kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

arhetipski snovi

Stranica 4 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

arhetipski snovi - Page 4 Empty Re: arhetipski snovi

Postaj  Gost 21.10.13 12:47

znaci moj arhetipski san ide ovako.: sanjam ti ja kako sam uzela sliku od dvije crne mace i stavila na FB. to je ko neki portret dviju prelijepih macica, jedna je od njih moja mekica, al za drugu ne znam... uglavnom, stavim ja njih na FB...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

arhetipski snovi - Page 4 Empty Re: arhetipski snovi

Postaj  Gost 21.10.13 12:51

Moze neki resimeux...ko ce citati 8 stranica...
Jesu li se Babsi i Sarita prasnuli u tom snu ili ne? arhetipski snovi - Page 4 F24sqg

Gost
Gost


[Vrh] Go down

arhetipski snovi - Page 4 Empty Re: arhetipski snovi

Postaj  pizda 21.10.13 12:54

Cat_Claw je napisao/la:Moze neki resimeux...ko ce citati 8 stranica...
Jesu li se Babsi i Sarita prasnuli u tom snu ili ne? arhetipski snovi - Page 4 F24sqg
evo, Sarita je upravo zapocela divaniti svoj san...arhetipski snovi - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

arhetipski snovi - Page 4 Empty Re: arhetipski snovi

Postaj  Gost 21.10.13 12:56

Dosla sam u pravo vreme...arhetipski snovi - Page 4 F24sqg

Gost
Gost


[Vrh] Go down

arhetipski snovi - Page 4 Empty Re: arhetipski snovi

Postaj  pizda 21.10.13 12:57

Cat_Claw je napisao/la:Dosla sam u pravo vreme...arhetipski snovi - Page 4 F24sqg
to ona natenane, ko prava buliđa, uz kahvu i rahatluk...arhetipski snovi - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

arhetipski snovi - Page 4 Empty Re: arhetipski snovi

Postaj  Gost 21.10.13 13:08

Hajde Sarita, sta si sad stala...i kaze on tebi:"Cekaj me iza onog kontejnera tamo, samo pazi da nas Orion ne vidi. Skini dugacke gace i vunene carape (hladno i Americi!) i cekaj me napeta i zapeta!"...i sta je dalje bilo??

Gost
Gost


[Vrh] Go down

arhetipski snovi - Page 4 Empty Re: arhetipski snovi

Postaj  pizda 21.10.13 13:17

kud si navalila, dok stigne odgovor iz Amerike...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

arhetipski snovi - Page 4 Empty Re: arhetipski snovi

Postaj  taja 21.10.13 13:51

Cat_Claw je napisao/la:Hajde Sarita, sta si sad stala...i kaze on tebi:"Cekaj me iza onog kontejnera tamo, samo pazi da nas Orion ne vidi. Skini dugacke gace i vunene carape (hladno i Americi!) i cekaj me napeta i zapeta!"...i sta je dalje bilo??
arhetipski snovi - Page 4 3111943984 

bilo bi zanimljivo strip napraviti na tu temu... Sara iza kontejnera, gaće i vunene čarape obješene za ručku kontejnera, Babsi se šunja i okreće u panici da ne naleti na Orion... Baš bi fora bila arhetipski snovi - Page 4 684758713
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

arhetipski snovi - Page 4 Empty Re: arhetipski snovi

Postaj  pizda 22.10.13 8:07

izgleda da Sara od tog sna misli napraviti kolumnu i svaki dan pomalo pustat...arhetipski snovi - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

arhetipski snovi - Page 4 Empty Re: arhetipski snovi

Postaj  Gost 22.10.13 10:41

a ja mislila da će sara sad neki stručni osvrt bacit na sve skupa kad ono na kapaljku priča san ... fušari nam a mogla je biti zanimljiva tema

samo netko mora ispričati neki san u cijelosti a ostali se dat u sajkoanaliziranje arhetipski snovi - Page 4 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

arhetipski snovi - Page 4 Empty Re: arhetipski snovi

Postaj  Gost 22.10.13 11:27

pa jesam li ja ili vi okrenuli sve na jebacinu? ja sam lijepo postavila temu sa ciljem da ljudi pricaju biggiegs a ono vidi na sta dodje... a san cu ispricat kad stignem. biggie je po tome sto sadrzi elemente biggiea

Gost
Gost


[Vrh] Go down

arhetipski snovi - Page 4 Empty Re: arhetipski snovi

Postaj  pizda 22.10.13 11:30

sara je napisao/la:pa jesam li ja ili vi okrenuli sve na jebacinu? ja sam lijepo postavila temu sa ciljem da ljudi pricaju biggiegs a ono vidi na sta dodje... a san cu ispricat kad stignem. biggie je po tome sto sadrzi elemente biggiea
pa napisala si tri recenice i stala. Sta nisi mogla jos toliko i zavrsiti taj san...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

arhetipski snovi - Page 4 Empty Re: arhetipski snovi

Postaj  taja 22.10.13 11:30

sara je napisao/la:pa jesam li ja ili vi okrenuli sve na jebacinu? ja sam lijepo postavila temu sa ciljem da ljudi pricaju biggiegs a ono vidi na sta dodje... a san cu ispricat kad stignem. biggie je po tome sto sadrzi elemente biggiea
ma pusti ti njih Sara, vidiš da su jebežljive sve do jedne...

negoo... reci ti nama što je bilo kad si skinula čarapice i mudantice?
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

arhetipski snovi - Page 4 Empty Re: arhetipski snovi

Postaj  pizda 22.10.13 11:32

taja je napisao/la:
sara je napisao/la:pa jesam li ja ili vi okrenuli sve na jebacinu? ja sam lijepo postavila temu sa ciljem da ljudi pricaju biggiegs a ono vidi na sta dodje... a san cu ispricat kad stignem. biggie je po tome sto sadrzi elemente biggiea
ma pusti ti njih Sara, vidiš da su jebežljive sve do jedne...

negoo... reci ti nama što je bilo kad si skinula čarapice i mudantice?
prehladila mjehur, odatle one buice...arhetipski snovi - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

arhetipski snovi - Page 4 Empty Re: arhetipski snovi

Postaj  Gost 22.10.13 11:34

sara je napisao/la:pa jesam li ja ili vi okrenuli sve na jebacinu? ja sam lijepo postavila temu sa ciljem da ljudi pricaju biggiegs a ono vidi na sta dodje... a san cu ispricat kad stignem. biggie je po tome sto sadrzi elemente biggiea
pa moraš to znanstveno i stručno objasniti šta je biggie i pokazati na primjerima ... vidiš da svi misle da je to nešto drugo arhetipski snovi - Page 4 11484130 


Gost
Gost


[Vrh] Go down

arhetipski snovi - Page 4 Empty Re: arhetipski snovi

Postaj  Gost 22.10.13 11:35

pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:
sara je napisao/la:pa jesam li ja ili vi okrenuli sve na jebacinu? ja sam lijepo postavila temu sa ciljem da ljudi pricaju biggiegs a ono vidi na sta dodje... a san cu ispricat kad stignem. biggie je po tome sto sadrzi elemente biggiea
ma pusti ti njih Sara, vidiš da su jebežljive sve do jedne...

negoo... reci ti nama što je bilo kad si skinula čarapice i mudantice?
prehladila mjehur, odatle one buice...arhetipski snovi - Page 4 684758713
vidim da mnogima ovdje treba oluk ugradit uz krevet i upojni bunar kraj kreveta arhetipski snovi - Page 4 3114667799 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

arhetipski snovi - Page 4 Empty Re: arhetipski snovi

Postaj  Gost 22.10.13 11:36

Koja je stoka pokvarila Sarinu temu?? Izadji djubre, da vidim ko si, pa ces samnom imati posla!arhetipski snovi - Page 4 2rpz9j4



arhetipski snovi - Page 4 F24sqg

Gost
Gost


[Vrh] Go down

arhetipski snovi - Page 4 Empty Re: arhetipski snovi

Postaj  Gost 22.10.13 11:38

loooooool, cure pusa svima. glisto, uvodni post je dovoljno reko sta su bigges, al vidis da su ove nase uspaljene kokice okrenule sve skupa sa ovim pizdunom.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

arhetipski snovi - Page 4 Empty Re: arhetipski snovi

Postaj  Gost 22.10.13 11:51

sara je napisao/la:loooooool, cure pusa svima. glisto, uvodni post je dovoljno reko sta su bigges, al vidis da su ove nase uspaljene kokice okrenule sve skupa sa ovim pizdunom.
pusti ti uspaljenice neka ih, baš nam je forum lijep otkad su se svi razgolitili

nego de ti ispričaj taj san u cijelosti i objasni šta je u njemu arhetip...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

arhetipski snovi - Page 4 Empty Re: arhetipski snovi

Postaj  Gost 22.10.13 19:02

dakle, stavila sam sliku na facebook. slika je dvije crne mace. prelijepe. jedna je moja meketala a druga je ista ona. sjede jedna naspram druge i gledaju se, ko zrcalni odraz.
sad odjednom ide druga scena. ja sjedim u razredu i treba biti sat hinduizma. dodje ucitelj... onako pravi hindus... pravi guru... i kaze danas umjesto rijecima predavanje ce biti slikom....

nastavicu mrsko mi tipkat

Gost
Gost


[Vrh] Go down

arhetipski snovi - Page 4 Empty Re: arhetipski snovi

Postaj  Gost 23.10.13 0:34

i kaze nama ucitelj danas cete naslikati svemir. ja se sva izbezumim kako cu i sta cu... ko je jos vidio svemir... i pocnem prstima maljati bezbrojni broj zelenih krugova... u jednom momentu se oni sve pocnu okretati, neki i istom pravcu, neki u suprotnom, neki sporije, neki brze, neki su se preklapali jedni s drugim a neki su bili odvojeni...
dodje ucitelj meni i kaze... tvoj svemir izlgeda ko histoloski preparat... a ja mu kazem, pa kako mos znati i da nije... a on meni - sad dodaj ljubav... ima tu puno ljubavi. vidim kako volis svoje mace i babsija.
ma kakvog sad babsija, pitam ja, a ucitelj veli - pa eno slika maca i babsija na fb. ja pogledam, kad na onoj slici dje su mace zaista i babsi...iako je fotic samo mace usliko... looooool
i onda uzmem da dovrsim svemir - stavim ljubav na cetiri coska - ogromna zuta sunca i puno svjetla.
eto, to je bijo moj biggie...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

arhetipski snovi - Page 4 Empty Re: arhetipski snovi

Postaj  pizda 23.10.13 7:37

e jebote taki san, i sto je tu arhetipsko osim Babana? arhetipski snovi - Page 4 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

arhetipski snovi - Page 4 Empty Re: arhetipski snovi

Postaj  Gost 23.10.13 10:06

sara je napisao/la:i kaze nama ucitelj danas cete naslikati svemir. ja se sva izbezumim kako cu i sta cu... ko je jos vidio svemir... i pocnem prstima maljati bezbrojni broj zelenih krugova... u jednom momentu se oni sve pocnu okretati, neki i istom pravcu, neki u suprotnom, neki sporije, neki brze, neki su se preklapali jedni s drugim a neki su bili odvojeni...
dodje ucitelj meni i kaze... tvoj svemir izlgeda ko histoloski preparat... a ja mu kazem, pa kako mos znati i da nije... a on meni - sad dodaj ljubav... ima tu puno ljubavi. vidim kako volis svoje mace i babsija.
ma kakvog sad babsija, pitam ja, a ucitelj veli - pa eno slika maca i babsija na fb. ja pogledam, kad na onoj slici dje su mace zaista i babsi...iako je fotic samo mace usliko... looooool
i onda uzmem da dovrsim svemir - stavim ljubav na cetiri coska - ogromna zuta sunca i puno svjetla.
eto, to je bijo moj biggie...

Kako li ce Orion reagirati na ovu perfidnu izjavu ljubavi...arhetipski snovi - Page 4 Qnwg93

arhetipski snovi - Page 4 F24sqg


P.S. I ja volim svoju macu...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

arhetipski snovi - Page 4 Empty Re: arhetipski snovi

Postaj  pizda 23.10.13 10:23

Cat_Claw je napisao/la:

Kako li ce Orion reagirati na ovu perfidnu izjavu ljubavi...arhetipski snovi - Page 4 Qnwg93
picku ce joj polomit americku...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

arhetipski snovi - Page 4 Empty Re: arhetipski snovi

Postaj  Gost 23.10.13 10:33

pizda je napisao/la:
Cat_Claw je napisao/la:

Kako li ce Orion reagirati na ovu perfidnu izjavu ljubavi...arhetipski snovi - Page 4 Qnwg93
picku ce joj polomit americku...
Treba organizirati neku kladionicu...Ko zna koja ce pobediti u tom fajtu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

arhetipski snovi - Page 4 Empty Re: arhetipski snovi

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.