kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Stranica 30 / 40. Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  blitwa 17.02.19 18:16

Vel'ka Maca je napisao/la:
blitwa je napisao/la:




mare, jebemu trunje, ako još jednom kažeš da išta znaš o astrologiji namlatit ću te drškom od metle ... jel ti to pokušavaš zingara dozvati pameti?  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 1523192931

blizanac je toliko prevrtljiv da sam sebe ne može slijediti, tako da nema smisla uopće čuti neke njegove odluke... to je istinabog ženska osobina, ali čak se i žene ostalih znakova prije ili kasnije ustabile i imaju neku početnu točku za neko djelovanje, a njima je ta prevrtljivost jednostavno u svakom genu...
dalje, blizanac i kad ima najbolju osobu pokraj sebe, on je toliko površan da to uopće ne kuži (ili ga zapravo nije briga jer sto shvaća kao bogom dano), neće se baš puno truditi niti dati sebe u toj priči...a tek kad ostane bez nje shvati što je imao... da mi je sad maca tu potvrdila bi mi većinu ovog što ću dalje napisati SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 3384354616 

više će se truditi oko onih koji ga odbacuju i preziru, jer su im zanimljivi... a zanimljivi su im dotle dok ne popuste... i tad se blizanac povlači jer ne zna što bi dalje... njegov plan je bio do pristanka, a dalje je već preduboko za njegov mentalni sklop i snagu kojom se baš i ne mogu pohvalilti... 
sve je samo igra, da se vidi može li se nešto (prirođena nesigurnost koja traži potvrdu), a kad se vidi da se može, kad bi trebali krenuti naprijed, uplaše se i odustanu (maco yebem te u hrabrost, ti najbolje znaš o čemu pišem  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 2396358274 )
elem, kad ti zinge kaže da JOŠ nije našao žensku s kojom je spreman sve podijeliti čitaj NIKAD neću naći žensku s kojom ću sve podijeliti,  jer zapravo niti ne postoji ženska s kojom bi on sve podijelio...  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 309394051
em ne zna dijeliti ni dobro ni loše, em je predugo sam da bi se sjećao i ono malo diobe što je bio naučio u braku... smisao je u putu, a ne u pronalasku, a taj put je posut romantičnim pjesmicama koje niže nekoj nepoznatoj, koja zapravo niti ne postoji osim u njegovoj mašti... da je nedajbože i sretne odmah bi ga prošla romantika SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 11484130

i ono najvažnije: blizanci su prpošni, mladelački, uglavnom duhoviti i prilagodljivi, lijepo s družiti s njima, ali sve, ama baš sve što blizanac kaže treba uzeti s rezervom i zato je teško osloniti se na njih....i to s velikom rezervom... 

jedino oni s podznakom djevice su sami sebe toliko izdresirali da se koliko toliko drže onog što kažu, obećaju ili izjave... sve ostale treba odmah unaprijedu uzeti s rezervom jer će pola onog što su rekli zaboraviti, a za drugu polovicu nemaju ni snage ni strpljenja... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 684758713
ali kako mi svi mamo sve znakove u sebi, pa tako imamo i tog nestabilnog i prevrtljivog blizanca, svi se ponašamo tako na području koje nam je smješteno u blizancima (koja kuća nam počinje u tom znaku)... strah je gadan suigrač, ne možeš ga se tek tako riješiti... 


još davno sam htjela otvoriti temu: Znate li koji je vaš najveći strah u životu? ... ono kad u nekim godinama pošteno poričaš sa sobom i sam sebi priznaš čega se bojiš....

ja sam si uspjela odgovoriti na to pitanje... a vjerujem i većina vas...

P.S.
molim Pizdu da svoje komentare o astrologiji napiše na onostrano i mistično... vjerodostojni su kao i teme koje ima tamo  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 1523192931

Odma da demistifikujemo hrabrost i ne hrabrost o kojoj mi ofca (hitler je bil ofca, pametnom dosta SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 1658420748 ) - daklem, prijavila sam se u zivot na vagi i zvase me da im se moj prfofil jako dopao i zovu me na kasting blabla bla... ne moram niti pricati da sam imsve otipkala od psihickog proklizavanja, ljubavnih brodoloma etc, etc... i fakat kad sam se prijavljivala, s posla i iz ciste znatizelje, zanimalo me bi li prosla... kad sam dobila odgovor na to pitanje to je bilo dosta. Je, voljela bih opet biti lepa i sexy, ali nisam vise klinka pa i vako debela i dalje hodam svijetom bez sminke i sasvim sam dovoljno sigurna u sebe.
Najveci nono za javno blamiranje mi je u biti posao jer je situacija i dalje vrlo u kurcu i ne treba mi da skuze da mogu i bez mene... a ionako stalno pricaju da ima posla za jednu a ne tri... blablabla...
Vi ste me vec vidjeli u donjem rublju. Hrabru blitvicu nisam ni na forumu vidla u gacama, a kamoli na telki  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 1523192931
A sto se hrabrosti tice - hrabra sam ki lafica... barem sam ja osvojim sranjima javno, jasno i glasno pricala i to iz podrucja koje je jos uvijek veliki tabu ne samo u rvackoj jebovukini nega i u svitu.
Idjen sad noge prosetat. Kissss.
SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 1523192931 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 1523192931 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 1523192931 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 1523192931 
bome sam vas taknula u žižu...
eno zinge nakon mog opisa tvrdi da nije blizanac  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 1619348112

ali neka sam i tebe isprovocirala, baš mi j drago.....  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 11484130

ok, ja sam hićo, a ti se izmotavaš i zaobilaziš istinu  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 1658420748  ... 

nije tebe strah razgolićavanja, tebe je strah torture vježbanja i gladovanja... naći ćeš tisuću izgovora, samo da ne moraš iz svoje zone konfora...  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 27287599

ti si meni u razgovoru navela svoj nedostatak hrabrosti kao razlog za neodlazak tamo... a onda sam ti ja rekla da si hrabrija nego što misliš, jer si stavila sliju u donjem rublju na forum... a onda si ti meni rekla da to što si na nekom forumčiću stavila svoju sliju u donjem rublju ne znači da si u stanju pokazati se u donjem rublju na telki da te vidi sva rodbina i prijatelji... 

ne izmotavaj se sad,  nabijemte u to tvoje selektivno pamćenje...SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 684758713 

to  poslom je jednako tako izgovor... kad im budeš višak šutnut će te ma gdje da jesi... to i sama znaš, ali si lažeš i koristiš to kao još jedan izgovor da ne moraš ništa mijenjati u svom životu...  maco nije stvar samo u ljepoti i samopouzdanju, nego i u zdravlju... bližiš se godinama kad ćeš se i sama u to uvjeriti... stvarno bih bila presretna da nekako riješiš taj svoj problem, a ovo ti je jedinstvena prilika.... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 684758713

blitvica je hrabra na puno područja... istrajnosti mi također ne fali... 
ali na području javnog pokazivanja golotinje ili tjelesnih nježnosti sam tvrđa od najtvrđe puritanke... jednostavno ne mogu preko kućnog odgoja koji su mi usadili roditelji... mislim da bi mi se mater u grobu okrenula kad bih prešla neku granicu... 
nije lako biti ja na tom području... voljela bih da nije tako... ali jebiga...

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  blitwa 17.02.19 18:17

magdalenica je napisao/la:E, blitwo, ovo sto se prijetis da ces me namlatit drskom od metle... jel to ti planiras meni izvuc metlu iz mog dupeta pa me s njom tuc SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 1619348112
Ti si je već izvukla, a da nisi ni svjesna toga. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 684758713

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  blitwa 17.02.19 18:22

zingaro je napisao/la:Eto sto ti je zensko,,jedna ima metlu u dupetu a druga nema pojma o horoskopu..pa jebo te,,ja nisam blizanac u horoskopu ...meni je matza bila simpa jer se znala dobro zajebavati sama sa sobom pa sam izmislio da sam blizanac ne bi li se priblizila...sve je Pizda zajebo jer je bio ljubomoran shto me zvala mishkitza:))))))) Jojjjjjjjjjjj..koja je to zajbancija bila..jedino me davno Lena skoro pogodila kaj sam u oroskopu..a vi ostali pojma nemate..Sramota jebo te::SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 1619348112


e da zaboravila sam još nešto jako bitno... blizanci (rijetko žene, ali skoro svi muški) imaju neodoljivu potrebu zametati tragove za sobom...ponašaju se kao da se stalno skrivaju od nekog... to je igra samo njima znana i prihvatljiva, a svi ostali se čude i ne znaju što da misle... 
kažu ono što misle, a onda počnu djelovati u sto smjerova, ubace još pet stvari koje nemaju veze s onim rečenim jer jednostavno žele zakamuflirati pravu misao, pravi osjećaj i pravog sebe...zašto... pitaj Boga... s vjerojatno ni On ne zna baš kao ni oni koji se kamufliraju....   SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 1523192931

a ti si to upravo dokazao ovim postom... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 684758713

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 18.02.19 7:09

Vel'ka Maca je napisao/la:
blitwa je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:


Tezak si. Oprosti sestri, ne radi nje nego radi samog sebe.
I onda posadi novu tresnju. Ljubavnu.

Sta ja imam kome oprastati,,,a nikada ne trazim ni od drugih da oproste meni ...ima ljudi koji se prave blesavi pa chine gluposti i traze oproshaje..meni je to glupo...trpim dok e popizdim i kad prekrizim to je to,,ne treba oprashtati nikome..tko tebe kamenom ti njega brdom tko tebe kruhom ti njega pekarom opizdi,,pa ja...onda ce se ljudi ponashati drugachije i paziti na gluposti koje chine..Ma ,,bolje da chkomim glupo mi je iznositi ovako na javnom obiteljski prljavi vesh..odok sanjat neku dobru pichku ,,mozda se naspavam:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 1619348112))))
ma da... jebeš sestru bitna je trešnja... ni slučajno opraštati...  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 3084372643

da i ja ne gadim taji temu, komentirat ću vaš dijalog ovdje...

magdalenica je napisao/la:


Pametna odluka, koja ce trajati danas do podneva SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 1619348112 
Ti si Zingara, zensko, tako se zene premisljaju...
zingaro je napisao/la:Ma poznati sam shkrtic pa mi se ne baca krvavo zaradita lova...radje dam nekoj djeci nego hrvatskoj vukojebin..Oni bi kupovali vojne zrakoplove ,,,jebavali macku mater sa tudjom lovom,,E nesh od mene jebo im ja mater lopovsku...pa ja sam presto placati sve doprinose kao obrtnik vec 1991..prvi sam u povijesti Hrvatske skako po tri shtenge za inkasatoro sa HTV
Bivsa govorila pa nesh imat mirovinu ...a ja ko iz topa..koji ce mi kuratz mirovina od sirotinje i lopova ja to zaradim za dvi ure,,,jebo te,,,satnica mi je ko da sam zavrshijo medicinu .Veli mi frend iz Splita..ja moram platiti pun kuratz osiguranja da me neka americhka baba  sluchajno ne tuzi,,studiro sam tolike godine medicinu a vidi tebe..ha jebiga frende morash vidit dje je fjucher ,,,Elem ..moguce sam pichka u glavi ...zato sam valjda dovoljan sam sebi,,,,hahahahhahahahahahhahahhahaha...joj koji sam narcis ...priznam i gadim se ponekada sam sebi..ali jos nisam naisho na nekoga s kime bi mogo dijeliti sve..zene su danas da te bog sachuva,,nije samo da bi zelile nekoga opeljeshiti nego bi ga htjele uvjeriti da je to za njegovo dobro..ja ludih baba jebo te,,Skuzijo sam da ja nisam Tramp...::SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 1619348112)))))))))))))))))))))))))) pa se moram paziti ...da me ti tamo domoljubi ne zajebu ...kupish nekretninu a bagra digne poreze ...pa udri ...gori od turaka..Sachekat cu ja do 2020 kad stupa na snagu jedan zakon...pa bumo vidili ocel od toga nekaj biti...jer ce tada jadni ljudi morati prodavati bud zashto samo da izbjegnu turski namet..ak i ne bude nisht ,,imam dva apartmana blizu Rima ...mogu se uvalit kad god mi se digne...a imam i frendove na moru ako mi se moche jajtza:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 684758713)A tko zna ,,,mozda si ti i u pravu,,,pipam se vec sat vremena nidje mindju da nadjem..:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 1619348112) Tajo ovo su crtice sa Floride...isprichavam se kaj ti guzvam temu:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 1619348112



mare, jebemu trunje, ako još jednom kažeš da išta znaš o astrologiji namlatit ću te drškom od metle ... jel ti to pokušavaš zingara dozvati pameti?  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 1523192931

blizanac je toliko prevrtljiv da sam sebe ne može slijediti, tako da nema smisla uopće čuti neke njegove odluke... to je istinabog ženska osobina, ali čak se i žene ostalih znakova prije ili kasnije ustabile i imaju neku početnu točku za neko djelovanje, a njima je ta prevrtljivost jednostavno u svakom genu...
dalje, blizanac i kad ima najbolju osobu pokraj sebe, on je toliko površan da to uopće ne kuži (ili ga zapravo nije briga jer sto shvaća kao bogom dano), neće se baš puno truditi niti dati sebe u toj priči...a tek kad ostane bez nje shvati što je imao... da mi je sad maca tu potvrdila bi mi većinu ovog što ću dalje napisati SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 3384354616 

više će se truditi oko onih koji ga odbacuju i preziru, jer su im zanimljivi... a zanimljivi su im dotle dok ne popuste... i tad se blizanac povlači jer ne zna što bi dalje... njegov plan je bio do pristanka, a dalje je već preduboko za njegov mentalni sklop i snagu kojom se baš i ne mogu pohvalilti... 
sve je samo igra, da se vidi može li se nešto (prirođena nesigurnost koja traži potvrdu), a kad se vidi da se može, kad bi trebali krenuti naprijed, uplaše se i odustanu (maco yebem te u hrabrost, ti najbolje znaš o čemu pišem  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 2396358274 )
elem, kad ti zinge kaže da JOŠ nije našao žensku s kojom je spreman sve podijeliti čitaj NIKAD neću naći žensku s kojom ću sve podijeliti,  jer zapravo niti ne postoji ženska s kojom bi on sve podijelio...  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 309394051
em ne zna dijeliti ni dobro ni loše, em je predugo sam da bi se sjećao i ono malo diobe što je bio naučio u braku... smisao je u putu, a ne u pronalasku, a taj put je posut romantičnim pjesmicama koje niže nekoj nepoznatoj, koja zapravo niti ne postoji osim u njegovoj mašti... da je nedajbože i sretne odmah bi ga prošla romantika SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 11484130

i ono najvažnije: blizanci su prpošni, mladelački, uglavnom duhoviti i prilagodljivi, lijepo s družiti s njima, ali sve, ama baš sve što blizanac kaže treba uzeti s rezervom i zato je teško osloniti se na njih....i to s velikom rezervom... 

jedino oni s podznakom djevice su sami sebe toliko izdresirali da se koliko toliko drže onog što kažu, obećaju ili izjave... sve ostale treba odmah unaprijedu uzeti s rezervom jer će pola onog što su rekli zaboraviti, a za drugu polovicu nemaju ni snage ni strpljenja... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 684758713
ali kako mi svi mamo sve znakove u sebi, pa tako imamo i tog nestabilnog i prevrtljivog blizanca, svi se ponašamo tako na području koje nam je smješteno u blizancima (koja kuća nam počinje u tom znaku)... strah je gadan suigrač, ne možeš ga se tek tako riješiti... 


još davno sam htjela otvoriti temu: Znate li koji je vaš najveći strah u životu? ... ono kad u nekim godinama pošteno poričaš sa sobom i sam sebi priznaš čega se bojiš....

ja sam si uspjela odgovoriti na to pitanje... a vjerujem i većina vas...

P.S.
molim Pizdu da svoje komentare o astrologiji napiše na onostrano i mistično... vjerodostojni su kao i teme koje ima tamo  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 1523192931

Odma da demistifikujemo hrabrost i ne hrabrost o kojoj mi ofca (hitler je bil ofca, pametnom dosta SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 1658420748 ) - daklem, prijavila sam se u zivot na vagi i zvase me da im se moj prfofil jako dopao i zovu me na kasting blabla bla... ne moram niti pricati da sam imsve otipkala od psihickog proklizavanja, ljubavnih brodoloma etc, etc... i fakat kad sam se prijavljivala, s posla i iz ciste znatizelje, zanimalo me bi li prosla... kad sam dobila odgovor na to pitanje to je bilo dosta. Je, voljela bih opet biti lepa i sexy, ali nisam vise klinka pa i vako debela i dalje hodam svijetom bez sminke i sasvim sam dovoljno sigurna u sebe.
Najveci nono za javno blamiranje mi je u biti posao jer je situacija i dalje vrlo u kurcu i ne treba mi da skuze da mogu i bez mene... a ionako stalno pricaju da ima posla za jednu a ne tri... blablabla...
Vi ste me vec vidjeli u donjem rublju. Hrabru blitvicu nisam ni na forumu vidla u gacama, a kamoli na telki  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 1523192931
A sto se hrabrosti tice - hrabra sam ki lafica... barem sam ja osvojim sranjima javno, jasno i glasno pricala i to iz podrucja koje je jos uvijek veliki tabu ne samo u rvackoj jebovukini nega i u svitu.
Idjen sad noge prosetat. Kissss.

A vidi Mishkitze..pa gdje si ti butcko..:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 1619348112)))??????
Pusti nju..ona nije ofca u horoskopu nego blizanac sve izvrne naopako samo da bude po njenom,,,diktator jebo te...a kad pochne tipkat nemresh je stopirat...jedino da joj na kamijonu probushish gume ...al ta bi vozila na felgama do vulkanizera....Hitler je bijo Bik,,a isti kuratz samo sa vecim rogovima:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 18.02.19 21:58

blitwa je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Eto sto ti je zensko,,jedna ima metlu u dupetu a druga nema pojma o horoskopu..pa jebo te,,ja nisam blizanac u horoskopu ...meni je matza bila simpa jer se znala dobro zajebavati sama sa sobom pa sam izmislio da sam blizanac ne bi li se priblizila...sve je Pizda zajebo jer je bio ljubomoran shto me zvala mishkitza:))))))) Jojjjjjjjjjjj..koja je to zajbancija bila..jedino me davno Lena skoro pogodila kaj sam u oroskopu..a vi ostali pojma nemate..Sramota jebo te::SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 1619348112


e da zaboravila sam još nešto jako bitno... blizanci (rijetko žene, ali skoro svi muški) imaju neodoljivu potrebu zametati tragove za sobom...ponašaju se kao da se stalno skrivaju od nekog... to je igra samo njima znana i prihvatljiva, a svi ostali se čude i ne znaju što da misle... 
kažu ono što misle, a onda počnu djelovati u sto smjerova, ubace još pet stvari koje nemaju veze s onim rečenim jer jednostavno žele zakamuflirati pravu misao, pravi osjećaj i pravog sebe...zašto... pitaj Boga... s vjerojatno ni On ne zna baš kao ni oni koji se kamufliraju....   SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 1523192931

a ti si to upravo dokazao ovim postom... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 684758713

Zato da može hrabro pobjeć  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 18.02.19 22:00

blitwa je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:E, blitwo, ovo sto se prijetis da ces me namlatit drskom od metle... jel to ti planiras meni izvuc metlu iz mog dupeta pa me s njom tuc SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 1619348112
Ti si je već izvukla, a da nisi ni svjesna toga. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 684758713

Zašto misliš da nisam svjesna? 

Nemoj da me potcenjuješ   SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 3084372643

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 18.02.19 22:01

Sanjala sam prekjučer ujutro da sam se zaljubila ko tuka i da je muškarac bio prekrasan  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 424959984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 20.02.19 5:10

Pa jebo vas irud zenski..zasto bi netko bjezao od necega sto mu se dopada,,ajd malo izadjite iz sebe pa promatrajte ljude o kojima stvarate sliku...mozda ljudi ne bjeze od vas nego od istog sranja od kojega su jednom pobjegli glavom brez obzira::SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 1619348112
Zanimljivo vas je chitati kako gradite sliku o nechemu i nekomu a niste shvatile po kurtza o tim ljudima::SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 1619348112))...No dobro,,,tko sam ja da vas razuvjeravam samo vi dajte,,a ja sigurno nisam blizanac u oroskopu,,,,a vi pjevajte borbene,,,,,,,hahahahhahahahhahahahhahaahhahaaha::SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 1619348112)))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 20.02.19 6:14

zingaro je napisao/la:Pa jebo vas irud zenski..zasto bi netko bjezao od necega sto mu se dopada,,ajd malo izadjite iz sebe pa promatrajte ljude o kojima stvarate sliku...mozda ljudi ne bjeze od vas nego od istog sranja  od kojega su jednom pobjegli glavom brez obzira::SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 1619348112
Zanimljivo vas je chitati kako gradite sliku o nechemu i nekomu  a niste shvatile po kurtza o tim ljudima::SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 1619348112))...No dobro,,,tko sam ja da vas razuvjeravam samo vi dajte,,a ja sigurno nisam blizanac u oroskopu,,,,a vi pjevajte borbene,,,,,,,hahahahhahahahhahahahhahaahhahaaha::SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 1619348112)))
Od muških blizanaca bježim ko od kuge SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 20.02.19 18:24

Mislim da bi se u pricu o blizancima trebala ukljuciti jos jedna forumasica, pa da me bas uhvati nostalgija za starim forumskim vremenima... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 684758713 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 684758713

Uvek je dobro imati nekog kog mozes izgeneralizovati do maksimuma i nalepiti mu etiketu. Makes you feel so good about yourself. Makes you feel like you really know something.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  blitwa 20.02.19 20:49

cat_claw je napisao/la:Mislim da bi se u pricu o blizancima trebala ukljuciti jos jedna forumasica, pa da me bas uhvati nostalgija za starim forumskim vremenima... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 684758713 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 684758713

Uvek je dobro imati nekog kog mozes izgeneralizovati do maksimuma i nalepiti mu etiketu. Makes you feel so good about yourself. Makes you feel like you really know something.
Koja forumašica Kato?

Sve je bilo zapravo 'ribanje' Zingara koji se uvijek hvalisao svojim blizancima, a prvi je stavio opis vodenjaka s negativnim osobinama kao poklon Taji za roćkas. 
Žao mi je što je Maca doživjela ovu, doduše žustru zafrkanciju kao prozivanje, a ti kao etiketiranje. 


Ispričavam se, nije mi to bila namjera.

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 20.02.19 21:41

blitwa je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Mislim da bi se u pricu o blizancima trebala ukljuciti jos jedna forumasica, pa da me bas uhvati nostalgija za starim forumskim vremenima... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 684758713 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 684758713

Uvek je dobro imati nekog kog mozes izgeneralizovati do maksimuma i nalepiti mu etiketu. Makes you feel so good about yourself. Makes you feel like you really know something.
Koja forumašica Kato?

Sve je bilo zapravo 'ribanje' Zingara koji se uvijek hvalisao svojim blizancima, a prvi je stavio opis vodenjaka s negativnim osobinama kao poklon Taji za roćkas. 
Žao mi je što je Maca doživjela ovu, doduše žustru zafrkanciju kao prozivanje, a ti kao etiketiranje. 


Ispričavam se, nije mi to bila namjera.
De jebote, nemoj me zajebavat  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 3111943984
Samo sam ti rekla svoje misljenje na temu  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 2634474203

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 21.02.19 4:33

cat_claw je napisao/la:Mislim da bi se u pricu o blizancima trebala ukljuciti jos jedna forumasica, pa da me bas uhvati nostalgija za starim forumskim vremenima... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 684758713 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 684758713

Uvek je dobro imati nekog kog mozes izgeneralizovati do maksimuma i nalepiti mu etiketu. Makes you feel so good about yourself. Makes you feel like you really know something.

Ma Kate ja tebe najbolje kuzim ijako nisam blizanatz:::SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 1619348112
Pusti ove generalizatorke...kad im kazem da sam Lav opet ce naci neku manu::SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 1619348112)

Kladim se da nakon par postova nece znati o chemu smo pocheli tipkati,,,ni tko je prvi i shto pocheo::SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 1619348112))))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Lena 21.02.19 8:30

cat_claw je napisao/la:Mislim da bi se u pricu o blizancima trebala ukljuciti jos jedna forumasica, pa da me bas uhvati nostalgija za starim forumskim vremenima... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 684758713 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 684758713

Uvek je dobro imati nekog kog mozes izgeneralizovati do maksimuma i nalepiti mu etiketu. Makes you feel so good about yourself. Makes you feel like you really know something.
Ako si mislila na mene slobodno to i napiši...nema razloga da zadržavaš u sebi....

Naravno da u generalnom opisu po znakovima uvijek ima stvari koje ne laskaju...ali tako je za svaki znak....

Ja sam i ranije pisala da sam pronašla neke značajke koje zaista generalno pristaju po znakovima i da je svaki znak u horoskopu "nositelj" određenih karakteristika više nego drugi....ali to sam ja....nekome su to gluposti i neka su...slobodni smo misliti svojom glavom...

A uvijek sam naglašavala da je tek kad se detaljno pogleda natalna karta može se konkretnije napisati značajke samo te osobe....

i najvažnije u svemu tome je da je svako sam kovač svoje sreće i bira svoj put....može sam odlučiti kako i gdje će....ja snažno vjerujem da naša volja i odluke mogu "svijet lomiti"....

Jarci su naravno najbolji znak  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 2758896589
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 21.02.19 13:13

Ja cu se kao tipicni slabi blizanac kukavicki povuci pred vasom snagom i jacinom. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 1523192931


I to sto sam reagovala je zato, jer je to sve istina sto je Bitvica napisala i bas me je u zicu pogodila!
To nije nikako zato sto sam na ovaj nacin saznala kako me drugarica dozivljava, vec ja tako volim da idem po internetu i kada naidjem na neku pljuvacinu ovakve vrste ja odmah trazim autora i zapocinjem kavgu. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 1523192931
Mislim, nema tu nekih velikih iznanedjenja, ipak sam ja blizanac, a vi najbolje znate kakvi smo mi.








Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Lena 21.02.19 14:10

cat_claw je napisao/la:Ja cu se kao tipicni slabi blizanac kukavicki povuci pred vasom snagom i jacinom. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 1523192931


I to sto sam reagovala je zato, jer je to sve istina sto je Bitvica napisala i bas me je u zicu pogodila!
To nije nikako zato sto sam na ovaj nacin saznala kako me drugarica dozivljava, vec ja tako volim da idem po internetu i kada naidjem na neku pljuvacinu ovakve vrste ja odmah trazim autora i zapocinjem kavgu. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 1523192931
Mislim, nema tu nekih velikih iznanedjenja, ipak sam ja blizanac, a vi najbolje znate kakvi smo mi.

Ja ću u svoje ime, a Btw ili ako neko ima šta za reći će u svoje ime.

Mudra odluka  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 11484130 ovo za povlačenje....

Ti si dievica u podzanku tako da je blizanačka vjetrovitost poprilično umanjena....sjećam se da sam ti pisala o toj kombinaciji....

Za mene su blizanci vjetrasti, vole igru prije svega, maštoviti su, vole da je uvijek zabavno.....smeta me da (neki) blizanci znaju obećati svašta, a onda to jednostavno ne stignu ispuniti....nije iz zle namjere nego im se namjesti nešto drugo...
Sviđa mi se blizanačka zaigranost, volje da uvijek traže nešto novo, zapravo im u istoj mjeri zavidim na nekim karakteristikama kao šta me i te iste znaju živcirati.....

Ali ovako suhoparno zvuči kao da seciram ljude po karakteristikama šta nije točno...ja ljude koje znam gledam kao cjelinu....tako da mi je nešto dio osobe i neka je možda u neku ruku i mana ja je prihvaćam jer mi je ta osoba draga....dio je nje sve to....

Ma ne kužim zašto čuđenje i vrijeđanje, pa koliko osobina koje su generalno loše imam i ja, pa šta...ali nisam samo te osobine ja sam nešto više i složenije....bar si tako tepam  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  blitwa 21.02.19 18:54

Lena je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Mislim da bi se u pricu o blizancima trebala ukljuciti jos jedna forumasica, pa da me bas uhvati nostalgija za starim forumskim vremenima... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 684758713 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 684758713

Ako si mislila na mene slobodno to i napiši...nema razloga da zadržavaš u sebi....
Opusti se Leno, nije mislila na tebe nego na Kišnu glistu.

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 21.02.19 19:09

Ni na Lenu, ni na Kisnu glistu. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 1523192931

Vas dve tako dobro poznajete blizance, a ovako ste omasile. Bas cudno.


Lena cak zna da je kod mene zbog device vetrovitost umanjena i seca se da mi je vec pricala o toj kombinaciji.
SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 684758713 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 684758713



Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  blitwa 21.02.19 19:14

Lena je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Ja cu se kao tipicni slabi blizanac kukavicki povuci pred vasom snagom i jacinom. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 1523192931


I to sto sam reagovala je zato, jer je to sve istina sto je Bitvica napisala i bas me je u zicu pogodila!
To nije nikako zato sto sam na ovaj nacin saznala kako me drugarica dozivljava, vec ja tako volim da idem po internetu i kada naidjem na neku pljuvacinu ovakve vrste ja odmah trazim autora i zapocinjem kavgu. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 1523192931
Mislim, nema tu nekih velikih iznanedjenja, ipak sam ja blizanac, a vi najbolje znate kakvi smo mi.

Ja ću u svoje ime, a Btw ili ako neko ima šta za reći će u svoje ime.
Pa iskreno, ne znam što bih joj napisala. U meni su pomiješane emocije i prilično sam zbunjena ishodom nečeg što nikako nema veze s njom. 

Nije prvi put da ovako pišem o astrologiji, nije prvi put da se šamaramo znakovima horoskoa, ali je prvi put da netko ovako reagira na čistu pizdariju.
Da mi je netko rekao da će se cat_claw naljutiti na post u kojem s Magdalenicom maltretiramo Zingara, koristeći se pri tom nadritumačenjam horoskopa kako bih ga što više ogadila, rekla bih mu da nije normalan. 

Ajde, Veliku macu sam spomenula i mogla je to shvatiti kao provokaciju, ali kako se cat_claw  prepoznala u opisu, na to nemam odgovor. 
Odakle joj ideja da ja nju tako vidim?  Sve i da ju tako vidim, a izuzetno mi je draga i to svi znaju, opet ne vidim smisao ovakvoj reakciji.
Pitam se, je li doista onaj moj post bio toliko maligan? Čitala sam ga nekoliko puta. Ako jeste ispričavam se ponajprije Zingaru, jer je bio njemu upućen.
Ako nije, onda se pitam što je stvarni uzrok ovakvoj reakciji? Post je mogao biti samo povod ovakvoj reakciji, a nikako uzrok. 

Činjenica je da ne poznajem blizance, da općenito slabo procjenjujem ljude, a ne poznajem ni osobu s kojom sam se u nekoliko navrata družila. 
Prema tome, zaboravite sve što sam ikad napisala o astrologiji. To su stvarno samo pizdarije i razbibriga.

_________________
Dakle, zamisli Zemlju. I diši s njom...

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  blitwa 21.02.19 19:17

cat_claw je napisao/la:Ni na Lenu, ni na Kisnu glistu. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 1523192931

Vas dve  tako dobro poznajete blizance, a ovako ste  omasile. Bas cudno.


Lena cak zna da je kod mene zbog device vetrovitost umanjena i seca se da mi je vec pricala o toj kombinaciji.
SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 684758713 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 684758713


Cat, stvarno ne znam što bih ti rekla da te razuvjerim. 
Nema smisla opravdavati se. Ti si svoj sud ionako već donijela. 

Nebitno.

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Lena 21.02.19 19:23

cat_claw je napisao/la:Ni na Lenu, ni na Kisnu glistu. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 1523192931

Vas dve  tako dobro poznajete blizance, a ovako ste  omasile. Bas cudno.


Lena cak zna da je kod mene zbog device vetrovitost umanjena i seca se da mi je vec pricala o toj kombinaciji.
SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 684758713 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 684758713


Da...fakat sam maherica u čitanju ljudi jel da....
Zamisli da imam uvid u sve planete...pa u 7 rečenica bi te ogolila do kostiju....

Ja sam MISLILA da znam nešto o tebi.....greška samo takva  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 684758713

Zapravo netočno....poznavala sam jedan dio tebe nekad davno....sad više nije tako
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 21.02.19 19:33

Cato - dzaba si se uzjemirila. I ja sam se u par navrata druzila s ofcom i moram priznat da iako je vrlo diskretna i za moj ukus premalo tracava  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 1523192931 tebe je uvijek falila i pricala mi povijestice kakao ti se uvijek divila jer da su te odavnina vrlo ostro i brutalno znali napadati a da si ti to fenomenalno hendlala... jos dok ja nisam tako pomno stalkala forumce, odnosno jos u doba dok je isus po vodi hodao... tako da spomenuti opisi definitivno nisu misljenje o tebi.... uvijek su joj bila puna usta hvale za tebe... odnosno forumski lik... u privatluk nikad nije isla... na moju zalost  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  blitwa 21.02.19 19:51

Vel'ka Maca je napisao/la: I ja sam se u par navrata druzila s ofcom
Pusti maco, stvarno nema smisla. 
Ne pišemo od jučer. 
Nije ovo posljedica mog posta. Vjerojatno je već prije bilo nekih zamjerki, a ovo joj je samo prelilo čašu.

Nema veze. Nije mi prvi put. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 684758713

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 21.02.19 20:07

Lena je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Ni na Lenu, ni na Kisnu glistu. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 1523192931

Vas dve  tako dobro poznajete blizance, a ovako ste  omasile. Bas cudno.


Lena cak zna da je kod mene zbog device vetrovitost umanjena i seca se da mi je vec pricala o toj kombinaciji.
SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 684758713 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 684758713


Da...fakat sam maherica u čitanju ljudi jel da....
Zamisli da imam uvid u sve planete...pa u 7 rečenica bi te ogolila do kostiju....

Ja sam MISLILA da znam nešto o tebi.....greška samo takva  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 684758713

Zapravo netočno....poznavala sam jedan dio tebe nekad davno....sad više nije tako

Ti mene uopste nisi iznenadila.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 21.02.19 20:15

Vel'ka Maca je napisao/la:Cato - dzaba si se uzjemirila. I ja sam se u par navrata druzila s ofcom i moram priznat da iako je vrlo diskretna i za moj ukus premalo tracava  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 1523192931  tebe je uvijek falila i pricala mi povijestice kakao ti se uvijek divila jer da su te odavnina vrlo ostro i brutalno znali napadati a da si ti to fenomenalno hendlala... jos dok ja nisam tako pomno stalkala forumce, odnosno jos u doba dok je isus po vodi hodao... tako da spomenuti opisi definitivno nisu misljenje o tebi.... uvijek su joj bila puna usta hvale za tebe... odnosno forumski lik... u privatluk nikad nije isla... na moju zalost  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 1523192931

Vidis da se zajebala. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 1523192931
Trebala je horoskop gledati.

Salu na stranu, ja nisam bas otvorena za vanforumska druzenja, ali za nju jesam bila. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 684758713
Ne zalim ni za cim.
Dalje ne mislim objasnjavati, jer se to nikog ne tice.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 30 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 30 / 40. Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.