kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ajde Laž, napiši koju istinu :p

Stranica 3 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 16.12.12 11:55

sara je napisao/la:ja mislim da vi to sve ko poozbiljno shvacate. ja ne bi ni primjetila da je neko doso... a jos manje bih uopce obratila paznju jel stranac il nije... sta ima veze ko je ko. meni su inace uvijek smjesna ta proganjanja i optuzivanja... jebe mi se ko dje kako i pod kojim nickom pise i je l slucajno ili nije naiso premda i dalje stojim iza toga da je u ovu vukojebinu zaista nemoguce slucajno doci. zbilja su mi smijesni ti kojiima je bitno i trude se saznati bilo sta o nekom toboz novom nicku

saro, naj bit tako ozbiljna...naravno da nikome nije sad ozbiljno stalo išta saznati o ikome...al sve je to igra...tko će prvi provaliti "novaka" ... uostalom, zašto bi se itko i ulogirao pod nepoznatim nickom ako mu nije do igre ? šta ozbiljno možeš postići na forumu pod novim nickom da je sada toliko važno sakriti se? ispast faca? popularan na forumu na kojem piše uvrh glave dvajst ljudi ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 16.12.12 11:58

nisam ja uopce ozbiljna. dapace. ja sam u biti neutrala i boli me neka stvar ko je ko i dje je ko. meni se cini da si ti ozbiljna kad su takve stvari u pitanju. ti cesto imas obicaj ispitivati ko je ko. mene to zbilja ne zanima ko sto me ne zanima i nista sa ovog mjesta. ovdje sam danas slucajno jer se digoh u pet ujutro i ne znam sta bih...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  baaab 16.12.12 12:03

tko kaže da smo zaboravili na saritu... ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 347140653

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 20qgxsp

_________________
...napad chiwuawe je bio kratak i smrtonosan....
baaab
baaab

Broj postova : 792
Join date : 22.09.2012
Age : 59

[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 16.12.12 12:08

sara je napisao/la:nisam ja uopce ozbiljna. dapace. ja sam u biti neutrala i boli me neka stvar ko je ko i dje je ko. meni se cini da si ti ozbiljna kad su takve stvari u pitanju. ti cesto imas obicaj ispitivati ko je ko. mene to zbilja ne zanima ko sto me ne zanima i nista sa ovog mjesta. ovdje sam danas slucajno jer se digoh u pet ujutro i ne znam sta bih...

blago tebi...ja sam ovdje jer sam se ustala u 11 ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 2329918616 ... al nisam slučajno ovdje... ovdje sam jer volem ekipu koja se tu skupila, ljudi su mi zanimljivi a vidim i razigrani pred božić... meni je to lijepo čitati uz kavu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 16.12.12 12:16

taja je napisao/la:
Btw je napisao/la:a jebovas, sad vas moram smirivati ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 1425538829

laž, aj ne slušaj ih... vidim da si naviknut/a na zid fejsbuka... ovo je malo drugačije...
aj za početak reci što ti bi da si daš takav nick?
kao drugo, što ti bi da dođeš tu među nas zombije? ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 3114667799
nije da nam je mrsko što si tu, nego je totalno neobično

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 386486285

i mene bitve smantala sa tim fejsbukom... čoek spomenuo zid a onda odma asocijaciju baca i sve nas smuti ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 16.12.12 12:26

ok, skuzila sam da si nabrijana na mene ima tome vec poduze... skuzila sam i da si nakon jako duge apstinencije ponovo intenzivno ovdje, cak i preintenzivno, i da se nakon afere dija jako angaziras na nebitnim stvarima. iskreno se nadam da si ok.... ovo najozbiljnije.

tebi babsi thanks na slikici za avic.. zakon je... stavicu je cim naletim sljedeci put... sada idem dolje na kavicu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 16.12.12 12:42

sara je napisao/la:ok, skuzila sam da si nabrijana na mene ima tome vec poduze... skuzila sam i da si nakon jako duge apstinencije ponovo intenzivno ovdje, cak i preintenzivno, i da se nakon afere dija jako angaziras na nebitnim stvarima. iskreno se nadam da si ok.... ovo najozbiljnije.

tebi babsi thanks na slikici za avic.. zakon je... stavicu je cim naletim sljedeci put... sada idem dolje na kavicu

ha? saro? o čemu ti to? kako mogu biti nabrijana do ikoga na forumu a pogotovo do tebe? to si skroz pogrešno skužila.... na ovo ostalo mi se ne da ni reagirati jer veze sa vezom nema... al ok ..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 16.12.12 13:00

sara je napisao/la:to vam je onaj plovak venso ili kako vec... pise forsirano... tona bujice koja nadire... reko bi sve o svemu u jednom postu... taj venso ja inace neki mlakonja i preskacem ga jer je dosadan i egocentrican do bola.... a ti btw. lako provjeris ko je. ako se ne varam ti si mod... a kad covjek malo bolje pogleda, ko da je i bitno ko je ko... ali budite sigurne - nije slucajno dosao. ovdje se nemre doc slucajno. ako se i dodje niko se nece logirati. u pravu je mm

Sara... ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 1619348112 ...pusti ljude da budu što god hoće.. ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 16.12.12 13:01

sara je napisao/la:ok, skuzila sam da si nabrijana na mene ima tome vec poduze... skuzila sam i da si nakon jako duge apstinencije ponovo intenzivno ovdje, cak i preintenzivno, i da se nakon afere dija jako angaziras na nebitnim stvarima. iskreno se nadam da si ok.... ovo najozbiljnije.

tebi babsi thanks na slikici za avic.. zakon je... stavicu je cim naletim sljedeci put... sada idem dolje na kavicu

Glista je općenito nabrijana, uvijek je u pravu, sve zna,kad je nema ima je..i tak. NE uzimaj si srcu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 16.12.12 13:30

sara je napisao/la:a cini mi se da ne treba neka posebna info pismenost... valjda ima nesto ko user trafic i kliknes i vidis... nikakva posebna pamet. a cini se meni bitvo ti se to nekako ko bez potrebe ko izdera na mene i ispametova mi. pa nema potrebe za tim .... al ono stvarno... e svasta....

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 E015

aj saro u kurac jes čula...

kad god ti se obratim ti se osjetiš ugroženom... ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 1425538829

napisala sam zašto ja mislim da "novak" nije venso i ni na kraj pameti mi nije izderavati se na tebe, a ni na bilo koga drugog (čak ni na "novaka" ako sam kojim slučajem stvarno falila)...
bokte pa svi možemo citiranje i postove tumačiti s crne strane, zato i jesmo razbacani na tri foruma...

mogu i ja tako: vjerojatno ti i mare meni niste rekle da sam naivna, nego da sam glupa... zato se preventivno napušite se obe ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 16.12.12 13:31

MMagdalena je napisao/la:
sara je napisao/la:ok, skuzila sam da si nabrijana na mene ima tome vec poduze... skuzila sam i da si nakon jako duge apstinencije ponovo intenzivno ovdje, cak i preintenzivno, i da se nakon afere dija jako angaziras na nebitnim stvarima. iskreno se nadam da si ok.... ovo najozbiljnije.

tebi babsi thanks na slikici za avic.. zakon je... stavicu je cim naletim sljedeci put... sada idem dolje na kavicu

Glista je općenito nabrijana, uvijek je u pravu, sve zna,kad je nema ima je..i tak. NE uzimaj si srcu.

boldano je glista (pozitivno nabrijana, hiper aktivna), potcrtano si ti... oš ogledalo? ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 3601362807 ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 B055

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 16.12.12 15:17

Btw je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:
sara je napisao/la:ok, skuzila sam da si nabrijana na mene ima tome vec poduze... skuzila sam i da si nakon jako duge apstinencije ponovo intenzivno ovdje, cak i preintenzivno, i da se nakon afere dija jako angaziras na nebitnim stvarima. iskreno se nadam da si ok.... ovo najozbiljnije.

tebi babsi thanks na slikici za avic.. zakon je... stavicu je cim naletim sljedeci put... sada idem dolje na kavicu

Glista je općenito nabrijana, uvijek je u pravu, sve zna,kad je nema ima je..i tak. NE uzimaj si srcu.

boldano je glista (pozitivno nabrijana, hiper aktivna), potcrtano si ti... oš ogledalo? ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 3601362807 ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 B055


ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 1619348112 ..hiperaktivnost=nabrijanost (neurotičnost)

Evo da ti malo naraste ego, bila sam nekad i sama takva, pa znam prepoznati... ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 3601362807 ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 2634474203




Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 16.12.12 15:20

Btw je napisao/la:

mogu i ja tako: vjerojatno ti i mare meni niste rekle da sam naivna, nego da sam glupa... zato se preventivno napušite se obe ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 1523192931


Naj mi mećat besed u usta.
Lijepo si in prisrčno zagrlila novaka poželjevši tom starosjediocu dobrodošlicu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 16.12.12 17:50

MMagdalena je napisao/la:
Btw je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:
sara je napisao/la:ok, skuzila sam da si nabrijana na mene ima tome vec poduze... skuzila sam i da si nakon jako duge apstinencije ponovo intenzivno ovdje, cak i preintenzivno, i da se nakon afere dija jako angaziras na nebitnim stvarima. iskreno se nadam da si ok.... ovo najozbiljnije.

tebi babsi thanks na slikici za avic.. zakon je... stavicu je cim naletim sljedeci put... sada idem dolje na kavicu

Glista je općenito nabrijana, uvijek je u pravu, sve zna,kad je nema ima je..i tak. NE uzimaj si srcu.

boldano je glista (pozitivno nabrijana, hiper aktivna), potcrtano si ti... oš ogledalo? ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 3601362807 ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 B055


ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 1619348112 ..hiperaktivnost=nabrijanost (neurotičnost)

Evo da ti malo naraste ego, bila sam nekad i sama takva, pa znam prepoznati... ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 3601362807 ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 2634474203




a bokte žemo, u tvojim očima sam već ispala isfrustrirana, pa bez života, usamljena...svašta nešto...sad sam i neurotična... a bokte ženo, jel ti uopće voliš ljude, de skini na čas te crne naočale, da se odmoriš .... nije ti nikad sve tak crno kako se tebi čini ? meni baš tako izbedirano nitko ne djeluje, bar ne na ovom forumu ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 3111943984 al dobro, ja pak nosim prenaglašeno roza naočale pa je razumljivo ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 1619348112 od onih sam koji bi da mi pokloniš sobu konjskog dreka vrisnula od sreće i počela kopati po dreku tražeći konja

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 16.12.12 20:29

taja je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

a šta će drugo neg pažnju plijeniti novim nickovima kad ne može riječima ... i to kratkim ... da ne može puno zajebat ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 3111943984 iako, mogao je ispast i lža ili žla ili alž

Aj reci, jesam pogodila?

Onda odmah znamo i tko je Istina?

pa ne znam..prov mi plovak pao na pamet zbog prevrtanja slova ...al onda sam ponovo pročitala i mogla bi biti fakat dya ..u nekoj svojoj zbunjenoj fazi iako zna ona itekako lijepo pisati kad nije zbunjena

Ma...nemate pojma, kao ni ja...
Ja se već zacrvenila, pomislila kako svi kuže samo ja ne. ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 1658420748

A ono...nemate blage veze
Ak i sam napiše da je Plovak, nemreš mu vjerovat! ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 16.12.12 20:34

sara je napisao/la:to vam je onaj plovak venso ili kako vec... pise forsirano... tona bujice koja nadire... reko bi sve o svemu u jednom postu... taj venso ja inace neki mlakonja i preskacem ga jer je dosadan i egocentrican do bola.... a ti btw. lako provjeris ko je. ako se ne varam ti si mod... a kad covjek malo bolje pogleda, ko da je i bitno ko je ko... ali budite sigurne - nije slucajno dosao. ovdje se nemre doc slucajno. ako se i dodje niko se nece logirati. u pravu je mm
Dok je tebe, nema šanse da bude smaka Svijeta. ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 3384354616

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  orion 16.12.12 20:42

kaj je s laž_ovom ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 11484130 ... usro se ko grlica od najezde bogomoljki.....ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 224063038
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 16.12.12 20:49

orion je napisao/la:kaj je s laž_ovom ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 11484130 ... usro se ko grlica od najezde bogomoljki.....ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 224063038

ma jok, sad čeka da vidi koje su to bogomoljke na pp sa plovkom ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  orion 16.12.12 20:59

kišna glista je napisao/la:
orion je napisao/la:kaj je s laž_ovom ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 11484130 ... usro se ko grlica od najezde bogomoljki.....ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 224063038

ma jok, sad čeka da vidi koje su to bogomoljke na pp sa plovkom ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 1523192931

sumljičavice_nevjernice poplašiše čovieka od ideje. Došo postaviti svemirsku ravnotežu u odnosu na istinu a vi tako ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 1379361734...
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 16.12.12 21:02

orion je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
orion je napisao/la:kaj je s laž_ovom ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 11484130 ... usro se ko grlica od najezde bogomoljki.....ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 224063038

ma jok, sad čeka da vidi koje su to bogomoljke na pp sa plovkom ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 1523192931

sumljičavice_nevjernice poplašiše čovieka od ideje. Došo postaviti svemirsku ravnotežu u odnosu na istinu a vi tako ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 1379361734...

a jebat ga, sadržajno ga je dobro skinija, čak je skontao i taj plovkov uliz karakter, al brate, prepismen je za jednog plovka ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  orion 16.12.12 21:08

kišna glista je napisao/la:
orion je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
orion je napisao/la:kaj je s laž_ovom ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 11484130 ... usro se ko grlica od najezde bogomoljki.....ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 224063038

ma jok, sad čeka da vidi koje su to bogomoljke na pp sa plovkom ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 1523192931

sumljičavice_nevjernice poplašiše čovieka od ideje. Došo postaviti svemirsku ravnotežu u odnosu na istinu a vi tako ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 1379361734...

a jebat ga, sadržajno ga je dobro skinija, čak je skontao i taj plovkov uliz karakter, al brate, prepismen je za jednog plovka ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 1523192931

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 3111943984ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 3111943984 ...... nemoi tako jako, jadničak plovak
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 16.12.12 21:13

he he he ... vidim da su se deca zairgala

a i devojcice zlockaste

jedrim peto i plava voda sve ima da zna ..... ojeeeeah ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 2634474203 ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 16.12.12 21:19

a imitatorima svojim imam samo ednu za rec...
nabiem ih sve redom...he he he

iako, ak su mskui nek se zna da gotivim samo devojcice... muske nabiem na drugciji nacin ...he he he

al da bi gotivili, to se vidi... samo ne zanju kak

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 16.12.12 23:38

MMagdalena je napisao/la:
Btw je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:
sara je napisao/la:ok, skuzila sam da si nabrijana na mene ima tome vec poduze... skuzila sam i da si nakon jako duge apstinencije ponovo intenzivno ovdje, cak i preintenzivno, i da se nakon afere dija jako angaziras na nebitnim stvarima. iskreno se nadam da si ok.... ovo najozbiljnije.

tebi babsi thanks na slikici za avic.. zakon je... stavicu je cim naletim sljedeci put... sada idem dolje na kavicu

Glista je općenito nabrijana, uvijek je u pravu, sve zna,kad je nema ima je..i tak. NE uzimaj si srcu.

boldano je glista (pozitivno nabrijana, hiper aktivna), potcrtano si ti... oš ogledalo? ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 3601362807 ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 B055


ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 1619348112 ..hiperaktivnost=nabrijanost (neurotičnost)

Evo da ti malo naraste ego, bila sam nekad i sama takva, pa znam prepoznati...
ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 3601362807 ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 2634474203




a bokte jadan u kojem si ti filmu? ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 1695130124
po kojoj logici bi meni ego trebao narasti ako si ti nekad bila neurotična? što misliš da sjedim pred monitorom i zlurado se smješkam kad pročitam da je netko bio ili je u kurcu? e pa svašta...


jedino mi nije jasno od kud odjednom toliko dijagnostičara na forumu... da neurotična ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 16.12.12 23:40

Btw je napisao/la:... da neurotična ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 1523192931

jedva čekam čut tvoju obranu ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 11484130 ajd ožeži kako samo ti znaš ... ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 1619348112


Zadnja promjena: kišna glista; 16.12.12 23:43; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 3 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.