kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 38 / 40. Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 20.01.14 21:40

nemam pojma kakav je vajter jer niti gledam niti primjećujem...nešto oblakasto....
kao da godišnjeg nije ni bilo......umor na vrhncu jopet
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 20.01.14 22:46

Vel'ka Maca je napisao/la:salila sam se za pizdu.


mozda

bas ste se odlucili raspast kad sam opet pocela srackat po forumima....
ili je ovo uobicajeno....
nisam bas pratila otkad ste pobjegli s net.hra

kakvo raspadanje te spopalo, jednostavno nas premalo ima a da bi spreha tekla neprekidno. Pogledaj druge forume, teme su im zaledjene u prostoru i vremenu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 21.01.14 5:49

pa da....i šta sad?hoćemo plakat  Wajter raport - Page 38 11484130 
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 21.01.14 5:50

jutro dromsin.....ja uranila...opet maca....ali baš mi dobro sjelo popit kavu na miru i pojest pahuljice uz macu.....jede moje pahuljice
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 21.01.14 5:59

evo i laste prije pranja...hm hm ....kose naravno  Wajter raport - Page 38 11484130 
ja sinoć oprala jer ujutro mi se ne da......
mašem lasti i hop cup idemo se spremat za job..... Wajter raport - Page 38 727654710 
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 21.01.14 6:25

JEBO IM PAS MATER I ZELENOJ KAVI
NEK SE NAPUŠE NEOPRANOG I SPERMOSKORENOG KURCA

bok Lenice bok Lastice.
Kiša škrapucka

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 21.01.14 6:27

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:salila sam se za pizdu.


mozda

bas ste se odlucili raspast kad sam opet pocela srackat po forumima....
ili je ovo uobicajeno....
nisam bas pratila otkad ste pobjegli s net.hra

kakvo raspadanje te spopalo, jednostavno nas premalo ima a da bi spreha tekla neprekidno. Pogledaj druge forume, teme su im zaledjene u prostoru i vremenu...
na netu se pokreću teme iz 2007. Vidim digli Zeevovu temu na kultnima. Booolesno

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 21.01.14 7:07

Vel'ka Maca je napisao/la:i vidjela sam nesto sto mi uopce nije privlacno na muskarcima - kad nemaju bradu, odnosno kad ta brada trci-trci pa stane, pa je nema...


i gledam rajka dujmica kako place...

gledam popodnevno zutilo... :koluta ocima:
nisam ga odgledala do kraja, nemrem takva sranja provariti ni pod razno.
Kad ga se samo sjetim kak se pucal u venu i lokal i kak ga je žena šamarala pred svima i tu mi sad cmolji. Ili onaj Masimo ljigavi i Tutić sve seronje za popizdit..... a eto i mi moramo imati svoje face koje se stalno recikliraju

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 21.01.14 7:08

dromsin je napisao/la: JEBO IM PAS MATER I ZELENOJ KAVI
NEK SE NAPUŠE NEOPRANOG I SPERMOSKORENOG KURCA

bok Lenice bok Lastice.
Kiša škrapucka
Jebo vam pas mater nebi vam pila tu kavu ni da mi đabe date Wajter raport - Page 38 2343104142 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 21.01.14 8:11

šta je danas uskrs?!?!?!?!?!?!?  Wajter raport - Page 38 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 21.01.14 8:12

opet mi radi ovo govno I na poslu...
sve je po starom, a to volim..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 21.01.14 8:12

malo pizdine čokoladice I sve smo na broju  Wajter raport - Page 38 3111943984 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 21.01.14 12:41

dromsin je napisao/la: JEBO IM PAS MATER I ZELENOJ KAVI
NEK SE NAPUŠE NEOPRANOG I SPERMOSKORENOG KURCA

bok Lenice bok Lastice.
Kiša škrapucka

Prosle godine su me drugarice pitale da im tu zelenu kafu ovde nabavim. Tada sam prvi put cula za to. Wajter raport - Page 38 Qnwg93Jos jedna u nizu budalastina koja obecava brzo skidanje kilograma. I na kraju to ovde nigde nisam nasla.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 21.01.14 12:56

Vreme foruma je proslo.
Ne ocekujem dinamiku i gomilu postova. I ako je dovoljno da par dana ne dodjem i vec se pogubim u upisima. Ne ocekujem ozbiljne teme, niti su ovakvi forumi predvidjeni za tako nesto. Ako me nesto zanima potrazicu strucnu literaturu, izgooglati strucne forume i blogove i saznati vise o tome.
Navece i vikendom ne dolazim. Losa iskustva, razocarenje u neke ljude, moje sopstvene greske, sve je to pomalo doprinelo distanci koju sam napravila. Vise nikada i nikome necu dozvoliti da mi se previse priblizi. Da sam bila pametna, kao sto to nisam bila, takav stav bih imala od samog pocetka. Ali dobro, neki zajebi su na kraju ipak bili dobri zajebi. Zivotna skolica. Wajter raport - Page 38 F24sqg



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 21.01.14 15:52

mene niko nije razočarao.....možda malo ajde,ali nekih veeeelikih razočarenja nije bilo nikako....i o kome sam mislila nešto prije 5 godina mislim i sad.....nema drastičnih razlika....
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 21.01.14 15:53

đizs i meni ova zelena kava iskače svako malo...šta je ovo!??!!
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 21.01.14 16:01

Cat_Claw je napisao/la:Vreme foruma je proslo.
Ne ocekujem dinamiku i gomilu postova. I ako je dovoljno da par dana ne dodjem i vec se pogubim u upisima. Ne ocekujem ozbiljne teme, niti su ovakvi forumi predvidjeni za tako nesto. Ako me nesto zanima potrazicu strucnu literaturu, izgooglati strucne forume i blogove i saznati vise o tome.
Navece i vikendom ne dolazim. Losa iskustva, razocarenje u neke ljude, moje sopstvene greske, sve je to pomalo doprinelo distanci koju sam napravila. Vise nikada i nikome necu dozvoliti da mi se previse priblizi. Da sam bila pametna, kao sto to nisam bila, takav stav bih imala od samog pocetka. Ali dobro, neki zajebi su na kraju ipak bili dobri zajebi. Zivotna skolica. Wajter raport - Page 38 F24sqg



baš me zanima zašto sam ja toliko socijalno neinteligentna da nikada ne izvučem pouku iz svojih sranja/školica...
mene je frajer doslovno spizdio na živce I ja jope - puna povjerenja, otvoreno, iskreno...
ali valjda se to nikada neće promijeniti, odnosno valjda ću zauvijek ostati idiot  Wajter raport - Page 38 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 21.01.14 16:02

Lena je napisao/la:đizs i meni ova zelena kava iskače svako malo...šta je ovo!??!!

još ja gledam šta vam je zelena kava toliko toga skrivila  Wajter raport - Page 38 3111943984 
meni ništa ne iskače, ali mi doma stalno onaj pop-up blocator iskače...  Wajter raport - Page 38 27287599 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 21.01.14 16:05

Vel'ka Maca je napisao/la:
Cat_Claw je napisao/la:Vreme foruma je proslo.
Ne ocekujem dinamiku i gomilu postova. I ako je dovoljno da par dana ne dodjem i vec se pogubim u upisima. Ne ocekujem ozbiljne teme, niti su ovakvi forumi predvidjeni za tako nesto. Ako me nesto zanima potrazicu strucnu literaturu, izgooglati strucne forume i blogove i saznati vise o tome.
Navece i vikendom ne dolazim. Losa iskustva, razocarenje u neke ljude, moje sopstvene greske, sve je to pomalo doprinelo distanci koju sam napravila. Vise nikada i nikome necu dozvoliti da mi se previse priblizi. Da sam bila pametna, kao sto to nisam bila, takav stav bih imala od samog pocetka. Ali dobro, neki zajebi su na kraju ipak bili dobri zajebi. Zivotna skolica. Wajter raport - Page 38 F24sqg



baš me zanima zašto sam ja toliko socijalno neinteligentna da nikada ne izvučem pouku iz svojih sranja/školica...
mene je frajer doslovno spizdio na živce I ja jope - puna povjerenja, otvoreno, iskreno...
ali valjda se to nikada neće promijeniti, odnosno valjda ću zauvijek ostati idiot  Wajter raport - Page 38 11484130 

ma nije to idiotizam nego karakter....a i dobro kišna kaže....zašto radi 1 lošeg iskustva izbrisati neka dobra.....pa svuda ima i lažljivaca i smutljivaca i iskrenih i ok ljudi.....svakakvi smo posvuda....
a i navikla sam na ove luđake  Wajter raport - Page 38 11484130  ovo ide za sve forume.....jel  Wajter raport - Page 38 1523192931 
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 21.01.14 16:16

na karti online sam kraj prijedora hahahhaa....
mah mah  Wajter raport - Page 38 727654710 
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 21.01.14 20:00

dan drugi - dijetalni: i dalje izgledam ko buncek s kosom  Wajter raport - Page 38 1715007743 


ali ni to nije sve - imam i tezi stupanj retardacije. naime. krenula ja na trening. tamo te prvo skinu, pa te vazu, pa te mjere, pa sve tako. skinula sam i maskaru s trepavica ne bi li bila sto laksa, odnosno, manje teska.
cijeli dan vrtim po glavi gdje cu parkirat... prvo da ga nadjem, drugo da ga ne platim ko suvo zlato, trece da se ne nahodam...
sve sam isplanirala i hranu i druzenje i frizera - sve sam podredila svom velikom odlasku na talasanje.
i krenem konacno u grad, sva sretna jer sam nasla parking gdje sam zamislila, otvorim vrata od auta, elegantno i nonsalantno zabacim batak kroz vrata i dozivim epifaniju - viziju - viziju svoje ukrasne vrecice s trenirkom i rucnikom spokojno i lezerno smjestene kraj stolice u sobi. u sobi!!!!! a ne kraj mene u autu. od silnog planiranja, zaboravila sam najbitnije...
i jebiga... otkazala sve i prebacila na cetvrtak....

i maloprije sam prosula punu zdjelicu tamjana kojeg imam ni sama ne znam zasto.... Wajter raport - Page 38 1715007743

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  orion 21.01.14 20:10

cio dan padala kiša .... još uvijek izrazito toplo za ovo doba godine.... dan postaje pomalo dulji - za sada samo malkice ....  Wajter raport - Page 38 684758713

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  orion 21.01.14 20:15

Vel'ka Maca je napisao/la:dan drugi - dijetalni: i dalje izgledam ko buncek s kosom  Wajter raport - Page 38 1715007743 


ali ni to nije sve - imam i tezi stupanj retardacije. naime. krenula ja na trening. tamo te prvo skinu, pa te vazu, pa te mjere, pa sve tako. skinula sam i maskaru s trepavica ne bi li bila sto laksa, odnosno, manje teska.
cijeli dan vrtim po glavi gdje cu parkirat... prvo da ga nadjem, drugo da ga ne platim ko suvo zlato, trece da se ne nahodam...
sve sam isplanirala i hranu i druzenje i frizera - sve sam podredila svom velikom odlasku na talasanje.
i krenem konacno u grad, sva sretna jer sam nasla parking gdje sam zamislila, otvorim vrata od auta, elegantno i nonsalantno zabacim batak kroz vrata i dozivim epifaniju - viziju - viziju svoje ukrasne vrecice s trenirkom i rucnikom spokojno i lezerno smjestene kraj stolice u sobi. u sobi!!!!! a ne kraj mene u autu. od silnog planiranja, zaboravila sam najbitnije...
i jebiga... otkazala sve i prebacila na cetvrtak....

i maloprije sam prosula punu zdjelicu tamjana kojeg imam ni sama ne znam zasto.... Wajter raport - Page 38 1715007743



mislim si ja da je ovaj put podsvijest je odigrala presudnu ulogu  ....  Wajter raport - Page 38 1523192931  ..... a tamjan - smrdi, smrdi užasno smrdi - kog će ti vraga to u kući  Wajter raport - Page 38 4060723073

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 21.01.14 20:26

orion je napisao/la:cio dan padala kiša .... još uvijek izrazito toplo za ovo doba godine.... dan postaje pomalo dulji - za sada samo malkice ....  Wajter raport - Page 38 684758713

i ja sam primjetila isto... jos malo pa ce proljece

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 21.01.14 20:30

orion je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:dan drugi - dijetalni: i dalje izgledam ko buncek s kosom  Wajter raport - Page 38 1715007743 


ali ni to nije sve - imam i tezi stupanj retardacije. naime. krenula ja na trening. tamo te prvo skinu, pa te vazu, pa te mjere, pa sve tako. skinula sam i maskaru s trepavica ne bi li bila sto laksa, odnosno, manje teska.
cijeli dan vrtim po glavi gdje cu parkirat... prvo da ga nadjem, drugo da ga ne platim ko suvo zlato, trece da se ne nahodam...
sve sam isplanirala i hranu i druzenje i frizera - sve sam podredila svom velikom odlasku na talasanje.
i krenem konacno u grad, sva sretna jer sam nasla parking gdje sam zamislila, otvorim vrata od auta, elegantno i nonsalantno zabacim batak kroz vrata i dozivim epifaniju - viziju - viziju svoje ukrasne vrecice s trenirkom i rucnikom spokojno i lezerno smjestene kraj stolice u sobi. u sobi!!!!! a ne kraj mene u autu. od silnog planiranja, zaboravila sam najbitnije...
i jebiga... otkazala sve i prebacila na cetvrtak....

i maloprije sam prosula punu zdjelicu tamjana kojeg imam ni sama ne znam zasto.... Wajter raport - Page 38 1715007743



mislim si ja da je ovaj put podsvijest je odigrala presudnu ulogu  ....  Wajter raport - Page 38 1523192931  ..... a tamjan - smrdi, smrdi užasno smrdi - kog će ti vraga to u kući  Wajter raport - Page 38 4060723073

tamjan je ostavstina bivseg muza...
sa raznih strana svijeta mi je donosio mirise (cesto), zlato (nije jer ga ne volim, volim krupan i ne zlatni nakit) i tamjan ( jednom prilikom, mislim iz izraela).
pun mi je stan raznih pizdarija Wajter raport - Page 38 684758713

a nisam ga bacila jer ga nisam ni vidjela ni osjetila sve do veceras kad sam potegla za knjigom s doljnje police i prosula tamjan. sad sam ga lijepo pomela u smece...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 38 / 40. Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.