kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 8 / 40. Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 8 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 29.04.16 8:03

daj skini tog Pizdu, vise ni sam ne znam ko je sto pisao Wajter raport - Page 8 684758713.
Ovdje svanijo jako suncat i svijetao dan. Previse svijetao pa ti prosto ide na zivce, iritira. Ustanes iz ugodne polutame i onda ko da su te izbacili pred svietla reflektora. Agresivno previse.
Vani je pak sve mokro i izgleda ko da je pola sata prije bila obilata kisa. Jos ima bara vode, zemlja dobro natopita pa gliste i Gliste uzivaju. Danas je i petak pa se primjenjuje ona debilna poslovica "petak dan za metak". Ja bi dodao "a tane u ostale dane" ali je "tane" srbizam pa bi Hasanbegovic, Hasanbasic...(kako li se zove onaj shupak?) mogao dobiti zapletaj crijeva. U svakom slucaju, je, ljubav je tako prozaicna stvar da se moze voditi dogovorno. Ono "dragi, u petak moramo biti jako zaljubljeni pa cemo voditi ljubav". Vec sam termit "vodjenje ljubavi" zbunjuje jer to je nesto sto se osjeca a ne vodi, vodi se psa na uzici. Jos ako se unaprijed zna koji dan ce doc do te ljubavi to vec ukazuje na vidovitost sirih narodnih masa. Pa ako su tako vidoviti kog kurca vec dvije decenije biraju debile na vlast? No, jasno je svima da je narod dogmatiziran i formaliziran a sadrzaja nigdje. Bitno da smo svi prevrijedni univerzumu i bogu, svako ima svog vodica, hrpu anđela pa cak i Glavas, Mercep, Karamarko i taj shupak kojem ne mogu zapamtit prezime ali jako podsjeca na her Flicka...
Pod dojmom svih tih nebuloza i nedoumica pjecam "sred pusaka bajuneta" jer me ta liepa pjesma NOB tematike nekako oslobadja...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 8 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.04.16 9:35

neću. Vidi se liepo tko je šta pisao, nikovi još stoje. A ako po sadržaju ne možeš prepoznati forumaše, onda kojeg kurca uopće radimo svi skupa ovdje ?
Danas sam mislila odvest stariju kod dotura na pregled čisto da se uvjerim da nije navukla šta gadnije od gadne prehlade ali nema šanse. Sada sam i ja sva nikakva, šmrćem i jedva hodam i gledam a koliko vidim, njoj je puno bolje. Ni u ludilu se ne mogu zamisliti u čekaonici kod dotura što me navelo na pomisao da doturima idu zdravi ljudi a ne bolesni. Kad si bolestan ne ide ti se van iz kreveta a kamoli iz kuće i u auto pa doktoru. Nemam pojma kakvo je vrijeme a i ne zanima me.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 8 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 29.04.16 9:39

Glista je napisao/la:neću. Vidi se liepo tko je šta pisao, nikovi još stoje. A ako po sadržaju ne možeš prepoznati forumaše, onda kojeg kurca uopće radimo svi skupa ovdje ?
Danas sam mislila odvest stariju kod dotura na pregled čisto da se uvjerim da nije navukla šta gadnije od gadne prehlade ali nema šanse. Sada sam i ja sva nikakva, šmrćem i jedva hodam i gledam a koliko vidim, njoj je puno bolje. Ni u ludilu se ne mogu zamisliti u čekaonici kod dotura što me navelo na pomisao da doturima idu zdravi ljudi a ne bolesni. Kad si bolestan ne ide ti se van iz kreveta a kamoli iz kuće i u auto pa doktoru. Nemam pojma kakvo je vrijeme a i ne zanima me.

sladoleda puno i jedi, jedi i jedi. Covjek cisto osjeti potrebu za sladoledom kad je prehladjen...
Sto se tice onog da "kojeg kurca uopce radimo svi skupa ovdje" pa kog ti vidis ovdje... Wajter raport - Page 8 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 8 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.04.16 9:47

pizda je napisao/la:

sladoleda puno i jedi, jedi i jedi. Covjek cisto osjeti potrebu za sladoledom kad je prehladjen...
Sto se tice onog da "kojeg kurca uopce radimo svi skupa ovdje" pa kog ti vidis ovdje... Wajter raport - Page 8 1523192931

sladoled paše u nekoj kasnijoj fazi prehlade ... sada ni u ludilu ... imam "sladoleda" u sinusima kolko voleš ... curi i topi se i izlazi na sve šupljine koje imam na glavi ... užas jedan ...

a ovdje je kao i uvijek ... ne vidim ništa ni novog ni čudnog

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 8 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 29.04.16 10:44

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

sladoleda puno i jedi, jedi i jedi. Covjek cisto osjeti potrebu za sladoledom kad je prehladjen...
Sto se tice onog da "kojeg kurca uopce radimo svi skupa ovdje" pa kog ti vidis ovdje... Wajter raport - Page 8 1523192931

sladoled paše u nekoj kasnijoj fazi prehlade ... sada ni u ludilu ... imam "sladoleda" u sinusima kolko voleš ... curi i topi se i izlazi na sve šupljine koje imam na glavi ... užas jedan ...

a ovdje je kao i uvijek ... ne vidim ništa ni novog ni čudnog

moras sladoleda jest, odi kupi 4-5 kilograma, ne stedi na sebi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 8 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.04.16 10:56

pizda je napisao/la:

moras sladoleda jest

ne moram ja danas ništa ... osim vući se po kući sa kauča do fotelje i nazad ... a imam sladoleda al nema šanse jesti ga ... kud si navalijo sa sladoledom ... jedi ga ti kad ti je već toliko na pameti


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 8 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 29.04.16 12:53

vrieme bliešteće i poluoblačno.....jutros kiša,a sad oblaci i svietlo kao kod pipija....
mali je popio dozu antibiotika za angine.....streptokok....
jutros ga vodili u zubarice....uglavnom na mjestu donje trojke tri zuba je imao...mliječni ispao,ali ostao komadić u mesu....
2 nova zuba na istom mjestu krenula rasti....nije ni zubarica bila na čisto šta je i gdje je koji zub...snimili i dvije manje trice-formirane,ali manje veličinom i taj ostatak mliječne trice izvadila.....na snimci se vidi velika jaka trica koja je još unutra i koja tek treba izrasti....
mali je alien  Wajter raport - Page 8 11484130
zubati alien...sa viškom zubi....
a mala...uffff toliko joj se zubi preklapaju da je kao mala piranica.....
aparatić još ne može dobit jer niti su svi ispali niti narasli.....
a mliječni su bili samo tako poredani i formirani....ne kužim kako sad ovo....rastu svakako...

nisam takla knjigu osim jutros uru vrimena...sad ću kad odu u školu...
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 8 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 29.04.16 12:59

Lena je napisao/la:vrieme bliešteće i poluoblačno.....jutros kiša,a sad oblaci i svietlo kao kod pipija....
mali je popio dozu antibiotika za angine.....streptokok....
jutros ga vodili u zubarice....uglavnom na mjestu donje trojke tri zuba je imao...mliječni ispao,ali ostao komadić u mesu....
2 nova zuba na istom mjestu krenula rasti....nije ni zubarica bila na čisto šta je i gdje je koji zub...snimili i dvije manje trice-formirane,ali manje veličinom i taj ostatak mliječne trice izvadila.....na snimci se vidi velika jaka trica koja je još unutra i koja tek treba izrasti....
mali je alien  Wajter raport - Page 8 11484130
zubati alien...sa viškom zubi....
a mala...uffff toliko joj se zubi preklapaju da je kao mala piranica.....
aparatić još ne može dobit jer niti su svi ispali niti narasli.....
a mliječni su bili samo tako poredani i formirani....ne kužim kako sad ovo....rastu svakako...

nisam takla knjigu osim jutros uru vrimena...sad ću kad odu u školu...

neka, ako im u zivotu budu vadili zube opet ce im ostati barem 35 komada... Wajter raport - Page 8 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 8 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 29.04.16 13:01

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

moras sladoleda jest

ne moram ja danas ništa ... osim vući se po kući sa kauča do fotelje i nazad ... a imam sladoleda al nema šanse jesti ga ... kud si navalijo sa sladoledom ... jedi ga ti kad ti je već toliko na pameti


bez veze se zajebavas umjesto da sladoleda jedes. Nije da ce ti pomoc, dapace ali barem bi se najela sladoleda...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 8 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 29.04.16 13:08

meni te hladne stvari sad kad me uhvati grlo ili sinusi samo tako škode....popijem malo jogurta i odma kašalj...koma....
osietljiva i gotovo....
da imam samo cosinuse super bi bilo...ovako sa sinusima uviek neko sranje
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 8 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.04.16 13:09

Lena je napisao/la:
zubati alien...sa viškom zubi....

to kao jedna žena tu na otoku ... fenomen ... cijeli život joj rastu zubi i ispadaju ... veli zubarica da nije mogla vjerovati ali eto, postoji i to ... možda smo genecki srodnici sa morskim psima pa se nekom taj gen uključi ... inače vele da smo genecki prekrcati raznim programima i samo je pitanje kad će se kod nekoga neki zatomljeni upalit Wajter raport - Page 8 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 8 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.04.16 13:12

pizda je napisao/la:

bez veze se zajebavas umjesto da sladoleda jedes. Nije da ce ti pomoc, dapace ali barem bi se najela sladoleda...

ma kužim ja tebe ... sladoled je super kad je grlo upalito ... al meni nije ... meni su sinusi i nos i uši upaliti i jedino da ga štrcam u nos i hladim sinuse ... inače šteta sladoleda

al ajd, sad sam ko nešto bolje ... nalokala se guste juhe od šparoga pa će valjda pokupit svu tu gamad iz mene i istjerat na marijansku brazdu van Wajter raport - Page 8 1523192931 sad kad krene neću smjet dalje od wc-a Wajter raport - Page 8 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 8 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 29.04.16 13:15

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

bez veze se zajebavas umjesto da sladoleda jedes. Nije da ce ti pomoc, dapace ali barem bi se najela sladoleda...

ma kužim ja tebe ... sladoled je super kad je grlo upalito ... al meni nije ... meni su sinusi i nos i uši upaliti i jedino da ga štrcam u nos i hladim sinuse ... inače šteta sladoleda

al ajd, sad sam ko nešto bolje ... nalokala se guste juhe od šparoga pa će valjda pokupit svu tu gamad iz mene i istjerat na marijansku brazdu van Wajter raport - Page 8 1523192931    sad kad krene neću smjet dalje od wc-a Wajter raport - Page 8 3114667799

i ti si sinusarka? Wajter raport - Page 8 1523192931

ajme juha od šparoga je fantastična....e da samo probate kakvu antonac kuhaaaaa.....savršenstvo.....
i od bukovača isto....
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 8 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 29.04.16 13:17

Glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:
zubati alien...sa viškom zubi....

to kao jedna žena tu na otoku ... fenomen ... cijeli život joj rastu zubi i ispadaju ... veli zubarica da nije mogla vjerovati ali eto, postoji i to ... možda smo genecki srodnici sa morskim psima pa se nekom taj gen uključi ... inače vele da smo genecki prekrcati raznim programima i samo je pitanje kad će se kod nekoga neki zatomljeni upalit Wajter raport - Page 8 11484130

ova naša kaže da je imala još jednu malu pacijenticu sa viškom zubi...ali ono svih zubi viškom....rodilo se dijete već sa mliječnim....pa do 5-6 došla nova tura....iza njih trajni....
a malome je za sad samo vo viška...valjda neće još bit.... Wajter raport - Page 8 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 8 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.04.16 13:20

Lena je napisao/la:

i ti si sinusarka? Wajter raport - Page 8 1523192931

ajme juha od šparoga je fantastična....e da samo probate kakvu antonac kuhaaaaa.....savršenstvo.....
i od bukovača isto....

nisam bila donedavno ... a onda se išla junačit na jednoj buri prije par godina i otada mi sinusi povezati sa ušima i kad krene bubnjat, odma mi se pleše Wajter raport - Page 8 3114667799 užas kad se ti do tada nepoznati kanali udruže i zabubnjaju

a ja sam obožavatelj tih gustih juha i od povrća i od gljiva ... donedavno mi djeca nisu htjela to jesti a sada i one vole pa se davim u njima i guštam često ... gusta juha od gljiva mi je top ... od bukovača još nisam probala al dala si mi ideju

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 8 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.04.16 13:21

Lena je napisao/la:
Glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:
zubati alien...sa viškom zubi....

to kao jedna žena tu na otoku ... fenomen ... cijeli život joj rastu zubi i ispadaju ... veli zubarica da nije mogla vjerovati ali eto, postoji i to ... možda smo genecki srodnici sa morskim psima pa se nekom taj gen uključi ... inače vele da smo genecki prekrcati raznim programima i samo je pitanje kad će se kod nekoga neki zatomljeni upalit Wajter raport - Page 8 11484130

ova naša kaže da je imala još jednu malu pacijenticu sa viškom zubi...ali ono svih zubi viškom....rodilo se dijete već sa mliječnim....pa do 5-6 došla nova tura....iza njih trajni....
a malome je za sad samo vo viška...valjda neće još bit.... Wajter raport - Page 8 11484130

evoluiramo ... sad nek se tvoj mali udruži sa tom malom i nu nove generacije ljudi ... bilo bi super da se zubi stalno regeneriraju ... ono, ispadne jedan a naraste drugi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 8 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 29.04.16 13:22

Glista je napisao/la:kiša + užasna prehlada ... prespavala cijelo poslijepodne nakon sam se vratila sa terena  ... i opet bih mogla komotno nastaviti spavati ...

al neka pada dok sam ovakva nikakva ...  nedavno sam po livadi pozabadala podanke čičoke i nadam se da će se razrasti ... kiša može samo pripomoći tome ... na terasi sam isto zasadila par komadića u jednom velikom loncu, počela je rasti i baš me zanima koliko će otići u visinu ... nekada je otok bio krcat čičokom i rasla je  kao korov ... sada kada su ponovo otkrili da je gomolj jestiv i ljekovit, nema je nigdje divlje ni za lijeka ... a super je ! samo mi ne pada na pamet kupovati ju ...

Lena, najprije sam mislila da misliš na nju jer raste jako u visinu ali nema crni tučak

Wajter raport - Page 8 Cicoke-nasih-vikendaskih-susjeda8230-74bf3f02cb86c116ce98d8a22a16fbad_view_l

mislim da smo i tu imali u vrtu u kaštelima.....visoka baš naraste....i žilava je biljka....čičoka...vidiš nisam znala da se tako zovee....
ali imali smo i margarite žute sa tamnijim tučkom....mislim  Wajter raport - Page 8 1523192931

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 8 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.04.16 13:23

sad sam se navikla na forum na kojem piše samo pizda sa cvjetićem u kosi ... skroz lijepo izgleda - proljetno ! ... u biti mi počelo smetati vidjet ga bez cvjetića u kosi ... djeluje nekako sumorno Wajter raport - Page 8 1523192931

pizdo, daj i ti stavi neki karanfil ili zumbul  u kosu da se uklopiš Wajter raport - Page 8 3114667799

odoh, ne izdržim dugo sjediti ... Wajter raport - Page 8 727654710 u biti sam ustala samo zbog ručka

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 8 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 29.04.16 13:25

Glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:

i ti si sinusarka? Wajter raport - Page 8 1523192931

ajme juha od šparoga je fantastična....e da samo probate kakvu antonac kuhaaaaa.....savršenstvo.....
i od bukovača isto....

nisam bila donedavno ... a onda se išla junačit na jednoj buri prije par godina i otada mi sinusi povezati sa ušima i kad krene bubnjat, odma mi se pleše Wajter raport - Page 8 3114667799  užas kad se ti do tada nepoznati kanali udruže i zabubnjaju

a ja sam obožavatelj tih gustih juha i od povrća i od gljiva ... donedavno mi djeca nisu htjela to jesti a sada i one vole pa se davim u njima i guštam često ... gusta juha od gljiva mi je top ... od bukovača još nisam probala al dala si mi ideju

ja sam uvijek bila sklona sinusima...upalama,ali jedna me dokrajčila kad sam imala oko 25-6 i iza teretane mokre kose izašla na buru....za dan završila na hitnoj....i od tada jako pazim da ne perem kosu kad je jako hladno i izlazim vani....odma me uhvati....
i mala je sklona tome,a i mali iako on više angine...

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 8 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 29.04.16 13:26

je baš je veselo.....proljetni pipi i proljtni cvietići iza uvaca  Wajter raport - Page 8 1523192931

odo i ja....
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 8 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 29.04.16 13:39

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

bez veze se zajebavas umjesto da sladoleda jedes. Nije da ce ti pomoc, dapace ali barem bi se najela sladoleda...

ma kužim ja tebe ... sladoled je super kad je grlo upalito ... al meni nije ... meni su sinusi i nos i uši upaliti i jedino da ga štrcam u nos i hladim sinuse ... inače šteta sladoleda

al ajd, sad sam ko nešto bolje ... nalokala se guste juhe od šparoga pa će valjda pokupit svu tu gamad iz mene i istjerat na marijansku brazdu van Wajter raport - Page 8 1523192931    sad kad krene neću smjet dalje od wc-a Wajter raport - Page 8 3114667799

kuzis ti sad bi ti reko sto...Wajter raport - Page 8 684758713...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 8 Empty Re: Wajter raport

Postaj  antonac 29.04.16 14:02

Lena je napisao/la:
Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

bez veze se zajebavas umjesto da sladoleda jedes. Nije da ce ti pomoc, dapace ali barem bi se najela sladoleda...

ma kužim ja tebe ... sladoled je super kad je grlo upalito ... al meni nije ... meni su sinusi i nos i uši upaliti i jedino da ga štrcam u nos i hladim sinuse ... inače šteta sladoleda

al ajd, sad sam ko nešto bolje ... nalokala se guste juhe od šparoga pa će valjda pokupit svu tu gamad iz mene i istjerat na marijansku brazdu van Wajter raport - Page 8 1523192931    sad kad krene neću smjet dalje od wc-a Wajter raport - Page 8 3114667799

i ti si sinusarka? Wajter raport - Page 8 1523192931

ajme juha od šparoga je fantastična....e da samo probate kakvu antonac kuhaaaaa.....savršenstvo.....
i od bukovača isto....
nie bukovaca nego od suhih vrganja i sampinjona..... Wajter raport - Page 8 11484130

_________________
daite im da seru....Wajter raport - Page 8 29xutcyWajter raport - Page 8 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 8 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Yehudi 01.05.16 9:00

Kiša slini cilu noć i ne misli sti.

 Šteta za 1.Maj / Svibanj

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 8 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 01.05.16 10:41

jučer je bilo sunčano i ljetno i svoju malu bolnicu sam preselila na livadu ... polijegale po dekama na travi i na suncu i iskoristile dan za potamanit čim više bacteria i danas smo već svi bolje ... al danas opet slini i pada ..

al neka, na livadi mi izrasle mlade čičoke, poplijevila ih i malčirala oko njih pa neka sada piju koliko ih volja samo neka rastu brzo i zakorijene se kako treba

svima sretan 1. maj ( kako to danas otužno zvuči, čestitati dan rada kad je toliko nezaposlenih a i oni koji rade više su ko robovi nego kao radnici Wajter raport - Page 8 2329918616 ) ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 8 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 02.05.16 7:55

tezak neki dan, sparan, krcat vlagom i raznim mikroorganizmima. Vikend bijo kisovit i tesko shvatljiv ljudima koji nikad nisu vidjeli kisu. Meni je bijo shvatljiv jer sam se kise nagledo za sljedecih devet zivota i deseti najstariji Jug Bogdane.
Cak je i sunce privirilo, vidi, vidi...to me podsjetilo na Milku iz Udbine koju sunceve zrake ruse...Wajter raport - Page 8 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 8 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 8 / 40. Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.