kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

arhetipski snovi

Stranica 5 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

arhetipski snovi - Page 5 Empty Re: arhetipski snovi

Postaj  Gost 23.10.13 11:05

pizda je napisao/la:e jebote taki san, i sto je tu arhetipsko osim Babana? arhetipski snovi - Page 5 1523192931 
ma koji baabs... fb je u tom snu arhetip


Gost
Gost


[Vrh] Go down

arhetipski snovi - Page 5 Empty Re: arhetipski snovi

Postaj  pizda 23.10.13 11:10

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:e jebote taki san, i sto je tu arhetipsko osim Babana? arhetipski snovi - Page 5 1523192931 
ma koji baabs... fb je u tom snu arhetip

drazi mi Baban od fejsbuka...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

arhetipski snovi - Page 5 Empty Re: arhetipski snovi

Postaj  Gost 23.10.13 11:15

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:e jebote taki san, i sto je tu arhetipsko osim Babana? arhetipski snovi - Page 5 1523192931 
ma koji baabs... fb je u tom snu arhetip

drazi mi Baban od fejsbuka...
to je zato jer ti ne voliš arhetipove arhetipski snovi - Page 5 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

arhetipski snovi - Page 5 Empty Re: arhetipski snovi

Postaj  Gost 23.10.13 12:00

eto, ja ispricah. aj sad analiza. glisto, ne bi mi fb ni pao na pamet da je on dio biggie-a. loooooool.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

arhetipski snovi - Page 5 Empty Re: arhetipski snovi

Postaj  pizda 23.10.13 12:03

sara je napisao/la:eto, ja ispricah. aj sad analiza. glisto, ne bi mi fb ni pao na pamet da je on dio biggie-a. loooooool.
moja analiza ti je da si se najela neke teske hrane prije spavanja poprave...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

arhetipski snovi - Page 5 Empty Re: arhetipski snovi

Postaj  Gost 23.10.13 12:05

sara je napisao/la:eto, ja ispricah. aj sad analiza. glisto, ne bi mi fb ni pao na pamet da je on dio biggie-a. loooooool.
pa. fb je odraz vječite ljudske težnje ka komunikaciju kroz slike ... skrooooz arhetipski arhetipski snovi - Page 5 11484130 ovo su me naučili tako pričati oni kritičari umjetnosti arhetipski snovi - Page 5 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

arhetipski snovi - Page 5 Empty Re: arhetipski snovi

Postaj  Gost 23.10.13 12:06

pizda je napisao/la:
sara je napisao/la:eto, ja ispricah. aj sad analiza. glisto, ne bi mi fb ni pao na pamet da je on dio biggie-a. loooooool.
moja analiza ti je da si se najela neke teske hrane prije spavanja poprave...
zasto? pa bas je lijep san. mace, babsi, ucitelj, ucenje, slikanje, hinudism, cosmos, boje, ljubav, sunce, svjetlo... vidis koliko super stvari

Gost
Gost


[Vrh] Go down

arhetipski snovi - Page 5 Empty Re: arhetipski snovi

Postaj  pizda 23.10.13 12:06

kišna glista je napisao/la:
sara je napisao/la:eto, ja ispricah. aj sad analiza. glisto, ne bi mi fb ni pao na pamet da je on dio biggie-a. loooooool.
pa. fb je odraz  vječite ljudske težnje ka komunikaciju kroz slike ... skrooooz arhetipski :bigsmileovo su me naučili tako pričati oni kritičari umjetnosti  arhetipski snovi - Page 5 11484130 
ja mislim da je to odraz graha kojeg je izjela prije spavanja...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

arhetipski snovi - Page 5 Empty Re: arhetipski snovi

Postaj  Gost 23.10.13 12:07

kišna glista je napisao/la:
sara je napisao/la:eto, ja ispricah. aj sad analiza. glisto, ne bi mi fb ni pao na pamet da je on dio biggie-a. loooooool.
pa. fb je odraz  vječite ljudske težnje ka komunikaciju kroz slike ... skrooooz arhetipski :bigsmileovo su me naučili tako pričati oni kritičari umjetnosti
 arhetipski snovi - Page 5 11484130 
pa dobro ti ide to pricanje... ne bi meni fb nikad pao na pamet al zvuci mi ok

Gost
Gost


[Vrh] Go down

arhetipski snovi - Page 5 Empty Re: arhetipski snovi

Postaj  pizda 23.10.13 12:07

sara je napisao/la:
pizda je napisao/la:
sara je napisao/la:eto, ja ispricah. aj sad analiza. glisto, ne bi mi fb ni pao na pamet da je on dio biggie-a. loooooool.
moja analiza ti je da si se najela neke teske hrane prije spavanja poprave...
zasto? pa bas je lijep san. mace, babsi, ucitelj, ucenje, slikanje, hinudism, cosmos, boje, ljubav, sunce, svjetlo... vidis koliko super stvari
pa teska hrana radja i opsirne, bogate snove. Ne moraju bit nocne more...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

arhetipski snovi - Page 5 Empty Re: arhetipski snovi

Postaj  Gost 23.10.13 12:08

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
sara je napisao/la:eto, ja ispricah. aj sad analiza. glisto, ne bi mi fb ni pao na pamet da je on dio biggie-a. loooooool.
pa. fb je odraz  vječite ljudske težnje ka komunikaciju kroz slike ... skrooooz arhetipski :bigsmileovo su me naučili tako pričati oni kritičari umjetnosti  arhetipski snovi - Page 5 11484130 
ja mislim da je to odraz graha kojeg je izjela prije spavanja...
ma nisam

Gost
Gost


[Vrh] Go down

arhetipski snovi - Page 5 Empty Re: arhetipski snovi

Postaj  Gost 23.10.13 12:08

Cat_Claw je napisao/la:
sara je napisao/la:i kaze nama ucitelj danas cete naslikati svemir. ja se sva izbezumim kako cu i sta cu... ko je jos vidio svemir... i pocnem prstima maljati bezbrojni broj zelenih krugova... u jednom momentu se oni sve pocnu okretati, neki i istom pravcu, neki u suprotnom, neki sporije, neki brze, neki su se preklapali jedni s drugim a neki su bili odvojeni...
dodje ucitelj meni i kaze... tvoj svemir izlgeda ko histoloski preparat... a ja mu kazem, pa kako mos znati i da nije... a on meni - sad dodaj ljubav... ima tu puno ljubavi. vidim kako volis svoje mace i babsija.
ma kakvog sad babsija, pitam ja, a ucitelj veli - pa eno slika maca i babsija na fb. ja pogledam, kad na onoj slici dje su mace zaista i babsi...iako je fotic samo mace usliko... looooool
i onda uzmem da dovrsim svemir - stavim ljubav na cetiri coska - ogromna zuta sunca i puno svjetla.
eto, to je bijo moj biggie...
Kako li ce Orion reagirati na ovu perfidnu izjavu ljubavi...arhetipski snovi - Page 5 Qnwg93

arhetipski snovi - Page 5 F24sqg

haha... gotova sam, maco moa.

P.S. I ja volim svoju macu...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

arhetipski snovi - Page 5 Empty Re: arhetipski snovi

Postaj  Gost 23.10.13 12:09

pizda je napisao/la:
sara je napisao/la:
pizda je napisao/la:
sara je napisao/la:eto, ja ispricah. aj sad analiza. glisto, ne bi mi fb ni pao na pamet da je on dio biggie-a. loooooool.
moja analiza ti je da si se najela neke teske hrane prije spavanja poprave...
zasto? pa bas je lijep san. mace, babsi, ucitelj, ucenje, slikanje, hinudism, cosmos, boje, ljubav, sunce, svjetlo... vidis koliko super stvari
pa teska hrana radja i opsirne, bogate snove. Ne moraju bit nocne more...
jel? nisam znala. sta si ti sinoc sanjo?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

arhetipski snovi - Page 5 Empty Re: arhetipski snovi

Postaj  pizda 23.10.13 12:11

sara je napisao/la:
pizda je napisao/la:
sara je napisao/la:
pizda je napisao/la:moja analiza ti je da si se najela neke teske hrane prije spavanja poprave...
zasto? pa bas je lijep san. mace, babsi, ucitelj, ucenje, slikanje, hinudism, cosmos, boje, ljubav, sunce, svjetlo... vidis koliko super stvari
pa teska hrana radja i opsirne, bogate snove. Ne moraju bit nocne more...
jel? nisam znala. sta si ti sinoc sanjo?
nemam pojma, ja sanjam i prije nego li zaspim i ne prestajem dok se ne probudim. Ko bi to popamtijo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

arhetipski snovi - Page 5 Empty Re: arhetipski snovi

Postaj  Gost 23.10.13 12:15

ja rijetko upamtim

Gost
Gost


[Vrh] Go down

arhetipski snovi - Page 5 Empty Re: arhetipski snovi

Postaj  pizda 23.10.13 12:18

sara je napisao/la:ja rijetko upamtim
mozda samo onaj prije budjenja, i to neko vrieme, poslije izvjetri...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

arhetipski snovi - Page 5 Empty Re: arhetipski snovi

Postaj  Gost 23.10.13 12:27

sara je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
sara je napisao/la:eto, ja ispricah. aj sad analiza. glisto, ne bi mi fb ni pao na pamet da je on dio biggie-a. loooooool.
pa. fb je odraz  vječite ljudske težnje ka komunikaciju kroz slike ... skrooooz arhetipski :bigsmileovo su me naučili tako pričati oni kritičari umjetnosti
 arhetipski snovi - Page 5 11484130 
pa dobro ti ide to pricanje... ne bi meni fb nikad pao na pamet al zvuci mi ok
šalim se saro... mislila sam da ćeš ti malo o arhetipovima... osobno nisam baš sigruna da vjerujem u neke univerzalne za sve nego više vezane za razna kulturološka naslijeđa ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

arhetipski snovi - Page 5 Empty Re: arhetipski snovi

Postaj  Gost 23.10.13 12:27

neki ljudi super pamte, svaki detalj. ja ne znam jesma li ja debil sto ne mogu zapamtiti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

arhetipski snovi - Page 5 Empty Re: arhetipski snovi

Postaj  Gost 23.10.13 12:28

sara je napisao/la:neki ljudi super pamte, svaki detalj. ja ne znam jesma li ja debil sto ne mogu zapamtiti
od tih sam ... a vidim da mi je i mlađa kćer takva ... to nam je omiljena igra, prepričavanje snova

inače, vjerujem da se takve stvari vježbaju... nemreš ih pamtit ako se uopće ne trudiš i da odjednom možeš zapamtiti i detalje ... meni je fora kad mi se neki zvuk iz zbilje uklopi u san i kako se to uklopi... tako sam spavajući na plaži slušala kloparanje neke usidrene jedrilice a u snu sam sanjala da nosim neke ogromne naušnice koje mi zveckaju dok se krećem

Gost
Gost


[Vrh] Go down

arhetipski snovi - Page 5 Empty Re: arhetipski snovi

Postaj  Gost 23.10.13 12:32

kišna glista je napisao/la:
sara je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
sara je napisao/la:eto, ja ispricah. aj sad analiza. glisto, ne bi mi fb ni pao na pamet da je on dio biggie-a. loooooool.
pa. fb je odraz  vječite ljudske težnje ka komunikaciju kroz slike ... skrooooz arhetipski :bigsmileovo su me naučili tako pričati oni kritičari umjetnosti
 arhetipski snovi - Page 5 11484130 
pa dobro ti ide to pricanje... ne bi meni fb nikad pao na pamet al zvuci mi ok
šalim se saro... mislila sam da ćeš ti malo o arhetipovima... osobno nisam baš sigruna  da vjerujem u neke univerzalne za sve nego više vezane za razna kulturološka naslijeđa ...
ocu, rado cu... kad naucim vise o njima. al ne sada vako na rano jutro... ja vjerujem u univerzalne stvari - kolektivnu podsvjest ljudskog roda. svi nosimo istu pricu. mozda je se ne sjecamo dok radimo svakodnevne stvari kao sto je kuhanje rucka ili spremanje kuce, ali ono nesto drevno, zajednicko svima nama cuci tu negdje i ceka trenutak da se ocituje kao sto je npr. san.
zeleni krugovi u mom snu koji rotiraju i sunca u svakom slucaju jesu nesto...i predivna zelena boja... i svemir od beskrajnog broja zelenih krugova... predstavljaju nesto. i dvije crne macke koje se zrcalno gledaju... a i babsi koji se pojavio na slici a uopce nije bio fotkan.. e sad, sta to znaci? ja nemam pojma, a nema ni niko od ostalih.. moze se samo nagadjati

Gost
Gost


[Vrh] Go down

arhetipski snovi - Page 5 Empty Re: arhetipski snovi

Postaj  pizda 23.10.13 12:39

sara je napisao/la:neki ljudi super pamte, svaki detalj. ja ne znam jesma li ja debil sto ne mogu zapamtiti
mozda bi i ja zapamtijo da sanjam jedan san ali ja ih sanjam cijele trojme jebote...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

arhetipski snovi - Page 5 Empty Re: arhetipski snovi

Postaj  Gost 23.10.13 12:42

a zato ti imas tako dobre trojme ovdje he he...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

arhetipski snovi - Page 5 Empty Re: arhetipski snovi

Postaj  pizda 23.10.13 12:48

sara je napisao/la:a zato ti imas tako dobre trojme ovdje he he...
valjda mi podsvijest popamtila poprave...arhetipski snovi - Page 5 684758713. Sta radis Sarita, jel si gotova sa skolom?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

arhetipski snovi - Page 5 Empty Re: arhetipski snovi

Postaj  Gost 23.10.13 12:55

ej pipac, evo ide zivot... fino i polako bas onako kako treba... jos sam u skoli, a radim i na jednom mjestu part time... super je biti sa ljudima, nema ljepseg osjecaja nego vidjeti da si nekoga dotaknuo i pomogao da bolje zivi... nagodinu bih trebala biti gotova... vec pomalo pravim planove za samostalni rad... eto, trenutno sam u krevetu, pijem kavicu ja i maca sjedimo... dao si mi pravo ideju za ruckic, da znas da cu to praviti danas.... eto. bas sam te pozelila... da se malo ispricamo. ti si uvijek bio i osto glas razuma. pusa:) 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

arhetipski snovi - Page 5 Empty Re: arhetipski snovi

Postaj  pizda 23.10.13 13:03

sara je napisao/la:ej pipac, evo ide zivot... fino i polako bas onako kako treba... jos sam u skoli, a radim i na jednom mjestu part time... super je biti sa ljudima, nema ljepseg osjecaja nego vidjeti da si nekoga dotaknuo i pomogao da bolje zivi... nagodinu bih trebala biti gotova... vec pomalo pravim planove za samostalni rad... eto, trenutno sam u krevetu, pijem kavicu ja i maca sjedimo... dao si mi pravo ideju za ruckic, da znas da cu to praviti danas.... eto. bas sam te pozelila... da se malo ispricamo. ti si uvijek bio i osto glas razuma. pusa:) 
ja sam ti daleko od zdravog razuma arhetipski snovi - Page 5 684758713. Znaci sljedece godine si gotova? Super, ima da rasturas po sinapsama i solilokvijima ko velika...arhetipski snovi - Page 5 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

arhetipski snovi - Page 5 Empty Re: arhetipski snovi

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.