kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

da podijelim s vama

Stranica 4 / 12. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Go down

da podijelim s vama - Page 4 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 28.06.13 2:13

mubarak je napisao/la:ZASTO TO ,,,,A JEL JEDES MESO.....

ne samo da ga jedem nego ga i ubijem i ogulim... ne jedem meso koje netko drugi ubije a pogotovo ne snošajem da podijelim s vama - Page 4 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 4 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 28.06.13 2:15

..A KOJE VRSTE UBIJAS

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 4 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 28.06.13 2:16

mubarak je napisao/la:..A KOJE VRSTE UBIJAS

prirodno prokrvljene i nahranjene

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 4 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 28.06.13 7:06

kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:povraća mi se od te malomarnosti, neznanja, bezobrazluka i ne znam kako bih tu glupost uopće okarakterizirala... govna nesposobna i lijena....

neuka, prije svega   da podijelim s vama - Page 4 11484130


kad sam ja tražila poticaje, morala sam te koji su zaduženi da mi ih daju ubjeđivati kako je to moguća a ne nemoguća misija jer oni misle da je to nemoguće ostvariti pravo na poticaje i da samo luđak može pomislit da se to dobije ...al i sama znaš podosta o tome   da podijelim s vama - Page 4 1523192931

ovi kreteni uvjetuju certifikat a da kurca znaju šta će od svega toga biti osim što ćemo imati brdo kuća sa lažiranim certifikatima samo da dobiju na cijeni ... kobajagi će se energija štediti, glavno da na papiru sve štima i da se budžeti pune na laži
normalno... uvijek nađu način kako kasirati od naroda... zemljišne knjige su nam bile nesređene samo zato da bi se za "ubrzanje" uknjižbe kasiralo parsto eura, sad će morati urediti zemljišnik u roku od odmah pa su se sjetili certrifikata... gamad pokvarena, potkupljena, nezasitna.... baš me zanima kakve će biti cijene certifikata "ispod stola".... štedit će se da ne kažem što da podijelim s vama - Page 4 1658420748... 
ajme siroti ljudi... tek sad će se oteliti dok ne prodaju nekretninu, a gulit će ih svi od reda, od nekretniničara pa nadalje da podijelim s vama - Page 4 2329918616

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 4 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 28.06.13 14:29

Btw je napisao/la:
ajme siroti ljudi... tek sad će se oteliti dok ne prodaju nekretninu, a gulit će ih svi od reda, od nekretniničara pa nadalje da podijelim s vama - Page 4 2329918616

uuuu, napisala čitav mamutovac na temu nekretnina, posrednika i lažnih certifikata koji već vise po novoizgrađenim javnim ustanovama i ošlo sve u nepovrat ... neka, bolje da se ne zna kako to ide u reali... manje će se ljudi sekirat ... al treba priznat da ima i naivnog naroda i to za popizdit... svaki kurac im se može pojavit na vratima i predstavit ko posrednik, menađer, inženjer i slično... takve ja bez pardona na maaarš van izjurim iz ureda kad mi dođu... jebate ideja da naplaćuju provizije i nabijaju cijene ljudima samo za informaciju o mom uredu koju ionak svak može dobiti ... na terenu mi super naletit na takve i drpit im stranku pred nosom i bar neke ljude uputit da se takvih klone...jebate i fiskalizacija i sve skup kad imaš tako naivnih ljudi koji i dan danas daju ogromne pare nepoznatim ljudima na ruke za posao koji nit je dogovoren nit ugovoren... dovoljno da im se na vratima pojavi mlađahan "menađer" u odijelu i kravati sa vizitkom i nudi "usluge" a posao dogovara i ugovara doslovno na kućnom pragu i vrši naplata na ruke .... pa jebote, da ne povjeruješ koliko ljudi nasjednu na takve ... kad mi je jedan takav prvi puta uletio u ured, odmah sam ga ispitala uzduž i poprijeko šta on to meni nudi kao posrednik... kad sam čula da pojma nema o poslu kojeg bi posredovao, skoro sam ga naglavačke izbacila... jebote, i još mi se usudi reć da je donedavno imao ronilački klub u nekom selu pa eto, nije mu išlo pa odlučio preko noći postat menađer, dečko si kupio odijelo, kravatu, uredio ured, naštanco vizitki sa titulom menađer na tri jezika a pojma o pojmu nema...al bi naplaćivao proviziju ljudima samo da ih poveže sa mnom... i to su mi se takvi najviše nudili sada kad mi treba netko tko će tjerati stranke sa mojih vrata, kad se doslovno ne usudim izaći na ulicu koja hajka je bila za nama u struci a kojekakvi nedojebani menađeri ti nude da ti dovlače stranke i to za paprene provizije od ni manje ni više 400 eura ko da ljudi seru novac ...jebate, kako se samo usude ... takvih će sada biti sve više i više i stvarno mi bude žao ljudi kad naivno padnu na takve fore i plate neku uslugu duplo više jer se nisu informirali i ne kuže da im je u cijenu skrivena i nečija provizija za nikakav posao, doslovno za to da umjesto tebe nazove mjerodavni ovlašteni ured ... a koliko vidim, na svakom koraku posla za takve pajopatke u odijelima ... sad će krenuti u lov i na ovlaštene certifikatore ko da takvi žive pod zemljom pa treba platit da se dođe do njih ... a i mediji čine svoje u dezinformiranju javnosti a ne informiranju... doslovno sve luđe i luđe i baš me zanima kako će se sve to završiti...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 4 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 28.06.13 23:54

TAJ CERTIFIKAT NIJE TESKO LAZIRAT , SAMO SKINES NALJEPNICU S MASINE ZA PRANJE RUBLJA , ISTO IZGLEDAJU , SAMO JOS DOPISES PAR POJEDINOSTI....TKO CE PRIMJETIT RAZLIKU ,TI BIROKRATI SU IONAKO POLUCORAVI, KO I SVAKI KNJISKI MOLJAC STO VID OSTAVI NA PAPIRU..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 4 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 29.06.13 0:01

mubarak je napisao/la:TAJ CERTIFIKAT NIJE TESKO LAZIRAT , SAMO SKINES NALJEPNICU S MASINE ZA PRANJE RUBLJA , ISTO IZGLEDAJU , SAMO JOS DOPISES PAR POJEDINOSTI....TKO CE PRIMJETIT RAZLIKU ,TI BIROKRATI SU IONAKO POLUCORAVI, KO I SVAKI KNJISKI MOLJAC STO VID OSTAVI NA PAPIRU..

koja luda ideja... a fakat istina... baš ću probat da vidim tko će sve skužit da se radi o lažnom certifikatu... samo treba lijepo uokvirit i objesit negdje uz ulazna vrata da podijelim s vama - Page 4 3776795594 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 4 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 29.06.13 0:13

JA CU SI I AUTO CERTIFICIRAT , A I MOTOR ,,AL OVAJ POTONJI CU MORAT ---D--- JER JE KONSTANTNO PROPUH....ZNAM DA NE TREBA , AL STO DA ISPADNEM NENAPREDAN....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 4 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 29.06.13 0:16

je li tko čitao komunikacijske strategije magije?
stoji mi na stolu ali me nekako ne privlači, ustvari privlačila me dok nisam pročitala prvih 20ak stranica

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 4 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 29.06.13 0:21

Vel'ka Maca je napisao/la:je li tko čitao komunikacijske strategije magije?
stoji mi na stolu ali me nekako ne privlači, ustvari privlačila me dok nisam pročitala prvih 20ak stranica

nisam al evo upravo čitam i to po mubarakovim instrukcijama: prvu rečenicu, zadnju a ono između prepustim mašti da podijelim s vama - Page 4 1619348112 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 4 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 29.06.13 1:25

mubarak je napisao/la:JA CU SI I AUTO CERTIFICIRAT , A I MOTOR ,,AL OVAJ POTONJI CU MORAT ---D--- JER JE KONSTANTNO PROPUH....ZNAM DA NE TREBA , AL STO DA ISPADNEM NENAPREDAN....

obavezno certifikat nek ima velka slova

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 4 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 01.07.13 13:57

Čestitaim Btw, kasnim, ali svakako dolazim iz "zaostalog" kraja da podijelim s vama - Page 4 684758713... imam par ideja za jeftino i efikasno osvjetljenje... pa ako te zanima...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 4 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 02.07.13 0:42

Time traveler je napisao/la:Čestitaim Btw, kasnim, ali svakako dolazim iz "zaostalog" kraja da podijelim s vama - Page 4 684758713... imam par ideja za jeftino i efikasno osvjetljenje... pa ako te zanima...

 Hvala TT... da podijelim s vama - Page 4 684758713
naravno da me zanima, samo daj... jeftino, efikasno i ako je barem malo maštovito, imamo dobitnu kombinaciju... 

p.s.
ko boga te molim ne rasipaj lozinke po forumu da podijelim s vama - Page 4 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 4 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 02.07.13 0:57

NE MORA PO FORUMU ,MOZE I PO POSTANSKOM SANDUCICU.....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 4 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 02.07.13 8:47

Btw je napisao/la:
Time traveler je napisao/la:Čestitaim Btw, kasnim, ali svakako dolazim iz "zaostalog" kraja da podijelim s vama - Page 4 684758713... imam par ideja za jeftino i efikasno osvjetljenje... pa ako te zanima...

 Hvala TT... da podijelim s vama - Page 4 684758713
naravno da me zanima, samo daj... jeftino, efikasno i ako je barem malo maštovito, imamo dobitnu kombinaciju... 

p.s.
ko boga te molim ne rasipaj lozinke po forumu da podijelim s vama - Page 4 11484130

moram to slikati, popisati materijal i način ugradnje... odlične efekte dobiješ.. uglavnom skirveno led svjetlo. Uradi sam i što je važno na daljinski je sve da podijelim s vama - Page 4 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 4 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  pizda 02.07.13 9:47

Vel'ka Maca je napisao/la:je li tko čitao komunikacijske strategije magije?
stoji mi na stolu ali me nekako ne privlači, ustvari privlačila me dok nisam pročitala prvih 20ak stranica

jebes magiju, da je meni dobit na lotu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 4 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 02.07.13 10:23

Time traveler je napisao/la:
moram to slikati, popisati materijal i način ugradnje... odlične efekte dobiješ.. uglavnom skirveno led svjetlo. Uradi sam i što je važno na daljinski je sve da podijelim s vama - Page 4 684758713
uuu pa to je brdo posla 
aj kad budeš imao vremena (nije priša) napiši za nas telebane, onako, seljačkim jezikom, bez viška stručnih pojmova da podijelim s vama - Page 4 1523192931 .. stvarno ću probati da vidim kako funkcionira... 
hvala još jednom da podijelim s vama - Page 4 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 4 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 02.07.13 10:24

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:je li tko čitao komunikacijske strategije magije?
stoji mi na stolu ali me nekako ne privlači, ustvari privlačila me dok nisam pročitala prvih 20ak stranica

jebes magiju, da je meni dobit na lotu...

ravana? ibro? da podijelim s vama - Page 4 1695130124

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 4 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  pizda 02.07.13 10:25

Btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:je li tko čitao komunikacijske strategije magije?
stoji mi na stolu ali me nekako ne privlači, ustvari privlačila me dok nisam pročitala prvih 20ak stranica

jebes magiju, da je meni dobit na lotu...

ravana? ibro? da podijelim s vama - Page 4 1695130124

nisu oni jedini lakomci...da podijelim s vama - Page 4 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 4 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 02.07.13 10:35

Nedavno je na Euromillionen lutriji glavni dobitak iznosio nekih 120 miliona Eura. Eto, sad kad ste u EU i vi mozete igrati taj veliki lotto. da podijelim s vama - Page 4 F24sqgUglavnom, taj dan smo bili u kupovini u jednom velikom trznom centru i na trafici sam videla reklamu za lotto. Rekla sam Germanu da bi bas bila fora da igramo na sta je on na to neuvidjajno rekao da ja mogu ako zelim, ali da je po njemu perverzno i nepravedno da jedna osoba dobije 120 miliona i da to donosi jos vecu neravnotezu u svetu i da on nikada ne bi voleo da ima toliko novac. Da, to je moj German. da podijelim s vama - Page 4 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 4 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 02.07.13 10:39

Cat_Claw je napisao/la:Nedavno je na Euromillionen lutriji glavni dobitak iznosio nekih 120 miliona Eura. Eto, sad kad ste u EU i vi mozete igrati taj veliki lotto. da podijelim s vama - Page 4 F24sqgUglavnom, taj dan smo bili u kupovini u jednom velikom trznom centru i na trafici sam videla reklamu za lotto. Rekla sam Germanu da bi bas bila fora da igramo na sta je on na to neuvidjajno rekao da ja mogu ako zelim, ali da je po njemu perverzno i nepravedno da jedna osoba dobije 120 miliona i da to donosi jos vecu neravnotezu u svetu i da on nikada ne bi voleo da ima toliko novac. Da, to je moj German. da podijelim s vama - Page 4 30caqzl
sviđa mi se tvoj german da podijelim s vama - Page 4 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 4 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 02.07.13 10:45

ja vjerovavatno ne bih preživio dobitak na lotu... kad pomislim na sav taj alkohol, opijate.. dobro bi bilo kad bih mjesec dana izdržao...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 4 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  taja 02.07.13 10:55

Btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:je li tko čitao komunikacijske strategije magije?
stoji mi na stolu ali me nekako ne privlači, ustvari privlačila me dok nisam pročitala prvih 20ak stranica

jebes magiju, da je meni dobit na lotu...

ravana? ibro? Taja? da podijelim s vama - Page 4 1695130124
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 4 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  taja 02.07.13 10:57

Cat_Claw je napisao/la:Nedavno je na Euromillionen lutriji glavni dobitak iznosio nekih 120 miliona Eura. Eto, sad kad ste u EU i vi mozete igrati taj veliki lotto. da podijelim s vama - Page 4 F24sqgUglavnom, taj dan smo bili u kupovini u jednom velikom trznom centru i na trafici sam videla reklamu za lotto. Rekla sam Germanu da bi bas bila fora da igramo na sta je on na to neuvidjajno rekao da ja mogu ako zelim, ali da je po njemu perverzno i nepravedno da jedna osoba dobije 120 miliona i da to donosi jos vecu neravnotezu u svetu i da on nikada ne bi voleo da ima toliko novac. Da, to je moj German. da podijelim s vama - Page 4 30caqzl

Jel to onaj eurojackpot?
Teško za pogoditi, neću više to ni igrati
Lakše mi pogoditi 7/39 nego 5/50

Nek je manje ali bolje dobiti i manje nego ništa
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 4 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Gost 02.07.13 10:59

Btw je napisao/la:
sviđa mi se tvoj german da podijelim s vama - Page 4 684758713

I meni...da podijelim s vama - Page 4 1zouo36


Pitam se koliko bi smo se promenili kada bih zaista dosli do tako jedne ogromne i zapravo nepotrebne kolicine novce (nepotrebne zato jer verujem da bi smo verovatno sve nase snove ostvarili sa samo nekih 10 % od te sume. Ili sam u zabludi i drugi imaju vece snove?!) i koliko bi smo bili u stanju da emotivno prihvatimo da taj novac posedujemo obzirom da ga nismo dobili zaslugom vec obicnom igrom na srecu?!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da podijelim s vama - Page 4 Empty Re: da podijelim s vama

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 12. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.