kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 30 / 40. Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 27.06.19 16:25

cat_claw je napisao/la:Pretoplo je.
Jos nista nismo rezervisali za odmor, a kako mi je poslednjih par godina na moru bilo zaista prevruce ozbiljno se razmisljam da ove godine odmor provedem negde u Austriji. Mozda na nekom planinskom jezeru. Bodensee je takodje opcija.
Poslednje dve godine u Toskani i na Elbi - od hotela do plaze kuvanje, pa trcis u vodu da se rashladis, a more pretoplo, a na plazi isto vrucina, pa na putu nazad do hotela, a sve ti je blizu, opet kuvanje, pa u klimatiziranoj sobi padnes i lezis kao mrtvac. Uvece se nastavlja bitka protiv vrucine, s tim sto sad imas i komarce. Citavo letovanje sam provela mirisuci na Eau de Autan. Wajter raport - Page 30 957247240
Priroda divna, plaze prekrasne, arhitektura, hrana sjajna, ali vrucina preterana.

Ali najgore je bilo jedno letovanje u Turskoj. Noc, a 38 stepeni, vazduh stoji, da umres. I nigde ni u jednom hotelu ne mozes u bazen nakon 22h. A kako bi nocno kupanje bilo sjajno. More me plasi. Previse je crno, ne vidim nista, to ne mogu, brrr....
noćno kupanje je zakon Wajter raport - Page 30 1619348112 .. mislim u moru. to je kod nas normalno ... i zaista nije ništa strašno.
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 27.06.19 16:28

kako ne uspijem jer ne stignem sve čitati, shvatila sam da su neke forumašice u problemu. blitwa, urby ... nisam shvatila što vam se dogodilo ali i nisam hladnokrvna kučka da ne pitam što je ... kakvi prijelomi, kakva sranja? u svakom slučaju, želim vam brz oporavak.

i ja sam nedavno imala prometnu nezgodu, nezgodu je malo za reć. ne zna nitko kako sam ostala živa. 
psihički me bilo rasturilo. sad sam ok ...
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 27.06.19 16:38

pizda je napisao/la:vazduh bas vreo ali mi svejedno nije bilo sparno ko jucer. Stabilno i suncano...

_________________
Wajter raport - Page 30 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 27.06.19 16:42

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
urbanstyle je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Urby - nije primjereno, al ti si meni urnebes  Wajter raport - Page 30 3114667799 Wajter raport - Page 30 3114667799 Wajter raport - Page 30 3114667799
šta nie primjereno Wajter raport - Page 30 3384354616
i moe godine znaš
Ma svima znam otprilicno, al vragu ne znam... iako mi smrdi na sumpor (stara jaja  Wajter raport - Page 30 11484130 )

jaja mlada i skoro pa nekoristena...
Počohati, počohati ...

_________________
Wajter raport - Page 30 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 27.06.19 16:45

Lena je napisao/la:a Urban dobro si se sredila....ja bi ispalila da ruke sredim...pa sve sa rukama radiš...najgora verzija sredit ruke...
a ništa sad zapravo moraš odmarat i čekat....
...
Pa ja, glavni sexualni organi ...  Wajter raport - Page 30 11484130

_________________
Wajter raport - Page 30 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 27.06.19 19:14

maledetta primavera je napisao/la:
noćno kupanje je zakon Wajter raport - Page 30 1619348112 .. mislim u moru. to je kod nas normalno ... i zaista nije ništa strašno.

To je zato jer ste vi neustrasiva deca mora. Wajter raport - Page 30 684758713 Da mene nesto nepoznato u tom mraku samo malo dodirne vristanje bi se culo nadaleko. A jos sto bih izjurila iz vode, ni Usain Bolt me ne bi stigao. :-)))
Sream Queen. Wajter raport - Page 30 957247240

Pricala sam vam kako me je mali pruticem dodirnuo po nozi i viknuo:“Schlange!“ - Zmija. Bukvalno sam se srucila niz livadu. Uz vristanje i mlataranje rukama, normalno. A German:“Ovo se sad culo do Heinfelda“ :-)))

Ili hodamo po planini i on iza sa nekom dugackom travkom, onom sto lici na klas, me s ledja samo malo zagolica po ramenu i opet bude bezanja i vriske.

A volim prirodu... Wajter raport - Page 30 957247240 :-)))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 27.06.19 19:19

maledetta primavera je napisao/la:kako ne uspijem jer ne stignem sve čitati, shvatila sam da su neke forumašice u problemu. blitwa, urby ... nisam shvatila što vam se dogodilo ali i nisam hladnokrvna kučka da ne pitam što je ... kakvi prijelomi, kakva sranja? u svakom slučaju, želim vam brz oporavak.

i ja sam nedavno imala prometnu nezgodu, nezgodu je malo za reć. ne zna nitko kako sam ostala živa. 
psihički me bilo rasturilo. sad sam ok ...

Wajter raport - Page 30 501000107 Znam za Bitvicu, ali sta je sa Urbicom? Sta je s tobom bilo, covece? Kakva nezgoda da se ne zna kako si ziva ostala?!? Wajter raport - Page 30 3102334490
Ja se isto izvinjavam, nista nisam videla, isto ne stignem da procitam, samo zadnje postove, a nekada ni toliko, pa uletim kao padobranac. Wajter raport - Page 30 2329918616

Jesi li dobro sada? Wajter raport - Page 30 1369106071
Urbice, sta je s tobom? Wajter raport - Page 30 2329918616


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 27.06.19 21:05

cat_claw je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:kako ne uspijem jer ne stignem sve čitati, shvatila sam da su neke forumašice u problemu. blitwa, urby ... nisam shvatila što vam se dogodilo ali i nisam hladnokrvna kučka da ne pitam što je ... kakvi prijelomi, kakva sranja? u svakom slučaju, želim vam brz oporavak.

i ja sam nedavno imala prometnu nezgodu, nezgodu je malo za reć. ne zna nitko kako sam ostala živa. 
psihički me bilo rasturilo. sad sam ok ...

Wajter raport - Page 30 501000107 Znam za Bitvicu, ali sta je sa Urbicom? Sta je s tobom bilo, covece? Kakva nezgoda da se ne zna kako si ziva ostala?!? Wajter raport - Page 30 3102334490
Ja se isto izvinjavam, nista nisam videla, isto ne stignem da procitam, samo zadnje postove, a nekada ni toliko, pa uletim kao padobranac. Wajter raport - Page 30 2329918616

Jesi li dobro sada?  Wajter raport - Page 30 1369106071
Urbice, sta je s tobom? Wajter raport - Page 30 2329918616

Uf - zamalo izginulo pola voruma! Wajter raport - Page 30 S012

_________________
Wajter raport - Page 30 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  blitwa 27.06.19 23:04

maledetta primavera je napisao/la:kako ne uspijem jer ne stignem sve čitati, shvatila sam da su neke forumašice u problemu. blitwa, urby ... nisam shvatila što vam se dogodilo ali i nisam hladnokrvna kučka da ne pitam što je ... kakvi prijelomi, kakva sranja? u svakom slučaju, želim vam brz oporavak.

i ja sam nedavno imala prometnu nezgodu, nezgodu je malo za reć. ne zna nitko kako sam ostala živa. 
psihički me bilo rasturilo. sad sam ok ...
madeta, kod mene je povreda ramena koja nikako da prođe, a urbanuša je nažalost također pala i slomila obje ruke... 

vidim i kod tebe je krenulo u krivom smjeru...drži se... i čuvaj se...bok

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  whisperer 27.06.19 23:44

zingaro je napisao/la:
Prije par godina sam prolunjao Parizom,,popisho sam se ko cucak uz onaj toranj sto posto ce zardjat i nagnut za par godina,,,,Na onom mostu sa lokotima sam vjezbo svoje umijece otvaranja,,,ali su svi bili zardjali...popio buteljicu vina preko puta Notr Dame...sjeo na U_ban i odvezo se do Charls De Gola,,Sve u svemu imao sam osjecaj kao da sam u Maroku..Zao mi shto nisam uspio otic do onog sela
Montmartre i jesti u onom restoranu gdje su impresionisti placali svojim slikama vecheru i ruchak..Gazda slagao slije na tavan pa poslije drugog svjetskog rata jer je Hitler unishtio sve shto je nosilo bilo kakav znak impresionizma postao bogat .Dobrota se "ispalti"(ne mislim materjalno) kad tad,,a zlo se uvijek vraca onima koji ga chine,,Karma je jebena...nije se dobro igrati z njom...

Malo su ga pofarbali nakon tebe nekom bronačnom bojom, upravo i zbog hrđanja. : )
Atmosfera na Montmartreu je uvijek posebna. Ja sam baš uletjela kada je bio dan glazbe, sve je vrvilo uličicama mladim glazbenicima koji su pravo utjelovljenje stereotipa pariškog umjetnika. Ne znam na koji restoran misliš, znam da je upravo taj dio jako skup. Na trgiću slikaju samo pariški umjetnici s dozvolom,ostali su leteći, uključujući i našu ekipu.
Lijep je Pariz, čovjek se doista osjeća kao u filmu. I to onom lijepom, romantičnom filmu sa sretnim završetkom. Ne smeta čak ni to što znaš da je sve izrežirano. Wajter raport - Page 30 684758713

Evo ga zgorenog, iako se sa ove strane nikada nije ni vidio toranj:
Wajter raport - Page 30 GetAttachmentThumbnail?id=AQMkADAwATY3ZmYAZS1jNTAwAC1jZTgzLTAwAi0wMAoARgAAA24nwnWWnFlPnj6wmuFK1gAHADtcQw4ht4BPp0tkYBzmIy4AAAIBDAAAAAKg6M3g6%2F1CmwdrvzNEVqwAAhkpk2kAAAABEgAQAJIFSj9ywUZAjzRE47SE4Ug%3D&thumbnailType=2&owa=outlook.live.com&scriptVer=2019062302.04&isc=1&X-OWA-CANARY=IH2m3NybkU2zGVOU7mNMm-AWeuZQ-9YYK3UfvSWVIyDKHYtBnrNTg99G0QqEXlZayEbScouXfPo.&token=eyJhbGciOiJSUzI1NiIsImtpZCI6IjA2MDBGOUY2NzQ2MjA3MzdFNzM0MDRFMjg3QzQ1QTgxOENCN0NFQjgiLCJ4NXQiOiJCZ0Q1OW5SaUJ6Zm5OQVRpaDhSYWdZeTN6cmciLCJ0eXAiOiJKV1QifQ.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
whisperer
whisperer

Broj postova : 739
Join date : 03.03.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  whisperer 27.06.19 23:48

pizda je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Nagradno pitanje, koliko košćica ima dlan jedne ruke? 



Wajter raport - Page 30 Hand


Noć!

pogodila Jagoda, zna sve koscice od kad su joj polomljene...Wajter raport - Page 30 684758713

A nisam skužila da je iznijela brojku. Mene je odmah asociralo na anatomiju. Imale smo za profu jednog zgodnog frajera pa smo k'o budale učile sve napamet.
whisperer
whisperer

Broj postova : 739
Join date : 03.03.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  whisperer 27.06.19 23:55

Lena je napisao/la:

 bitno da će se oporavit....dugo će trajati, ali ja važno da će biti ok....manje više jel...s obzirom na ono šta si napisala...
sad si malo mirnija jel da  Wajter raport - Page 30 684758713

Puno sam bolje, hvala. :*

Bio nam je mjesec pun oscilacija. Taman se s nekim malim pomacima ponadamo da je sve u redu, odmah drugi dan neka nova dijagnoza. Sada je sve stabilno, i ako bog da, kroz godinu i pol dana, biti će na nogama.  Wajter raport - Page 30 684758713
whisperer
whisperer

Broj postova : 739
Join date : 03.03.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 28.06.19 6:44

Vrijeme je neizdrživo....dakle zaspala sam oko 12...budila se...pa je maloj ušao skakavac u sobu, pa smo ga lovile oko 3 ujutro....pa je počeo neki vjetar i sve raznio uokolo...pa sam kupila stvari po balkonu...pa je počela kiša...pa sam išla zatvoriti neke prozore....uglavnom zaspala oko 4 i po jedva....i naravno morala ustati malo prije 6...
Kao da me neko istukao!!!!
Ali bar je petak....
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 28.06.19 6:48

whisperer je napisao/la:
Lena je napisao/la:

 bitno da će se oporavit....dugo će trajati, ali ja važno da će biti ok....manje više jel...s obzirom na ono šta si napisala...
sad si malo mirnija jel da  Wajter raport - Page 30 684758713

Puno sam bolje, hvala. :*

Bio nam je mjesec pun oscilacija. Taman se s nekim malim pomacima ponadamo da je sve u redu, odmah drugi dan neka nova dijagnoza. Sada je sve stabilno, i ako bog da, kroz godinu i pol dana, biti će na nogama.  Wajter raport - Page 30 684758713
  Wajter raport - Page 30 684758713  Dobro je to....

Kod nas stalno neke promjene...pa posao, pa malo zdravlje, pa opet posao...teško se nosim sa vječnom nesigurnošću....jednostavno više nemam živaca....i konstantno se osjećam kad "nedovršen slučaj".....sve to mi stvara osjećaj da moram još "nešto"...moram, moram....
Valjda će se stvari malo jasnije posložiti kad tad....
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.06.19 9:19

Urbica je obe ruke polomila?!? A joj, covece... Wajter raport - Page 30 2329918616 Strashno.
Sve najbolje i brzo ozdravljenje. :x

I Goxicinom sogoru zelim brzo ozdravljenje. Kad sam procitala ovo o godinu i po dana... nemam reci. Jadan covek. Je l bar dosao doma da bude blize vama?

Samo da smo zdravi, sve ce ostalo nekako srediti.
Drzite se! :x

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 28.06.19 9:37

urbanstyle je napisao/la:pisda ..trčeći tebi u zagrljaj promašila sam i tebe i zagrljaj i fljass po uzavrelom asfaltu...rezultat fractura  processus styloideus radii.dex


ilitiga ..razbila sam se ko pička i syeb ruku


tipkam livom rukom i kao da tipkam nogom


ps. ovo s rukom nije ništa novoga, često mi se to dogodi - ozljeda na ozljedu na istom mjestu,sad mi je baš dobro Wajter raport - Page 30 1523192931 doma sam u hladovini -gips mi ne smeta 
Jebemu, di je ovo dosad bilo? Wajter raport - Page 30 A015

Prvo vidimo Röntgen, a onda Crnu cronicu!?

_________________
Wajter raport - Page 30 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 28.06.19 9:44

Tomica je napisao/la:Pope, sjetih te se danas. Iz zaraznih medija citala sam neki clanak o zeni koju je prvo ridjovka ugrizla, a zatim je pri izlasku iz ambulantnih kola stala na poskoka. : D


Negdje u BiH.
Đesam ja utoj priči?  Wajter raport - Page 30 1695130124

_________________
Wajter raport - Page 30 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 28.06.19 13:44

besposlenpop je napisao/la:
Tomica je napisao/la:Pope, sjetih te se danas. Iz zaraznih medija citala sam neki clanak o zeni koju je prvo ridjovka ugrizla, a zatim je pri izlasku iz ambulantnih kola stala na poskoka. : D


Negdje u BiH.
Đesam ja utoj priči?  Wajter raport - Page 30 1695130124

Bandic ti je gradonacelnik...Wajter raport - Page 30 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 28.06.19 13:50

vrijeme toplo ali sto bi drugo ni bilo kad smo usred ljeta. Jebiga, topla ljeta su sad dokaz globalnog zatopljenja. Kad malo razmislim ima tu neceg, kad sam bijo mali, ljeti je bilo petnaestak stupnjeva. Morao si obucen u more i svejedno je bilo studeno...Wajter raport - Page 30 684758713
Jucer, jako toplo, danas - isto tako. Vedro, suncato, tu i tamo kakav zrakoplov (oblak)...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.06.19 22:23

whisperer je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Prije par godina sam prolunjao Parizom,,popisho sam se ko cucak uz onaj toranj sto posto ce zardjat i nagnut za par godina,,,,Na onom mostu sa lokotima sam vjezbo svoje umijece otvaranja,,,ali su svi bili zardjali...popio buteljicu vina preko puta Notr Dame...sjeo na U_ban i odvezo se do Charls De Gola,,Sve u svemu imao sam osjecaj kao da sam u Maroku..Zao mi shto nisam uspio otic do onog sela
Montmartre i jesti u onom restoranu gdje su impresionisti placali svojim slikama vecheru i ruchak..Gazda slagao slije na tavan pa poslije drugog svjetskog rata jer je Hitler unishtio sve shto je nosilo bilo kakav znak impresionizma postao bogat .Dobrota se "ispalti"(ne mislim materjalno) kad tad,,a zlo se uvijek vraca onima koji ga chine,,Karma je jebena...nije se dobro igrati z njom...

Malo su ga pofarbali nakon tebe nekom bronačnom bojom, upravo i zbog hrđanja. : )
Atmosfera na Montmartreu je uvijek posebna. Ja sam baš uletjela kada je bio dan glazbe, sve je vrvilo uličicama mladim glazbenicima koji su pravo utjelovljenje stereotipa pariškog umjetnika. Ne znam na koji restoran misliš, znam da je upravo taj dio jako skup. Na trgiću slikaju samo pariški umjetnici s dozvolom,ostali su leteći, uključujući i našu ekipu.
Lijep je Pariz, čovjek se doista osjeća kao u filmu. I to onom lijepom, romantičnom filmu sa sretnim završetkom. Ne smeta čak ni to što znaš da je sve izrežirano. Wajter raport - Page 30 684758713

Evo ga zgorenog, iako se sa ove strane nikada nije ni vidio toranj:
Wajter raport - Page 30 GetAttachmentThumbnail?id=AQMkADAwATY3ZmYAZS1jNTAwAC1jZTgzLTAwAi0wMAoARgAAA24nwnWWnFlPnj6wmuFK1gAHADtcQw4ht4BPp0tkYBzmIy4AAAIBDAAAAAKg6M3g6%2F1CmwdrvzNEVqwAAhkpk2kAAAABEgAQAJIFSj9ywUZAjzRE47SE4Ug%3D&thumbnailType=2&owa=outlook.live.com&scriptVer=2019062302.04&isc=1&X-OWA-CANARY=IH2m3NybkU2zGVOU7mNMm-AWeuZQ-9YYK3UfvSWVIyDKHYtBnrNTg99G0QqEXlZayEbScouXfPo.&token=eyJhbGciOiJSUzI1NiIsImtpZCI6IjA2MDBGOUY2NzQ2MjA3MzdFNzM0MDRFMjg3QzQ1QTgxOENCN0NFQjgiLCJ4NXQiOiJCZ0Q1OW5SaUJ6Zm5OQVRpaDhSYWdZeTN6cmciLCJ0eXAiOiJKV1QifQ.eyJ2ZXIiOiJFeGNoYW5nZS5DYWxsYmFjay5WMSIsImFwcGN0eHNlbmRlciI6Ik93YURvd25sb2FkQDg0ZGY5ZTdmLWU5ZjYtNDBhZi1iNDM1LWFhYWFhYWFhYWFhYSIsImFwcGN0eCI6IntcIm1zZXhjaHByb3RcIjpcIm93YVwiLFwicHJpbWFyeXNpZFwiOlwiUy0xLTI4MjctNDI1OTgyLTMzMDUxNjQ0MTlcIixcInB1aWRcIjpcIjE4Mjk1ODIwNjM4NDkwOTFcIixcIm9pZFwiOlwiMDAwNjdmZmUtYzUwMC1jZTgzLTAwMDAtMDAwMDAwMDAwMDAwXCIsXCJzY29wZVwiOlwiT3dhRG93bmxvYWRcIn0iLCJuYmYiOjE1NjE2NzU0MDQsImV4cCI6MTU2MTY3NjAwNCwiaXNzIjoiMDAwMDAwMDItMDAwMC0wZmYxLWNlMDAtMDAwMDAwMDAwMDAwQDg0ZGY5ZTdmLWU5ZjYtNDBhZi1iNDM1LWFhYWFhYWFhYWFhYSIsImF1ZCI6IjAwMDAwMDAyLTAwMDAtMGZmMS1jZTAwLTAwMDAwMDAwMDAwMC9hdHRhY2htZW50Lm91dGxvb2subGl2ZS5uZXRAODRkZjllN2YtZTlmNi00MGFmLWI0MzUtYWFhYWFhYWFhYWFhIn0

Nisi mogla naci duzi link od ovoga..???
Pa u doba pochetaka impresionizma su bili shvaceni od tadashnje elite kao jebivjetri..nitko ih ozbiljno nije dozivljavao....iako je meni taj likovno filozofski pokret najdrazi..Jer su se sluzili logikom i zakonima prirode u svome zanatu.Tvrdili su da nishta ne izgleda isto svake druge sekunde zbog sunchane svjelosti koja je svakodnevno mijenjala kut svoga dopiranja..Ne mogu se sjetiti imena tog restorana jer je to bilo davno:Wajter raport - Page 30 1619348112)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 29.06.19 8:35

Vrućina malo ohanula.

_________________
Wajter raport - Page 30 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 29.06.19 8:37

pizda je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Tomica je napisao/la:Pope, sjetih te se danas. Iz zaraznih medija citala sam neki clanak o zeni koju je prvo ridjovka ugrizla, a zatim je pri izlasku iz ambulantnih kola stala na poskoka. : D


Negdje u BiH.
Đesam ja utoj priči?  Wajter raport - Page 30 1695130124

Bandic ti je gradonacelnik...Wajter raport - Page 30 684758713
Ja uglavnom stajem na vagu. A ne na poskoke,  Wajter raport - Page 30 11484130
PREMA TOME

_________________
Wajter raport - Page 30 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 29.06.19 15:35

vruce ali to ne treba zabrinjavati. Necemo se ni okrenuti a ono bozic...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 29.06.19 15:56

Poprave dobar vajter. U ladovini ugodno, nije sparovito, lagano duva, a muda se klate ...


_________________
Wajter raport - Page 30 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  blitwa 30.06.19 19:49

vruće je, a ja nikako stići do mora... ono, kad krene sranje, samo se množi...  Wajter raport - Page 30 1425538829

preksinoć  mi je auto odbio užgati, tako da me ujutro čeka paljenje na kablove da mogu uopće doći do servisa. 

nadam se samo da će ga popraviti i da neću morati busom... to bi značilo prepoloviti prtljagu, a sve mi trebaaa.  Wajter raport - Page 30 957247240

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 30 / 40. Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.