kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mala Matza

Stranica 20 / 25. Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 25  Next

Go down

Mala Matza  - Page 20 Empty Re: Mala Matza

Postaj  besposlenpop 19.04.21 10:25

Mala Matza  - Page 20 Shutterstock_1834094695

_________________
Mala Matza  - Page 20 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 20 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Gost 19.04.21 11:38

ma vid kak sam raskolačila okice? budno prati(m) i malo si povraćam u usta(šca)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 20 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Gost 19.04.21 11:58

the end je napisao/la:ma vid kak sam raskolačila okice? budno prati(m) i malo si povraćam u usta(šca)

povraćanje rada:

Abdulah Sidran: ZABORAVITI ITAKU


Vratiti se na Itaku
Nesalomiva je
Tvoja nakana
A prepreke
Na putu do nje
Takve
Da te svaka može
Požderati
U trenu
Zato
Da bi se na nju vratio
Moraš ponekad
Zaboraviti
Itaku





grow a pair, majkumujebem!  Mala Matza  - Page 20 3199090467 Mala Matza  - Page 20 3145573491 Mala Matza  - Page 20 56160669 Mala Matza  - Page 20 420980368

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 20 Empty Re: Mala Matza

Postaj  besposlenpop 27.04.21 9:02

Mala Matza  - Page 20 F7c083cdb7

_________________
Mala Matza  - Page 20 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 20 Empty Re: Mala Matza

Postaj  besposlenpop 02.05.21 1:26

Mala Matza  - Page 20 118225937_1611891598984326_1195338307190097001_o

_________________
Mala Matza  - Page 20 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 20 Empty Re: Mala Matza

Postaj  besposlenpop 02.05.21 1:28

Mala Matza  - Page 20 117355064_1596885110484975_9059195856721322798_n

_________________
Mala Matza  - Page 20 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 20 Empty Re: Mala Matza

Postaj  besposlenpop 02.05.21 1:28

Mala Matza  - Page 20 12-3

_________________
Mala Matza  - Page 20 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 20 Empty Re: Mala Matza

Postaj  besposlenpop 16.05.21 13:18

Mala Matza  - Page 20 85908809

_________________
Mala Matza  - Page 20 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 20 Empty Re: Mala Matza

Postaj  pizda 24.05.21 0:19

pasja maca...

Mala Matza  - Page 20 Lisica
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 20 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Gost 24.05.21 14:49

Awić 😍 slatka je... ko ti 🥰🤭

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 20 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Gost 16.06.21 14:42

pizda je napisao/la:evo ona strasljiva za big pussy. Maco zamisli da navecer ides pored hartere, pogledas naljevo i vidis spodobu koja te snima. Ti uplasenim i tankim glasicem "ko je to, ko je to...?" A odgovor "i'm your stalker you bitch". Jebote, prasila bi da te ne bi ni Husejin Bolt stigao... Mala Matza  - Page 20 1523192931

Mala Matza  - Page 20 Forum2

Nego kato, davaj photos, ko nas sexy pimpek, da vidimo mi to super izgledanje... fotos ili se nije desilo Mala Matza  - Page 20 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 20 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Gost 16.06.21 15:02

pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:

Pa zar se josh nose kod vas te pederushe torbice..Kako je to meni smijeshno za popizdit..Bog te jebo izgleda mi da je Katica visha od tebe..mogli bi pod krevetom stojat zajedno..

nije pederusa ali me svejedno zanima u cemu na Floridi drze novcanike, mobitele, cigarete...Mala Matza  - Page 20 684758713 Mora da imate torbe ko modni macak Mala Matza  - Page 20 684758713.
Nie Kate visa, kod mene 1,83/80. Kod tebe, obratno... Mala Matza  - Page 20 1523192931
Ahahaha... koja temitza... di je tzigo iz teslica?!?  Mala Matza  - Page 20 167558484

Kad smo kod dimenzija... moram skromno priznati da u zivotu nisam bila s tipom koji je bio tezi od mene  Mala Matza  - Page 20 1619348112 Mala Matza  - Page 20 1619348112 Mala Matza  - Page 20 1619348112
Jes, bilo nekih kratkih proplamsaja, al uglavnom sam ja tezila vise... kako u kilama, tako i u ostalim kategorijama... 

A zao mi sto katici nisam uzvratila s onim sexy fotosom... ono kad se fotkala u donjem rublju na krevetu... bas sam bila od volje da slozim zajebanciju i odradim isti sešn samo sa 120 kila... ali nije me imao tko fotkat a niti ogledala na strateskoj poziciji...


Mogla bih sade, ali nije vise tolika fora sa 90... mislim je, ali ne kao sa 120. A i dalje me nema tko fotkati...
Odlicna mi je celeste barber (ili slicno)  koja radi sprdnje na tu foru... original kadar ide sa neodoljivom crnom panterom, naomi cambell, a onda ona snimi slicnu scenu sa svojim ljudskim tijelom velicine 42/44. Oooodlicna mi je Mala Matza  - Page 20 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 20 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Cat_ 17.06.21 13:34

Krmaco, ti ako si bolesna, pa ne znas sta pises i sta radis, ja nisam. Nikada se nisam kacila u donjem rublju. To si radila ti. Kod mene se radilo o slici sa odmora iz hotelske sobe u sorcu i svilenoj bluzi.

Bez problema cu te prijaviti gde god treba, pa i kontaktirati tvoje roditelje.
To sto si ti debela stvarno nije moj problem, pa mi ne prosipaj ljubomoru.
Sjasi.


Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 20 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Gost 17.06.21 16:15

Cat_ je napisao/la:Krmaco, ti ako si bolesna, pa ne znas sta pises i sta radis, ja nisam. Nikada se nisam kacila u donjem rublju. To si radila ti. Kod mene se radilo o slici sa odmora iz hotelske sobe u sorcu i svilenoj bluzi.

Bez problema cu te prijaviti gde god treba, pa i kontaktirati tvoje roditelje.
To sto si ti debela stvarno nije moj problem, pa mi ne prosipaj ljubomoru.
Sjasi.



Verujem da si bila isprovocirana. Verujem da sam ti i tada digla zivac, verovatno si si protumac8la neki moj krivi ponasaj prema nasemu pizdi koji nam je svima idol, verujem, verujem... ali imamo i svedoke... ja ti kazem maco da se taj "kompletic" lako nadje na odelu donjega vesa... jeste, bilo je sa godisnjeg odmora i jeste bilo je u sobi i jeste bilo je na krevetu... a ti sad mozes da s3 pravdas i vadis. Nije ti prvi put... naletela sam i na temu iz 2012. taman negde u letnje vreme kad sam se samoubijala, i tada si kacila nogice... maco, ne krivim te, ali mi bre ne lezis. I toeto.

A sta se tice druga pizde, verujem da se nagledao i boljih telesa i primamljivijih ponuda dobivao od strana raznoraznih obozavateljki... najmanje forumskih Mala Matza  - Page 20 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 20 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Gost 17.06.21 16:30

I jos nesto da ti kaz3m, imamo svedoke koji su bili frapirani tvojim potezom. Rekli su da su prvo pali na guzicu kad sam ja sebe slikala u majci na bretelice i pumpericama (tako mozemo nazvati moje donje rublje) i sa 120 kg i u balerinskoj pozi, a drugi istovjetni sok su dozivjeli nakon tvog fotosa. Zato nemoj mala oci da mazes. S 5im da ja svoju fotku nisam pobrisala Mala Matza  - Page 20 3015220106

I jos nesto - onaj ko se pali na mene, ne moze s3 paliti na t3be pa da smo sestre bliznakinje jer su nam ponasaji, karakteri, duh i dusa dijamtralno suprotni. I zaista mi nisi lijepa, ali ljepota je ionako u oku promatraca. Znas tko je bio jebeno lijep, odnosno lijepa. Glista je bila prekrasna zena. I milijardu puta je zanimljivija od tebe.

I jos sam imala nesto pod tri, ali sam zaboravila... ako se sjetim, nadopisem. Kiss

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 20 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Cat_ 17.06.21 16:51

Feta-strumph je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:Krmaco, ti ako si bolesna, pa ne znas sta pises i sta radis, ja nisam. Nikada se nisam kacila u donjem rublju. To si radila ti. Kod mene se radilo o slici sa odmora iz hotelske sobe u sorcu i svilenoj bluzi.

Bez problema cu te prijaviti gde god treba, pa i kontaktirati tvoje roditelje.
To sto si ti debela stvarno nije moj problem, pa mi ne prosipaj ljubomoru.
Sjasi.



Verujem da si bila isprovocirana. Verujem da sam ti i tada digla zivac, verovatno si si protumac8la neki moj krivi ponasaj prema nasemu pizdi koji nam je svima idol, verujem, verujem... ali imamo i svedoke... ja ti kazem maco da se taj "kompletic" lako nadje na odelu donjega vesa... jeste, bilo je sa godisnjeg odmora i jeste bilo je u sobi i jeste bilo je na krevetu... a ti sad mozes da s3 pravdas i vadis. Nije ti prvi put... naletela sam i na temu iz 2012. taman negde u letnje vreme kad sam se samoubijala, i tada si kacila nogice... maco, ne krivim te, ali mi bre ne lezis. I toeto.

A sta se tice druga pizde, verujem da se nagledao i boljih telesa i primamljivijih ponuda dobivao od strana raznoraznih obozavateljki... najmanje forumskih Mala Matza  - Page 20 684758713


Psihicki bolesnoj osobi se ne mislim pravdati, jer govorim istinu, vec cu uraditi ono sto sam obecala.
Nisam lenja i nece mi biti tesko.
To je ono glavno.

Drugo, ovde si se pojavila nosena paranojom da je Glistin Mubarak tvoj „muskarac“, neko koga si proganjala verovatno jos i gore nego sto proganjas Pipija. Neko, ni kriv ni duzan, samo je imao losu srecu da naidje na tebe. Ko zna koliko mu je trebalo truda i pomoci raznih ustanova da te skloni od sebe. Njega si ovde kasnije iskoristila kao alibi za svoje ludilo i okrenula pricu.

Ti si poremecena i paranoidna i prava je steta sto si zaposela ovo mesto.
Agresivna si, napadna i DOSADNA. Ali valjda nemas gde da „zivis“, ni sta da radis, pa bez ikakvog cilja i kraja zivis svoje ludilo na forumu narcisoidno seruci o samoj sebi. I Pipiju, naravno.
Ali ne dopire ovo nista do tebe, znam ja to.
Otisao ti je mozak do djavola.

Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 20 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Gost 17.06.21 16:56

Sjetila sam se sta je bilo pod tri - procitala sam jucer tvoj pomirljivi ton i procitala sam o napaljenom glupanu koji joj je slomio nozice i blabla... ali svejedno sam se odlucila za ovaj pristup sto ne znaci da ti nije "oprosteno" Mala Matza  - Page 20 1523192931 samo znaci da si procitana. Pravo.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 20 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Gost 17.06.21 17:01

Cat_ je napisao/la:
Feta-strumph je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:Krmaco, ti ako si bolesna, pa ne znas sta pises i sta radis, ja nisam. Nikada se nisam kacila u donjem rublju. To si radila ti. Kod mene se radilo o slici sa odmora iz hotelske sobe u sorcu i svilenoj bluzi.

Bez problema cu te prijaviti gde god treba, pa i kontaktirati tvoje roditelje.
To sto si ti debela stvarno nije moj problem, pa mi ne prosipaj ljubomoru.
Sjasi.



Verujem da si bila isprovocirana. Verujem da sam ti i tada digla zivac, verovatno si si protumac8la neki moj krivi ponasaj prema nasemu pizdi koji nam je svima idol, verujem, verujem... ali imamo i svedoke... ja ti kazem maco da se taj "kompletic" lako nadje na odelu donjega vesa... jeste, bilo je sa godisnjeg odmora i jeste bilo je u sobi i jeste bilo je na krevetu... a ti sad mozes da s3 pravdas i vadis. Nije ti prvi put... naletela sam i na temu iz 2012. taman negde u letnje vreme kad sam se samoubijala, i tada si kacila nogice... maco, ne krivim te, ali mi bre ne lezis. I toeto.

A sta se tice druga pizde, verujem da se nagledao i boljih telesa i primamljivijih ponuda dobivao od strana raznoraznih obozavateljki... najmanje forumskih Mala Matza  - Page 20 684758713


Psihicki bolesnoj osobi se ne mislim pravdati, jer govorim istinu, vec cu uraditi ono sto sam obecala.
Nisam lenja i nece mi biti tesko.
To je ono glavno.

Drugo, ovde si se pojavila nosena paranojom da je Glistin Mubarak tvoj „muskarac“, neko koga si proganjala verovatno jos i gore nego sto proganjas Pipija. Neko, ni kriv ni duzan, samo je imao losu srecu da naidje na tebe. Ko zna koliko mu je trebalo truda i pomoci raznih ustanova da te skloni od sebe. Njega si ovde kasnije iskoristila kao alibi za svoje ludilo i okrenula pricu.

Ti si poremecena i paranoidna i prava je steta sto si zaposela ovo mesto.
Agresivna si, napadna i DOSADNA. Ali valjda nemas gde da „zivis“, ni sta da radis, pa bez ikakvog cilja i kraja zivis svoje ludilo na forumu narcisoidno seruci o samoj sebi. I Pipiju, naravno.
Ali ne dopire ovo nista do tebe, znam ja to.
Otisao ti je mozak do djavola.

Ma dobro dete... ajde... pa sta nismo pricu o mubaraku vec razradili. Izmislila sam da sam dosla na forum brijuc da je mubarak moj cijelozivotni stalker iz svih internetskih prica. Morala sam imati neku pricu za ulijetanje. Pa nisam mogla doc na forum i rec - zaklela sam se da necu umrijet prije nego sto probam upoznati pizdu. Tada nisam znala sto sada znam...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 20 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Cat_ 17.06.21 17:16

Feta-strumph je napisao/la:Sjetila sam se sta je bilo pod tri - procitala sam jucer tvoj pomirljivi ton i procitala sam o napaljenom glupanu koji joj je slomio nozice i blabla... ali svejedno sam se odlucila za ovaj pristup sto ne znaci da ti nije "oprosteno" Mala Matza  - Page 20 1523192931 samo znaci da si procitana. Pravo.


A tu si? Mala Matza  - Page 20 684758713 Mala Matza  - Page 20 684758713
Moze. Mala Matza  - Page 20 684758713 Mala Matza  - Page 20 684758713
Do 19h, pa trcanje 5km + fitnes.
Je l mozes ti da potrcis? Da, recimo, pretecis bar 100m? Dobro bi ti doslo da malo poradis na fizickom zdravlju, ako vec neces na psihickom.

Ti nista ne mozes procitati, jer to nisi u stanju. Samo me zasmejavas pricama o inteligenciji. To je mozda bilo nekada tako. Pomesano sa seljaklukom prve klase. Sada imas samo razvijene i nadprosecne psihicke poremecaje, razne, i veliku guzvu u glavi.

Ne oprastaj mi nista, lazna macko, jer necu ni ja tebi nista „oprastati“. Mala Matza  - Page 20 684758713 Mala Matza  - Page 20 684758713 Nisi mi ni rod ni broj. Mala Matza  - Page 20 684758713 Mala Matza  - Page 20 684758713


Zadnja promjena: Cat_; 17.06.21 17:24; ukupno mijenjano 1 put.
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 20 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Cat_ 17.06.21 17:23

Jos stoji post u kojem pises kako su „njega“ svi zalili, svi tesili, svi stitili, a tebe odbacivali, a ti si spavala na njegovom pragu i silno si ga volela.
Sve tvoje reci. A i kako ga ne bi zalili i tesili?! Jadan covek. Jos je valjda na pocetku napravio gresku i pustio da mu se priblizis, a onda se probudila tvoja paranoja...
I upala si ovde nadajuci se da je on Mubarak.
The rest is history.
Sve ovo sto sada pricas za Pipija si pricala i za „njega“. Samo sto ljudi tada ovde nisu ni mogli naslutiti da neko moze biti toliko poremecen, pa su/smo svi poverovali. Jos smo te i tesili nesvesno podrzavajuci tvoje paranoje i bolest.
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 20 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Gost 17.06.21 18:04

Cat_ je napisao/la:Jos stoji post u kojem pises kako su „njega“ svi zalili, svi tesili, svi stitili, a tebe odbacivali, a ti si spavala na njegovom pragu i silno si ga volela.
Sve tvoje reci. A i kako ga ne bi zalili i tesili?! Jadan covek. Jos je valjda na pocetku napravio gresku i pustio da mu se priblizis, a onda se probudila tvoja paranoja...
I upala si ovde nadajuci se da je on Mubarak.
The rest is history.
Sve ovo sto sada pricas za Pipija si pricala i za „njega“.  Samo sto ljudi tada ovde nisu ni mogli naslutiti da neko moze biti toliko poremecen, pa su/smo svi poverovali. Jos smo te i tesili nesvesno podrzavajuci tvoje paranoje i bolest.
Pa sve je to pizda. Pizda pizdic. Pocetak i kraj.
Ali sta nismo to sve vec apsorbirali. Ili? Treba jope'?
Ne znam cemu stalno jedno te isto... ili vama stvarno nista nije jasno?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 20 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Gost 17.06.21 18:09

Cat_ je napisao/la:
Feta-strumph je napisao/la:Sjetila sam se sta je bilo pod tri - procitala sam jucer tvoj pomirljivi ton i procitala sam o napaljenom glupanu koji joj je slomio nozice i blabla... ali svejedno sam se odlucila za ovaj pristup sto ne znaci da ti nije "oprosteno" Mala Matza  - Page 20 1523192931 samo znaci da si procitana. Pravo.


A tu si? Mala Matza  - Page 20 684758713 Mala Matza  - Page 20 684758713
Moze. Mala Matza  - Page 20 684758713 Mala Matza  - Page 20 684758713
Do 19h, pa trcanje 5km + fitnes.
Je l mozes ti da potrcis? Da, recimo, pretecis bar 100m? Dobro bi ti doslo da malo poradis na fizickom zdravlju, ako vec neces na psihickom.

Ti nista ne mozes procitati, jer to nisi u stanju. Samo me zasmejavas pricama o inteligenciji. To je mozda bilo nekada tako. Pomesano sa seljaklukom prve klase. Sada imas samo razvijene i nadprosecne psihicke poremecaje, razne, i veliku guzvu u glavi.

Ne oprastaj mi nista, lazna macko, jer necu ni ja tebi nista „oprastati“. Mala Matza  - Page 20 684758713 Mala Matza  - Page 20 684758713 Nisi mi ni rod ni broj. Mala Matza  - Page 20 684758713 Mala Matza  - Page 20 684758713
Zasto bi trkala i fitnesirala, ne volim to. To ti nije za me... 
Kile i kad skidam skidam vezuc gubicu.
Ali ti trkaj - i dobro i zdravo. Samo daj! Mala Matza  - Page 20 684758713

Oprostila sam ti ali mi ne idjes i vjerojatno nikada ni neces...
Ne svidjaju mi se tvoji postulati i furke... opozitni su mojima. Ja ti vise volim zene ratnice nego zene patnice... tzv. dame u nevolji. Ja ti volim dame koje same mogu razbit problem/frajera/ili sto vec... sad, zovi to seljaklukom ili kako god hoces, zaista nije moj problem Mala Matza  - Page 20 684758713


Jucer dam se toliko ispraznila da danas jednostavno nisam u fajt modu, sorry.
A ti pitaj sve sto te zanima Mala Matza  - Page 20 3015220106

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 20 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Cat_ 17.06.21 20:07

Feta-strumph je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:Jos stoji post u kojem pises kako su „njega“ svi zalili, svi tesili, svi stitili, a tebe odbacivali, a ti si spavala na njegovom pragu i silno si ga volela.
Sve tvoje reci. A i kako ga ne bi zalili i tesili?! Jadan covek. Jos je valjda na pocetku napravio gresku i pustio da mu se priblizis, a onda se probudila tvoja paranoja...
I upala si ovde nadajuci se da je on Mubarak.
The rest is history.
Sve ovo sto sada pricas za Pipija si pricala i za „njega“.  Samo sto ljudi tada ovde nisu ni mogli naslutiti da neko moze biti toliko poremecen, pa su/smo svi poverovali. Jos smo te i tesili nesvesno podrzavajuci tvoje paranoje i bolest.
Pa sve je to pizda. Pizda pizdic. Pocetak i kraj.
Ali sta nismo to sve vec apsorbirali. Ili? Treba jope'?
Ne znam cemu stalno jedno te isto... ili vama stvarno nista nije jasno?

Apsolvirali smo da si to sve TI i tvoja paranoidna shizofrenija + ko zna jos koje dijagnoze.
Nisam ekspert, ali ovo prvo je toliko ocigledno da stvarno nema potrebe da se pravimo politicki korektni.

Stalkerica si. Poremecena. I kao tumor siris svoje pipike po ovom forumu i maltretiras Pipija. Maltretirala bi ti jos vise ljudi, ali sad vise nemas koga.
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 20 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Cat_ 17.06.21 20:29

Feta-strumph je napisao/la:
Zasto bi trkala i fitnesirala, ne volim to. To ti nije za me... 
Kile i kad skidam skidam vezuc gubicu.
Ali ti trkaj - i dobro i zdravo. Samo daj! Mala Matza  - Page 20 684758713

Oprostila sam ti ali mi ne idjes i vjerojatno nikada ni neces...
Ne svidjaju mi se tvoji postulati i furke... opozitni su mojima. Ja ti vise volim zene ratnice nego zene patnice... tzv. dame u nevolji. Ja ti volim dame koje same mogu razbit problem/frajera/ili sto vec... sad, zovi to seljaklukom ili kako god hoces, zaista nije moj problem Mala Matza  - Page 20 684758713


Jucer dam se toliko ispraznila da danas jednostavno nisam u fajt modu, sorry.
A ti pitaj sve sto te zanima Mala Matza  - Page 20 3015220106


Uopste me ne zanima kako me dozivljavas. Mala Matza  - Page 20 684758713 Mala Matza  - Page 20 684758713 Mala Matza  - Page 20 684758713
To ti je vec receno i prosli put. Kod mene imas drugi tretman. Zauvek. Ti oprastaj kome sta god hoces.
Ne zanimas me, ni ti, ni tvoj zivot, ali tebe jako zanima sve vezano za mene. Mala Matza  - Page 20 684758713
I ne samo za mene.


Zao mi je sto se nas „susret“ nije dogodio ranije, dok si bila malo zdravije pameti, ali tada nisi bila bas toliko odvratna, iako si mi se redovno „preporucivala“. Mala Matza  - Page 20 684758713 Mala Matza  - Page 20 684758713 Sazaljevala sam te. Kompleksi, debela, sama, nema nikog, nema posla, nema cilja, zivotari od danas do sutra...
Tako da je ovo sad skroz ok. Tako su nam se poslozile karte.
S tobom razgovaram sada zato jer mi se moze. Kapiras?

Inace te smatram paćenicom prema kojoj na trenutak opet
osetim sazaljenje, ali se potrudim da me to brzo prodje. Zalije mi je tvojih roditelja, prijatelja, ljudi kojima si se usrala u zivot i koje stalkiras.
Za vas sebicne degenerike nemam vise bas puno sluha.
Neka se o tebi brine onaj ko te je napravio i za to predvidjene institucije.
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 20 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Cat_ 17.06.21 20:36

Sto se tice te fotke koju toliko volis, doci ce i ona na red.
Bas sam macka na njoj. Mala Matza  - Page 20 684758713 Mala Matza  - Page 20 684758713 Ne bi mi je toliko zamerila da sam debela kao ti. Ovako te bas tregira.

Krecemo lagano. Mala Matza  - Page 20 684758713
Od pre desetak dana. Kada smo mislili da „jesen“ nece nikada proci.
Maco, pogledaj ti te prekrasne noge. Mala Matza  - Page 20 684758713 Mala Matza  - Page 20 684758713 Dobro genetsko nasledje i rad na sebi.
Kazem ti - sport i ishrana. Pokreni se.



Mala Matza  - Page 20 4c206310
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 20 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 20 / 25. Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 25  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.