kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ta divna stvorenja

Stranica 8 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Ta divna stvorenja - Page 8 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Yehudi 20.01.16 19:11

Ta divna stvorenja - Page 8 Life_is_full_of_funny_coincidences_640_40

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 8 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Gost 20.01.16 19:12

Glista je napisao/la:ovdje bih sad imala sjajnih slika za naštancati ali neću ... imam nekakav osjećaj da me blitva hoće ugurati tamo gdje ne spadam ... ali pala mi na pamet jedna sjajna slika sa porukom ... ako ju nađem, stavim ju tu
draga glisto koja nisi glista, zajebo te taj tvoj osjećaj.... kad bude neka slija namijenjena tebi, lijepo će ispod pisati -za glistu s fejsa-... znaš da volim drito u lubanju...
a ti slobodno lijepi što te volja... i igraj se kako te volja... ali ne očekuj da ću reagirati ako ne napišeš da je baš meni upućena koja slija... rijetko se pronalazim u tuđim podbadanjima...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 8 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Gost 20.01.16 20:13

btw je napisao/la:
Glista je napisao/la:ovdje bih sad imala sjajnih slika za naštancati ali neću ... imam nekakav osjećaj da me blitva hoće ugurati tamo gdje ne spadam ... ali pala mi na pamet jedna sjajna slika sa porukom ... ako ju nađem, stavim ju tu
draga glisto koja nisi glista, zajebo te taj tvoj osjećaj.... kad bude neka slija namijenjena tebi, lijepo će ispod pisati -za glistu s fejsa-... znaš da volim drito u lubanju...
a ti slobodno lijepi što te volja... i igraj se kako te volja... ali ne očekuj da ću reagirati ako ne napišeš da je baš meni upućena koja slija... rijetko se pronalazim u tuđim podbadanjima...

onda sam se zajebala ... meni se to često dogodi na forumu ... priuštim i ja sebi tu i tamo koju paranoju Ta divna stvorenja - Page 8 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 8 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Gost 22.02.16 19:58

fora su mi ove životinje :

Tibetan sand fox: This little-known fox is native to parts of Tibet, China and a few other Asian countries. Their behavior is similar to that of other fox species, but they stand out for their unusual facial features.

Tibetan foxes are small and compact, with soft, dense coats and conspicuously narrow muzzles and bushy tails. Their muzzles, crowns, necks, backs and lower legs are tan to rufous coloured, while their cheeks, flanks, upper legs and rumps are grey. Their tails have white tips. The short ears are tan to greyish tan on the back, while the insides and undersides are white.

The sand fox is found primarily in semi-arid to arid grasslands, well away from humans or from heavy vegetation cover. It inhabits upland plains and hills from 3,500 to 5,200 metres

Ta divna stvorenja - Page 8 NdfXL5V


Long-eared jerboa: This tiny rodent was first caught on film in 2007. They live in parts of China and Mongolia, and it's believed that their ears help them cool off in the desert.
Ta divna stvorenja - Page 8 JUfruqu


Chevrotain: Also known as mouse-deer, chevrotains live in parts of Asia and Africa. There are several different species, but the smallest ones weigh as little as 4.4 pounds and are the tiniest known ungulates.
Ta divna stvorenja - Page 8 M7hoVNw


Pink fairy armadillo: These tiny armadillos, which look like furry beetles, are endemic to Argentina. They're less than five inches long and are excellent burrowers.
Ta divna stvorenja - Page 8 Pancelos-eger-1


Patagonian mara: These cute rodents look like a cross between a deer and a rabbit. They live in Argentina and form monogamous pairs, and closely resemble their cousin the capybara.

Ta divna stvorenja - Page 8 XioOwID


Fossa: The fossa is the largest predator on Madagascar and is a strange mix between a weasel and a cat. Growing up to six feet in length, including their tails, they're believed to have descended from a mongoose-like animal.
Ta divna stvorenja - Page 8 1294313046_1


Sunda colugo: Also known as the Sunda flying lemur, these big-eyed primates live in Southeast Asia and spend their time gliding between trees.

Ta divna stvorenja - Page 8 E8whf9H

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 8 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Gost 22.02.16 22:07

provela ugodno veče na fejsu identificirajući zmije ... obožavam vidjeti kako se preko raznih fotografa koji su se unazad par godina bojali zmija, pa ih krenuli fotografirati kad nalete na njih počela širiti svijest o njihovoj zaštiti i sada ih ljudi sve više vide i čuvaju Ta divna stvorenja - Page 8 684758713 ima ljudi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 8 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  pizda 23.02.16 8:53

Glista je napisao/la:provela ugodno veče na fejsu identificirajući  zmije ... obožavam vidjeti kako se preko raznih fotografa koji su se unazad par godina bojali zmija, pa ih krenuli fotografirati kad nalete na njih počela širiti svijest o njihovoj zaštiti i sada ih ljudi sve više vide i čuvaju Ta divna stvorenja - Page 8 684758713 ima ljudi

kako si ih identificirala, doveli ti deset zmija i rekli da prepoznas osumnjicitu?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 8 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Gost 23.02.16 8:53

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:provela ugodno veče na fejsu identificirajući  zmije ... obožavam vidjeti kako se preko raznih fotografa koji su se unazad par godina bojali zmija, pa ih krenuli fotografirati kad nalete na njih počela širiti svijest o njihovoj zaštiti i sada ih ljudi sve više vide i čuvaju Ta divna stvorenja - Page 8 684758713 ima ljudi

kako si ih identificirala, doveli ti deset zmija i rekli da prepoznas osumnjicitu?

stave fotke i onda mi pogađamo koja je koja Ta divna stvorenja - Page 8 1523192931  usput svašta novo naučiš

i zavidiš slavoncima ... kod njih već izašle na vidjelo i okružite blatom .... kod nas ih nema više ni usred ljeta

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 8 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  pizda 23.02.16 8:56

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:provela ugodno veče na fejsu identificirajući  zmije ... obožavam vidjeti kako se preko raznih fotografa koji su se unazad par godina bojali zmija, pa ih krenuli fotografirati kad nalete na njih počela širiti svijest o njihovoj zaštiti i sada ih ljudi sve više vide i čuvaju Ta divna stvorenja - Page 8 684758713 ima ljudi

kako si ih identificirala, doveli ti deset zmija i rekli da prepoznas osumnjicitu?

stave fotke i onda mi pogađamo koja je koja Ta divna stvorenja - Page 8 1523192931  usput svašta novo naučiš

i zavidiš slavoncima ... kod njih već izašle na vidjelo i okružite blatom ....  kod nas ih nema više ni usred ljeta

je, najvise im zavidim na zmijama i komarcima. Ja bi uveo neke pesticide koji i zmije ubivaju...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 8 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Gost 23.02.16 9:00

pizda je napisao/la:

je, najvise im zavidim na zmijama i komarcima. Ja bi uveo neke pesticide koji i zmije ubivaju...

ti ko da si kinez ... tako su oni sve vrapce poubijali jer su im jeli žito ... plaćali po dolar za svakog mrtvog vrapca ... kasnije imali čitav cirkus sa narušitim ekosustavom pa uvozili gusjenice ... plaćali svaku dva dolara po komadu ... skroz isplativo


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 8 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  pizda 23.02.16 9:20

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

je, najvise im zavidim na zmijama i komarcima. Ja bi uveo neke pesticide koji i zmije ubivaju...

ti ko da si kinez ... tako su oni sve vrapce poubijali jer su im jeli žito ... plaćali po dolar za svakog mrtvog vrapca ... kasnije imali čitav cirkus sa narušitim ekosustavom pa uvozili gusjenice ... plaćali svaku dva dolara po komadu ... skroz isplativo


taj sta je uvozijo gusjenice je bijo hercegovac, cista racunica...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 8 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Gost 24.02.16 7:33

pizda je napisao/la:

taj sta je uvozijo gusjenice je bijo hercegovac, cista racunica...

kako je krenulo, mensečini da će nama mirovine isplaćivati u gusjenicama, nebitno uvoznim, domaćim il konvertibilnim

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 8 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Yehudi 29.02.16 9:05

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

je, najvise im zavidim na zmijama i komarcima. Ja bi uveo neke pesticide koji i zmije ubivaju...

ti ko da si kinez ... tako su oni sve vrapce poubijali jer su im jeli žito ... plaćali po dolar za svakog mrtvog vrapca ... kasnije imali čitav cirkus sa narušitim ekosustavom pa uvozili gusjenice ... plaćali svaku dva dolara po komadu ... skroz isplativo


taj sta je uvozijo gusjenice je bijo hercegovac, cista racunica...


                   Čekaj malo, kakva je to mehanika i logika? 

 Znam za taj dogadjaj sa vrapcima ( imaju slatko meso ) ali mensečini da bi kontraproduktivno bilo uvoziti gusjenice ( jean oblik glista su...jeli? kolutićevci   Ta divna stvorenja - Page 8 1523192931 )

  Jer ako su prvotno vrabci jeli gliste, bubice itd pa kad nije bilo vrabaca, onda su se ove bagudine razmnožile i pojele lišće i drugu zelenjavu pa je to postao

 problem. Znači tribali su uvoziti vrapce a ne gusjenice jer njih je bilo previše.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 8 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Gost 01.03.16 7:09

nakotilo se ovih zecova ... malo malo mi psica izjuri nekog iz grma i probam ga uslikati ali uzalud .... a fora su jer znaju biti dosta veliki i na prvu pomisliš da trči neka mala srnica ili kengur ... al evo, naletila mi nečija tuđa slika jednog koji sjedi i ne bježi koliko strpljenja treba za usnimit ovako nešto ... probam se nekada umiriti da dočekam il zeca il pticu za bolju snimku al nema šamse ... nemrem ja toliko stajati na jednom mjestu i mirovati i čekati radi dobre fotke Ta divna stvorenja - Page 8 684758713

Ta divna stvorenja - Page 8 12814598_649568715180960_7038518654034328224_n

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 8 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Gost 01.03.16 7:20

Yehudi je napisao/la:
                   Čekaj malo, kakva je to mehanika i logika? 

 Znam za taj dogadjaj sa vrapcima ( imaju slatko meso ) ali mensečini da bi kontraproduktivno bilo uvoziti gusjenice ( jean oblik glista su...jeli? kolutićevci   Ta divna stvorenja - Page 8 1523192931 )

  Jer ako su prvotno vrabci jeli gliste, bubice itd pa kad nije bilo vrabaca, onda su se ove bagudine razmnožile i pojele lišće i drugu zelenjavu pa je to postao

 problem. Znači tribali su uvoziti vrapce a ne gusjenice jer njih je bilo previše.

vrabci su zrnojedi a te gusjenice su uvozili jer se manjkom vrabaca narušio cijeli eko sustav i nastala nekakva lančana reakcija pa nestalo valjda leptirova koji su oprašivali nešto ... nisam dalje pratila šta se tu događalo ... koliko sam čitala, vrabce su potamanili jer su im jeli žito a kasnije krenuo domino efekat i dokučili da im usfalilo određenih vrsta kukaca ... to ko kad su tu po otocima oprašivali protiv komaraca naveliko i bez ikakve mjere pa nestala određena populacija šturaka koji su se inače hranili jajima crnih udovica i imali najezdu crnih udovica jedno ljeto ... čim nekog u prirodi uništiš, na drugoj strani nečeg il nema više il ima previše

uglavnom, kad krenu ti kojekakvi režimi krojiti svijet bez puno razmišljanja, odma neko sranje ... još se ne zna kako će ovo postavljanje žica po granicama utjecati na ravnotežu u prirodi ... ne budu li određene životinjske vrste mogle migrirati i kretati se kao do sada, budemo mi umjesto najezde izbjeglica lako imali najezde koječeg drugog što se pretjerano raskoti a nema otvorene prirodne puteve za prirodnu teritorijalnu raspodjelu ....

kako ono ide, lepet leptirova krila i trla baba lan ... to je pjesnički izraz al istinit Ta divna stvorenja - Page 8 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 8 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Yehudi 27.03.16 10:26

Slatki dupin u centru grada Zadra  Ta divna stvorenja - Page 8 684758713

Ta divna stvorenja - Page 8 Image

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 8 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Gost 28.03.16 15:42

nou shitt??ne mogu aplodati sliku,jerbo sam banniran na Forumu Milog Djeteta.... Ta divna stvorenja - Page 8 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 8 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Yehudi 28.03.16 20:09

Šta si je mislio tamo staviti ?

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 8 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Gost 28.03.16 22:39

Ma jok,ovdje...ali valjda je isti server istog provajdera Forumova,pa mi je IP bolockan na serveru Ta divna stvorenja - Page 8 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 8 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Gost 28.03.16 22:40

Ovaj Forum mi je vizualno profesionalnije i oku ugodnije sredjen nego Forum Milog Djeteta.. Ta divna stvorenja - Page 8 439160543

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 8 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Yehudi 01.04.16 12:41

Ta divna stvorenja - Page 8 94241007-potd-peacock-large_trans++OR79fl4qqSsuAd0k6ubyq-kL6i0wyjpHRfhZIwBaOXk

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 8 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Yehudi 04.04.16 5:29

Ta divna stvorenja - Page 8 640x364


Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 8 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Yehudi 30.04.16 9:28


Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 8 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 8 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.