kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 39 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 04.12.13 20:54

kišna glista je napisao/la:
orion je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
orion je napisao/la:  .... njega sam vidjela na videu, pa bih se mogla i prevariti... Glistač sam vidjela uživo - tu nema greške .
zar nisam dovoljno utučena i bez ovijeh peripetija  Wajter raport - Page 39 11484130 
mo'š ti nama metnit rubac, fertun i škornje  - sakrit se ne moreš ...... moš i dindrlicu ako ti je milo Wajter raport - Page 39 3111943984
a jel smijem prdnut pa da prekinete ?  Wajter raport - Page 39 3114667799  jebovas blesavi bog ... pa morate mi pomoć kako izać iz stanja utučenosti a ne dodatno me utuč
volim nesputanost, nonkonformizam i oslobađanja sviju fela Wajter raport - Page 39 1523192931 Wajter raport - Page 39 1523192931 Wajter raport - Page 39 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  orion 04.12.13 20:57

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:meni karakter jako utječe na fizičku ljepotu
i meni ...
može neko biti liep ko slika, ak mu smrdi iz očiju badava mu sva ljepota ovoga svijeta ......

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 04.12.13 21:02

orion je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:meni karakter jako utječe na fizičku ljepotu
i meni ...
može neko biti liep ko slika, ak mu smrdi iz očiju badava mu sva ljepota ovoga svijeta ......
koja ljepota izvana ? ... ja ne primijetim ni boju kose kad je netko lijep i zanimljiv iznutra Wajter raport - Page 39 11484130  ni jel ima brkove, bradu, zube, noge, mjehur ... ništa ne vidim Wajter raport - Page 39 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 05.12.13 7:47

-1° ? Wajter raport - Page 39 984513234 ... tako mi piše da je temperatura a meni se čini da je toplo ... bit će sam se konačno aklimatizirala

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 05.12.13 8:08

-5

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 05.12.13 8:18

Alhambra je napisao/la:-5
a ti još u štiklama Wajter raport - Page 39 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 05.12.13 8:43

vedro, frisko i mirno, 8 stupnjeva je u zraku...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 05.12.13 9:44

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:-5
a ti još u štiklama Wajter raport - Page 39 1523192931 
jok Wajter raport - Page 39 1656216332 

u niskim čizmama s krznom  Wajter raport - Page 39 3084372643

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 05.12.13 10:42

jebate - jedva oči držim otvorene... kunja mi se... nahajcale su grijanje I sad mi nije za drugo nego zaspat...

imam feeling da sam već satima na poslu  Wajter raport - Page 39 319034421 


I opet se čudim kako se može najest I od zdravih te nedebljajućih stvari... nazobala sam se musli, nastrugala zubima po onom stiroporu I kreču... bljaks

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 05.12.13 10:56

Vel'ka Maca je napisao/la:jebate - jedva oči držim otvorene... kunja mi se... nahajcale su grijanje I sad mi nije za drugo nego zaspat...

imam feeling da sam već satima na poslu  Wajter raport - Page 39 319034421 


I opet se čudim kako se može najest I od zdravih te nedebljajućih stvari... nazobala sam se musli, nastrugala zubima po onom stiroporu I kreču... bljaks
Wajter raport - Page 39 684758713 onaj stiropor je stvarno ogavan jebate. Ja sam maloprije kupijo na korzu goranskih kobasica i pancete, toliko za probu. Kobasice su dobre a panceta se ne moze sirova jest. Ima na korzu rijecke cokolade i bombonjera, u onim kucicama...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 05.12.13 13:30

ovdje je zivahno danas bogte, moze se cut kako konzole rade...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 05.12.13 13:32

pizda je napisao/la:ovdje je zivahno danas bogte, moze se cut kako konzole rade...
druže pizdo! prijavak!

ja sam opravdano izbivala - kolega ima rođendan pa smo ili I pili na teresi, na suncu, ko gušteri... neprocjenjivo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 05.12.13 13:33

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:ovdje je zivahno danas bogte, moze se cut kako konzole rade...
druže pizdo! prijavak!

ja sam opravdano izbivala - kolega ima rođendan pa smo ili I pili na teresi, na suncu, ko gušteri... neprocjenjivo
pa jebote kakva je ta vasa terasa!? Ovdje se pingvini legu a kod vas zivi tropi...Wajter raport - Page 39 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 05.12.13 13:34

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:jebate - jedva oči držim otvorene... kunja mi se... nahajcale su grijanje I sad mi nije za drugo nego zaspat...

imam feeling da sam već satima na poslu  Wajter raport - Page 39 319034421 


I opet se čudim kako se može najest I od zdravih te nedebljajućih stvari... nazobala sam se musli, nastrugala zubima po onom stiroporu I kreču... bljaks
Wajter raport - Page 39 684758713 onaj stiropor je stvarno ogavan jebate. Ja sam maloprije kupijo na korzu goranskih kobasica i pancete, toliko za probu. Kobasice su dobre a panceta se ne moze sirova jest. Ima na korzu rijecke cokolade i bombonjera, u onim kucicama...
ma rižin I kukuruzni stiropor mi je fin, al mi oni bljedoliki musli nisu baš legli... :pljuk:
popravila sam sada taj negativni dojam...

aaaaaaaaaaa stigle čikulate...
morat ću prošetat po korzu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 05.12.13 13:37

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:ovdje je zivahno danas bogte, moze se cut kako konzole rade...
druže pizdo! prijavak!

ja sam opravdano izbivala - kolega ima rođendan pa smo ili I pili na teresi, na suncu, ko gušteri... neprocjenjivo
pa jebote kakva je ta vasa terasa!? Ovdje se pingvini legu a kod vas zivi tropi...Wajter raport - Page 39 1523192931 
terasa je na suncu I svi smo bili bez jakni...
ja sam zabundana u dvije majce a I imam zalihe ko tuljanić tako da je meni bilo toplo, ali I druge kolegice u tankim pamučnim majcama su guštale golišave... ful je toplo pizdice... ne kužim te, kakvi pingvini?!?!?!

još smo si lipo sunčane cvike natakle na nosić, ma divota

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 05.12.13 13:37

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:jebate - jedva oči držim otvorene... kunja mi se... nahajcale su grijanje I sad mi nije za drugo nego zaspat...

imam feeling da sam već satima na poslu  Wajter raport - Page 39 319034421 


I opet se čudim kako se može najest I od zdravih te nedebljajućih stvari... nazobala sam se musli, nastrugala zubima po onom stiroporu I kreču... bljaks
Wajter raport - Page 39 684758713 onaj stiropor je stvarno ogavan jebate. Ja sam maloprije kupijo na korzu goranskih kobasica i pancete, toliko za probu. Kobasice su dobre a panceta se ne moze sirova jest. Ima na korzu rijecke cokolade i bombonjera, u onim kucicama...
ma rižin I kukuruzni stiropor mi je fin, al mi oni bljedoliki musli nisu baš legli... :pljuk:
popravila sam sada taj negativni dojam...

aaaaaaaaaaa stigle čikulate...
morat ću prošetat po korzu
u tri je protestna akcija kicenja bora pred opcinom, ja vec stavijo par kuglica, moram kupiti jos jednu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 05.12.13 13:38

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:ovdje je zivahno danas bogte, moze se cut kako konzole rade...
druže pizdo! prijavak!

ja sam opravdano izbivala - kolega ima rođendan pa smo ili I pili na teresi, na suncu, ko gušteri... neprocjenjivo
pa jebote kakva je ta vasa terasa!? Ovdje se pingvini legu a kod vas zivi tropi...Wajter raport - Page 39 1523192931 
terasa je na suncu I svi smo bili bez jakni...
ja sam zabundana u dvije majce a I imam zalihe ko tuljanić tako da je meni bilo toplo, ali I druge kolegice u tankim pamučnim majcama su guštale golišave... ful je toplo pizdice... ne kužim te, kakvi pingvini?!?!?!

još smo si lipo sunčane cvike natakle na nosić, ma divota
pa ovdje pirka i nije bas za sjedenje u maici...Wajter raport - Page 39 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 05.12.13 13:40

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:jebate - jedva oči držim otvorene... kunja mi se... nahajcale su grijanje I sad mi nije za drugo nego zaspat...

imam feeling da sam već satima na poslu  Wajter raport - Page 39 319034421 


I opet se čudim kako se može najest I od zdravih te nedebljajućih stvari... nazobala sam se musli, nastrugala zubima po onom stiroporu I kreču... bljaks
Wajter raport - Page 39 684758713 onaj stiropor je stvarno ogavan jebate. Ja sam maloprije kupijo na korzu goranskih kobasica i pancete, toliko za probu. Kobasice su dobre a panceta se ne moze sirova jest. Ima na korzu rijecke cokolade i bombonjera, u onim kucicama...
ma rižin I kukuruzni stiropor mi je fin, al mi oni bljedoliki musli nisu baš legli... :pljuk:
popravila sam sada taj negativni dojam...

aaaaaaaaaaa stigle čikulate...
morat ću prošetat po korzu
u tri je protestna akcija kicenja bora pred opcinom, ja vec stavijo par kuglica, moram kupiti jos jednu...
o čemen se tu radi?
ima l kakvog linkovlja?!?!?

okači jednu I u moje ime... ti mi djeluješ kao čovjek od razuma... Wajter raport - Page 39 27287599

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 05.12.13 13:44

devo gibalare piz(d)istrate...
pripazi da se vatra ne ugasi...  Wajter raport - Page 39 3859399978

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 05.12.13 13:47

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:Wajter raport - Page 39 684758713 onaj stiropor je stvarno ogavan jebate. Ja sam maloprije kupijo na korzu goranskih kobasica i pancete, toliko za probu. Kobasice su dobre a panceta se ne moze sirova jest. Ima na korzu rijecke cokolade i bombonjera, u onim kucicama...
ma rižin I kukuruzni stiropor mi je fin, al mi oni bljedoliki musli nisu baš legli... :pljuk:
popravila sam sada taj negativni dojam...

aaaaaaaaaaa stigle čikulate...
morat ću prošetat po korzu
u tri je protestna akcija kicenja bora pred opcinom, ja vec stavijo par kuglica, moram kupiti jos jednu...
o čemen se tu radi?
ima l kakvog linkovlja?!?!?

okači jednu I u moje ime... ti mi djeluješ kao čovjek od razuma... Wajter raport - Page 39 27287599
pa pise ti u Novom Listu, neko zamjetio da je Rijeka okicena ko zadnja selendra i da bor ima osam kuglica pa se preslo na spontano kicenje bora. Dosla murija i popisala ljude ko da su teroristi. Sad je organizirato preko fejsa kicenje u 15,00 h...Wajter raport - Page 39 684758713.
Ja sam vec stavijo kuglice pa nek jedna bude ta tvoja...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 05.12.13 18:38

i ja imam ispričnicu
Bila na inventuri do sada.
Do 3 ure sam bježala sa sunca, a nakon toga unutra uz pećicu.
Al bilo nas je šest u 2 kvadrata pa smo naizmjence grijale smrznuta tjelešca
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 06.12.13 6:07

sinoć oko 7 sam liznula malo vina, doslovno 2 prsta vina sam popila. sad me glava boli ..... poludit ću danas.
wajter nikakav.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 06.12.13 7:25

vrijeme kakvo i priliči prosincu, u debelom minusu s povremenim približavanjem pozitivnoj nuli....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 06.12.13 7:54

Evo i moje ispričnice :

bila po rijeci sa malom, obilazila okuliste i birala naočale i špacirala ... sve pohvale riječanima za ideju o kićenju bora ... sad još to pretvoriti u tradiciju i opet će pokazati koliko odskaču od ostalih gradova ne samo po toleranciji nego i po inicijativnosti ... u biti kićenje bora i jest posao u kojem bi trebali sudjelovati svi koji žele dugo ostati zajedno i živjeti u slozi a riječani su pokazali da jesu takvi ... ne bu vama nikakav grinč ukrao božić jer božića ni nema ako nema duha zajedništva ... bravo rijeka !

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 06.12.13 7:57

kišna glista je napisao/la:Evo i moje ispričnice :

bila po rijeci sa malom, obilazila okuliste i birala naočale i špacirala ... sve pohvale riječanima za ideju o kićenju bora ... sad još to pretvoriti u tradiciju i opet će pokazati koliko odskaču od ostalih gradova ne samo po toleranciji nego i po inicijativnosti ... u biti  kićenje bora i jest posao u kojem bi trebali sudjelovati svi koji žele dugo ostati zajedno i živjeti u slozi a riječani su pokazali da jesu takvi ... ne bu vama nikakav grinč ukrao božić jer božića ni nema ako nema duha zajedništva ... bravo rijeka !
 daj fotke Wajter raport - Page 39 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 39 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.