kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crtice iz IE

Stranica 7 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Crtice iz IE - Page 7 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  besposlenpop 16.06.19 20:59

Lena je napisao/la:Ajrland ken ju hijer as? Crtice iz IE - Page 7 11484130
Hij' dej aaa:

Karlovčanka mjesec dana nakon što je doselila u “irsku Dugu Resu” – u kratkom postu opisala sve što bi o Irskoj i Ircima trebali znati!

Crtice iz IE - Page 7 Sanja-irska-800x400

Karlovčanka Sanja Radić  jedna je među tisućama mladih iz Hrvatske koji su posao i sreću potražili na sjeveru Europe. Mjesec dana nakon što je došla u Irsku svoje je dojmove o novoj zemlji u kojoj živi i radi sažela u kratkom postu na Facebooku, te u svega par rečenica uspjela opisati Irsku i Irce, kao i ono što Irci imaju, a mi bi svakako trebali poraditi na tome ako kao društvo želimo krenuti naprijed.

Post Karlovčanke prenosimo u cijelosti,  a zaključak ostavljamo vama…

Eto ga, prođe mjesečnica kako sam u Killarneyu. Irska Duga Resa, vesela i zelena. Imam osjećaj kao da sam u ubačena u “time mashine” i vraćena u period osamdesetih u doba Juge.

Crtice iz IE - Page 7 64214589_2352211334837058_1482253403521286144_n-300x169

Nigdje shopping centara, posvuda male trgovinice u koje ti je gušt ulaziti i razgledavati. Jučer sam se učlanila u videoteku! Daaaa, unatoč svim novim čudesima i “blagodatima” napretka tehnologije, sačuvali su draž i ljepotu posuđivanja filmova, pričanja o njima i druženja.

Ljudi su izrazito ljubazni, što me u početku čudilo i mislila sam kako su na nekim drogama. Svi izlaze van, stari i mladi. Zabavljaju se, plešu, pjevaju i loču. Kad su najpijaniji, nisu frustrirano agresivni, uglavnom padaju i pišaju po sebi?!

Svi se pozdravljaju na cesti i pitaju te kako si. Ok, malo pretjeruju kad ti se konstantno obraćaju sa “luv”. Nisu opterećeni čistoćom i modom, bitna je funkcionalnost. Hrana je super jeftina, naravno ne govorim o restoranima. Cigarete i alkohol su urnebesno skupi, što je ok.

Birokracija je svedena na minimum. Nema fiskalizacije. Ne postoji R1. Posao (ovisi što želis raditi) možeš naći na svakom uglu i to s minimalnim znanjem engleskog jezika. Ne izruguju se strancima ako im engleski nije savršen, nego ih ohrabruju i kažu kako je uspjeh imalo znati njihov jezik, jer oni ne govore našim jezikom. Govore specifičnim narječjem, uglavnom ih ne razumijem. S vremenom skuziš po gestama i mimici sto su htjeli reći.


Crtice iz IE - Page 7 64410953_433206007270148_993942169158942720_n-300x300


Vrlo su gostoljubivi i cijene turiste, jer žive od njih. Možda im j..u mater u sebi, ali to nikad ne pokazuju. Vrijeme je ludo. U jednom danu se izmijeni nekoliko godišnjih doba. Kiša je nekako drugačija, kako moji prijatelji kažu “manje mokra” nego kod nas. Na stopalima japanke, na glavi vunena kapa i ogrnuta u kabanicu.

Priroda je neopisiva riječima, jer takvo zelenilo nigdje nisam vidjela. Bez brige i ovdje ima “Markićki”, no oni za razliku od nas idu naprijed, te su prošle godine napokon izglasali slobodu izbora i ukinuli zabranu pobačaja. Slični su nam po licemjernoj religioznosti, “svetoj obitelji”, te istovremenom j..anju “svega što hoda”.


Svaka zemlja je lijepa na svoj način i svugdje je zajebano na svoj način. Zato od svega treba uzeti ono najbolje i kombinirati. Luv ja!


KAportal.hr

_________________
Crtice iz IE - Page 7 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 7 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  besposlenpop 24.09.19 12:50

Crtice iz IE - Page 7 814d51011716e6e3c77b

_________________
Crtice iz IE - Page 7 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 7 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  Legolas 01.02.20 0:36

Taji bih čestitala rođemdan na ovoj temi u nadi da se preporodila odlaskom iz ove sprdačine od države kojom su zavladali bezmudi i anoreksični sa svojom svitom sebi sličnih.

Tajo, takvi vrijedni kao što si ti, neka obasjaju Irske duge i aurore borealis. Ako i nema sunca, nadam se da ćeš ga naši u ljudima kojima se okružiš.  I neka ti račun uvijek bude pun, dabogda osjetila šta to znači kad te se vrednuje i poštuje jer si vrijedna.

Živila ti meni još sto godina pa da zaradiš ne jednu nego pet Irskih penzija a onda se vratiš u svoj lijepi Zadar ali kao gospođa. Crtice iz IE - Page 7 652962366
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 7 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  besposlenpop 26.04.20 17:10

KAKO ŽIVE HRVATI U IRSKOJ ZA VRIJEME PANDEMIJE? ‘Već dugo ne radim, puno toga je zatvoreno’; Otkrili i koliko novca im daje država

Crtice iz IE - Page 7 F87b9607-58c5-42e0-be25-31a2384cf0be

U Irskoj u kojoj žive i rade tisuće hrvatskih građana na snazi su mjere slične kao u Hrvatskoj: ‘Ovo je četvrti tjedan da ne radim, a hotel u kojem sam radio zatvoren je već pet tjedana’



Riječanin koji već dulje vrijeme  živi i radi u Irskoj opisao je za Riportal iskustva grupe Riječana koji već neko vrijeme svoju egzistenciju ostvaruju u toj zemlji. I dok kruže priče o masovnim otkazima Hrvata koji su morali napuštati stanove jer ih nisu mogli plaćati, ovaj Riječanin tvrdi da u gradiću gdje živi toga još uvijek nema.


“Ovdje gdje sam ja, u jednom gradiću, situacija je za sada dobra. Koliko mi je poznato, još nikoga nisu izbacili iz stana. Ovo je četvrti tjedan da ne radim, a hotel u kojem sam radio zatvoren je već pet tjedana”, kaže.


Državna pomoć od 350 eura tjedno


Karantena je u Irskoj počela 13. ožujka, a krajem ožujka su pooštrili mjere zaštite od pandemije. Starijima od 70 je naređen tzv. “cookoning”, tako da ne smiju napuštati kuće uopće. Zatvoreni su svi pubovi, restorani i trgovine osim prehrambenih. Neki restorani rade dostave. Oko pola milijuna ljudi prima državnu pomoć jer su bez posla zbog karantene. Vlada im uplaćuje 350 eura tjedno tijekom 12 tjedana, ali će na to na kraju godine morati platiti porez i doprinose.


Riječanin kaže da također dobiva pomoć od države. “Da. Najprije je bilo objavljeno da ćemo od države dobivati 203€ tjedno, a onda su podignuli iznos pomoći zbog lockdowna na 350€. Inače, rade samo trgovine prehrambenom robom, ljekarne, pošte i pumpe. Kafići i restorani su zatvoreni već skoro mjesec i pol dana, ali što se svega drugoga tiče mogu reći da se više-manje živi normalno.”


Na pitanje postoji li šanse da stanodavci strancima, zbog karantene, smanje iznose najamnine za stan ili sobu, kaže: “Postoji šansa da ti smanje najamninu ako se javiš putem e-maila. Ja sobu plaćam 350€ mjesečno plus režije. Cijena naravno ovisi o veličini sobe. Ja sam imao sreće, inače su po 500€-750€ plus polog u iznosu jedne najamnine.”


Karantena do 5. svibnja


Što se tiče mjera zaštite, rekao je da je kućna izolacija produljena do 5. svibnja, s tim da se to ne odnosi na odlazak na posao onima koji nisu ostali bez njega, kupovinu hrane, odlazak liječniku. Nisu dozvoljena bilo kakva javna ili privatna okupljanja. “Očekujem da bi nakon 5. svibnja moglo doći do ublažavanja mjera.”


Ukupni broj potvrđenih slučajeva u Irskoj je skoro 19.000, a broj umrlih prešao je 1.000. Najviše pozitivnih, gotovo 50%, ima Dublin.


----------------------------------------
Crtice iz IE - Page 7 G0498

_________________
Crtice iz IE - Page 7 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 7 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  maledetta primavera 02.05.20 18:18

tajo, yehudi, kako ste?
što ima kod vas?

Crtice iz IE - Page 7 4024472575
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 7 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  taja 11.05.20 18:17

maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:Gdje je Taja?
Helouuuuuuuuu  Ajrland Crtice iz IE - Page 7 727654710

Ajrland tu points...
znam jednog frajera koji je tu dao otkaz i otišao u irsku, prije godinu dana.
još nije našao posao ...
Pozdrav  Crtice iz IE - Page 7 727654710

Vjeruj mi da nije do Irske, do frajera je. U godinu dana nije nasao posao?????

Mozda ako ceka svoj posao iz snova. I mene zanima od cega zivi  Crtice iz IE - Page 7 2115284395
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 7 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  taja 11.05.20 18:19

zingaro je napisao/la:
Lena je napisao/la:Gdje je Taja?
Helouuuuuuuuu  Ajrland Crtice iz IE - Page 7 727654710

Mislim da tipka na onom uvrnutom Kicovom forumu i da joj je nick Kaya....ali opet ne vjerujem jer Taja nije tako glupa ..:Crtice iz IE - Page 7 684758713)Yahudi mi reko da je ona dobra i da previshe verbalno ne guzim pa sam imao donekle milosti vjerujuci da je Taja.. I ja sam tamo pobjego jer mi je pun kurac ovoga senilnog foruma :Crtice iz IE - Page 7 684758713)nadimak mi je frka...jebem mater tamo ustashama ...a posebno onom Marcelijusu..Alhambra se pojebala sa nekim ustashom pa  postala ustashica ,BTW sam odma prepozno jer ona se odma stavlja u sredinu  ,,i glumi vatrogasca,,;;:Crtice iz IE - Page 7 684758713)Najvishe sam tamo otishao zbog eska,,lik nema dlaku na jeziku ...jer tamo jebe mater bolesnim rvaticima koji se nisu promijenili ni za jotu nakon 10 godina ...nego jebe i ne vadi.Esko legenda:Crtice iz IE - Page 7 1619348112)
Kaya nije Taja, to sigurno. Nisam ni logirana na tom forumu.

A to za Alhambru je izgleda tocno. I mene je iznenadila takva promjena osobnosti i razmisljanja  Crtice iz IE - Page 7 3102334490
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 7 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  Cat_ 11.05.20 19:43

Ovo o Alhambri i onom tamo forumu sad prvi put vidim.
Bitvica mi ga je jednom spominjala, pa sam isla pogledati i nisam primetila da se tamo nesto posebno desava.
Alhambru nisam videla. Ne secam se da li sam se tamo registrirala, niti da li sam pisala. Mislim da nisam.
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 7 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  pizda 11.05.20 22:07

Cigo, samo bez privatnih podataka, ako neko smatra potrebnim sam ce napisati koje je vjere, nacije i sl.
Znam da je star post ali vidim da se opet aktivirao...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 7 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  Lena 12.05.20 10:51

Tajoooooo  Crtice iz IE - Page 7 1369106071

Pa daj napiši koji redak, štasi tako škrta na riječima.... Crtice iz IE - Page 7 3384354616
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 7 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  besposlenpop 12.05.20 10:59

Lena je napisao/la:Tajoooooo  Crtice iz IE - Page 7 1369106071

Pa daj napiši koji redak, štasi tako škrta na riječima.... Crtice iz IE - Page 7 3384354616
A naučili ju boduli ...  Crtice iz IE - Page 7 11484130

_________________
Crtice iz IE - Page 7 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 7 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  taja 12.05.20 18:02

Lena je napisao/la:Tajoooooo  Crtice iz IE - Page 7 1369106071

Pa daj napiši koji redak, štasi tako škrta na riječima.... Crtice iz IE - Page 7 3384354616
Crtice iz IE - Page 7 3997187549  Leno

A znas da sam ja lijena za pricu, nisam nikad bila od velikih rijeci.
A i izgubila sam volju za pisanjem po forumima. Al je zato fejsbuk jos uvijek in  Crtice iz IE - Page 7 684758713

Sad pisem sa kompa na poslu, a ne znam fejsbuk sifru, a mobitel mi je u ormaricu. Ne smijem ga imati sa sobom .

A i malo sam se pozeljela vidjeti vas, odnosno citati  Crtice iz IE - Page 7 3489559348
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 7 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  Lena 15.05.20 20:01

taja je napisao/la:
Lena je napisao/la:Tajoooooo  Crtice iz IE - Page 7 1369106071

Pa daj napiši koji redak, štasi tako škrta na riječima.... Crtice iz IE - Page 7 3384354616
Crtice iz IE - Page 7 3997187549  Leno

A znas da sam ja lijena za pricu, nisam nikad bila od velikih rijeci.
A i izgubila sam volju za pisanjem po forumima. Al je zato fejsbuk jos uvijek in  Crtice iz IE - Page 7 684758713

Sad pisem sa kompa na poslu, a ne znam fejsbuk sifru, a mobitel mi je u ormaricu. Ne smijem ga imati sa sobom .

A i malo sam se pozeljela vidjeti vas, odnosno citati  Crtice iz IE - Page 7 3489559348

Pa ne treba biti puno riječi, često je malo više nego dovoljno kad se izreku, napišu iskreno, od srca....onako kako ti znaš bez problema...

Kako je tamo sad oko ove pošasti...jel se stanje stabilizira?
Jel ste radili svo vrijeme ili  se nije moglo....
Jel Vas mali-veliki posjetio ili je samostalan i ima pametnijeg posla?  Crtice iz IE - Page 7 1523192931

Jesam radoznala  Crtice iz IE - Page 7 3384354616


Zadnja promjena: Lena; 15.05.20 20:03; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : ..)
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 7 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  taja 16.05.20 12:40

Lena je napisao/la:
taja je napisao/la:
Lena je napisao/la:Tajoooooo  Crtice iz IE - Page 7 1369106071

Pa daj napiši koji redak, štasi tako škrta na riječima.... Crtice iz IE - Page 7 3384354616
Crtice iz IE - Page 7 3997187549  Leno

A znas da sam ja lijena za pricu, nisam nikad bila od velikih rijeci.
A i izgubila sam volju za pisanjem po forumima. Al je zato fejsbuk jos uvijek in  Crtice iz IE - Page 7 684758713

Sad pisem sa kompa na poslu, a ne znam fejsbuk sifru, a mobitel mi je u ormaricu. Ne smijem ga imati sa sobom .

A i malo sam se pozeljela vidjeti vas, odnosno citati  Crtice iz IE - Page 7 3489559348

Pa ne treba biti puno riječi, često je malo više nego dovoljno kad se izreku, napišu iskreno, od srca....onako kako ti znaš bez problema...

Kako je tamo sad oko ove pošasti...jel se stanje stabilizira?
Jel ste radili svo vrijeme ili  se nije moglo....
Jel Vas mali-veliki posjetio ili je samostalan i ima pametnijeg posla?  Crtice iz IE - Page 7 1523192931

Jesam radoznala  Crtice iz IE - Page 7 3384354616
Je, imas pravo  Crtice iz IE - Page 7 4291790801

A ovdje je jos uvijek karantena, napuhali su neke velike brojke. Navodno 23000 slucajeva zaraze.
Mozemo 5 km dalje od kuce, Rade samo nuzna zanimanja i moras imati propusnicu od firme za koju radis. Sad u ponedjeljak pocinje prva faza popustanja (hopefully) sto znaci da gradjevina moze nastaviti s radom, trgovine gradjevinskog materijala i jos nesto sitno. Saloni i pubovi nece vjerojatno prije 8 mjeseca, ako i onda. Ne znam za trgovine obucom i odjecom.

Ja sam u farmaceutskoj kompaniji pa radim citavo vrijeme, ali Yeh je bio doma od 30.3. Nadam se da se vraca u ponediljak. Dopizdio vise  Crtice iz IE - Page 7 11484130.

Mali veliki nije jos bio, radi i ne stigne. A cini se da ga bas i ne zanima.
Bio mi je samo brat lani kad smo isli na koncert Metallice i to je to....

Sto je sa Antoncem? Nece se ni on javi
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 7 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  besposlenpop 16.05.20 18:26

taja je napisao/la:
...
A ovdje je jos uvijek karantena, napuhali su neke velike brojke. Navodno 23000 slucajeva zaraze.
Mozemo 5 km dalje od kuce, Rade samo nuzna zanimanja i moras imati propusnicu od firme za koju radis. Sad u ponedjeljak pocinje prva faza popustanja (hopefully) sto znaci da gradjevina moze nastaviti s radom, trgovine gradjevinskog materijala i jos nesto sitno. Saloni i pubovi nece vjerojatno prije 8 mjeseca, ako i onda. Ne znam za trgovine obucom i odjecom.
...
A jebate, pa vi ste bar mjesec dana za liepom našom đamahirijom.

_________________
Crtice iz IE - Page 7 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 7 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  taja 17.05.20 8:53

besposlenpop je napisao/la:
taja je napisao/la:
...
A ovdje je jos uvijek karantena, napuhali su neke velike brojke. Navodno 23000 slucajeva zaraze.
Mozemo 5 km dalje od kuce, Rade samo nuzna zanimanja i moras imati propusnicu od firme za koju radis. Sad u ponedjeljak pocinje prva faza popustanja (hopefully) sto znaci da gradjevina moze nastaviti s radom, trgovine gradjevinskog materijala i jos nesto sitno. Saloni i pubovi nece vjerojatno prije 8 mjeseca, ako i onda. Ne znam za trgovine obucom i odjecom.
...
A jebate, pa vi ste bar mjesec dana za liepom našom đamahirijom.
Jbg, ovdje malo pretjeruju sa sigurnosti. Di god se okrenes citas: Sigurnost na prvom mjestu. Nekad me zivciraju
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 7 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  besposlenpop 17.05.20 12:21

taja je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
taja je napisao/la:
...
A ovdje je jos uvijek karantena, napuhali su neke velike brojke. Navodno 23000 slucajeva zaraze.
Mozemo 5 km dalje od kuce, Rade samo nuzna zanimanja i moras imati propusnicu od firme za koju radis. Sad u ponedjeljak pocinje prva faza popustanja (hopefully) sto znaci da gradjevina moze nastaviti s radom, trgovine gradjevinskog materijala i jos nesto sitno. Saloni i pubovi nece vjerojatno prije 8 mjeseca, ako i onda. Ne znam za trgovine obucom i odjecom.
...
A jebate, pa vi ste bar mjesec dana za liepom našom đamahirijom.
Jbg, ovdje malo pretjeruju sa sigurnosti. Di god se okrenes citas: Sigurnost na prvom mjestu. Nekad me zivciraju
Pašta je ovo - Irci postali ko Švajcarci, a Švajcarci i Švedovi ko Balkanci ...?!  Crtice iz IE - Page 7 1695130124

_________________
Crtice iz IE - Page 7 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 7 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  Lena 17.05.20 16:43

taja je napisao/la:Je, imas pravo  Crtice iz IE - Page 7 4291790801

A ovdje je jos uvijek karantena, napuhali su neke velike brojke. Navodno 23000 slucajeva zaraze.
Mozemo 5 km dalje od kuce, Rade samo nuzna zanimanja i moras imati propusnicu od firme za koju radis. Sad u ponedjeljak pocinje prva faza popustanja (hopefully) sto znaci da gradjevina moze nastaviti s radom, trgovine gradjevinskog materijala i jos nesto sitno. Saloni i pubovi nece vjerojatno prije 8 mjeseca, ako i onda. Ne znam za trgovine obucom i odjecom.

Ja sam u farmaceutskoj kompaniji pa radim citavo vrijeme, ali Yeh je bio doma od 30.3. Nadam se da se vraca u ponediljak. Dopizdio vise  Crtice iz IE - Page 7 11484130.

Mali veliki nije jos bio, radi i ne stigne. A cini se da ga bas i ne zanima.
Bio mi je samo brat lani kad smo isli na koncert Metallice i to je to....

Sto je sa Antoncem? Nece se ni on javi

To je slično kao šta je i kod nas bilo prijem mjesec dana, pa su postepeno popuštali....
Nemoj mi ništa govorit, ja sam bla poprilično živčana radi propusnica, gužvi....da ne pričam da smo svako malo morali printat nove propusnice....
Ali ajde sad je lakše.bez toga,ljudi  su se ljudi baš opustili, po dućanima masu ljudi....valjde se svi zaželjeli kupovine osim one nužne, spize jeli...

Imi smo morali radit, Antonac i je jer nam je takav posao, tj.ne bi se moglo sve od doma, a i bolje je otići i odradit to, od doma ne bi to sličilo na ništa....

Antonac tu i tamo pročita šta se piše, valjda mu se ne piše....nemam pojma....

Najgore je za djecu, ni reda ni radakako spada....ali još mjesec dana , pa će proć i ova neslavna školska godina....i neslana....
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 7 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  pizda 19.05.20 0:48

besposlenpop je napisao/la:
taja je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
taja je napisao/la:
...
A ovdje je jos uvijek karantena, napuhali su neke velike brojke. Navodno 23000 slucajeva zaraze.
Mozemo 5 km dalje od kuce, Rade samo nuzna zanimanja i moras imati propusnicu od firme za koju radis. Sad u ponedjeljak pocinje prva faza popustanja (hopefully) sto znaci da gradjevina moze nastaviti s radom, trgovine gradjevinskog materijala i jos nesto sitno. Saloni i pubovi nece vjerojatno prije 8 mjeseca, ako i onda. Ne znam za trgovine obucom i odjecom.
...
A jebate, pa vi ste bar mjesec dana za liepom našom đamahirijom.
Jbg, ovdje malo pretjeruju sa sigurnosti. Di god se okrenes citas: Sigurnost na prvom mjestu. Nekad me zivciraju
Pašta je ovo - Irci postali ko Švajcarci, a Švajcarci i Švedovi ko Balkanci ...?!  Crtice iz IE - Page 7 1695130124

jednostavno, pola balkana u svedskoj i svicarskoj...Crtice iz IE - Page 7 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 7 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  Gost 22.05.20 5:40

pizda je napisao/la:Cigo, samo bez privatnih podataka, ako neko smatra potrebnim sam ce napisati koje je vjere, nacije i sl.
Znam da je star post ali vidim da se opet aktivirao...

Ma ti si pametan ko moj kuratz..koje privatne podatke spominjesh..Jesam napisao njeno ime ili objavio broj telefona koje pola foruma zna..neshto si zashtitnichki raspolozen..Evo da sam recimo objavio broj telefona Pop bi odmah reagirao..i rekao da to nije pravi broj.....hahhahahahahhahahahahahahhahaha...koji ste vi seljachine zajedno sa tom tracharom ...provincija kakve nema na svijetu,,,chak i ona plemena u Africi imaju vishe dostojanstva i samoposhtovanja..Ja nikada ne bi odao nichije podatke pa taman da se radi i toj smrdljivoj kuravi koja nema zrno samoposhtovanja a takvi mi se ljudi gade posebo zene..Zar je normalno da se druzi sa ujkanima na onome forumu...ajde jebiga..moze se druziti zashto ne...ali da ih podupire u njihovim stavovima i propagandi,,,e to ne mogu da vjerujem da jedna akademski obraazovana osoba moze sebi dopustiti...Vjerojatno ima svoje razloge ,,vraca uslugu svojom lojalnoshcu na forumu...ili mozda radi za MOSAD ...hhahahahhahahahhahahhahahhaa...ma smece nije vrijedno da se bacim njome...govno shto vishe chachkash jache smrdi..ista je kao ti..Crtice iz IE - Page 7 1619348112))))
Meni je samo krivo shto sam takvom smecu dopustio da mi se priblizi i zato sam reagirao..a mogu da hocu napravit joj kaos od zivota i reci da je to Pop napravio;Crtice iz IE - Page 7 1619348112)
I onda me neke pitaju zashto sam toliko tajanstven..evo upravo zbog takvih kurava ...pas mater primitivnu balkansku...Ustvari mogao bi postati neku eksplicitnu sliju ali su diskasting za ochi::Crtice iz IE - Page 7 1619348112)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 7 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.