kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uspješne priče

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Uspješne priče - Page 5 Empty Re: Uspješne priče

Postaj  Gost 20.02.13 13:23

taja je napisao/la:
To je pametan odgovor ako ga poželiš zadržati i ne dijeliti. Uspješne priče - Page 5 684758713

ma, sve su mi kolegice u brakovima pa misle da je meni tko zna kako bolje nego njima i da se super zabavljam pa ih ne smijem previše motivirati za razvod Uspješne priče - Page 5 1619348112 Uspješne priče - Page 5 1619348112 Uspješne priče - Page 5 1619348112 čak i kad mi je dobro , ja smanjim doživljaj da ne bi patile i mislile da nešto propuštaju Uspješne priče - Page 5 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Uspješne priče - Page 5 Empty Re: Uspješne priče

Postaj  Gost 21.02.13 12:00

sara je napisao/la:da, glisto. ma nece mi ni pitat niko sve i da zaplacem. al dje sad nestade ona kurva bitvica da se oglasi povodom ovog gigantskog djela koje je izazvalo suze spram kojeg je nijagara pickin dim... ajde bokic. citamo se uskoro. naletjeti cu kako vrijeme i prilike dozvole. pusa iz usa

šta je cmolje cmoljava... cmoljavija si čak i od mene Uspješne priče - Page 5 997057239

jebate jesam pisac... umjesto osmjeha punog nade, izazvah suze čak i kod probe... puj jebemti nalivpero Uspješne priče - Page 5 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Uspješne priče - Page 5 Empty Re: Uspješne priče

Postaj  Gost 21.02.13 12:05

pizda je napisao/la:
Btw je napisao/la: Gledala sam dvoje ljudi koji se stvarno još uvijek vole, brinu jedno o drugom i raduju se što su zajedno. U sekundi su mi srušili moju teoriju da ljubav ne može potrajati, da se svaka s godinama olinja i pretvori u mrzovolju i naviku.

rjesenje zagonetke, govoris o dvije stvari. Ljubav ne moze potrajati, voljenje moze. Nakon razdoblja "ljubavi" (seks, ceznja, strast, posesivnosti etc) ili ne ostane nista ili ostane voljenje. Daleko kvalitetnji osjecaj od neke izmisljene i prenapuhane ljubavi. Ljudi su u tim godinama kada im voljenje pase. Kad su bili mladji sigurno mu je ona svakodnevno predbacivala kako je vise ne voli (brkanje pojmova), kako se nisu seksali mjesec dana a nekad su tri put dnevno itd. Zenama treba non stop zaljubljivanje, udvaranja i slicne pizdarije. Ako tog nema, izmisle ili pak gledaju ogavno priglupe i pateticne sapunice gdje je svaka druga riec "ljubav" a ta ista rijec djeluje tako neprirodno i izvjestaceno da kod prosjecnog muskarca izaziva alergijske promjene. Da, muskarci su beznadno neromanticni i nemaju pojma sto je ljubav. Nema veze sto je 99,9% najljepsih ljubavnih pjesama /poezije napravila muska ruka, gle cuda!? Zene za to vrijeme salju sms-ove prijateljicama "jooooj koji bozanstven seks, a koje komplimente mi je davao!? Osjecam da se zaljubljujem... "

Uspješne priče - Page 5 E015

djizs, s kakvim ženama si ti ljubovao crni pipoilo? Uspješne priče - Page 5 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Uspješne priče - Page 5 Empty Re: Uspješne priče

Postaj  Gost 21.02.13 12:19

pizda zna o zivotu. pa ja. a ne mi romanticne glupacice pa placemo... eno neku vece pogibe mi lik u downton abbey... pu jebem ti. da sam znala da ce tako bit ne bi ni gledala nikako

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Uspješne priče - Page 5 Empty Re: Uspješne priče

Postaj  pizda 21.02.13 13:52

sara je napisao/la:pizda zna o zivotu. pa ja. a ne mi glupacice pa placemo... eno neku vece pogibe mi lik u downton abbey... pu jebem ti. da sam znala da ce tako bit ne bi ni gledala nikako
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Uspješne priče - Page 5 Empty Re: Uspješne priče

Postaj  Gost 21.02.13 14:35

sara je napisao/la:pizda zna o zivotu. pa ja. a ne mi romanticne glupacice pa placemo... eno neku vece pogibe mi lik u downton abbey... pu jebem ti. da sam znala da ce tako bit ne bi ni gledala nikako

ma ja, ja ti velim da je pizda ovdje od nas najviše rido...mi smo sve onak fine pa da pokažemo koliko nas priča pogodila ko fol šmrcamo al nako pomalo ...a on se nije ni usudio pojavit dok nije knedlu u grlu razmrvio do kraja ... njega kad krene odmah potop u rijeci nastane a sve ko fol priča da kiša pada... nema ti u rijeci toliko kiše koliko on priča... kad sam ja živjela u rijeci nisam kišu ni vidjela a sad odjednom rijeka monsunsko područje

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Uspješne priče - Page 5 Empty Re: Uspješne priče

Postaj  Gost 21.02.13 14:37

pizda je napisao/la:
sara je napisao/la:pizda zna o zivotu. pa ja. a ne mi glupacice pa placemo... eno neku vece pogibe mi lik u downton abbey... pu jebem ti. da sam znala da ce tako bit ne bi ni gledala nikako

evo, šta sam rekla....stoji knedla u grlu, bori se čovjek, ni riječ ne može izustiti a pogino lik u seriji al badava, njega i to pogodilo Uspješne priče - Page 5 1523192931 sad da ga samo malo milije pogledaš oooode... ne smiš stat pred njega bez kanua i vještine snalaženja na brzacima

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Uspješne priče - Page 5 Empty Re: Uspješne priče

Postaj  Gost 21.02.13 16:41

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
sara je napisao/la:pizda zna o zivotu. pa ja. a ne mi glupacice pa placemo... eno neku vece pogibe mi lik u downton abbey... pu jebem ti. da sam znala da ce tako bit ne bi ni gledala nikako

evo, šta sam rekla....stoji knedla u grlu, bori se čovjek, ni riječ ne može izustiti a pogino lik u seriji al badava, njega i to pogodilo Uspješne priče - Page 5 1523192931 sad da ga samo malo milije pogledaš oooode... ne smiš stat pred njega bez kanua i vještine snalaženja na brzacima

a fakat si kyja Uspješne priče - Page 5 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Uspješne priče - Page 5 Empty Re: Uspješne priče

Postaj  Gost 20.09.13 15:08



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Uspješne priče - Page 5 Empty Re: Uspješne priče

Postaj  Gost 21.09.13 0:00

kišna glista je napisao/la:
https://kultnix.forumcroatian.com/t541p850-wajter-raport
mala ti niš ne čitaš kaj drugi pišu, ti preletiš na toj metli  zzzuuuummmmm

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Uspješne priče - Page 5 Empty Re: Uspješne priče

Postaj  Gost 21.09.13 2:18

dromsin je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
https://kultnix.forumcroatian.com/t541p850-wajter-raport
mala ti niš ne čitaš kaj drugi pišu, ti preletiš na toj metli  zzzuuuummmmm
sorry dromsić... više čitam neg linkove otvaram al da sam popravo zaridala na reklamu, to jesam Uspješne priče - Page 5 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Uspješne priče - Page 5 Empty Re: Uspješne priče

Postaj  Gost 21.09.13 3:49

svi smo mi uspjesna prica. tu smo gdje smo. svasta nas tare i gazi, al ne micemo se, mi mali i obicni ljudi. ha ja.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Uspješne priče - Page 5 Empty Re: Uspješne priče

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.