kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ta divna stvorenja

Stranica 3 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Ta divna stvorenja - Page 3 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Gost 10.12.14 7:55

malo moje živinčadi

situacija se u međuvremenu promijenila ... sada je mala maca preuzela meditacijski kutak na akvariju a veliki mačak mora spavati na stolici ... ne smije ni blizu akvarija ... moram mu pokazati ovaj video da se sa nostalgijom prisjeti dana dok je još bio šef u kući ... više nie

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 3 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Gost 10.12.14 10:27

kišna glista je napisao/la:evo mačke za blitvicu - zelema Ta divna stvorenja - Page 3 1523192931

ovu bih možda i zadržala zbog odgovarajuće boje  Ta divna stvorenja - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 3 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Gost 10.12.14 10:30

kišna glista je napisao/la:malo moje živinčadi

situacija se u međuvremenu promijenila ... sada je mala maca preuzela meditacijski kutak na akvariju a veliki mačak mora spavati na stolici ... ne smije ni blizu akvarija ... moram mu pokazati ovaj video da se sa nostalgijom prisjeti dana dok je još bio šef u kući ... više nie
Ta divna stvorenja - Page 3 3114667799  koja uzgojna triska na početku videa s akvariumom... 

kuja i mačić su nevjerojatni Ta divna stvorenja - Page 3 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 3 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Gost 10.12.14 10:55

Za akvarijum vezujem dva potpuno razlicita osecaja. Prvu ljubav i kosmare zbog one ribice cistaca. Danima sam znala sanjati kako mi se jedna takva ribica, samo ogromna, zalepila za lice sa onim ogromnim ustima i pokusava me usisati....aaaaa, kakav uzas. I sad se stresem cim tu scenu docaram sebi.

Lude su ti zivotinjice. Ta divna stvorenja - Page 3 1zouo36

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 3 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Gost 10.12.14 10:59

cat_claw je napisao/la:Za akvarijum vezujem dva potpuno razlicita osecaja. Prvu ljubav i kosmare zbog one ribice cistaca. Danima sam znala sanjati kako mi se jedna takva ribica, samo ogromna, zalepila za lice sa onim ogromnim ustima i pokusava me usisati....aaaaa, kakav uzas. I sad se stresem cim tu scenu docaram sebi.

Lude su ti zivotinjice. Ta divna stvorenja - Page 3 1zouo36

imam ti i njega snimitog ... meni je baš fora kako izgleda kad čisti staklo ... frenč kiser ... al nazvala sam ga po zingaru đipsi Ta divna stvorenja - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 3 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Gost 10.12.14 11:00

btw je napisao/la:
Ta divna stvorenja - Page 3 3114667799  koja uzgojna triska na početku videa s akvariumom... 


e, ta divna vremena kad je mačak još smijo tako odgajat ... kad je kuja preuzela odgoj, mačak je stjeran u kut ... čim krene prema mačiću, kuja se postavi ko živi zid ... al nikako to snimit jer kuja čita misli pa čim pomislim uhvatiti kameru, zbriše

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 3 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Gost 10.12.14 12:19

super su vam beštije I fotke, uživam

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 3 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Yehudi 10.12.14 17:48

kišna glista je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Za akvarijum vezujem dva potpuno razlicita osecaja. Prvu ljubav i kosmare zbog one ribice cistaca. Danima sam znala sanjati kako mi se jedna takva ribica, samo ogromna, zalepila za lice sa onim ogromnim ustima i pokusava me usisati....aaaaa, kakav uzas. I sad se stresem cim tu scenu docaram sebi.

Lude su ti zivotinjice. Ta divna stvorenja - Page 3 1zouo36

imam ti i njega snimitog ... meni je baš fora kako izgleda kad čisti staklo ... frenč kiser ... al nazvala sam ga po zingaru đipsi Ta divna stvorenja - Page 3 1523192931
Neki dan sam slučajno svratio kod jednoga lika koji mi je pokazao nekoliko svojih akvarija sa nekim ribama iz Amazone. Veličine su dlana i onako okrugla, ustvari  plosnate, poput diska.
 A za te ribice , čistače, kaže da prenose neku zarazu od koje mogu krepati sve ribe.
 Baš su mi fore te njegove ribe. Kaže da su skupe i da misli uzgajati ih za prodaju.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 3 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Gost 11.12.14 18:03

Yehudi je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Za akvarijum vezujem dva potpuno razlicita osecaja. Prvu ljubav i kosmare zbog one ribice cistaca. Danima sam znala sanjati kako mi se jedna takva ribica, samo ogromna, zalepila za lice sa onim ogromnim ustima i pokusava me usisati....aaaaa, kakav uzas. I sad se stresem cim tu scenu docaram sebi.

Lude su ti zivotinjice. Ta divna stvorenja - Page 3 1zouo36

imam ti i njega snimitog ... meni je baš fora kako izgleda kad čisti staklo ... frenč kiser ... al nazvala sam ga po zingaru đipsi Ta divna stvorenja - Page 3 1523192931
Neki dan sam slučajno svratio kod jednoga lika koji mi je pokazao nekoliko svojih akvarija sa nekim ribama iz Amazone. Veličine su dlana i onako okrugla, ustvari  plosnate, poput diska.
 A za te ribice , čistače, kaže da prenose neku zarazu od koje mogu krepati sve ribe.
 Baš su mi fore te njegove ribe. Kaže da su skupe i da misli uzgajati ih za prodaju.

da nisu diskusi ?

Ta divna stvorenja - Page 3 C-diskusi-01

Ta divna stvorenja - Page 3 C-diskusi-02

Ta divna stvorenja - Page 3 C-diskusi-011

imaš tih riba za akvarije predivnih i da ti pamet stane al treba o njima znati svašta, imati velike i skupe akvarije i opremu ... al mora biti super ako ti je to posao i da se da živjeti od toga ... jebate gušta, cijeli dan se igraš sa ribicama

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 3 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Gost 11.12.14 18:07

al ono šta nisam znala o akvarijima a naknadno me oduševilo je to da se voda iz akvarija prilikom čiščenja može upotrijebiti kao odlično gnojivo za zaljevati lončanice ... sad sam i tu na dobitku ... mjesečno trideset litara toga meni taman za prirodno gnojenje i da ne razmišljam o nekakvim drugih nadohranama bilja koje imam na terasi ... ljudi znaju povezat akvarij sa vrtom ili povrtnjacima i imaš sustav koji sam sebe održava ... genijalno šta se sve može u suradnji sa prirodom ... još da mi smislit kako proizvesti struje za kakvu pumpu na livadi i odma bih si napravila omanji ribnjak koji bi mi navodnjavao vrt a vrt čistio vodu za ribnjak ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 3 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Yehudi 11.12.14 18:39

kišna glista je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Za akvarijum vezujem dva potpuno razlicita osecaja. Prvu ljubav i kosmare zbog one ribice cistaca. Danima sam znala sanjati kako mi se jedna takva ribica, samo ogromna, zalepila za lice sa onim ogromnim ustima i pokusava me usisati....aaaaa, kakav uzas. I sad se stresem cim tu scenu docaram sebi.

Lude su ti zivotinjice. Ta divna stvorenja - Page 3 1zouo36

imam ti i njega snimitog ... meni je baš fora kako izgleda kad čisti staklo ... frenč kiser ... al nazvala sam ga po zingaru đipsi Ta divna stvorenja - Page 3 1523192931
Neki dan sam slučajno svratio kod jednoga lika koji mi je pokazao nekoliko svojih akvarija sa nekim ribama iz Amazone. Veličine su dlana i onako okrugla, ustvari  plosnate, poput diska.
 A za te ribice , čistače, kaže da prenose neku zarazu od koje mogu krepati sve ribe.
 Baš su mi fore te njegove ribe. Kaže da su skupe i da misli uzgajati ih za prodaju.

da nisu diskusi ?

Ta divna stvorenja - Page 3 C-diskusi-01

Ta divna stvorenja - Page 3 C-diskusi-02

Ta divna stvorenja - Page 3 C-diskusi-011

imaš tih riba za akvarije predivnih i da ti pamet stane al treba o njima znati svašta, imati velike i skupe akvarije i opremu  ... al mora biti super ako ti je to posao i da se da živjeti od toga ... jebate gušta, cijeli dan se igraš sa ribicama
Je, to su te. Učinilo mi se da su morske ribe  jer ima 4-5 velikih akvarija ......................cilu je garažu preuredio. A govori kako će još par akvarija staviti kako bi se bavio uzgojem i prodajom.
Reka mi je koliko koštaju  tj. za koliko može prodati male.Računicaje jasna i dobro izgleda na papiru ali, u praksi, to obično bude u 1/3 od očekivanog. Ta divna stvorenja - Page 3 3754230991

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 3 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Gost 11.12.14 20:53

Yehudi je napisao/la:
Je, to su te. Učinilo mi se da su morske ribe  jer ima 4-5 velikih akvarija ......................cilu je garažu preuredio. A govori kako će još par akvarija staviti kako bi se bavio uzgojem i prodajom.
Reka mi je koliko koštaju  tj. za koliko može prodati male.Računicaje jasna i dobro izgleda na papiru ali, u praksi, to obično bude u 1/3 od očekivanog. Ta divna stvorenja - Page 3 3754230991

mislim da je nemoguće bilo kakvu ozbiljnu zaradu imati samo od prodaje riba ... ne koštaju one toliko da ih možeš prodati i pokriti troškove njihovog održavanja a i premalo smo mi tržište za takve stvari ... uglavno to ljudi koji se bave akvaristikom rade tako da nude i akvarijsku opremu i izrađuju akvarije po mjeri ... al da je gušt vidjeti ogroman akvarij koji je lijepo uređen i prepun takvih riba, to vjerujem Ta divna stvorenja - Page 3 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 3 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Gost 11.12.14 21:34

Yehudi je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

imam ti i njega snimitog ... meni je baš fora kako izgleda kad čisti staklo ... frenč kiser ... al nazvala sam ga po zingaru đipsi Ta divna stvorenja - Page 3 1523192931
Neki dan sam slučajno svratio kod jednoga lika koji mi je pokazao nekoliko svojih akvarija sa nekim ribama iz Amazone. Veličine su dlana i onako okrugla, ustvari  plosnate, poput diska.
 A za te ribice , čistače, kaže da prenose neku zarazu od koje mogu krepati sve ribe.
 Baš su mi fore te njegove ribe. Kaže da su skupe i da misli uzgajati ih za prodaju.

da nisu diskusi ?

Ta divna stvorenja - Page 3 C-diskusi-01

Ta divna stvorenja - Page 3 C-diskusi-02

Ta divna stvorenja - Page 3 C-diskusi-011

imaš tih riba za akvarije predivnih i da ti pamet stane al treba o njima znati svašta, imati velike i skupe akvarije i opremu  ... al mora biti super ako ti je to posao i da se da živjeti od toga ... jebate gušta, cijeli dan se igraš sa ribicama
Je, to su te. Učinilo mi se da su morske ribe  jer ima 4-5 velikih akvarija ......................cilu je garažu preuredio. A govori kako će još par akvarija staviti kako bi se bavio uzgojem i prodajom.
Reka mi je koliko koštaju  tj. za koliko može prodati male.Računicaje jasna i dobro izgleda na papiru ali, u praksi, to obično bude u 1/3 od očekivanog. Ta divna stvorenja - Page 3 3754230991


diskusi su prelijepi kao i ostale neobične ribice. sve je to bilo u akvarijima u stanu: dva sa diskusima, skalarima, u svakom čistač, neonke, bete, borce, guppy itd ... davno je to bilo pa se više ni ne sjećam naziva.

u spavačoj sobi poseban akvarij bio je za piranhe i terarij za iguanu ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 3 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Gost 12.12.14 0:11

pošto znam da je ovo forum ljubitelja životinja koji se protive eutanaziji viška životinja znam da će ovaj moj apel uroditi trudom ... dakle, treba spasiti ono par razuzdanih i premilih rotvajlerića koji su se malo razigrali rijekom ... da čujem, tko će ih spasiti a onda s pravom nastaviti štancati postove o ljubavi do životinja i sve šta uz to ide ... psi će se eutanizirati ako se nitko ne javi ... da vidim, tko su to na ovom forumu najveći ljubitelji životinja koji to neće nikako dozvoliti jer nije humano i nije prirodno pa da odem po te jadne i mile rotiće i ubacim ih ukuću onome tko ih žali pa nek brine o njima

http://www.novilist.hr/Vijesti/Crna-kronika/Vlasnici-odlucuju-Rotvajleri-ce-biti-eutanazirani

nijesam od tih ... da je moje dijete napadnuto, rotvajlerići bi odavno bili u njemačkoj i rasprave ne bi ni bilo ... al se zgrozim kad čitam kako ljudi rezoniraju u ovakvim slučajevima ... bokte, oni bi ljude eutanazirali zbog pasa ... sva sreća pa sam nenormalna pa ja to ne bih .... ima i gore muke od eutanazije ... ubacit im par razuzdanih rotvajlera u kuću i da vidiš sreće i veselja i ljubavi i svega ... ljubaf do neba Ta divna stvorenja - Page 3 4024472575

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 3 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Gost 12.12.14 8:39

kišna glista je napisao/la:al ono šta nisam znala o akvarijima a naknadno me oduševilo je to da se voda iz akvarija prilikom čiščenja može upotrijebiti kao odlično gnojivo za zaljevati lončanice ... sad sam i tu na dobitku ... mjesečno trideset litara toga meni taman za prirodno gnojenje i da ne razmišljam o nekakvim drugih nadohranama bilja koje imam na terasi ... ljudi znaju povezat akvarij sa vrtom ili povrtnjacima i imaš sustav koji sam sebe održava ... genijalno šta se sve može u suradnji sa prirodom ... još da mi smislit kako proizvesti struje za kakvu pumpu na livadi i odma bih si napravila omanji ribnjak koji bi mi navodnjavao vrt a vrt čistio vodu za ribnjak ...
otvori fitnes u prirodi... postaviš stare bicikle bez kotača pedala spojiš na generator i neka piče...  Ta divna stvorenja - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 3 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Gost 12.12.14 8:48

btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:al ono šta nisam znala o akvarijima a naknadno me oduševilo je to da se voda iz akvarija prilikom čiščenja može upotrijebiti kao odlično gnojivo za zaljevati lončanice ... sad sam i tu na dobitku ... mjesečno trideset litara toga meni taman za prirodno gnojenje i da ne razmišljam o nekakvim drugih nadohranama bilja koje imam na terasi ... ljudi znaju povezat akvarij sa vrtom ili povrtnjacima i imaš sustav koji sam sebe održava ... genijalno šta se sve može u suradnji sa prirodom ... još da mi smislit kako proizvesti struje za kakvu pumpu na livadi i odma bih si napravila omanji ribnjak koji bi mi navodnjavao vrt a vrt čistio vodu za ribnjak ...
otvori fitnes u prirodi... postaviš stare bicikle bez kotača pedala spojiš na generator i neka piče...  Ta divna stvorenja - Page 3 1523192931

super ideja ... i još ljudima naplatim pedaliranje ko ekstravagancu Ta divna stvorenja - Page 3 3114667799 poslije im pečem zlatne ribice iz ribnjaka na štapu uz netom ubranu salatu i rajčice i to naplatim ... jebate, čista dobit Ta divna stvorenja - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 3 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Gost 12.12.14 8:55

kišna glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:al ono šta nisam znala o akvarijima a naknadno me oduševilo je to da se voda iz akvarija prilikom čiščenja može upotrijebiti kao odlično gnojivo za zaljevati lončanice ... sad sam i tu na dobitku ... mjesečno trideset litara toga meni taman za prirodno gnojenje i da ne razmišljam o nekakvim drugih nadohranama bilja koje imam na terasi ... ljudi znaju povezat akvarij sa vrtom ili povrtnjacima i imaš sustav koji sam sebe održava ... genijalno šta se sve može u suradnji sa prirodom ... još da mi smislit kako proizvesti struje za kakvu pumpu na livadi i odma bih si napravila omanji ribnjak koji bi mi navodnjavao vrt a vrt čistio vodu za ribnjak ...
otvori fitnes u prirodi... postaviš stare bicikle bez kotača pedala spojiš na generator i neka piče...  Ta divna stvorenja - Page 3 1523192931

super ideja ... i još ljudima naplatim pedaliranje ko ekstravagancu  Ta divna stvorenja - Page 3 3114667799  poslije im pečem zlatne ribice  iz ribnjaka  na štapu uz netom ubranu salatu i rajčice i to naplatim ... jebate, čista dobit Ta divna stvorenja - Page 3 1523192931
mene uzmi ko konobara... taman ćemo podijeliti dobit fifti fifti  Ta divna stvorenja - Page 3 3114667799

ošla sam... jesam tebe mi  Ta divna stvorenja - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 3 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Gost 12.12.14 8:59

btw je napisao/la:
mene uzmi ko konobara... taman ćemo podijeliti dobit fifti fifti  Ta divna stvorenja - Page 3 3114667799

ošla sam... jesam tebe mi  Ta divna stvorenja - Page 3 1523192931

smiješno zvuči, al danas što više mučiš turiste, to ti oni više i radije plaćaju ... kolegica koja mi iznajmljuje jednu starinu napravila bio vrt i to je sad ko neka ekskluziva ... gosti joj tu brinu o vrtu, zaljevaju, plijeve, naberu za salatu i to plate više neg da im je ponudila polupansion i da im netko poslužuje gotovu hranu a da oni sjede za stolom ka gospoda Ta divna stvorenja - Page 3 11484130  ljudi sad hoće platiti da motikaju ... neš ti ni to više besplatno ako nemaš svoj vrt Ta divna stvorenja - Page 3 1523192931

tako ću i ja ... sve fino uredit a onda naplaćivat ljudima da dođu rintačiti i liječit se od dempresija Ta divna stvorenja - Page 3 3114667799

baš me zanima bil bilo i takvih pacijenata koji bi se dali upregnut ko volovi ... kako je krenulo i koliko mazohista ima vjerujem da bi i to išlo ... kolegica mi osniva turističku agenciju u londonu i smišljamo nešto novo za ponuditi na tržištu šta još nitko nije ... u nas će na web sajtu pisati " dođite kod gliste da osjetite kako je to biti vol .... nevjerojatan doživljaj !"

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 3 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Gost 10.03.15 21:01

za ljubitelje mačaka ... mačka vodič slijepog psa Ta divna stvorenja - Page 3 684758713







Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 3 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Yehudi 11.03.15 9:29

Ta divna stvorenja - Page 3 490932984

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 3 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Gost 11.03.15 20:50

Ta divna stvorenja - Page 3 Dobermann_attack_by_nykilemaitre666-d4m634r

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 3 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Gost 05.05.15 19:20

da i tu stavim oglas ... žućo i tigrasti mužjak su našli zainteresirane ljudske robove .... traži se još tko bi bio rob maloj tigrastoj žemki Ta divna stvorenja - Page 3 684758713

Ta divna stvorenja - Page 3 11194463_10204985548810764_1249179738713447605_o

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 3 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  pizda 06.05.15 7:41

kišna glista je napisao/la:da i tu stavim oglas ... žućo i tigrasti mužjak su našli zainteresirane ljudske robove .... traži se još tko bi bio rob maloj tigrastoj žemki  Ta divna stvorenja - Page 3 684758713


lako moguce da to budes ti... Ta divna stvorenja - Page 3 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 3 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Gost 06.05.15 7:50

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:da i tu stavim oglas ... žućo i tigrasti mužjak su našli zainteresirane ljudske robove .... traži se još tko bi bio rob maloj tigrastoj žemki  Ta divna stvorenja - Page 3 684758713


lako moguce da to budes ti... Ta divna stvorenja - Page 3 1523192931

lako moguće da to budeš ti Ta divna stvorenja - Page 3 11484130 ima na vorumu negdje da si reko da nema problema i da ti ih mogu preko plota bacit

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 3 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  pizda 06.05.15 8:21

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:da i tu stavim oglas ... žućo i tigrasti mužjak su našli zainteresirane ljudske robove .... traži se još tko bi bio rob maloj tigrastoj žemki  Ta divna stvorenja - Page 3 684758713


lako moguce da to budes ti... Ta divna stvorenja - Page 3 1523192931

lako moguće da to budeš ti Ta divna stvorenja - Page 3 11484130  ima na vorumu negdje da si reko da nema problema i da ti ih mogu preko plota bacit

jadna maca, odma bi je svraka copila... Ta divna stvorenja - Page 3 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 3 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.