kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mi smo žene na sve spremne

Stranica 3 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

mi smo žene na sve spremne - Page 3 Empty Re: mi smo žene na sve spremne

Postaj  Gost 03.06.13 13:19

pizda je napisao/la:

bolja mi je ona druga pjesma, "po sumama i gorama, nase zemlje ponosne, idu cete partizana, slavu borbe pronose"...

To je zato jer si ti uznojeni Srbin i dete JNA oficira...mi smo žene na sve spremne - Page 3 F24sqg

Otisla sam.
Citamo se. mi smo žene na sve spremne - Page 3 1zouo36

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mi smo žene na sve spremne - Page 3 Empty Re: mi smo žene na sve spremne

Postaj  Lena 03.06.13 16:58

g_host je napisao/la:...zbog ljubavi.
jesmo li lude, hrabre, iracionalne, detinjaste...? koji nas to vrag natera da emocije suprotstavimo zdravom razumu i logici?

moja najbolja prijateljica(nema dece) je ostavila odličan posao, život koji je ovde gradila od početka rata, znači bezmalo 20 godina, stančić, prijatelje, jednu solidnu situiranost (koliko je to uopšte moguće danas) i otišla kod čoveka kojeg je upoznala preko interneta (dobro, viđali su se, već je to postala ozbiljna veza koja traje više od godinu dana), razvedenog dvoje male dece (žive kod majke, ali i kod oca ponekad), natrag u sarajevo.zaljubili su se do ušiju, našli su se zaista lepo i meni je drago zbog nje, ali mi je bukvalno do pred sam polazak govorila kako ide sa osećajem strepnje i neizvesnosti i kako se stalno pita da li je pogrešila.
ona tamo nema ništa, ni posao, ni imovinu..ništa osim njega.
uopšte nisam znala kako da se postavim i vrlo je nezahvalno u takvoj situaciji nekoga savetovati. s jedne strane mi je bilo drago da je konačno našla čoveka sa kojim želi da se skrasi, a sa druge strane sve to je tako velika ludost da sam bukvalno i ja osetila jezu kad je otišla..
nadam se da će sve biti u redu i da će se ona tamo snaći, mada...

sad već mislim, da li bih zbog ljubavi napravila u ovoj životnoj dobi neke tako smele korake?

uvek sam mislila da je krajnje zrelo i razumno biti promišljen i ne srljati, ali
da li zapravo propuštamo u životu mnogo toga upravo zbog te racionalizacije, stavljanja na vagu, odmeravanja razloga za i protiv, razmišljanja o posledicama itd..ili je nekad dobro biti hazarder, pa kud puklo?


nisu sve žene iste i ne bi ni napravile isto.....doduše nekako žene su češće one koje kupe prnje i negdje sele....kao ono ode i uda se ili ode i ne uda se....svejedno....

mislim da treba odabrati ono šta nas u tom momentu vuče....malo razuma je uvijek dobro sačuvati,ali kvragu.....treba nekad i protiv razuma ako je takva situacija....

prijateljica ima godina i iskustva....a hrabre najčešće i sreća služi.....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

mi smo žene na sve spremne - Page 3 Empty Re: mi smo žene na sve spremne

Postaj  orion 03.06.13 19:17

Cat_Claw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

ajd malo napiši šta da se i mi žeme naslađujemo mi smo žene na sve spremne - Page 3 1523192931

Glavom i rukama kroz staklo C-Marketa, a onda tako krvav trcao i urlao moje ime...
A ja se u ovom trenutku cak ne mogu setiti ni kako se prezivao...mi smo žene na sve spremne - Page 3 Rrnmed
dogodilo mi se nešto slično, ne tako drastično ali poprilično neugodno.... Nekada se noga nije davala putem SMS-a ili objave na fejsu, već smo se liepo kulturno našli i rekli u facu da je priči došao kraj. I tako je moj bivši momčić u času kad je saznao da je bivši uzeo čašu i zdrobio ju u ruci mi smo žene na sve spremne - Page 3 1715007743 prvo mi para krenila na uši jer je napravio scenu, a onda sam se popravo prepala - krv je curila ko iz pipe, nekom mu majicom zamotala dlan i brzo s njim na hitnu. Tamo ga zašili, ja kasnila doma par sati, starci poludili, dobila kaznu zabrane izlazaka od mjesec dana - kako to obično biva pizdarija nikad ne dolazi sama mi smo žene na sve spremne - Page 3 4273974228

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

mi smo žene na sve spremne - Page 3 Empty Re: mi smo žene na sve spremne

Postaj  Jehudi 03.06.13 19:21

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Cat_Claw je napisao/la:
pizda je napisao/la:
svaka cast, taj mora da je bio normalan ko prosjecni americki serijski ubojica...

Zaljubljen, a jos se i napio. Idealna kombinacija za ludo ponasanje...mi smo žene na sve spremne - Page 3 1zouo36

da se to Glisti desilo, ona bi ga uvatila desnom rukom za lijevo uho, lijevom rukom za desno uho i onda ga celom pukla izmedju usiju.

ne bi glista prljala ruke sa takvim al zasigurno me ne bi ustrašio nego bih ja njega... popizdim na takve drama kingove pa neka su ne znam koliko napiti i zaljubiti... jebote, jel tako teško bit čovjek, dostojanstven i bez dramatike i da ti stvarno stalo do nekoga na način da se trudiš popravit mu raspoloženje a ne sjebat ga

Ma ti stvarno nisi romantična. mi smo žene na sve spremne - Page 3 684758713
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

mi smo žene na sve spremne - Page 3 Empty Re: mi smo žene na sve spremne

Postaj  Gost 03.06.13 20:00

Jehudi je napisao/la:

Ma ti stvarno nisi romantična. mi smo žene na sve spremne - Page 3 684758713

ako biti romantičan znači ponašati se ko likovi iz raznih sapunica sa prenapuhanim emociama i ucjenama vrištanjem i histeriziranjem, onda priznajem, nisam... više poštujem i padam na dostojanstveni uzmak i to bi me čak moglo i privući čak i da mi na prvi tren tip nije baš napet, nego da mi netko klečeći puzi za mnom, lomi rukama čaše i glavom izloge... bokte, čak da mi se taj i sviđao, nakon takve scene bi u mojim očima bio mrtav mi smo žene na sve spremne - Page 3 1523192931

al nema veze, glavno da se zahvaljujuć catici tema okrenula pa nek se vidi raskoš muške patetike i dramatike mi smo žene na sve spremne - Page 3 11484130... iako sam potpuno uvjerena da ni žene ne zaostaju za time mi smo žene na sve spremne - Page 3 1619348112... i kod njih mi to ide na živce al imala manje problema pa mi zanimljivije čitat ove muške verzije zapleta i raspleta crijeva

al super mi primijetiti kako nakon takvih scena ženama žao takvih dramatičara... pa jebote, zato su to i izvodili da se sažale nad njima... to mi posebno ide na živce kod muškaraca kad igraju na tu kartu...ajd da joj pokažem koliko sam jadan i mizeran pa će me onda morat htjet...hoće, al ove šta padaju na ranjene cucke i mačiće po cesti i koje te stalno hoće takvog mi smo žene na sve spremne - Page 3 1523192931 a poslije gle čuda kad se kolo obrne i muško hoće bit svoj a ona mu neeeee daaaa jer onda ne valja više ... kad žema poželi da si stalno takav na koljenima i krvav zbog nje a ne sretan jer si s kolegama na utakmici, s motorom u garaži il sa društvom na roštilju ... onda obrnuti belaj ... mi smo žene na sve spremne - Page 3 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mi smo žene na sve spremne - Page 3 Empty Re: mi smo žene na sve spremne

Postaj  orion 03.06.13 20:26

kišna glista je napisao/la:
Jehudi je napisao/la:

Ma ti stvarno nisi romantična. mi smo žene na sve spremne - Page 3 684758713

ako biti romantičan znači ponašati se ko likovi iz raznih sapunica sa prenapuhanim emociama i ucjenama vrištanjem i histeriziranjem, onda priznajem, nisam... više poštujem i padam na dostojanstveni uzmak i to bi me čak moglo i privući čak i da mi na prvi tren tip nije baš napet, nego da mi netko klečeći puzi za mnom, lomi rukama čaše i glavom izloge... bokte, čak da mi se taj i sviđao, nakon takve scene bi u mojim očima bio mrtav mi smo žene na sve spremne - Page 3 1523192931

al nema veze, glavno da se zahvaljujuć catici tema okrenula pa nek se vidi raskoš muške patetike i dramatike mi smo žene na sve spremne - Page 3 11484130... iako sam potpuno uvjerena da ni žene ne zaostaju za time mi smo žene na sve spremne - Page 3 1619348112... i kod njih mi to ide na živce al imala manje problema pa mi zanimljivije čitat ove muške verzije zapleta i raspleta crijeva

al super mi primijetiti kako nakon takvih scena ženama žao takvih dramatičara... pa jebote, zato su to i izvodili da se sažale nad njima... to mi posebno ide na živce kod muškaraca kad igraju na tu kartu...ajd da joj pokažem koliko sam jadan i mizeran pa će me onda morat htjet...hoće, al ove šta padaju na ranjene cucke i mačiće po cesti i koje te stalno hoće takvog mi smo žene na sve spremne - Page 3 1523192931 a poslije gle čuda kad se kolo obrne i muško hoće bit svoj a ona mu neeeee daaaa jer onda ne valja više ... kad žema poželi da si stalno takav na koljenima i krvav zbog nje a ne sretan jer si s kolegama na utakmici, s motorom u garaži il sa društvom na roštilju ... onda obrnuti belaj ... mi smo žene na sve spremne - Page 3 1619348112
mene " krvavi" potez uopće nije impresionirao, druga stvar što sam se prepala zbog mlaza krvi koji je curio iz dlana - i sasvim mi je normalno pružiti prvu pomoć .. i drugu ako treba / bili smo klinci - srednjoškolci/ ...al, da sam se osjetila nešto važna -nisam, naprotiv bilo mi neugodno pošto se to dogodilo u kafiteriji koja je cijeloj ekipi bila okupljalište.

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

mi smo žene na sve spremne - Page 3 Empty Re: mi smo žene na sve spremne

Postaj  Gost 03.06.13 20:33

Jehudi je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Cat_Claw je napisao/la:

Zaljubljen, a jos se i napio. Idealna kombinacija za ludo ponasanje...mi smo žene na sve spremne - Page 3 1zouo36

da se to Glisti desilo, ona bi ga uvatila desnom rukom za lijevo uho, lijevom rukom za desno uho i onda ga celom pukla izmedju usiju.

ne bi glista prljala ruke sa takvim al zasigurno me ne bi ustrašio nego bih ja njega... popizdim na takve drama kingove pa neka su ne znam koliko napiti i zaljubiti... jebote, jel tako teško bit čovjek, dostojanstven i bez dramatike i da ti stvarno stalo do nekoga na način da se trudiš popravit mu raspoloženje a ne sjebat ga

Ma ti stvarno nisi romantična. mi smo žene na sve spremne - Page 3 684758713

Pretpostavljam da ne misliš doslovno, ali takve reakcije kao kišnine su svojstvene osobama koje su mnogo toga vidjele i proživjele. Možda se riječi mogu lako pretvarati u hladnu i neprobojnu masku, ali oči sigurno ne bi bile prazne. mi smo žene na sve spremne - Page 3 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mi smo žene na sve spremne - Page 3 Empty Re: mi smo žene na sve spremne

Postaj  antonac 03.06.13 20:37

kad vec pricamo o romantici i krvi, zelijo bih navesti jednu pricu o tome kolko su romanticne zene solina......elem, side dvi mlade mame u birtii sa curicama od cca 5-7 godina....prva prica drugoi.....aime, sta se danas desilo....oko kuce masa policie, siatili se svi susiedi, cuiem policaice kazu probijo ga nozem.....kad, odem ja pogledat, kad tamo, nes ti probijo nozem ga u nogu.....pih.....

eto, ja o romantici.....mi smo žene na sve spremne - Page 3 11484130

_________________
daite im da seru....mi smo žene na sve spremne - Page 3 29xutcymi smo žene na sve spremne - Page 3 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

mi smo žene na sve spremne - Page 3 Empty Re: mi smo žene na sve spremne

Postaj  orion 03.06.13 20:47

antonac je napisao/la:kad vec pricamo o romantici i krvi, zelijo bih navesti jednu pricu o tome kolko su romanticne zene solina......elem, side dvi mlade mame u birtii sa curicama od cca 5-7 godina....prva prica drugoi.....aime, sta se danas desilo....oko kuce masa policie, siatili se svi susiedi, cuiem policaice kazu probijo ga nozem.....kad, odem ja pogledat, kad tamo, nes ti probijo nozem ga u nogu.....pih.....

eto, ja o romantici.....mi smo žene na sve spremne - Page 3 11484130

aaabokte šta su ti dalmošice - ako nije u srce, nije u sridu, nije u ništa ....mi smo žene na sve spremne - Page 3 1523192931 ...ne računa se

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

mi smo žene na sve spremne - Page 3 Empty Re: mi smo žene na sve spremne

Postaj  antonac 03.06.13 21:02

orion je napisao/la:
antonac je napisao/la:kad vec pricamo o romantici i krvi, zelijo bih navesti jednu pricu o tome kolko su romanticne zene solina......elem, side dvi mlade mame u birtii sa curicama od cca 5-7 godina....prva prica drugoi.....aime, sta se danas desilo....oko kuce masa policie, siatili se svi susiedi, cuiem policaice kazu probijo ga nozem.....kad, odem ja pogledat, kad tamo, nes ti probijo nozem ga u nogu.....pih.....

eto, ja o romantici.....mi smo žene na sve spremne - Page 3 11484130

aaabokte šta su ti dalmošice - ako nije u srce, nije u sridu, nije u ništa ....mi smo žene na sve spremne - Page 3 1523192931 ...ne računa se

a bas, ova se sva razocarala......ciela frka ni oko cega......mi smo žene na sve spremne - Page 3 11484130

_________________
daite im da seru....mi smo žene na sve spremne - Page 3 29xutcymi smo žene na sve spremne - Page 3 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

mi smo žene na sve spremne - Page 3 Empty Re: mi smo žene na sve spremne

Postaj  Gost 03.06.13 21:41

antonac je napisao/la:
orion je napisao/la:
antonac je napisao/la:kad vec pricamo o romantici i krvi, zelijo bih navesti jednu pricu o tome kolko su romanticne zene solina......elem, side dvi mlade mame u birtii sa curicama od cca 5-7 godina....prva prica drugoi.....aime, sta se danas desilo....oko kuce masa policie, siatili se svi susiedi, cuiem policaice kazu probijo ga nozem.....kad, odem ja pogledat, kad tamo, nes ti probijo nozem ga u nogu.....pih.....

eto, ja o romantici.....mi smo žene na sve spremne - Page 3 11484130

aaabokte šta su ti dalmošice - ako nije u srce, nije u sridu, nije u ništa ....mi smo žene na sve spremne - Page 3 1523192931 ...ne računa se

a bas, ova se sva razocarala......ciela frka ni oko cega......mi smo žene na sve spremne - Page 3 11484130

genijalna su mi djeca s takvim pričama... mi smo žene na sve spremne - Page 3 1619348112 pa ja, tamo neki vuk pojeo čitavu crvenkapicu skupa sa bakom, lovac ga rasparao, sašio a ovaj se dere jer ga netko bocnuo nožom u nogu... svašta mi smo žene na sve spremne - Page 3 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mi smo žene na sve spremne - Page 3 Empty Re: mi smo žene na sve spremne

Postaj  Gost 03.06.13 21:45

whisperer je napisao/la:
Pretpostavljam da ne misliš doslovno, ali takve reakcije kao kišnine su svojstvene osobama koje su mnogo toga vidjele i proživjele. Možda se riječi mogu lako pretvarati u hladnu i neprobojnu masku, ali oči sigurno ne bi bile prazne. mi smo žene na sve spremne - Page 3 684758713

istina, iz očiju bi bar koja munja sijevnula da ubije dok mu dajem na živo masažu srca da pojačam mlaz krvi mi smo žene na sve spremne - Page 3 1523192931 šalim se, naravno whisp, i pratim kako si požrtvovana oko pomaganja ženama i djeci i drago mi čuti da ima još takvih ljudi na ovom svijetu mi smo žene na sve spremne - Page 3 684758713

a iz iskustva znam da kod tih dramatičara djeluje najbolje upravo nedostatak reakcije koju su željeli izazvati iz prve ruke...oduzmi im aplauz, i sami prekinu nastup mi smo žene na sve spremne - Page 3 684758713il to il tražiš da podebljaju dojam ... oš glavom kroz izlog, super, izvadim svoj ruž i nacrtam na drugom metu pa ti opet i tako redom dok ti ne dosadi ... oš lomit čaše golim rukama, evo ti i moja al tek nakon naručim konjak u onoj jebenoj velikoj i tankoj ..... ja tek sad kužim onu scenu iz smrtonosnog oružja1 kad mel gibson ide spašavat onog tipa što se hoće bacit sa krova... i ja bi ga na kraju uhapsila i skočila skupa s njim pa nek sere ko grlica dok pada mi smo žene na sve spremne - Page 3 439160543

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mi smo žene na sve spremne - Page 3 Empty Re: mi smo žene na sve spremne

Postaj  Gost 03.06.13 22:00

orion je napisao/la:
mene " krvavi" potez uopće nije impresionirao, druga stvar što sam se prepala zbog mlaza krvi koji je curio iz dlana - i sasvim mi je normalno pružiti prvu pomoć .. i drugu ako treba / bili smo klinci - srednjoškolci/ ...al, da sam se osjetila nešto važna -nisam, naprotiv bilo mi neugodno pošto se to dogodilo u kafiteriji koja je cijeloj ekipi bila okupljalište.

ma jasno da te nije impresionirao, nisam ni mislila da jest.... al nisu mi jasni tvoji roditelji... iako oni ziher ko i svi roditelji nisu znali detalje... al ovako izvana čitajući, ja bih svoju kćer pohvalila da je nekog vodila na hitnu nakon takve scene... e sad, druga stvar što bih ja tog njenog ucjenjivača kasnije sama našla i inzistirala na čvrstom rukovanju dok mu još nije rana zarasla mi smo žene na sve spremne - Page 3 2634474203 mi smo žene na sve spremne - Page 3 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mi smo žene na sve spremne - Page 3 Empty Re: mi smo žene na sve spremne

Postaj  pizda 04.06.13 7:35

kišna glista je napisao/la:

al super mi primijetiti kako nakon takvih scena ženama žao takvih dramatičara... pa jebote, zato su to i izvodili da se sažale nad njima... to mi posebno ide na živce kod muškaraca kad igraju na tu kartu...ajd da joj pokažem koliko sam jadan i mizeran pa će me onda morat htjet...

to nisu muskarci, to su prljave krpe, strace. Bosanci tako "kontaju" zene, na sazaljenje. Prakticki mole, "daj bona sto si taka...". I kad mu bona da, onda pokazuju prstom za njom uz prigodne epitete. Najveca ciganija sto postoji, sto je najfora, na ovim jadnim balkanskim podrucjima su cak i fora nekima, ono,"veseli bosanci" umjesto glupi primitivci...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

mi smo žene na sve spremne - Page 3 Empty Re: mi smo žene na sve spremne

Postaj  Jehudi 04.06.13 9:20

antonac je napisao/la:kad vec pricamo o romantici i krvi, zelijo bih navesti jednu pricu o tome kolko su romanticne zene solina......elem, side dvi mlade mame u birtii sa curicama od cca 5-7 godina....prva prica drugoi.....aime, sta se danas desilo....oko kuce masa policie, siatili se svi susiedi, cuiem policaice kazu probijo ga nozem.....kad, odem ja pogledat, kad tamo, nes ti probijo nozem ga u nogu.....pih.....

eto, ja o romantici.....mi smo žene na sve spremne - Page 3 11484130

Jeli to ono od neki dan kad je onaj Šiptar izboja onu dvojicu (pijanih i agresivnih) mulaca nožem?
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

mi smo žene na sve spremne - Page 3 Empty Re: mi smo žene na sve spremne

Postaj  Jehudi 04.06.13 9:24

whisperer je napisao/la:
Jehudi je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

da se to Glisti desilo, ona bi ga uvatila desnom rukom za lijevo uho, lijevom rukom za desno uho i onda ga celom pukla izmedju usiju.

ne bi glista prljala ruke sa takvim al zasigurno me ne bi ustrašio nego bih ja njega... popizdim na takve drama kingove pa neka su ne znam koliko napiti i zaljubiti... jebote, jel tako teško bit čovjek, dostojanstven i bez dramatike i da ti stvarno stalo do nekoga na način da se trudiš popravit mu raspoloženje a ne sjebat ga

Ma ti stvarno nisi romantična. mi smo žene na sve spremne - Page 3 684758713

Pretpostavljam da ne misliš doslovno, ali takve reakcije kao kišnine su svojstvene osobama koje su mnogo toga vidjele i proživjele. Možda se riječi mogu lako pretvarati u hladnu i neprobojnu masku, ali oči sigurno ne bi bile prazne. mi smo žene na sve spremne - Page 3 684758713

Ma zezam se , jasno.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

mi smo žene na sve spremne - Page 3 Empty Re: mi smo žene na sve spremne

Postaj  Gost 04.06.13 11:03

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

al super mi primijetiti kako nakon takvih scena ženama žao takvih dramatičara... pa jebote, zato su to i izvodili da se sažale nad njima... to mi posebno ide na živce kod muškaraca kad igraju na tu kartu...ajd da joj pokažem koliko sam jadan i mizeran pa će me onda morat htjet...

to nisu muskarci, to su prljave krpe, strace. Bosanci tako "kontaju" zene, na sazaljenje. Prakticki mole, "daj bona sto si taka...". I kad mu bona da, onda pokazuju prstom za njom uz prigodne epitete. Najveca ciganija sto postoji, sto je najfora, na ovim jadnim balkanskim podrucjima su cak i fora nekima, ono,"veseli bosanci" umjesto glupi primitivci...

Da, bilo mi ga je zao. Kao sto mi je sada zao sto sam taj slucaj uopste spomenula na forumu. Ako je neko imao pravo (mozda!) da o tom coveku napise nesto ruzno, onda sam to bila ja, jer ga poznajem. To nisam napravila, jer o njemu ni ne mislim ruzno. Ali ste se zato vas dvoje prosuli i napravili citav psihoprofil coveka kojeg u zivotu niste sreli, niti ste bili prisutni svemu tome, i to sve na osvoju jednog jedinog dogadjaja iz mladosti. Nikada nisam bila zaljubljena u njega, svidjalo mi se kako izgleda, i to nase vidjanje i par setnji cak ne mogu ni nazvati vezom, jer je sve bilo nevino i naivno, kako to obicno biva u tim godinama. Ali meni je jednom zbog njega bilo toplo oko srca. I prema svim tim ljudima koji su ostavili trag u mom zivotu (ne oziljke!) gajim zastitnicke osecaje, pa cu vam iz tog razloga reci da mi je muka od vase agresije, nadobudnog preseravanja i nerazumevanja bilo kog drugog do samog sebe! Svet ne pocinje i ne zavrsava sa vama dvoma.

Nikada ga nisam zelela povrediti. Ali ponekad, i protiv nase volje, u medjuljudskim odnosima dodje do takvih situacija. Povredila sam ga, a onda je on u ocaju povredio sebe. Tako da mi uopste nije jasno Mel odakle ta agresija i zelja za kaznjavanjem nekog ko je ocigledno vec dovoljno kaznjen, povredjen i emotivno i fizicki. Secas li se uopste kako si se ponasala kada si imala 16 ili 19 godina? A ti Pipika?? Glupo pitanje, zar ne? Sigurna sam da se vama nista nije moglo zameriti i da su svi vasi potezi bili ispravni, mudri, moralni, suptilni i bez premca.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mi smo žene na sve spremne - Page 3 Empty Re: mi smo žene na sve spremne

Postaj  Gost 04.06.13 11:08

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

al super mi primijetiti kako nakon takvih scena ženama žao takvih dramatičara... pa jebote, zato su to i izvodili da se sažale nad njima... to mi posebno ide na živce kod muškaraca kad igraju na tu kartu...ajd da joj pokažem koliko sam jadan i mizeran pa će me onda morat htjet...

to nisu muskarci, to su prljave krpe, strace. Bosanci tako "kontaju" zene, na sazaljenje. Prakticki mole, "daj bona sto si taka...". I kad mu bona da, onda pokazuju prstom za njom uz prigodne epitete. Najveca ciganija sto postoji, sto je najfora, na ovim jadnim balkanskim podrucjima su cak i fora nekima, ono,"veseli bosanci" umjesto glupi primitivci...

istina, bosanci prednjače što se tiče dramatike al nisu jedini... rade to mnogi...trude se probudit majčinske insekte u ženi mi smo žene na sve spremne - Page 3 1523192931 što je najbolje, kod većina žena to i pali... naprosto se raznježe nad nemoćnim muškarcima umjesto da to nogom šutnu dalje od sebe

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mi smo žene na sve spremne - Page 3 Empty Re: mi smo žene na sve spremne

Postaj  Gost 04.06.13 11:12

Cat_Claw je napisao/la:
Nikada ga nisam zelela povrediti. Ali ponekad, i protiv nase volje, u medjuljudskim odnosima dodje do takvih situacija. Povredila sam ga, a onda je on u ocaju povredio sebe. Tako da mi uopste nije jasno Mel odakle ta agresija i zelja za kaznjavanjem nekog ko je ocigledno vec dovoljno kaznjen, povredjen i emotivno i fizicki. Secas li se uopste kako si se ponasala kada si imala 16 ili 19 godina? A ti Pipika?? Glupo pitanje, zar ne? Sigurna sam da se vama nista nije moglo zameriti i da su svi vasi potezi bili ispravni, mudri, moralni, suptilni i bez premca.

ja kažnjavam nekoga tko je već dovoljno kažnjen , povrijeđen i emotivno i fizički i to ni manje ni više preko foruma na kojem se uglavnom zajebavamo ? cat, jel moguće da me to ozbiljno pitaš?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mi smo žene na sve spremne - Page 3 Empty Re: mi smo žene na sve spremne

Postaj  Gost 04.06.13 11:20

kišna glista je napisao/la:
ja kažnjavam nekoga tko je već dovoljno kažnjen , povrijeđen i emotivno i fizički i to ni manje ni više preko foruma na kojem se uglavnom zajebavamo ? cat, jel moguće da me to ozbiljno pitaš?

Da, pitam te ozbiljno. Navela si gomilu stvari koje bi nekom, ko je ucinio tako nesto, napravila. Pitam te, zasto? One razloge koje si ti navela, manipulatori, igraju na osecaj krivice i slicno, mi nisu razlog, vec samo pokazuju na koji nacin ih ti dozivljavas. Mene zanima zasto bi ti tako reagirala i sta bi time dobila?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mi smo žene na sve spremne - Page 3 Empty Re: mi smo žene na sve spremne

Postaj  Gost 04.06.13 11:33

Cat_Claw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
ja kažnjavam nekoga tko je već dovoljno kažnjen , povrijeđen i emotivno i fizički i to ni manje ni više preko foruma na kojem se uglavnom zajebavamo ? cat, jel moguće da me to ozbiljno pitaš?

Da, pitam te ozbiljno. Navela si gomilu stvari koje bi nekom, ko je ucinio tako nesto, napravila. Pitam te, zasto?

jebote catice, ja dalje ne mogu vjerovati da me to ozbiljno pitaš? zbunjena sam ... jel ti stvarno misliš da bih ja povrijeđenom čovjeku davala uživo masažu srca da mu pojačam isticanje krvi? jel to?

smiri se, puno toga karikirano govorim i pišem al da mislim da bih se maknula od nekoga koji bi mi pijan glavom probio izlog i krvav trčao za mnom vičući moje ime , to stvarno mislim.... reć nekome istinu i da ti ne znači više od prijatelja ne smatram razlogom za takve krvave performanse u javnosti... zaista tako mislim...i da, to smatram emocionalnom ucjenom... tu uopće nemam dvojbi... i mene su dečki ostavljali, al mi nikad nije palo doć im i pravit scene, odgulila bih svoje povrijeđene emocije na drugačiji način ... isto sam uvijek očekivala i od njih ... da ja tebe pitam sad: tebi normalno to da netko glavom probije izlog zbog toga što si mu rekla istinu? ti zaista misliš da je krivica u tebi? ajd, jasno mi je da si tako razmišljala sa 19, al danas?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mi smo žene na sve spremne - Page 3 Empty Re: mi smo žene na sve spremne

Postaj  Gost 04.06.13 11:50

kišna glista je napisao/la:

jebote catice, ja dalje ne mogu vjerovati da me to ozbiljno pitaš? zbunjena sam ... jel ti stvarno misliš da bih ja povrijeđenom čovjeku davala uživo masažu srca da mu pojačam isticanje krvi? jel to?

smiri se, puno toga karikirano govorim i pišem al da mislim da bih se maknula od nekoga koji bi mi pijan glavom probio izlog i krvav trčao za mnom vičući moje ime , to stvarno mislim.... reć nekome istinu i da ti ne znači više od prijatelja ne smatram razlogom za takve krvave performanse u javnosti... zaista tako mislim...i da, to smatram emocionalnom ucjenom... tu uopće nemam dvojbi... i mene su dečki ostavljali, al mi nikad nije palo doć im i pravit scene, odgulila bih svoje povrijeđene emocije na drugačiji način ... isto sam uvijek očekivala i od njih ... da ja tebe pitam sad: tebi normalno to da netko glavom probije izlog zbog toga što si mu rekla istinu? ti zaista misliš da je krivica u tebi? ajd, jasno mi je da si tako razmišljala sa 19, al danas?


Sta je normalno? Temparamentnom, impulsivnom i politicki nekorektnom coveku ce burnija reakcija biti "normalna", tj uobicajena. Njihov svet je iskreniji, jasniji, dolazi direktno iz vatre srca i direktno iz ega. Oni drugi, cutljivci, koji sebe cesto znaju nazivati "etericnim bicima" ne rade nista drugo do pevaju blues mutne vode, jer svaku svoju reakciju isplaniraju da im slucajno ne bi pokvarila sliku koju o sebi zele ostaviti. I mnogo su skloniji manipulaciji od ovih drugih, cije su reakcije isuvise brze (da, mozemo ih nazvati nepromisljenim) da bi mogli vec unapred stvoriti sliku buducih dogadjaja i reakcija koje ce njihov potez izazvati. Ne uvek, naravno, podsvest i onako ima veliku ulogu u nasem ponasanju. Sve ovo pisem samo zato jer njegov gest nisam dozivela kao emotivnu ucenu, niti je on od mene trazio da ga ne ostavim, vec samo kao bol koji se na taj nacin ispoljio. On je to ucinio tek nakon sto sam se okrenula i otisla. Nikog nije ni bilo u blizini da to vidi, sve dok nije izasao iz tog "prolaza" na cijem se uglu nalazio market. Neda mi se ici u detalje, jer oni zapravo nisu ni potrebni.

Naravno da bih volela da se tako nesto nikada nije dogodilo, ne toliko zbog sebe, koliko zbog njega. Ali eto, dogodilo se. Nema potrebe da ga se zbog toga cereci.

Nigde nisam napisala da je krivica na meni, ali da sam osecala i da osecam i deo odgovornosti, to da.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mi smo žene na sve spremne - Page 3 Empty Re: mi smo žene na sve spremne

Postaj  Gost 04.06.13 12:20

Cat_Claw je napisao/la: Nema potrebe da ga se zbog toga cereci.

cat, taj događaj koji si opisala je poslužio nama ostalima samo kao triger za daljnju raspravu ( više zajebanciju na temu, al ok ) jer je očito da svak ima neki sličan doživljaj ili više njih... i svak je opisivao uglavnom svoje osobne doživljaje i svoje osobne reakcije na slične događaje... neka tvog prijatelja, lako moguće da je sasvim ok čovjek al eto, bio mlad pa mu se dogodilo... nije mi on konkretno ni bio u primisli kad sam pisala svoje postove... imam ja dovoljno iskustva da ih napišem tako kako sam ih napisala i bez da razmišljam o tvom konkretnom slučaju i to sam uglavnom i radila... preosobno doživljavaš sve skupa al ajd, vjerojatno je krivica u tome što smo koristili tvoj post kao povod za daljnju raspravu... ako si toliko osjetiljiva, nemoj više iznositi takve stvari po forumima jer će te uvijek nešto od napisanog pogoditi... ak sama prepričam nešto na forumu, jasno mi je da svak ima pravo dalje na račun toga vrtiti priču kako hoće i to me ne ljuti... al tebe je ovo fakat pogodilo u žicu a sve bez razloga... nit tebe nit tog tvog prijatelja ne poznajem nit razmišljam o vama konkretno kad pišem o emocionalnim manipulatorima ... jebga, ja i dalje ne smatram pravljenje scena a pogotovo krvavih, iskrenošću jer smatram da baratamo sa dovoljno alata da sve svoje osjećaje iskazujemo na razne druge manje destruktivne načine... svakome se može dogoditi scena i to je ljudski jer nismo strojevi, al postoje mnogi kojima je to postao čest način izražavanja i super ako tvoj prijatelj nije jedan od takvih... ne moraš ga braniti jer nije bio ni napadnut al ću ja i dalje pisati o ovim ostalim kojih ima mnogo ... jutros mi jedan bio u uredu i mrtva ladna ga otpirjala i tako ću uvijek... ne volem dramatike i scene i te muške koji u meni žele probuditi majčinski instinkt misleći da će se time okoristiti.... neće mi smo žene na sve spremne - Page 3 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mi smo žene na sve spremne - Page 3 Empty Re: mi smo žene na sve spremne

Postaj  Gost 04.06.13 12:23

Cat_Claw je napisao/la:

Sta je normalno? Temparamentnom, impulsivnom i politicki nekorektnom coveku ce burnija reakcija biti "normalna", tj uobicajena. Njihov svet je iskreniji, jasniji, dolazi direktno iz vatre srca i direktno iz ega.

sa ovime se slažem a ljudi koji me poznaju uživo me upravo ovako opisuju... al jebga, mene ako partner ostavi, vjeruj mi, neću bacat tanjure za njim nit ponašat se autodestruktivno a bogami ni destruktivno ... dokazala samoj sebi da moš bit temperamentan i na druge načine mi smo žene na sve spremne - Page 3 11484130 ima ih mali milion

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mi smo žene na sve spremne - Page 3 Empty Re: mi smo žene na sve spremne

Postaj  Gost 05.06.13 6:45

kate vas je oprala? mi smo žene na sve spremne - Page 3 997057239
e neka kate, imaš piće za ovo... duplooo mi smo žene na sve spremne - Page 3 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mi smo žene na sve spremne - Page 3 Empty Re: mi smo žene na sve spremne

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.