kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako smo? Danas!

Stranica 20 / 38. Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 29 ... 38  Next

Go down

Kako smo? Danas! - Page 20 Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Gost 27.02.16 14:01

Lena je napisao/la:još će kišna ispast confliktna osoba kao šta se i meni podmeće od strane bliskih osoba!!!!
hoćemo istinu,a ne gnjusne laži!!!!

Kako smo? Danas! - Page 20 1523192931

gamad lažljiva !!!

e, ovaj forum opet šteka ... a sad znam da nije do mog kompa jer je nedavno prošao čišćenje

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! - Page 20 Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Gost 27.02.16 14:10

JeboPlanetKojiSFRJNema je napisao/la:Zupe sam (dojč)! Nisam spavao 37 sati i neću još bar 2 pa eto... Kako smo? Danas! - Page 20 1523192931

izgleda da na ovom forumu pišu sve neki insomničari ... Kako smo? Danas! - Page 20 1523192931


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! - Page 20 Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Gost 28.02.16 7:40

Gotovo je s mojom mladoscu, pocela sam se buditi prije sedam i to sama od sebe.
donijela sam jos jednu odluku. Ovaj tjedan cu pozvati mrdrfr doma i zavrsiti s njim, saznala sam da je ozenjen i da ima dijete od dvije godine... a sa mnom se sevi dvije i po. Sta ti muskarci mogu biti svinje. Tu prvenstveno mislim na njegovu zenu... poceo je petljat sa mnom dok je ova bila trudna. E moj cicibane, ne valja ti poso.
ne mogu reci da sam tuzna jer je to bila cista fizicka veza, kad bi si zamisljala da smo u vezi ili da zivimo skupa, uvijek bi dosla do zakljucka da to nikad ne bi sljakalo jer smo prerazliciti, ali mi je povrijedjen ego.... moja tastina pati Kako smo? Danas! - Page 20 3111943984

mislim, toliko ga ozbiljno dozivljavam da sam se tek nakon dvije godine isla malo raspitivati tko me to sevi.... joj, kad mi dodje u osinje gnijezdo, pa ga priupitam i suocim s nekim stvarima.... jedva cekam reakciju Kako smo? Danas! - Page 20 997057239

dear people - dobro jutro!!!!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! - Page 20 Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Gost 28.02.16 7:59

Saznala sam jucer ujutro i jucer sam cijeli dan osjecala usamljenost.... osijecaj s kojim se nisam sretala od zadnjih godina braka, ruzno, ali danas je vec novi dan i bolje mi je.... neku kavu s prijateljicama cu opalit i odagnat neugodna osecanja...

Drugi vikend idem gledat spektakluk, laganu predstavu ali je cijene ko suvo zlato... i idem na tribute to david bowie u palach, ligeja jesi zainteresirana da se podruzimo te upoznamo?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! - Page 20 Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  antonac 28.02.16 8:43

jesam......sitnim glasom otpovrnu ligeia...... Kako smo? Danas! - Page 20 11484130

_________________
daite im da seru....Kako smo? Danas! - Page 20 29xutcyKako smo? Danas! - Page 20 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! - Page 20 Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Gost 28.02.16 14:45

dan krenuo super, jest da opet kiša pada al glavno da sam se ja uštimala sa svojom savjesti glede drugih stvari kad ono opet užas loša vijest ... meni jako dragoj prijateljici, predivnoj ženici koja je uvijek oko sebe širila veselje i pozitivu brat nađen obješen ... pa jebemu, mrzim kad sam u pravu glede nekih svojih predskazanja al ljudi doslovno pucaju ko kokice  Kako smo? Danas! - Page 20 957247240

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! - Page 20 Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Gost 28.02.16 14:48

maconjo, iskreno mi je žao što si doživjela slično razočarenje opet al sve je to život i pouke koje život nose ... imaš sreću što nije tvoj muž nego tuđi ...  bit će bolje i ima dobrih ljudi ... drž se i lijepo mu oribaj sad o nos to njegovo desničarenje, brigu za obitelj i slična sranja u koja druge žele ukalupiti a sami se ne mogu toga držati ... Kako smo? Danas! - Page 20 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! - Page 20 Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Gost 28.02.16 18:49

Vel'ka Maca je napisao/la:Saznala sam jucer ujutro i jucer sam cijeli dan osjecala usamljenost.... 
mače, žao mi je 
nešto što traje dvije godine ne može proći kao nešto "samo fizičko", odnosno lišeno emocija, tako da je sasvim normalna tvoja reakcija i taj osjećaj gubitka...
a što reći... ni prvi ni posljednji koji se tako ponaša prema ženama.... stavi ga u ladicu na kojoj piše šupak, zaboravi i budi sretna što mu nisi supruga... bilo kakvo ribanje nema smisla, nije on potencijal koji bi bio sposoban shvatiti, samo će se prebaciti na neku drugu... to su jednostavno takvi muškarci i gotovo Kako smo? Danas! - Page 20 684758713
a ti, prestani se zanositi da su svi iskreni i otvoreni poput tebe...  Kako smo? Danas! - Page 20 3214182331

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! - Page 20 Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Gost 28.02.16 19:31

Ma da, bas sam si mislila maloprije sta ce mi to govance vise po kuci pa sam mu poslala oprostajni sms. I prije nego sam forum otvorila...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! - Page 20 Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Gost 28.02.16 19:57

Vel'ka Maca je napisao/la:.. i idem na tribute to david bowie u palach, ligeja jesi zainteresirana da se podruzimo te upoznamo?


Ako se pojavim, zaljubit ćeš se i što ćemo onda?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! - Page 20 Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Gost 28.02.16 19:58

antonac je napisao/la:jesam......sitnim glasom otpovrnu ligeia...... Kako smo? Danas! - Page 20 11484130

Kad netko napiše ili opiše nečiji glas kao "sitan", uvijek zamislim piskutav glasić. Nisam piskutavica, zagrmih.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! - Page 20 Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Gost 28.02.16 20:38

ligeja je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:.. i idem na tribute to david bowie u palach, ligeja jesi zainteresirana da se podruzimo te upoznamo?


Ako se pojavim, zaljubit ćeš se i što ćemo onda?
Zavrsila sam s pubertetom, nema vise istospolnih ljubavi  Kako smo? Danas! - Page 20 1523192931

od sad cu ljubav traziti u ljubavi na selu... dosta je ovih gradskih kauboja i intelektualaca... majku im, sve jedan pametniji od drugog, al zakurac...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! - Page 20 Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Yehudi 29.02.16 5:35

Ponediljak ujutro prije zore i bijela dana.............5:34 h


  Izmorit, iscrpit sam i nenaspavat.................laka noc i dan Kako smo? Danas! - Page 20 727654710

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! - Page 20 Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  pizda 29.02.16 9:20

Vel'ka Maca je napisao/la:Gotovo je s mojom mladoscu, pocela sam se buditi prije sedam i to sama od sebe.
donijela sam jos jednu odluku. Ovaj tjedan cu pozvati mrdrfr doma i zavrsiti s njim, saznala sam da je ozenjen i da ima dijete od dvije godine... a sa mnom se sevi dvije i po. Sta ti muskarci mogu biti svinje. Tu prvenstveno mislim na njegovu zenu... poceo je petljat sa mnom dok je ova bila trudna. E moj cicibane, ne valja ti poso.
ne mogu reci da sam tuzna jer je to bila cista fizicka veza, kad bi si zamisljala da smo u vezi ili da zivimo skupa, uvijek bi dosla do zakljucka da to nikad ne bi sljakalo jer smo prerazliciti, ali mi je povrijedjen ego.... moja tastina pati Kako smo? Danas! - Page 20 3111943984

mislim, toliko ga ozbiljno dozivljavam da sam se tek nakon dvije godine isla malo raspitivati tko me to sevi.... joj, kad mi dodje u osinje gnijezdo, pa ga priupitam i suocim s nekim stvarima.... jedva cekam reakciju Kako smo? Danas! - Page 20 997057239

dear people - dobro jutro!!!!

sta sad cvilis kog kurca svilena, stupili ste u intimne odnose iskljucivo zbog seksa i sad je on musko djubre a ti si zensko nevinasce? Da, rec ces, ali ja sam slobodna a on nije. Pa kakve veze ima, nije ti ni rekao da te misli zenit niti si ga pitala a to sto vara zenu je njegova i njena stvar, tebi je trebao samo seks i dok ste se stemali na stolovima nisu te mucile nikakve dvojbe. Samo si stenjala, dahtala, ispustala animalne zvukove i znojila se ko kuja.
Uz to, nisam li ti rekao da kog god cicibana sam sreo, djubre na kvadrat...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! - Page 20 Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Yehudi 29.02.16 10:34

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la: 1- Gotovo je s mojom mladoscu, pocela sam se buditi prije sedam i to sama od sebe, donijela sam jos jednu odluku.

Ovaj tjedan cu pozvati mrdrfr doma i zavrsiti s njim, saznala sam da je ozenjen i da ima dijete od dvije godine... a sa mnom se sevi dvije i po.

Sta ti muskarci mogu biti svinje. Tu prvenstveno mislim na njegovu zenu...

2- poceo je petljat sa mnom dok je ova bila trudna.

E moj cicibane, ne valja ti poso. ne mogu reci da sam tuzna jer je to bila cista fizicka veza,

3- kad bi si zamisljala da smo u vezi ili da zivimo skupa, uvijek bi dosla do zakljucka da to nikad ne bi sljakalo jer smo prerazliciti,

 ali mi je povrijedjen ego.... moja tastina pati Kako smo? Danas! - Page 20 3111943984

 4- mislim, toliko ga ozbiljno dozivljavam da sam se tek nakon dvije godine isla malo raspitivati tko me to sevi....

joj, kad mi dodje u osinje gnijezdo, pa ga priupitam i suocim s nekim stvarima.... jedva cekam reakciju Kako smo? Danas! - Page 20 997057239

dear people - dobro jutro!!!!

sta sad cvilis kog kurca svilena, stupili ste u intimne odnose iskljucivo zbog seksa i sad je on musko djubre a ti si zensko nevinasce? Da, rec ces, ali ja sam slobodna a on nije. Pa kakve veze ima, nije ti ni rekao da te misli zenit niti si ga pitala a to sto vara zenu je njegova i njena stvar, tebi je trebao samo seks i dok ste se stemali na stolovima nisu te mucile nikakve dvojbe. Samo si stenjala, dahtala, ispustala animalne zvukove i znojila se ko kuja.
Uz to, nisam li ti rekao da kog god Cicibana sam sreo, djubre na kvadrat...


   Neka si joj rekao, pretekao si me al dobro si je opleo. Kako smo? Danas! - Page 20 3890829408

1- kme kme

2- nije on petljao sa tobom nego ti sa njim.....jadna čovik, zavela si ga samo da Kako smo? Danas! - Page 20 225923490 zadovoljiš svoje niske strasti i šporku maštu

 odvukla dobroga Cicibana od trudne mu cure ( a on još nije znao da je trudna a kasnije je dvojio dali je njegovo dite. Naime pomislio je da su sve žene takve 

lake i lakome za  Kako smo? Danas! - Page 20 225923490  Kako smo? Danas! - Page 20 2750286914 pa je posumnjao ne samo u svoju ( inače vjernu i odanu poštenu i vridnu, marljivu ženicu koja je nosila njihovo čedo, plod ljubavi)

već si svojim ponašanjem dovela u sumnju cijeli ženski rod. I sada se brineš i kuješ planove samo o tome kako da ga povridiš i naneseš mu još više boli. 

 3- Kako ti nije žao čovjeka.................on u tebi nije gledao samo seksualni objekat već je gajio iskrene i duboke osjećaje svo vrime Kako smo? Danas! - Page 20 1572297657

 a ti......tiiiii, ti si svo vrime znala da ste prerazličiti a šutila si dvi i pol godine ( 2.5 god )

 
 4- Dok je on tebi bitan  tek toliko da tek nakon 2.5 God  ideš saznati tko je i šta je on......................taj isti Ciciban je u dvi i pol

godine prolazio  svakodnevnu  kalvariju razdiran obavezom prema ženi i čedu sa jedne strane a sa druge strane su mu srce trgali siloviti osjećaji i 

nježna strast prema bludnica  koja u njemu gleda samo seksualni objekt i kojoj je bitno samo da on odradi špritzen  Kako smo? Danas! - Page 20 1715007743 na kraju

 a poslije bude odbačen poput stare krpe, iskorišten i ponižen, ostavljen sam. Uništi ga skroz, nek se ubije. 

  A čuješ, možeš mu onako iz zajebancije, ići i brak uništiti. Briga te, biće interesantno par dana muving tuta forca.

 naći ćeš ti opet neku ovcu. Ustvari imaš već, rekla si da parnim danima dolazi Ciciban a neparnim onaj drugi, zaboravik ime.  Kako smo? Danas! - Page 20 1386227276

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! - Page 20 Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Gost 29.02.16 10:41

u pravu ste dečki... povrijeđena mi je taština, nikad to nije niti nalikovalo vezi niti mi je on Davao ikakve povode da u isšta slično posumnjam...
a dobri Ciciban još danas mora ići na policiju jer ga je štrumpf prijavio zato što mu ovaj prijeti Kako smo? Danas! - Page 20 3114667799 Kako smo? Danas! - Page 20 3114667799 Kako smo? Danas! - Page 20 3114667799

hahahahahahahahahahhahaahahahahahahhahaha... I onda mu je uletim još danas sa psihičkim igricama I malo ga prcam da bi sve mogla reći ženi... hihihihihihi... ma nisam ja seljanka, zna to cicibanić.
who plums him

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! - Page 20 Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Yehudi 29.02.16 10:49

Znaš šta kažu za taštinu ? Jeli pozitivna ?

  Znam da nije lako ali iebai ga, najprije napravi introspekciju. Sama si rekla da niti u primisli nisi imala trajnu vezu.

 Dok je trajalo bilo vam je ok. Možeš ti ispasti i faca pa mučati o svemu, praviti se da je sve ok. Ili jednstavno prekiniti bez drame....ono kul.

   Takvi potezi daju osjećaj superiornosti. Kako smo? Danas! - Page 20 1104742517


  PS- kažeš cicibaniću prijeti štrumpfu.....................pa on je onda potencijano opasan. 

Budeš li ga i ti ugrozila mogao bi te samljeti u mašini za meso. Kako smo? Danas! - Page 20 3199090467

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! - Page 20 Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Gost 29.02.16 10:57

Vel'ka Maca je napisao/la:
Zavrsila sam s pubertetom, nema vise istospolnih ljubavi  Kako smo? Danas! - Page 20 1523192931

od sad cu ljubav traziti u ljubavi na selu... dosta je ovih gradskih kauboja i intelektualaca... majku im, sve jedan pametniji od drugog, al zakurac...

Uvijek mi je bilo smijesno kad su seoske cure i snase saputale o razvratima onih gradskih, a ondje kod njih, samo se pogledaju pa pravac u neku sumicu ili iza sijena. :-)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! - Page 20 Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Yehudi 29.02.16 11:02

Ma nisu one nikad............kažu. 

   Ko jaa, ma kakvi.  A ono šest dice sve jedno drugom do uva. Još pet umrlo zbog  raznih stvari.

  Govorim o svojoj babi, da ne bude zabune. Kako smo? Danas! - Page 20 1523192931

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! - Page 20 Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  pizda 29.02.16 11:02

Vel'ka Maca je napisao/la:
Zavrsila sam s pubertetom, nema vise istospolnih ljubavi  Kako smo? Danas! - Page 20 1523192931

kod mene toga nikad i nije bilo, ko malo diete sam shvatijo da mi se svidjaju curice i da mi uzasno idu na zivce... Kako smo? Danas! - Page 20 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! - Page 20 Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  pizda 29.02.16 11:03

Yehudi je napisao/la:Ponediljak ujutro prije zore i bijela dana.............5:34 h


  Izmorit, iscrpit sam i nenaspavat.................laka noc i dan Kako smo? Danas! - Page 20 727654710

meni kazes, dva sata spavao a ostalo vrieme slusao kako jugo rastura...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! - Page 20 Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Gost 29.02.16 11:04

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
Zavrsila sam s pubertetom, nema vise istospolnih ljubavi  Kako smo? Danas! - Page 20 1523192931

kod mene toga nikad i nije bilo, ko malo diete sam shvatijo da mi se svidjaju curice i da mi uzasno idu na zivce... Kako smo? Danas! - Page 20 1523192931

ko se tuče taj se voli Kako smo? Danas! - Page 20 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! - Page 20 Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Gost 29.02.16 11:05

Yehudi je napisao/la:Znaš šta kažu za taštinu ? Jeli pozitivna ?

  Znam da nije lako ali iebai ga, najprije napravi introspekciju. Sama si rekla da niti u primisli nisi imala trajnu vezu.

 Dok je trajalo bilo vam je ok. Možeš ti ispasti i faca pa mučati o svemu, praviti se da je sve ok. Ili jednstavno prekiniti bez drame....ono kul.

   Takvi potezi daju osjećaj superiornosti. Kako smo? Danas! - Page 20 1104742517


  PS- kažeš Cicibanić prijeti štrumpfu.....................pa on je onda potencijano opasan. 

Budeš li ga i ti ugrozila mogao bi te samljeti u mašini za meso. Kako smo? Danas! - Page 20 3199090467

Ciciban je maksimlano zajeban tip, možda ga netko zna pa dođe sa još slasnih detalja.
Kolegica njegova mi je rekla kad sam se rapsitivala o njemu - šta da ti kažem, mrdrfr, završiio je dva tečaja , jebeno je poluinteligentan I jebeno opasan, s njim se ne zajebava I neću ti ništa više reći Kako smo? Danas! - Page 20 1523192931
sve mi je intrigantnije.
danas samo se dogovorili da nastavljamo sa slobodnom vezom Kako smo? Danas! - Page 20 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! - Page 20 Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Gost 29.02.16 11:06

na koncu konca, nisam ja u prekrašju nego on Kako smo? Danas! - Page 20 1656216332 Kako smo? Danas! - Page 20 27287599 Kako smo? Danas! - Page 20 2985672221

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! - Page 20 Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  pizda 29.02.16 11:07

Vel'ka Maca je napisao/la:u pravu ste dečki... povrijeđena mi je taština, nikad to nije niti nalikovalo vezi niti mi je on Davao ikakve povode da u isšta slično posumnjam...
a dobri Ciciban još danas mora ići na policiju jer ga je štrumpf prijavio zato što mu ovaj prijeti Kako smo? Danas! - Page 20 3114667799 Kako smo? Danas! - Page 20 3114667799 Kako smo? Danas! - Page 20 3114667799

hahahahahahahahahahhahaahahahahahahhahaha... I onda mu je uletim još danas sa psihičkim igricama I malo ga prcam da bi sve mogla reći ženi... hihihihihihi... ma nisam ja seljanka, zna to cicibanić.
who plums him

ti si djubar jebote, sto covjeku prijetis na tako nizak nacin. Do jucer ga hvalila kako jebe ko masina i umjesto da to pamtis ti se igras ko curica u ranoj fazi puberteta. Pa imas onog u rezervi sto isto ima zenu...Kako smo? Danas! - Page 20 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo? Danas! - Page 20 Empty Re: Kako smo? Danas!

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 20 / 38. Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 29 ... 38  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.