kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 11 / 40. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 24.06.14 11:34

Jesam ja to noćas čula kišu?
Mislim da jesam
A sad vruće ko u sred ljeta
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 24.06.14 11:35

taja je napisao/la:Jesam ja to noćas čula kišu?
Mislim da jesam
A sad vruće ko u sred ljeta

ovdje se stalno prijete nekom kisom, pljuskovima...Tako su srali i jucer pa nista...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 24.06.14 11:38

Lena je napisao/la:crvi su puni proteina tako da je to okej  Wajter raport - Page 11 11484130

nekad bi otvarao tresnje i crve odstranjivao cackalicom... Wajter raport - Page 11 1523192931 I sad bi to radijo da slucajno radim kakvu strudlu sa tresnjama. Nekako mi nije drag osjecaj da imam i pecene crve unutra...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 24.06.14 11:41

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:crvi su puni proteina tako da je to okej  Wajter raport - Page 11 11484130

nekad bi otvarao tresnje i crve odstranjivao cackalicom... Wajter raport - Page 11 1523192931 I sad bi to radijo da slucajno radim kakvu strudlu sa tresnjama. Nekako mi nije drag osjecaj da imam i pecene crve unutra...

pa je, sirovi su puno ukusniji ... slažem se sa tim

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 24.06.14 11:49

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:crvi su puni proteina tako da je to okej  Wajter raport - Page 11 11484130

nekad bi otvarao tresnje i crve odstranjivao cackalicom... Wajter raport - Page 11 1523192931 I sad bi to radijo da slucajno radim kakvu strudlu sa tresnjama. Nekako mi nije drag osjecaj da imam i pecene crve unutra...

pa je, sirovi su puno ukusniji ... slažem se sa tim

brze ide, pojedes odmah i sto bude. Onako, gledas strudlu i mislis koliko ih ima unutra...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 24.06.14 11:51

pa ako ćemo iskreno, stvarno se ne sjećam da sam ikad naletila na crve u trešnjama ... zapravo, jesam al samo par puta u životu i onda ih nisam jela ... a nažderala se trešanja direkt sa grana ... valjda sam stigla prije crva

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 24.06.14 11:53

kišna glista je napisao/la:pa ako ćemo iskreno, stvarno se ne sjećam da sam ikad naletila na crve u trešnjama ... zapravo, jesam al samo par puta u životu i onda ih nisam jela ... a nažderala se trešanja direkt sa grana ... valjda sam stigla prije crva

to je najveci gust, jest ih direktno sa stabla...Wajter raport - Page 11 684758713. Znam u Gorskom Kotaru par vocnjaka gdje ima super tresanja a nigdje nikog. Vlasnici dolaze povremeno...sjednes na granu i zobas do mile volje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 24.06.14 11:55

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:pa ako ćemo iskreno, stvarno se ne sjećam da sam ikad naletila na crve u trešnjama ... zapravo, jesam al samo par puta u životu i onda ih nisam jela ... a nažderala se trešanja direkt sa grana ... valjda sam stigla prije crva

to je najveci gust, jest ih direktno sa stabla...Wajter raport - Page 11 684758713. Znam u Gorskom Kotaru par vocnjaka gdje ima super tresanja a nigdje nikog. Vlasnici dolaze povremeno...sjednes na granu i zobas do mile volje...

ma inače je najveći gušt jest sve direct ubrano ... ovako si staviš zdjelu pred sebe i sve uljepiš ... bude ti tipkovnica ko da su djeca na njoj tipkala

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 24.06.14 11:56

joj kako su super ove koje sam danas kupijo, najbolje do sada. One svijetlije crvene sa primjesama tamnijeg crvenila. Bas domace tresnje...sad ih jedem...Wajter raport - Page 11 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 24.06.14 12:03

ne mogu prežalit trešnju što je do prije dvije godine imala moja mama u vrtu.
Posjekla ju navodno jer je bila stara, a u biti prava istina je da je vidila kako svi ostali sade masline pa morala i ona. Jebale ih masline... Nemaš di više ubrati ni smokvu ni trešnju ni nešto treće... Što ću sa maslinom... Živcira me to što svi jedni druge kopiraju...
A sad bih trebala dati 40 kn za kilo trešanja,kako da ne
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 24.06.14 12:08

taja je napisao/la:ne mogu prežalit trešnju što je do prije dvije godine imala moja mama u vrtu.
Posjekla ju navodno jer je bila stara, a u biti prava istina je da je vidila kako svi ostali sade masline pa morala i ona. Jebale ih masline... Nemaš di više ubrati ni smokvu ni trešnju ni nešto treće... Što ću sa maslinom... Živcira me to što svi jedni druge kopiraju...
A sad bih trebala dati 40 kn za kilo trešanja,kako da ne

je, najprije su masline 40 godina propadale a onda se najednom svi sjetili na njih i utamanili sve ostalo. Sad imas masu maslinika a smokava i ostalog voca sve manje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 24.06.14 12:10

pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:ne mogu prežalit trešnju što je do prije dvije godine imala moja mama u vrtu.
Posjekla ju navodno jer je bila stara, a u biti prava istina je da je vidila kako svi ostali sade masline pa morala i ona. Jebale ih masline... Nemaš di više ubrati ni smokvu ni trešnju ni nešto treće... Što ću sa maslinom... Živcira me to što svi jedni druge kopiraju...
A sad bih trebala dati 40 kn za kilo trešanja,kako da ne

je, najprije su masline 40 godina propadale a onda se najednom svi sjetili na njih i utamanili sve ostalo. Sad imas masu maslinika a smokava i ostalog voca sve manje...
al cijena ulja ne pada majci...
Sad su i voćke skupe ko maslinovo ulje
zaželila sam se natamaniti voća
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 24.06.14 12:14

ne sjećam se kad sam zadnji put jela voće... apsolutno mi ne fali...
volim si ga nareckati na sitne komaciće u coćnu salatu, samo voće, ali usitnjeno I raznovrsno... ali stvarno već jaaaaako, jakoooo dugo nisam voće jela...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 24.06.14 12:26

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:crvi su puni proteina tako da je to okej  Wajter raport - Page 11 11484130

nekad bi otvarao tresnje i crve odstranjivao cackalicom... Wajter raport - Page 11 1523192931 I sad bi to radijo da slucajno radim kakvu strudlu sa tresnjama. Nekako mi nije drag osjecaj da imam i pecene crve unutra...


hojoooj pizdo... pa ti si prava, mala princeza  Wajter raport - Page 11 3111943984 
ja ne znam što ti catici spočitavaš osjetljivost, a tebi svaka dlakica smeta  Wajter raport - Page 11 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 24.06.14 13:14

Vel'ka Maca je napisao/la:ne sjećam se kad sam zadnji put jela voće... apsolutno mi ne fali...
volim si ga nareckati na sitne komaciće u coćnu salatu, samo voće, ali usitnjeno I raznovrsno... ali stvarno već jaaaaako, jakoooo dugo nisam voće jela...

a jebiga, zato ti se i hvata kilaza. Narezes na komadice pa klopas dok gledas tv ili citas. Tako i ne primietis a smazes pola kile voca...Wajter raport - Page 11 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 24.06.14 13:46

sutra opet neki praznik...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 24.06.14 13:56

Vel'ka Maca je napisao/la:ne sjećam se kad sam zadnji put jela voće... apsolutno mi ne fali...
volim si ga nareckati na sitne komaciće u coćnu salatu, samo voće, ali usitnjeno I raznovrsno... ali stvarno već jaaaaako, jakoooo dugo nisam voće jela...


koliko je to samo zdravo za probavu ..... ali treba opreza jer šečeri se pretvaraju u masti, zato se treba i kretati.
ja ti ljeti pojedem 5-6 bresaka ili naranča, udaram po lubenici i jagodama. zimi osim naranče po kilo i pol mandarina ili clementina. i to sve volim ledeno, uvečer .....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 24.06.14 15:40

očajna južina.....ne može se disat....ljepljivo
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 24.06.14 19:42

pizda je napisao/la:sutra opet neki praznik...

I ja radim.... samo do podne, al dovoljno da cijeli koncept ukaka


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 24.06.14 19:53

O, evo antoan doso gledat televiziju Wajter raport - Page 11 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.06.14 5:50

i dalje mrljavo al toooplo ... jučer me kolegica zove navečer na kupanje i bilo je super ! sad se već može i po noći kupati

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 25.06.14 6:35

kišna glista je napisao/la:i dalje mrljavo al toooplo ... jučer me kolegica zove navečer na kupanje i bilo je super ! sad se već može i po noći kupati
ja ne pamtim kad sam se po noći kupala.....sigurno ima i 10 godina
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.06.14 6:51

Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:i dalje mrljavo al toooplo ... jučer me kolegica zove navečer na kupanje i bilo je super ! sad se već može i po noći kupati
ja ne pamtim kad sam se po noći kupala.....sigurno ima i 10 godina

ola lena ... vidi se tko su ranoranioci na forumu ... ma nisam se ni ja jučer noću kupala al smo ostale do kasno veče i nije padala temperatura ... a more taman ...   Wajter raport - Page 11 1523192931   nekad mi je bilo gušt kupati se noću jer je valjda bilo više  planktona pa zaroniš a ono sve fluorescentno oko tvojih ruku ko da si u onom filmu avatar ... sad samo mrkli mrak bude pa nije više neki doživljaj osim ako te netko ne baci obučenu u more

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 25.06.14 6:54

kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:i dalje mrljavo al toooplo ... jučer me kolegica zove navečer na kupanje i bilo je super ! sad se već može i po noći kupati
ja ne pamtim kad sam se po noći kupala.....sigurno ima i 10 godina

ola lena ... vidi se tko su ranoranioci na forumu ... ma nisam se ni ja jučer noću kupala al smo ostale do kasno veče i nije padala temperatura ... a more taman ...   Wajter raport - Page 11 1523192931   nekad mi je bilo gušt kupati se noću jer je valjda bilo više  planktona pa zaroniš a ono sve fluorescentno oko tvojih ruku ko da si u onom filmu avatar ... sad samo mrkli mrak bude pa nije više neki doživljaj osim ako te netko ne baci obučenu u more

je da....sjećam se tih malih svietlećih planktonića.....a i bile su toplije večeri....mislim bude i sad neka topla noć,ali generalno je drugačije.....
je ranoranilica pije kavu i gleda kako će svaki tren kiša......tako da nema ni bicikle na marjanu ni kupanja danas..... Wajter raport - Page 11 1658420748 
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.06.14 6:56

znači samo kod mene pravo ljeto stiglo ?... ajd uživaj, odoh ... printam nešto kolegici pa da me ne čeka predugo  Wajter raport - Page 11 727654710 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 11 / 40. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.