kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mi smo žene na sve spremne

Stranica 4 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

mi smo žene na sve spremne - Page 4 Empty Re: mi smo žene na sve spremne

Postaj  Gost 05.06.13 12:17

Btw je napisao/la:kate vas je oprala? mi smo žene na sve spremne - Page 4 997057239
e neka kate, imaš piće za ovo... duplooo mi smo žene na sve spremne - Page 4 11484130


Mozda sam malo preterala...mi smo žene na sve spremne - Page 4 2z68cx3 Sorry Mel and Pipika. mi smo žene na sve spremne - Page 4 Rrnmed
Mel se nece naljutit, ali Pipika ce se sigurno duriti samo sto ce se praviti da se ne duri...mi smo žene na sve spremne - Page 4 34zehjp

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mi smo žene na sve spremne - Page 4 Empty Re: mi smo žene na sve spremne

Postaj  Gost 05.06.13 12:31

Cat_Claw je napisao/la:
Btw je napisao/la:kate vas je oprala? mi smo žene na sve spremne - Page 4 997057239
e neka kate, imaš piće za ovo... duplooo mi smo žene na sve spremne - Page 4 11484130


Mozda sam malo preterala...mi smo žene na sve spremne - Page 4 2z68cx3 Sorry Mel and Pipika. mi smo žene na sve spremne - Page 4 Rrnmed
Mel se nece naljutit, ali Pipika ce se sigurno duriti samo sto ce se praviti da se ne duri...mi smo žene na sve spremne - Page 4 34zehjp

jooooooj, sad si sve pokvarila sa ovim isprikama mi smo žene na sve spremne - Page 4 1523192931 meni baš dobro raspravljat ovako, još ti htjela zahvalit al i meni palo na pamet da su jehudi i pipi naglo nestali sa scene nakon što si počela sa emocijama mi smo žene na sve spremne - Page 4 3111943984
eto, taman ko neki rezime teme "mi smo žene spremne na sve" mi smo žene na sve spremne - Page 4 439160543 a pipi zbriso od pretjeranih žemskih emocija mi smo žene na sve spremne - Page 4 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mi smo žene na sve spremne - Page 4 Empty Re: mi smo žene na sve spremne

Postaj  Gost 05.06.13 13:44

Dragi ste mi oboje, a druge ljude ne volim ni uvrediti, niti povrediti, ali mi se i to desava. mi smo žene na sve spremne - Page 4 F24sqg Pogotovo kad mi se javi prkos, ponos ili kao u ovom slucaju zastitnicki osecaj.
Reagiram vatreno, ali me brzo prodje i nakon toga mi obicno bude zao.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mi smo žene na sve spremne - Page 4 Empty Re: mi smo žene na sve spremne

Postaj  Gost 05.06.13 13:49

Cat_Claw je napisao/la:Dragi ste mi oboje, a druge ljude ne volim ni uvrediti, niti povrediti, ali mi se i to desava. mi smo žene na sve spremne - Page 4 F24sqg Pogotovo kad mi se javi prkos, ponos ili kao u ovom slucaju zastitnicki osecaj.
Reagiram vatreno, ali me brzo prodje i nakon toga mi obicno bude zao.

pa ne možeš ti svojim mišljenjem uvrijediti druge...ne mijenjaju se ljudi tuđim mišljenjem al lijepo bit otvoren kod toga i znat kako tko dihta... ja ti, recimo, ništa nisam zamjerila čak mi bilo žao ako si se stvarno uzrujala... lako ja krenem u oštrije karikiranje i zajebanciju situacija ( pa i tako ozbiljnih ) jer meni odgovara taj način izražavanja i opušta me, al ako vidim da se netko zaprave uzrujava onda ublažim ton... zato i treba bit iskren... da si šutila išla bih ja i dalje pa bi ti još više išla na živce a da to ni ne znam

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mi smo žene na sve spremne - Page 4 Empty Re: mi smo žene na sve spremne

Postaj  Gost 05.06.13 15:07

meni je od te dramatike u afektu još gore kad je muškarac kompletni drama queen.
pre nekog vremena mi se udvarao jedan takav...pametnica, zgodan, 44 godinice,duhovit, strastven..mislim..da ne dužim priču, hot frajer u svakom pogledu, dva braka iza sebe, dete od 15 godina...ali,
njegova životna priča je kao scenario za holivudski blockbuster ili ju je on tako ispričao. neću sad prepričavati detalje jer se to i ne može sažeti u nekoliko rečenica, ali je dovoljno da naglasim kako je on u celoj toj svojoj burnoj i neverovatnoj životnoj storiji prikazao sebe kao žrtvu a zatim kao feniksa koji se diže iz pepela i ralja iza kojih su stajale...ali pazite sad,
dve žene???!!! mi smo žene na sve spremne - Page 4 2758896589
dakle, ne radi se o božemeprosti bolesti, ratu niti bilo kojoj takvoj životnoj poteškoći, nego o dva potpuna životna promašaja u izboru žene. obe su ga kao toliko sjebale i upropasile da je on sada jedna ruina od čoveka koji nastavlja osakaćen emotivno i psihički svoj put ali naravno, ne odustaje od potrage za onom..idealnom??!!
i kao..gle ti kurca, ja sam ta!!
more mrš!
u početku mi je priznajem sve to jako laskalo. o plitka ženska pameti inficirana sentimentom!
ali ubrzo sam se otreznila od tog zanosa, jer sam shvatila da čovek neprekidno dramatizuje sve u vezi sebe..ali bukvalno sve..svaki detalj svog svakodnevnog života on predstavlja s nekom dozom pijeteta, teatralnosti...ni ne znam kako bih to opisala.
pomislila sam u nekom trenutku kako bi izgledala veza sa takvim čovekom?
sve bi bilo podređeno njemu, njegovom sebičnom doživljaju izuzetne važnosti sopstvenih problema, njegovom ogromnom egu koji mora da se hrani sa mojim razumevanjem, brigom, pažnjom i nežnošću...ukratko, to bi bila veza majke i razmaženog egoističnog deteta.
i kao potvrda da nisam pogrešila, pre neki dan mi je posle nekoliko meseci od kada se uopšte nismo čuli, poslao poruku da bi voleo da se vidimo. reko, hajde da mu odgovorim, nismo mi imali neki ozbiljan fajt pa da se izbegavamo i lepo mu odgovorim sa par rečenica tipa kako si, kako ti je dete, šta radiš..još tako u tom stilu..i krene on, jebotećaća, čitav istorijat svojih naravno dramatičnih doživljaja u tih proteklih par meseci mi smo žene na sve spremne - Page 4 3384354616
ni da me pita kako si jebote!
elem, ne pada mi na pamet da sa tim čovek ostanem u bilo kakvoj komunikaciji, ali šteta....onakav frajer, onakav intelekt...a takav egomanijak mi smo žene na sve spremne - Page 4 2329918616



Gost
Gost


[Vrh] Go down

mi smo žene na sve spremne - Page 4 Empty Re: mi smo žene na sve spremne

Postaj  pizda 05.06.13 16:12

kišna glista je napisao/la:

jooooooj, sad si sve pokvarila sa ovim isprikama mi smo žene na sve spremne - Page 4 1523192931 meni baš dobro raspravljat ovako, još ti htjela zahvalit al i meni palo na pamet da su jehudi i pipi naglo nestali sa scene nakon što si počela sa emocijama mi smo žene na sve spremne - Page 4 3111943984

Pipi je tek sad ovo vidijo mi smo žene na sve spremne - Page 4 1523192931, jebiga kad zbog trojma nemam vremena za druge teme. Osim sto jebem mater meteorolozima na wajteru. Sad idem odgovorit kujetini Cat...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

mi smo žene na sve spremne - Page 4 Empty Re: mi smo žene na sve spremne

Postaj  pizda 05.06.13 16:19

Cat_Claw je napisao/la: pa cu vam iz tog razloga reci da mi je muka od vase agresije, nadobudnog preseravanja i nerazumevanja bilo kog drugog do samog sebe! Svet ne pocinje i ne zavrsava sa vama dvoma.

eto, rekla i ti svoje misljenje o nama dvoje pa zasto ne bi i mi imali o tom liku svoje misljenje? Ne vidim razlike izmedju nas troje mi smo žene na sve spremne - Page 4 684758713. Razlika je jedino sto se i moj komentar opcenito ticao takvih likova koji me pogotovo iritiraju ko muskarca jer blamiraju cieli muski rod i to sam odmah i napisao, bez zadrske. Ti si svoje misljenje, koje ocito nije iznebuha proizaslo vec malo duzeg razdoblja, izrekla tek kad si se (pogresno) nasla povrijeditom. Nema veze, bolje ikad nego li nikad ali ko sto vidis, svi mi imamo svoje misljenje, manje ili vise nadobudno.
Ujedno, bijo sam dvaput u Beogradu ali ja ne pamtim nikakav prolaz na uglu pored kojeg je market...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

mi smo žene na sve spremne - Page 4 Empty Re: mi smo žene na sve spremne

Postaj  pizda 05.06.13 16:22

g_host je napisao/la:meni je od te dramatike u afektu još gore kad je muškarac kompletni drama queen.
pre nekog vremena mi se udvarao jedan takav...pametnica, zgodan, 44 godinice,duhovit, strastven..mislim..da ne dužim priču, hot frajer u svakom pogledu, dva braka iza sebe, dete od 15 godina...ali,
njegova životna priča je kao scenario za holivudski blockbuster ili ju je on tako ispričao. neću sad prepričavati detalje jer se to i ne može sažeti u nekoliko rečenica, ali je dovoljno da naglasim kako je on u celoj toj svojoj burnoj i neverovatnoj životnoj storiji prikazao sebe kao žrtvu a zatim kao feniksa koji se diže iz pepela i ralja iza kojih su stajale...ali pazite sad,
dve žene???!!! mi smo žene na sve spremne - Page 4 2758896589
dakle, ne radi se o božemeprosti bolesti, ratu niti bilo kojoj takvoj životnoj poteškoći, nego o dva potpuna životna promašaja u izboru žene. obe su ga kao toliko sjebale i upropasile da je on sada jedna ruina od čoveka koji nastavlja osakaćen emotivno i psihički svoj put ali naravno, ne odustaje od potrage za onom..idealnom??!!
i kao..gle ti kurca, ja sam ta!!
more mrš!
u početku mi je priznajem sve to jako laskalo. o plitka ženska pameti inficirana sentimentom!
ali ubrzo sam se otreznila od tog zanosa, jer sam shvatila da čovek neprekidno dramatizuje sve u vezi sebe..ali bukvalno sve..svaki detalj svog svakodnevnog života on predstavlja s nekom dozom pijeteta, teatralnosti...ni ne znam kako bih to opisala.
pomislila sam u nekom trenutku kako bi izgledala veza sa takvim čovekom?
sve bi bilo podređeno njemu, njegovom sebičnom doživljaju izuzetne važnosti sopstvenih problema, njegovom ogromnom egu koji mora da se hrani sa mojim razumevanjem, brigom, pažnjom i nežnošću...ukratko, to bi bila veza majke i razmaženog egoističnog deteta.
i kao potvrda da nisam pogrešila, pre neki dan mi je posle nekoliko meseci od kada se uopšte nismo čuli, poslao poruku da bi voleo da se vidimo. reko, hajde da mu odgovorim, nismo mi imali neki ozbiljan fajt pa da se izbegavamo i lepo mu odgovorim sa par rečenica tipa kako si, kako ti je dete, šta radiš..još tako u tom stilu..i krene on, jebotećaća, čitav istorijat svojih naravno dramatičnih doživljaja u tih proteklih par meseci mi smo žene na sve spremne - Page 4 3384354616
ni da me pita kako si jebote!
elem, ne pada mi na pamet da sa tim čovek ostanem u bilo kakvoj komunikaciji, ali šteta....onakav frajer, onakav intelekt...a takav egomanijak mi smo žene na sve spremne - Page 4 2329918616



mi smo žene na sve spremne - Page 4 1523192931 tako je Mico, ne daj picke nikome i nes zazalit. To sto je on pametan, intelekt i sl. mos mislit. Pametan covjek se tako ne ponasa pa ma koliko cmizdrav bijo po naravi. Eto, ja rekao svoje misljenje a ti se ljuti ako hos...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

mi smo žene na sve spremne - Page 4 Empty Re: mi smo žene na sve spremne

Postaj  Gost 05.06.13 18:06

Cat_Claw je napisao/la:
Btw je napisao/la:kate vas je oprala? mi smo žene na sve spremne - Page 4 997057239
e neka kate, imaš piće za ovo... duplooo mi smo žene na sve spremne - Page 4 11484130


Mozda sam malo preterala...mi smo žene na sve spremne - Page 4 2z68cx3 Sorry Mel and Pipika. mi smo žene na sve spremne - Page 4 Rrnmed
Mel se nece naljutit, ali Pipika ce se sigurno duriti samo sto ce se praviti da se ne duri...mi smo žene na sve spremne - Page 4 34zehjp

ejebga...mislila sam da ću po drugi put u životu pročitati tvoje psovke... mi smo žene na sve spremne - Page 4 3114667799
izgleda da te samo urbi i ja znamo poprave isprovocirati mi smo žene na sve spremne - Page 4 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mi smo žene na sve spremne - Page 4 Empty Re: mi smo žene na sve spremne

Postaj  Gost 05.06.13 18:28

pizda je napisao/la:
g_host je napisao/la:meni je od te dramatike u afektu još gore kad je muškarac kompletni drama queen.
pre nekog vremena mi se udvarao jedan takav...pametnica, zgodan, 44 godinice,duhovit, strastven..mislim..da ne dužim priču, hot frajer u svakom pogledu, dva braka iza sebe, dete od 15 godina...ali,
njegova životna priča je kao scenario za holivudski blockbuster ili ju je on tako ispričao. neću sad prepričavati detalje jer se to i ne može sažeti u nekoliko rečenica, ali je dovoljno da naglasim kako je on u celoj toj svojoj burnoj i neverovatnoj životnoj storiji prikazao sebe kao žrtvu a zatim kao feniksa koji se diže iz pepela i ralja iza kojih su stajale...ali pazite sad,
dve žene???!!! mi smo žene na sve spremne - Page 4 2758896589
dakle, ne radi se o božemeprosti bolesti, ratu niti bilo kojoj takvoj životnoj poteškoći, nego o dva potpuna životna promašaja u izboru žene. obe su ga kao toliko sjebale i upropasile da je on sada jedna ruina od čoveka koji nastavlja osakaćen emotivno i psihički svoj put ali naravno, ne odustaje od potrage za onom..idealnom??!!
i kao..gle ti kurca, ja sam ta!!
more mrš!
u početku mi je priznajem sve to jako laskalo. o plitka ženska pameti inficirana sentimentom!
ali ubrzo sam se otreznila od tog zanosa, jer sam shvatila da čovek neprekidno dramatizuje sve u vezi sebe..ali bukvalno sve..svaki detalj svog svakodnevnog života on predstavlja s nekom dozom pijeteta, teatralnosti...ni ne znam kako bih to opisala.
pomislila sam u nekom trenutku kako bi izgledala veza sa takvim čovekom?
sve bi bilo podređeno njemu, njegovom sebičnom doživljaju izuzetne važnosti sopstvenih problema, njegovom ogromnom egu koji mora da se hrani sa mojim razumevanjem, brigom, pažnjom i nežnošću...ukratko, to bi bila veza majke i razmaženog egoističnog deteta.
i kao potvrda da nisam pogrešila, pre neki dan mi je posle nekoliko meseci od kada se uopšte nismo čuli, poslao poruku da bi voleo da se vidimo. reko, hajde da mu odgovorim, nismo mi imali neki ozbiljan fajt pa da se izbegavamo i lepo mu odgovorim sa par rečenica tipa kako si, kako ti je dete, šta radiš..još tako u tom stilu..i krene on, jebotećaća, čitav istorijat svojih naravno dramatičnih doživljaja u tih proteklih par meseci mi smo žene na sve spremne - Page 4 3384354616
ni da me pita kako si jebote!
elem, ne pada mi na pamet da sa tim čovek ostanem u bilo kakvoj komunikaciji, ali šteta....onakav frajer, onakav intelekt...a takav egomanijak mi smo žene na sve spremne - Page 4 2329918616



mi smo žene na sve spremne - Page 4 1523192931 tako je Mico, ne daj picke nikome i nes zazalit. To sto je on pametan, intelekt i sl. mos mislit. Pametan covjek se tako ne ponasa pa ma koliko cmizdrav bijo po naravi. Eto, ja rekao svoje misljenje a ti se ljuti ako hos...

pipi ti da si žensko nikad nikom ne bi dao piČke, pogotovo ne bosancima koji moljakaju... mi smo žene na sve spremne - Page 4 827055756
dobro da si muško mi smo žene na sve spremne - Page 4 1523192931

mico... zašto onoliko upitnika uz dvije žene? da li bi čuđenje bilo manje da je recimo imao jedan razvod i par propalih veza poslije razvoda (što je za razvedenu osobu staru 44 za očekivati)?

razlika je samo u tome što je ovaj "tvoj" imao snage potpisati i drugi put, pa je i drugi krah dobio na težini jer je "legaliziran"... da je recimo bila dugogodišnja veza koja se raspala ne bi mu se brojilo kao promašaj? ili bi samo težina promašaja bila manja?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mi smo žene na sve spremne - Page 4 Empty Re: mi smo žene na sve spremne

Postaj  Gost 05.06.13 18:53

pizda je napisao/la:
Cat_Claw je napisao/la: pa cu vam iz tog razloga reci da mi je muka od vase agresije, nadobudnog preseravanja i nerazumevanja bilo kog drugog do samog sebe! Svet ne pocinje i ne zavrsava sa vama dvoma.

eto, rekla i ti svoje misljenje o nama dvoje pa zasto ne bi i mi imali o tom liku svoje misljenje? Ne vidim razlike izmedju nas troje mi smo žene na sve spremne - Page 4 684758713.

kako ne vidiš? razlika je jasna... catici žao što nas je povrijedila al joj nije baš toliko žao jer nismo povrijediti glavom probili neki izlog... da jesmo, eh, da vidiš kako bi tek onda lijepo pričala o nama mi smo žene na sve spremne - Page 4 1523192931 ovako smo i dalje samo zločesta djeca a da smo malo krvi pustili, onda bi bili heroji ulice, strasni i iskreni u svom temperamentu... jebeš iskrenost ako te ništa ne boli a ona uzrok te boli ... sad mi pala na pamet ona trojme slija gdje molim gss-ovce da tresu nosiljku ...e, nako bi nas kata više voljela... u nosiljkama i da nas boli... joj, kate, zajebavam se, nemoj mi sad na ovo ozbiljno odgovarat , pliiizim te

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mi smo žene na sve spremne - Page 4 Empty Re: mi smo žene na sve spremne

Postaj  Gost 05.06.13 18:56

Btw je napisao/la:
pipi ti da si žensko nikad nikom ne bi dao piČke, pogotovo ne bosancima koji moljakaju... mi smo žene na sve spremne - Page 4 827055756
dobro da si muško mi smo žene na sve spremne - Page 4 1523192931


evo, sad će opet ringišpil mi smo žene na sve spremne - Page 4 3254918042

a jebalo vas davanje i primanje... na šta ste sveli jedan sasvim lijep micin post... ne daje se tu pička neg nešto drugo i dobro mica ocijenila, ne da svojih živaca i vremena... al mogla se malo povaljat i tipa šutnit... ne bi joj nitko zamjerio na tome osim tog tipa al tko ga jebe tako cendravog

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mi smo žene na sve spremne - Page 4 Empty Re: mi smo žene na sve spremne

Postaj  Gost 05.06.13 19:02

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Cat_Claw je napisao/la: pa cu vam iz tog razloga reci da mi je muka od vase agresije, nadobudnog preseravanja i nerazumevanja bilo kog drugog do samog sebe! Svet ne pocinje i ne zavrsava sa vama dvoma.

eto, rekla i ti svoje misljenje o nama dvoje pa zasto ne bi i mi imali o tom liku svoje misljenje? Ne vidim razlike izmedju nas troje mi smo žene na sve spremne - Page 4 684758713.

kako ne vidiš? razlika je jasna... catici žao što nas je povrijedila al joj nije baš toliko žao jer nismo povrijediti glavom probili neki izlog... da jesmo, eh, da vidiš kako bi tek onda lijepo pričala o nama mi smo žene na sve spremne - Page 4 1523192931 ovako smo i dalje samo zločesta djeca a da smo malo krvi pustili, onda bi bili heroji ulice, strasni i iskreni u svom temperamentu... jebeš iskrenost ako te ništa ne boli a ona uzrok te boli ... sad mi pala na pamet ona trojme slija gdje molim gss-ovce da tresu nosiljku ...e, nako bi nas kata više voljela... u nosiljkama i da nas boli... joj, kate, zajebavam se, nemoj mi sad na ovo ozbiljno odgovarat , pliiizim te

nadam se da će kate zanemariti ovu zadnju rečenicu (jer je bistra glavica) i da će ti dati ono za čim žudiš: jedan sočni NSK mi smo žene na sve spremne - Page 4 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mi smo žene na sve spremne - Page 4 Empty Re: mi smo žene na sve spremne

Postaj  Gost 05.06.13 19:04

Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Cat_Claw je napisao/la: pa cu vam iz tog razloga reci da mi je muka od vase agresije, nadobudnog preseravanja i nerazumevanja bilo kog drugog do samog sebe! Svet ne pocinje i ne zavrsava sa vama dvoma.

eto, rekla i ti svoje misljenje o nama dvoje pa zasto ne bi i mi imali o tom liku svoje misljenje? Ne vidim razlike izmedju nas troje mi smo žene na sve spremne - Page 4 684758713.

kako ne vidiš? razlika je jasna... catici žao što nas je povrijedila al joj nije baš toliko žao jer nismo povrijediti glavom probili neki izlog... da jesmo, eh, da vidiš kako bi tek onda lijepo pričala o nama mi smo žene na sve spremne - Page 4 1523192931 ovako smo i dalje samo zločesta djeca a da smo malo krvi pustili, onda bi bili heroji ulice, strasni i iskreni u svom temperamentu... jebeš iskrenost ako te ništa ne boli a ona uzrok te boli ... sad mi pala na pamet ona trojme slija gdje molim gss-ovce da tresu nosiljku ...e, nako bi nas kata više voljela... u nosiljkama i da nas boli... joj, kate, zajebavam se, nemoj mi sad na ovo ozbiljno odgovarat , pliiizim te

nadam se da će kate zanemariti ovu zadnju rečenicu (jer je bistra glavica) i da će ti dati ono za čim žudiš: jedan sočni NSK mi smo žene na sve spremne - Page 4 3114667799

a jebote, ak ćeš simultano prevodit, prevodi bar na neki drugi jezik, recimo slovenski mi smo žene na sve spremne - Page 4 1523192931 kad si već spomenula, hoću i ja da vidim razjarenu katu mi smo žene na sve spremne - Page 4 2634474203

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mi smo žene na sve spremne - Page 4 Empty Re: mi smo žene na sve spremne

Postaj  Lena 05.06.13 19:06

cat ima pravo....vas dvoje ste oličenje zločestoće mi smo žene na sve spremne - Page 4 1523192931

ma kvaka je u tome da se nađemo "ljuti" na nečije mišljenje....onda nam ta osoba padne u očima jer je za nas bila puno "bolja" dok nije napisala neku glupost koju ne možemo provariti.....razmišljanje koje je nas malo šokira,razočara,iznenadi....pa ako se uživimo i ljutnja je tu.....

svi napišu nešto šta mi nije po volji kad tad....i zato ja mislim da je pipi uznojeni srbin.....tamo mi o bowiju neke gluparije piše....ali dobro malo ga je i hvalio,pa se premišljam koju mu još ocjenu dati.....mi smo žene na sve spremne - Page 4 3384354616

cat se zapravo zasramila jer je sama kao veliku glupost navela potez razočaranog mladića koji je eto tako reagirao kako je....pa su pipi i kišna uzeli taj primjer da se nadovežu i popljuvaju slično ponašanje......onda se cat opet zasramila jer misli da je djelomično sama kriva da su njoj dragu osobu iz prošlosti ovako dohvatiti....pa se i na njih naljutila....ali na sebe isto tako....

pa je kišna skuhala onaj čaj i svi su se smirili mi smo žene na sve spremne - Page 4 439160543 mi smo žene na sve spremne - Page 4 1523192931


Zadnja promjena: Lena; 05.06.13 19:07; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : bla bla)
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

mi smo žene na sve spremne - Page 4 Empty Re: mi smo žene na sve spremne

Postaj  Gost 05.06.13 19:11

kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:
pipi ti da si žensko nikad nikom ne bi dao piČke, pogotovo ne bosancima koji moljakaju... mi smo žene na sve spremne - Page 4 827055756
dobro da si muško mi smo žene na sve spremne - Page 4 1523192931


evo, sad će opet ringišpil mi smo žene na sve spremne - Page 4 3254918042

a jebalo vas davanje i primanje... na šta ste sveli jedan sasvim lijep micin post... ne daje se tu pička neg nešto drugo i dobro mica ocijenila, ne da svojih živaca i vremena... al mogla se malo povaljat i tipa šutnit... ne bi joj nitko zamjerio na tome osim tog tipa al tko ga jebe tako cendravog

na šta? na dvojinu? mi smo žene na sve spremne - Page 4 1523192931 ja se u istom postu obratila pipiju i njoj, svakom ponaoseb (nije mi se dalo dvaput citirati mi smo žene na sve spremne - Page 4 1724307051)...
pipi je već prije spomenuo da mu se gadi moljakanje bosanaca (daj pičke) pa isto savjetovao mici (ne daj pičke)... jebga, znaš da imam pokvarenu maštu, vizualizirala sam ga kao žensko i pred očima mi se pojavila ona gogenova usidjelica koja čita (što ju je onako mučki podvalio mici mi smo žene na sve spremne - Page 4 1523192931 )...

mico mi smo žene na sve spremne - Page 4 2575450620 , budeš li slušala savjete pipija bit će ti jednog dana žao što nisi u njoj barem kupus kiselila

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mi smo žene na sve spremne - Page 4 Empty Re: mi smo žene na sve spremne

Postaj  Gost 05.06.13 19:14

Lena je napisao/la:

cat se zapravo zasramila jer je sama kao veliku glupost navela potez razočaranog mladića koji je eto tako reagirao kako je....

bravo lenče, pravi si riporter, odmah direkt u centar... i otud svi ostali ružni osjećaji... samo sam čekala tko će i na koji način doć do ovoga...catica prva izjavila kako su i muški spremni na svakakve gluposti kad ih čopi ljubaf, ja ju povučem za jezik da stanem u obranu žema, da se malo po muškima pljuje, a onda kad se pipi i ja složimo da su to stvarno glupavi muški potezi, odjedared nas dvoje ispali bed gajz ... al fora kako se takve stvari zavrte i kako se na kraju loše osjeća upravo onaj koji je i započeo pljuvanje a nije spreman to sam sebi priznati

joj, fali mi smjali sa rogovima

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mi smo žene na sve spremne - Page 4 Empty Re: mi smo žene na sve spremne

Postaj  Gost 05.06.13 19:16

Btw je napisao/la:jebga, znaš da imam pokvarenu maštu, vizualizirala sam ga kao žensko i pred očima mi se pojavila ona gogenova usidjelica koja čita (što ju je onako mučki podvalio mici mi smo žene na sve spremne - Page 4 1523192931 )...

mico mi smo žene na sve spremne - Page 4 2575450620 , budeš li slušala savjete pipija bit će ti jednog dana žao što nisi u njoj barem kupus kiselila

zar i tebi ? mi smo žene na sve spremne - Page 4 3114667799 meni nije na prvu al kopala po memoriji da iskopam sliju a slija mi stoji pred nosom mi smo žene na sve spremne - Page 4 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mi smo žene na sve spremne - Page 4 Empty Re: mi smo žene na sve spremne

Postaj  Gost 05.06.13 19:18

kišna glista je napisao/la:

a jebote, ak ćeš simultano prevodit, prevodi bar na neki drugi jezik, recimo slovenski mi smo žene na sve spremne - Page 4 1523192931 kad si već spomenula, hoću i ja da vidim razjarenu katu mi smo žene na sve spremne - Page 4 2634474203

aj aj... njemački, slovenski, rvacki, sve je jasno... i bez prijevoda ti ne bi prošla ona zadnja rečenica... mi smo žene na sve spremne - Page 4 1656216332

(baš je slatka kad popizdi... a psovke su "sočne" za tri valjajuća patka )

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mi smo žene na sve spremne - Page 4 Empty Re: mi smo žene na sve spremne

Postaj  Gost 05.06.13 19:20

kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:jebga, znaš da imam pokvarenu maštu, vizualizirala sam ga kao žensko i pred očima mi se pojavila ona gogenova usidjelica koja čita (što ju je onako mučki podvalio mici mi smo žene na sve spremne - Page 4 1523192931 )...

mico mi smo žene na sve spremne - Page 4 2575450620 , budeš li slušala savjete pipija bit će ti jednog dana žao što nisi u njoj barem kupus kiselila

zar i tebi ? mi smo žene na sve spremne - Page 4 3114667799 meni nije na prvu al kopala po memoriji da iskopam sliju a slija mi stoji pred nosom mi smo žene na sve spremne - Page 4 1523192931

kad su pizdarije u pitanju mozak mi radi perfektno... ali samo za pizdarije mi smo žene na sve spremne - Page 4 1724307051

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mi smo žene na sve spremne - Page 4 Empty Re: mi smo žene na sve spremne

Postaj  Lena 05.06.13 19:20

kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:

cat se zapravo zasramila jer je sama kao veliku glupost navela potez razočaranog mladića koji je eto tako reagirao kako je....

bravo lenče, pravi si riporter, odmah direkt u centar... i otud svi ostali ružni osjećaji... samo sam čekala tko će i na koji način doć do ovoga...catica prva izjavila kako su i muški spremni na svakakve gluposti kad ih čopi ljubaf, ja ju povučem za jezik da stanem u obranu žema, da se malo po muškima pljuje, a onda kad se pipi i ja složimo da su to stvarno glupavi muški potezi, odjedared nas dvoje ispali bed gajz ... al fora kako se takve stvari zavrte i kako se na kraju loše osjeća upravo onaj koji je i započeo pljuvanje a nije spreman to sam sebi priznati

joj, fali mi smjali sa rogovima

oćemo je još malo ogovarat sad kad smo je skužili? mi smo žene na sve spremne - Page 4 1523192931

cat mi smo žene na sve spremne - Page 4 2281111077

neka reakcija svakakvih,neka iskrenosti....meni nekako svi zreliji po forumima.....onako oslobodili se i poprave pišu....ne nužno puno....

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

mi smo žene na sve spremne - Page 4 Empty Re: mi smo žene na sve spremne

Postaj  Gost 05.06.13 19:23

Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

a jebote, ak ćeš simultano prevodit, prevodi bar na neki drugi jezik, recimo slovenski mi smo žene na sve spremne - Page 4 1523192931 kad si već spomenula, hoću i ja da vidim razjarenu katu mi smo žene na sve spremne - Page 4 2634474203

aj aj... njemački, slovenski, rvacki, sve je jasno... i bez prijevoda ti ne bi prošla ona zadnja rečenica... mi smo žene na sve spremne - Page 4 1656216332

(baš je slatka kad popizdi... a psovke su "sočne" za tri valjajuća patka )

samo ti mene huškaj, imam ja i onaj "drugi" čaj a znaš da volim i ja iskrenost a i bliska mi tematika iz rl - žeme koje nas vole i cijene samo kad krvarimo i patimo mi smo žene na sve spremne - Page 4 1523192931 odo prije neg se počnemo gađati tortama

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mi smo žene na sve spremne - Page 4 Empty Re: mi smo žene na sve spremne

Postaj  Gost 05.06.13 19:31

Lena je napisao/la:

oćemo je još malo ogovarat sad kad smo je skužili? mi smo žene na sve spremne - Page 4 1523192931

cat mi smo žene na sve spremne - Page 4 2281111077

neka reakcija svakakvih,neka iskrenosti....meni nekako svi zreliji po forumima.....onako oslobodili se i poprave pišu....ne nužno puno....

skužili smo se mi odavno, zato i jesmo ovoliko godina skupa (bez obzira što smo razbacani na tri foruma) mi smo žene na sve spremne - Page 4 11484130

svi zagovaraju iskrenost, ali ako si osjetljiv teško je biti iskren (zbog reakcija koje povrijede namjerno ii nenamjerno)... ponekad čak ni zrelost ne pomaže... a opet, nakon toliko godina zajedničkog pisanja, teško je pisati sterilno i ne napisati ništa iz privatnog života...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mi smo žene na sve spremne - Page 4 Empty Re: mi smo žene na sve spremne

Postaj  Lena 05.06.13 19:34

Btw je napisao/la:
Lena je napisao/la:

oćemo je još malo ogovarat sad kad smo je skužili? mi smo žene na sve spremne - Page 4 1523192931

cat mi smo žene na sve spremne - Page 4 2281111077

neka reakcija svakakvih,neka iskrenosti....meni nekako svi zreliji po forumima.....onako oslobodili se i poprave pišu....ne nužno puno....

skužili smo se mi odavno, zato i jesmo ovoliko godina skupa (bez obzira što smo razbacani na tri foruma) mi smo žene na sve spremne - Page 4 11484130

svi zagovaraju iskrenost, ali ako si osjetljiv teško je biti iskren (zbog reakcija koje povrijede namjerno ii nenamjerno)... ponekad čak ni zrelost ne pomaže... a opet, nakon toliko godina zajedničkog pisanja, teško je pisati sterilno i ne napisati ništa iz privatnog života...

ja još nisam skužila ravanu....čovjek je čisti misterij mi smo žene na sve spremne - Page 4 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

mi smo žene na sve spremne - Page 4 Empty Re: mi smo žene na sve spremne

Postaj  Gost 05.06.13 19:39

kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

a jebote, ak ćeš simultano prevodit, prevodi bar na neki drugi jezik, recimo slovenski mi smo žene na sve spremne - Page 4 1523192931 kad si već spomenula, hoću i ja da vidim razjarenu katu mi smo žene na sve spremne - Page 4 2634474203

aj aj... njemački, slovenski, rvacki, sve je jasno... i bez prijevoda ti ne bi prošla ona zadnja rečenica... mi smo žene na sve spremne - Page 4 1656216332

(baš je slatka kad popizdi... a psovke su "sočne" za tri valjajuća patka )

samo ti mene huškaj, imam ja i onaj "drugi" čaj a znaš da volim i ja iskrenost a i bliska mi tematika iz rl - žeme koje nas vole i cijene samo kad krvarimo i patimo mi smo žene na sve spremne - Page 4 1523192931 odo prije neg se počnemo gađati tortama

eto sad sam ja kriva i plus huškam je.... :padaunesvjest
lijepo si napisala kati da kad te se upozori da staneš, a onda nastavila zajebanciju očitujući se na pipijev post bez obzira što vidiš da je osjetljiva i ne smatra to primjerenom zajebancijom... ne huškam te nego te drkam... mi smo žene na sve spremne - Page 4 3084372643

apropo žena iz tvog iskustva poprave bi ti opizdila XL šlag tortu u facu jer sve trpaš u istu vreću...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mi smo žene na sve spremne - Page 4 Empty Re: mi smo žene na sve spremne

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.