kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mala Matza

Stranica 24 / 25. Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Next

Go down

Mala Matza  - Page 24 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Cat_ 20.06.21 21:57

blitwa je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:
blitwa je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:Sta je meni promaklo...
Ne moze covek da se ne nasmeje. Mala Matza  - Page 24 684758713 Mala Matza  - Page 24 684758713
Ma gde je sad Darlica da ovo vidi... Mala Matza  - Page 24 684758713




Gde si ti bila kada je Pipika tetosio Glistu i sta si ti tada radila?

A onda je Glista ujela svoju desnu i levu ruku...

Ok, znaci na Artu Maca normalno pise i to nikome ne smeta, lepo se druze, a ovde terorise i davi Pipija i to je ok ...zbog Gliste?
Aha!
Kapiram. Mala Matza  - Page 24 684758713 Mala Matza  - Page 24 684758713
Ništa ti ne kapiraš.

Ali nije ni bitno.

Da, nije bitno.

Ni ne trebas odgovoriti. Retoricka pitanja na koja dovoljno ljudi zna odgovor. Iz osobnog iskustva.

 Pa ni ne mislim ti odgovarati jer mi stvarno više nije bitno.

Ne smeta mi uopste.
Cak mi je vrlo drago zbog toga.


Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 24 Empty Re: Mala Matza

Postaj  pizda 20.06.21 23:55

blitwa je napisao/la:

a) tvrditi da te nije briga, a svako malo prozivati forumaše koji te pljuckaju, pa tetoše macu, pa te ogovaraju, napadaju,  koji su ti okrenuli leđa,  pokazuje tvoju uvrijeđenost. 
b) ma ja... prije dok je druge napadala bila je normalna, kad je napala mene i tebe onda je bila totalno pukla? ma vidi kurca u slamnatom šeširu.
c) nemoj čitati, ti znaš što tamo piše. Nisi više uznojiti milan, sad si postao i vidoviti milan.  
d) jedino ispravno. ali koliko vidim maca i dalje piše. ako ne stigneš pobrisati sve silne nikove zamoli babana da da još nekom ovlasti moderiranja pa neka briše i taj drugi.
ovo kukumakanje je smiješno. 

Ali ne obraćaj pozornost. Ovo je samo moja uobičajena drama i ništa drugo. Zloba. Frustriranost. Jebiga, takva sam, šta ću.

Sve sam vec objasnio, prilicno sam razumljiv i konkretan i da sad sve ponavljam, nema smisla. Ti si takav lik, teatralna, pateteticna. melodramaticna, vjecito crna i zrtva. Jednom rjecju energetski vampir a takvih se uzasavam. Ti mene pak ne podnosis jer nemam dlake na jeziku i ko zna cega jos, posteno. Ja tebe ne mrzim, dapace ali tako stvari stoje.
Sto se brige oko moderiranja tice, jucer sam jako opsirno to pokusao objasniti u postu upucenom Catici a djelomicno i tebi. Ako hocete normalan forum, prvenstveno morate pisati. Nije to nikakva ucjena Mala Matza  - Page 24 684758713, jednostavno istina. Ako smo cijelu godinu Pop i ja vise-manje sami i ti se recimo pojavis sa pitanjima "zasto si ovu, zasto nisi onu" ja bih te realno govoreci trebao poslati u kurac, najblaze receno. Odakle ti pravo da se pojavis i ospes kritike a pojma nemas sto se kroz svo to vrijeme desavalo? Da cu ja sad svakom ko se pojavi nakon sto godina sve nanovo objasnjavati, mos mislit. Nisam bas toliki idiot. Pisi pa ces biti u toku i neces imati pitanja.
Ako netko nije zadovoljan, to bar kod kultnih nije problem, birajte nekog novog Mala Matza  - Page 24 684758713. Ne bih sa tobom vise jer mi ne treba nova Maca...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 24 Empty Re: Mala Matza

Postaj  pizda 20.06.21 23:59

blitwa je napisao/la:
Da. Stvarno, što Cat ima sa tim...Mala Matza  - Page 24 684758713

pa sta ima? Ti stalno Cat podmeces ispred sebe. Jel pricam sa tobom ili sa Cat?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 24 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Cat_ 21.06.21 10:48

pizda je napisao/la:
blitwa je napisao/la:
Da. Stvarno, što Cat ima sa tim...:)

pa sta ima? Ti stalno Cat podmeces ispred sebe. Jel pricam sa tobom ili sa Cat?

Upadljivo me ne zanima o kakvim se tu konstrukcijama radi.
Ali pretpostavljam. :)


Ne verujem da je Tomica bilo sta uradila iz lose namere prema bilo kome, ali verujem da iz tvoje perspektive sve izgleda ruzno, jer si Macu ovde vec 20 puta morao banirati, a oni tamo s njom bez problema razgovaraju.


Obzirom na Macinu fiksaciju vezanu za tvoju smrt i kolicinu paranoidnih optuzbi kojima te je darivala imas svo pravo na svoj deo „kukumakanja“. Bitvicino „kukumakanje“ je izrodilo najduzi post ikada vidjen na ovim prostorima od pocetka Iskona.
Zaborave ljudi na neke svoje drame, svadje zbog krupnih i sitnih stvari, brisanje nicka, odlazenje sa foruma i ponovno vracanje.

Kultnix = Drama :) :)
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 24 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Gost 21.06.21 11:30

Zar sam se doista ovdje morala nanovo registrirati i zapusiti lazljiva usta!? Jesam li!?

Okej, idemo redom!

Prvo, nisam se ja nista na OVOM forumu bunila oko ne-baniranja Mace. Zapravo,  s njome sam konstantno razgovarala dok je mlatimudan sve to pripisivao alkoholnim parama jer je, valjda, tako bilo zanimljivije. Pise se, forum nije prazan, to je jebeno NAJBITNIJE u citavoj prici, zar ne!?

Drugo, otisla sam iz vise razloga. Jedan od njih je bio Gnjec koji se pojavio na Artu i solirao, a s njime imam daleko vise dodirnih tocaka od svih vas zajedno. Mislim na teme o kojima mogu razgovarati. Uz to, dosta mi je bilo drama na koje ne mogu utjecati!

Trece, na Artu imam gumbice, dakle, to sto vi vidite kao normalno komuniciranje samo su ostaci niza izbrisanih postova, baniranja pa i brisanja profila jos u vrijeme dok je mlatimudan i dalje ovdje prianjao uz tezu: "samo performans".

Jos jedna napomena uz tocku TRI: komuniciramo normalno kad i sugovornici, bilo koji, prakticiraju normalnu, suvislu komunikaciju. Kad toga nema, brise se i/li udaljuje.

Cetvrto, mlatimudan je u bilo kojem trenutku mogao jednostavno doci na Art i pogledati tu temu u kojoj ga se, kao, olajava jer ondje IMA registriran profil, stovise, pozivala sam ga da to i napravi, no lakse je srati, izmisljati i cviliti, a vidim i ucjenjivati forumase zbog njihove neaktivnosti nekakvim pricicama o njegovom odlasku kao i izmisljotinom o vlasniku foruma koji zivi od reklama. Dakle, Gnjec, Whisp, mogli ste nas barem pocastiti kakvom cugom od tih para sto vam redovito zaradjujemo. Mala Matza  - Page 24 3015220106

Peto, nema peto. Pizdo,  goni se u vrazji lazljivi trokurac!

(Tomica)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 24 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Lena 21.06.21 15:17

Ja ću pisat svaki dan bar malo, samo se nemojte svađat.....obećajem!!! Mala Matza  - Page 24 3032622154
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 24 Empty Re: Mala Matza

Postaj  pizda 21.06.21 18:23

Gost je napisao/la:Zar sam se doista ovdje morala nanovo registrirati i zapusiti lazljiva usta!? Jesam li!?

Okej, idemo redom!

a) Prvo, nisam se ja nista na OVOM forumu bunila oko ne-baniranja Mace. Zapravo,  s njome sam konstantno razgovarala dok je mlatimudan sve to pripisivao alkoholnim parama jer je, valjda, tako bilo zanimljivije. Pise se, forum nije prazan, to je jebeno NAJBITNIJE u citavoj prici, zar ne!?

b) Drugo, otisla sam iz vise razloga. Jedan od njih je bio Gnjec koji se pojavio na Artu i solirao, a s njime imam daleko vise dodirnih tocaka od svih vas zajedno. Mislim na teme o kojima mogu razgovarati. Uz to, dosta mi je bilo drama na koje ne mogu utjecati!

c) Trece, na Artu imam gumbice, dakle, to sto vi vidite kao normalno komuniciranje samo su ostaci niza izbrisanih postova, baniranja pa i brisanja profila jos u vrijeme dok je mlatimudan i dalje ovdje prianjao uz tezu: "samo performans".

d) Jos jedna napomena uz tocku TRI: komuniciramo normalno kad i sugovornici, bilo koji, prakticiraju normalnu, suvislu komunikaciju. Kad toga nema, brise se i/li udaljuje.

e) Cetvrto, mlatimudan je u bilo kojem trenutku mogao jednostavno doci na Art i pogledati tu temu u kojoj ga se, kao, olajava jer ondje IMA registriran profil, stovise, pozivala sam ga da to i napravi, no lakse je srati, izmisljati i cviliti, a vidim i ucjenjivati forumase zbog njihove neaktivnosti nekakvim pricicama o njegovom odlasku kao i izmisljotinom o vlasniku foruma koji zivi od reklama. Dakle, Gnjec, Whisp, mogli ste nas barem pocastiti kakvom cugom od tih para sto vam redovito zaradjujemo. Mala Matza  - Page 24 3015220106

Peto, nema peto. Pizdo,  goni se u vrazji lazljivi trokurac!

(Tomica)

a) Jesi gostu Tomice i te kako, revoltirana si i otisla odavde jer te necije ludilo smetalo i ometalo u pisanju. Zatim si isto to ludilo docekala na Artu i nije ti previse smetalo sto bi znacilo da ti je to bio samo izgovor a izgovori nisu potrebni...

b) svaka cast, tvoj izbor a ja ispao alibi...Mala Matza  - Page 24 684758713. Sretno vam u ljepljenju klipova i mamutovaca na engleskom. Zanimljivo u picku materinu Mala Matza  - Page 24 1523192931

c) i ja ovdje imam gumbice i ono sti si vidjela su bili ostaci svega i svacega, to ti nije palo na pamet? Uz to, ja sam bio ( i ostao ) glavna meta napada pa bas nije bilo fer da se odmah hvatam gumbica...Barem dok se ne vidi sto je na stvari...

d) Isto tako...

e) Mlatimudan je samo vidio pregrst tema na kojima lujka Maca siri svoje price i vidio je da si je onda usmjerila na odredjenu temu kako ne bi sarala po svim ostalima. Interesantno, ta je tema vidljiva samo ako se logiras, sve ostale su vidljive i bez logina. Zasto? Mala Matza  - Page 24 684758713 Sto tamo pise, ne znam, moguce da razmjenjujete recepte ali da sam ja ucinio nesto slicno, ti bi me prva razapela... Uz to, nije potrebno naglasavati ono "IMA reg. profil", pa to sam i rekao dobronamjernoj Blitvici kad me napala da necu da se registriram iz ponosa Mala Matza  - Page 24 684758713. I za razliku od tebe, nisam ga niti jednom ugasio, stoji tamo postojano. Ti si se ovdje deset puta gasila i aktivirala ko da imas manicne napade...
Sto se vlasnika Arta i Kultnixa tice, to nisi ni ti, ni Esco, Whisp a ni Baban i ja, pobrkala si loncica i poklopce, kruske i jabuke, dinje i lubenice, pse i macke itd. Ucjene da ne spominjem jer je to previse prizemno i za tebe. Da bi nekoga ucjenjivao trebas ga imati cime ucjenjivati a ja to zasigurno nemam. Niti mi to pada na pamet ni na forumu niti u zivotu opcenito. Jednostavno, ako hoces vidjet nekog drugog osim Popa i Pizde, logiraj se i pisi i odmah ce vas biti ne troje, vec desetoro, logicno...

f) ima i peto, proslavila si se svevremenskom pjesmom "Tici" a nju sam ja napisao. Hocu da se to zna a ne da se kitis tudjim perjem gaduro bezobrazna...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 24 Empty Re: Mala Matza

Postaj  pizda 21.06.21 18:23

Lena je napisao/la:Ja ću pisat svaki dan bar malo, samo se nemojte svađat.....obećajem!!! Mala Matza  - Page 24 3032622154

mrze me ljudi i nejac...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 24 Empty Re: Mala Matza

Postaj  pizda 21.06.21 18:52

Cat_ je napisao/la:
pizda je napisao/la:
blitwa je napisao/la:
Da. Stvarno, što Cat ima sa tim...Mala Matza  - Page 24 684758713

pa sta ima? Ti stalno Cat podmeces ispred sebe. Jel pricam sa tobom ili sa Cat?

Upadljivo me ne zanima o kakvim se tu konstrukcijama radi.
Ali pretpostavljam. Mala Matza  - Page 24 684758713  


Ne verujem da je Tomica bilo sta uradila iz lose namere prema bilo kome, ali verujem da iz tvoje perspektive sve izgleda ruzno, jer si Macu ovde vec 20 puta morao banirati, a oni tamo s njom bez problema razgovaraju.


Obzirom na Macinu fiksaciju vezanu za tvoju smrt i kolicinu paranoidnih optuzbi kojima te je darivala imas svo pravo na svoj deo „kukumakanja“. Bitvicino „kukumakanje“ je izrodilo najduzi post ikada vidjen na ovim prostorima od pocetka Iskona.
Zaborave ljudi na neke svoje drame, svadje zbog krupnih i sitnih stvari, brisanje nicka, odlazenje sa foruma i ponovno vracanje.

Kultnix = Drama Mala Matza  - Page 24 684758713 Mala Matza  - Page 24 684758713

Nije mi jasno sto tebe mjesa u Art pricu kad tamo i ne pises. Cak te salje u spijunsku misiju, da prikupljas podatke Mala Matza  - Page 24 684758713
Tomica je meni simpa cura, zena, sto li vec je ali pomalo razmazena i po svaku cijenu posebna. Uz to je i jako nerviram pa je Maca posluzila samo kao alibi. U biti se i ona rukovodila onim cim sam i ja samo je sebi uvazila to pravo a meni nije. To su ti dvostruki kriteriji koje sam spominjao. Jos je i sve skupa, po svom obicaju, zakomplicirala tom "nevidljivom" temom. Mala Matza  - Page 24 684758713

Nemam ni ja pravo na kukumakanje, kako kazes Mala Matza  - Page 24 684758713 a i nisam imao tu namjeru (ako je tako i ispalo). Jednostavno, nek se ljudi odrede sto ustvari zele i u slucaju Mace, foruma, bilo ceg. Blitvica na rodjendanskoj temi samo sto nije proglasila Macu blazenom a ovdje je pljuje, luda, ban, ban, ban...
I uvijek djeluje po istom jebenom obrascu, patetika-dramatiziranje, histerija, svadja (vecinom sa mnom) i odlazak kao jako povrijedjena i nepravedno napadnuta zena, zrtva. Uvijek isti obrazac, mislim da to pisem barem deseti put. Da pisemo o lusterima opet bi se izrodilo u dramu, rodjena partibrejkerica...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 24 Empty Re: Mala Matza

Postaj  blitwa 21.06.21 21:21

Cat_ je napisao/la:
blitwa je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:
blitwa je napisao/la:
Ništa ti ne kapiraš.

Ali nije ni bitno.

Da, nije bitno.

Ni ne trebas odgovoriti. Retoricka pitanja na koja dovoljno ljudi zna odgovor. Iz osobnog iskustva.

 Pa ni ne mislim ti odgovarati jer mi stvarno više nije bitno.

Ne smeta mi uopste.
Cak mi je vrlo drago zbog toga.


Dužna sam ti odgovor na pitanje, pa ću zapravo tu dati i objašnjenje za one koje nisi postavila, a znam da imaš debele upitnike.

Gdje sam bila kad je Glista skakala po svima? 
Ne znam gdje sam bila kad je skakala po ostalima (što mi ne služi na čast), ali znam gdje sam bila kad je skočila na tebe. 

Nabila sam tada Glisti tvoj puknuti noktić u grlo. 
Jednako kao i Maci kad te prvi put nagazila (a da tada nisam bila svjesna koliko joj je zapravo loše). 

Ovaj put nisam reagirala, nisam čak ni komentirala vašu svađu pa si se uvrijedila do neba. 
Znaš zašto nisam reagirala?
Nije me iznenadila Maca, nego tvoja reakcija na njenu primjedbu. 

 
Cat i sama si u više postova napisala da je Maca bolesna, da je na razini shvaćanja srednjoškolca kojeg piče hormoni. 
Znači jasno ti je i znaš s kim si ušla u sukob, koji je domet njenog shvaćanja i koliko si ti u prednosti.

Ona je sad tamo di je, ljubomorno je reagirala i na Lastu koja je odreagirala odlično na te provokacije.  
Iskreno, nisam očekivala da ćeš se upravo ti spustiti na taj nivo srednjoškolskog čerupanja (tipa moj tata ima većeg, vidi mi noge debela krmačo) 

Ok, razumljiva mi je bila tvoja reakcija... dirnula te u žižu, trigerirala neke druge (nezaboravljene) sukobe i nisam ti napisala ni jednu riječ kritike.
Nisi zgazila Glistu, ali si odlučila Maci pokazati njenog Boga. Dobro, sve pet. Imaš pravo i ti ispuhati se kad prekipi. 

Zapravo sam računala na tvoju inteligenciju, da ćeš i sama shvatiti (kad se ohladiš) koliko je sve skupa bilo bespotrebno.
 
Tvrdiš da je ona i prije bila egoist bez empatije. Ja tvrdim da nije.

Sad ću ja, kao najveća kultnix drama queen Mala Matza  - Page 24 1523192931 , postaviti samo jedno pitanje tebi: 
Je li moguće da ti je promaklo kako je u onom sukobu tvoja taština pojela tvoju empatiju? 

Ako ti nije jasno što te pitam onda se još nisi ohladila.
Možda ti je duboko u duši i jasno, ali nećeš to nikad glasno priznati...dapače, mrzit ćeš me zbog ovog pitanja.

A možda stvarno ne kapiraš. Ne znam. 


I na kraju muke po pizdi...

pizda ima pristup konzoli tj. ima mogućnost riješiti problem zvan Maca bez svih nas. I to bi svaki muškarac davno riješio po kratkom postupku-> Brisanje, ban, točka. 

Ali pizda malo briše, pa malo kmeči, pa upire prstom kad se Maci netko obrati normalnim tonom, tu, ali i na drugom forumu.... i tako već neko vrijeme 

A onda se vratiš ti i bez da provjeriš pravo stanje tj. da čuješ i drugu stranu, zauzmeš stav zaštitnika napaćenog pizde od zlobnih kyja koje ga kljucaju. 
I badava sam te pokušala uputiti da odeš tamo i pročitaš, pa tek onda reagiraš...ništa. Ne da se Cat iz trnja u cveće i drveće.  

E Kato Kato.   Mala Matza  - Page 24 684758713

Moj post upućen Glisti, uistinu je bio najdulji ikad napisan na svim forumima.
Vjerojatno zaslužuje tvoju zlobnu primjedbu, ali ako je to jedino što mi se trebaš spočitavati nakon svih ovih godina, dobro sam prošla. 
Pamtit će nas zbog njega obje podjednako.

_________________
Dakle, zamisli Zemlju. I diši s njom...

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 24 Empty Re: Mala Matza

Postaj  besposlenpop 21.06.21 21:23

Resimeaux ...?  Mala Matza  - Page 24 280662968

_________________
Mala Matza  - Page 24 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5739
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 24 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Cat_ 21.06.21 21:30

@blitva - Rekla si da neces odgovarati i da ti nije bitno. I to je skroz ok.
Nije mi bitan tvoj odgovor, tako da necu ni citati sta si pisala.

Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 24 Empty Re: Mala Matza

Postaj  blitwa 21.06.21 21:39

pizda je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:
pizda je napisao/la:
blitwa je napisao/la:
Da. Stvarno, što Cat ima sa tim...Mala Matza  - Page 24 684758713

pa sta ima? Ti stalno Cat podmeces ispred sebe. Jel pricam sa tobom ili sa Cat?

Upadljivo me ne zanima o kakvim se tu konstrukcijama radi.
Ali pretpostavljam. Mala Matza  - Page 24 684758713  


Ne verujem da je Tomica bilo sta uradila iz lose namere prema bilo kome, ali verujem da iz tvoje perspektive sve izgleda ruzno, jer si Macu ovde vec 20 puta morao banirati, a oni tamo s njom bez problema razgovaraju.


Obzirom na Macinu fiksaciju vezanu za tvoju smrt i kolicinu paranoidnih optuzbi kojima te je darivala imas svo pravo na svoj deo „kukumakanja“. Bitvicino „kukumakanje“ je izrodilo najduzi post ikada vidjen na ovim prostorima od pocetka Iskona.
Zaborave ljudi na neke svoje drame, svadje zbog krupnih i sitnih stvari, brisanje nicka, odlazenje sa foruma i ponovno vracanje.

Kultnix = Drama Mala Matza  - Page 24 684758713 Mala Matza  - Page 24 684758713

Nije mi jasno sto tebe mjesa u Art pricu kad tamo i ne pises. Cak te salje u spijunsku misiju, da prikupljas podatke Mala Matza  - Page 24 684758713
Tomica je meni simpa cura, zena, sto li vec je ali pomalo razmazena i po svaku cijenu posebna. Uz to je i jako nerviram pa je Maca posluzila samo kao alibi. U biti se i ona rukovodila onim cim sam i ja samo je sebi uvazila to pravo a meni nije. To su ti dvostruki kriteriji koje sam spominjao. Jos je i sve skupa, po svom obicaju, zakomplicirala tom "nevidljivom" temom. Mala Matza  - Page 24 684758713

Nemam ni ja pravo na kukumakanje, kako kazes Mala Matza  - Page 24 684758713 a i nisam imao tu namjeru (ako je tako i ispalo). Jednostavno, nek se ljudi odrede sto ustvari zele i u slucaju Mace, foruma, bilo ceg. Blitvica na rodjendanskoj temi samo sto nije proglasila Macu blazenom a ovdje je pljuje, luda, ban, ban, ban...
I uvijek djeluje po istom jebenom obrascu, patetika-dramatiziranje, histerija, svadja (vecinom sa mnom) i odlazak kao jako povrijedjena i nepravedno napadnuta zena, zrtva. Uvijek isti obrazac, mislim da to pisem barem deseti put. Da pisemo o lusterima opet bi se izrodilo u dramu, rodjena partibrejkerica...
A to je bio povod ovoj plačpičkijadi? Macin roćkas. Jebemu miša.  Mala Matza  - Page 24 167558484

Zaboravila sam koliko si senzibilan i nježan. 

Da sam znala da ću time povrijediti tvoju tananu dušu, opizdila bi je kamenom.  

Jebem je ludu.

Mala Matza  - Page 24 E0213 pobježe mi opet.
Ja to ja ne smijem reći. To smijete samo vi koji je ne tetošite na rođendanskim i skrivenim temama. 


A sad odoh malo dramatizirati i histerizirati. I patetizirati.

_________________
Dakle, zamisli Zemlju. I diši s njom...

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 24 Empty Re: Mala Matza

Postaj  blitwa 21.06.21 21:39

Cat_ je napisao/la:@blitva - Rekla si da neces odgovarati i da ti nije bitno. I to je skroz ok.
Nije mi bitan tvoj odgovor, tako da necu ni citati sta si pisala.

Dušo draga, tvoj odabir. 
Od volje ti.

_________________
Dakle, zamisli Zemlju. I diši s njom...

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 24 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Cat_ 21.06.21 21:41

pizda je napisao/la:

Nije mi jasno sto tebe mjesa u Art pricu kad tamo i ne pises. Cak te salje u spijunsku misiju, da prikupljas podatke Mala Matza  - Page 24 684758713
Tomica je meni simpa cura, zena, sto li vec je ali pomalo razmazena i po svaku cijenu posebna. Uz to je i jako nerviram pa je Maca posluzila samo kao alibi. U biti se i ona rukovodila onim cim sam i ja samo je sebi uvazila to pravo a meni nije. To su ti dvostruki kriteriji koje sam spominjao. Jos je i sve skupa, po svom obicaju, zakomplicirala tom "nevidljivom" temom. Mala Matza  - Page 24 684758713

Nemam ni ja pravo na kukumakanje, kako kazes Mala Matza  - Page 24 684758713 a i nisam imao tu namjeru (ako je tako i ispalo). Jednostavno, nek se ljudi odrede sto ustvari zele i u slucaju Mace, foruma, bilo ceg. Blitvica na rodjendanskoj temi samo sto nije proglasila Macu blazenom a ovdje je pljuje, luda, ban, ban, ban...
I uvijek djeluje po istom jebenom obrascu, patetika-dramatiziranje, histerija, svadja (vecinom sa mnom) i odlazak kao jako povrijedjena i nepravedno napadnuta zena, zrtva. Uvijek isti obrazac, mislim da to pisem barem deseti put. Da pisemo o lusterima opet bi se izrodilo u dramu, rodjena partibrejkerica...


Ma to je Blitva upotrebila izraz „kukumakanje“. Mala Matza  - Page 24 684758713 Kao smesno je sto toliko kukumaces. Ali zamisli sta bi bilo da je Maca samo jedan jedini put napisala Blitvi kako jedva ceka njenu smrt i sl. Ti si se takvih morbidnih stvari bas nacitao...A ti s Macom super. Razmenjujete recepte, a hoces joj i rodjendansku temu otvoriti.
Mozes li da zamislis Blitvinu reakciju?

E zato slobodno „kukumaci“. I ja cu. Mala Matza  - Page 24 684758713 Mala Matza  - Page 24 684758713


Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 24 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Cat_ 21.06.21 21:43

blitwa je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:@blitva - Rekla si da neces odgovarati i da ti nije bitno. I to je skroz ok.
Nije mi bitan tvoj odgovor, tako da necu ni citati sta si pisala.

Dušo draga, tvoj odabir. 
Od volje ti.

Naravno. Moj odabir.

Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 24 Empty Re: Mala Matza

Postaj  blitwa 21.06.21 22:01

besposlenpop je napisao/la:Resimeaux ...?  Mala Matza  - Page 24 280662968
Resimeaux: pizda je zapravo vidoviti milan, a blitwa je tajni agent neke crne organizacije

Dokazi: 
blitwa piše pizdi: "Uostalom, tema je tamo, možeš se registrirati (ali ne preko Crome) i vidjeti što se pisalo. Ne moraš ti. Može ti Lasta ili Katica napravit CP svih tekstova i poslati ti. "
pizda odgovara: "Mogu se tamo logirat i vidjet sto pise ali nisam jer me ne zanima. Sve sam to vec procitao ovdje."
blitwa tad shvati da pizda nije obična pizda. on je vidovita pizda umjetničkog imena - vidoviti milan

blitwin post na prvi pogled izgleda bezazleno, dobro ga je zakamuflirala, ali iza se krije strašna teorija zavjere:  Lasta i Cat imaju registriran nick na Artu, pa ako već Pizda ne želi tamo, a njima dvjema vjeruje, možda one mogu otići tamo, napraviti par škljocanja malim aparatićem na toj tajnoooj temi, maznuti dokazni materijal. 




Blitwa je crna, patetična i zla, a to je bio tek dobar izgovor. 

Planirala je na ovaj način vrbovati Cat i/li Lastu  kao tajne agentice.
Međutoam vidoviti milan je naslutio što se sprema i brzopotezno je osujetio njen podli plan. 




Jbg pope, nisam se sjetila da si i ti tamo regan. Mala Matza  - Page 24 684758713

Ajd laku ti noć

_________________
Dakle, zamisli Zemlju. I diši s njom...

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 24 Empty Re: Mala Matza

Postaj  blitwa 21.06.21 22:13

A e. Prijatelj mog neprijatelja je moj neprijatelj, neprijatelj mog prijatelja je moj neprijatelj, prijatelj mog prijatelja je moj prijatelj, neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj. 
Bokte koliko prijatelja s neprijateljima i obratno. 

Narode, kamenje ili toljage u ruke i tko prvi vidi Macu neka je zatuče Mala Matza  - Page 24 C045

Da ne mora pizda brisati i banirati. Napati se nježnica poprave. Siroče malo uvrijeđeno.

_________________
Dakle, zamisli Zemlju. I diši s njom...

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 24 Empty Re: Mala Matza

Postaj  maledetta primavera 21.06.21 23:08

blitwa je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:
blitwa je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:

Da, nije bitno.

Ni ne trebas odgovoriti. Retoricka pitanja na koja dovoljno ljudi zna odgovor. Iz osobnog iskustva.

 Pa ni ne mislim ti odgovarati jer mi stvarno više nije bitno.

Ne smeta mi uopste.
Cak mi je vrlo drago zbog toga.


Dužna sam ti odgovor na pitanje, pa ću zapravo tu dati i objašnjenje za one koje nisi postavila, a znam da imaš debele upitnike.

Gdje sam bila kad je Glista skakala po svima? 
Ne znam gdje sam bila kad je skakala po ostalima (što mi ne služi na čast), ali znam gdje sam bila kad je skočila na tebe. 

Nabila sam tada Glisti tvoj puknuti noktić u grlo. 
Jednako kao i Maci kad te prvi put nagazila (a da tada nisam bila svjesna koliko joj je zapravo loše). 

Ovaj put nisam reagirala, nisam čak ni komentirala vašu svađu pa si se uvrijedila do neba. 
Znaš zašto nisam reagirala?
Nije me iznenadila Maca, nego tvoja reakcija na njenu primjedbu. 

 
Cat i sama si u više postova napisala da je Maca bolesna, da je na razini shvaćanja srednjoškolca kojeg piče hormoni. 
Znači jasno ti je i znaš s kim si ušla u sukob, koji je domet njenog shvaćanja i koliko si ti u prednosti.

Ona je sad tamo di je, ljubomorno je reagirala i na Lastu koja je odreagirala odlično na te provokacije.  
Iskreno, nisam očekivala da ćeš se upravo ti spustiti na taj nivo srednjoškolskog čerupanja (tipa moj tata ima većeg, vidi mi noge debela krmačo) 

Ok, razumljiva mi je bila tvoja reakcija... dirnula te u žižu, trigerirala neke druge (nezaboravljene) sukobe i nisam ti napisala ni jednu riječ kritike.
Nisi zgazila Glistu, ali si odlučila Maci pokazati njenog Boga. Dobro, sve pet. Imaš pravo i ti ispuhati se kad prekipi. 

Zapravo sam računala na tvoju inteligenciju, da ćeš i sama shvatiti (kad se ohladiš) koliko je sve skupa bilo bespotrebno.
 
Tvrdiš da je ona i prije bila egoist bez empatije. Ja tvrdim da nije.

Sad ću ja, kao najveća kultnix drama queen Mala Matza  - Page 24 1523192931 , postaviti samo jedno pitanje tebi: 
Je li moguće da ti je promaklo kako je u onom sukobu tvoja taština pojela tvoju empatiju? 

Ako ti nije jasno što te pitam onda se još nisi ohladila.
Možda ti je duboko u duši i jasno, ali nećeš to nikad glasno priznati...dapače, mrzit ćeš me zbog ovog pitanja.

A možda stvarno ne kapiraš. Ne znam. 


I na kraju muke po pizdi...

pizda ima pristup konzoli tj. ima mogućnost riješiti problem zvan Maca bez svih nas. I to bi svaki muškarac davno riješio po kratkom postupku-> Brisanje, ban, točka. 

Ali pizda malo briše, pa malo kmeči, pa upire prstom kad se Maci netko obrati normalnim tonom, tu, ali i na drugom forumu.... i tako već neko vrijeme 

A onda se vratiš ti i bez da provjeriš pravo stanje tj. da čuješ i drugu stranu, zauzmeš stav zaštitnika napaćenog pizde od zlobnih kyja koje ga kljucaju. 
I badava sam te pokušala uputiti da odeš tamo i pročitaš, pa tek onda reagiraš...ništa. Ne da se Cat iz trnja u cveće i drveće.  

E Kato Kato.   Mala Matza  - Page 24 684758713

Moj post upućen Glisti, uistinu je bio najdulji ikad napisan na svim forumima.
Vjerojatno zaslužuje tvoju zlobnu primjedbu, ali ako je to jedino što mi se trebaš spočitavati nakon svih ovih godina, dobro sam prošla. 
Pamtit će nas zbog njega obje podjednako.
Iskreno, znatizeljna sam. Na koje  provokacije sam ja odlicno odreagirala i kako?
Zbilja se ne sjecam ...
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 24 Empty Re: Mala Matza

Postaj  pizda 21.06.21 23:29

blitwa je napisao/la:

pizda ima pristup konzoli tj. ima mogućnost riješiti problem zvan Maca bez svih nas. I to bi svaki muškarac davno riješio po kratkom postupku-> Brisanje, ban, točka. 

Ali pizda malo briše, pa malo kmeči, pa upire prstom kad se Maci netko obrati normalnim tonom, tu, ali i na drugom forumu.... i tako već neko vrijeme 

Mislim da nemam pristup konzoli niti je on potreban za dati ban. Sve ostalo, vec receno. Radio sam i radim sve isto ko i Tomica, dok Maca pise normalno, nek pise. Kad pocne srat, baniram je. Znaci, istovjetno Tomici ali kad ona to radi to je sasvim ok a kad ja to radim onda nisam pravi muskarac Mala Matza  - Page 24 684758713. Jedina razlika je sto ne usmjerujem Macu na odredjenu temu i ne cinim tu temu nevidljivom, moj grijeh...Mala Matza  - Page 24 684758713
Tebi jos jednom preporucujem da pogledas listu forumasa pa ces vidjet koliko je Maca banirano...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 24 Empty Re: Mala Matza

Postaj  pizda 21.06.21 23:31

blitwa je napisao/la:
A sad odoh malo dramatizirati i histerizirati. I patetizirati.

ne moras, to si ovdje napravila, odmori...Mala Matza  - Page 24 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 24 Empty Re: Mala Matza

Postaj  pizda 21.06.21 23:34

Cat_ je napisao/la:

Ma to je Blitva upotrebila izraz „kukumakanje“. Mala Matza  - Page 24 684758713 Kao smesno je sto toliko kukumaces. Ali zamisli sta bi bilo da je Maca samo jedan jedini put napisala Blitvi kako jedva ceka njenu smrt i sl. Ti si se takvih morbidnih stvari bas nacitao...A ti s Macom super. Razmenjujete recepte, a hoces joj i rodjendansku temu otvoriti.
Mozes li da zamislis Blitvinu reakciju?

E zato slobodno „kukumaci“. I ja cu.  Mala Matza  - Page 24 684758713 Mala Matza  - Page 24 684758713


Mala Matza  - Page 24 684758713 Blitva je spremna na sve, nista je ne moze iznenaditi pa ni eventualno Macino prizivanje njezine smrti. Samo bi joj stavila hrpu C/P -a pod nos i otisla kao zena zrtva...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 24 Empty Re: Mala Matza

Postaj  pizda 21.06.21 23:38

blitwa je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Resimeaux ...?  Mala Matza  - Page 24 280662968
Resimeaux: pizda je zapravo vidoviti milan, a blitwa je tajni agent neke crne organizacije

Dokazi: 
blitwa piše pizdi: "Uostalom, tema je tamo, možeš se registrirati (ali ne preko Crome) i vidjeti što se pisalo. Ne moraš ti. Može ti Lasta ili Katica napravit CP svih tekstova i poslati ti. "
pizda odgovara: "Mogu se tamo logirat i vidjet sto pise ali nisam jer me ne zanima. Sve sam to vec procitao ovdje."
blitwa tad shvati da pizda nije obična pizda. on je vidovita pizda umjetničkog imena - vidoviti milan

blitwin post na prvi pogled izgleda bezazleno, dobro ga je zakamuflirala, ali iza se krije strašna teorija zavjere:  Lasta i Cat imaju registriran nick na Artu, pa ako već Pizda ne želi tamo, a njima dvjema vjeruje, možda one mogu otići tamo, napraviti par škljocanja malim aparatićem na toj tajnoooj temi, maznuti dokazni materijal. 

Blitwa je crna, patetična i zla, a to je bio tek dobar izgovor. 

Planirala je na ovaj način vrbovati Cat i/li Lastu  kao tajne agentice.
Međutoam vidoviti milan je naslutio što se sprema i brzopotezno je osujetio njen podli plan. 

Jbg pope, nisam se sjetila da si i ti tamo regan. Mala Matza  - Page 24 684758713

Ajd laku ti noć

ti bas nisi najbolje...a i napisao sam ti vec da mi ne treba nova Maca. Ne mislis valjda danima mlatiti po jednom te istom? Nema potrebe kad je sve receno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 24 Empty Re: Mala Matza

Postaj  pizda 21.06.21 23:40

blitwa je napisao/la:A e. Prijatelj mog neprijatelja je moj neprijatelj, neprijatelj mog prijatelja je moj neprijatelj, prijatelj mog prijatelja je moj prijatelj, neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj. 
Bokte koliko prijatelja s neprijateljima i obratno. ...

Glista?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 24 Empty Re: Mala Matza

Postaj  pizda 21.06.21 23:41

maledetta primavera je napisao/la:
Iskreno, znatizeljna sam. Na koje  provokacije sam ja odlicno odreagirala i kako?
Zbilja se ne sjecam ...

Mala Matza  - Page 24 1523192931 to se ne sjecas zbog temperature. Jebe ti se, glavno da si bila odlicna...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Mala Matza  - Page 24 Empty Re: Mala Matza

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 24 / 25. Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.