kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crtice iz IE

Stranica 2 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Crtice iz IE - Page 2 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  taja 15.02.19 20:06

Aj ti našim snobovima reci što je normalno.
Oni bi rekli obrnuto, da ovoj nisu sve daske u glavi
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 2 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  blitwa 15.02.19 20:47

taja je napisao/la:Aj ti našim snobovima reci što je normalno.
Oni bi rekli obrnuto, da ovoj nisu sve daske u glavi
Tajči, tek kad živiš vanka, pa se vratiš u Hr, tek tad vidiš kako smo zapravo jadni... e sad zamisli kako se ja osjećam adnjih 20 i kusur godina....  Crtice iz IE - Page 2 1425538829 

volim ovu zemlju, prelijepa je, a stalno odlazim i stalno se vraćam...još ću se jednom vratiti na par godina kad budem u mirovini... otići ću u neko selo u istri (vjerojatno negdje oko barbana) i neću imati ni tv ni novine da ne znam što se događa... pravit ću domaće njoke, fuže i pljukance, sllkati, radite anđele od keramike,  fotkati... jedino tako se može tu živjeti, ne vidim, ne čujem ne govorim...

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 2 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  pizda 16.02.19 1:29

blitwa je napisao/la:.. otići ću u neko selo u istri (vjerojatno negdje oko barbana) i neću imati ni tv ni novine da ne znam što se događa... pravit ću domaće njoke, fuže i pljukance, sllkati, radite anđele od keramike,  fotkati... jedino tako se može tu živjeti, ne vidim, ne čujem ne govorim...

tako zivim godinama. Ne sjecam se kad sam gledao ono smece od drzavne televizije nit citao politicke clanke po portalima. Sto ne vidis i ne nervira te. Ionako za tridesetak godina vise nema ove prcije a takvo govno i ne treba postojati...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 2 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  blitwa 17.02.19 18:55

pizda je napisao/la:
blitwa je napisao/la:.. otići ću u neko selo u istri (vjerojatno negdje oko barbana) i neću imati ni tv ni novine da ne znam što se događa... pravit ću domaće njoke, fuže i pljukance, sllkati, radite anđele od keramike,  fotkati... jedino tako se može tu živjeti, ne vidim, ne čujem ne govorim...

tako zivim godinama. Ne sjecam se kad sam gledao ono smece od drzavne televizije nit citao politicke clanke po portalima. Sto ne vidis i ne nervira te. Ionako za tridesetak godina vise nema ove prcije a takvo govno i ne treba postojati...
blagotise...
ja ignoriram, ignoriram i onda naletim na minu i popizdim... zadnje je bilo nedavno kad su me naručili na MR za dvije godine, a na fizioterapiju kroz 4 mjeseca.... a ja mogu s rukom napraviti tek 20% pokreta... 
kako nikad nisam bila bolesna nisam imala pojma kakvo nam je stanje u zdravstvu... sad znam  Crtice iz IE - Page 2 1523192931

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 2 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  Gost 21.02.19 4:48

U Cro je fakat dobro doci samo kao gost..i napasti ochi u tramvaju punom dobrih pichaka:Crtice iz IE - Page 2 1619348112)) Poslije amarikankkama nabijam komplekse..pa onda dbiju zelju da to vide ...posebno ameri..Evo na proljece dolazi najmanje deset parova jer sam ih ja motivirao...pa pazite pichka vam materina dalmatinska da ljudi opet dodju..::Crtice iz IE - Page 2 1619348112))Ja bi moju jaranitzu za ministra turizma jer ta zena fakat radi taj posao kao nitko drugi..Kad odu od nje mushkici cijeli zivot prichaju da su vidjeli andjela:Crtice iz IE - Page 2 1619348112)Imam jedno pet mladjih amera koji zele upoznati hrvatice...Sta sam janjma nalago ,,,to nije normalno...oni su se unaprijed zaljubili...posebno kad sam im reko da nikada nece biti gladni i neopeglani:Crtice iz IE - Page 2 1619348112)))hahahahhahahahhahhahaahhahaaahha..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 2 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  Lena 21.02.19 8:36

blitwa je napisao/la:
sad je red da konačno dobiješ posao kako treba. dosta je bilo...

tajo, to je normalan pristup poslu... kod nas je ispod časti raditi kao konobar i u svom lokalu... zato i jeste tako kako je...
 A šta da ti kažem...i nije samo da ja ostajem bez posla nego i Antonac...dvije firme isti vlasnici...
Jedam period sam bila u totalnoj panici...ono danima mi srce lupa jer sam u strahu šta će biti...kako će se sve ovo odpetljati...i sad sam se pomirila da mora nešto biti....nismo nesposobni, nismo lijeni....valjda ćemo nešto naći...samo ne možemo baš puno čekati....
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 2 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  pizda 22.02.19 0:34

Lena je napisao/la:
blitwa je napisao/la:
sad je red da konačno dobiješ posao kako treba. dosta je bilo...

tajo, to je normalan pristup poslu... kod nas je ispod časti raditi kao konobar i u svom lokalu... zato i jeste tako kako je...
 A šta da ti kažem...i nije samo da ja ostajem bez posla nego i Antonac...dvije firme isti vlasnici...
Jedam period sam bila u totalnoj panici...ono danima mi srce lupa jer sam u strahu šta će biti...kako će se sve ovo odpetljati...i sad sam se pomirila da mora nešto biti....nismo nesposobni, nismo lijeni....valjda ćemo nešto naći...samo ne možemo baš puno čekati....

zasto Antisa ne angazira svoje ruske veze? Sa njima moze uvijek ubost kakav dobar busines...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 2 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  besposlenpop 22.02.19 9:32

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:
blitwa je napisao/la:
sad je red da konačno dobiješ posao kako treba. dosta je bilo...

tajo, to je normalan pristup poslu... kod nas je ispod časti raditi kao konobar i u svom lokalu... zato i jeste tako kako je...
 A šta da ti kažem...i nije samo da ja ostajem bez posla nego i Antonac...dvije firme isti vlasnici...
Jedam period sam bila u totalnoj panici...ono danima mi srce lupa jer sam u strahu šta će biti...kako će se sve ovo odpetljati...i sad sam se pomirila da mora nešto biti....nismo nesposobni, nismo lijeni....valjda ćemo nešto naći...samo ne možemo baš puno čekati....

zasto Antisa ne angazira svoje ruske veze? Sa njima moze uvijek ubost kakav dobar busines...
Pa ja, neki manji plinovod ...

_________________
Crtice iz IE - Page 2 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 2 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  antonac 22.02.19 11:00

besposlenpop je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:
blitwa je napisao/la:
sad je red da konačno dobiješ posao kako treba. dosta je bilo...

tajo, to je normalan pristup poslu... kod nas je ispod časti raditi kao konobar i u svom lokalu... zato i jeste tako kako je...
 A šta da ti kažem...i nije samo da ja ostajem bez posla nego i Antonac...dvije firme isti vlasnici...
Jedam period sam bila u totalnoj panici...ono danima mi srce lupa jer sam u strahu šta će biti...kako će se sve ovo odpetljati...i sad sam se pomirila da mora nešto biti....nismo nesposobni, nismo lijeni....valjda ćemo nešto naći...samo ne možemo baš puno čekati....

zasto Antisa ne angazira svoje ruske veze? Sa njima moze uvijek ubost kakav dobar busines...
Pa ja, neki manji plinovod ...
je, od pola cola.... Crtice iz IE - Page 2 11484130 Crtice iz IE - Page 2 11484130 Crtice iz IE - Page 2 11484130

_________________
daite im da seru....Crtice iz IE - Page 2 29xutcyCrtice iz IE - Page 2 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 2 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  antonac 22.02.19 12:48

taja je napisao/la:Aj ti našim snobovima reci što je normalno.
Oni bi rekli obrnuto, da ovoj nisu sve daske u glavi
ja bi, da sam zeru mladji, sutra osao u irsku, njemacku, svedsku, bilo di.....naivieroatnije u irsku, radi jezika....irski je slican hrvackom  Crtice iz IE - Page 2 11484130 Crtice iz IE - Page 2 11484130 ....mozda i odem....bolje mi je to nego u pemsiju....

_________________
daite im da seru....Crtice iz IE - Page 2 29xutcyCrtice iz IE - Page 2 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 2 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  besposlenpop 22.02.19 13:14

antonac je napisao/la:
taja je napisao/la:Aj ti našim snobovima reci što je normalno.
Oni bi rekli obrnuto, da ovoj nisu sve daske u glavi
ja bi, da sam zeru mladji, sutra osao u irsku, njemacku, svedsku, bilo di.....naivieroatnije u irsku, radi jezika....irski je slican hrvackom  Crtice iz IE - Page 2 11484130 Crtice iz IE - Page 2 11484130 ....mozda i odem....bolje mi je to nego u pemsiju....
A je, malo daje ne komiški.  Crtice iz IE - Page 2 11484130

_________________
Crtice iz IE - Page 2 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 2 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  pizda 23.02.19 1:01

besposlenpop je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:
blitwa je napisao/la:
sad je red da konačno dobiješ posao kako treba. dosta je bilo...

tajo, to je normalan pristup poslu... kod nas je ispod časti raditi kao konobar i u svom lokalu... zato i jeste tako kako je...
 A šta da ti kažem...i nije samo da ja ostajem bez posla nego i Antonac...dvije firme isti vlasnici...
Jedam period sam bila u totalnoj panici...ono danima mi srce lupa jer sam u strahu šta će biti...kako će se sve ovo odpetljati...i sad sam se pomirila da mora nešto biti....nismo nesposobni, nismo lijeni....valjda ćemo nešto naći...samo ne možemo baš puno čekati....

zasto Antisa ne angazira svoje ruske veze? Sa njima moze uvijek ubost kakav dobar busines...
Pa ja, neki manji plinovod ...

Crtice iz IE - Page 2 1523192931 di ce sa plinovodom jebate, na nikad dovrsenu taracu?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 2 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  Gost 23.02.19 6:11

zingaro je napisao/la:U Cro je fakat dobro doci samo kao gost..i napasti ochi u tramvaju punom dobrih pichaka:Crtice iz IE - Page 2 1619348112)) Poslije amarikankkama nabijam komplekse..pa onda dbiju zelju da to vide ...posebno ameri..Evo na proljece dolazi najmanje deset parova jer sam ih ja motivirao...pa pazite pichka vam materina dalmatinska da ljudi opet dodju..::Crtice iz IE - Page 2 1619348112))Ja bi moju jaranitzu za ministra turizma jer ta zena fakat radi taj posao kao nitko drugi..Kad odu od nje mushkici cijeli zivot prichaju da su vidjeli andjela:Crtice iz IE - Page 2 1619348112)Imam jedno pet mladjih amera koji zele upoznati hrvatice...Sta sam janjma nalago ,,,to nije normalno...oni su se unaprijed zaljubili...posebno kad sam im reko da nikada nece biti gladni i neopeglani:Crtice iz IE - Page 2 1619348112)))hahahahhahahahhahhahaahhahaaahha..

“..i napasti ochi u tramvaju...”

Da, svakako bolja verzija od vecere uz svijece u 2-je u finom restoranu Crtice iz IE - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 2 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  Lena 27.02.19 14:15

blitwa je napisao/la:
pizda je napisao/la:
blitwa je napisao/la:.. otići ću u neko selo u istri (vjerojatno negdje oko barbana) i neću imati ni tv ni novine da ne znam što se događa... pravit ću domaće njoke, fuže i pljukance, sllkati, radite anđele od keramike,  fotkati... jedino tako se može tu živjeti, ne vidim, ne čujem ne govorim...

tako zivim godinama. Ne sjecam se kad sam gledao ono smece od drzavne televizije nit citao politicke clanke po portalima. Sto ne vidis i ne nervira te. Ionako za tridesetak godina vise nema ove prcije a takvo govno i ne treba postojati...
blagotise...
ja ignoriram, ignoriram i onda naletim na minu i popizdim... zadnje je bilo nedavno kad su me naručili na MR za dvije godine, a na fizioterapiju kroz 4 mjeseca.... a ja mogu s rukom napraviti tek 20% pokreta... 
kako nikad nisam bila bolesna nisam imala pojma kakvo nam je stanje u zdravstvu... sad znam  Crtice iz IE - Page 2 1523192931
Moja najbolja i najdivnija prijateljica ima već 4-5 mjeseci ima problema sa zglobovima, sve je boli, ne može hodati cijeli dan....i evo već 5. mjesec skuplja nalaze, trči uokolo i po privatnicima i po bolnici ne bi li otkrili šta joj je....
Na reumatologiji kažu prvi termin za godinu dana....pa do tad možeš umrit samo tako.....pa ne nekako došla kao hitniji slučaj, ali nije joj napravljen kompletan pregled jer joj kao fali još nalaza, a do tih nalaza ne može brzo doći...
Koma....uglavnom nije multipla, to su joj iključili, pa nije ni tipični reumatitis...sad ima još nekie pretrage za 2 mjeseca, pa će valjda doći do nekog zaključka...
Jako me brine jer je cijeli skelet boli.....moja denserica....kaže ona meni znaš najgore mi je kad pomislim da više možda nećemo moći plesati skupa.... Crtice iz IE - Page 2 3102334490
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 2 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  pizda 27.02.19 23:56

Lena je napisao/la:
blitwa je napisao/la:
pizda je napisao/la:
blitwa je napisao/la:.. otići ću u neko selo u istri (vjerojatno negdje oko barbana) i neću imati ni tv ni novine da ne znam što se događa... pravit ću domaće njoke, fuže i pljukance, sllkati, radite anđele od keramike,  fotkati... jedino tako se može tu živjeti, ne vidim, ne čujem ne govorim...

tako zivim godinama. Ne sjecam se kad sam gledao ono smece od drzavne televizije nit citao politicke clanke po portalima. Sto ne vidis i ne nervira te. Ionako za tridesetak godina vise nema ove prcije a takvo govno i ne treba postojati...
blagotise...
ja ignoriram, ignoriram i onda naletim na minu i popizdim... zadnje je bilo nedavno kad su me naručili na MR za dvije godine, a na fizioterapiju kroz 4 mjeseca.... a ja mogu s rukom napraviti tek 20% pokreta... 
kako nikad nisam bila bolesna nisam imala pojma kakvo nam je stanje u zdravstvu... sad znam  Crtice iz IE - Page 2 1523192931
Moja najbolja i najdivnija prijateljica ima već 4-5 mjeseci ima problema sa zglobovima, sve je boli, ne može hodati cijeli dan....i evo već 5. mjesec skuplja nalaze, trči uokolo i po privatnicima i po bolnici ne bi li otkrili šta joj je....
Na reumatologiji kažu prvi termin za godinu dana....pa do tad možeš umrit samo tako.....pa ne nekako došla kao hitniji slučaj, ali nije joj napravljen kompletan pregled jer joj kao fali još nalaza, a do tih nalaza ne može brzo doći...
Koma....uglavnom nije multipla, to su joj iključili, pa nije ni tipični reumatitis...sad ima još nekie pretrage za 2 mjeseca, pa će valjda doći do nekog zaključka...
Jako me brine jer je cijeli skelet boli.....moja denserica....kaže ona meni znaš najgore mi je kad pomislim da više možda nećemo moći plesati skupa.... Crtice iz IE - Page 2 3102334490

mozda joj samo nedostaje D vitamina. Zima je, sunca se i ne vidi zbog posla i tako to. Neka kupi neki D3 vitamin zivotinjskog poriekla, znaci one kapsule od lososove jetre ili ovcjeg lanolina...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 2 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  taja 07.03.19 22:06

Kultura rada i poduzetništva

U Irskoj se iznimno njeguje kultura rada i poduzetništva. Mlade se od malih nogu uči raditi i zarađivati novce. Irski studenti na svojim praznicima rade i zarađuju, a ne misle samo kako provesti dva tjedna na Zrću pa dva tjedna u Vodicama i potrošiti mamine i tatine novce. Irci cijene rad i poduzetništvo, prihvaćaju inovativnosti i nove ideje, ne srame se rada niti bilo kakvog posla, za njih je svaki posao jednako vrijedan. Mobilni su i mijenjanje posla gledaju kao pozitivnu stvar, a ne misle samo kako se zavući u neku državnu firmu i tu dočekati penziju. U Irskoj se radi cijelo radno vrijeme i nema ljenčarenja i zabušavanja. 

Kvaliteta njihovih majstora (zidara, mehaničara itd.) je već nešto drugo o čemu bi se moglo naveliko također pisati (i mislim da smo tu mi Hrvati ipak bolji Crtice iz IE - Page 2 2634474203 ), ali poanta je da se radi, da se djecu i mlade od malena uči raditi, štediti i zarađivati i da se poštuje svaki posao.
Posao donosi novac, a novac hranu.
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 2 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  taja 07.03.19 22:10

 Demografija

Irska je puna djece, Irci su mladi narod. Gdje god se okrenete sve vrvi od mladih mama s djecom, sve je puno djece. Irci iznimno cijene djecu, cijene obitelji s puno djece, na te obitelji se ne gleda negativno kao što se često radi u Hrvatskoj. Uistinu, vidjeti toliko djece i mladih obitelji je za mene bio kulturološki šok. Njima je normala imati petero djece, jedan moj kolega ih ima čak 7.

I rano osnivaju obitelji, ne čekaju 35-u ko naše cure i dečki. Oni su do 35-e već ispunili svoju kvotu
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 2 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  Gost 09.03.19 5:09

Pricao mi je frend da irci imaju puno djece sto me jako iznenadilo...veli da u cijelom svijetu ima oko 75 milijuna iraca..veli jos ..uzmes pivo u ruku i ogrnes se zelenom krpom svi ce znati da si Irac..Sad ce jos malo kod mene u St.Pitu dan Sv.Patrika..pa cu morati kuci navecer obilaznim putevima jer je na glavnoj ulici promenada,,Irci su simpa kad se nalocu piva,,a irkinje samo gledaju u zieferschlietz ::Crtice iz IE - Page 2 1619348112 Pravo jebozovne zene..koje gledam sa simpatijama zbog djece,,treba toliko djece roditi bog te mazo a i podigniti na noge,,,Zene heroji...a ne ko ove mlade hrvatice,,,jebale bi se al' al ako more da ne ostanu trudne..Irkinjama dajem desetku ..nema kod njih zajebancije..:Crtice iz IE - Page 2 1619348112)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 2 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  taja 11.03.19 21:10

zingaro je napisao/la:Pricao mi je frend da irci imaju puno djece sto me jako iznenadilo...veli da u cijelom svijetu ima oko 75 milijuna iraca..veli jos ..uzmes pivo u ruku i ogrnes se zelenom krpom svi ce znati da si Irac..Sad ce jos malo kod mene u St.Pitu dan Sv.Patrika..pa cu morati kuci navecer obilaznim putevima jer je na glavnoj ulici promenada,,Irci su simpa kad se nalocu piva,,a irkinje samo gledaju u zieferschlietz ::Crtice iz IE - Page 2 1619348112 Pravo jebozovne zene..koje gledam sa simpatijama zbog djece,,treba toliko djece roditi bog te mazo a i podigniti na noge,,,Zene heroji...a ne ko ove mlade hrvatice,,,jebale bi se al' al ako more da ne ostanu trudne..Irkinjama dajem desetku ..nema kod njih zajebancije..:Crtice iz IE - Page 2 1619348112)
Meni one izgledaju ko naše žene prije 40 godina. Ako se nisu udale i rodile (pa makar se kasnije i razvele) do 25-e, već nastupa panika.
Ali zamisli ti brojku jbt.... 75 milijuna iraca, a Irska ima 4 milijuna stanovnika. I to nisu sve irci
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 2 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  Gost 12.03.19 3:41

taja je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Pricao mi je frend da irci imaju puno djece sto me jako iznenadilo...veli da u cijelom svijetu ima oko 75 milijuna iraca..veli jos ..uzmes pivo u ruku i ogrnes se zelenom krpom svi ce znati da si Irac..Sad ce jos malo kod mene u St.Pitu dan Sv.Patrika..pa cu morati kuci navecer obilaznim putevima jer je na glavnoj ulici promenada,,Irci su simpa kad se nalocu piva,,a irkinje samo gledaju u zieferschlietz ::Crtice iz IE - Page 2 1619348112 Pravo jebozovne zene..koje gledam sa simpatijama zbog djece,,treba toliko djece roditi bog te mazo a i podigniti na noge,,,Zene heroji...a ne ko ove mlade hrvatice,,,jebale bi se al' al ako more da ne ostanu trudne..Irkinjama dajem desetku ..nema kod njih zajebancije..:Crtice iz IE - Page 2 1619348112)
Meni one izgledaju ko naše žene prije 40 godina. Ako se nisu udale i rodile (pa makar se kasnije i razvele) do 25-e, već nastupa panika.
Ali zamisli ti brojku jbt.... 75 milijuna iraca, a Irska ima 4 milijuna stanovnika. I to nisu sve irci


Ujebali ih englezi..Ni ja nisam vjerovao u te brojke ali sam malo googlo i fakat..dobro smo mi na balkanu i prosli,,nismo se do te mjere iselili i pojebali izmedju sebe..:Crtice iz IE - Page 2 684758713)Da smo se bar jebavali a ne ratovali..ihahaaaa...zivota bez droge :Crtice iz IE - Page 2 1619348112)Irkinje ,,barem ovdje u USA su dobrocudne i kada zveknu par piva odma bi se jebale tako da sa njima nalazim brzo zajednichki interes:Crtice iz IE - Page 2 1619348112)Ma zajebavam se...ali mi fakat izgledaju ko neke tookitze..niti jebat niti kuci vodit..dolazi par njih u restac u koji ja zalazim,,frendovi smo...ja volim podjbavati a one to vole pa sam im simpa..odrzim im teoretsku lekciju o Tenisu...one sretne..ali pivo obozavaju..kazu iz zajebancije da od pive sise rastu:::Crtice iz IE - Page 2 1619348112)))Eto nekim forumasitzama ideja,,,kojima su sise u zaostatku:Crtice iz IE - Page 2 1619348112)Doduse i drob raste od pive...ali koga boli kurac ako su sise velike::Crtice iz IE - Page 2 1619348112)

Republic of Ireland 4,581,269 (2011)
Northern Ireland 1,810,863 (2011)[3]
(Irish descent only)
United States 40,000,000+[4]
United Kingdom* 14,000,000[5]
Australia 7,000,000[6]
Canada 4,544,870[7]
Argentina 1,000,000[8]
Mexico 600,000[9]
New Zealand 600,000[10]
France 15,000[11]

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 2 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  blitwa 15.03.19 16:47

taja je napisao/la:
 Demografija
Irska je puna djece, Irci su mladi narod. Gdje god se okrenete sve vrvi od mladih mama s djecom, sve je puno djece. Irci iznimno cijene djecu, cijene obitelji s puno djece, na te obitelji se ne gleda negativno kao što se često radi u Hrvatskoj. Uistinu, vidjeti toliko djece i mladih obitelji je za mene bio kulturološki šok. Njima je normala imati petero djece, jedan moj kolega ih ima čak 7.
I rano osnivaju obitelji, ne čekaju 35-u ko naše cure i dečki. Oni su do 35-e već ispunili svoju kvotu
Crtice iz IE - Page 2 684758713

nevjerojatno...

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 2 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  Lena 15.03.19 20:33

Nisam ni ja znala ovo za djecu...vidiš ti Irce i Irkinje kako su demografski obrazovati.....svaka čast....
Kod nas je koliko vidim gotovo pravilo da se rađa oko 30 i ima 2-3 djece maksimalno...često i samo 1 dijete....
Ali razumijem i da ljudi ne žele podizati djecu u nesigurnim životnim uvjetima...ništa neobično
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 2 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  taja 19.03.19 13:30

Lena je napisao/la:Nisam ni ja znala ovo za djecu...vidiš ti Irce i Irkinje kako su demografski obrazovati.....svaka čast....
Kod nas je koliko vidim gotovo pravilo da se rađa oko 30 i ima 2-3 djece maksimalno...često i samo 1 dijete....
Ali razumijem i da ljudi ne žele podizati djecu u nesigurnim životnim uvjetima...ništa neobično
Njima se isplati imati puno djece. Dječji doplatak po djetetu je 140 eura, ako ih imaš petero-računaj koliko je to para. Uz to imaju još nekakvih olakšica, mene ta tema nije pretjerano zanimala pa ni ne znam što sve imaju. Ali znam da je isplativo
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 2 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  besposlenpop 19.03.19 15:53

taja je napisao/la:
Lena je napisao/la:Nisam ni ja znala ovo za djecu...vidiš ti Irce i Irkinje kako su demografski obrazovati.....svaka čast....
Kod nas je koliko vidim gotovo pravilo da se rađa oko 30 i ima 2-3 djece maksimalno...često i samo 1 dijete....
Ali razumijem i da ljudi ne žele podizati djecu u nesigurnim životnim uvjetima...ništa neobično
Njima se isplati imati puno djece. Dječji doplatak po djetetu je 140 eura, ako ih imaš petero-računaj koliko je to para. Uz to imaju još nekakvih olakšica, mene ta tema nije pretjerano zanimala pa ni ne znam što sve imaju. Ali znam da je isplativo
Ja računam kolko ta dječurlija može popit Guinnessa ...  Crtice iz IE - Page 2 3384354616

_________________
Crtice iz IE - Page 2 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Crtice iz IE - Page 2 Empty Re: Crtice iz IE

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.