kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 19 / 40. Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 24.12.13 9:39

da - jebu me, redom: doctor i kompjuterski virus  Wajter raport - Page 19 1523192931 

i frend koji si je nevezano za ovaj forum skinuo taj advblock kaže da mu radi sranja po kompu...
ne znam gdje sam ja svoga skupila  Wajter raport - Page 19 2634474203 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 24.12.13 9:40

na radiju su počeli s kakti veselicama pa mi je maoprije svirala rajka radodajka, pa su utjeravali kola u garažu.... pa sve tako...
mislim hellou... :kolut okicama:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 24.12.13 9:44

Vel'ka Maca je napisao/la:da - jebu me, redom: doctor i kompjuterski virus  Wajter raport - Page 19 1523192931 

i frend koji si je nevezano za ovaj forum skinuo taj advblock kaže da mu radi sranja po kompu...
ne znam gdje sam ja svoga skupila  Wajter raport - Page 19 2634474203 

ja skinijo tog blokera, samo mi dao posla...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  baaab 24.12.13 9:56

adblock mi je na 4 compa...i svi rade normalno...istina...svi su podešeni potpuno identično...ali je boravak na netu ostao izuzetno ugodan...zanimljivo je pogledati stranicu od indexa recimo...koliko ima texta...a koliko praznine i bjeline Wajter raport - Page 19 3111943984

daklem vako...kako bi rekle babe...sto baba...kilavo dijete...kompjuteraši su čudne biljke...kad nalete na nešto što im odgovara...to stavljaju svima...zato imamo desetke antivirusa...i raznih čudesa...sa kojima više problema nego stvarne koristi...staviš avast...i možeš zaboraviti na rad sa FINA-om...sariti stalno prijavljuje viruse...koje fuckin viruse kad se kompletan forum sastoji od par tablica...slikica koje su uglavnom linkane sa drugih servera i najobičnijeg texta...nema tu nikakvih skripti...nema downloada...nema ničega...forum vulgaris domestica Wajter raport - Page 19 684758713


ali...kao što sam već rekao...koristim microsoft essentilas antivirus...a koji je beslpatan za sve registrirane korisnike windowsa...isti dobro radi i na krekanim...ako je dobar krack...ako nije...poslije validacije izbacuje poruku da windowsi nisu legalni...što i nisu...rad je vrlo diskretan...i samim tim ugodan...
drugo ali ne i manje bitno...ccleaner...jednostavno čisti temporaly internet files...po instalaciji su dovoljna 2 klika za fino podešavanje...klik na uključi da se podigne skupa sa windowsima...i klik da briše sve fajlove po pokretanju...

jednostavno...u compu više nema nikakvog smeća pokupljenog sa neta...

_________________
...napad chiwuawe je bio kratak i smrtonosan....
baaab
baaab

Broj postova : 792
Join date : 22.09.2012
Age : 59

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 24.12.13 9:56

a vidi mladoga pizde... tek sam sad skužila - uskoro nježnih 23...
leci kad je da teta donese maramica za brisati nosića...

pizdo jesi pekao kad kolače?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 24.12.13 9:58

baaab je napisao/la:adblock mi je na 4 compa...i svi rade normalno...istina...svi su podešeni potpuno identično...ali je boravak na netu ostao izuzetno ugodan...zanimljivo je pogledati stranicu od indexa recimo...koliko ima texta...a koliko praznine i bjeline Wajter raport - Page 19 3111943984

daklem vako...kako bi rekle babe...sto baba...kilavo dijete...kompjuteraši su čudne biljke...kad nalete na nešto što im odgovara...to stavljaju svima...zato imamo desetke antivirusa...i raznih čudesa...sa kojima više problema nego stvarne koristi...staviš avast...i možeš zaboraviti na rad sa FINA-om...sariti stalno prijavljuje viruse...koje fuckin viruse kad se kompletan forum sastoji od par tablica...slikica koje su uglavnom linkane sa drugih servera i najobičnijeg texta...nema tu nikakvih skripti...nema downloada...nema ničega...forum vulgaris domestica Wajter raport - Page 19 684758713


ali...kao što sam već rekao...koristim microsoft essentilas antivirus...a koji je beslpatan za sve registrirane korisnike windowsa...isti dobro radi i na krekanim...ako je dobar krack...ako nije...poslije validacije izbacuje poruku da windowsi nisu legalni...što i nisu...rad je vrlo diskretan...i samim tim ugodan...
drugo ali ne i manje bitno...ccleaner...jednostavno čisti temporaly internet files...po instalaciji su dovoljna 2 klika za fino podešavanje...klik na uključi da se podigne skupa sa windowsima...i klik da briše sve fajlove po pokretanju...

jednostavno...u compu više nema nikakvog smeća pokupljenog sa neta...

aj, imam i taj cccleaner, nek mi i to prožvače pa da vidimo oćel šta bit bolje...
a jebat ga - kad sam nepismena  Wajter raport - Page 19 1715007743 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 24.12.13 10:32

Danima nisam vidjela sunca.
Tu je al ne uspije se probiti od magluštine. Sve mokro ko da je kiša, bljakk
Ja gadno kašljem, ko neki okorjeli pijančina i nikako da popusti
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 24.12.13 10:44

baaab je napisao/la:adblock mi je na 4 compa...i svi rade normalno...istina...svi su podešeni potpuno identično...ali je boravak na netu ostao izuzetno ugodan...zanimljivo je pogledati stranicu od indexa recimo...koliko ima texta...a koliko praznine i bjeline Wajter raport - Page 19 3111943984

 Wajter raport - Page 19 1523192931 Index je premija, odi na Dnevnik.hr, tamo se nasere cijela reklama sa televizije i moras je odgledat, ne mozes van. Zato sam to smece izbrisao iz favorita minutu nakon sto sam ga uvrstijo.
Sto se tice ovog blokera, to je jedino novo sto sam ubacio na oba kompa i oba popizdila. Samo na legalnim stranicama sam bijo, nista gdje se moze pokupit kakvo sranje: Na poslu i imam pristup samo na legalne stranice. Da vidis na sto mi je licilo to na kucnom kompu, ko da imam duhove u sobi. Komp sam otvarao tabove, ispisivao sestice...usro sam se da mi nije mozda hard otisao...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 24.12.13 10:47

Evo je.... KIŠA   Wajter raport - Page 19 957247240 

Pizdo zar čak ni kod tebe ne pada?


Meni na laptopu iskoči novi prozor s reklamom kad kliknem na link koji želim otvoriti
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 24.12.13 10:47

taja je napisao/la:Danima nisam vidjela sunca.
Tu je al ne uspije se probiti od magluštine. Sve mokro ko da je kiša, bljakk
Ja gadno kašljem, ko neki okorjeli pijančina i nikako da popusti

ovdje ga ima ijako je prema moru maglustina. Gliste se i ne vidi od oblaka i magle. Sad je bas lijepo, suncato iako ima i oblaka, vani ko da je day after, ludnica...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 24.12.13 10:50

taja je napisao/la:Evo je.... KIŠA   Wajter raport - Page 19 957247240 

Pizdo zar čak ni kod tebe ne pada?


Meni na laptopu iskoči novi prozor s reklamom kad kliknem na link koji želim otvoriti

tako je meni jucer iskakalo na ovom kompu koji koristim na poslu. Valjda je dobar antivirus pa je to brzo skinuo. Doma imam antivirus ali mi je iskljucen jer uspori sve zivo pa ga aktiviram svako toliko da pocisti.
Ne pada, sunce sije da je milina...Wajter raport - Page 19 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 24.12.13 10:54

pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:Evo je.... KIŠA   Wajter raport - Page 19 957247240 

Pizdo zar čak ni kod tebe ne pada?


Meni na laptopu iskoči novi prozor s reklamom kad kliknem na link koji želim otvoriti

tako je meni jucer iskakalo na ovom kompu koji koristim na poslu. Valjda je dobar antivirus pa je to brzo skinuo. Doma imam antivirus ali mi je iskljucen jer uspori sve zivo pa ga aktiviram svako toliko da pocisti.
Ne pada, sunce sije da je milina...Wajter raport - Page 19 684758713
ne volim ovaj laptop, na njemu samo civilizaaciju igram.
Moj stari komp je zakon iako sam gledala da im sve jednako instaliram

Sad je Zadar zamijenio Rijeku što se padalina tiče
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 24.12.13 11:05

taja je napisao/la:

Sad je Zadar zamijenio Rijeku što se padalina tiče

bogme vec dosta dugo nema kise, ako ne racunamo ovu sto je padala protekla tri dana ali za tu kisu i nije trebao kisobran. Pa i vrijeme je da nekom predamo stafetu...Wajter raport - Page 19 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.12.13 11:55

pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:

Sad je Zadar zamijenio Rijeku što se padalina tiče

bogme vec dosta dugo nema kise, ako ne racunamo ovu sto je padala protekla tri dana ali za tu kisu i nije trebao kisobran. Pa i vrijeme je da nekom predamo stafetu...Wajter raport - Page 19 684758713
predali ste vi malo više štafeta, ne samo jednu  Wajter raport - Page 19 309394051 
pada kiša ne prestaje, meni sunce nedostaje  Wajter raport - Page 19 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.12.13 12:28

bome se i kod mene naoblačilo al samo nebo ... raspoloženje i dalje na visini  Wajter raport - Page 19 11484130  majketimile, što mi je ove godine bilo lijepo i još se probudila rano i u normalnom stanju a ne ko nekad sva zveknuta od ića i pića .... mislim da sam otkrila novu tradiciu  Wajter raport - Page 19 1523192931 

za božić "home alone" ( ne gledat film nego ga odigrati uživo )  i mir i svega taman koliko treba a ne ono što mi drugi odrede da mora bit

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.12.13 13:53

kišna glista je napisao/la:bome se i kod mene naoblačilo al samo nebo ... raspoloženje i dalje na visini  Wajter raport - Page 19 11484130  majketimile, što mi je ove godine bilo lijepo i još se probudila rano i u normalnom stanju a ne ko nekad sva zveknuta od ića i pića .... mislim da sam otkrila novu tradiciu  Wajter raport - Page 19 1523192931 

za božić "home alone" ( ne gledat film nego ga odigrati uživo )  i mir i svega taman koliko treba a ne ono što mi drugi odrede da mora bit



genijalan ti je avatar glisto!


kod mene živo, živo ... 

evo dok cuclam jeger, da ti ispričam ....

juha, pečenje i mladi krumpir u kori, brdo salate i opet pinot bianco ( vrhunsko ) baš kao i jučer. i juhica naravno. mlince nećemo jer se seki diže želudac na njih ( jer ih se jednom PREJELA  kad sam ih radila unazad 4 godine pa su joj se zamjerili ) . wajter povjetrovit sa juga ali puše dosta hladno. 

popila jegerić i opičilo me! a treba još uskoro sve servirati na stol ..... i to bi bijo ručak.


potom predvečer tuširanje, pranje kose i feniranje. builder će nešto pripremiti za večeru ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.12.13 16:48

lastavica je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:bome se i kod mene naoblačilo al samo nebo ... raspoloženje i dalje na visini  Wajter raport - Page 19 11484130  majketimile, što mi je ove godine bilo lijepo i još se probudila rano i u normalnom stanju a ne ko nekad sva zveknuta od ića i pića .... mislim da sam otkrila novu tradiciu  Wajter raport - Page 19 1523192931 

za božić "home alone" ( ne gledat film nego ga odigrati uživo )  i mir i svega taman koliko treba a ne ono što mi drugi odrede da mora bit



genijalan ti je avatar glisto!


kod mene živo, živo ... 

evo dok cuclam jeger, da ti ispričam ....

juha, pečenje i mladi krumpir u kori, brdo salate i opet pinot bianco ( vrhunsko ) baš kao i jučer. i juhica naravno. mlince nećemo jer se seki diže želudac na njih ( jer ih se jednom PREJELA  kad sam ih radila unazad 4 godine pa su joj se zamjerili ) . wajter povjetrovit sa juga ali puše dosta hladno. 

popila jegerić i opičilo me! a treba još uskoro sve servirati na stol ..... i to bi bijo ručak.


potom predvečer tuširanje, pranje kose i feniranje. builder će nešto pripremiti za večeru ....


uživaj lasto i samo naprijed živo živo ... nema nikoga na forumu, znači kod svih je živo živo  Wajter raport - Page 19 3827645783 


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.12.13 17:01

kišna glista je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:bome se i kod mene naoblačilo al samo nebo ... raspoloženje i dalje na visini  Wajter raport - Page 19 11484130  majketimile, što mi je ove godine bilo lijepo i još se probudila rano i u normalnom stanju a ne ko nekad sva zveknuta od ića i pića .... mislim da sam otkrila novu tradiciu  Wajter raport - Page 19 1523192931 

za božić "home alone" ( ne gledat film nego ga odigrati uživo )  i mir i svega taman koliko treba a ne ono što mi drugi odrede da mora bit



genijalan ti je avatar glisto!


kod mene živo, živo ... 

evo dok cuclam jeger, da ti ispričam ....

juha, pečenje i mladi krumpir u kori, brdo salate i opet pinot bianco ( vrhunsko ) baš kao i jučer. i juhica naravno. mlince nećemo jer se seki diže želudac na njih ( jer ih se jednom PREJELA  kad sam ih radila unazad 4 godine pa su joj se zamjerili ) . wajter povjetrovit sa juga ali puše dosta hladno. 

popila jegerić i opičilo me! a treba još uskoro sve servirati na stol ..... i to bi bijo ručak.


potom predvečer tuširanje, pranje kose i feniranje. builder će nešto pripremiti za večeru ....


uživaj lasto i samo naprijed živo živo ... nema nikoga na forumu, znači kod svih je živo živo  Wajter raport - Page 19 3827645783 

Kod mene mirno, ja se igram na kompu, brko gleda tv, sinko leži i prebire po mobitelu, čuksi se izležava. Preživamo . Klasika

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 26.12.13 5:44

Počela je padat kiša

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 26.12.13 8:31

i do nas došlo.....sivo tmurno.....za to stevi krivi!!!!  Wajter raport - Page 19 11484130 
jutro....kome stai tuti?
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 26.12.13 10:18

Lena je napisao/la:i do nas došlo.....sivo tmurno.....za to stevi krivi!!!!  Wajter raport - Page 19 11484130 
naravno da su krivi....  Wajter raport - Page 19 3384354616 


i dalje lije kišurina... neumorna je...  Wajter raport - Page 19 1658420748 

zgadila mi se hrana, naročito kolači... danas bih mogla započeti dijetu, alarmi već odavno tule  Wajter raport - Page 19 3102334490

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Jehudi 26.12.13 12:04

Kiša slini.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 27.12.13 6:57

i ovdje sitna...nečujna....prava londonska kišica....
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 27.12.13 8:54

vajter brani sarajevo kisom ... slinavo vrijeme al toplo tako da se ne bunim .... mrzim ustajanje ujutro kad je ledeno hladno a kisa mi ne smeta ako ne moram skakati po gradilistima  Wajter raport - Page 19 11484130 

imal zivih ovdje ?

lena pomala na godisnjem pa vec vrijedna izujtra ... di su ostali ? ovaj forum ko da je kuga poharala a ne bozic

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  propolis 27.12.13 10:10

kisa se povukla
razvedravanje ..naglasak na u toku..
nije prohladno.. 


pusto.. Wajter raport - Page 19 11484130
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 19 / 40. Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.