kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crtice iz IE

Stranica 4 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Crtice iz IE - Page 4 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  Gost 08.06.19 19:15

Sad kad ste me sjetili na alhambru, pizda je jednom paste-ao njenu fotku iz mladosti na forum... ili je komentiraodirektno na fejsu, ne znam... ali ta je fotka i mlada zena bila toliko retro, odnosno vintage, odnosno davno bila mlada, da se ja zapita pa boze, je li ovaj pizda vrsnjak broja jedan ( komentirao je - koja dobra picka ili tako nes  Crtice iz IE - Page 4 1523192931)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 4 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  Lena 08.06.19 19:25

Meni je onaj Kicov forum nečitljiv....pogledala sam ga davno i jednostavno mi se ne sviđa atmosferilija.....pa ne čitam više....
Navikla sam se na manje ljudi, mirniju postavu....
Alhambra je zgodna žena, pa ako je zgodna sad sigurno je bila zgodnija kao mlađa....
Da retro slika.... Crtice iz IE - Page 4 1619348112 ..misliš način kako je slikano?Je zna se to vidit na slikama, stilski.....

A Pipi ima godina, al ni je na znam točno koliko....po mojoj procjeni ima 10-tak više od tebe....
Imam i ja...skupile se nekako zadnih godina Crtice iz IE - Page 4 3384354616


Zadnja promjena: Lena; 08.06.19 19:27; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : -)
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 4 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  Gost 08.06.19 19:45

Lena je napisao/la:Meni je onaj Kicov forum nečitljiv....pogledala sam ga davno i jednostavno mi se ne sviđa atmosferilija.....pa ne čitam više....
Navikla sam se na manje ljudi, mirniju postavu....
Alhambra je zgodna žena, pa ako je zgodna sad sigurno je bila zgodnija kao mlađa....
Da retro slika.... Crtice iz IE - Page 4 1619348112 ..misliš način kako je slikano?Je zna se to vidit na slikama, stilski.....

A Pipi ima godina, al ni je na znam točno koliko....po mojoj procjeni ima 10-tak više od tebe....
Imam i ja...skupile se nekako zadnih godina Crtice iz IE - Page 4 3384354616
Mene inace frendice zajebavaju da sam onaj tip oratora koji bi u interijeru vlastitog doma trebao imati one natpise tipa HOME, LOVE i slicno jer uvijek crtam, odnosno toliko artikuliram i verbaliziram da ne bi slucajno ostalo nejasnoca i nerijesenih kontekstova, ali evo se sada lena prihvatila kista i sve lijepo naslikala(crtala)  Crtice iz IE - Page 4 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 4 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  pizda 09.06.19 0:31

Vel'ka Maca je napisao/la:Sad kad ste me sjetili na alhambru, pizda je jednom paste-ao njenu fotku iz mladosti na forum... ili je komentiraodirektno na fejsu, ne znam... ali ta je fotka i mlada zena bila toliko retro, odnosno vintage, odnosno davno bila mlada, da se ja zapita pa boze, je li ovaj pizda vrsnjak broja jedan ( komentirao je - koja dobra picka ili tako nes  Crtice iz IE - Page 4 1523192931)

??? ne kuzim bas tu logiku da ga jebes... Znaci, da neko stavi sliku Marilyn Monroe i ja napisem da je lijepa to bi automatski znacilo da imam priblizno iste godine koje bi ona sad imala i da sam uz to, nekrofil?Crtice iz IE - Page 4 684758713

Jos bitnije je da slika koju spominjes uopce nije Alhambrina vec Tajina. Crtice iz IE - Page 4 684758713 Nijednu Alhambrinu sliku nisam stavljao na forum a kod izrade Trojmi sam koristio dvije slicice koje je imala na avataru...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 4 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  Gost 09.06.19 4:28

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Sad kad ste me sjetili na alhambru, pizda je jednom paste-ao njenu fotku iz mladosti na forum... ili je komentiraodirektno na fejsu, ne znam... ali ta je fotka i mlada zena bila toliko retro, odnosno vintage, odnosno davno bila mlada, da se ja zapita pa boze, je li ovaj pizda vrsnjak broja jedan ( komentirao je - koja dobra picka ili tako nes  Crtice iz IE - Page 4 1523192931)

??? ne kuzim bas tu logiku da ga jebes... Znaci, da neko stavi sliku Marilyn Monroe i ja napisem da je lijepa to bi automatski znacilo da imam priblizno iste godine koje bi ona sad imala i da sam uz to, nekrofil?Crtice iz IE - Page 4 684758713

Jos bitnije je da slika koju spominjes uopce nije Alhambrina vec Tajina. Crtice iz IE - Page 4 684758713 Nijednu Alhambrinu sliku nisam stavljao na forum a kod izrade Trojmi sam koristio dvije slicice koje je imala na avataru...

Ne tako dvno si to ucinio sa tajinom slikom, a ranije, davnije, odnosno tada kada ju je alhambra i postala na fejsu, si isto ucinio sa alhambrinom fotkom. Ni tada vec dugo nije tipkala ovudar.

Pizdek, meni je iztog doba lipsa audrey hepburn npr, ali alhambra nijeni marilyn, ni audrey, odnosno nije bas tako planetarno poznata, ali mi je bila smijesna furka/stil/razdoblje koje je odavalo razdoblje fotke... npr. Ja sam i krajem osamdesetih jos bila velo dijete, a ovo je bila zena u ludim osamdesetim (pretpostavljam) i ludim dva- tridestim (osobnim)... nebitno... poanta price je da me ASOCIJACIJA, dakle ne empirija, navela na zakljucak - pa jebate da bi ovo dozivio kao izazovnu piletinu, moras bit barem jos 10 godina stariji, mora te evocirati na vlastitu mladost, razdoblje koje si prozivio i koje ti je milo u sjecnju. Npr, to mi nije bio asocijativan niz kad je taja pukla svoju sliju izmladosti na f3js... kuis, ne radi se o empiriji i empirija nije... samo asocijacija koja me odvela na putda nekako nisi moj vrsnjak, a niti par-10 godina stariji. ASOCIJACIJA. A mozda si ti pizda ustvari mladji 10ak godina... kao communist sto pisase na kultnima davno... koji brilijantan klinjo. Totalno nebitno ustvari. Mlad si duhom pizdek, koliko god da imao... samo me nekad zabljesnu tvoji starinski ukusi/percepcije... Crtice iz IE - Page 4 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 4 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  Gost 09.06.19 5:35

besposlenpop je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:Gdje je Taja?
Helouuuuuuuuu  Ajrland Crtice iz IE - Page 4 727654710

Ajrland tu points...
znam jednog frajera koji je tu dao otkaz i otišao u irsku, prije godinu dana.
još nije našao posao ...
Taj je pravi igrač. A ne ko Tzigo - otplovijo u Floridu sakupljat staro gvožđe i peglat teniska igrališta.  Crtice iz IE - Page 4 3679994209

Sve si pogodijo,,svaka chast,,samo nekako izbjegavash komentirati onu ciganshturu koju si jebavo u brzom vlaku Zagreb _Rijeka izmedju dva vagona ...Crtice iz IE - Page 4 1619348112))
Jebga ti i Pizda ste pushili jedan drugom preko nje:Crtice iz IE - Page 4 1619348112)) Vlakovodja teretnih vlakova koji voza zingarovo staro zeljezo do luke Rijeka:Crtice iz IE - Page 4 1619348112
Pope ,,imam broj tvoga telefona,,shto mislish od koga sam ga dobijo:Crtice iz IE - Page 4 684758713??Reko kad dodjem u zegej da i meni popushish,,,tertnjak jedan...Jebo te bog ...koji si ti dosadan chovjek,,,to nema ni u holivudskim filmovima...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 4 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  Lena 09.06.19 13:46

Kad smo negdje kod godina ajde probajte odgovoriti na ovo....mislim da je sve ovdje vrijeme "pregazilo".....ne doslovno, ali maaaalkice da....
Ja sam se jedva izvukla 6/10....A i to zato jer sam pogodila ove skraćenice šta znače...ostalo jako loše jezdim....
Sad su popularni razni jutjuberi/ice.....a ja još lijepo guštam u glazbi iz 70-80-90- tih.....ajde tu i tmao nešto novo uhvatim i svidi mi se....


https://www.index.hr/magazin/clanak/ako-ne-znate-odgovore-na-ova-pitanja-pomalo-vas-je-pregazilo-vrijeme/2091710.aspx
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 4 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  pizda 09.06.19 16:09

Vel'ka Maca je napisao/la:

Ne tako dvno si to ucinio sa tajinom slikom, a ranije, davnije, odnosno tada kada ju je alhambra i postala na fejsu, si isto ucinio sa alhambrinom fotkom. Ni tada vec dugo nije tipkala ovudar.

Pizdek, meni je iztog doba lipsa audrey hepburn npr, ali alhambra nijeni marilyn, ni audrey, odnosno nije bas tako planetarno poznata, ali mi je bila smijesna furka/stil/razdoblje koje je odavalo razdoblje fotke... npr. Ja sam i krajem osamdesetih jos bila velo dijete, a ovo je bila zena u ludim osamdesetim (pretpostavljam) i ludim dva- tridestim (osobnim)... nebitno... poanta price je da me ASOCIJACIJA, dakle ne empirija, navela na zakljucak - pa jebate da bi ovo dozivio kao izazovnu piletinu, moras bit barem jos 10 godina stariji, mora te evocirati na vlastitu mladost, razdoblje koje si prozivio i koje ti je milo u sjecnju. Npr, to mi nije bio asocijativan niz kad je taja pukla svoju sliju izmladosti na f3js... kuis, ne radi se o empiriji i empirija nije... samo asocijacija koja me odvela na putda nekako nisi moj vrsnjak, a niti par-10 godina stariji. ASOCIJACIJA. A mozda si ti pizda ustvari mladji 10ak godina... kao communist sto pisase na kultnima davno... koji brilijantan klinjo. Totalno nebitno ustvari. Mlad si duhom pizdek, koliko god da imao... samo me nekad zabljesnu tvoji starinski ukusi/percepcije... Crtice iz IE - Page 4 684758713

ma nisam, ne mogu nekome uzet sliku sa fejsa i staviti je ovdje bez dozvole, nisam nikad osim sa onom starom Tajinom slikom. Tvoja razmisljanja su prilicno komplexna Crtice iz IE - Page 4 684758713 i deduktivna iako ne vidim nikakve veze izmedju godine kad je nastala neka slika i izgleda osobe na slici. Ako je neko zgodan, zgodan je i u demode odjeci, sminci, okruzenju... kao i one koja je u trendu. Ne razumijem zasto bi neka slika iz osamdesetih trebala biti lijepa samo onima koji su prozivjeli osamdesete? Crtice iz IE - Page 4 1523192931 Znaci, ta osoba je po tebi totalno bez veze onima koji su rodjeni 1999? Pa kako je tebi onda lijepa Audrey? Crtice iz IE - Page 4 684758713 Sto se nje tice, znao sam da ti je ona najljepsa od starijih glumica. Sve osobe tvog profila se loze na nju iako mi je ona, osim ljupkosti, totalno neugledna. Pod "tvog profila" ne mislim nista lose vec vise na art orijentirane osobe.Crtice iz IE - Page 4 684758713
Sto se osamdesetih pak tice, da, prozivio sam ih, mator sam ja...Crtice iz IE - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 4 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  Gost 09.06.19 18:28

Lena je napisao/la:Kad smo negdje kod godina ajde probajte odgovoriti na ovo....mislim da je sve ovdje vrijeme "pregazilo".....ne doslovno, ali maaaalkice da....
Ja sam se jedva izvukla 6/10....A i to zato jer sam pogodila ove skraćenice šta znače...ostalo jako loše jezdim....
Sad su popularni razni jutjuberi/ice.....a ja još lijepo guštam u glazbi iz 70-80-90- tih.....ajde tu i tmao nešto novo uhvatim i svidi mi se....


https://www.index.hr/magazin/clanak/ako-ne-znate-odgovore-na-ova-pitanja-pomalo-vas-je-pregazilo-vrijeme/2091710.aspx
7/10... ali youtubere nemam pojma... i ja koristim youtube za staru mjuzu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 4 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  Gost 09.06.19 18:30

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

Ne tako dvno si to ucinio sa tajinom slikom, a ranije, davnije, odnosno tada kada ju je alhambra i postala na fejsu, si isto ucinio sa alhambrinom fotkom. Ni tada vec dugo nije tipkala ovudar.

Pizdek, meni je iztog doba lipsa audrey hepburn npr, ali alhambra nijeni marilyn, ni audrey, odnosno nije bas tako planetarno poznata, ali mi je bila smijesna furka/stil/razdoblje koje je odavalo razdoblje fotke... npr. Ja sam i krajem osamdesetih jos bila velo dijete, a ovo je bila zena u ludim osamdesetim (pretpostavljam) i ludim dva- tridestim (osobnim)... nebitno... poanta price je da me ASOCIJACIJA, dakle ne empirija, navela na zakljucak - pa jebate da bi ovo dozivio kao izazovnu piletinu, moras bit barem jos 10 godina stariji, mora te evocirati na vlastitu mladost, razdoblje koje si prozivio i koje ti je milo u sjecnju. Npr, to mi nije bio asocijativan niz kad je taja pukla svoju sliju izmladosti na f3js... kuis, ne radi se o empiriji i empirija nije... samo asocijacija koja me odvela na putda nekako nisi moj vrsnjak, a niti par-10 godina stariji. ASOCIJACIJA. A mozda si ti pizda ustvari mladji 10ak godina... kao communist sto pisase na kultnima davno... koji brilijantan klinjo. Totalno nebitno ustvari. Mlad si duhom pizdek, koliko god da imao... samo me nekad zabljesnu tvoji starinski ukusi/percepcije... Crtice iz IE - Page 4 684758713

ma nisam, ne mogu nekome uzet sliku sa fejsa i staviti je ovdje bez dozvole, nisam nikad osim sa onom starom Tajinom slikom. Tvoja razmisljanja su prilicno komplexna Crtice iz IE - Page 4 684758713 i deduktivna iako ne vidim nikakve veze izmedju godine kad je nastala neka slika i izgleda osobe na slici. Ako je neko zgodan, zgodan je i u demode odjeci, sminci, okruzenju... kao i one koja je u trendu. Ne razumijem zasto bi neka slika iz osamdesetih trebala biti lijepa samo onima koji su prozivjeli osamdesete? Crtice iz IE - Page 4 1523192931 Znaci, ta osoba je po tebi  totalno bez veze onima koji su rodjeni 1999? Pa kako je tebi onda lijepa Audrey? Crtice iz IE - Page 4 684758713 Sto se nje tice, znao sam da ti je ona najljepsa od starijih glumica. Sve osobe tvog profila se loze na nju iako mi je ona, osim ljupkosti, totalno neugledna. Pod "tvog profila" ne mislim nista lose vec vise na art orijentirane osobe.Crtice iz IE - Page 4 684758713
Sto se osamdesetih pak tice, da, prozivio sam ih, mator sam ja...Crtice iz IE - Page 4 684758713
Ma jesi, ali nema veze... i ne radi se o ljepoti nego o godinama... lijep je i onaj u mladosti kao i u starosti, osim ak se ne raskvasi ka ja...
Poveznica je da sam ju ja na toj fotki dozivjela ko mamu, a ti ko piletinu koju bi valjalo pojebati... da crtam?  Crtice iz IE - Page 4 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 4 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  Lena 09.06.19 20:49

Vel'ka Maca je napisao/la:
Lena je napisao/la:Kad smo negdje kod godina ajde probajte odgovoriti na ovo....mislim da je sve ovdje vrijeme "pregazilo".....ne doslovno, ali maaaalkice da....
Ja sam se jedva izvukla 6/10....A i to zato jer sam pogodila ove skraćenice šta znače...ostalo jako loše jezdim....
Sad su popularni razni jutjuberi/ice.....a ja još lijepo guštam u glazbi iz 70-80-90- tih.....ajde tu i tmao nešto novo uhvatim i svidi mi se....


https://www.index.hr/magazin/clanak/ako-ne-znate-odgovore-na-ova-pitanja-pomalo-vas-je-pregazilo-vrijeme/2091710.aspx
7/10... ali youtubere nemam pojma... i ja koristim youtube za staru mjuzu

Bolja od mene!!! Grrrr Crtice iz IE - Page 4 1523192931
Ja se svako malo sjetim neke mjuze i toliko toga dobroga ima da je to čudo....
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 4 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  Gost 09.06.19 20:56

A ja nekako kuzim da mi je vrijeme da odjebem te forume i taj internAt... nista mi dobroga ne donijese... hehe... al ja nikad ne bijah karakter i oduvijek sebi podilazih... bas da vidim hoce li mi poci za rukom...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 4 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  Gost 09.06.19 20:57

E, da... zaboravih umalo - samo vas gledam... oci se ne debljaju

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 4 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  Lena 09.06.19 20:59

Stvarno krasne okice....

I ja sam otišla....ko zna gdje.....
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 4 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  blitwa 09.06.19 21:22

Vel'ka Maca je napisao/la:A ja nekako kuzim da mi je vrijeme da odjebem te forume i taj internAt... nista mi dobroga ne donijese... hehe... al ja nikad ne bijah karakter i oduvijek sebi podilazih... bas da vidim hoce li mi poci za rukom...
Crtice iz IE - Page 4 684758713
sumnjam da je ikom išta dobro donio... možda tek nekolicini... 

znaš nije ti loša ta ideja...

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 4 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  Gost 09.06.19 22:18

A tu se okupljate? : D A sto vam je? Zasto odjednom ta malodusnost? Tko ljutio?

.Maca ima prekrasne okice. Sjecam se i sjajnih, velikih, tamnih Leninih... Malo sam slaba na tamnooke ljude. Crtice iz IE - Page 4 684758713 Mozda i zato jer su kod nas svijetlooki dominirali. Mozda i zato jer je moja starucica imala najljepse crne oci.

Uglavnom, volim gledati ljude u oci dok razgovaram s njima.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 4 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  Gost 09.06.19 22:23

Imam jednog druga i drugaricu koji uvijek skrivaju pogled. Katkada me to nervira, no sjetim se da im je uzasno neugodno nekoga tako direktno pratiti dok komuniciraju jer se a) lakse usredotocuju na ono sto im se govori ili im govore b) nemaju osjecaj da im netko nasilno ulazi u osobni prostor.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 4 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  blitwa 09.06.19 22:26

Tomica je napisao/la:A tu se okupljate? : D A sto vam je? Zasto odjednom ta malodusnost? Tko ljutio?

.Maca ima prekrasne okice. Sjecam se i sjajnih, velikih, tamnih Leninih... Malo sam slaba na tamnooke ljude. Crtice iz IE - Page 4 684758713 Mozda i zato jer su kod nas svijetlooki dominirali. Mozda i zato jer je moja starucica imala najljepse crne oci.

Uglavnom, volim gledati ljude u oci dok razgovaram s njima.
tu smo negdje... 


mah...ne znam što je maci, ali meni se uvijek smuči kad vidim da se na forumu pere prljavo rublje iz privatnih susreta... 



maca ima prvenstveno prekrasan um, ali i oke su joj lijepe...Crtice iz IE - Page 4 684758713

_________________
Dakle, zamisli Zemlju. I diši s njom...

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 4 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  Gost 09.06.19 22:27

Zanimljivo je da i sama u njihovom drustvu gledam negdje pored jer osjexam njihovu nelagodu koju ne zelim dodatno osnaziti. I tako sjedimo jedna pored druge ili jedan pored druge, razgovaramo jedni s drugima, a pogledi nam se nikad ne doticu... Totalna klaustrofobija.


Zadnja promjena: Tomica; 09.06.19 22:34; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 4 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  blitwa 09.06.19 22:28

Tomica je napisao/la:Imam jednog druga i drugaricu koji uvijek skrivaju pogled. Katkada me to nervira, no sjetim se da im je uzasno neugodno nekoga tako direktno pratiti dok komuniciraju jer se a) lakse usredotocuju na ono sto im se govori ili im govore b) nemaju osjecaj da im netko nasilno ulazi u osobni prostor.
istina... ja također gledam u oči, a to zna zbuniti i uznemiriti sugovornika... jednom mi je kolega rekao da imam pogled kao da ga ispitujem... rengenski  Crtice iz IE - Page 4 1523192931

_________________
Dakle, zamisli Zemlju. I diši s njom...

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 4 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  Gost 09.06.19 22:30

blitwa je napisao/la:
Tomica je napisao/la:A tu se okupljate? : D A sto vam je? Zasto odjednom ta malodusnost? Tko ljutio?

.Maca ima prekrasne okice. Sjecam se i sjajnih, velikih, tamnih Leninih... Malo sam slaba na tamnooke ljude. Crtice iz IE - Page 4 684758713 Mozda i zato jer su kod nas svijetlooki dominirali. Mozda i zato jer je moja starucica imala najljepse crne oci.

Uglavnom, volim gledati ljude u oci dok razgovaram s njima.
tu smo negdje... 


mah...ne znam što je maci, ali meni se uvijek smuči kad vidim da se na forumu pere prljavo rublje iz privatnih susreta... 



maca ima prvenstveno prekrasan um, ali i oke su joj lijepe...Crtice iz IE - Page 4 684758713

A dodju tako dani... : )) Ja se recimo zamisljam kako satarom pozdravljam neke ljude.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 4 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  blitwa 09.06.19 22:31

Tomica je napisao/la:
blitwa je napisao/la:
Tomica je napisao/la:A tu se okupljate? : D A sto vam je? Zasto odjednom ta malodusnost? Tko ljutio?

.Maca ima prekrasne okice. Sjecam se i sjajnih, velikih, tamnih Leninih... Malo sam slaba na tamnooke ljude. Crtice iz IE - Page 4 684758713 Mozda i zato jer su kod nas svijetlooki dominirali. Mozda i zato jer je moja starucica imala najljepse crne oci.

Uglavnom, volim gledati ljude u oci dok razgovaram s njima.
tu smo negdje... 


mah...ne znam što je maci, ali meni se uvijek smuči kad vidim da se na forumu pere prljavo rublje iz privatnih susreta... 



maca ima prvenstveno prekrasan um, ali i oke su joj lijepe...Crtice iz IE - Page 4 684758713

A dodju tako dani... : )) Ja se recimo zamisljam kako satarom pozdravljam neke ljude.
dobro da znam od čega su mi pojeedini ožiljci... mislila sam da je bio tek mali nožić   : D

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 4 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  Gost 09.06.19 22:32

blitwa je napisao/la:
Tomica je napisao/la:Imam jednog druga i drugaricu koji uvijek skrivaju pogled. Katkada me to nervira, no sjetim se da im je uzasno neugodno nekoga tako direktno pratiti dok komuniciraju jer se a) lakse usredotocuju na ono sto im se govori ili im govore b) nemaju osjecaj da im netko nasilno ulazi u osobni prostor.
istina... ja također gledam u oči, a to zna zbuniti i uznemiriti sugovornika... jednom mi je kolega rekao da imam pogled kao da ga ispitujem... rengenski  Crtice iz IE - Page 4 1523192931


A brizni, zapravo. Crtice iz IE - Page 4 2329918616 Njima je to bas mucenje. Previse intimnosti. Zamisljam si to kao da te netko prisiljava na konstantno grljenje.

A kakva si s time? : ))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 4 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  Gost 09.06.19 22:33

blitwa je napisao/la:
Tomica je napisao/la:
blitwa je napisao/la:
Tomica je napisao/la:A tu se okupljate? : D A sto vam je? Zasto odjednom ta malodusnost? Tko ljutio?

.Maca ima prekrasne okice. Sjecam se i sjajnih, velikih, tamnih Leninih... Malo sam slaba na tamnooke ljude. Crtice iz IE - Page 4 684758713 Mozda i zato jer su kod nas svijetlooki dominirali. Mozda i zato jer je moja starucica imala najljepse crne oci.

Uglavnom, volim gledati ljude u oci dok razgovaram s njima.
tu smo negdje... 


mah...ne znam što je maci, ali meni se uvijek smuči kad vidim da se na forumu pere prljavo rublje iz privatnih susreta... 



maca ima prvenstveno prekrasan um, ali i oke su joj lijepe...Crtice iz IE - Page 4 684758713

A dodju tako dani... : )) Ja se recimo zamisljam kako satarom pozdravljam neke ljude.
dobro da znam od čega su mi pojeedini ožiljci... mislila sam da je bio tek mali nožić   : D

Nikada. Satare su za vece buzdovane. : ))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 4 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  blitwa 09.06.19 22:39

Tomica je napisao/la:
blitwa je napisao/la:
Tomica je napisao/la:Imam jednog druga i drugaricu koji uvijek skrivaju pogled. Katkada me to nervira, no sjetim se da im je uzasno neugodno nekoga tako direktno pratiti dok komuniciraju jer se a) lakse usredotocuju na ono sto im se govori ili im govore b) nemaju osjecaj da im netko nasilno ulazi u osobni prostor.
istina... ja također gledam u oči, a to zna zbuniti i uznemiriti sugovornika... jednom mi je kolega rekao da imam pogled kao da ga ispitujem... rengenski  Crtice iz IE - Page 4 1523192931


A brizni, zapravo. Crtice iz IE - Page 4 2329918616 Njima je to bas mucenje. Previse intimnosti. Zamisljam si to kao da te netko prisiljava na konstantno grljenje.

A kakva si s time? : ))
i još imam tamne oči...  Crtice iz IE - Page 4 3384354616
obožavam zagrljaje, stalno bih se mazila  Crtice iz IE - Page 4 1724307051
i sin je bio takav do nekih 12 godina... dobio je tonu zagrljaja i poljubaca... poslije sam to smjela raditi samo kad nitko ne vidi...  Crtice iz IE - Page 4 1523192931

a unuk ne voli ni jedno ni drugo... siroče moje, stisne se i preživi zagrljaj i poljubac, ali sretan baš i nije kad ga se baka dočepa Crtice iz IE - Page 4 1619348112

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 4 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.