kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak

Stranica 2 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 Empty Re: Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak

Postaj  Gost 05.05.13 21:23

Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:
usput prenosim ti pozdrave od kekeca... kaže ti ovako: pozdravi to svojo nesramno prijateljco...ali si prepričana da ni slovenka? tudi pri nas pogosto izginejo od doma ko pričakujejo obiske Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 1523192931

poruči kekecu da je imo sreće da niste naletili na mene jerbo bi u ovo vrijeme još pješačio do rijeke po cigarete da se nas dvije možemo na miru napričati Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 1523192931

teško... i on je posto vidovit (ili smo nas dvije preprozirne Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 1523192931)...opskrbio se još u brzacu cijelom štekom... Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 3111943984

a našla bih ja već nešto drugo a u krajnjem slučaju bih ga poslala u njemačku Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 Empty Re: Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak

Postaj  Gost 05.05.13 21:26

kišna glista je napisao/la:
a našla bih ja već nešto drugo a u krajnjem slučaju bih ga poslala u njemačku Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 11484130
Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 3791038771 jesil normalna... ako već moraš barem sačekaj ljeto, znaš da je sezona grijanja prošla, a temperatura se nije nešto digla... Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 Empty Re: Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak

Postaj  Gost 05.05.13 21:37

kišna glista je napisao/la:
antonac je napisao/la:

kolko sam svatijo, zaiebala si blitwu....to bi moglo bit nezgodno.....tz, tz, tz, tz.....zaiebala blitwu

ja nju zajebala? žena mi se pojavi napola nenajavljeno i ostavi pred vratima svezak kama sutre koji je nesto... pa si ti misli tko je koga zajebo


sad dobro naćuli uši i izbeči oči. skužit ćeš kad u krku neki krkan počne krkati ko nadobudni *ebač ... e taj ti je maznuo kama sutru ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 Empty Re: Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak

Postaj  Gost 05.05.13 22:00

lastavica je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
antonac je napisao/la:

kolko sam svatijo, zaiebala si blitwu....to bi moglo bit nezgodno.....tz, tz, tz, tz.....zaiebala blitwu

ja nju zajebala? žena mi se pojavi napola nenajavljeno i ostavi pred vratima svezak kama sutre koji je nesto... pa si ti misli tko je koga zajebo


sad dobro naćuli uši i izbeči oči. skužit ćeš kad u krku neki krkan počne krkati ko nadobudni *ebač ... e taj ti je maznuo kama sutru ....
mislim da će umjesto bršljana sad dobiti kaktuse Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 11484130 Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 Kaktus

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 Empty Re: Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak

Postaj  Jehudi 06.05.13 3:53

antonac je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
antonac je napisao/la:

kolko sam svatijo, zaiebala si blitwu....to bi moglo bit nezgodno.....tz, tz, tz, tz.....zaiebala blitwu

ja nju zajebala? žena mi se pojavi napola nenajavljeno i ostavi pred vratima svezak kama sutre koji je nesto... pa si ti misli tko je koga zajebo



aide aide, ne opravdavaise.....ako je luda, nie blitwa glupa.....Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 11484130Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 11484130

Baš sam to isam pomislijo. A nismo ni mi ludi da ne kužimo.

Čuj napola nenajavljeno..........i kao nestale knjige (koje sad ne mora platiti)

I sad -blitva- kriva. A malu ne ranu da staviš. I još toliki put potegnila.

Sad najbolje okriviti onoga starijeg gospodina mirisavog, šta se kao muva okokuće. Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 270804909
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 Empty Re: Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak

Postaj  Jehudi 06.05.13 3:57

lastavica je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
antonac je napisao/la:

kolko sam svatijo, zaiebala si blitwu....to bi moglo bit nezgodno.....tz, tz, tz, tz.....zaiebala blitwu

ja nju zajebala? žena mi se pojavi napola nenajavljeno i ostavi pred vratima svezak kama sutre koji je nesto... pa si ti misli tko je koga zajebo


sad dobro naćuli uši i izbeči oči. skužit ćeš kad u krku neki krkan počne krkati ko nadobudni *ebač ... e taj ti je maznuo kama sutru ....

Znači i ti misliš da je to "knjige" šifra za viagru. Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 2733991369
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 Empty Re: Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak

Postaj  Gost 06.05.13 6:20

Jehudi je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
antonac je napisao/la:

kolko sam svatijo, zaiebala si blitwu....to bi moglo bit nezgodno.....tz, tz, tz, tz.....zaiebala blitwu

ja nju zajebala? žena mi se pojavi napola nenajavljeno i ostavi pred vratima svezak kama sutre koji je nesto... pa si ti misli tko je koga zajebo


sad dobro naćuli uši i izbeči oči. skužit ćeš kad u krku neki krkan počne krkati ko nadobudni *ebač ... e taj ti je maznuo kama sutru ....

Znači i ti misliš da je to "knjige" šifra za viagru. Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 2733991369

a nije, jehudi... ne treba meni viagre a i da ju vidim ne bih ju prepoznala jer ju nikad nisam vidjela... žena mi stvarno knjige donijela i vukla to sve iz slo i onda se mimoiđemo i još mi netko to drpi... još čekam hoće li se tko od susjeda javiti i reć da je to samo privremeno sklonio da ne kisne al sumnjam da će mi vrati kad vide o čemu se radi Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 Empty Re: Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak

Postaj  Gost 06.05.13 6:23

a još mi nije jasno da se usudila tako dolazit... najavi se pet dana ranije da će u roku tih pet dana bit možda i na krku ... i šta sam ja sad trebala napravit? ne izlazit iz kuće pet dana ? ... što je najbolje, stvarno sam 4 dana odbolovala, nisam se maknula od onog zida za lupanje , mogla je doć bilo koji od tih dana... jok, došla žena onaj peti kad sam već odlepršala van i onda mi još istovari šleper knjiga pred vratima ... pa jebote, tko još knjige krade u ovo vrijeme? ajd da je sezona grijanja još bih kužila Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 424959984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 Empty Re: Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak

Postaj  Gost 06.05.13 6:32

samo da javim: vratile se knjige Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 1040131347 Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 1040131347 Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 1040131347nemam pojma tko ih je uzeo i tko ih je vratio al mala mi krenula u školu i otvorila vrata a pred vratima paket sa knjigama i porukom... blitvo, javi ako je tko slao sms na onaj broj ?

a jebote, koje susjede ja imam... bit će sve ispreturali, mislili tko zna šta je u knjigama kad ono zajeb... bilo ih sramota listati i gledat slikice pa vratili... ne mogu to sad poslagat po polici u dnevnoj sobi da se sramote pred posjetama Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 Empty Re: Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak

Postaj  pizda 06.05.13 7:33

koliko sam uspijo skuziti, Moitzu se nije htjelo primiti u Glistine dvore. Glista je bila otecena i bilo je sram da je Kekec takvu gleda pa je bila ko fol, odsutna. A di ces bit odsutan na Krku, ili si iza ovog ili iza onog kamena. Svo to kamenje je tu negdje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 Empty Re: Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak

Postaj  Gost 06.05.13 7:39

pizda je napisao/la:koliko sam uspijo skuziti, Moitzu se nije htjelo primiti u Glistine dvore. Glista je bila otecena i bilo je sram da je Kekec takvu gleda pa je bila ko fol, odsutna. A di ces bit odsutan na Krku, ili si iza ovog ili iza onog kamena. Svo to kamenje je tu negdje...

glista je primila jedne druge zlovence u kuću par dana ranije kada je bila najotečenija i u bolovima tako da ti nemam problema sa fizičkom prezentacijom svoje persone ... i to primila one koji su ko dva tukca sjedila i čekala da ih ja onako otečena i u bolovima zabavim... zato je ovo sa blitvom još apsurdnije ispalo... a ti si kriv što nisam bila otečena taj dan Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 1523192931... ono stvarno djeluje i to ekspres ... al jebga, čim sam mogla van, ja izašla van ... koja tuka doć na otok a dogovorila okvirno vrijeme dolaska i ne uzet moj broj mobitela a zna da sam hiperaktivna a prije toga me zivkat na fiksni mog starog ureda i onda me pita jel ja nju čitam? pa cijeli forum zna da sam preselila ured a ona me i dalje zivka na stari broj i čudi se što se ne javljam??? ... da mi je znat kako je to izgledalo dok je bitve kuće prodavala? dogovori se sa strankama nako okvirno, doći ću unutar pet dana i nazove onda nekog desetog a ljudi se čude što nitko neće da kupi njihovu kuću Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 1523192931 Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 1523192931 Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 1523192931

a što se tiče toga da mi je ostavila kekečev broj... mojne... ja sastavila lijepu umilnu poruku, sva pristojna i mila a ono mi na nju odgovori glavom i bradom aždaja i veli,tuko, kekec spi Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 11484130 eto šta mi radi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 Empty Re: Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak

Postaj  pizda 06.05.13 7:53

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:koliko sam uspijo skuziti, Moitzu se nije htjelo primiti u Glistine dvore. Glista je bila otecena i bilo je sram da je Kekec takvu gleda pa je bila ko fol, odsutna. A di ces bit odsutan na Krku, ili si iza ovog ili iza onog kamena. Svo to kamenje je tu negdje...

glista je primila jedne druge zlovence u kuću par dana ranije kada je bila najotečenija i u bolovima tako da ti nemam problema sa fizičkom prezentacijom svoje persone ... i to primila one koji su ko dva tukca sjedila i čekala da ih ja onako otečena i u bolovima zabavim... zato je ovo sa blitvom još apsurdnije ispalo... a ti si kriv što nisam bila otečena taj dan Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 1523192931... ono stvarno djeluje i to ekspres ... al jebga, čim sam mogla van, ja izašla van ... koja tuka doć na otok a dogovorila okvirno vrijeme dolaska i ne uzet moj broj mobitela a zna da sam hiperaktivna a prije toga me zivkat na fiksni mog starog ureda i onda me pita jel ja nju čitam? pa cijeli forum zna da sam preselila ured a ona me i dalje zivka na stari broj i čudi se što se ne javljam??? ... da mi je znat kako je to izgledalo dok je bitve kuće prodavala? dogovori se sa strankama nako okvirno, doći ću unutar pet dana i nazove onda nekog desetog a ljudi se čude što nitko neće da kupi njihovu kuću Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 1523192931 Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 1523192931 Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 1523192931

a što se tiče toga da mi je ostavila kekečev broj... mojne... ja sastavila lijepu umilnu poruku, sva pristojna i mila a ono mi na nju odgovori glavom i bradom aždaja i veli,tuko, kekec spi Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 11484130 eto šta mi radi

pa reko sam ti da brzo djeluje, jebes spora djelovanja:).

Taki su ti slovenci, misle da se sve oko njih vrti i da su svi stend baj i u iscekivanju njih kad ono, gud baj Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 1523192931...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 Empty Re: Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak

Postaj  Gost 06.05.13 8:01

pizda je napisao/la:
pa reko sam ti da brzo djeluje, jebes spora djelovanja:).

Taki su ti slovenci, misle da se sve oko njih vrti i da su svi stend baj i u iscekivanju njih kad ono, gud baj Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 1523192931...

fakat si me spasio ... jest da sam jedan cijeli dan izgledala nako blago rečeno čudno obljepita lišćem al isplatilo se

a glede zlovenaca, imaš praf... što je najbolje fakat sam brza u dogovorima i koordiniranju istih al jebote, moraš mi reć di si i dat mi bar pola sata da se reorganiziram... al tuka mislila da ću ja sad ležat još deset dana pa će me ulovit na prepad ... a lijepo sam joj rekla da sam izgubila telepatske sposobnosti otkad imam mobitel al ne vjeruje ona... misli mogu čitat misli i na daljinu pa poljubila vrata puna dva sata nakon sam kuću napustila

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 Empty Re: Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak

Postaj  pizda 06.05.13 8:06

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
pa reko sam ti da brzo djeluje, jebes spora djelovanja:).

Taki su ti slovenci, misle da se sve oko njih vrti i da su svi stend baj i u iscekivanju njih kad ono, gud baj Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 1523192931...

fakat si me spasio ... jest da sam jedan cijeli dan izgledala nako blago rečeno čudno obljepita lišćem al isplatilo se

a glede zlovenaca, imaš praf... što je najbolje fakat sam brza u dogovorima i koordiniranju istih al jebote, moraš mi reć di si i dat mi bar pola sata da se reorganiziram... al tuka mislila da ću ja sad ležat još deset dana pa će me ulovit na prepad ... a lijepo sam joj rekla da sam izgubila telepatske sposobnosti otkad imam mobitel al ne vjeruje ona... misli mogu čitat misli i na daljinu pa poljubila vrata puna dva sata nakon sam kuću napustila

Sta se pravdas, ko joj je kriv. Kako izgleda Moitza, jel smrsavila sto od onog veranja? Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 Empty Re: Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak

Postaj  Gost 06.05.13 8:35

pizda je napisao/la:
Sta se pravdas, ko joj je kriv. Kako izgleda Moitza, jel smrsavila sto od onog veranja? Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 684758713

ak i je smršavila onda je popravo anoreksična sada Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 Empty Re: Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak

Postaj  Jehudi 06.05.13 9:23

kišna glista je napisao/la:samo da javim: vratile se knjige Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 1040131347 Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 1040131347 Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 1040131347nemam pojma tko ih je uzeo i tko ih je vratio al mala mi krenula u školu i otvorila vrata a pred vratima paket sa knjigama i porukom... blitvo, javi ako je tko slao sms na onaj broj ?

a jebote, koje susjede ja imam... bit će sve ispreturali, mislili tko zna šta je u knjigama kad ono zajeb... bilo ih sramota listati i gledat slikice pa vratili... ne mogu to sad poslagat po polici u dnevnoj sobi da se sramote pred posjetama Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 1523192931

Pomiriši omot, možda se prisjetiš tko tako miriši.

Nego nije mi jasno da se niste našle. Pa imaš li mobitel Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 11484130
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 Empty Re: Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak

Postaj  Gost 06.05.13 9:27

Jehudi je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:samo da javim: vratile se knjige Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 1040131347 Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 1040131347 Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 1040131347nemam pojma tko ih je uzeo i tko ih je vratio al mala mi krenula u školu i otvorila vrata a pred vratima paket sa knjigama i porukom... blitvo, javi ako je tko slao sms na onaj broj ?

a jebote, koje susjede ja imam... bit će sve ispreturali, mislili tko zna šta je u knjigama kad ono zajeb... bilo ih sramota listati i gledat slikice pa vratili... ne mogu to sad poslagat po polici u dnevnoj sobi da se sramote pred posjetama Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 1523192931

Pomiriši omot, možda se prisjetiš tko tako miriši.

Nego nije mi jasno da se niste našle. Pa imaš li mobitel Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 11484130

imam... samo ludača se nije sjetila uzeti moj broj a ne zna palit vatru i slat dimne signale

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 Empty Re: Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak

Postaj  taja 06.05.13 9:47

Vidim
sve se sretno svršilo
Darovi su pronašli put do kuće, a goste ko yebe Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 1523192931

Bitwe možeš i mene tako posjetiti Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 3111943984
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 Empty Re: Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak

Postaj  Gost 06.05.13 10:54

To se kod nas kaze:" Dodji kumo, necu biti kuci!" Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 F24sqg

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 Empty Re: Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak

Postaj  pizda 06.05.13 11:15

taja je napisao/la:Vidim
sve se sretno svršilo
Darovi su pronašli put do kuće, a goste ko yebe Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 1523192931

Bitwe možeš i mene tako posjetiti Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 3111943984

Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 1523192931 meni moze i pare ostaviti ispred vrata, nece ih niko jer Bobi cuva...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 Empty Re: Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak

Postaj  taja 06.05.13 21:00

pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:Vidim
sve se sretno svršilo
Darovi su pronašli put do kuće, a goste ko yebe Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 1523192931

Bitwe možeš i mene tako posjetiti Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 3111943984

Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 1523192931 meni moze i pare ostaviti ispred vrata, nece ih niko jer Bobi cuva...
Može i meni slobodno...
Ova moja mlađa maca obožava pare, stalno ih krade a mi sklanjamo od nje. Kad ih ta sakrije, nema šanse da ih itko drugi nađe Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 1425538829
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 Empty Re: Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak

Postaj  Gost 06.05.13 21:15

koji ste vi... meni žao što nije obrnuto, knjige ne vidjela a blitvu uspjela vidjela ... al štaš kad se žena voli šunjati Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 Empty Re: Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak

Postaj  taja 06.05.13 21:23

Ma zajebavamo se....
Radije bih Bitwu vidjela
Kamu sutra mogu i na netu skinut Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 1523192931
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 Empty Re: Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak

Postaj  Gost 06.05.13 21:27

taja je napisao/la:Ma zajebavamo se....
Radije bih Bitwu vidjela
Kamu sutra mogu i na netu skinut Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 1523192931

ovu koju ja imam ne možeš... bitva podvlačila i podebljavala bitne stvari tako da ne lutam previše Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 Empty Re: Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak

Postaj  Gost 07.05.13 7:38

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:koliko sam uspijo skuziti, Moitzu se nije htjelo primiti u Glistine dvore. Glista je bila otecena i bilo je sram da je Kekec takvu gleda pa je bila ko fol, odsutna. A di ces bit odsutan na Krku, ili si iza ovog ili iza onog kamena. Svo to kamenje je tu negdje...

glista je primila jedne druge zlovence u kuću par dana ranije kada je bila najotečenija i u bolovima tako da ti nemam problema sa fizičkom prezentacijom svoje persone ... i to primila one koji su ko dva tukca sjedila i čekala da ih ja onako otečena i u bolovima zabavim... zato je ovo sa blitvom još apsurdnije ispalo... a ti si kriv što nisam bila otečena taj dan Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 1523192931... ono stvarno djeluje i to ekspres ... al jebga, čim sam mogla van, ja izašla van ... koja tuka doć na otok a dogovorila okvirno vrijeme dolaska i ne uzet moj broj mobitela a zna da sam hiperaktivna a prije toga me zivkat na fiksni mog starog ureda i onda me pita jel ja nju čitam? pa cijeli forum zna da sam preselila ured a ona me i dalje zivka na stari broj i čudi se što se ne javljam??? ... da mi je znat kako je to izgledalo dok je bitve kuće prodavala? dogovori se sa strankama nako okvirno, doći ću unutar pet dana i nazove onda nekog desetog a ljudi se čude što nitko neće da kupi njihovu kuću Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 1523192931 Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 1523192931 Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 1523192931

a što se tiče toga da mi je ostavila kekečev broj... mojne... ja sastavila lijepu umilnu poruku, sva pristojna i mila a ono mi na nju odgovori glavom i bradom aždaja i veli,tuko, kekec spi Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 11484130 eto šta mi radi

pa dobro ima li kraja tvojoj zločestoći... ja ti lijepo ostavim njegov broj da javiš kad stigneš doma (da znam da te nije zatukao kakav kiki zbog sadržaja literature pred tvojim vratima), a ne da mu šalješ lascivne poruke, uspaljenice jedna krkanska Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 3827417775

veliš svi znaju da si preselila ured? cijeli forum je znao i da ja idem 3 dana na more, samo ti nisi znala pa si malo ošetala i to baš zadnji dan kad bih ja mogla u prolazu navratiti... kyjooo... Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 1523192931
nemoj me tjerati da otvorim anketu Kako je kišna izbjegla primiti moicu u svoje dvore?
vidiš da ima raznih varijanti, sve su moguće i realne... a još nismo stigli do one najvjerojatnije: peglanja i usisavanja Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak  - Page 2 Empty Re: Tajni transkripti ili tko koga jebo u zdrav mozak

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.