kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Stranica 10 / 40. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next

Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 19.09.14 1:24

lastavica je napisao/la:nešto prije 5 probudim se totalno zbunjena i zaljubljena i u velikoj dilemi: sanjala sam prezgodnog muškarca, zaljubila sam se a i on u mene, očito je bilo. ma ludilo osjećaja u meni raslo je svake sekunde. u snu sam upijala svaki dijelić njegovog lica, tijela, njegove geste i glas .... dilema je nastala kada sam u snu sebe pitala: a builder? osjećala sam i krivicu i grižnju savijesti ali ogromnu zaljubljenost prema tom liku. ma izgledao je kao neki mix mulata, mexica i onog kralja škorpiona .... ajme meni .... pa sam sanjala neku vodu kako teče iz zidova ..... probudila me budilica. još sam narednih trenutaka istim intenzitetom na njega mislila i htjela vratiti san  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 1523192931 ali je prva pomisao na mog buildera kao rukom obrisala onaj intenzitet feelinga prema tom liku i sve je dobilo konotaciju simpatičnog i smiješnog SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 684758713 ... ali stvarno je bilo ..... uh!  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 2281111077
Evo ti poklon za rockas:))) SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 167558484 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 3776795594 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 727654710 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 439160543 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 2396358274

Sve dolazi iz glave pa i snovi koji se mogu tumaciti na vise nacina,,a meni je najdrazi pogled u snove ocima Freuda,,(jebo te vec sa 17 god, sam to chitao) koji je smatrao da su snovi forme neispunjenih zelja..Njegova teorija  se svom snagom zrcali bash u tvome snu..Palish se ochito oduvijek na mushkarce koji se prvo pale na tebe (zelish da budesh zeljena i voljena,,jer na takav nachin ti je najlakshe pobjeci od stvarnosti ) pa se onda prilagodjavash.Chim neki mushkarac gubi interes za tebe,,(ako ti to tako izvrtish u svojoj glavi ,,onda je to tako i drugachije ne moze biti)..recimo mozda si snagatora povrijedila nechim pa se on "zamrznuo" i ne ispoljava vishe tako otvoreno njeznosti i paznju koja ti je potrebna kao hrana pa onda u snovima idealizirash sliku mushkarca (neostvarena zelja) da bi nashla razloga za uzbudjenje koje ti u stvarnom zivotu  ne pruza mushkarac u kojem trenutachno nalazish svoje povrshne zelje..U stvarnosti to sebi nikad necesh priznati,,,pa chak ni u snu,,jer da nije tako ne bi bilo pitanja ,,,a shta je sa bilderom,,osjecash jednu vrstu obaveze prema njemu,,mada to nije ono o chemu si sanjala,,s vremenom svi snizavamo  vrijednostnu ljestvicu ali nas mozak chesto puta vrati davno daleko kroz san u ono shto smo zamishljali i sanjarili da ce nam se stvarno desiti.Voda koja je tekla iz zidova personificira vrijeme koje ti izmiche  (kao pijesak kroz prste)..ali i zid koji popushta kao neka brana koja bi bila fatalna za tebe,,.tu si se uplashila i probudila,,jer se nisi spremna predati do kraja  chak ni tome svome idealiziranom mushkarcu..A opet sve se moglo desiti kao san,,jer tijelo kada miruje ne miruje mozak koji utjeche na stvaranje odredjenih hormona ,,,posebno u plodnim danima kada zene polude (uf..kako me pale ti plodni dani ) SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 225923490 ... pa pochnu sanjati svoje idealizirane mushkarce sa kojima zele da zatrudne,,Mozda zelish josh jedno dijete ali sumnjash da bi to mogla ostvariti sa bilderom,,Ako ne moze u stvarnosti,,,narafski moze u snovima,,Mada koliko vidim iako se skoro svaka zena potajno zeli predati svome mushkarcu do daske,,,ti chak ni u snu to ne uspijevash bojeci se rezultata koji bi znachili patnju ako se snovi ne bi pretvorili u stvarni zivot.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 19.09.14 1:28

Vel'ka Maca je napisao/la:Nemam pojma sto sanjam, ne obracam paznju.... ali obozavam spavati
Odite pod hitno kod doktora i ti i Pizda,,To je prvi znak nekog tezeg kardiovaskularnog oboljenja,, SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 167558484 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 21.09.14 1:02

lastavica je napisao/la:nešto prije 5 probudim se totalno zbunjena i zaljubljena i u velikoj dilemi: sanjala sam prezgodnog muškarca, zaljubila sam se a i on u mene, očito je bilo. ma ludilo osjećaja u meni raslo je svake sekunde. u snu sam upijala svaki dijelić njegovog lica, tijela, njegove geste i glas .... dilema je nastala kada sam u snu sebe pitala: a builder? osjećala sam i krivicu i grižnju savijesti ali ogromnu zaljubljenost prema tom liku. ma izgledao je kao neki mix mulata, mexica i onog kralja škorpiona .... ajme meni .... pa sam sanjala neku vodu kako teče iz zidova ..... probudila me budilica. još sam narednih trenutaka istim intenzitetom na njega mislila i htjela vratiti san  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 1523192931 ali je prva pomisao na mog buildera kao rukom obrisala onaj intenzitet feelinga prema tom liku i sve je dobilo konotaciju simpatičnog i smiješnog SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 684758713 ... ali stvarno je bilo ..... uh!  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 2281111077

Prezgodan muškarac je tvoja fiksacija za sliku "idealnog" muškarca kakvu nosiš još otprije. Zaljubljenost i površnost ti je ispred ljubavi. Osjećaš krivicu što nemaš takav intenzitet osjećaja prema sadašnjem partneru. Emocije te preplavljuju (poplava zidova),  skrivaš se sanjareći među svojim "poplavljenim" zidovima i ne želiš se suočiti sa realnošću. Draga moja, postoji nešto turbo puno bolje od zaljubljenosti, a to je ljubav prema samoj sebi. Kad budeš sebe voljela nećeš se mučiti sa poplavljenim zidovima. Zovi vatrogasce SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 3015220106  i iziđi na svježi zrak. 

Sretan ti rođondan, mila SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 21.09.14 7:57

MMagdalena je napisao/la:
lastavica je napisao/la:nešto prije 5 probudim se totalno zbunjena i zaljubljena i u velikoj dilemi: sanjala sam prezgodnog muškarca, zaljubila sam se a i on u mene, očito je bilo. ma ludilo osjećaja u meni raslo je svake sekunde. u snu sam upijala svaki dijelić njegovog lica, tijela, njegove geste i glas .... dilema je nastala kada sam u snu sebe pitala: a builder? osjećala sam i krivicu i grižnju savijesti ali ogromnu zaljubljenost prema tom liku. ma izgledao je kao neki mix mulata, mexica i onog kralja škorpiona .... ajme meni .... pa sam sanjala neku vodu kako teče iz zidova ..... probudila me budilica. još sam narednih trenutaka istim intenzitetom na njega mislila i htjela vratiti san  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 1523192931 ali je prva pomisao na mog buildera kao rukom obrisala onaj intenzitet feelinga prema tom liku i sve je dobilo konotaciju simpatičnog i smiješnog SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 684758713 ... ali stvarno je bilo ..... uh!  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 2281111077

Prezgodan muškarac je tvoja fiksacija za sliku "idealnog" muškarca kakvu nosiš još otprije. Zaljubljenost i površnost ti je ispred ljubavi. Osjećaš krivicu što nemaš takav intenzitet osjećaja prema sadašnjem partneru. Emocije te preplavljuju (poplava zidova),  skrivaš se sanjareći među svojim "poplavljenim" zidovima i ne želiš se suočiti sa realnošću. Draga moja, postoji nešto turbo puno bolje od zaljubljenosti, a to je ljubav prema samoj sebi. Kad budeš sebe voljela nećeš se mučiti sa poplavljenim zidovima. Zovi vatrogasce SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 3015220106  i iziđi na svježi zrak. 

Sretan ti rođondan, mila SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 684758713


potcrtano ne razumijem. čovjeka volim više od života i došlo je do situacije gdje se ritam već danima, danima, da ne kažem mjeseca par, kao ranjena životinja . pokušavam dodvoriti, slušati ga, kako on kaže ... i nikada nije dobro. uvrede svakodnevno sipa po meni. ne uspijeva mi razum i intelekt staviti ispred ovog nagonskog ponašanja da spasim naš odnos i da se naoružam strpljenjem jer će se sve smiriti  ....  sinoć opet kaos i suze, iz ničega je kod njega nastalo ludilo. uglavnom sam šutila jer kad bi nešto pokušala reći u svoju obranu ili pojasniti, planuo bi još više. nekako se umirio ali mislim prividno i umjetno. od cijele napetosti opet sam ružno sanjala: njega, 2 lijepe žene kojima sam se divila i sebe sa njima. pričali smo ... i onda me je počeo ponižavati pred njima, zabavno im je bilo. tražio je od mene da si uništavam lice .... 


hvala na čestitki draga   SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 4024472575 , iako se međusobno ne poznamo, znam da si svi ovdje međusobno dobro želimo i kada je ozbiljno, ozbiljno i razgovaramo..

hvala i darliti i zingaru . na žalost, mnogog sam i sama svjesna, treba mi samo snaga ali jači je strah od boli jer jako patim za onim prelijepim danima i noćima kojih više nema pa iz te iste gluposti ostajem živjeti u nadi da će se sve nekako smiriti i vratiti u kolosijek ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  taja 21.09.14 9:54

lastavica je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:
lastavica je napisao/la:nešto prije 5 probudim se totalno zbunjena i zaljubljena i u velikoj dilemi: sanjala sam prezgodnog muškarca, zaljubila sam se a i on u mene, očito je bilo. ma ludilo osjećaja u meni raslo je svake sekunde. u snu sam upijala svaki dijelić njegovog lica, tijela, njegove geste i glas .... dilema je nastala kada sam u snu sebe pitala: a builder? osjećala sam i krivicu i grižnju savijesti ali ogromnu zaljubljenost prema tom liku. ma izgledao je kao neki mix mulata, mexica i onog kralja škorpiona .... ajme meni .... pa sam sanjala neku vodu kako teče iz zidova ..... probudila me budilica. još sam narednih trenutaka istim intenzitetom na njega mislila i htjela vratiti san  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 1523192931 ali je prva pomisao na mog buildera kao rukom obrisala onaj intenzitet feelinga prema tom liku i sve je dobilo konotaciju simpatičnog i smiješnog SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 684758713 ... ali stvarno je bilo ..... uh!  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 2281111077

Prezgodan muškarac je tvoja fiksacija za sliku "idealnog" muškarca kakvu nosiš još otprije. Zaljubljenost i površnost ti je ispred ljubavi. Osjećaš krivicu što nemaš takav intenzitet osjećaja prema sadašnjem partneru. Emocije te preplavljuju (poplava zidova),  skrivaš se sanjareći među svojim "poplavljenim" zidovima i ne želiš se suočiti sa realnošću. Draga moja, postoji nešto turbo puno bolje od zaljubljenosti, a to je ljubav prema samoj sebi. Kad budeš sebe voljela nećeš se mučiti sa poplavljenim zidovima. Zovi vatrogasce SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 3015220106  i iziđi na svježi zrak. 

Sretan ti rođondan, mila SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 684758713


potcrtano ne razumijem. čovjeka volim više od života i došlo je do situacije gdje se ritam već danima, danima, da ne kažem mjeseca par, kao ranjena životinja . pokušavam dodvoriti, slušati ga, kako on kaže ... i nikada nije dobro. uvrede svakodnevno sipa po meni. ne uspijeva mi razum i intelekt staviti ispred ovog nagonskog ponašanja da spasim naš odnos i da se naoružam strpljenjem jer će se sve smiriti  ....  sinoć opet kaos i suze, iz ničega je kod njega nastalo ludilo. uglavnom sam šutila jer kad bi nešto pokušala reći u svoju obranu ili pojasniti, planuo bi još više. nekako se umirio ali mislim prividno i umjetno. od cijele napetosti opet sam ružno sanjala: njega, 2 lijepe žene kojima sam se divila i sebe sa njima. pričali smo ... i onda me je počeo ponižavati pred njima, zabavno im je bilo. tražio je od mene da si uništavam lice .... 


hvala na čestitki draga   SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 4024472575 , iako se međusobno ne poznamo, znam da si svi ovdje međusobno dobro želimo i kada je ozbiljno, ozbiljno i razgovaramo..

hvala i darliti i zingaru . na žalost, mnogog sam i sama svjesna, treba mi samo snaga ali jači je strah od boli jer jako patim za onim prelijepim danima i noćima kojih više nema pa iz te iste gluposti ostajem živjeti u nadi da će se sve nekako smiriti i vratiti u kolosijek ...
Odjebi ti to draga moja
meni ta veza ne izgleda dobro....

Neka je zanimljiva, ko i svaka turbulentna veza, ali dugoročno gledano neće ti biti ni zanimljiva ni napeta. Postat ćeš umorna i tražiti svoj mir, al krenete li u zajednički život biti će ti teže prekinuti.

Udovoljavanjem njemu i njegovim prohtjevima postići ćeš samo to da će on početi koristiti tvoju "slabost" prema njemu i opet će biti sve kako on želi i hoće
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 21.09.14 13:26

lastavica je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:
lastavica je napisao/la:nešto prije 5 probudim se totalno zbunjena i zaljubljena i u velikoj dilemi: sanjala sam prezgodnog muškarca, zaljubila sam se a i on u mene, očito je bilo. ma ludilo osjećaja u meni raslo je svake sekunde. u snu sam upijala svaki dijelić njegovog lica, tijela, njegove geste i glas .... dilema je nastala kada sam u snu sebe pitala: a builder? osjećala sam i krivicu i grižnju savijesti ali ogromnu zaljubljenost prema tom liku. ma izgledao je kao neki mix mulata, mexica i onog kralja škorpiona .... ajme meni .... pa sam sanjala neku vodu kako teče iz zidova ..... probudila me budilica. još sam narednih trenutaka istim intenzitetom na njega mislila i htjela vratiti san  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 1523192931 ali je prva pomisao na mog buildera kao rukom obrisala onaj intenzitet feelinga prema tom liku i sve je dobilo konotaciju simpatičnog i smiješnog SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 684758713 ... ali stvarno je bilo ..... uh!  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 2281111077

Prezgodan muškarac je tvoja fiksacija za sliku "idealnog" muškarca kakvu nosiš još otprije. Zaljubljenost i površnost ti je ispred ljubavi. Osjećaš krivicu što nemaš takav intenzitet osjećaja prema sadašnjem partneru. Emocije te preplavljuju (poplava zidova),  skrivaš se sanjareći među svojim "poplavljenim" zidovima i ne želiš se suočiti sa realnošću. Draga moja, postoji nešto turbo puno bolje od zaljubljenosti, a to je ljubav prema samoj sebi. Kad budeš sebe voljela nećeš se mučiti sa poplavljenim zidovima. Zovi vatrogasce SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 3015220106  i iziđi na svježi zrak. 

Sretan ti rođondan, mila SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 684758713


potcrtano ne razumijem. čovjeka volim više od života i došlo je do situacije gdje se ritam već danima, danima, da ne kažem mjeseca par, kao ranjena životinja . pokušavam dodvoriti, slušati ga, kako on kaže ... i nikada nije dobro. uvrede svakodnevno sipa po meni. ne uspijeva mi razum i intelekt staviti ispred ovog nagonskog ponašanja da spasim naš odnos i da se naoružam strpljenjem jer će se sve smiriti  ....  sinoć opet kaos i suze, iz ničega je kod njega nastalo ludilo. uglavnom sam šutila jer kad bi nešto pokušala reći u svoju obranu ili pojasniti, planuo bi još više. nekako se umirio ali mislim prividno i umjetno. od cijele napetosti opet sam ružno sanjala: njega, 2 lijepe žene kojima sam se divila i sebe sa njima. pričali smo ... i onda me je počeo ponižavati pred njima, zabavno im je bilo. tražio je od mene da si uništavam lice .... 


hvala na čestitki draga   SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 4024472575 , iako se međusobno ne poznamo, znam da si svi ovdje međusobno dobro želimo i kada je ozbiljno, ozbiljno i razgovaramo..

hvala i darliti i zingaru . na žalost, mnogog sam i sama svjesna, treba mi samo snaga ali jači je strah od boli jer jako patim za onim prelijepim danima i noćima kojih više nema pa iz te iste gluposti ostajem živjeti u nadi da će se sve nekako smiriti i vratiti u kolosijek ...


Misliti da voliš i voljeti nije ni blizu isto. Tvoj san ti šalje poruku iz podsvjesti da ljubav trebaš dati samoj sebi, a onda sebe podijeliti sa drugim. Ovako ti sad nastojiš kontrolirati situaciju iz straha da ga ne izgubiš,a strah je opozit od ljubavi. To izaziva frustraciju kod oboje. Ti znaš i sama da nisi potpuno predana njemu, nervoza upućuje na važna neriješena pitanja u tebi samoj.
Predlažem ti da ne gubiš živce i ne očajavaš, nego ako hoćeš više znati pročitaj par knjiga na tu temu tipa Žene koje previše vole, ili Muškarci su s Marsa, žene su s Venere. Dok ne dobiješ odgovore smiri ga...nije mudro raditi drastične rezove pa poslije žaliti zbog toga SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  darla 21.09.14 15:28

MMagdalena je napisao/la:


Misliti da voliš i voljeti nije ni blizu isto. Tvoj san ti šalje poruku iz podsvjesti da ljubav trebaš dati samoj sebi, a onda sebe podijeliti sa drugim. Ovako ti sad nastojiš kontrolirati situaciju iz straha da ga ne izgubiš,a strah je opozit od ljubavi. To izaziva frustraciju kod oboje. Ti znaš i sama da nisi potpuno predana njemu, nervoza upućuje na važna neriješena pitanja u tebi samoj.
Predlažem ti da ne gubiš živce i ne očajavaš, nego ako hoćeš više znati pročitaj par knjiga na tu temu tipa Žene koje previše vole, ili Muškarci su s Marsa, žene su s Venere. Dok ne dobiješ odgovore smiri ga...nije mudro raditi drastične rezove pa poslije žaliti zbog toga SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 684758713

On nju da vrijedja i ponizava, a ona da njega smiri i kad mu se preda u potpunosti, on ce se pretovriti u princa na bijelom konju,  masala. 

Jebote koje je ovo magijsko razmisljanje i samoaktualizirajuca osobna prorocanstva. To koliko ti imas izvrnutu sliku musko-zenskih odnosa kako bi prikrila ocite stokholmske sindrome koje imas, je zastrasujuce citati. Osobno dok si pisala o sebi u tom kontekstu, kroz crtice kako trebaju izgledati musko zenski odnosi, iz tvoje perspektive, me zabolio kurac, tvoje pravo da se lazes, ali kad takve pizdarije pises osobi koja je u akutalnoj traumi iz koje je evidentno da treba izaci jer se samoozljedjuje, e onda je vrijeme da ti netko kaze da pises pizdarije.

Vrijeme za drasticne rezove je u njihovom slucaju odavno proslo, jedino u cemu jesi u pravu je da se ne voli dovoljno i da je u strahu, pa zato trpi ono sto niti jedno ljudsko bice nebi trebalo trpjeti. Kreten joj je razdrmao samopuzadnje i kad ga ona vrati, takvi joj nece moci prici na kilometar, a ne da ce spasavati takve veze.

@ Lasto, normalno je da se bojis i da te boli, jer ipak imas i lijepih sjecanja i gradila si ideju nekog zajednickog suzivota i sad se to sve pomalo urusava jer vidis da u tome nema istine koliko si mislila da ima. Urusavanje ideala je uvijek bolno bilo da se radilo o osobnim uvjerenjima bilo o idealiziranju osobe, medjutim bol prodje sa vremenom, a odluka za suzivot u destruktivnoj okolini, je osuda na dozivotnu robiju. Jer ljudi se ne mijenjaju, barem ne fundamentalno, sa 50 pogotovo, starog konja se ne mogu nauciti novi trikovi, tako da to sto sada vidis kod njega se u braku moze samo potencirati, makar procitala n-broj knjiga.

Naravno ti ces sama odluciti sto ces, ali nemoj padati na trikove da ce se on promijeniti, jer nece  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 684758713.

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 21.09.14 17:02

Ptico lastavico... ako on vec sada u ranoj, mladoj i medenoj fazi veze ima ispade bijesa i vrijedja, ponizava... sto li ce tek biti kasnije kad popusti romantika...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 21.09.14 17:06

darla je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:


Misliti da voliš i voljeti nije ni blizu isto. Tvoj san ti šalje poruku iz podsvjesti da ljubav trebaš dati samoj sebi, a onda sebe podijeliti sa drugim. Ovako ti sad nastojiš kontrolirati situaciju iz straha da ga ne izgubiš,a strah je opozit od ljubavi. To izaziva frustraciju kod oboje. Ti znaš i sama da nisi potpuno predana njemu, nervoza upućuje na važna neriješena pitanja u tebi samoj.
Predlažem ti da ne gubiš živce i ne očajavaš, nego ako hoćeš više znati pročitaj par knjiga na tu temu tipa Žene koje previše vole, ili Muškarci su s Marsa, žene su s Venere. Dok ne dobiješ odgovore smiri ga...nije mudro raditi drastične rezove pa poslije žaliti zbog toga SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 684758713

On nju da vrijedja i ponizava, a ona da njega smiri i kad mu se preda u potpunosti, on ce se pretovriti u princa na bijelom konju,  masala. 

Jebote koje je ovo magijsko razmisljanje i samoaktualizirajuca osobna prorocanstva. To koliko ti imas izvrnutu sliku musko-zenskih odnosa kako bi prikrila ocite stokholmske sindrome koje imas, je zastrasujuce citati. Osobno dok si pisala o sebi u tom kontekstu, kroz crtice kako trebaju izgledati musko zenski odnosi, iz tvoje perspektive, me zabolio kurac, tvoje pravo da se lazes, ali kad takve pizdarije pises osobi koja je u akutalnoj traumi iz koje je evidentno da treba izaci jer se samoozljedjuje, e onda je vrijeme da ti netko kaze da pises pizdarije.

Vrijeme za drasticne rezove je u njihovom slucaju odavno proslo, jedino u cemu jesi u pravu je da se ne voli dovoljno i da je u strahu, pa zato trpi ono sto niti jedno ljudsko bice nebi trebalo trpjeti. Kreten joj je razdrmao samopuzadnje i kad ga ona vrati, takvi joj nece moci prici na kilometar, a ne da ce spasavati takve veze.

@ Lasto, normalno je da se bojis i da te boli, jer ipak imas i lijepih sjecanja i gradila si ideju nekog zajednickog suzivota i sad se to sve pomalo urusava jer vidis da u tome nema istine koliko si mislila da ima. Urusavanje ideala je uvijek bolno bilo da se radilo o osobnim uvjerenjima bilo o idealiziranju osobe, medjutim bol prodje sa vremenom, a odluka za suzivot u destruktivnoj okolini, je osuda na dozivotnu robiju. Jer ljudi se ne mijenjaju, barem ne fundamentalno, sa 50 pogotovo, starog konja se ne mogu nauciti novi trikovi, tako da to sto sada vidis kod njega se u braku moze samo potencirati, makar procitala n-broj knjiga.

Naravno ti ces sama odluciti sto ces, ali nemoj padati na trikove da ce se on promijeniti, jer nece  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 684758713.

Muškarac koji prihvati ženino dijete i planira sa njom život nije kreten, i da-vrijedan je pažnje. Zašto su stvari pošle ukrivo to njih dvoje najbolje znaju, za uspjeh i neuspjeh veze su podjednako zaslužni.Nikad mi ne bi palo na pamet upetljati se nekome u život na način da sugeriram da napusti osobu sa kojom je, a pogotovo ne onda kada ona sama ne zna zašto to čini.
Ja imam povjerenja u Lastinu analitičnu prirodu, i vjerujem da će dokučiti pravo stanje stvari kad joj se emocije slegnu. Nije žena ofca da je se voda sa povezom na očima. Može to ona, ako hoće, naravno.


Ti si nevjerovatno arogantna i neću se dat pecat na tvoje udice..... 
+ Znam što te raspizdilo  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 21.09.14 17:08

Stvarno mi je nevjerovatno da nečiji izbor životnog partnera osudiš kao kretenski (kolutam očima).

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 21.09.14 17:23

Lasto, odjebi ga... sta prije to bolje.. sorry  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 167558484

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 21.09.14 17:24

magdalena, grozna sranja pises. hladna, bezosjecajna, sebicna. eno sam ti i tamo napisala - jebe se tebi za lastu. glavno da si ti uhvatila svoj momentum... jesi ponosna na sebe? samo mogu reci: uzas!!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 21.09.14 17:50

Saritice, jednostavno je-preskoči me SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 21.09.14 18:12

Magdu Weltrusky sam jako voljela. Bila je mudra, staložena, pametna i načitana žena. Kontratip ovim današnjim brijačicama i razmaženim gotovankama kojima život nije lijep ako im se sve ne servira samo.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  orion 21.09.14 19:49

Mislim da je potpuno pogrešno pakovati Lasti da je nesigurna,  da se treba preispitati / ako sam dobro skontala Magdu / ..... ako je netko nesiguran to je osoba zbog koje se u zadnje vrijeme toliko pati.....  prema pisanju dobila sam dojam  da čovjek nešto pokušava a da ni sam ne zna što, osjeća se loše pa svoju frustraciju ispoljava na Lasti..... tužno mi je to za napisati ali mislim da je zapravo veliki slabić, da provocira situacije kako bi natjerao Lastu da povuče poteze koje on nije u stanju.
Žao mi je Lastice jer prolazi ružnu i tešku životnu fazu.... jedino je sigurno da ne može vječno trajati, da kako god završi biti će bolje nego sada.

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 21.09.14 20:09

Nevjerovatno mi je to da nije važno što je pisac htio napisanim reći. Jedna priča, a 100 različitih tumačenja.

Lasta je pametna žena. Sve će to biti dobro.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 21.09.14 20:11

orion je napisao/la:Mislim da je potpuno pogrešno pakovati Lasti da je nesigurna,  da se treba preispitati / ako sam dobro skontala Magdu / ..... ako je netko nesiguran to je osoba zbog koje se u zadnje vrijeme toliko pati.....  prema pisanju dobila sam dojam  da čovjek nešto pokušava a da ni sam ne zna što, osjeća se loše pa svoju frustraciju ispoljava na Lasti..... tužno mi je to za napisati ali mislim da je zapravo veliki slabić, da provocira situacije kako bi natjerao Lastu da povuče poteze koje on nije u stanju.
Žao mi je Lastice jer prolazi ružnu i tešku životnu fazu.... jedino je sigurno da ne može vječno trajati, da kako god završi biti će bolje nego sada.

a sta drugo uraditi nego udarit potpis na ovo. ha ja  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 684758713  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 727654710 idem, letim.... odoh malo pospremati pa onda dalje... sve mi je na kalendarima... a sta s kad se nemer drugacije... lasti saljem pusu i grl ma dje sad bila i ma sta radila...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 21.09.14 20:57

vjerovatno znate koliko volim saru i njenu nježnost, ranjivost i iskrenost u njenom stvarnome biću. zbog toga sam joj potiho šapnula da znam da u magdinim postovima nije bilo ni zlobe niti podsmijeha, ni iživljavanja ni folklorne sprdnje. u svačijem sam se našla. pročitam magdu i nađem se, pročitam darlu i dobijem krila, pročitam saru i osjetim zagrljaj, pročitam orion i dobijem injekciju razboritosti ..... svi vi istinu kažete. pametni ste ljudi ovdje i vjerujte mi, svi ste napisali dobro. 

ovdje sam jer mi nekako paše. čovjek kada ima neki problem popriča s nekim, ima prijatelje , sjedne na kavu, pivu, priča se telefonom ... meni se to ne da. nekako mi je sjelo da ovaj period sa vama odradim i sa vama odrastem u ovoj životnoj priči.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  pizda 21.09.14 22:13

lastavica je napisao/la:vjerovatno znate koliko volim saru i njenu nježnost, ranjivost i iskrenost u njenom stvarnome biću.

Sara je manipulatorica samo je jebe sto je bosanka pa to prenajivno radi. Ja bi se radije povjerijo crnom ciganu nego li njoj...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  pizda 21.09.14 22:22

lastavica je napisao/la:vjerovatno znate koliko volim saru i njenu nježnost, ranjivost i iskrenost u njenom stvarnome biću. zbog toga sam joj potiho šapnula da znam da u magdinim postovima nije bilo ni zlobe niti podsmijeha, ni iživljavanja ni folklorne sprdnje. u svačijem sam se našla. pročitam magdu i nađem se, pročitam darlu i dobijem krila, pročitam saru i osjetim zagrljaj, pročitam orion i dobijem injekciju razboritosti ..... svi vi istinu kažete. pametni ste ljudi ovdje i vjerujte mi, svi ste napisali dobro. 

ovdje sam jer mi nekako paše. čovjek kada ima neki problem popriča s nekim, ima prijatelje , sjedne na kavu, pivu, priča se telefonom ... meni se to ne da. nekako mi je sjelo da ovaj period sa vama odradim i sa vama odrastem u ovoj životnoj priči.

meni se cini da si ti jedva docekala da bilder zasteka kako bi se mogla podat drugom.
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 21.09.14 22:33

koja si i budaletina pizdek SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 1523192931 ... ali si me nasmijao, iskreno  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 22.09.14 6:30

jebo te shta ste mi napravili od teme,,gdje ce vam dusha  pichke jedne,,od snova ste napravili realu,,,fakjubastards...ako izvadim spolovilo najebali ste odreda svi..,,u prevodu,,,odjebite odavle sa problemima.,ovdje ocu samo snove,, SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 225923490 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 225923490 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 3114925407 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 3489559348

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 22.09.14 6:41

Ovu pjesmu sam posvetijo maloj matzi u mojim snovima,,da neb bilo zabune,,


Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  pizda 22.09.14 7:35

zingaro je napisao/la:jebo te shta ste mi napravili od teme,,gdje ce vam dusha  pichke jedne,,od snova ste napravili realu,,,fakjubastards...ako izvadim spolovilo najebali ste odreda svi..,,u prevodu,,,odjebite odavle sa problemima.,ovdje ocu samo snove,, SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 225923490 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 225923490 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 3114925407 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 3489559348

ako je ebola u pitanju onda je u tvom primjeru zahvatila do sada najmanji dijo tiela...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 24.09.14 3:59

pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:jebo te shta ste mi napravili od teme,,gdje ce vam dusha  pichke jedne,,od snova ste napravili realu,,,fakjubastards...ako izvadim spolovilo najebali ste odreda svi..,,u prevodu,,,odjebite odavle sa problemima.,ovdje ocu samo snove,, SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 225923490 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 225923490 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 3114925407 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 3489559348

ako je ebola u pitanju onda je u tvom primjeru zahvatila do sada najmanji dijo tiela...
A vidi ovo nisam ni vidijo,,, SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 3776795594 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 3776795594 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 3776795594 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 2733991369 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 2733991369 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 2733991369 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 2733991369 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 2733991369 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 2733991369 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 1354420400 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 1354420400 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 1354420400 pa jebo te bog,,,ti si gori od Eska  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 727654710 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 727654710 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 727654710
SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 424959984 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 424959984 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 2750286914 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 2750286914 :kupae:fakat cu pochet vjerovat u horoskop,,BTW,,,jebem li ti zarko sunce promijenila si mi percepciju dozivljavanja likova sa foruma,,,ajd Matza je sigurno neki troot u oroskopu a ne bliznac,,mi smo fulenerdjajzed osobe,,a ona je uz pizdu postala troot.. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 1354420400 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 3776795594 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 2733991369

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 10 / 40. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.