kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ajde Laž, napiši koju istinu :p

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 06.09.13 12:38

pizda je napisao/la:sad sam se sjetijo da postoji Paranoja forum i isao vidjet sto se radi. Pise Jagoda da se toliko zdebljala da je pukla lezaljka pod njom...
ma meni tamo jedino zingaro interesantan ... čovjek je opičen sto gradi kako ih zeza

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  pizda 06.09.13 12:41

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:sad sam se sjetijo da postoji Paranoja forum i isao vidjet sto se radi. Pise Jagoda da se toliko zdebljala da je pukla lezaljka pod njom...
ma meni tamo jedino zingaro interesantan ... čovjek je opičen sto gradi kako ih zeza
ja Jagodu malo procitam, da je mogu tracat...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 06.09.13 12:45

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:sad sam se sjetijo da postoji Paranoja forum i isao vidjet sto se radi. Pise Jagoda da se toliko zdebljala da je pukla lezaljka pod njom...
ma meni tamo jedino zingaro interesantan ... čovjek je opičen sto gradi kako ih zeza
ja Jagodu malo procitam, da je mogu tracat...
je, reko zingaro davno da ti voliš tračat ... al jebga, ja ne vjerujem da je javno pisanje po forumima tračanje... tračanje bi bilo da to radiš u kuloarima, da se ne vidi ... ovo je javno komentiranje javno napisanog teksta

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  pizda 06.09.13 12:57

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:sad sam se sjetijo da postoji Paranoja forum i isao vidjet sto se radi. Pise Jagoda da se toliko zdebljala da je pukla lezaljka pod njom...
ma meni tamo jedino zingaro interesantan ... čovjek je opičen sto gradi kako ih zeza
ja Jagodu malo procitam, da je mogu tracat...
je, reko zingaro davno da ti voliš tračat ... al jebga, ja ne vjerujem da je javno pisanje po forumima tračanje... tračanje bi bilo da to radiš u kuloarima, da se ne vidi ... ovo je javno komentiranje javno napisanog teksta
jebes zingara, ziva baba...ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 06.09.13 12:58

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ma meni tamo jedino zingaro interesantan ... čovjek je opičen sto gradi kako ih zeza
ja Jagodu malo procitam, da je mogu tracat...
je, reko zingaro davno da ti voliš tračat ... al jebga, ja ne vjerujem da je javno pisanje po forumima tračanje... tračanje bi bilo da to radiš u kuloarima, da se ne vidi ... ovo je javno komentiranje javno napisanog teksta
jebes zingara, ziva baba...ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 684758713
e, a penelopa..jel to netko znan ili??

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 06.09.13 12:59

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ma meni tamo jedino zingaro interesantan ... čovjek je opičen sto gradi kako ih zeza
ja Jagodu malo procitam, da je mogu tracat...
je, reko zingaro davno da ti voliš tračat ... al jebga, ja ne vjerujem da je javno pisanje po forumima tračanje... tračanje bi bilo da to radiš u kuloarima, da se ne vidi ... ovo je javno komentiranje javno napisanog teksta
jebes zingara, ziva baba...ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 684758713
htjela uletit neki dan da i njega malo razbucam al bila polijena... lijepo mi ga gledat kako zajebava anabelu ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 06.09.13 13:00

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:ja Jagodu malo procitam, da je mogu tracat...
je, reko zingaro davno da ti voliš tračat ... al jebga, ja ne vjerujem da je javno pisanje po forumima tračanje... tračanje bi bilo da to radiš u kuloarima, da se ne vidi ... ovo je javno komentiranje javno napisanog teksta
jebes zingara, ziva baba...ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 684758713
htjela uletit neki dan da i njega malo razbucam al bila polijena... lijepo mi ga gledat kako zajebava anabelu  ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 1523192931 
 imaš ti tamo opet nick?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 06.09.13 13:00

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:ja Jagodu malo procitam, da je mogu tracat...
je, reko zingaro davno da ti voliš tračat ... al jebga, ja ne vjerujem da je javno pisanje po forumima tračanje... tračanje bi bilo da to radiš u kuloarima, da se ne vidi ... ovo je javno komentiranje javno napisanog teksta
jebes zingara, ziva baba...ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 684758713
e, a penelopa..jel to netko znan ili??
mense čini da je to marija magdalena al ne čitam ju previše da bih bila sto posto sigurna... opet ću ispast tupava pre tt-ejcem

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 06.09.13 13:01

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:je, reko zingaro davno da ti voliš tračat ... al jebga, ja ne vjerujem da je javno pisanje po forumima tračanje... tračanje bi bilo da to radiš u kuloarima, da se ne vidi ... ovo je javno komentiranje javno napisanog teksta
jebes zingara, ziva baba...ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 684758713
htjela uletit neki dan da i njega malo razbucam al bila polijena... lijepo mi ga gledat kako zajebava anabelu  ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 1523192931 
 imaš ti tamo opet nick?
nemam... tamo ne bih ušla sa alterom nego pod svojim nickom ... nije mi više gušt sakrivati se ... al ne da mi esco, baniro me za vjeeeke vjekova i to nakon sam sama otišla... a jebote, to se nikome još nije dogodilo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 06.09.13 13:02

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:je, reko zingaro davno da ti voliš tračat ... al jebga, ja ne vjerujem da je javno pisanje po forumima tračanje... tračanje bi bilo da to radiš u kuloarima, da se ne vidi ... ovo je javno komentiranje javno napisanog teksta
jebes zingara, ziva baba...ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 684758713
e, a penelopa..jel to netko znan ili??
mense čini da je to marija magdalena al ne čitam ju previše da bih bila sto posto sigurna... opet ću ispast tupava pre tt-ejcem
moram se primit čitanja i ja...previše mi toga izmaklo kontroli ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 06.09.13 13:04

evo propića ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 1521376178 ...maaašalaaa ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 684758713 

plofko, jel danas muvaš ili mufkaš??

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 06.09.13 13:05

Alhambra je napisao/la:evo propića ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 1521376178 ...maaašalaaa ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 684758713 

plofko, jel danas muvaš ili mufkaš??
jel se sjećaš njegovog objašnjenja glede razlike između muvanja i mufkanja ? ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 3776795594 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 06.09.13 13:10

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:evo propića ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 1521376178 ...maaašalaaa ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 684758713 

plofko, jel danas muvaš ili mufkaš??
jel se sjećaš njegovog objašnjenja glede razlike između muvanja i mufkanja ? ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 3776795594 
 kako ne....živi piš ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 3776795594 

http://kultni.forumcroatian.com/t850p54-muvanje-i-mufkanje#81390

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 06.09.13 13:14

http://kultni.forumcroatian.com/t850p90-muvanje-i-mufkanje#81538

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 3776795594
gde je sada lepa nogica da vidi kako ja pisem u stvari onaj cisti hrvatski a da i nisam bas nesto toga svesan.,.

a i izgleda da na kraju ja sam sebe muvfkam ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 3630314092 

i nemojte mi iskrivljavati reci 

muvanje 
mufkanje 
odlepiti 
smuvati .

ima i ona zamuvati ..al nisam jos resio za sto cu da je koristim ???????



ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 3114667799 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 06.09.13 13:18

Alhambra je napisao/la:http://kultni.forumcroatian.com/t850p90-muvanje-i-mufkanje#81538

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 3776795594
gde je sada lepa nogica da vidi kako ja pisem u stvari onaj cisti hrvatski a da i nisam bas nesto toga svesan.,.

a i izgleda da na kraju ja sam sebe muvfkam ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 3630314092 

i nemojte mi iskrivljavati reci 

muvanje 
mufkanje 
odlepiti 
smuvati .

ima i ona zamuvati ..al nisam jos resio za sto cu da je koristim ???????



ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 3114667799 

a jeeebote.... plovak je onda bio i zalepljen ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 3776795594  ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 3776795594  ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 3776795594  jer je logično da si to ako si se kasnije odlepio

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 06.09.13 13:20

kišna glista je napisao/la:

a jeeebote.... plovak je onda bio i zalepljen  ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 3776795594  ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 3776795594  ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 3776795594  jer je logično da si to ako si se kasnije odlepio
nemrem vjerovat koliko sam se trudila da mu objašnjavam sve to ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 1523192931 i da mak natjeram na konac ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 06.09.13 13:25

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

a jeeebote.... plovak je onda bio i zalepljen  ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 3776795594  ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 3776795594  ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 3776795594  jer je logično da si to ako si se kasnije odlepio
nemrem vjerovat koliko sam se trudila da mu objašnjavam sve to ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 1523192931 i da mak natjeram na konac ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 3114667799
daj šuti, ja nakon onoga stvarno otišla s njim na kavu, valjam se od smijeha ulicom do kafića i sve si mislim shvatio on šalu pa će se sad i on smijati ... kad njet !!!! .... plofak i na kavi meni ozbiljno objašnjava kako smo svi glupi jer ga ne razumijemo i šta se tu ima ne razumjeti kad on sasvim jasno priča ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 3776795594  ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 3776795594  ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 3776795594  jeeeebote, ja nisam mogla vjerovati... svaki puta ostanem paf i ne mogu vjerovati ni svojim očima ni svojim ušima i ne dišem da mi kava ne izleti na oči, ne na uši ni na nos, nego na oči !!! ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 2733991369 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 06.09.13 13:31

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

a jeeebote.... plovak je onda bio i zalepljen  ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 3776795594  ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 3776795594  ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 3776795594  jer je logično da si to ako si se kasnije odlepio
nemrem vjerovat koliko sam se trudila da mu objašnjavam sve to ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 1523192931 i da mak natjeram na konac ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 3114667799
daj šuti, ja nakon onoga stvarno otišla s njim na kavu, valjam se od smijeha ulicom do kafića i sve si mislim shvatio on šalu pa će se sad i on smijati ... kad njet !!!! .... plofak i na kavi meni ozbiljno objašnjava kako smo svi glupi jer ga ne razumijemo i šta se tu ima ne razumjeti kad on sasvim jasno priča  ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 3776795594  ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 3776795594   ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 3776795594  jeeeebote, ja nisam mogla vjerovati... svaki puta ostanem paf i ne mogu vjerovati ni svojim očima ni svojim ušima i ne dišem da mi kava ne izleti na oči, ne na uši ni na nos, nego na oči !!!  ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 2733991369 
ti umireš od smijeha, a on mrtav ozbiljan, a?ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 3776795594 

jebate, pa tu nikad nije ozbiljan...uvijek sve u laganini ritmu, tjeranim nekim povjetarcem na plavoj vodi ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  propolis 06.09.13 14:02

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

a jeeebote.... plovak je onda bio i zalepljen  ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 3776795594  ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 3776795594  ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 3776795594  jer je logično da si to ako si se kasnije odlepio
nemrem vjerovat koliko sam se trudila da mu objašnjavam sve to ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 1523192931 i da mak natjeram na konac ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 3114667799
daj šuti, ja nakon onoga stvarno otišla s njim na kavu, valjam se od smijeha ulicom do kafića i sve si mislim shvatio on šalu pa će se sad i on smijati ... kad njet !!!! .... plofak i na kavi meni ozbiljno objašnjava kako smo svi glupi jer ga ne razumijemo i šta se tu ima ne razumjeti kad on sasvim jasno priča  ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 3776795594  ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 3776795594   ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 3776795594  jeeeebote, ja nisam mogla vjerovati... svaki puta ostanem paf i ne mogu vjerovati ni svojim očima ni svojim ušima i ne dišem da mi kava ne izleti na oči, ne na uši ni na nos, nego na oči !!!  ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 2733991369 
ti umireš od smijeha, a on mrtav ozbiljan, a?ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 3776795594 

jebate, pa tu nikad nije ozbiljan...uvijek sve u laganini ritmu, tjeranim nekim povjetarcem na plavoj vodi ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 1619348112
e nogice ..pa koliko si iskustva preturila preko lepih ledja..naj sve verovat glisticu..ona ti je malo kak bi rekel u nekim stvarima hendikepirana ..pa ne razme morti sve ..

vis kak si ti neke stvari ukapirala ..lagan maestral tirkizna ili neka od nijansi plave, miris kave i gutljaj zestice.. i sirenica na pramcu kak je sunceko miluje ..( jasno posto sam ja zauzet navigiranjem..po horvask-prigorskom )  a telefoncek si kao slucajno pozabil vu aftu..ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 3015220106   jebotwe i sta treba vise jos obicnom horvatu koji  ne razme cirilicu.. mozda   ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 3997187549
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 06.09.13 15:27

propolis je napisao/la:

..naj sve verovat glisticu..ona ti je malo kak bi rekel u nekim stvarima hendikepirana ..pa ne razme morti sve ..

pa tko lud vjeruje glisti i njenim izmišljotinama ? a bome sam sad i hendikepirana... i to dobrano... nikako da ispljunem kakvu "istinu"... probam al nejde

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  antonac 06.09.13 18:27

[*]Pogledaj sve iz: Rijeka
[*]Pogledaj sve vijesti
ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 Pobuna-na-Srdocima-Ne-zele-Dubai-na-Martinkovcu_ca_large
Snimio Damir ŠKOMRLJ
Autor: Damir Cupać
Objavljeno: 6. rujna 2013. u 15
Vezano

[*]

Tagovi

  • [url=http://www.novilist.hr/Vijesti/Rijeka/(keywords)/uređenje Srdoča]Uređenje Srdoča[/url]
  • [url=http://www.novilist.hr/Vijesti/Rijeka/(keywords)/plan uređenja Martinkovca]Plan uređenja Martinkovca[/url]
  • [url=http://www.novilist.hr/Vijesti/Rijeka/(keywords)/DPU Martinkovca]DPU Martinkovca[/url]
  • [url=http://www.novilist.hr/Vijesti/Rijeka/(keywords)/Tatjana Rakovac]Tatjana Rakovac[/url]
  • [url=http://www.novilist.hr/Vijesti/Rijeka/(keywords)/Maja Lakoš Hlavica]Maja Lakoš Hlavica[/url]
  • [url=http://www.novilist.hr/Vijesti/Rijeka/(keywords)/Nenad Paladin]Nenad Paladin[/url]
  • Srdoči
  • [url=http://www.novilist.hr/Vijesti/Rijeka/(keywords)/Nikola Nenadić]Nikola Nenadić[/url]

[*]

Građani smatraju da Grad Rijeka pogoduje krupnom kapitalu, na štetu nihovih interesa. Najviše ih je zasmetao prijedlog da se  na zahtjev investitora, GP Krk i sestrinskih poduzeća, odobri izgradnja nebodera
RIJEKA  Građani Srdoča izrazili su na javnom izlaganju neslaganje s prijedlogom izmjena i dopuna Detaljnog plana uređenja stambenog područja Martinkovac, a prepuna dvorana Mjesnog odbora bila je ogorčena jer Grad Rijeka pogoduje krupnom kapitalu, a na štetu javnog interesa.
Naime, građane je najviše zasmetao prijedlog da se na području obuhvata DPU-a na zahtjev investitora, GP Krk i sestrinskih poduzeća, odobri izgradnja nebodera, a što prijašnjim planom nije bilo predviđeno. 
  – Pa, nisu Martikovac i Srdoči Dubai, komentirala je ljilja d., jedna ogorčena građanka, najavu gradnje nebodera, a koju je priopćila glavna i odgovorna izrađivačica plana iz tvrtke Urbanistički studio Rijeka Tatjana Rakovac .
 Nasuprot njima, građani Blečića su za izgradnju nebodera. Poglavito, za njihovu izgradnju zainteresiran je vlasnik konobe Kod Iveta čiji je objekt smješten na samoj granici Srdoča i Blečića, 100 metara iznad containera Intereurope. "Neće nama ona rospija određivati što će se graditi" riječi su uzbuđenog šjor Ive.

www.novilist.hr

_________________
daite im da seru....ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 29xutcyajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 07.09.13 11:38

meni se od tih nebodera bilo gdje, ne samo u rijeci, i splitu su pofino narušili vizuru grada, iskreno riga i zabranila bi gradnju istih po cijeloj hr ... živjela u jednom na gornjoj vežici i to je bila najnehumanija godina mog života pogotovo kad bi riknuo lift, a rikavao je stalno i na kraju se navikla ići pješice na 8 kat pa sam išla tako pješice i kad bi lift bio popravljen... na kraju mi se liftovi zgadili... jebote, kolišni prostor za stić negdje...a kad bi bura derala doslovno osjetiš kako se fasada pomiče i krcka pod pritiskom vjetra i samo čekaš kad će otpast.... al ljudi se naviknu na svašta što im se ponudi... japan je tu dosego krajnje granice apsurda sa svojim neboderima - hotelima za poslovne ljude ... doslovno ih izgrade sa sobičcima ko kapsulama dovoljno velikim da u njih uđeš i prespavaš ( brrr, klaustrofobično ) ... majketi mile, radije spavam na ulici u kartonskoj kutiji nego u takvom nečem i još platim za to ... al eto, morala sam i ja probati kako je to živjeti u neboderu i ne mislim nikada više... već iduću godinu se preselila na korzo u normalni stan u kojem se ne osjećaš ko u pčelinjaku kojem je vanjski zid debeo punih 10 cm ( kad vidim one mamutovce u zg-u, oblije me znoj ) ... tak da podržavam građane rijeke i nadam se da će pobijediti urbanističku gamad kojoj uopće pada na pamet graditi nešto oko čega će kasnije biti problem održavanje... da ga jebeš, nemreš toliko ljudi strpat pod isti krov i onda očekivati da će se odgovorno odnositi do svoje nekretnine i zajednički ulagati u njeno održavanje ... još nisu riješili taj problem kod postojećih već izgrađenih nebodera a sad hoće graditi još i to na seizmički vrlo živahnom tlu... a nismo dovoljno bogati da gradimo visoke zgrade na gumenim temeljima ko na novom zelandu pa da mogu nekako ne pukniti kad krene neki jači potres neg samo odskaču pomake u tlu ... iako, ne bih se toliko uzbuđivala zbog svega... svašta se utrpa u te urbanističke planove dok su na papiru a rijetko izgradi sve to što su nadobudni arkitekti nadrobili... nema se para, nema se s čim ... da netko vidi generalni urbanistički plan za područje otoka krka, jebote, mislili bi da je krk dubai ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 07.09.13 18:07

antonac je napisao/la:[*]  – Pa, nisu Martikovac i Srdoči Dubai, komentirala je ljilja d., jedna ogorčena građanka, najavu gradnje nebodera, a koju je priopćila glavna i odgovorna izrađivačica plana iz tvrtke Urbanistički studio Rijeka Tatjana Rakovac .
 Nasuprot njima, građani Blečića su za izgradnju nebodera. Poglavito, za njihovu izgradnju zainteresiran je vlasnik konobe Kod Iveta čiji je objekt smješten na samoj granici Srdoča i Blečića, 100 metara iznad containera Intereurope. "Neće nama ona rospija određivati što će se graditi" riječi su uzbuđenog šjor Ive.

www.novilist.hr
[*]

a kako se ne bi jidia? od kad su darla i pipi bludničili u njegovoj konobi, šjor ive više nije isti čovik... shvatio je da mora imati ili pare ili centimetre (ovaj svijet ide u krasno mašala) i odlučio unovčiti ono što ima-izuzetnu lokaciju na kojoj je smješten njegov objekt...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 5 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.