... on putuje naokolo i mijenja klimu a u državi doslovno rusvaj Iz (za)raznih medija... - Page 3 1523192931

a ja koja sam naviknuta slušati ovakve ingliš spiking majstore hrvatskog jezika imam problem pratiti šta priča ... zvuči ko mupper show Iz (za)raznih medija... - Page 3 1523192931

http://hr.n1info.com/N1-Uzivo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 3 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 23.02.16 11:41

Glista je napisao/la:načitala sam se sličnih priča, i rođakinja mi je prošla slične torture, jedna kolegica je imala problema jer su djetetu nagnječili glavicu ... al jedna stvar mi nije jasna ? zašto nitko nije podnijeo ama baš nikakvu prijavu ? ako ne pravu sudsku a onda bar onu koja ide povjerenstvima pri županijama ... jebate, kad su mog oca tako kao srčanog zajebavali, podnijela sam se nsamo prijavu nego išla rovarit dok se nisu svi postavili kako treba ... neće biti nikakvih pomaka nigdje ako oni koji su žrtve u svim tim pričama šute i puste da ih se tretira ko stoku


toliko o tome ... alhambra, vid, i po međumurju je operirao i počinje izlaziti u javnost

sad pričala sa ercegom o tome, treba to sad iskoristiti i napraviti maksimalni učinak da se djecu i roditelje informira  ... dosta više sa kamenjarskim mentalitetom gdje se sve trpa pod tepih i obavija velom svetosti obitelji i pičkama materinama i kako su djeca kriva što su žrtve pedofila i sluša kojekakve ilčiće i markičke ... takvima odmah začepit usta tim strojem kojim su tebe porađali

http://hr.n1info.com/a105662/Vijesti/Rijeka-Pedofil-preko-laznog-Facebook-profila-mamio-djecu.html

nisam reagirala jer na koncu konca, u svoj onoj sreći oko rođenja bebe i pređeš preko toga, sav sretan što je prošlo i što se ništa nije desilo, ali, da...slažem se, to je krivo razmišljanje, jer takvi kreteni, još i nesankcionirani, tako se ponašaju i dalje...i dovode u životne opasnosti mnoge žene i njihove bebe.

no, jednom prilikom sam krenula s prijavom jednog idiota u hitnoj, koji me u 3 u noći, zbog zubobolje (umnjak) koja nije stala ni od šake tableta, pa sam došla tražit injekciju da iudržim do jutra i odem kod zubara, slao u Zagreb na hitnu stomatološku...jer "on nije zubar"....pa sam mu rekla, "niste zubar, nego ste đubar!"
par dana iza toga, naišla u dućanu na frenda, koji je ravnatelj hitne i pričam mu to i kažem kako ću napisati službenu prijavu, a on mi veli...ma, napiši ako želiš, al manjak nam je doktora u hitnim službama, nitko neće...nemam koga stavit njemu u zamjenu Iz (za)raznih medija... - Page 3 4060723073
i tako, Đubar i dalje radi i zubobolje šalje 70 km dalje...


a ovaj bolesnik...nasjedit će se on i za vrijeme istrage, jer nažalost, jako je puno žrtvi i nadam se da će dugo bit iza rešetaka

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 3 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 23.02.16 11:44

čovjek blage veze nema o ovoj državi ... pojma nema Iz (za)raznih medija... - Page 3 1425538829 lupetali li lupeta a da uopće ne zna šta je već napravljeno glede onoga o čemu on priča ... i tko će sve to pokrenuti o čem on priča ??? ona karamarkova vlada sa božom ?

ovo ko da ja pravim rekonstrukciju zgrade koju nisam ni vidjela, ni ušla u nju al eto, znam šta se sve mora na njoj napraviti jer znam kako se zgrade rekonstruiraju u nizozemskoj Iz (za)raznih medija... - Page 3 1523192931 o boktejebo, ovo je gore nego sam mislila Iz (za)raznih medija... - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 3 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 23.02.16 11:50

Glista je napisao/la:čovjek blage veze nema o ovoj državi ...  pojma nema Iz (za)raznih medija... - Page 3 1425538829  lupetali li lupeta a da uopće ne zna šta je već napravljeno glede onoga o čemu on priča ... i tko će sve to pokrenuti o čem on priča ??? ona karamarkova vlada sa božom ?

ovo ko da ja pravim rekonstrukciju zgrade koju nisam ni vidjela, ni ušla u nju al eto, znam šta se sve mora na njoj napraviti jer znam kako se zgrade rekonstruiraju u nizozemskoj Iz (za)raznih medija... - Page 3 1523192931  o boktejebo, ovo je gore nego sam mislila Iz (za)raznih medija... - Page 3 1523192931

prestrašno...bole me uši, a mozak peče od napora da ga razumijem koju riječ
njemu nemoš čitat ni s usana...on ih nema Iz (za)raznih medija... - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 3 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 23.02.16 11:52

Iz (za)raznih medija... - Page 3 CbPA6NcWEAA9-Na

Iz (za)raznih medija... - Page 3 2733991369

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 3 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 23.02.16 11:53

Alhambra je napisao/la:


no, jednom prilikom sam krenula s prijavom jednog idiota u hitnoj, koji me u 3 u noći, zbog zubobolje (umnjak) koja nije stala ni od šake tableta, pa sam došla tražit injekciju da iudržim do jutra i odem kod zubara, slao u Zagreb na hitnu stomatološku...jer "on nije zubar"....pa sam mu rekla, "niste zubar, nego ste đubar!"
par dana iza toga, naišla u dućanu na frenda, koji je ravnatelj hitne i pričam mu to i kažem kako ću napisati službenu prijavu, a on mi veli...ma, napiši ako želiš, al manjak nam je doktora u hitnim službama, nitko neće...nemam koga stavit njemu u zamjenu Iz (za)raznih medija... - Page 3 4060723073
i tako, Đubar i dalje radi i zubobolje šalje 70 km dalje...



to smo mi na otoku radili sa jednim ginekologom koji je naplaćivao preglede a sve bez računa ... prijava za prijavom i mislili da je sve uzalud ali, na kraju mu poslali inspektoricu ... žena obavila pregled, sjela i kad ju je tražio pare, ona njega tražila račun, od odbio izdati ga a ona hop ! iskaznica inspektora ....

nije stvar u tome da se takve makne, nego da ih se sankcijama natjera da korigiraju svoje ponašanje ... svakom se može dogoditi loš dan pa da pukne al ako postoje oni kojima je to počelo biti učestalo ponašanje, trebaju dobiti bar opomenu il bilo kakve sankcije ...

nisam ja nikad nikoga maknula sa niti jednog radnog mjesta, ali sam postigla to da se nakon mene drugim pacijentima pruži bolja skrb a ne priča kako se ništa ne može, kako se nema para ... na krku je postojala i oprema zajednu terapiju al eto, deset godina je stajala neiskorištena a mi to platili ... dok nije moj otac došao na red da bude korisnik te terapije ...

tako će biti i sa ovim pedofilom ... ako svi oštećeni budu šutili, proći će ko da nije ni bilo ... jer je sustav trom ... al sustav smo i svi mi koji smo tromi kad pustimo da sve ide inercijom ... i sama sam bila takva al me rođenje djece promijenilo ... da ga jebeš, neću da mi jednog dana djeca kažu kako se nisam ni potrudila a ja sam često to svojoj mami zamjerila ... nije se potrudila ni kad sam sama bila napadnuta od strane poznatog pedofila

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 3 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 23.02.16 11:58


Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 3 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 42. Previous  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 42  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.