kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako smo? Danas!

Stranica 18 / 38. Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 28 ... 38  Next

Go down

Kako smo? Danas! - Page 18 Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Gost 15.02.16 11:04

btw je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
btw je napisao/la:
ma mislim da sam primljena, ali ću raditi nešto sasvim drugo, a ne ono za što sam se prijavila Kako smo? Danas! - Page 18 309394051

jel struka ili ne?
šta god bilo, držim  fige Kako smo? Danas! - Page 18 2319274739
mah... prijavila sam se za cvjećarnicu, a onda je vidio moj CV i izgleda da ću ipak završiti u struci, jer tip ima još jednu firmu koja se bavi upravljanjem nekretninama... ne znam, čekam da se vrati s godišnjeg da definiramo što i kako... uglavnom, posao sam dobila, samo je pitanje hoću li sjediti u uredu ili praviti buketiće i aranžmane...a ja bih ovo drugo  Kako smo? Danas! - Page 18 11484130 

osjećam se, kako bi moj unuk rekao, skršeno... dva dana po lojtrici gor, pa po lojtrici dol, je donijelo očekivanu upalu miišića, ali ja imam osjećaj da me boli baš sve, čak i kosa ...ali sad u stanu moram nositi sunčane naočale jer sve blješti  Kako smo? Danas! - Page 18 1523192931

nadam se da ćeš biti zadovoljna i ispunjena, što god bude, al nek bude ipak to što i sama želiš Kako smo? Danas! - Page 18 3015220106

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! - Page 18 Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  pizda 15.02.16 11:06

Alhambra je napisao/la:
btw je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
btw je napisao/la:
ma mislim da sam primljena, ali ću raditi nešto sasvim drugo, a ne ono za što sam se prijavila Kako smo? Danas! - Page 18 309394051

jel struka ili ne?
šta god bilo, držim  fige Kako smo? Danas! - Page 18 2319274739
mah... prijavila sam se za cvjećarnicu, a onda je vidio moj CV i izgleda da ću ipak završiti u struci, jer tip ima još jednu firmu koja se bavi upravljanjem nekretninama... ne znam, čekam da se vrati s godišnjeg da definiramo što i kako... uglavnom, posao sam dobila, samo je pitanje hoću li sjediti u uredu ili praviti buketiće i aranžmane...a ja bih ovo drugo  Kako smo? Danas! - Page 18 11484130 

osjećam se, kako bi moj unuk rekao, skršeno... dva dana po lojtrici gor, pa po lojtrici dol, je donijelo očekivanu upalu miišića, ali ja imam osjećaj da me boli baš sve, čak i kosa ...ali sad u stanu moram nositi sunčane naočale jer sve blješti  Kako smo? Danas! - Page 18 1523192931

nadam se da ćeš biti zadovoljna i ispunjena, što god bude, al nek bude ipak to što i sama želiš   Kako smo? Danas! - Page 18 3015220106

nije on gledao njen cv vec cice. Zato ima za Mojicu drukcije planove...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! - Page 18 Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  pizda 15.02.16 11:08

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:danas sam ljuta na trenera od male ... jeboga bog blesavi, išo djetetu lagat da se sa mnom dogovorio da će morati češće i na treninge i na natjecanja i dijete mu povjerovalo pa zato išla a ne ide joj se više .... a sve obrnuto se sa njim dogovorila i reko mi da će se držati dogovora ... rekoh, mojoj djeci će sport biti rekreacija a ne tlaka ... voli ići na treninge, tu i tamo može i na neko natjecanje al nikako  vršiti pritisak da joj se na kraju sve zgadi ... i nije poslušo Kako smo? Danas! - Page 18 2758896589 što je najbolje, osvojili zlato ovaj vikend a mala se tome uopće ne veseli ... dapače, sad je i bolesna jer se cijeli dan smrzavala u negrijanoj dvorani i trener ih prisilio da sjede i prate dok drugi igraju ....  još mene koristio da joj pojača pritisak ... tu se malo zajebo ... al, prvo moram čekati da se odljutim a onda ide opet razgovor a ako ne prekine sa svojim principima, jebat ga, ima još lijepih zanimacija na ovom svijetu kojima se moje dijete može baviti ... Kako smo? Danas! - Page 18 1425538829

natjeraj djubre trenersko da rasiri noge i petnajst minuta ga reketom mlati po jajima, sto kineskim, sto engleskim nacinom...

ma to da odem sa njim pričati ljuta ... al neću mu priuštit to zadovoljstvo  ... puno sam ubojitija kad sam smirita Kako smo? Danas! - Page 18 1523192931  

al da ti treneri koji treniraju djecu bez obzira o kojem sportu se radi debelo pretjeruju sa ispucavanjem svojih ambicija preko tuđe djece, to da .... malo malo čujem kako nečije dijete ide već u tim godinama na kojekakve operacije ... a i moja mala je već prošla lom prsta i obećao mi je da će bar tokom dva mjeseca koliko joj je preporučen oporavak, paziti da ju ne sili na ništa ... al badava ... nije ju on rodijo pa nema osjećaja do nje ... ona je njemu samo alat za skupljanje medalja i pehara ... budem mu ja ovaj zadnji spičila u guzicu ne bude li se smirio Kako smo? Danas! - Page 18 11484130

pa ispisi malu, kog ce joj kurca ta tlaka bez potrebe...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! - Page 18 Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Gost 15.02.16 11:30

pizda je napisao/la:

pa ispisi malu, kog ce joj kurca ta tlaka bez potrebe...

mala voli igrat stolni tenis al rekreativno i par puta tjedno a ne da joj to sad postane jedina preokupacija u životu ... tako da mora ona odlučiti a ja ću se potruditi ludom rusu utuvit u glavu da će biti ili rekreativka il će naći nešto drugo ... ne ide mi u glavu da se usudio lagati i reć joj da sam ja ta koja hoće da jače trenira i ide na natjecanja kad sam joj ja rekla obrnuto ... svašta si neki dozvole Kako smo? Danas! - Page 18 4060723073

uostalom, stolni tenis nije ni bio njen izbor nego su je doslovno lovili da se upiše jer su pratili djecu po školi koja imaju dobro razvijenu koordinaciju ... još na početku sam im rekla kako stvari stoje jer sam već imala problema dok je trenirala atletiku i isto tako je trener i to još moj bliski prijatelj naganjao ... valjda ima dovoljno ludih roditelja koji sudjeluju u tom naganjanju klinaca da osvajaju ne znam kakve rezultate a čemu jebote ??? šta će im to u životu ? prođe im mladost i onda se pitaju gdje sam bijo, šta sam radijo - ništa, išo po dvoranama i stalno radio isto

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! - Page 18 Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  pizda 15.02.16 11:47

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

pa ispisi malu, kog ce joj kurca ta tlaka bez potrebe...

mala voli igrat stolni tenis al rekreativno i par puta tjedno a ne da joj to sad postane jedina preokupacija u životu ... tako da mora ona odlučiti a ja ću se potruditi ludom rusu utuvit u glavu da će biti ili rekreativka il će naći nešto drugo ... ne ide mi u glavu da se usudio lagati i reć joj da sam ja ta koja hoće da jače trenira i ide na natjecanja kad sam joj ja rekla obrnuto ... svašta si neki dozvole Kako smo? Danas! - Page 18 4060723073

uostalom, stolni tenis nije ni bio njen izbor nego su je doslovno lovili da se upiše jer su pratili djecu po školi koja imaju dobro razvijenu koordinaciju ... još na početku sam im rekla kako stvari stoje jer sam već imala problema dok je trenirala atletiku i isto tako je trener i to još moj bliski prijatelj naganjao ... valjda ima dovoljno ludih roditelja koji sudjeluju u tom naganjanju klinaca da osvajaju ne znam kakve rezultate a čemu jebote ??? šta će im to u životu ? prođe im mladost i onda se pitaju gdje sam bijo, šta sam radijo - ništa, išo po dvoranama i stalno radio isto

pa nek igra sa klincima rekreativno. Moze i sa tobom, vjerujem da bi te sa gustom rasturala... Kako smo? Danas! - Page 18 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! - Page 18 Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Gost 15.02.16 11:56

pizda je napisao/la:

pa nek igra sa klincima rekreativno. Moze i sa tobom, vjerujem da bi te sa gustom rasturala... Kako smo? Danas! - Page 18 1523192931

ne daju im dvoranu a ja nemam gdje stavit stol u kući ... inače bih odavno ... i ja sam ko klinka trenirala stolni tenis tako da me živo zanima tko bi koga rasturio a i bilo bi mi fora da me vlastito dijete rastura

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! - Page 18 Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  pizda 15.02.16 12:25

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

pa nek igra sa klincima rekreativno. Moze i sa tobom, vjerujem da bi te sa gustom rasturala... Kako smo? Danas! - Page 18 1523192931

ne daju im dvoranu a ja nemam gdje stavit stol u kući ... inače bih odavno ... i ja sam ko klinka trenirala stolni tenis tako da me živo zanima tko bi koga rasturio a i bilo bi mi fora da me vlastito dijete rastura

pa jel si od struke ili nisi? Dignes jos jedan kat i imas prostoriju za stolni tenis, biljar i pikado...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! - Page 18 Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Gost 15.02.16 12:47

pizda je napisao/la:

pa jel si od struke ili nisi? Dignes jos jedan kat i imas prostoriju za stolni tenis, biljar i pikado...

bolje da krenem kopati kat ispod kuće pa da ko onaj vlasnik volsonisa naletim na još dva već izgrađena kata ispod kuće .... u najnižem mogu napraviti i bazen

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! - Page 18 Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  pizda 15.02.16 13:14

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

pa jel si od struke ili nisi? Dignes jos jedan kat i imas prostoriju za stolni tenis, biljar i pikado...

bolje da krenem kopati kat ispod kuće pa da ko onaj vlasnik volsonisa naletim na još  dva već izgrađena kata ispod kuće .... u najnižem mogu napraviti i bazen

bolje nemoj, mos se zajebat i nac vrijedno arheolosko nalaziste pa ce te preselit negdje...Kako smo? Danas! - Page 18 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! - Page 18 Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Gost 15.02.16 13:18

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

pa jel si od struke ili nisi? Dignes jos jedan kat i imas prostoriju za stolni tenis, biljar i pikado...

bolje da krenem kopati kat ispod kuće pa da ko onaj vlasnik volsonisa naletim na još  dva već izgrađena kata ispod kuće .... u najnižem mogu napraviti i bazen

bolje nemoj, mos se zajebat i nac vrijedno arheolosko nalaziste pa ce te preselit negdje...Kako smo? Danas! - Page 18 684758713

to ću ja kopati na crno ... i iznositi materijal u nogavici ko u onom filmu o tipu koji je pobjego iz zatvora Kako smo? Danas! - Page 18 1523192931

samo će odjednom na izlazu iz krka narasti novo brdo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! - Page 18 Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Gost 15.02.16 19:06

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
btw je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

jel struka ili ne?
šta god bilo, držim  fige Kako smo? Danas! - Page 18 2319274739
mah... prijavila sam se za cvjećarnicu, a onda je vidio moj CV i izgleda da ću ipak završiti u struci, jer tip ima još jednu firmu koja se bavi upravljanjem nekretninama... ne znam, čekam da se vrati s godišnjeg da definiramo što i kako... uglavnom, posao sam dobila, samo je pitanje hoću li sjediti u uredu ili praviti buketiće i aranžmane...a ja bih ovo drugo  Kako smo? Danas! - Page 18 11484130 

osjećam se, kako bi moj unuk rekao, skršeno... dva dana po lojtrici gor, pa po lojtrici dol, je donijelo očekivanu upalu miišića, ali ja imam osjećaj da me boli baš sve, čak i kosa ...ali sad u stanu moram nositi sunčane naočale jer sve blješti  Kako smo? Danas! - Page 18 1523192931

nadam se da ćeš biti zadovoljna i ispunjena, što god bude, al nek bude ipak to što i sama želiš   Kako smo? Danas! - Page 18 3015220106

nije on gledao njen cv vec cice. Zato ima za Mojicu drukcije planove...
Hvala Alhambra  Kako smo? Danas! - Page 18 3214182331

pipi zajeb... nije mi gledal u cice, tip je duginih boja, što me jako veseli... nadam se da se nećemo usput posvađati oko nekog tipa  Kako smo? Danas! - Page 18 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! - Page 18 Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  pizda 16.02.16 11:15

btw je napisao/la:

pipi zajeb... nije mi gledal u cice, tip je duginih boja, što me jako veseli... nadam se da se nećemo usput posvađati oko nekog tipa  Kako smo? Danas! - Page 18 11484130

super, onda ti nece biti lose. Oni hetero predatori sto liece komplekse su najgori...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! - Page 18 Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Gost 16.02.16 14:30

ljenčarim sa malom na kauču cijeli dan ... čak i tv gledala što inače nikada ne radim preko dana ... kojih groznih domaćih serija ima al odgledala jednu sa malom ... sve neki slučajevi pa ko rješavaju javno ... jebate, sama dernjava jedan na drugog, plićih razgovora se nisam već dugo naslušala, disfunkcionalne obitelji u kojima svi žifčani za popizdit i jedan drugom određuju kako će živjeti ... a maloj to gušt gledati, njoj to ko sf ... pitam ju ja jel može zamisliti da se mi tako u kući stalno deremo i vrijeđamo jedan drugog, a ona me pogledala razrogačenih očiju ... veli, to oni samo glume, tako se ljudi ne ponašaju ... mislim si, siroče malo, nema ona pojma još kako se mnogi ljudi ponašaju u drugim  kućama ... doživjet će šok kad sazna Kako smo? Danas! - Page 18 1523192931

al sjetilo me sve skupa na neke ljude koje sam poznavala i kako oni tako svaki dan laju i reže jedan na drugog i onda se čude što si nesto iz njihovog života i bez objašnjenja Kako smo? Danas! - Page 18 1523192931  još se pitaju ??? Kako smo? Danas! - Page 18 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! - Page 18 Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  pizda 16.02.16 14:40

Glista je napisao/la:ljenčarim sa malom na kauču cijeli dan ... čak i tv gledala što inače nikada ne radim preko dana ... kojih groznih domaćih serija ima al odgledala jednu sa malom ... sve neki slučajevi pa ko rješavaju javno ... jebate, sama dernjava jedan na drugog, plićih razgovora se nisam već dugo naslušala, disfunkcionalne obitelji u kojima svi žifčani za popizdit i jedan drugom određuju kako će živjeti ... a maloj to gušt gledati, njoj to ko sf  ... pitam ju ja jel može zamisliti da se mi tako u kući stalno deremo i vrijeđamo jedan drugog, a ona me pogledala razrogačenih očiju ... veli, to oni samo glume, tako se ljudi ne ponašaju ... mislim si, siroče malo, nema ona pojma još kako se mnogi ljudi ponašaju u drugim  kućama ... doživjet će šok kad sazna Kako smo? Danas! - Page 18 1523192931

al sjetilo me sve skupa na neke ljude koje sam poznavala i kako oni tako svaki dan laju i reže jedan na drugog i onda se čude što si nesto iz njihovog života i bez objašnjenja Kako smo? Danas! - Page 18 1523192931  još se pitaju ??? Kako smo? Danas! - Page 18 11484130

pogotovo kad pogledas americke serije, tamo se vodi pravi rat u kucama izmedju supruznika. Nije ti jasno kog kurca rade skupa kad bi se ocito najradije poubijali...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! - Page 18 Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Gost 16.02.16 14:40

al palo mi na pamet, često sam se na forumu osjećala ko da sam uletila u jednu takvu disfunkcionalnu obitelj gdje svi samo glume da jedan drugog vole i siluju sa usiljenom ljubavi i cmokićima i kisićima a kad tamo pod površinom svega i svačega ... zato se ja tu ne osjećam ko kod kuće i malo malo mi treba odmak od svega Kako smo? Danas! - Page 18 1523192931 nisam ja odavde i dalje Kako smo? Danas! - Page 18 1523192931 ako mogu, ja bih bila forumski stric iz amerike Kako smo? Danas! - Page 18 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! - Page 18 Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Gost 16.02.16 14:48

pizda je napisao/la:
pogotovo kad pogledas americke serije, tamo se vodi pravi rat u kucama izmedju supruznika. Nije ti jasno kog kurca rade skupa kad bi se ocito najradije poubijali...

ovo je bila neka domaća vrloniskobudžetna .. al isto ... muž i žena se tako "lijepo" razgovaraju da je mučno bilo slušati a rečenice skroz prostodaprostijenreme bit nesložene ... al ako ćemo realno, tako se mnogi razgovaraju i baš da se zapitaš šta uopće rade zajedno ... jebate, u deset godina braka se nisam nikad posvađala sa mužem al kad je krenulo, za mene je to bio kraj ... neb tako još koju godinu ni da se ludih gljiva najedem Kako smo? Danas! - Page 18 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! - Page 18 Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Yehudi 16.02.16 19:49

Glista je napisao/la:ljenčarim sa malom na kauču cijeli dan ... čak i tv gledala što inače nikada ne radim preko dana ... kojih groznih domaćih serija ima al odgledala jednu sa malom ... sve neki slučajevi pa ko rješavaju javno ... jebate, sama dernjava jedan na drugog, plićih razgovora se nisam već dugo naslušala, disfunkcionalne obitelji u kojima svi žifčani za popizdit i jedan drugom određuju kako će živjeti ... a maloj to gušt gledati, njoj to ko sf  ... pitam ju ja jel može zamisliti da se mi tako u kući stalno deremo i vrijeđamo jedan drugog, a ona me pogledala razrogačenih očiju ... veli, to oni samo glume, tako se ljudi ne ponašaju ... mislim si, siroče malo, nema ona pojma još kako se mnogi ljudi ponašaju u drugim  kućama ... doživjet će šok kad sazna Kako smo? Danas! - Page 18 1523192931

al sjetilo me sve skupa na neke ljude koje sam poznavala i kako oni tako svaki dan laju i reže jedan na drugog i onda se čude što si nesto iz njihovog života i bez objašnjenja Kako smo? Danas! - Page 18 1523192931  još se pitaju ??? Kako smo? Danas! - Page 18 11484130

   Realna preslika većine u drušvu,puku,stoki sitnozuboj.

 Pa pogledajsamo sabor, stranke ili tisak............

 čak jedan polustranac mora upozoravati da se predaleko 

 otišlo sa huškanjem naroda jedne protiv  drugih.

    A stoka kao stoka i dalje srlja u samouništenje.

   Jako sam zadovoljan da sam upola reducirao pratiti

 dogadjanja u zemlji.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! - Page 18 Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Gost 17.02.16 9:16

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:

pipi zajeb... nije mi gledal u cice, tip je duginih boja, što me jako veseli... nadam se da se nećemo usput posvađati oko nekog tipa  Kako smo? Danas! - Page 18 11484130

super, onda ti nece biti lose. Oni hetero predatori sto liece komplekse su najgori...
točno tako...tip se nije osjetio ugroženim kad je čuo par dobrih prijedloga... dapače Kako smo? Danas! - Page 18 684758713

postigli smo kompromis vrlo brzo... on je dobar u prodaji, ne trebam mu za to ja, treba mu samo moja licenca... zaposli me u firmi koja se bavi nekretninama, a radim u "kćerinskoj" koja se bavi lijepim stvarima... ipak se neću zajebavati s ugovorima, katastrom i zemljišnikom, a bome ni s kupcima koji će se ugristi za vlastitu guzicu samo da na kraju ne plate posredniku odrađeni posao Kako smo? Danas! - Page 18 1722873399

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! - Page 18 Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Gost 17.02.16 9:20

btw je napisao/la:
postigli smo kompromis vrlo brzo... on je dobar u prodaji, ne trebam mu za to ja, treba mu samo moja licenca...

klizak teren ... Kako smo? Danas! - Page 18 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! - Page 18 Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Gost 17.02.16 9:24

Glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
postigli smo kompromis vrlo brzo... on je dobar u prodaji, ne trebam mu za to ja, treba mu samo moja licenca...

klizak teren ... Kako smo? Danas! - Page 18 1425538829
ma uopće nije, zna se tko je odgovorna osoba...  to je moja ideja ne njegova... neka njega s kupcima, ja ću samo blagosloviti kraj priče... kuš bolje  Kako smo? Danas! - Page 18 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! - Page 18 Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Gost 17.02.16 21:51

danas sam počela raditi... super je, ali... bratu je baš loše... strah me je...  Kako smo? Danas! - Page 18 2329918616

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! - Page 18 Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  pizda 18.02.16 9:26

btw je napisao/la:

postigli smo kompromis vrlo brzo... on je dobar u prodaji, ne trebam mu za to ja, treba mu samo moja licenca... zaposli me u firmi koja se bavi nekretninama, a radim u "kćerinskoj" koja se bavi lijepim stvarima... ipak se neću zajebavati s ugovorima, katastrom i zemljišnikom, a bome ni s kupcima koji će se ugristi za vlastitu guzicu samo da na kraju ne plate posredniku odrađeni posao Kako smo? Danas! - Page 18 1722873399

idealno Kako smo? Danas! - Page 18 684758713, sto sam ti rekao nedavno kad si mi slala seksualno uznemirujuce poruke? Vis da se obistinilo...Kako smo? Danas! - Page 18 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! - Page 18 Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  pizda 18.02.16 9:26

btw je napisao/la:danas sam počela raditi... super je, ali... bratu je baš loše... strah me je...  Kako smo? Danas! - Page 18 2329918616

nece mu nista bit, danas mu je vec bolje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! - Page 18 Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Gost 19.02.16 7:33

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:

postigli smo kompromis vrlo brzo... on je dobar u prodaji, ne trebam mu za to ja, treba mu samo moja licenca... zaposli me u firmi koja se bavi nekretninama, a radim u "kćerinskoj" koja se bavi lijepim stvarima... ipak se neću zajebavati s ugovorima, katastrom i zemljišnikom, a bome ni s kupcima koji će se ugristi za vlastitu guzicu samo da na kraju ne plate posredniku odrađeni posao Kako smo? Danas! - Page 18 1722873399

idealno Kako smo? Danas! - Page 18 684758713, sto sam ti rekao nedavno kad si mi slala seksualno uznemirujuce poruke? Vis da se obistinilo...Kako smo? Danas! - Page 18 684758713
rekao si mi da je zurio u moje cice, aludirajući da osim njih i nemam nešto bitno za pokazati...   Kako smo? Danas! - Page 18 3601362807

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! - Page 18 Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Gost 19.02.16 7:43

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:danas sam počela raditi... super je, ali... bratu je baš loše... strah me je...  Kako smo? Danas! - Page 18 2329918616

nece mu nista bit, danas mu je vec bolje...
Kako smo? Danas! - Page 18 684758713
probudio se sinoć... užasno je slab, ali bolje mu je...kažu, izvući će se... 

nebriga o vlastitom zdravlju je tipična za moju porodicu, pogotovo za muški dio... takav mi je bio i otac... danima je hodao (i radio) okolo s upalom pluća i otišao liječniku tek kad mu je od silnog kašljanja pukla plućna maramica... došao je prekasno, nije se uspio oporaviti... 

dakle, strah popušta i ja sam bolje... Kako smo? Danas! - Page 18 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! - Page 18 Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 18 / 38. Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 28 ... 38  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.