kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mala Matza

Stranica 9 / 25. Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 17 ... 25  Next

Go down

Mala Matza  - Page 9 Empty Re: Mala Matza

Postaj  blitwa 27.06.19 22:59

cat_claw je napisao/la:Mislim da se „svadjate“ zbog sitnice. Ali sta ja bilo kome da kazem kada sam i sama imala trenutaka kada zbog besmislice zapnem kao sivonja i dok me strasti ne puste nema ni spustanja lopte.
Sve ce se ovo smiriti. Mala Matza  - Page 9 684758713 Kao i uvek. Mala Matza  - Page 9 684758713

Antoncu srecan rodjendan i sve najbolje!  Mala Matza  - Page 9 1040131347
Koliko je taj covek do sada imao rodjendana definitivno je najstariji... Mala Matza  - Page 9 684758713

S nekima se uopće ne svađam, čak štoviše, ali jebiga, tako djeluje... 

A sad odoh. Da ne prosipam svoj bijes po nesretnom življu. 

Ugodno ljeto narode. 

A da,,,  antiši srećan rođendan

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 9 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Lena 28.06.19 6:39

blitwa je napisao/la:
Lena je napisao/la:Jebote ako je tko primio udaraca i sa lijeva i desna to je Pipi....i uvijek se dočekao na noge....ili je bar tako izgledalo Mala Matza  - Page 9 11484130
A ova slika koju je stavio mene nije niti iznenadila niti šokirala....nemam pojma....
Ja sam svima dala i godine i obličje, pa ako sam koga falila nema veze....ja vas sve imam u glavi Mala Matza  - Page 9 2758896589
A zar i ti sine Brute?  Mala Matza  - Page 9 1523192931

Primio udaraca od koga? Od mene ili... ?
Od Mace?

Astigamande jeste se svi uzjebali kao da smo mu ne znam što napravile. Nije Pipi sveta krava da ga se ne smije pitati za godine. On je postavljao i neugodnija pitanja. Naravno, šaleći se. Zašto je tako teško Macino pitanje prihvatiti kao šalu?

Ah, ja, Maca nije Pipi, kad on to radi to je humor, kad to rade drugi onda je roštiljanje i maltretiranje. 

Cijele urote i zavjere su se najedanput pojavile, izvukli su se forumaši koji ne pišu godinama, nagađa se i pogađa. Te Maca i ja se urotile protiv jadnog Pipoila i napale ga. Evo počeo ga braniti čak i Zinge Mala Matza  - Page 9 1523192931 . Pa onda Maca napala Pipoila i svađa se s njim umjesto mene, vodi moje bitke. A Gospe blažena. 



Leno i ostali. Maca i ja se nismo urotile, nismo se dogovarale i nismo pričale o Pipijevim godinama. Jako pazim što pričam o privatnim (pogotovo bolnim) stvarima forumaša jer ja osobno ne trpim da se moja privatnost razvlači po forumu. A doživjela sam i to hvala Bogu i to od nekih meni jako jako dragih osoba.  

Sve u svemu, nadrkana sam i na kratko nasađena. 
Nema veze ni s kim na forumu ima s mojim problemima s kojima se teško nosim. Ako me ne možete podnijeti zero ovako nadrkanu (a to nije često), nabijemvas sve po redu. Jebite se. Eto.
 
Prvo se jebi!!!
Da odmah to riješimo  Mala Matza  - Page 9 1523192931

Pa ne mislim ekskluzivno da si Pipija ti ili samo Maca malo roštiljala.....jebote znam da dobro pamtiš davna vremena i da je Pipi (uglavnom) glavni krivac za podosta toga....
E sad ne kažem da on ne zna podbost isto tako....treba dvoje za ples....uvijek....
Pisala sam općenito da ima utakmica u nogama....ali ja njega zaista ne treba "braniti"....sam će on to....

Ma nisam ni mislila da je urota...daj šta ti je....pa ovo je limunadica prema svemu šta smo svi tu prošli....neki aktivnije, neki pasivnije....i nisam se uzjebala...napisala sam par rečenica.... Mala Matza  - Page 9 3084372643


Ti nikad nisi prešla neku granicu pristojnosti....uvijek majčinski nastrojena i decentna....ja osobno ne znam šta bi trebala pročitati od tebe da se "naljutim".....
Maca je zapela ko sivonja oko godina.....ja da sam na Pipijevom miestu poslala bi joj sliku osobne da se više ne pati  Mala Matza  - Page 9 1523192931
Pipi je malo tašt, ali to sigurno nije njegova najistaknutija osobina....bem ti....

Pa i ja sam blago nadrkana zadnjih 4-5 dana....kod mene je i ovaj ogavan tlak u zraku i vlaga, a bome i moje životne okolnosti isto...

Uglavnom ja tebe volim i cijenim bez obzira bila ti nadrkana ili ne... Mala Matza  - Page 9 439160543
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 9 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Gost 28.06.19 8:46

blitwa je napisao/la:
Lena je napisao/la:Jebote ako je tko primio udaraca i sa lijeva i desna to je Pipi....i uvijek se dočekao na noge....ili je bar tako izgledalo Mala Matza  - Page 9 11484130
A ova slika koju je stavio mene nije niti iznenadila niti šokirala....nemam pojma....
Ja sam svima dala i godine i obličje, pa ako sam koga falila nema veze....ja vas sve imam u glavi Mala Matza  - Page 9 2758896589
A zar i ti sine Brute?  Mala Matza  - Page 9 1523192931

Primio udaraca od koga? Od mene ili... ?
Od Mace?

Astigamande jeste se svi uzjebali kao da smo mu ne znam što napravile. Nije Pipi sveta krava da ga se ne smije pitati za godine. On je postavljao i neugodnija pitanja. Naravno, šaleći se. Zašto je tako teško Macino pitanje prihvatiti kao šalu?

Ah, ja, Maca nije Pipi, kad on to radi to je humor, kad to rade drugi onda je roštiljanje i maltretiranje. 

Cijele urote i zavjere su se najedanput pojavile, izvukli su se forumaši koji ne pišu godinama, nagađa se i pogađa. Te Maca i ja se urotile protiv jadnog Pipoila i napale ga. Evo počeo ga braniti čak i Zinge Mala Matza  - Page 9 1523192931 . Pa onda Maca napala Pipoila i svađa se s njim umjesto mene, vodi moje bitke. A Gospe blažena. 



Leno i ostali. Maca i ja se nismo urotile, nismo se dogovarale i nismo pričale o Pipijevim godinama. Jako pazim što pričam o privatnim (pogotovo bolnim) stvarima forumaša jer ja osobno ne trpim da se moja privatnost razvlači po forumu. A doživjela sam i to hvala Bogu i to od nekih meni jako jako dragih osoba.  

Sve u svemu, nadrkana sam i na kratko nasađena. 
Nema veze ni s kim na forumu ima s mojim problemima s kojima se teško nosim. Ako me ne možete podnijeti zero ovako nadrkanu (a to nije često), nabijemvas sve po redu. Jebite se. Eto.

Mislila sam samo preleteti preko foruma, ali na ovo jednostavno moram reagirati.
Prvo da znas da si me nasmejala, bas sam prasnula, ali veselo, bez podsmeha, osetljivo moje. Mala Matza  - Page 9 684758713 A sad dodji ovamo da te izgrlim i izljubim i pitam te sto si ovako poludela. Mala Matza  - Page 9 1369106071 Pa jebem ti to rame sto te muci, nije Lena mislila na tebe i Macu. Evo nisam ni procitala sta ti je napisala, ali jednostavno znam da nije. Mislila je uopsteno na sve ove godine na forumu tokom kojih je Pipika bio i gazen i mazen.
Ma ljubim ja tebe tako neznu i senzibiliratu. Mala Matza  - Page 9 684758713 :x
I da se nisi usudila da se mices sa foruma, jer ces odmah temu dobiti, e ovako kao Tomica. Pa kad krenem da ti lepim songove razne i citate prekobrojne, ima da te bude blam kao nikad! Mala Matza  - Page 9 2281111077 Jesi cula! Mala Matza  - Page 9 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 9 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Gost 28.06.19 9:12

Evo, procitala sam i Lenu i dobro sam mislila.

A ono „svadjanje“ je zato i bilo pod navodnicima, jer mi je falio bolji termin, a i vidim da je nastao nesporazum oko dozivljaja napisanog. Mala Matza  - Page 9 684758713
Imas 3 dana (vidi kako sam darezljiva!) da se opet pojavis na forumu, inace si ga najebala! Mala Matza  - Page 9 1523192931
Sto rece Lena - ovo je limunadica. Ma zapravo se nista strashno nije dogodilo. Kakvih je oluja bilo ovo je tek blagi povetarac. Niti krvi, niti plazme, niti ko one neke hrskavice, ma nista. Mala Matza  - Page 9 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 9 Empty Re: Mala Matza

Postaj  pizda 28.06.19 13:39

blitwa je napisao/la:
Normalno da ne treba dokazivati nitko nikom i ništa. Normalna Pizdina reakcija bi bila da je Macu sterao u krasno mašala i prihvatio zajebanciju u njenom tonu. Ali nije... i tako dođosmo tu gdje jesmo. 

sta sad da radim? Dodjem na forum i nadjem desetak Blitvicinih postova koji se ticu mene a ne smijem na njih odgovorit jer mi zena broji postove!? Mala Matza  - Page 9 1523192931 Jucer mi ih je nasla sest u nizu i to joj je dokaz da sam jako povrijedjen. Ona napise desetak i nije povrijedjena vec je u pravu. E jebiga, nije fer...Mala Matza  - Page 9 684758713
Nista, moram sve ovdje strpat ali nemam nista novog za reci sto vec nisam. Dakle, Macinu zajebanciju sam najnormalnije prihvatio i uzvratio zajebancijom a "dodjosmo tu gdje jesmo" jer si se ti histericno umjesala bez ikakve potrebe a prepuna zuci, jedi i ostalih negativnih osobina Mala Matza  - Page 9 684758713. Pa Maca je meni simpa i moze mi napisat sta god hoce. Bas kao i ja njoj i tu nema nikakvog slucaja...osim tebe. Sve skupa, plus ono napisano Tomici o nekim "cirevima koji pucaju" i slicno profiliranje ukazuje na to da ti se nesto cudno zbiva. Ne znam sto nit me se tice ali skuliraj se zeno, puknut ces ko ti tvoji simbolicki "cirevi"...Mala Matza  - Page 9 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 9 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Gost 28.06.19 19:09

cat_claw je napisao/la:


I da se nisi usudila da se mices sa foruma, jer ces odmah temu dobiti, e ovako kao Tomica. Pa kad krenem da ti lepim songove razne i citate prekobrojne, ima da te bude blam kao nikad!  Mala Matza  - Page 9 2281111077  Jesi cula! Mala Matza  - Page 9 1523192931


Mala Matza  - Page 9 1619348112 Mala Matza  - Page 9 1619348112 Mala Matza  - Page 9 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 9 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Gost 28.06.19 19:12

pizda je napisao/la:


sta sad da radim? 


Ništa   Mala Matza  - Page 9 309394051

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 9 Empty Re: Mala Matza

Postaj  blitwa 28.06.19 21:32

pizda je napisao/la:
blitwa je napisao/la:
Normalno da ne treba dokazivati nitko nikom i ništa. Normalna Pizdina reakcija bi bila da je Macu sterao u krasno mašala i prihvatio zajebanciju u njenom tonu. Ali nije... i tako dođosmo tu gdje jesmo. 

sta sad da radim? Dodjem na forum i nadjem desetak Blitvicinih postova koji se ticu mene a ne smijem na njih odgovorit jer mi zena broji postove!? Mala Matza  - Page 9 1523192931 Jucer mi ih je nasla sest u nizu i to joj je dokaz da sam jako povrijedjen. Ona napise desetak i nije povrijedjena vec je u pravu. E jebiga, nije fer...Mala Matza  - Page 9 684758713
Nista, moram sve ovdje strpat ali nemam nista novog za reci sto vec nisam. Dakle, Macinu zajebanciju sam najnormalnije prihvatio i uzvratio zajebancijom a "dodjosmo tu gdje jesmo" jer si se ti histericno umjesala bez ikakve potrebe a prepuna zuci, jedi i ostalih negativnih osobina Mala Matza  - Page 9 684758713. Pa Maca je meni simpa i moze mi napisat sta god hoce. Bas kao i ja njoj i tu nema nikakvog slucaja...osim tebe. Sve skupa, plus ono napisano Tomici o nekim "cirevima koji pucaju" i slicno profiliranje ukazuje na to da ti se nesto cudno zbiva. Ne znam sto nit me se tice ali skuliraj se zeno, puknut ces ko ti tvoji simbolicki "cirevi"...Mala Matza  - Page 9 684758713

Aha, JA sam histerično uletjela u vašu zafrkanstku prepisku? 

Ovolika količina poštenja doista zaslužuje nickname koje nosiš -> pizda.

Znaš, nisi ti džed, ti si babetina. Kultna babetina. 



@Lenočka, sve pet. Znam-znaš- znamo. Mala Matza  - Page 9 684758713
@Kato, kiss. Nema potrebe za otvaranjem teme, jer tamo gdje idem nemam internet, a s moba mi se ne da pisati. Vidimo se krajem ljeta.

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 9 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Gost 28.06.19 21:55

Procitao sam ovu vijest pa da podijelim old skul sa vama..Ne slazem se da zene treba tuci osim kurcom...ali ima i drugacijih mishljenja:Mala Matza  - Page 9 1619348112))))

Naime Šon Koneri je devedesetih godina šokirao kada je pred kamerama poručio "žene treba šamarati, ako je šamar zaslužen". Nedavno je u razgovoru sa novinarkom jednog stranog lista ponovo pokrenuo tu temu.

- U prethodnim intervjuma zastupali ste tezu da nije najgora stvar na svetu ošamariti ženu? I rekli ste da je ne treba udarati pesnicom, nego otvorenom šakom? - pitala ga je u jednom trenu novinarka, a on je ponovo sve zaprepastio:

- Da. Nisam promenio mišljenje. Uopšte - rekao je Šon.

Javnost je oštro osudila njegove stavove, a društvene mreže su preplavili komentari u kojem ljudi navode da je sramno podržavati bilo kakav vid nasilja.

- Mislite da je dobro šamarati žene?

- Ne, ne mislim da je dobro.

- Ali ne mislite da je to loše?

- Ne, ne mislim da je loše. Mislim da zavisi od okolnosti, i od toga da li je zasluženo.

- Zasluženo? A šta je to zasluženo?

- Pa, ako ste pokušali sve drugo, a žene su mnogo dobre u tome... Ne mogu da prestanu. Ako im date poslednju reč, i one imaju poslednju reč, ali one nastave... Žele to da kažu ponovo, i ponovo, i onda nastane provokativna situacija... Onda... Mislim da je apsolutno zasluženo - rekao je Šon i ostavio milione u čudu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 9 Empty Re: Mala Matza

Postaj  besposlenpop 29.06.19 8:22

Tu se stalno piše o nekoj svađi.
Kad počinje?  Mala Matza  - Page 9 280662968

_________________
Mala Matza  - Page 9 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 9 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Gost 29.06.19 11:59

zingaro je napisao/la:Procitao sam ovu vijest pa da podijelim old skul sa vama..Ne slazem se da zene treba tuci osim kurcom...ali ima i drugacijih mishljenja:Mala Matza  - Page 9 1619348112))))

Naime Šon Koneri je devedesetih godina šokirao kada je pred kamerama poručio "žene treba šamarati, ako je šamar zaslužen".  Nedavno je u razgovoru sa novinarkom jednog stranog lista ponovo pokrenuo tu temu.

- U prethodnim intervjuma zastupali ste tezu da nije najgora stvar na svetu ošamariti ženu? I rekli ste da je ne treba udarati pesnicom, nego otvorenom šakom? - pitala ga je u jednom trenu novinarka, a on je ponovo sve zaprepastio:

- Da. Nisam promenio mišljenje. Uopšte - rekao je Šon.

Javnost je oštro osudila njegove stavove, a društvene mreže su preplavili komentari u kojem ljudi navode da je sramno podržavati bilo kakav vid nasilja.

- Mislite da je dobro šamarati žene?

- Ne, ne mislim da je dobro.

- Ali ne mislite da je to loše?

- Ne, ne mislim da je loše. Mislim da zavisi od okolnosti, i od toga da li je zasluženo.

- Zasluženo? A šta je to zasluženo?

- Pa, ako ste pokušali sve drugo, a žene su mnogo dobre u tome... Ne mogu da prestanu. Ako im date poslednju reč, i one imaju poslednju reč, ali one nastave... Žele to da kažu ponovo, i ponovo, i onda nastane provokativna situacija... Onda... Mislim da je apsolutno zasluženo - rekao je Šon i ostavio milione u čudu.

Ja priznajem da sam u prošlom životu znala prkositi, izazivati, čak i vlastitog oca, a poslije toga bi igrala ulogu žrtve kad bi završila išibana kaišom, u modricama i suzama, s glavom u ormaru ili u zidu.

Daklem, protivnik sam nasilja, a protivnik sam i ženske nezaustavljive otrovne jezičine koja toliko izludi muškarca do granice izdržljivosti iliti nepodnošljivosti. Oboje su podjednako odgovorni za kurcšlus.

Treba znati kad treba stati.
Treba znati prerezati!  Mala Matza  - Page 9 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 9 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Gost 29.06.19 12:03

besposlenpop je napisao/la:Tu se stalno piše o nekoj svađi.
Kad počinje?  Mala Matza  - Page 9 280662968


Pravo kažeš, hajd da se složim s tobom bar u nečem.
Sve nešto mlačno i prevrtanje riječi s lijeva na desno.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 9 Empty Re: Mala Matza

Postaj  pizda 29.06.19 15:30

blitwa je napisao/la:

Aha, JA sam histerično uletjela u vašu zafrkanstku prepisku? 

Ovolika količina poštenja doista zaslužuje nickname koje nosiš -> pizda.

Znaš, nisi ti džed, ti si babetina. Kultna babetina. 


ne, ja sam uletio u zafrkantsku prepisku tebe i Mace. Jasno je vidljivo...
Maco, sretan rodjendan Mala Matza  - Page 9 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 9 Empty Re: Mala Matza

Postaj  sarita 30.06.19 3:29

nemojte to raditi.
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 9 Empty Re: Mala Matza

Postaj  sarita 30.06.19 3:43

inace pipi je po mojoj procjeni u ranim do srednjim 60tim. a inace sam iznenadjena njegovim i ciginim bezbelstvom. brani ga cigo. bice tu jos svega. kazem vam ja.
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 9 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Gost 30.06.19 6:23

sarita je napisao/la:inace pipi je po mojoj procjeni u ranim do srednjim 60tim. a inace sam iznenadjena njegovim i ciginim bezbelstvom. brani ga cigo. bice tu jos svega. kazem vam ja.

Mala Matza  - Page 9 1619348112 divan materijal za trojme...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 9 Empty Re: Mala Matza

Postaj  sarita 30.06.19 6:26

da. al mislim da je i to ofucano vec odavno. treba znat stat.
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 9 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Gost 30.06.19 6:31

sarita je napisao/la:da. al mislim da je i to ofucano vec odavno. treba znat stat.

Treba se zezat, smijeh je ljekovit...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 9 Empty Re: Mala Matza

Postaj  sarita 30.06.19 6:34

slazem se.
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 9 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Gost 30.06.19 6:37

sarita je napisao/la:inace pipi je po mojoj procjeni u ranim do srednjim 60tim. a inace sam iznenadjena njegovim i ciginim bezbelstvom. brani ga cigo. bice tu jos svega. kazem vam ja.

Ma to ti je stara ljubav od kako sam ga uvatijo u bamijama,,dobro pushi:Mala Matza  - Page 9 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 9 Empty Re: Mala Matza

Postaj  sarita 30.06.19 6:50

a ne znam ja ko kome pusi. neka to ostane izmedju vas.
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 9 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Gost 30.06.19 6:53

sarita je napisao/la:a ne znam ja ko kome pusi. neka to ostane izmedju vas.

Ma jasno je ko kome, jer Cigo uviek laže   Mala Matza  - Page 9 1619348112 Mala Matza  - Page 9 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 9 Empty Re: Mala Matza

Postaj  sarita 30.06.19 6:56

da, da. istina
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 9 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Gost 30.06.19 7:00

sarita je napisao/la:da, da. istina

Nabijem vas obadvije..na zalfiju:Mala Matza  - Page 9 684758713)Odo ja njonjat...treba se dici rano...poso zove..:Mala Matza  - Page 9 1619348112)Ajd ..chitam vas kad se digne(M)...ko urbica uz kavicu:Mala Matza  - Page 9 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 9 Empty Re: Mala Matza

Postaj  sarita 30.06.19 7:02

ajde laku noc. opalim i ja tebe onom zarom po batinicetni
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 9 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 9 / 25. Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 17 ... 25  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.