kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ta divna stvorenja

Stranica 4 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Ta divna stvorenja - Page 4 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Gost 06.05.15 8:30

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:da i tu stavim oglas ... žućo i tigrasti mužjak su našli zainteresirane ljudske robove .... traži se još tko bi bio rob maloj tigrastoj žemki  Ta divna stvorenja - Page 4 684758713


lako moguce da to budes ti... Ta divna stvorenja - Page 4 1523192931

lako moguće da to budeš ti Ta divna stvorenja - Page 4 11484130  ima na vorumu negdje da si reko da nema problema i da ti ih mogu preko plota bacit

jadna maca, odma bi je svraka copila... Ta divna stvorenja - Page 4 1523192931

a neće ... ja ću to ubacit kad mačić bude već stasit i samostalan ... bobi će puknut od sreće kad konačno dobije svoje osobno mladunče o kojem može brinuti bez da ljuti mame mačke Ta divna stvorenja - Page 4 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 4 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Lena 06.05.15 9:09

bobi(ca) udomiteljica.... Ta divna stvorenja - Page 4 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 4 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Gost 06.05.15 9:28

Preslatke su...Ta divna stvorenja - Page 4 1zouo36

Germanova sestra je decici kupila dva kunica. Nazvali su ih (pa sad ide prevod) Oblacic (zenka) i Mrvica (muzjak). Razdvojili su ih. On je bio gore, a ona dole, s tim sto su izmedju imali prolaz, koji je bio osiguran nekakvom drvenom letvom i teskim kamenom. Naravno, Mrvica je to provalio i jedan dan su ga samo nasli kod nje. Hitno su organizovali kastraciju, ali jadni mali Mrvica se nije probudio nakon anestezije. Ta divna stvorenja - Page 4 Rrnmed
Pre par nedelja iznenadjenje u kavezu. Sest malih zeka...Ta divna stvorenja - Page 4 1zouo36

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 4 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  pizda 06.05.15 9:29

kišna glista je napisao/la:

a neće ... ja ću to ubacit kad mačić bude već stasit i samostalan ... bobi će puknut od sreće kad konačno dobije svoje osobno mladunče o kojem može brinuti bez da ljuti mame mačke Ta divna stvorenja - Page 4 1619348112

jok, Bobi odma nagari odrasle macke pridoslice. Da dodje ko mala to je vec druga stvar...Ta divna stvorenja - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 4 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  pizda 06.05.15 9:32

cat_claw je napisao/la:Preslatke su...Ta divna stvorenja - Page 4 1zouo36

Germanova sestra je decici kupila dva kunica. Nazvali su ih (pa sad ide prevod) Oblacic (zenka) i Mrvica (muzjak). Razdvojili su ih. On je bio gore, a ona dole, s tim sto su izmedju imali prolaz, koji je bio osiguran nekakvom drvenom letvom i teskim kamenom. Naravno, Mrvica je to provalio i jedan dan su ga samo nasli kod nje. Hitno su organizovali kastraciju, ali jadni mali Mrvica se nije probudio nakon anestezije. Ta divna stvorenja - Page 4 Rrnmed
Pre par nedelja iznenadjenje u kavezu. Sest malih zeka...Ta divna stvorenja - Page 4 1zouo36

kad sam bijo mali imali smo dva kunica u konobi i zenka trebala rodit. Ja svaki dan pedeset puta isao vidjet ima li mladih i jednog dana vidim pet komada a svi mrtvi. Koji je shok to bio jebate, valjda sam zato danas tako traumatiziran...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 4 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Gost 06.05.15 9:41

pizda je napisao/la:
kad sam bijo mali imali smo dva kunica u konobi i zenka trebala rodit. Ja svaki dan pedeset puta isao vidjet ima li mladih i jednog dana vidim pet komada a svi mrtvi. Koji je shok to bio jebate, valjda sam zato danas tako traumatiziran...

Nisam bas ekspert za kunice, ali moguce je da, ako joj je to bio prvi okot, da nije znala sta treba raditi, pa da ih je nekako sama prignjecila i udavila...
To se ponekad desava kod macaka, zar ne?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 4 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  pizda 06.05.15 9:46

cat_claw je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kad sam bijo mali imali smo dva kunica u konobi i zenka trebala rodit. Ja svaki dan pedeset puta isao vidjet ima li mladih i jednog dana vidim pet komada a svi mrtvi. Koji je shok to bio jebate, valjda sam zato danas tako traumatiziran...

Nisam bas ekspert za kunice, ali moguce je da, ako joj je to bio prvi okot, da nije znala sta treba raditi, pa da ih je nekako sama prignjecila i udavila...
To se ponekad desava kod macaka, zar ne?

nemam pojma, znam da nisam prestajao plakat danima. Jebote, cekao sam ih ko ozebo sunce i onda tako...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 4 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Gost 06.05.15 9:48

A uzas...Ta divna stvorenja - Page 4 Rrnmed

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 4 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  pizda 06.05.15 9:52

cat_claw je napisao/la:A uzas...Ta divna stvorenja - Page 4 Rrnmed

bio poslije drugi okot, cetiri debela...Ta divna stvorenja - Page 4 3111943984
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 4 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Gost 06.05.15 10:30

pizda je napisao/la:

nemam pojma, znam da nisam prestajao plakat danima. Jebote, cekao sam ih ko ozebo sunce i onda tako...

trebaju djeca i to proživjeti da se naviknu i očvrsnu ... i moje su se naplakale i napravile grobova jer se dogodi i to ... al ipak je ljepše vidjeti onu drugu varijantu kad čekaju i svaki dan pitaju kad će!? kad će!? a onda jedan dan osvane podmladak u kući ... mlađa mi se tresla od sreće kad se vratila kući i kad sam joj rekla da je mačka okotila ... sjela je na stepenište kraj legla i počela plakati od sreće i tresti se ko šiba od sreće kad sam joj rekla da smije uzeti jednog u ruke i pogledati ... koji su to trenuci za doživjeti Ta divna stvorenja - Page 4 1425538829 zbog toga mi nije žao ... ne mogu zamisliti djeci zakinuti djetinjstvo za sve one stvari koje sam sama proživljavala i koje su me veselile kao dijete ... kad čujem da neka djeca rastu bez kućnih ljubimaca, meni je to nepojmljivo ... al čim mi takvi ulete u kuću, odmah ih prepoznam Ta divna stvorenja - Page 4 1425538829 uopće nemaju razvijen odnos do drugog živog bića i do životinja se doslovno ponašaju kao da su predmeti ... tako će se ponašati i do ljudi jednom kad odrastu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 4 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  pizda 06.05.15 10:55

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

nemam pojma, znam da nisam prestajao plakat danima. Jebote, cekao sam ih ko ozebo sunce i onda tako...

trebaju djeca i to proživjeti da se naviknu i očvrsnu ... i moje su se naplakale i napravile grobova jer se dogodi i to ... al ipak je ljepše vidjeti onu drugu varijantu kad čekaju i svaki dan pitaju kad će!? kad će!? a onda jedan dan osvane podmladak u kući ... mlađa mi se tresla od sreće kad se vratila kući i kad sam joj rekla da je mačka okotila ... sjela je na stepenište kraj legla  i počela plakati od sreće i tresti se ko šiba od sreće kad sam joj rekla da smije uzeti jednog u ruke i pogledati ... koji su to trenuci za doživjeti Ta divna stvorenja - Page 4 1425538829 zbog toga mi nije žao ... ne mogu zamisliti djeci zakinuti djetinjstvo za sve one stvari koje sam sama proživljavala i koje su me veselile kao dijete ... kad čujem da neka djeca rastu bez kućnih ljubimaca, meni je to nepojmljivo ... al čim mi takvi ulete u kuću, odmah ih prepoznam Ta divna stvorenja - Page 4 1425538829 uopće nemaju razvijen odnos do drugog živog bića i do životinja se doslovno ponašaju kao da su predmeti ... tako će se ponašati i do ljudi jednom kad odrastu

Ta divna stvorenja - Page 4 684758713 mala prava emotivka, valjda joj nece biti jako zao kad macice budu udomite kod drugih...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 4 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Gost 06.05.15 11:00

pizda je napisao/la:

Ta divna stvorenja - Page 4 684758713 mala prava emotivka, valjda joj nece biti jako zao kad macice budu udomite kod drugih...

a bit će sigurno ali i to smo već prošle sa psima i hrčcima pa znam da će brzo zaboraviti ... već razgovaramo o tome a jučer je bila jedna kolegica starije koja će uzeti drugog ... sve to ide pod odrastanje i prihvaćanje života kakvim jeste

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 4 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  pizda 06.05.15 11:16

kišna glista je napisao/la:

a bit će sigurno ali i to smo već prošle sa psima i hrčcima pa znam da će brzo zaboraviti ... već razgovaramo o tome a jučer je bila jedna kolegica starije koja će uzeti drugog ... sve to ide pod odrastanje i prihvaćanje života kakvim jeste

je jebiga, steta sto to odrastanje uvijek ide uz neke gubitke i traume. Moglo bi se i ljepse odrastat...Ta divna stvorenja - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 4 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Gost 06.05.15 11:20

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

a bit će sigurno ali i to smo već prošle sa psima i hrčcima pa znam da će brzo zaboraviti ... već razgovaramo o tome a jučer je bila jedna kolegica starije koja će uzeti drugog ... sve to ide pod odrastanje i prihvaćanje života kakvim jeste

je jebiga, steta sto to odrastanje uvijek ide uz neke gubitke i traume. Moglo bi se i ljepse odrastat...Ta divna stvorenja - Page 4 684758713

naravno ... mogle bi sačuvat sve te životinje i čekat da nas pojedu Ta divna stvorenja - Page 4 1523192931 to ne bi bila trauma nego čisto veselje ... jebote, tebe jebe racio svugdje samo ne tamo gdje treba

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 4 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  pizda 06.05.15 11:24

kišna glista je napisao/la:

naravno ... mogle bi sačuvat sve te životinje i čekat da nas pojedu Ta divna stvorenja - Page 4 1523192931  to ne bi bila trauma nego čisto veselje ... jebote, tebe jebe racio svugdje samo ne tamo gdje treba

pa ako je moguce trebala bi djeca toga biti postedita barem do nekih vecih godina, 15,16...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 4 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Gost 06.05.15 11:29

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

naravno ... mogle bi sačuvat sve te životinje i čekat da nas pojedu Ta divna stvorenja - Page 4 1523192931  to ne bi bila trauma nego čisto veselje ... jebote, tebe jebe racio svugdje samo ne tamo gdje treba

pa ako je moguce trebala bi djeca toga biti postedita barem do nekih vecih godina, 15,16...

šta imaš djecu štedit ? jel ih pripremaš za život na ovoj planeti ili u zemlji dembeliji ... što prije prihvate neke osnove raalnog života, bit će im lakše kasnije u životu ... ako toga nema, onda kasnije imaš istraumatizirate odrasle ljude koji padaju u bandak za svaku pizdariju koja im se dogodi ... to svojoj djeci ne želim ... pazim da sve ide sa mjerom al realno a ne sad diznilend a kasnije se snađte kako znate i umijete jer svijet nije onakav kakav bi vi željeli da bude

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 4 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  pizda 06.05.15 11:36

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

naravno ... mogle bi sačuvat sve te životinje i čekat da nas pojedu Ta divna stvorenja - Page 4 1523192931  to ne bi bila trauma nego čisto veselje ... jebote, tebe jebe racio svugdje samo ne tamo gdje treba

pa ako je moguce trebala bi djeca toga biti postedita barem do nekih vecih godina, 15,16...

šta imaš djecu štedit ? jel ih pripremaš za život na ovoj planeti ili u zemlji dembeliji ... što prije prihvate neke osnove raalnog života, bit će im lakše kasnije u životu ... ako toga nema, onda kasnije imaš istraumatizirate odrasle ljude koji padaju u bandak za svaku pizdariju koja im se dogodi ... to svojoj djeci ne želim ... pazim da sve ide sa mjerom al realno a ne sad diznilend a kasnije se snađte kako znate i umijete jer svijet nije onakav kakav bi vi željeli da bude

ma dobro ali ne zivimo bas na Aljasci pa da nam treba neka posebna inicijacija. Ionako te nista ne moze pripremiti kad se desi neka veca pizdaria. Da su djeca barem postedjena u ranim godinama, tamo do pete kad skupljaju sve traume...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 4 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Gost 06.05.15 11:46

pizda je napisao/la:

ma dobro ali ne zivimo bas na Aljasci pa da nam treba neka posebna inicijacija. Ionako te nista ne moze pripremiti kad se desi neka veca pizdaria. Da su djeca barem postedjena u ranim godinama, tamo do pete kad skupljaju sve traume...

ma koje se traume skupljaju ??? i ti si se valjda načito raznih knjiga iz psihologije ... ako se sa djecom ponašaš normalno i ne napuhuješ situacije koje naiđu, ili ne negiraš realno stanje stvari tako da ga skroz brišeš iz razgovora, nema nikakvih trauma ... kako šta stiže, tako o tome pričaš dok ne sjedne kako treba i onda se nikakve traume ne skupljaju ... traume se skupljaju kad se il negira stvarno stanje il previše potencira i drami

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 4 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  pizda 06.05.15 12:09

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ma dobro ali ne zivimo bas na Aljasci pa da nam treba neka posebna inicijacija. Ionako te nista ne moze pripremiti kad se desi neka veca pizdaria. Da su djeca barem postedjena u ranim godinama, tamo do pete kad skupljaju sve traume...

ma koje se traume skupljaju ??? i ti si se valjda načito raznih knjiga iz psihologije ... ako se sa djecom ponašaš normalno i ne napuhuješ situacije koje naiđu, ili ne negiraš realno stanje stvari tako da ga skroz brišeš iz razgovora, nema nikakvih trauma ... kako šta stiže, tako o tome pričaš dok ne sjedne kako treba i onda se nikakve traume ne skupljaju ... traume se skupljaju kad se il negira stvarno stanje il previše potencira i drami

kurac ne skupljaju jebote, ja sam imao mozda tri godine, mos mislit koji je to shok bijo za dijete tj. mene Ta divna stvorenja - Page 4 684758713. Da se desilo par godina kasnie, vec bi bilo lakse...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 4 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Gost 06.05.15 12:32

pizda je napisao/la:

kurac ne skupljaju jebote, ja sam imao mozda tri godine, mos mislit koji je to shok bijo za dijete tj. mene Ta divna stvorenja - Page 4 684758713. Da se desilo par godina kasnie, vec bi bilo lakse...

ako ti je to šok koji te obilježio za cijeli život, onda je catica narodni heroj prema tebi ... jebate, nisam ja rekla da nisi doživio šok il traumu, al nije to nešto što ćeš sad nosit kroz život i što će te obilježit ako je netko od odraslih sa tobom to pravilno kanalizirao ... čemu onda služe odrasli ? za kurcu svirat  ?  mene je moj tata kad sam bila mala pustio da prisustvujem dok je skraćivao muke ježu koji je bio ucrvan al mi je objasnio da to tako mora bit i zašto to tako mora bit ... ronila sam i ja suze danima i bilo mi traumatično iskustvo ali mi je bilo jasno i nisam kasnije to vukla kao traumu ... zato velim, netko od odraslih mora bit prisutan i pričati sa djecom inače svašta može ostati kao trauma ... daleko manje stvari mogu ostati nakupljene a može proć nešto puno gore a da se ne nakuplja ... jebate, i tebe treba centrirat ... nogom pravi šut u guzicu i da vidiš kako bi nakon toga spavao ko beba Ta divna stvorenja - Page 4 1619348112 treba ti sad dat nekoliko mrtvih zečića pa ih pokopaj i oprosti se više sa njima kako treba Ta divna stvorenja - Page 4 1523192931  tako je meni moj tata dao tog ježa i poslo me u brda da smislim svoj tajni ritual kako se oprostiti sa ježom ... jebate, kad se sjetim, još je bio neki komad od ježa, težak za mene koja sam bila mala al sam ga vukla ko onaj u misiji one lonce i mačove uzbrdo i zakopala

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 4 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  pizda 06.05.15 12:37

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

kurac ne skupljaju jebote, ja sam imao mozda tri godine, mos mislit koji je to shok bijo za dijete tj. mene Ta divna stvorenja - Page 4 684758713. Da se desilo par godina kasnie, vec bi bilo lakse...

ako ti je to šok koji te obilježio za cijeli život, onda je catica narodni heroj prema tebi ... jebate, nisam ja rekla da nisi doživio šok il traumu, al nije to nešto što ćeš sad nosit kroz život i što će te obilježit ako je netko od odraslih sa tobom to pravilno kanalizirao ... čemu onda služe odrasli ? za kurcu svirat  ?  mene je moj tata kad sam bila mala pustio da prisustvujem dok je skraćivao muke ježu koji je bio ucrvan al mi je objasnio da to tako mora bit i zašto to tako mora bit ... ronila sam i ja suze danima i bilo mi traumatično iskustvo ali mi je bilo jasno i nisam kasnije to vukla kao traumu ... zato velim, netko od odraslih mora bit prisutan i pričati sa djecom inače svašta može ostati kao trauma ... daleko manje stvari mogu ostati nakupljene a može proć nešto puno gore a da se ne nakuplja ... jebate, i tebe treba centrirat ... nogom pravi šut u guzicu i da vidiš kako bi nakon toga spavao ko beba Ta divna stvorenja - Page 4 1619348112 treba ti sad dat nekoliko mrtvih zečića pa ih pokopaj i oprosti se više sa njima kako treba Ta divna stvorenja - Page 4 1523192931  tako je meni moj tata dao tog ježa i poslo me u brda da smislim svoj tajni ritual kako se oprostiti sa ježom ... jebate, kad se sjetim, još je bio neki komad od ježa, težak za mene koja sam bila mala al sam ga vukla ko onaj u misiji one lonce i mačove uzbrdo i zakopala

odakle da znam jel mi je to uvjetovalo neku vecu traumu za u buducnost ili nije ali bilo bi ljepse bez tog, u svakom slucaju Ta divna stvorenja - Page 4 684758713. Te vase indijanske incijacije ne priznajem kao opravdate...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 4 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Gost 06.05.15 12:40

pizda je napisao/la:
odakle da znam jel mi je to uvjetovalo neku vecu traumu za u buducnost ili nije ali bilo bi ljepse bez tog, u svakom slucaju Ta divna stvorenja - Page 4 684758713. Te vase indijanske incijacije ne priznajem kao opravdate...

šta me briga šta ti priznaješ a šta ne priznaješ ... ja sam ta koja spavam ko top a ne ti Ta divna stvorenja - Page 4 1523192931 da tebi idem raditi drimkečer morala bih ko obruč upotrijebiti hula hop obruč i objesit čitave nojeve umjesto perja ... pitaj boga šta sve tu treba kod tebe pohvatat a šta propustit da budeš centrirat Ta divna stvorenja - Page 4 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 4 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  pizda 06.05.15 12:50

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
odakle da znam jel mi je to uvjetovalo neku vecu traumu za u buducnost ili nije ali bilo bi ljepse bez tog, u svakom slucaju Ta divna stvorenja - Page 4 684758713. Te vase indijanske incijacije ne priznajem kao opravdate...

šta me briga šta ti priznaješ a šta ne priznaješ ... ja sam ta koja spavam ko top a ne ti Ta divna stvorenja - Page 4 1523192931  da tebi idem raditi drimkečer morala bih ko obruč upotrijebiti hula hop obruč i objesit čitave nojeve umjesto perja  ... pitaj boga šta sve tu treba kod tebe pohvatat a šta propustit da budeš centrirat Ta divna stvorenja - Page 4 1523192931  

mene ne bi centrirao ni ante pavlovic cuveni strucnjak. Prije toga bi ga zgazijo nogama...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 4 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Gost 06.05.15 12:54

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
odakle da znam jel mi je to uvjetovalo neku vecu traumu za u buducnost ili nije ali bilo bi ljepse bez tog, u svakom slucaju Ta divna stvorenja - Page 4 684758713. Te vase indijanske incijacije ne priznajem kao opravdate...

šta me briga šta ti priznaješ a šta ne priznaješ ... ja sam ta koja spavam ko top a ne ti Ta divna stvorenja - Page 4 1523192931  da tebi idem raditi drimkečer morala bih ko obruč upotrijebiti hula hop obruč i objesit čitave nojeve umjesto perja  ... pitaj boga šta sve tu treba kod tebe pohvatat a šta propustit da budeš centrirat Ta divna stvorenja - Page 4 1523192931  

mene ne bi centrirao ni ante pavlovic cuveni strucnjak. Prije toga bi ga zgazijo nogama...

ti bi trebo skakat kroz drimkečer ko dupin da se centriraš Ta divna stvorenja - Page 4 3114667799 i tako danima ... antu pavlovića bih i ja gazila nogama ... jebote, koji odvratan lik

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 4 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  pizda 06.05.15 12:56

kišna glista je napisao/la:

ti bi trebo skakat kroz drimkečer ko dupin da se centriraš Ta divna stvorenja - Page 4 3114667799  i tako danima ... antu pavlovića bih i ja gazila nogama ... jebote, koji odvratan lik

trebao bi nosit drimkecera umjesto plisirate suknje...Ta divna stvorenja - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ta divna stvorenja - Page 4 Empty Re: Ta divna stvorenja

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.