kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ajde Laž, napiši koju istinu :p

Stranica 2 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 15.12.12 21:30

a jebovas, sad vas moram smirivati ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 1425538829

laž, aj ne slušaj ih... vidim da si naviknut/a na zid fejsbuka... ovo je malo drugačije...
aj za početak reci što ti bi da si daš takav nick?
kao drugo, što ti bi da dođeš tu među nas zombije? ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 3114667799
nije da nam je mrsko što si tu, nego je totalno neobično

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  taja 15.12.12 21:31

Btw je napisao/la:a jebovas, sad vas moram smirivati ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 1425538829

laž, aj ne slušaj ih... vidim da si naviknut/a na zid fejsbuka... ovo je malo drugačije...
aj za početak reci što ti bi da si daš takav nick?
kao drugo, što ti bi da dođeš tu među nas zombije? ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 3114667799
nije da nam je mrsko što si tu, nego je totalno neobično

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 386486285
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 15.12.12 21:35

taja je napisao/la:
Btw je napisao/la:a jebovas, sad vas moram smirivati ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 1425538829

laž, aj ne slušaj ih... vidim da si naviknut/a na zid fejsbuka... ovo je malo drugačije...
aj za početak reci što ti bi da si daš takav nick?
kao drugo, što ti bi da dođeš tu među nas zombije? ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 3114667799
nije da nam je mrsko što si tu, nego je totalno neobično

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 386486285

dya?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  taja 15.12.12 21:36

kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:
Btw je napisao/la:a jebovas, sad vas moram smirivati ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 1425538829

laž, aj ne slušaj ih... vidim da si naviknut/a na zid fejsbuka... ovo je malo drugačije...
aj za početak reci što ti bi da si daš takav nick?
kao drugo, što ti bi da dođeš tu među nas zombije? ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 3114667799
nije da nam je mrsko što si tu, nego je totalno neobično

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 386486285

dya?

Ne vjerujem.... I ona je rječitija, iako malo nepovezano ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 3111943984
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 15.12.12 21:39

taja je napisao/la:
Btw je napisao/la:a jebovas, sad vas moram smirivati ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 1425538829

laž, aj ne slušaj ih... vidim da si naviknut/a na zid fejsbuka... ovo je malo drugačije...
aj za početak reci što ti bi da si daš takav nick?
kao drugo, što ti bi da dođeš tu među nas zombije? ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 3114667799
nije da nam je mrsko što si tu, nego je totalno neobično

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 386486285

nemam pojma tko je, ali ima problema s pisanjem... probat će resetirati komp pa se opet logirati... i ne napadajte ga/nju dok ne ispriča kakvu istinu ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 1619348112
moram ići... ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  taja 15.12.12 21:40

Btw je napisao/la:
taja je napisao/la:
Btw je napisao/la:a jebovas, sad vas moram smirivati ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 1425538829

laž, aj ne slušaj ih... vidim da si naviknut/a na zid fejsbuka... ovo je malo drugačije...
aj za početak reci što ti bi da si daš takav nick?
kao drugo, što ti bi da dođeš tu među nas zombije? ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 3114667799
nije da nam je mrsko što si tu, nego je totalno neobično

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 386486285

nemam pojma tko je, ali ima problema s pisanjem... probat će resetirati komp pa se opet logirati... i ne napadajte ga/nju dok ne ispriča kakvu istinu ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 1619348112
moram ići... ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 727654710

Ajd...
što se mora......teško je.
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 15.12.12 21:41

taja je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

urbi je rječita ..al ovo... ovo je ...ajd neću reć iako ne mogu vjerovati da ne znaš
Ja pak nemrem vjerovat da je opet on. ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 3111943984

a šta će drugo neg pažnju plijeniti novim nickovima kad ne može riječima ... i to kratkim ... da ne može puno zajebat ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 3111943984 iako, mogao je ispast i lža ili žla ili alž

Aj reci, jesam pogodila?

Onda odmah znamo i tko je Istina?

pa ne znam..prov mi plovak pao na pamet zbog prevrtanja slova ...al onda sam ponovo pročitala i mogla bi biti fakat dya ..u nekoj svojoj zbunjenoj fazi iako zna ona itekako lijepo pisati kad nije zbunjena

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  taja 15.12.12 21:42

kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Ja pak nemrem vjerovat da je opet on. ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 3111943984

a šta će drugo neg pažnju plijeniti novim nickovima kad ne može riječima ... i to kratkim ... da ne može puno zajebat ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 3111943984 iako, mogao je ispast i lža ili žla ili alž

Aj reci, jesam pogodila?

Onda odmah znamo i tko je Istina?

pa ne znam..prov mi plovak pao na pamet zbog prevrtanja slova ...al onda sam ponovo pročitala i mogla bi biti fakat dya ..u nekoj svojoj zbunjenoj fazi iako zna ona itekako lijepo pisati kad nije zbunjena

Ma...nemate pojma, kao ni ja...
Ja se već zacrvenila, pomislila kako svi kuže samo ja ne. ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 1658420748

A ono...nemate blage veze
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 15.12.12 21:48

laž je napisao/la:
Btw je napisao/la:ako ne budeš pisao/la morat ću upotrijebiti preventivne mjere odgoja ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 1384857964
(jebiga, dugo sam se družila s eskom, ostale su neke posljedice ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 1523192931 )


jebiga ne ide prvo ne znam što me snašlo.
Drugo da ga hebem ako ga ne bi stukl ovja pc

sve gledam a nigdi da mogu da pišem
ma koji klinac se dereš polako

di da piše Dobro vecer ako je zakljucano da krenem na zid bem ga
aaaaa
vi bi se odmah tukli pa krenimo i ovak ne kužim Forum di su vam hebene teme igre rasprave da krenem još da brojim ili da šutim još malo.

nemoj šutit ...gotof si ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 15.12.12 22:23

Dobra vam večer,
evo da krenem ponovo,jeste vi žene zajebane vidim joj ali ste sve krenule
namene,pa koji vam je,nije bilo do mene nego do moga pc,
otišla mu ploča nabijem je kuda baš sada

Drugo nisam tu nikad bio,danas slučajno
vas otkrio neradni dan,kiša pa lupam po pc,
i tak slučajno vas opazi,

Vidjeh zadnji član bio Istina,pa reko i nasmijah se sam sebi
ok ja budem Laž pa da vidimo tko je ječi
ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 2733991369


ma evo malo nama da se zasladimo dok meni pada kiša i pc ode u pm ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 2343104142

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 Mla6uj7b8xgnw3mnn0ru

što da vam još kažem,,,nego mogu ja vas što da pitam,di
su vam teme,ovo je jedan od najkraći Foruma što sam vidio.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 15.12.12 23:12

laž je napisao/la:


Dosadno ti,a.. ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 15.12.12 23:57

plovak venso?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Jehudi 16.12.12 10:03

E jeste bezobrazne. Kakav je to doček? Čovik lipo pita di što, kako a vi se sprdate i pogadjate dali je netko poznat.

Nije. Ako mu nećete objasniti nemojte ni tako.

Kolega, to šta vidiš to su ti teme, nema više, ovo ti je mali forum ali je naš.

Dobrodošao.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Lena 16.12.12 10:06

dobrodašao/la laži.... ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 727654710 bio/la nov/a ili stari/la ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 3601362807
i kod mene paranoja da je netko "poznat"....čovječe šta višegodišje forumašanje napravi od ovako krasne ženskice kao šta sam ja ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 2281111077 ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 16.12.12 10:25

laž je napisao/la:Dobra vam večer,
evo da krenem ponovo,jeste vi žene zajebane vidim joj ali ste sve krenule
namene,pa koji vam je,nije bilo do mene nego do moga pc,
otišla mu ploča nabijem je kuda baš sada

Drugo nisam tu nikad bio,danas slučajno
vas otkrio neradni dan,kiša pa lupam po pc,
i tak slučajno vas opazi,

Vidjeh zadnji član bio Istina,pa reko i nasmijah se sam sebi
ok ja budem Laž pa da vidimo tko je ječi
ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 2733991369


ma evo malo nama da se zasladimo dok meni pada kiša i pc ode u pm ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 2343104142

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 Mla6uj7b8xgnw3mnn0ru

što da vam još kažem,,,nego mogu ja vas što da pitam,di
su vam teme,ovo je jedan od najkraći Foruma što sam vidio.

aha...
sad ti treba netko kao novajliji odgovoriti na pitanja... u ime naše male zajednice "misli lokalno djeluj globalno" probat ću ja ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 1523192931

-teme-tu se skupila ekipa koja na svakoj temi piše o svemu i ni o čemu... nekad pišu malo i kažu puno, a u stanju su srati do iznemoglosti i zapravo ne reći ništa... dakle-klasične teme su rijetkost, a i one su klasične prvih desetak postova...
-matična ploča- to je možda znak s neba koji ti kaže- nije ti pametno da pišeš na kultnix, to je banda neviđena, čudan forum još čudniji ljudi ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 3384354616
-slučajnost da se nađe ovaj forum je mala, ali ti vjerujem (možda ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 3111943984 ) ako si ukucao u google kućica iz bajke (a moguće je jer vidim da si stavljao slije tamo) da ti je negdje na vrhu prve stranice izbacilo i tu temu na našem pdf-u
-odabir nicka po zadnjem korisniku je promašen... Istina se logirala da napiše svoju istinu o vrlo osjetljivoj temi "posvojeni klinci" i na žalost nakon toga se više nije javila... ako čita ovo ide njoj ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 727654710
nema frke za nick, fora je, može se složiti dobra zajebancija na osnovu njega, a ako ti se ne bude više sviđao javi se adminu neka ti ga zamjeni...
-vidim da si sklon sitnom potkupljivanju (bombonjere, kava i tako)... khm khm, na pravom si putu... ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 11484130 ... cvijeće, kavice, bombončki... i svi će se buniti i nešto prigovarati, ali bez brige, bit će im drago ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 3015220106


a sad ožeži... nitko te neće štedjeti, a bome nemoj ni ti nikoga...pravila ćeš naučiti usput...
dobro nam došao ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 16.12.12 10:33

Da novajlija zaluta na kultne: ta slučajnost je jednaka tome da ja sutra otputujem u svemir... ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 16.12.12 10:37

MMagdalena je napisao/la:Da novajlija zaluta na kultne: ta slučajnost je jednaka tome da ja sutra otputujem u svemir... ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 3111943984

mare mare... sumnjičava mare ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 3601362807
ljudi su nevini dok im ne dokažeš krivdu... PREMA TOME! ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 16.12.12 10:41

Btw je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:Da novajlija zaluta na kultne: ta slučajnost je jednaka tome da ja sutra otputujem u svemir... ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 3111943984

mare mare... sumnjičava mare ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 3601362807
ljudi su nevini dok im ne dokažeš krivdu... PREMA TOME! ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 11484130

Ma daj molim te nemoj ti biti naivna nakon ovoliko godina. Ako su i došli, došli su za nekim čitati, proučavati ga iz nekog razloga, i opet nije slučajno. A onda puste korijenje.

Eno na Escovom forumu najbolji primjer kako novajlija dođe pa zavlada svemirom, a da riječ o sebi ne zucne.. ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 16.12.12 10:54

MMagdalena je napisao/la:
Btw je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:Da novajlija zaluta na kultne: ta slučajnost je jednaka tome da ja sutra otputujem u svemir... ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 3111943984

mare mare... sumnjičava mare ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 3601362807
ljudi su nevini dok im ne dokažeš krivdu... PREMA TOME! ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 11484130

Ma daj molim te nemoj ti biti naivna nakon ovoliko godina. Ako su i došli, došli su za nekim čitati, proučavati ga iz nekog razloga, i opet nije slučajno. A onda puste korijenje.

Eno na Escovom forumu najbolji primjer kako novajlija dođe pa zavlada svemirom, a da riječ o sebi ne zucne.. ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 1523192931

znam o čemu pričaš... ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 11484130
nisam naivna, samo ne želim sve strpati u isti koš... ako je bilo tko došao slučajno (pa makar jedna jedina osoba) ne želim ga unaprijed otpiliti samo zato što su neki napravili to što su napravili...

ljudima treba dati priliku, ionako se nitko ne može dugo skrivati ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 16.12.12 11:06

Btw je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:
Btw je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:Da novajlija zaluta na kultne: ta slučajnost je jednaka tome da ja sutra otputujem u svemir... ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 3111943984

mare mare... sumnjičava mare ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 3601362807
ljudi su nevini dok im ne dokažeš krivdu... PREMA TOME! ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 11484130

Ma daj molim te nemoj ti biti naivna nakon ovoliko godina. Ako su i došli, došli su za nekim čitati, proučavati ga iz nekog razloga, i opet nije slučajno. A onda puste korijenje.

Eno na Escovom forumu najbolji primjer kako novajlija dođe pa zavlada svemirom, a da riječ o sebi ne zucne.. ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 1523192931

znam o čemu pričaš... ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 11484130
nisam naivna, samo ne želim sve strpati u isti koš... ako je bilo tko došao slučajno (pa makar jedna jedina osoba) ne želim ga unaprijed otpiliti samo zato što su neki napravili to što su napravili...

ljudima treba dati priliku, ionako se nitko ne može dugo skrivati ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 684758713

Pohvalno, imaš dobro srčeko.. ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 3859399978

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 16.12.12 11:10

MMagdalena je napisao/la:

Pohvalno, imaš dobro srčeko.. ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 3859399978

prije da sam se ponešto naučila od svojih starih prokliza ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 1869404863

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 16.12.12 11:11

to vam je onaj plovak venso ili kako vec... pise forsirano... tona bujice koja nadire... reko bi sve o svemu u jednom postu... taj venso ja inace neki mlakonja i preskacem ga jer je dosadan i egocentrican do bola.... a ti btw. lako provjeris ko je. ako se ne varam ti si mod... a kad covjek malo bolje pogleda, ko da je i bitno ko je ko... ali budite sigurne - nije slucajno dosao. ovdje se nemre doc slucajno. ako se i dodje niko se nece logirati. u pravu je mm

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 16.12.12 11:22

sara je napisao/la:to vam je onaj plovak venso ili kako vec... pise forsirano... tona bujice koja nadire... reko bi sve o svemu u jednom postu... taj venso ja inace neki mlakonja i preskacem ga jer je dosadan i egocentrican do bola.... a ti btw. lako provjeris ko je. ako se ne varam ti si mod... a kad covjek malo bolje pogleda, ko da je i bitno ko je ko... ali budite sigurne - nije slucajno dosao. ovdje se nemre doc slucajno. ako se i dodje niko se nece logirati. u pravu je mm

možda je, a možda i nije... uostalom nebitno je... dok se ne dokaže drugačije nov je i gotovo... nema smisla napadati sve koji navrate zbog loših iskustvava od prije... na kraju krajeva i plovak je bio krivo optužen da je kiksy...

ne provjeravam IP adrese (to neka radi netko tko je informatički pismeniji od mene ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 11484130) jer dupli nickovi nisu zabranjeni... neka svatko traži svoj identitet dok se ne nađe... ovo je forum za zajebanciju ne za odgajanje, proganjanje ili ograničavanje bilo koga da piše kako piše

treće i najvažnije- slučajnosti postoje... nikad ne reci nikad
ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 684758713




Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 16.12.12 11:52

ja mislim da vi to sve ko poozbiljno shvacate. ja ne bi ni primjetila da je neko doso... a jos manje bih uopce obratila paznju jel stranac il nije... sta ima veze ko je ko. meni su inace uvijek smjesna ta proganjanja i optuzivanja... jebe mi se ko dje kako i pod kojim nickom pise i je l slucajno ili nije naiso premda i dalje stojim iza toga da je u ovu vukojebinu zaista nemoguce slucajno doci. zbilja su mi smijesni ti kojiima je bitno i trude se saznati bilo sta o nekom toboz novom nicku

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Gost 16.12.12 11:54

a cini mi se da ne treba neka posebna info pismenost... valjda ima nesto ko user trafic i kliknes i vidis... nikakva posebna pamet. a cini se meni bitvo ti se to nekako ko bez potrebe ko izdera na mene i ispametova mi. pa nema potrebe za tim .... al ono stvarno... e svasta....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ajde Laž, napiši koju istinu :p - Page 2 Empty Re: ajde Laž, napiši koju istinu :p

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.