kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uspješne priče

Stranica 4 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Uspješne priče - Page 4 Empty Re: Uspješne priče

Postaj  Gost 17.02.13 21:33

sara je napisao/la:ajd u kurac bitvice. sacu se rasplakat. jebem ti i temu i sve. kud procita...

pa šta fali plakanju... i meni knedla u grlu bila dok sam čitala ... a i pizda sad rida ko blesav samo ga sram priznati pa će ko fol tek sutra doć i reć kak je u rijeci wajter grozan i da je blitva njonjava Uspješne priče - Page 4 11484130 tonca neću spominjat... ak se razrido na onu scenu iz družbe prstenova kad kralj veli onim malim kretenčićima da ne moraju klečati pred njim, na ovu priču će se u vodu pretvorit ... već vidim lenu kako kupi vodu oko njega Uspješne priče - Page 4 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Uspješne priče - Page 4 Empty Re: Uspješne priče

Postaj  Gost 17.02.13 21:39

jebo te, pa tona ljudi je oko mene, u barnes i noble-u sam. ucim. kru joj jebem, jebem li joj sunce. divno je napisala. a pizda garant isto rida nedje tamo. nego i jutros zamalo da se isplacem - ufatim letimicno pred kraj quo vadis, legendarno djelo - tolko mi doslo da placem, al ne smijem... jebem ti. glupo mi plakat na te neke scene, al bas me bilo scipilo i sad evo bitvica jebo li je kakav predobar - moze pizda, uznojiti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Uspješne priče - Page 4 Empty Re: Uspješne priče

Postaj  Gost 17.02.13 21:43

sara je napisao/la:jebo te, pa tona ljudi je oko mene, u barnes i noble-u sam. ucim. kru joj jebem, jebem li joj sunce. divno je napisala. a pizda garant isto rida nedje tamo. nego i jutros zamalo da se isplacem - ufatim letimicno pred kraj quo vadis, legendarno djelo - tolko mi doslo da placem, al ne smijem... jebem ti. glupo mi plakat na te neke scene, al bas me bilo scipilo i sad evo bitvica jebo li je kakav predobar - moze pizda, uznojiti

šta te briga... al znam kako ti je... tako sam ja nekada plakala od smijeha na forumu a uleti mi stranka pa se nabrzinu obrišem a čovjek me pita šta mi je... sve sreća svi povjeruju da sam alergična pa mi oči crvene i šmrčem... tak se i ti lijepo na miru izridaj a ako netko šta pita reci da si alergična na papir ili sintetički namještaj ... to u americi pali uvijek ...tamo su ionak svi na nešto alergični

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Uspješne priče - Page 4 Empty Re: Uspješne priče

Postaj  Gost 17.02.13 21:46

da, glisto. ma nece mi ni pitat niko sve i da zaplacem. al dje sad nestade ona kurva bitvica da se oglasi povodom ovog gigantskog djela koje je izazvalo suze spram kojeg je nijagara pickin dim... ajde bokic. citamo se uskoro. naletjeti cu kako vrijeme i prilike dozvole. pusa iz usa

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Uspješne priče - Page 4 Empty Re: Uspješne priče

Postaj  Gost 17.02.13 22:02

kišna glista je napisao/la:blitva, preeedivna priča.... a sad čekam ove naše kultn skeptike da se oglase kako to nije istina i kako ne postoji

ako još netko misli da ne postoji, neka ponovo pročita.
s toliko pažnje sam pročitala, unijela sam se u priču, da sam imala feeling da sa njima sjedim pod murvom odnosno pored velike peći ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Uspješne priče - Page 4 Empty Re: Uspješne priče

Postaj  proba 18.02.13 0:00

lastavica je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:blitva, preeedivna priča.... a sad čekam ove naše kultn skeptike da se oglase kako to nije istina i kako ne postoji

ako još netko misli da ne postoji, neka ponovo pročita.
s toliko pažnje sam pročitala, unijela sam se u priču, da sam imala feeling da sa njima sjedim pod murvom odnosno pored velike peći ....

e meni stvarno nije jasno kako se ove pičke pale na poštara sa kacigon starijon od njeg


i svi se skupite pod murvu i popravite promet violeti , a vidijoj šuplje ....meni uvaljuje stare zidine , da meni na ramenu revu

idte upizdumaterinu svi osim iluzije , al ste me naguzile ,,,, em
što san posata tražio ono sranje od kurbetine slovenska , am oduljila ,
aništa nije rekla osim da su jadni i da joj i je ža a da je njima fino

a je luda ova yugogamad ,,,isusati
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

Uspješne priče - Page 4 Empty Re: Uspješne priče

Postaj  pizda 18.02.13 8:37

vidim da se u ovom zadnjem spotu spominju murve, ono prie mi se ne da citat. Sto se murva tice, ne tako davno su se protezale duz splitske rive. Onda braca posjekla i posadili palme, autohtone...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Uspješne priče - Page 4 Empty Re: Uspješne priče

Postaj  Gost 18.02.13 9:01

pizda je napisao/la:vidim da se u ovom zadnjem spotu spominju murve, ono prie mi se ne da citat. Sto se murva tice, ne tako davno su se protezale duz splitske rive. Onda braca posjekla i posadili palme, autohtone...

murva ti ne ide tamo gdje je popločeno... mora bit zemlja da upije fleke Uspješne priče - Page 4 1523192931

ajd priznaj da si bar malo zarido na blitvinu priču ... nemoj sad opet da budeš drugačiji od drugih... i proba je rido i to cijelu noć, sve mi prizno prek pp-a Uspješne priče - Page 4 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Uspješne priče - Page 4 Empty Re: Uspješne priče

Postaj  pizda 18.02.13 9:04

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:vidim da se u ovom zadnjem spotu spominju murve, ono prie mi se ne da citat. Sto se murva tice, ne tako davno su se protezale duz splitske rive. Onda braca posjekla i posadili palme, autohtone...

murva ti ne ide tamo gdje je popločeno... mora bit zemlja da upije fleke Uspješne priče - Page 4 1523192931

ajd priznaj da si bar malo zarido na blitvinu priču ... nemoj sad opet da budeš drugačiji od drugih... i proba je rido i to cijelu noć, sve mi prizno prek pp-a Uspješne priče - Page 4 1619348112

nisam uopce citao jer je podugacko a ja obilazim sve sto sam propustijo tijekom i tokom vikenda...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Uspješne priče - Page 4 Empty Re: Uspješne priče

Postaj  Gost 18.02.13 9:17

pizda je napisao/la:

nisam uopce citao jer je podugacko a ja obilazim sve sto sam propustijo tijekom i tokom vikenda...

a jebga onda, propustio si svoje vlastito vjenčanje ... i buketić smo ti mladoj složili... od srdelica Uspješne priče - Page 4 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Uspješne priče - Page 4 Empty Re: Uspješne priče

Postaj  pizda 18.02.13 9:28

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

nisam uopce citao jer je podugacko a ja obilazim sve sto sam propustijo tijekom i tokom vikenda...

a jebga onda, propustio si svoje vlastito vjenčanje ... i buketić smo ti mladoj složili... od srdelica Uspješne priče - Page 4 11484130

onda pogotovo necu citat, di god su mlade tu su i mladozenje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Uspješne priče - Page 4 Empty Re: Uspješne priče

Postaj  Jehudi 18.02.13 11:00

Radije pročitaj. Ja sam upio i proživio sve napisano.

Zamislio se u toj situaciji rado.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

Uspješne priče - Page 4 Empty Re: Uspješne priče

Postaj  pizda 19.02.13 9:02

Btw je napisao/la:

saro, gledam sliku tvoje mame i nešto si mislim kako neke ljude patnja učini još ljepšim nego što jesu...

nikog patnja nije ucinila liepsim, daleko joj kuca...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Uspješne priče - Page 4 Empty Re: Uspješne priče

Postaj  pizda 19.02.13 9:19

Btw je napisao/la: Gledala sam dvoje ljudi koji se stvarno još uvijek vole, brinu jedno o drugom i raduju se što su zajedno. U sekundi su mi srušili moju teoriju da ljubav ne može potrajati, da se svaka s godinama olinja i pretvori u mrzovolju i naviku.

rjesenje zagonetke, govoris o dvije stvari. Ljubav ne moze potrajati, voljenje moze. Nakon razdoblja "ljubavi" (seks, ceznja, strast, posesivnosti etc) ili ne ostane nista ili ostane voljenje. Daleko kvalitetnji osjecaj od neke izmisljene i prenapuhane ljubavi. Ljudi su u tim godinama kada im voljenje pase. Kad su bili mladji sigurno mu je ona svakodnevno predbacivala kako je vise ne voli (brkanje pojmova), kako se nisu seksali mjesec dana a nekad su tri put dnevno itd. Zenama treba non stop zaljubljivanje, udvaranja i slicne pizdarije. Ako tog nema, izmisle ili pak gledaju ogavno priglupe i pateticne sapunice gdje je svaka druga riec "ljubav" a ta ista rijec djeluje tako neprirodno i izvjestaceno da kod prosjecnog muskarca izaziva alergijske promjene. Da, muskarci su beznadno neromanticni i nemaju pojma sto je ljubav. Nema veze sto je 99,9% najljepsih ljubavnih pjesama /poezije napravila muska ruka, gle cuda!? Zene za to vrijeme salju sms-ove prijateljicama "jooooj koji bozanstven seks, a koje komplimente mi je davao!? Osjecam da se zaljubljujem... "
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Uspješne priče - Page 4 Empty Re: Uspješne priče

Postaj  Gost 19.02.13 10:57

pizda je napisao/la:
Btw je napisao/la: Gledala sam dvoje ljudi koji se stvarno još uvijek vole, brinu jedno o drugom i raduju se što su zajedno. U sekundi su mi srušili moju teoriju da ljubav ne može potrajati, da se svaka s godinama olinja i pretvori u mrzovolju i naviku.

rjesenje zagonetke, govoris o dvije stvari. Ljubav ne moze potrajati, voljenje moze. Nakon razdoblja "ljubavi" (seks, ceznja, strast, posesivnosti etc) ili ne ostane nista ili ostane voljenje. Daleko kvalitetnji osjecaj od neke izmisljene i prenapuhane ljubavi. Ljudi su u tim godinama kada im voljenje pase. Kad su bili mladji sigurno mu je ona svakodnevno predbacivala kako je vise ne voli (brkanje pojmova), kako se nisu seksali mjesec dana a nekad su tri put dnevno itd. Zenama treba non stop zaljubljivanje, udvaranja i slicne pizdarije. Ako tog nema, izmisle ili pak gledaju ogavno priglupe i pateticne sapunice gdje je svaka druga riec "ljubav" a ta ista rijec djeluje tako neprirodno i izvjestaceno da kod prosjecnog muskarca izaziva alergijske promjene. Da, muskarci su beznadno neromanticni i nemaju pojma sto je ljubav. Nema veze sto je 99,9% najljepsih ljubavnih pjesama /poezije napravila muska ruka, gle cuda!? Zene za to vrijeme salju sms-ove prijateljicama "jooooj koji bozanstven seks, a koje komplimente mi je davao!? Osjecam da se zaljubljujem... "

Uspješne priče - Page 4 1619348112 Uspješne priče - Page 4 3114667799 Uspješne priče - Page 4 1619348112 no comment...evo jopet ide neverending story .... aa, nije ti to baš tako ... mene kad kolegice pitaju kakav je bio u krevetu ja samo nonšalantno odmahnem rukom i velim: a tak tak, bolje da ne pričam, niste ništa bitno propustile u životu Uspješne priče - Page 4 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Uspješne priče - Page 4 Empty Re: Uspješne priče

Postaj  pizda 19.02.13 11:06

kišna glista je napisao/la:
Uspješne priče - Page 4 1619348112 Uspješne priče - Page 4 3114667799 Uspješne priče - Page 4 1619348112 no comment...evo jopet ide neverending story .... aa, nije ti to baš tako ... mene kad kolegice pitaju kakav je bio u krevetu ja samo nonšalantno odmahnem rukom i velim: a tak tak, bolje da ne pričam, niste ništa bitno propustile u životu Uspješne priče - Page 4 3111943984

eto vidis, mene nikad nijedan prijatelj nije pitao kakva mi je neka zenska bila u krevetu niti sam ja to pitao njih. One naslove sa net.hr portala sam trebao staviti ovdje. Sta mislis za kog objavljuju takve clanke i naslove, za muskarce? Uspješne priče - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Uspješne priče - Page 4 Empty Re: Uspješne priče

Postaj  Gost 19.02.13 11:12

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Uspješne priče - Page 4 1619348112 Uspješne priče - Page 4 3114667799 Uspješne priče - Page 4 1619348112 no comment...evo jopet ide neverending story .... aa, nije ti to baš tako ... mene kad kolegice pitaju kakav je bio u krevetu ja samo nonšalantno odmahnem rukom i velim: a tak tak, bolje da ne pričam, niste ništa bitno propustile u životu Uspješne priče - Page 4 3111943984

eto vidis, mene nikad nijedan prijatelj nije pitao kakva mi je neka zenska bila u krevetu niti sam ja to pitao njih. One naslove sa net.hr portala sam trebao staviti ovdje. Sta mislis za kog objavljuju takve clanke i naslove, za muskarce? Uspješne priče - Page 4 684758713

pa tko ih na kraju čita, jel ti il ja? a možda si ti žemsko a ja muško, tko zna Uspješne priče - Page 4 1619348112 zajebavam, točno kužim šta hoćeš reć al mi fora zajebavat... ja sam oduvijek preferirala muško društvo i prijatelje ( iako sam se znala i tamo razočarat, pričala sam već kako to izgledalo među bajkerima, bokte babaca i tračeva ) jer sam se oduvijek ježila tih "ženskih" priča iz frizeraja al to moje sve kolegice znaju pa me zajebavaju na račun toga... al ajd, naučile da sa mnom mogu samo o šarafljenju, žbukanju, znojenju i bacanju kamena s ramena pričati ... kad krene ono o čminkama, frizurama i štiklama i biranju haljina naučile se ne uvrijediti ako ja ustanem od stola i odem raditi nešto drugo ...il ako ih zateknem u takvim pričama da je sasvim normalno da se obzirno okrenem na peti i odem u suprotnom smjeru , jel, da ne smetam Uspješne priče - Page 4 1523192931... a ako se baš moram zriktati jer je takva prilika, imam kolegicu kozmetičarku koja zna da me zrikta a da mi ne priča o tome šta radi sa mnom Uspješne priče - Page 4 11484130 samo nek ona mene tracka i macka al ne moram ja znat kako i s čim ... bitno da se ne prepoznam nakon toga

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Uspješne priče - Page 4 Empty Re: Uspješne priče

Postaj  pizda 19.02.13 11:17

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Uspješne priče - Page 4 1619348112 Uspješne priče - Page 4 3114667799 Uspješne priče - Page 4 1619348112 no comment...evo jopet ide neverending story .... aa, nije ti to baš tako ... mene kad kolegice pitaju kakav je bio u krevetu ja samo nonšalantno odmahnem rukom i velim: a tak tak, bolje da ne pričam, niste ništa bitno propustile u životu Uspješne priče - Page 4 3111943984

eto vidis, mene nikad nijedan prijatelj nije pitao kakva mi je neka zenska bila u krevetu niti sam ja to pitao njih. One naslove sa net.hr portala sam trebao staviti ovdje. Sta mislis za kog objavljuju takve clanke i naslove, za muskarce? Uspješne priče - Page 4 684758713

pa tko ih na kraju čita, jel ti il ja? a možda si ti žemsko a ja muško, tko zna Uspješne priče - Page 4 1619348112 zajebavam, točno kužim šta hoćeš reć al mi fora zajebavat... ja sam oduvijek preferirala muško društvo i prijatelje ( iako sam se znala i tamo razočarat, pričala sam već kako to izgledalo među bajkerima, bokte babaca i tračeva ) jer sam se oduvijek ježila tih "ženskih" priča iz frizeraja al to moje sve kolegice znaju pa me zajebavaju na račun toga... al ajd, naučile da sa mnom mogu samo o šarafljenju, žbukanju, znojenju i bacanju kamena s ramena pričati ... kad krene ono o čminkama, frizurama i štiklama i biranju haljina naučile se ne uvrijediti ako ja ustanem od stola i odem raditi nešto drugo ...il ako ih zateknem u takvim pričama da je sasvim normalno da se obzirno okrenem na peti i odem u suprotnom smjeru , jel, da ne smetam Uspješne priče - Page 4 1523192931... a ako se baš moram zriktati jer je takva prilika, imam kolegicu kozmetičarku koja zna da me zrikta a da mi ne priča o tome šta radi sa mnom Uspješne priče - Page 4 11484130 samo nek ona mene tracka i macka al ne moram ja znat kako i s čim ... bitno da se ne prepoznam nakon toga

meni su pak frendice bolje od frendova. Mos svasta pricat, nije dosadno i ne suti se. One muske sprehe o nogometu, zenama, politici i alkoholu su mi dopizdile negdje u sedamnaestoj godini... Zato, zenu uvijek za prijateljicu ali za jebat, muskarce...Uspješne priče - Page 4 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Uspješne priče - Page 4 Empty Re: Uspješne priče

Postaj  Gost 19.02.13 13:50

Trebao bi mi neki resimeux...
Tesko je sve pratiti. Odjednom mi se cini da je foruma previse. Kao da ih je 1000, a zapravo su samo 3. Tj u poslednje vreme pokusavam citati. Obicno stignem pregledati samo jedan, pa onda narednih dana drugi...i tako.


Javila sam se na ovu temu, jer svaki put naslov procitam kao "Uspjesne gliste"... Uspješne priče - Page 4 1zouo36
Sta bi Freud na to rekao? Uspješne priče - Page 4 Wvyjpi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Uspješne priče - Page 4 Empty Re: Uspješne priče

Postaj  pizda 19.02.13 14:01

Cat_Claw je napisao/la:Trebao bi mi neki resimeux...
Tesko je sve pratiti. Odjednom mi se cini da je foruma previse. Kao da ih je 1000, a zapravo su samo 3. Tj u poslednje vreme pokusavam citati. Obicno stignem pregledati samo jedan, pa onda narednih dana drugi...i tako.


Javila sam se na ovu temu, jer svaki put naslov procitam kao "Uspjesne gliste"... Uspješne priče - Page 4 1zouo36
Sta bi Freud na to rekao? Uspješne priče - Page 4 Wvyjpi

lako za Freuda, kad je on nesto pametno rekao...Uspješne priče - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Uspješne priče - Page 4 Empty Re: Uspješne priče

Postaj  Gost 19.02.13 14:37

Cat_Claw je napisao/la:Trebao bi mi neki resimeux...
Tesko je sve pratiti. Odjednom mi se cini da je foruma previse. Kao da ih je 1000, a zapravo su samo 3. Tj u poslednje vreme pokusavam citati. Obicno stignem pregledati samo jedan, pa onda narednih dana drugi...i tako.


Javila sam se na ovu temu, jer svaki put naslov procitam kao "Uspjesne gliste"... Uspješne priče - Page 4 1zouo36
Sta bi Freud na to rekao? Uspješne priče - Page 4 Wvyjpi

čitaš ukriž Uspješne priče - Page 4 684758713 dobro da ne vidiš naslov teme kao Kišne priče Uspješne priče - Page 4 11484130


a jest, baš se ludi raspisali po sva tri foruma Uspješne priče - Page 4 684758713... ima se šta zanimljivog za čitati... ona bazina tema Irska mi se baš sviđa

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Uspješne priče - Page 4 Empty Re: Uspješne priče

Postaj  Gost 19.02.13 14:40

pizda je napisao/la:

lako za Freuda, kad je on nesto pametno rekao...Uspješne priče - Page 4 684758713

A grlim ja mog Pipiku! Uspješne priče - Page 4 1369106071 :zagrl: :prignjech: :udav:

Danas je takav neki dan. Skroz happy-happy, joy-joy...Uspješne priče - Page 4 F24sqg

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Uspješne priče - Page 4 Empty Re: Uspješne priče

Postaj  Gost 19.02.13 14:44

kišna glista je napisao/la: kao "Uspjesne gliste"... Uspješne priče - Page 4 1zouo36
Sta bi Freud na to rekao? Uspješne priče - Page 4 Wvyjpi

čitaš ukriž Uspješne priče - Page 4 684758713 dobro da ne vidiš naslov teme kao Kišne priče Uspješne priče - Page 4 11484130


a jest, baš se ludi raspisali po sva tri foruma Uspješne priče - Page 4 684758713... ima se šta zanimljivog za čitati... ona bazina tema Irska mi se baš sviđa[/quote]

To bi znacilo da sam razroka? Uspješne priče - Page 4 F24sqg
Ili kako bi kod nas rekli - jedno u kamion, a drugo u avion - jedno u pecenje, drugo u salatu. Uspješne priče - Page 4 F24sqg


Ima tamo jos jedna tema "Nasi stari" ili tako nesto - vec se neko vreme spremam da je procitam, ali nikako da dodje na red.


Pada sneg... Uspješne priče - Page 4 4024472575

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Uspješne priče - Page 4 Empty Re: Uspješne priče

Postaj  taja 19.02.13 19:18

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Btw je napisao/la: Gledala sam dvoje ljudi koji se stvarno još uvijek vole, brinu jedno o drugom i raduju se što su zajedno. U sekundi su mi srušili moju teoriju da ljubav ne može potrajati, da se svaka s godinama olinja i pretvori u mrzovolju i naviku.

rjesenje zagonetke, govoris o dvije stvari. Ljubav ne moze potrajati, voljenje moze. Nakon razdoblja "ljubavi" (seks, ceznja, strast, posesivnosti etc) ili ne ostane nista ili ostane voljenje. Daleko kvalitetnji osjecaj od neke izmisljene i prenapuhane ljubavi. Ljudi su u tim godinama kada im voljenje pase. Kad su bili mladji sigurno mu je ona svakodnevno predbacivala kako je vise ne voli (brkanje pojmova), kako se nisu seksali mjesec dana a nekad su tri put dnevno itd. Zenama treba non stop zaljubljivanje, udvaranja i slicne pizdarije. Ako tog nema, izmisle ili pak gledaju ogavno priglupe i pateticne sapunice gdje je svaka druga riec "ljubav" a ta ista rijec djeluje tako neprirodno i izvjestaceno da kod prosjecnog muskarca izaziva alergijske promjene. Da, muskarci su beznadno neromanticni i nemaju pojma sto je ljubav. Nema veze sto je 99,9% najljepsih ljubavnih pjesama /poezije napravila muska ruka, gle cuda!? Zene za to vrijeme salju sms-ove prijateljicama "jooooj koji bozanstven seks, a koje komplimente mi je davao!? Osjecam da se zaljubljujem... "

Uspješne priče - Page 4 1619348112 Uspješne priče - Page 4 3114667799 Uspješne priče - Page 4 1619348112 no comment...evo jopet ide neverending story .... aa, nije ti to baš tako ... mene kad kolegice pitaju kakav je bio u krevetu ja samo nonšalantno odmahnem rukom i velim: a tak tak, bolje da ne pričam, niste ništa bitno propustile u životu Uspješne priče - Page 4 3111943984
To je pametan odgovor ako ga poželiš zadržati i ne dijeliti. Uspješne priče - Page 4 684758713
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Uspješne priče - Page 4 Empty Re: Uspješne priče

Postaj  taja 19.02.13 19:21

Cat_Claw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la: kao "Uspjesne gliste"... Uspješne priče - Page 4 1zouo36
Sta bi Freud na to rekao? Uspješne priče - Page 4 Wvyjpi

čitaš ukriž Uspješne priče - Page 4 684758713 dobro da ne vidiš naslov teme kao Kišne priče Uspješne priče - Page 4 11484130


a jest, baš se ludi raspisali po sva tri foruma Uspješne priče - Page 4 684758713... ima se šta zanimljivog za čitati... ona bazina tema Irska mi se baš sviđa

To bi znacilo da sam razroka? Uspješne priče - Page 4 F24sqg
Ili kako bi kod nas rekli - jedno u kamion, a drugo u avion - jedno u pecenje, drugo u salatu. Uspješne priče - Page 4 F24sqg


Ima tamo jos jedna tema "Nasi stari" ili tako nesto - vec se neko vreme spremam da je procitam, ali nikako da dodje na red.


Pada sneg... Uspješne priče - Page 4 4024472575[/quote]

Kaže se
Gleda kupus-vadi meso Uspješne priče - Page 4 1523192931
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Uspješne priče - Page 4 Empty Re: Uspješne priče

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.