kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mala Matza

Stranica 2 / 25. Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

Go down

Mala Matza  - Page 2 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Lena 13.06.19 9:32

blitwa je napisao/la:antiši sve najbolje i za ovaj roćkas...
Mala Matza  - Page 2 1523192931  koliko je godina skupijo...najstariji član bilo koje foruma...ikad!!!

Ali danas mu je imendan!!!!

To mu možete čestiti....malo uzrupiram Mjacinu themu  Mala Matza  - Page 2 3384354616
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 2 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Gost 13.06.19 10:06

blitwa je napisao/la:antiši sve najbolje i za ovaj roćkas...

Pa dobro ste se ti i Pop setili! Coveku vec dva meseca niko nije cestitao rodjendan, pa nema smisla...

I od mene Antisi sve najbolje za imendan i rodjendan i tako to... Mala Matza  - Page 2 684758713

A Maci danas zelim da ostane ista kao sto je i bila, jer je ovakva bas taman!
Procitah na wajteru o Glisti, pa se setih Mace iz tog perioda dok je Glista skakala po meni. Znaci, hrabrost i postenje. Taka je nasa Big Pussi!
Silna si bila, Maco. Orden da dobijes. /fale mi smajlici/

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 2 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Gost 13.06.19 14:33

cat_claw je napisao/la:
blitwa je napisao/la:antiši sve najbolje i za ovaj roćkas...

Pa dobro ste se ti i Pop setili! Coveku vec dva meseca niko nije cestitao rodjendan, pa nema smisla...

I od mene Antisi sve najbolje za imendan i rodjendan i tako to... Mala Matza  - Page 2 684758713

A Maci danas zelim da ostane ista kao sto je i bila, jer je ovakva bas taman!
Procitah na wajteru o Glisti, pa se setih Mace iz tog perioda dok je Glista skakala po meni. Znaci, hrabrost i postenje. Taka je nasa Big Pussi!
Silna si bila, Maco. Orden da dobijes. /fale mi smajlici/

Niko ne sme da te bije jer cu da sednem na nj.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 2 Empty Re: Mala Matza

Postaj  urbanstyle 13.06.19 14:36

Vel'ka Maca je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:
blitwa je napisao/la:antiši sve najbolje i za ovaj roćkas...

Pa dobro ste se ti i Pop setili! Coveku vec dva meseca niko nije cestitao rodjendan, pa nema smisla...

I od mene Antisi sve najbolje za imendan i rodjendan i tako to... Mala Matza  - Page 2 684758713

A Maci danas zelim da ostane ista kao sto je i bila, jer je ovakva bas taman!
Procitah na wajteru o Glisti, pa se setih Mace iz tog perioda dok je Glista skakala po meni. Znaci, hrabrost i postenje. Taka je nasa Big Pussi!
Silna si bila, Maco. Orden da dobijes. /fale mi smajlici/

Niko ne sme da te bije jer cu da sednem na nj.
Mala Matza  - Page 2 1523192931 Mala Matza  - Page 2 1523192931
urbanstyle
urbanstyle

Broj postova : 192
Join date : 12.06.2019
Lokacija : kroz smrdečac 5A

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 2 Empty Re: Mala Matza

Postaj  blitwa 13.06.19 17:59

Lena je napisao/la:
blitwa je napisao/la:antiši sve najbolje i za ovaj roćkas...
Mala Matza  - Page 2 1523192931  koliko je godina skupijo...najstariji član bilo koje foruma...ikad!!!

Ali danas mu je imendan!!!!

To mu možete čestiti....malo uzrupiram Mjacinu themu  Mala Matza  - Page 2 3384354616
ma dok to postane macina tema proći će još koji imendan i roćkas...  Mala Matza  - Page 2 1619348112
daklem, antiši sretan imendan... a usput mu čestit i rođendan...  Mala Matza  - Page 2 11484130

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 2 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Gost 13.06.19 22:37

zingaro je napisao/la:
Tomica je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Tomica je napisao/la:Ne volim preuranjeno cestitanje. Praznovjerna sam po tom pitanju Mala Matza  - Page 2 684758713 pa cu sljedeci ponedjeljak mahnuti Maci i tako to.

Konachno i ti si postala chovjek,,,a ja sam uvijek mislijo da si vanzemaljatz,,I ja imam takve gluposti u glavi,,,no kad me ponese misao i zajebancija,,onda me boli briga..

De opricaj! : p

A joj,,do 3 godine nisam rekao ni jednu rijech,,,a onda sam baki Ruzi izdiktiro cijelu rechenicu,,svi su ostali u shoku....od tada volim ljude shokirati :Mala Matza  - Page 2 1619348112)kupovali me chokoladicama  ,,keksicima,,,raznim kolachicima,,,bili strpljivi i trenirali me,,,tako prichaju,,,a mene bolila ona stvar,,,ja po svome,,,taki sam i danas,,,zato jako kuzim mog unuka koji je isti po tom pitanju,,a vec mu skoro tri godine,,Kad progovori znam da nitko od njega nece  moci doci do rijechi,,,taki sam i ja,,,ali kad zashutim,,,e onda mosh bagerom vaditi rijech iz mene,,,Sada sam u fazi cutanja,,,javim ti kad se odluchim na brbljanje:Mala Matza  - Page 2 1619348112

Aha. Dobro. Onda cemo kao Clarice i Hannibal - Quid pro quo.

Okej, ja se bojim da cu se jedno jutro probuditi s razrokim ocima. Zato uvijek nakon umivanja, a tijekom pranja zuba, pazljivo motrim je li se nesto pomjerilo tijekom noci...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 2 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Gost 14.06.19 5:44

Draga Matzo,
i ja ti ranije šaljem rođendansku čestitku!
Sretna i vesela bila! Mala Matza  - Page 2 1521376178

Mala Matza  - Page 2 Sundancer-247x300

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 2 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Gost 14.06.19 11:32

magdalenica je napisao/la:
Draga Matzo,
i ja ti ranije šaljem rođendansku čestitku!
Sretna i vesela bila! Mala Matza  - Page 2 1521376178

Mala Matza  - Page 2 Sundancer-247x300


upravo sam ti jedan plié izvela u znak zahvalnosti Mala Matza  - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 2 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Gost 15.06.19 5:09

Tomica je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Tomica je napisao/la:
zingaro je napisao/la:

Konachno i ti si postala chovjek,,,a ja sam uvijek mislijo da si vanzemaljatz,,I ja imam takve gluposti u glavi,,,no kad me ponese misao i zajebancija,,onda me boli briga..

De opricaj! : p

A joj,,do 3 godine nisam rekao ni jednu rijech,,,a onda sam baki Ruzi izdiktiro cijelu rechenicu,,svi su ostali u shoku....od tada volim ljude shokirati :Mala Matza  - Page 2 1619348112)kupovali me chokoladicama  ,,keksicima,,,raznim kolachicima,,,bili strpljivi i trenirali me,,,tako prichaju,,,a mene bolila ona stvar,,,ja po svome,,,taki sam i danas,,,zato jako kuzim mog unuka koji je isti po tom pitanju,,a vec mu skoro tri godine,,Kad progovori znam da nitko od njega nece  moci doci do rijechi,,,taki sam i ja,,,ali kad zashutim,,,e onda mosh bagerom vaditi rijech iz mene,,,Sada sam u fazi cutanja,,,javim ti kad se odluchim na brbljanje:Mala Matza  - Page 2 1619348112

Aha. Dobro. Onda cemo kao Clarice i Hannibal - Quid pro quo.

Okej, ja se bojim da cu se jedno jutro probuditi s razrokim ocima. Zato uvijek nakon umivanja, a tijekom pranja zuba, pazljivo motrim je li se nesto pomjerilo tijekom noci...

Ma jebetise ..stavi ochi u chashu ...a zube na chelo ...mjesto prshuta...Stari Latini su bili pravo praktichni,,,ruka ruku mije a dvije obadvije,,,kad malo bolje pogledash ,,,nisht se nije promijenilo ko onaj arhimedov zakon,,koliko ispraznish toliko ce ti se ulit::Mala Matza  - Page 2 1619348112
Nekad bi prichao danima,,,a onda me ulovi cutanje godinama,,,i tako to kod mene funkcijonira....treba me ulovit kad sam u fazi popizditisa...e onda se chudim sam sebi odakle iskopavam te rijechi:Mala Matza  - Page 2 684758713)Nisam bio losh u osnovnoj..profesor Mato mi prognoziro veliku buducnost ali kao i obchno kad se od mene neshto ochekuje ja zajebem do daske,,,tak da Mato zna,,dobijo bi keca iz slobodnog sastava i smrknuto ...sjedi gade mali...Kako vrijeme prolazi sve se vishe cuti..Jebo te po obimu napisatog na forumu mogu tochno odrediti godine raznim likovima,,:Mala Matza  - Page 2 1619348112) Evo jedna prelijepa pjesmica iz djechijih usta,,,Kako je prelijepo biti dijete,,bez ichijih upliva,,ali isto tako je to teret u godinama koje naberemo na ramenima,,Trostruki teret...kako onomad napisa Tin Ujevic,,,Kako je teshko biti>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> itd.

https://www.youtube.com/watch?v=s9PQ7qPkluM


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 2 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Gost 15.06.19 5:50

zingaro je napisao/la:
Tomica je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Tomica je napisao/la:

De opricaj! : p

A joj,,do 3 godine nisam rekao ni jednu rijech,,,a onda sam baki Ruzi izdiktiro cijelu rechenicu,,svi su ostali u shoku....od tada volim ljude shokirati :Mala Matza  - Page 2 1619348112)kupovali me chokoladicama  ,,keksicima,,,raznim kolachicima,,,bili strpljivi i trenirali me,,,tako prichaju,,,a mene bolila ona stvar,,,ja po svome,,,taki sam i danas,,,zato jako kuzim mog unuka koji je isti po tom pitanju,,a vec mu skoro tri godine,,Kad progovori znam da nitko od njega nece  moci doci do rijechi,,,taki sam i ja,,,ali kad zashutim,,,e onda mosh bagerom vaditi rijech iz mene,,,Sada sam u fazi cutanja,,,javim ti kad se odluchim na brbljanje:Mala Matza  - Page 2 1619348112

Aha. Dobro. Onda cemo kao Clarice i Hannibal - Quid pro quo.

Okej, ja se bojim da cu se jedno jutro probuditi s razrokim ocima. Zato uvijek nakon umivanja, a tijekom pranja zuba, pazljivo motrim je li se nesto pomjerilo tijekom noci...

Ma jebetise ..stavi ochi u chashu ...a zube na chelo ...mjesto prshuta...Stari Latini su bili pravo praktichni,,,ruka ruku mije a dvije obadvije,,,kad malo bolje pogledash ,,,nisht se nije promijenilo ko onaj arhimedov zakon,,koliko ispraznish toliko ce ti se ulit::Mala Matza  - Page 2 1619348112
Nekad bi prichao danima,,,a onda me ulovi cutanje godinama,,,i tako to kod mene funkcijonira....treba me ulovit kad sam u fazi popizditisa...e onda se chudim sam sebi odakle iskopavam te rijechi:Mala Matza  - Page 2 684758713)Nisam bio losh u osnovnoj..profesor Mato mi prognoziro veliku buducnost ali kao i obchno kad se od mene neshto ochekuje ja zajebem do daske,,,tak da Mato zna,,dobijo bi keca iz slobodnog sastava i smrknuto ...sjedi gade mali...Kako vrijeme prolazi sve se vishe cuti..Jebo te po obimu napisatog na forumu mogu tochno odrediti godine raznim likovima,,:Mala Matza  - Page 2 1619348112) Evo jedna prelijepa pjesmica iz djechijih usta,,,Kako je prelijepo biti dijete,,bez ichijih upliva,,ali isto tako je to teret u godinama koje naberemo na ramenima,,Trostruki teret...kako onomad napisa Tin Ujevic,,,Kako je teshko biti>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> itd.

https://www.youtube.com/watch?v=s9PQ7qPkluM

https://www.youtube.com/watch?v=QJjSEGOOOcc

https://www.youtube.com/watch?v=BJKYjXe6ACE

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 2 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Gost 15.06.19 6:45

Tomica je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Tomica je napisao/la:
zingaro je napisao/la:

Konachno i ti si postala chovjek,,,a ja sam uvijek mislijo da si vanzemaljatz,,I ja imam takve gluposti u glavi,,,no kad me ponese misao i zajebancija,,onda me boli briga..

De opricaj! : p

A joj,,do 3 godine nisam rekao ni jednu rijech,,,a onda sam baki Ruzi izdiktiro cijelu rechenicu,,svi su ostali u shoku....od tada volim ljude shokirati :Mala Matza  - Page 2 1619348112)kupovali me chokoladicama  ,,keksicima,,,raznim kolachicima,,,bili strpljivi i trenirali me,,,tako prichaju,,,a mene bolila ona stvar,,,ja po svome,,,taki sam i danas,,,zato jako kuzim mog unuka koji je isti po tom pitanju,,a vec mu skoro tri godine,,Kad progovori znam da nitko od njega nece  moci doci do rijechi,,,taki sam i ja,,,ali kad zashutim,,,e onda mosh bagerom vaditi rijech iz mene,,,Sada sam u fazi cutanja,,,javim ti kad se odluchim na brbljanje:Mala Matza  - Page 2 1619348112

Aha. Dobro. Onda cemo kao Clarice i Hannibal - Quid pro quo.

Okej, ja se bojim da cu se jedno jutro probuditi s razrokim ocima. Zato uvijek nakon umivanja, a tijekom pranja zuba, pazljivo motrim je li se nesto pomjerilo tijekom noci...


https://www.youtube.com/watch?v=beMkO0QNDyU


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 2 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Gost 16.06.19 13:07

Vel'ka Maca je napisao/la:

Niko ne sme da te bije jer cu da sednem na nj.

Blesaco... :-)))

Jos samo danas i sutra! :-))

Mala Matza  - Page 2 4106a510

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 2 Empty Re: Mala Matza

Postaj  sarita 16.06.19 14:02

zingaro je napisao/la:
Tomica je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Tomica je napisao/la:

De opricaj! : p

A joj,,do 3 godine nisam rekao ni jednu rijech,,,a onda sam baki Ruzi izdiktiro cijelu rechenicu,,svi su ostali u shoku....od tada volim ljude shokirati :Mala Matza  - Page 2 1619348112)kupovali me chokoladicama  ,,keksicima,,,raznim kolachicima,,,bili strpljivi i trenirali me,,,tako prichaju,,,a mene bolila ona stvar,,,ja po svome,,,taki sam i danas,,,zato jako kuzim mog unuka koji je isti po tom pitanju,,a vec mu skoro tri godine,,Kad progovori znam da nitko od njega nece  moci doci do rijechi,,,taki sam i ja,,,ali kad zashutim,,,e onda mosh bagerom vaditi rijech iz mene,,,Sada sam u fazi cutanja,,,javim ti kad se odluchim na brbljanje:Mala Matza  - Page 2 1619348112

Aha. Dobro. Onda cemo kao Clarice i Hannibal - Quid pro quo.

Okej, ja se bojim da cu se jedno jutro probuditi s razrokim ocima. Zato uvijek nakon umivanja, a tijekom pranja zuba, pazljivo motrim je li se nesto pomjerilo tijekom noci...


https://www.youtube.com/watch?v=beMkO0QNDyU



AWE = najljepsa engleska rijec za nesto strasno i zadivljujuce u isto vrijeme
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 2 Empty Re: Mala Matza

Postaj  sarita 16.06.19 14:04

draga maco, sa malim zakasnjenjem zelim ti sretan rodjendan, puno zdravlja i srece u svemu.
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 2 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Lena 16.06.19 14:06

sarita je napisao/la:draga maco, sa malim zakasnjenjem zelim ti sretan rodjendan, puno zdravlja i srece u svemu.

Zapravo nisi zakasnila jer je Mjaci rođendan sutra....tako da si i ti uranila Mala Matza  - Page 2 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 2 Empty Re: Mala Matza

Postaj  sarita 16.06.19 14:23

a super onda. nesto sam pomijesala.
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 2 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Gost 17.06.19 0:50

Danas je i Trampu rockas...stalno mi shalju neke invinitejsen kao fol platit ce mi sve,,avijon..smjestaj ..klopicu..chak cu se i slikati sa njim..samo da uplatim makar $10.00..E reko jesi nasho crkvu gdjesh se bogu molit..Prije bi dao na kurve nego nekom politicharu...kurva barem odradi svoj posao a politichar ne...
Matzo...dobro ti'utro nadam se da nisi previshe cugala i da cesh biti spremna za POSO:Mala Matza  - Page 2 1619348112 Evo jedna prigodna prava..za rockas,,
https://www.youtube.com/watch?v=qSF5NRoMey0

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 2 Empty Re: Mala Matza

Postaj  pizda 17.06.19 1:50

sretan rodjendan povelikoj maci Mala Matza  - Page 2 684758713 Mala Matza  - Page 2 3712670000 Mala Matza  - Page 2 3827645783 Mala Matza  - Page 2 1040131347
Umjesto poklona, obradovat ce te vijest da se forumima prosirilo kako te Pop jebo. Svi pricaju...Mala Matza  - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 2 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Gost 17.06.19 5:41

sarita je napisao/la:draga maco, sa malim zakasnjenjem zelim ti sretan rodjendan, puno zdravlja i srece u svemu.

Hvala sarita, eto tebe upravo na vrijeme. I to je dobitna kombinacija - zdravlje i sreca Mala Matza  - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 2 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Gost 17.06.19 5:44

zingaro je napisao/la:Danas je i Trampu rockas...stalno mi shalju neke invinitejsen kao fol platit ce mi sve,,avijon..smjestaj ..klopicu..chak cu se i slikati sa njim..samo da uplatim makar $10.00..E reko jesi nasho crkvu gdjesh se bogu molit..Prije bi dao na kurve nego nekom politicharu...kurva barem odradi svoj posao a politichar ne...
Matzo...dobro ti'utro nadam se da nisi previshe cugala i da cesh biti spremna za POSO:Mala Matza  - Page 2 1619348112 Evo jedna prigodna prava..za rockas,,
https://www.youtube.com/watch?v=qSF5NRoMey0
Fala miskitza. Trump je 14.6.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 2 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Gost 17.06.19 5:49

pizda je napisao/la:sretan rodjendan povelikoj maci Mala Matza  - Page 2 684758713 Mala Matza  - Page 2 3712670000 Mala Matza  - Page 2 3827645783 Mala Matza  - Page 2 1040131347
Umjesto poklona, obradovat ce te vijest da se forumima prosirilo kako te Pop jebo. Svi pricaju...Mala Matza  - Page 2 684758713
Fala broju jedan.
Kads mo kod poklona- vidis kako si ti ekipi zamazao oci, drzis sliku iz djetinjstva na avataru, ne nalazis se ni sa kim i ne bu tebe niko jebal... ali propustas zivot ne dajuci se nikome... izadji mali  Mala Matza  - Page 2 11484130

A kaj se foruma tice, za dobrim se konjem prasina dize. U ovom slucaju za popom jer ja boljeg ljubavnika u zivotu ne imah  Mala Matza  - Page 2 1523192931.
Btw - pope, hocemo im odat tajnu? Ajde, danasmi je rockas pa da pocastim ljude - pop je ustvari moj bivsi muz (i ne, nezove se jose andres  Mala Matza  - Page 2 11484130). Zato smo se i nasli nedavno opet urijeci, bas oko mog postupka... sto je vodilo i do promjene prezimena. Pope, uvijek cu te voljeti  Mala Matza  - Page 2 43183438

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 2 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Gost 17.06.19 5:55

U subotu je bil party. U 22.30 mi je vec policija bila na vratima... njih dva zajedno nisu imali 35 godina... na majcino mlijeko jos mirisase, a u grotlu od stana - 12 baba... klinci, predstavnici organa reda su krepavali od smijeha, izljubili me, iscestavali rodjendan... i tako mi je zao sto mi mozak radi sa zakasnjenjem pa se naknadno sjeti da sam im trebala reci - izvolite momci, stanga vas ceka  Mala Matza  - Page 2 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 2 Empty Re: Mala Matza

Postaj  sarita 17.06.19 5:58

ajme, maco, al me nasmija. je l se salis s nama?
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 2 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Gost 17.06.19 7:30

sarita je napisao/la:ajme, maco, al me nasmija. je l se salis s nama?

Matza se nikad ne shali,,ona zna chak gdje Jadrasnko more izvire..eto pitaj je ako meni ne vjerujesh?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 2 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Gost 17.06.19 7:53

Vel'ka Maca je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Danas je i Trampu rockas...stalno mi shalju neke invinitejsen kao fol platit ce mi sve,,avijon..smjestaj ..klopicu..chak cu se i slikati sa njim..samo da uplatim makar $10.00..E reko jesi nasho crkvu gdjesh se bogu molit..Prije bi dao na kurve nego nekom politicharu...kurva barem odradi svoj posao a politichar ne...
Matzo...dobro ti'utro nadam se da nisi previshe cugala i da cesh biti spremna za POSO:Mala Matza  - Page 2 1619348112 Evo jedna prigodna prava..za rockas,,
https://www.youtube.com/watch?v=qSF5NRoMey0
Fala miskitza. Trump je 14.6.

Xi Jinping
General Secretary of the Communist Party of China
Image result for Xi Jinping
DescriptionXi Jinping is a Chinese politician serving as general secretary of the Communist Party of China, President of the People's Republic of China, and chairman of the Central Military Commission. Wikipedia
Born: June 15, 1953 (age 66 years), Beijing, China



Donald Trump
45th U.S. President
Image result for donald tramp
donaldjtrump.com
DescriptionDonald John Trump is the 45th and current president of the United States. Before entering politics, he was a businessman and television personality. Trump was born and raised in the New York City borough of Queens and received an economics degree from the Wharton School. Wikipedia
Born: June 14, 1946 (age 73 years), Jamaica Hospital Medical Center, New York, NY


Vladimir Putin
Russian President
Image result for putin
DescriptionVladimir Vladimirovich Putin is a Russian politician and former intelligence officer serving as President of Russia since 2012, previously holding the position from 2000 until 2008. In between his presidential terms, he was also the Prime Minister of Russia under his close associate Dmitry Medvedev. Wikipedia
Born: October 7, 1952 (age 66 years), Saint Petersburg, Russia


SVE NEKI ZRACHNI ZNAKOVI....khm,,bash chudno,,ali dobro je,,,dogovorit ce se:Mala Matza  - Page 2 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 2 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 25. Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.