kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Stranica 27 / 40. Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next

Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 26.05.17 21:55

Gost je napisao/la:Malo o snovima..

Rekoh ranije da osjecam snazan poriv prema Indiji. Nesto me stalno vraca mislima na nju, a i vanjske manifestacije tih poriva u vidu sinkroniciteta postaju sve zanimljivije.. Ali necu o tome.

Jucerasnje jutro donijelo mi je san koji mi je obiljezio emotivno citav dan. Ponovno sam sanjala swamija, iako je malo drugacije izgledao. Imao je svoju karakteristicnu frizuru, nije imao dhoti, vec je bio casual (hlace, kosuljica) i vise je nalikovao bijelcima. Nekoliko nas pozvao je u svoju prostoriju i zapodjenuo razgovor. Ne sjecam se o cemu smo razgovarali. U jednom trenutku, izveo je nekoliko pokreta rukama zrakom i sve je oko nas nestalo. Nasli smo se u bijeloj praznini. Upitao nas je: "A sto vam je ostalo sad kad vam je citav svijet nestao?"

Uocila sam da se s moje lijeve strane nalazi nona sklupcana od straha. Ona kojoj se, otkad je nono preminuo, ne smije iz stana nista micati, uredjivati ga drugacije od onog kakav jest jer sve te stvari, izgled stana poveznica je sa njihovim zajednickim zivotom. Bila je prestravljena. Uhvatila sam je za ruku i snazno zagrlila. Osjecala sam veliku ljubav. Nakon toga, zamijetila sam kako sam okruzena dusama koje volim. Shvatila sam. Nestao je citav svijet, ostala je ljubav. Prema, prema, prema. To je cesto govorio.

Učitelj koji dolazi u san s porukom! 
Blagoslov  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 4024472575

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 26.05.17 22:34

Megi je napisao/la:

Učitelj koji dolazi u san s porukom! 
Blagoslov  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 4024472575

mašala ... sanjala baš takvog ... i koji se ne boji i ne srami svoje kuratosti ...sada znam i koji je SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 684758713

i tu sam dilemu riješila SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 684758713

što je super jer imam i dalje puno posla i ne da mi se baviti formalnostima ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 26.05.17 22:50

Pišeš nepovezano i konfuzno.
Šta se to događa kod tebe..?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 26.05.17 22:51

Pišeš nepovezano i konfuzno.
Šta se to događa kod tebe..?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 26.05.17 23:05

Megi je napisao/la:Pišeš nepovezano i konfuzno.
Šta se to događa kod tebe..?

namjerno tako pišem jer mi nije stalo da me baš svatko može pratiti ... nisam niti nepovezana nit konfuzna al lijepo znat da ima onih koji bi me rado takvom prikazali...znam da sam u prednosti ... prosijavam SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 27.05.17 5:58

Legolas je napisao/la:

namjerno tako pišem jer mi nije stalo da me baš svatko može pratiti ... nisam niti nepovezana nit konfuzna al lijepo znat da ima onih koji bi me rado takvom prikazali...znam da sam u prednosti ... prosijavam SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 684758713

Nisi objasnila. Jel misliš da drugi prate tvoje misaone tokove? Zbog čega bi itko volio da si konfuzna? 
Iz kojeg razloga misliš da si u prednosti?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 27.05.17 6:08

Sanjala sam nekoliko različitih filmova, a najupečatljiviji je da sjedim u kafeu otvorenog tipa i vidim da se pokojni svekar i svekrva vraćaju sa šetnje sa Sljemena. Šetaju polako ruku pod ruku, na nogama su im blatnjave cipele. Baš su bili gordi i lijepi, smireni, opušteni. Za života su rijetko bili smireni i opušteni. Vrijeme u snu je bilo oblačno, a sljemenske šume prekrasne.

Lena SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 684758713 aj tumači SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Lena 27.05.17 7:23

Megi je napisao/la:Sanjala sam nekoliko različitih filmova, a najupečatljiviji je da sjedim u kafeu otvorenog tipa i vidim da se pokojni svekar i svekrva vraćaju sa šetnje sa Sljemena. Šetaju polako ruku pod ruku, na nogama su im blatnjave cipele. Baš su bili gordi i lijepi, smireni, opušteni. Za života su rijetko bili smireni i opušteni. Vrijeme u snu je bilo oblačno, a sljemenske šume prekrasne.

Lena SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 684758713 aj tumači SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 684758713

pa vidi se da nisi imala velike simpatije prema njima dok su bili živi.....ovo šta si napisala je zapravo kao neko mirenje i tebe sa njima i njima sa sobom.....smireni su, drže se za ruke.....pokazuju da se vole, da su napokon zadovoljni....blatnjave cipele imaju smisao nečeg šta je sramotno,nedolično.....ja bi rekla ako su imali neke postupke možda prema tebi ,a i drugima koji nisu bili baš sjajni opraštaš im.....oblačno vrijeme isto pokazuje da ste imali trzavica.....ipak meni je ovo san pomirenja, prihvaćanja....
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 27.05.17 8:17

Lena je napisao/la:
Megi je napisao/la:Sanjala sam nekoliko različitih filmova, a najupečatljiviji je da sjedim u kafeu otvorenog tipa i vidim da se pokojni svekar i svekrva vraćaju sa šetnje sa Sljemena. Šetaju polako ruku pod ruku, na nogama su im blatnjave cipele. Baš su bili gordi i lijepi, smireni, opušteni. Za života su rijetko bili smireni i opušteni. Vrijeme u snu je bilo oblačno, a sljemenske šume prekrasne.

Lena SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 684758713 aj tumači SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 684758713

pa vidi se da nisi imala velike simpatije prema njima dok su bili živi.....ovo šta si napisala je zapravo kao neko mirenje i tebe sa njima i njima sa sobom.....smireni su, drže se za ruke.....pokazuju da se vole, da su napokon zadovoljni....blatnjave cipele imaju smisao nečeg šta je sramotno,nedolično.....ja bi rekla ako su imali neke postupke možda prema tebi ,a i drugima koji nisu bili baš sjajni opraštaš im.....oblačno vrijeme isto pokazuje da ste imali trzavica.....ipak meni je ovo san pomirenja, prihvaćanja....

San je bio baš lijep, da. Za života smo imali sjajnih i veselih zajedničkih trenutaka. Ja sam se dobar dio našeg zajedničkog života (pretjerano) trudila da im ugodim. Problemi su bili zapravo njihovi međusobni neriješeni odnosi, nastali puno prije nego sam došla u obitelj. Trebalo mi je vremena da shvatim da taj dio nije moj, nego samo njihov i da se bezveze patim. Takva sam da volim oprostiti i otpustiti, #samoljubav #samojako SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 11484130 

Lijepo ih je bilo vidjeti lijepe i smirene na poljanama nebeskim.   SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 309394051
Ovo kad kažem lijepe: bili su izrazito fizički zgodni i lijepi ljudi, oboje. Ona je bila moja hrvatska Sophia Loren  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 2634474203

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 30.05.17 6:42

Sanjam jucher Alhambru,,dupe joj stetovirato,,nakeljila si neke crvene ruze na sred kichme izmedju zdjelice i guzova,,a ja se zabuljio i kontam si da li su to one poznate ruze iz bugarske,,pomirishem i skuzim da su indijske:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 31.05.17 5:35

zingaro je napisao/la:Sanjam jucher Alhambru,,dupe joj stetovirato,,nakeljila si neke crvene ruze na sred kichme izmedju zdjelice i guzova,,a ja se zabuljio i kontam si da li su to one poznate ruze iz bugarske,,pomirishem i skuzim da su indijske:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 1619348112

Opet sam sanjo onu kuju,zaprosijo je,,kaze more ako cesh se brinuti o mojim cuckima,,reko ne mere,,,kaze,,onda odjebi,,probudijo sam se sav u znoju i razocharat,,za popizdit je osijecaj kad ti netko koga volish tako neshto kaze,,SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 03.06.17 23:20

zingaro je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Sanjam jucher Alhambru,,dupe joj stetovirato,,nakeljila si neke crvene ruze na sred kichme izmedju zdjelice i guzova,,a ja se zabuljio i kontam si da li su to one poznate ruze iz bugarske,,pomirishem i skuzim da su indijske:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 1619348112

Opet sam sanjo onu kuju,zaprosijo je,,kaze more ako cesh se brinuti o mojim cuckima,,reko ne mere,,,kaze,,onda odjebi,,probudijo sam se sav u znoju i razocharat,,za popizdit je osijecaj kad ti netko koga volish tako neshto kaze,,SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 1619348112

nie .. još je gori osjećaj kad si na sve moguće načine reko da se ženit nećeš a ona ustraje u tome i da nije pokazala djelima ono što stalno priča SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 684758713 skroz razumijem tvoje razočarenje žemskim rodom ... da sam muško i ja bih bila ko ti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 03.06.17 23:32

al da se ne bih opet netko zalijetao a ja kriva ... cijenim one koji djelima pokažu da su me vrijedni a nemoguća situacija ... znam prepoznati one koji se bore protiv sebe da meni pomognu u REALI ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 04.06.17 4:38

Legolas je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Sanjam jucher Alhambru,,dupe joj stetovirato,,nakeljila si neke crvene ruze na sred kichme izmedju zdjelice i guzova,,a ja se zabuljio i kontam si da li su to one poznate ruze iz bugarske,,pomirishem i skuzim da su indijske:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 1619348112

Opet sam sanjo onu kuju,zaprosijo je,,kaze more ako cesh se brinuti o mojim cuckima,,reko ne mere,,,kaze,,onda odjebi,,probudijo sam se sav u znoju i razocharat,,za popizdit je osijecaj kad ti netko koga volish tako neshto kaze,,SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 1619348112

nie .. još je gori osjećaj kad si na sve moguće načine reko da se ženit nećeš a ona ustraje u tome i da nije pokazala djelima ono što stalno priča SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 684758713 skroz razumijem tvoje razočarenje žemskim rodom ... da sam muško i ja bih bila ko ti

Ma jock jebo te,,da sam razoharat zenskim rodom sigurno ne bi pisao ovdje,,u mom zivotu je bilo previshe pravih zena tako da onih od jedan posto ne prestavlja nishta u odnosu na one od 99%.Meni je nemoguce razocharati se u bilo koga,,jer ne ochekujem nishta,,ali ako se pojavi netko vrijedan poshtovanja,,,klanjam se do kraja zivota..Te su me zene oplemenile i nachinile da znam cijeniti i voliti ono shto je nepatvoreno..hvala im na tome..naucile su me kako da se zashtitim od onih povrshnih i brzopoteznih kojima su sve shanse pobjegle a ja ostao jedina:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 684758713)tak da:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 1619348112..kuzish kaj sam zelijo reci..:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 684758713
Alhambra je bila samo povod da cimnem tu kuju da dodje ovdje,,na chashitzu zajebancije,,al se ona ochito odzajebavala pa joj to vishe nije interesantno,,ima zena pametnijeg posla nego troshiti vrijeme na virtualno verbalne izlete:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 1619348112 Mi koji nishta ne radimo imamo vremena da seremo po forumu ko grlitze:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 04.06.17 6:23

Sanjala sam ogromnog pauka koji mi je sišao na lijevu ruku i htjela sam prekinuti nit, a on protestira cvileći da ne kidam. Onda sam ga nježno stavila na zid da bi odmah pojurio ko lud prema ženki koja je htjela pobjeći, al je on bio brži, skočio je na nju i oplodio je. Gledala sam kako je nakon toga ostala nepomična i bilo mi ju je žao jer je on otišao.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 04.06.17 8:14

zingaro je napisao/la: Mi koji nishta ne radimo imamo vremena da seremo po forumu ko grlitze:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 684758713

koliko vidim ovdje u zadnje vrijeme samo ja NE RADIM ... čudi me kako stignem toliko ne raditi SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 3114667799

ono sve prije napisato ok, tako su i mene muškarci učili i ima vas predivnih od kojih sam naučila sve i svašta pa mi nikad nitko nije mogao uvaliti onu "svi su oni isti" ... a o ženidbi sam davnih dana rekla šta mislim i stojim pri tome ... i to je kalup a ja kalupe ne volem ... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 1523192931 uopće mi nije jasno čemu te ceremonije za nešto što unaprijed ne znaš kako će biti ... to ko da potpisuješ UGOVOR bez prethodno odrađenih predradnji da on i uspije za obje strane ... ja jako pazim šta potpisujem jer sam ODGOVORNA i ako sam jednom pala na mačka u vreći, znači da neću i drugi puta ... UČIM NA SVOJIH GREŠKAMA

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  pizda 04.06.17 13:36

nemam pojma sto sanjam, jedino znam da dam i to u bojama...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 04.06.17 19:27

pizda je napisao/la:nemam pojma sto sanjam, jedino znam da dam i to u bojama...

samo da ti kažem da je tvoj post bijo 666. ... ccccc ...

dakle, sotono, dobro te držati sada na pristojnoj udaljenosti SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 14.06.17 20:42

Sanjala sam da prelazim iz jednog dvorišta u drugo, u društvu dragih mi ljudi. To sam protumačila kao podršku. 
Probudila sam se prije 4 i gledala s kreveta u krošnje koje su se savijale pod vjetrom, a ptice su pjevale ko lude.
Digla se prije 6, pospremila, pila kaficu i dalje u akciju.
Jutro je bilo dobro, dobro, dobro!!!  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 4220860020

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 17.06.17 5:57

U zadnje vrijeme ne sanjam nishta sto me zabrinjava,,jer ja sam sanjar u magli SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 17.06.17 14:12

Sanjala pred jutro opet istu obitelj iz prošlog sna, da su u posjeti u mom novom stanu i da mi curica dolazi u naručaj, da pričamo, igramo i smijemo se. Toliko je bilo lijepo da sam se sretna probudila i držala oči zatvorene da mi sjećanje na san ne ode kroz prozor.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 25.06.17 18:57

Sanjala sam da šetam rivom i auto bez krova upada u more. Ulazim u more i izvlačim dugokosu vozačicu van koja je jako udahnula jer je bila pri kraju snaga. Pričamo na plaži mokre i ja joj govorim da sam iznenađena da se htjela ubiti, da ne bi nikad rekla za nju, korim je blago i grlimo se. Dolaze radoznali, ja odlazim. 

Danas se desilo nešto vrlo slično u rl, isti smisao, druga scenografija, cura je stvarno dugokosa. Iako sam cool i nisam paničar, potreslo me i potaklo na razmišljanje...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 28.06.17 0:22

zingaro je napisao/la:U zadnje vrijeme ne sanjam nishta sto me zabrinjava,,jer ja sam sanjar u magli SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 1619348112
SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 439160543

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 30.06.17 7:11

Alhambra je napisao/la:
zingaro je napisao/la:U zadnje vrijeme ne sanjam nishta sto me zabrinjava,,jer ja sam sanjar u magli SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 1619348112
SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 439160543

sinoc sam sanjo,,kako ti skidam shtiklitze na tenane:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 1619348112 a ti vichesh daj pozuri jebo te,,zakasnit cu:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 30.06.17 7:16

sanjao sam papagaja,,utapa se u vodi,,,pichka mu materina nesposobna,,kao da je zelijo da s eukanta,,,podignem ga i vidim da su mu krila za kuratz,,kao d aih netko shtutcovo,,,,drzim ga u ruci,,i osjecam da se oporavlja (papagaj narafski da ne bi bilo zablude) pitam ga ,,koji ti je kuratz bijo da se tako opustish i skoro odapnesh pod vodom,,veli ,,kad prave ljubavi nema ,,,bolje je umrijeti nego zivjeti,,sunce ti jebem zareno,,,skroz sam se najezijo,,bash me dotaklo,,,uf...uf ,,jebem ti snove..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 27 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 27 / 40. Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.