kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Stranica 4 / 40. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 4 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Lena 20.07.13 6:31

samo ti olakšaj dušu....neka se mubarak nosi sa činjenicama kako zna /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 4 11484130 

kako je sve u znaku životinja....doveli smo malu mjacu od bake i dida kod nas na vikend....oprezno je proučila novi prostor i sad đipa uokolo.....sreća bistra pa piški i kaki u pijesak.....
i ova pikira sve žice po kući..../////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 4 11484130  to im je fetiš
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 4 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  propolis 20.07.13 14:58

mubarak je napisao/la:TOTALNO PRIZNAJEM......U OVU URU POSTAJEM  SUGESTIBILAN KO MASA ,,,DA MI KAZES DA PRIZNAM DA SAM UBIO KENNEDYIA I TO BI PRIZNAO....ODO.....

 a da samo kazes ko je ona ../////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 4 3041155942
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 4 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 20.07.13 15:50

Lena je napisao/la:samo ti olakšaj dušu....neka se mubarak nosi sa činjenicama kako zna /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 4 11484130 


nemam pojma lenče... zajebavam plovka... a tko god da je, novi il stari, dobar je... baš ugodan neki čovac za čavrljanje .. samo ga treba pokrit plahtom i odma se raspriča /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 4 1523192931 nije ko plovak, njega pak moraš dobro ubost da napiše malo duži post ... ljenčina

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 4 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 20.07.13 15:53

Lena je napisao/la:

kako je sve u znaku životinja....doveli smo malu mjacu od bake i dida kod nas na vikend....oprezno je proučila novi prostor i sad đipa uokolo.....sreća bistra pa piški i kaki u pijesak.....
i ova pikira sve žice po kući..../////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 4 11484130  to im je fetiš

meni baš taj pijesak ide na živce... kako smo nekad imali pametne mačke koje su znale da se to radi izvan kuće a ne u kući... ove današnje su razmažene... ovaj moj mi i dalje pila živce a nema pojma s kim posla ima... /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 4 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 4 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 20.07.13 16:03

mubarak je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:draga si mi već time što si golubu htjela pomoć a ne bila jedna od onih koji su mislili da je ludost pomoć golubu slomljenog krila /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 4 1369106071 

 I JA BI MU POMOGAO , SKRATIO MU MUKE I BACIO GA NA GRADELE ,,...

sad se sjetila da sam i to jednom napravila samo ga nisam bacila na gradele nego u kontejner /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 4 11484130 imala mica sreću da je svjedočila kad je golub bio samo malo ranjen... da je bio više i da sam na prvu ocijenila da mu nema spasa , onda bi vidla kako gracijozno i efikasno znam tici zavrnit glavu da ne pati /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 4 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 4 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  taja 20.07.13 19:02

Ne mogu ja počesto otvoriti temu jer me preko chroma zajebava, neće otvara kultnix.... /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 4 4060723073 
Koji mu je bogo?
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 4 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 21.07.13 1:40

propolis je napisao/la: a da samo kazes ko je ona ../////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 4 3041155942

 KO ONA?? MISLIS ODABRANICA SRCANOG MISICA MOG ? PA,,, NEKAKO MI SE OMILILA TA STRASNO LJUPKA PCELA..,,ALI RAZLICITIH SMO BIOLOSKIH VRSTA PA NE ZNAM KAKO BI NA NASU LJUBAV GLEDALI SUSJEDI ,ZNANSTVENICI TE SVECENIK....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 4 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 21.07.13 1:43

kišna glista je napisao/la:sad se sjetila da sam i to jednom napravila samo ga nisam bacila na gradele nego u kontejner /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 4 11484130 imala mica sreću da je svjedočila kad je golub bio samo malo ranjen... da je bio više i da sam na prvu ocijenila da mu nema spasa , onda bi vidla kako gracijozno i efikasno znam tici zavrnit glavu da ne pati /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 4 1523192931 

 ...OKRUTNO DOBROCINSTVO----TEBE BI BILO ZGODNO IMAT PRI RUCI U NEKOJ PUSTARI PRILIKOM UJEDA ZMIJE.....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 4 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 21.07.13 1:46

A MOZDA I NE BI AKO JE BOLNICA RELATIVNO BLIZU,,,,,,,MOGU ZAMISLIT SITUACIJU ,UJEDENI VICE 'NEEE ,BOLNICA JE TU IZA COSKA'......A GLISTA CE 'ZAVRNUT CU TI VRATOM ,STAS PATIT 30 MIN DO BOLNICE'....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 4 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 21.07.13 1:47

mubarak je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:sad se sjetila da sam i to jednom napravila samo ga nisam bacila na gradele nego u kontejner /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 4 11484130 imala mica sreću da je svjedočila kad je golub bio samo malo ranjen... da je bio više i da sam na prvu ocijenila da mu nema spasa , onda bi vidla kako gracijozno i efikasno znam tici zavrnit glavu da ne pati /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 4 1523192931 

 ...OKRUTNO DOBROCINSTVO----TEBE BI BILO ZGODNO IMAT PRI RUCI U NEKOJ PUSTARI PRILIKOM UJEDA ZMIJE.....

ne postoji okrutno dobročinstvo... pustit nasmrt ranjenog goluba da lamata krilima po asfaltu a svi oko njega se zgražavaju nije dobročinstvo...  a kod ujeda zmija sam ekspert, istina.... jedna od rijetkih koja ima sve zube zdrave pa mogu isisat otrov a i ne libim se nožom zarezat ranu... meni to gušt

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 4 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 21.07.13 1:50

kišna glista je napisao/la:meni baš taj pijesak ide na živce... kako smo nekad imali pametne mačke koje su znale da se to radi izvan kuće a ne u kući... ove današnje su razmažene... ovaj moj mi i dalje pila živce a nema pojma s kim posla ima... /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 4 1523192931 

 JADAN MACAK , BOLJE GA NAVUC U SCHANZOV OVRATNIK ,PA NEK MU VRAT BAREM SIGURAN OD ZAVRTANJA

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 4 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 21.07.13 1:53

mubarak je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:meni baš taj pijesak ide na živce... kako smo nekad imali pametne mačke koje su znale da se to radi izvan kuće a ne u kući... ove današnje su razmažene... ovaj moj mi i dalje pila živce a nema pojma s kim posla ima... /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 4 1523192931 

 JADAN MACAK , BOLJE GA NAVUC U SCHANZOV OVRATNIK ,PA NEK MU VRAT BAREM SIGURAN OD ZAVRTANJA

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 4 1523192931  kod većih životinja ide nož

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 4 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 21.07.13 1:54

kišna glista je napisao/la:ne postoji okrutno dobročinstvo... pustit nasmrt ranjenog goluba da lamata krilima po asfaltu a svi oko njega se zgražavaju nije dobročinstvo...  a kod ujeda zmija sam ekspert, istina.... jedna od rijetkih koja ima sve zube zdrave pa mogu isisat otrov a i ne libim se nožom zarezat ranu... meni to gušt

PA JEBES ISISAVANJE OTROVA TOM TVOJOM STAROMODNOM METODOM , JA TO OBAVIM USISIVACEM ((MODERNOM TEHNOLOGIJOM)))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 4 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 21.07.13 1:55

mubarak je napisao/la:A MOZDA I NE BI AKO JE BOLNICA RELATIVNO BLIZU,,,,,,,MOGU ZAMISLIT SITUACIJU ,UJEDENI VICE 'NEEE ,BOLNICA JE TU IZA COSKA'......A GLISTA CE 'ZAVRNUT CU TI VRATOM ,STAS PATIT 30 MIN DO BOLNICE'....

pa, kad malo bolje razmislim, nije to toliko do ugriza zmije koliko do toga koliko si glisti simpatičan a koliko joj po živcima šeto .... ove druge ne mora zmija ugrist

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 4 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 21.07.13 1:56

mubarak je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ne postoji okrutno dobročinstvo... pustit nasmrt ranjenog goluba da lamata krilima po asfaltu a svi oko njega se zgražavaju nije dobročinstvo...  a kod ujeda zmija sam ekspert, istina.... jedna od rijetkih koja ima sve zube zdrave pa mogu isisat otrov a i ne libim se nožom zarezat ranu... meni to gušt

PA JEBES ISISAVANJE OTROVA TOM TVOJOM STAROMODNOM METODOM , JA TO OBAVIM USISIVACEM ((MODERNOM TEHNOLOGIJOM)))

na nešto me taj usisavač podsječa al se sad ne mogu sjetit na šta /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 4 3384354616 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 4 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 21.07.13 1:58

kišna glista je napisao/la:na nešto me taj usisavač podsječa al se sad ne mogu sjetit na šta /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 4 3384354616 

 MOZDA I BOLJE ,,

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 4 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 21.07.13 2:02

sad si me sjetio jednog mog ubistva kojeg se ne smijem ni sama sjetiti... užas al ajd, kad smo već u noćnoj smjeni i iskreni... jednom mi otac donijeo ježa iz šume, bio baš komad od ježa al skroooz sjeban nekim parazitima.... oči, uši, svi otvori mu bili puni nekih malih sitnih bijelih crvića i sve pojeli... ne vidiš više oči nego mnoštvo crvića kako migolje... morali ga , jel, hicem u kičmenu moždinu... bila prisutna kad je to otac odradio, bilo mi užas teško to gledat al sam ga kasnije pokopala u prirodi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 4 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 21.07.13 2:02

NEGO,,,OVO BI TI MOGLA ZNAT......ZASTO MACKE ZAKOPAVAJU OBAVLJENU NUZDU ,,KAKO TO DA SU TAKO PRISTONE I OBZIRNE ??

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 4 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 21.07.13 2:03

mubarak je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:na nešto me taj usisavač podsječa al se sad ne mogu sjetit na šta /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 4 3384354616 

 MOZDA I BOLJE ,,

jemaš praf, ne zamara mi se sad sa detaljima

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 4 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 21.07.13 2:04

kišna glista je napisao/la:sad si me sjetio jednog mog ubistva kojeg se ne smijem ni sama sjetiti... užas al ajd, kad smo već u noćnoj smjeni i iskreni... jednom mi otac donijeo ježa iz šume, bio baš komad od ježa al skroooz sjeban nekim parazitima.... oči, uši, svi otvori mu bili puni nekih malih sitnih bijelih crvića i sve pojeli... ne vidiš više oči nego mnoštvo crvića kako migolje... morali ga , jel, hicem u kičmenu moždinu... bila prisutna kad je to otac odradio, bilo mi užas teško to gledat al sam ga kasnije pokopala u prirodi

 U JEBOTE ,OD SVIH ZIVOTINJA BAS SI MI CRVE MORALA SPOMINJAT----

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 4 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 21.07.13 2:04

mubarak je napisao/la:NEGO,,,OVO BI TI MOGLA ZNAT......ZASTO MACKE ZAKOPAVAJU OBAVLJENU NUZDU ,,KAKO TO DA SU TAKO PRISTONE I OBZIRNE ??

zato jer love same, nisu čoporativna stvorenja pa ne vole ostavljat trag ako same tako ne odluče ... nije obzir u pitanju nego lovačka vještina

kod pasa je to obrnuto... oni kad obave nuždu pa ono ko fol "zakopavaju"... nije ti to pristojnost nego imaju na papučicama žlijezde i podebljavaju utisak ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 4 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 21.07.13 2:08

kišna glista je napisao/la:
mubarak je napisao/la:NEGO,,,OVO BI TI MOGLA ZNAT......ZASTO MACKE ZAKOPAVAJU OBAVLJENU NUZDU ,,KAKO TO DA SU TAKO PRISTONE I OBZIRNE ??

zato jer love same, nisu čoporativna stvorenja pa ne vole ostavljat trag ako same tako ne odluče ... nije obzir u pitanju nego lovačka vještina

 TRAG KOME , PLIJENU IL DRUGIM MACKAMA '?,,,,,

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 4 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 21.07.13 2:08

mubarak je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:sad si me sjetio jednog mog ubistva kojeg se ne smijem ni sama sjetiti... užas al ajd, kad smo već u noćnoj smjeni i iskreni... jednom mi otac donijeo ježa iz šume, bio baš komad od ježa al skroooz sjeban nekim parazitima.... oči, uši, svi otvori mu bili puni nekih malih sitnih bijelih crvića i sve pojeli... ne vidiš više oči nego mnoštvo crvića kako migolje... morali ga , jel, hicem u kičmenu moždinu... bila prisutna kad je to otac odradio, bilo mi užas teško to gledat al sam ga kasnije pokopala u prirodi

 U JEBOTE ,OD SVIH ZIVOTINJA BAS SI MI CRVE MORALA SPOMINJAT----

ja kad umrem, nadam se da će me crvi jest a ne bakterijice u betonu ... da naletim na dovoljno ludog, pojeli bi me supovi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 4 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  proba 21.07.13 2:09

kišna glista je napisao/la:
mubarak je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:sad si me sjetio jednog mog ubistva kojeg se ne smijem ni sama sjetiti... užas al ajd, kad smo već u noćnoj smjeni i iskreni... jednom mi otac donijeo ježa iz šume, bio baš komad od ježa al skroooz sjeban nekim parazitima.... oči, uši, svi otvori mu bili puni nekih malih sitnih bijelih crvića i sve pojeli... ne vidiš više oči nego mnoštvo crvića kako migolje... morali ga , jel, hicem u kičmenu moždinu... bila prisutna kad je to otac odradio, bilo mi užas teško to gledat al sam ga kasnije pokopala u prirodi

 U JEBOTE ,OD SVIH ZIVOTINJA BAS SI MI CRVE MORALA SPOMINJAT----

ja kad umrem, nadam se da će me crvi jest a ne bakterijice u betonu ... da naletim na dovoljno ludog, pojeli bi me supovi

neka i od tebe neka korist
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 4 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 21.07.13 2:11

mubarak je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
mubarak je napisao/la:NEGO,,,OVO BI TI MOGLA ZNAT......ZASTO MACKE ZAKOPAVAJU OBAVLJENU NUZDU ,,KAKO TO DA SU TAKO PRISTONE I OBZIRNE ??

zato jer love same, nisu čoporativna stvorenja pa ne vole ostavljat trag ako same tako ne odluče ... nije obzir u pitanju nego lovačka vještina

 TRAG KOME , PLIJENU IL DRUGIM MACKAMA '?,,,,,

drugim predatorima.... predatori ne jedu jedan drugog al se uništavaju međusobno jer im je to prirodno... obzirom da u prirodi još vrijedi kodeks đentlmena, onda se to međusobno uništavanje proba svest na najmanju moguću mjeru ... priroda je grandiozna kad ju sagledaš iz raznih kutova /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 4 684758713 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 4 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 40. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.