kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet??

Stranica 1 / 5. 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? Empty Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet??

Postaj  Gost 31.08.14 4:19

Fakat ,,,shta je to pamet,??
Milion puta sam chuo razlichita mishljenja na tu temu,,i milion puta sam se izonva zapitao shta je to pamet i chemu ona sluzi,,Ono,,,pametni smo zato sto su drugi glupi..ali odma nakon te konstatacije ,,pitanje ,,,kako znamo da su oni glupi? Uglavnom,,,za mene je pamet relativna stvar,,imash recimo jako puno ljudi koji su pametni (puni su informacija i teoretskih znanja),,oni su Dr.nauka,,ali ne znaju promijeniti sijalicu u vlastitom domu,,Imash ljudi kojima je jako vazno biti kao fol u trendu i informiran,,,pa raspolazu sa mali milion informacija sa kojim vas dave ,,,a nemaju nikakvu korist od toga,,jednostavno te informacije ne mogu iskristiti,,Opet imash ljudi kojima ne bi dao dvije zavezane kokoshi da chuvaju ali su oni svoju skromnu pamet jako dobro unovchili,,Ima ljudi koji se kurche citirajuci druge a nemaju nikakvo vlastito mishljenje ni stav..Iz svog zivota poznajete jako puno ljudi koji su imali u srednjoj ili osnovnoj,,,iz matematike ili hrvatskog topchinu ko kucu,,pa ipak ti su ljudi uspjeli ostvariti neke svoje ideje i zelje,,,unatoch shto mi mislimo da su oni glupi,,Opet,,,shto je to pamet,,ponavljanje i citiranje tudjih misli,,ili pamet ipak izvire iz empirijskog iskustva a ne nabiflanih knjiga.Chesto puta vidimo ljude koji se fantastichno snalaze u zivotu mada im je recimo vokabular toliko siromashan da jedva izrazavaju svoje misli i osjecanja..Da li je pamet ,,,neshto shto je prakticnog karaktera ugradjena u prirodu prezivljavanja kao vrste,,i  gomilanje raznih informacija i znanja u mozak koja nam nichemu ne sluze osim da se kurchimo pred drugima kako smo "pametni"ili je pamet neshto sasvim drugo.Sreo sam puno ljudi u svome zivotu koji su bili zive enciklopedije,,ali njihova pamet je bila totalno sjebana kada je u pitanju bio svakodnevni zivot,,Na kraju,,moje osobno mishljenje da je "pamet" kuratz od ovce..narafski ..ako nije kreativna,Dakle,,pamet je svakodnevna kreativnost a ne "pun kurac informaija sa kojim smo se natankali" Mada opet,,ima jedna,,jedino shto znam je ,,,da ne znam nishta..Ovu temu posvecujem forumashkim pametnjakovicima,,,shteta shto Esko ne tipka ovdje,,bash bi bilo interesantno saznati shta je to za njega pamet,, Pizdu necu spominjati jer je on ijonako poglup lik..to mi je rekla sara da napishem kad sam se konzultovao o ovoj temi sa njom:Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 1619348112 ajmo pametnjakovici..znam unaprijed  tko se nece ochitovati na ovoj temi,,da li je to pamet ili intuicija??

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? Empty Re: Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet??

Postaj  propolis 31.08.14 6:41

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 3111943984
Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 167558484
Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 439160543
Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 3015220106
Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 727654710
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? Empty Re: Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet??

Postaj  Lena 31.08.14 6:57

zingaro je napisao/la:Fakat ,,,shta je to pamet,??
Milion puta sam chuo razlichita mishljenja na tu temu,,i milion puta sam se izonva zapitao shta je to pamet i chemu ona sluzi,,Ono,,,pametni smo zato sto su drugi glupi..ali odma nakon te konstatacije ,,pitanje ,,,kako znamo da su oni glupi? Uglavnom,,,za mene je pamet relativna stvar,,imash recimo jako puno ljudi koji su pametni (puni su informacija i teoretskih znanja),,oni su Dr.nauka,,ali ne znaju promijeniti sijalicu u vlastitom domu,,Imash ljudi kojima je jako vazno biti kao fol u trendu i informiran,,,pa raspolazu sa mali milion informacija sa kojim vas dave ,,,a nemaju nikakvu korist od toga,,jednostavno te informacije ne mogu iskristiti,,Opet imash ljudi kojima ne bi dao dvije zavezane kokoshi da chuvaju ali su oni svoju skromnu pamet jako dobro unovchili,,Ima ljudi koji se kurche citirajuci druge a nemaju nikakvo vlastito mishljenje ni stav..Iz svog zivota poznajete jako puno ljudi koji su imali u srednjoj ili osnovnoj,,,iz matematike ili hrvatskog topchinu ko kucu,,pa ipak ti su ljudi uspjeli ostvariti neke svoje ideje i zelje,,,unatoch shto mi mislimo da su oni glupi,,Opet,,,shto je to pamet,,ponavljanje i citiranje tudjih misli,,ili pamet ipak izvire iz empirijskog iskustva a ne nabiflanih knjiga.Chesto puta vidimo ljude koji se fantastichno snalaze u zivotu mada im je recimo vokabular toliko siromashan da jedva izrazavaju svoje misli i osjecanja..Da li je pamet ,,,neshto shto je prakticnog karaktera ugradjena u prirodu prezivljavanja kao vrste,,i  gomilanje raznih informacija i znanja u mozak koja nam nichemu ne sluze osim da se kurchimo pred drugima kako smo "pametni"ili je pamet neshto sasvim drugo.Sreo sam puno ljudi u svome zivotu koji su bili zive enciklopedije,,ali njihova pamet je bila totalno sjebana kada je u pitanju bio svakodnevni zivot,,Na kraju,,moje osobno mishljenje da je "pamet" kuratz od ovce..narafski ..ako nije kreativna,Dakle,,pamet je svakodnevna kreativnost a ne "pun kurac informaija sa kojim smo se natankali" Mada opet,,ima jedna,,jedino shto znam je ,,,da ne znam nishta..Ovu temu posvecujem forumashkim pametnjakovicima,,,shteta shto Esko ne tipka ovdje,,bash bi bilo interesantno saznati shta je to za njega pamet,, Pizdu necu spominjati jer je on ijonako poglup lik..to mi je rekla sara da napishem kad sam se konzultovao o ovoj temi sa njom:Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 1619348112 ajmo pametnjakovici..znam unaprijed  tko se nece ochitovati na ovoj temi,,da li je to pamet ili intuicija??


uffff......nemam preciznu definiciju, za mene je pametna osoba ona koja se snalazi najbolje kako zna kroz život i koja zna da će sa svojom glavom i dvije ruke nešto napraviti i biti ok....
ima svakakvih kombinacija koje si nabrojao i zapravo ljudi imaju neku vrstu inteligencije,a ove druge zaostaju.....važno je znat i prepoznat kod sebe u čemu si dobar,šta ti ide i leži.....pa ako si te sreće tim se i bavit i od toga živit.....
meni je jedna od važnijih socijalna inteligencija....
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? Empty Re: Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet??

Postaj  Gost 31.08.14 7:17

Moja podjela:
1.inteligentni i praktični  /znaju, ostvaruju/
2.inteligentni i nepraktični /znaju, al su ili lijeni ili smotani, ugl.lijeni/
3.praktične budale /ostvare što god zamisle,ne biraju sredstva,emoc.neintelig./
4. motike Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 3111943984  /no koment/

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? Empty Re: Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet??

Postaj  Lena 31.08.14 7:20

ti si naravno inteligentna i praktična?  Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 3084372643  Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? Empty Re: Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet??

Postaj  Gost 31.08.14 7:27

Lena je napisao/la:ti si naravno inteligentna i praktična?  Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 3084372643  Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 1523192931

Ja sam mišung 1 i 2, zasad težim biti 1 Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 684758713


p.s. Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 2750286914 evo ti poklon zbog male zluradosti Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? Empty Re: Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet??

Postaj  Lena 31.08.14 7:31

MMagdalena je napisao/la:
Lena je napisao/la:ti si naravno inteligentna i praktična?  Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 3084372643  Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 1523192931

Ja sam mišung 1 i 2, zasad težim biti 1 Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 684758713


p.s. Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 2750286914 evo ti poklon zbog male zluradosti Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 3111943984


fala ,ali ne treba mi.....samo ga zadrži  Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 3084372643

nije zluradost nego svi redom misle za sebe da su pametni.....ono neko drugi je glup....nisam ja..... Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 11484130 
ali sigurna sam da svi od nas imaju neke falinge u kojima ne briljiraju......tako da je većina nekakva kombinacija svega i svačega....
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? Empty Re: Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet??

Postaj  orion 31.08.14 7:34

Zingo noćas produktivno pametovao o pameti  Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 11484130

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? Empty Re: Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet??

Postaj  Gost 31.08.14 7:37

Lena je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:
Lena je napisao/la:ti si naravno inteligentna i praktična?  Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 3084372643  Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 1523192931

Ja sam mišung 1 i 2, zasad težim biti 1 Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 684758713


p.s. Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 2750286914 evo ti poklon zbog male zluradosti Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 3111943984


fala ,ali ne treba mi.....samo ga zadrži  Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 3084372643

nije zluradost nego svi redom misle za sebe da su pametni.....ono neko drugi je glup....nisam ja..... Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 11484130 
ali sigurna sam da svi od nas imaju neke falinge u kojima ne briljiraju......tako da je većina nekakva kombinacija svega i svačega....

Bazično naginjemo jednom tipu, ako gledaš sveukupno..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? Empty Re: Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet??

Postaj  Lena 31.08.14 7:41

pa ugrubo da,ali kažem nije niko toliko jednostavan.....
inteligentna osoba se zna šaliti na svoj račun.....to je isto jedan važan element......meni


možda  Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 1619348112
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? Empty Re: Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet??

Postaj  orion 31.08.14 7:44

Lena je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:
Lena je napisao/la:ti si naravno inteligentna i praktična?  Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 3084372643  Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 1523192931

Ja sam mišung 1 i 2, zasad težim biti 1 Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 684758713


p.s. Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 2750286914 evo ti poklon zbog male zluradosti Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 3111943984


fala ,ali ne treba mi.....samo ga zadrži  Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 3084372643

nije zluradost nego svi redom misle za sebe da su pametni.....ono neko drugi je glup....nisam ja..... Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 11484130 
ali sigurna sam da svi od nas imaju neke falinge u kojima ne briljiraju......tako da je većina nekakva kombinacija svega i svačega....


Mislim da je pamet je što lakše, brže i jednostavnije korištenje iskustava i znanja tuđih i svojih da bi se pri tom stvorio najbolji mogući balans između želja i mogućnosti, te da se pri tom ne  gaze etičke, moralne i druge vrijednosti u odnosu na čovjeka i okolinu. Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 1695130124

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? Empty Re: Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet??

Postaj  Lena 31.08.14 7:48

orion je napisao/la:


Mislim da je pamet je što lakše, brže i jednostavnije korištenje iskustava i znanja tuđih i svojih da bi se pri tom stvorio najbolji mogući balans između želja i mogućnosti, te da se pri tom ne  gaze etičke, moralne i druge vrijednosti u odnosu na čovjeka i okolinu. Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 1695130124

pamet je i iskustvo....da!  Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? Empty Re: Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet??

Postaj  antonac 31.08.14 11:58

kako pametno napraviti turbosvatovsku juhu.....kupis becku juhu sa mesnim okruglicama i svatovsku juhu sa okruglicama od grisa......istreses svatovsku juhu na tanjur i otvoris becku juhu i ne istresas je nigdi.....sa tanjura pokupis sve kuglice od grisa i prebacis u becku juhu.....zakipis 1 litru vode i stavis kuhati......u medjuvremenu bacis ono sta ti je ostalo od svatovske juhe u smece.....i voila..... Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 11484130

_________________
daite im da seru....Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 29xutcyPamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? Empty Re: Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet??

Postaj  pizda 31.08.14 15:17

pamet i inteligencija ili ljubav i voljenje, to su najcesce stvari koje se ispreplicu pa na kraju nemas pojma sto je sto i radi li se mozda o istim stvarima. Zene su obavezno zaljubljene a muskarcu pritom kazu "volim te". Pa sta onda ne kazu "ljubim te" i ne bi bilo zbunjoze.Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 684758713 Uz to, znacenje same rijeci i njena percepcija medju ljudima, znaju biti razlicite. Naprimjer, kazes za nekog "ma to ti je peder" a pritom uopce ne mislis da je gej vec da je los, pokvaren. Masu stvarnih znacenja je devalviralo i dobilo ono znacenje koje je vecina percipirala. To ti je ko HDZ i SDP, jedni otisli s desna na lijevo, drugi sa lijeva na desno i na kraju su sredina tj. isti a zvanicno su lijevi i desni.
Pamet i inteligencija se najcesce brkaju sa obrazovanjem. I ja sam nekad mislijo da je inteligencija prirodjena a pamet naucena inteligencija, tj. obrazovanje pa sam se cudijo sam sebi kad bi neko za doktora naprimjer, rekao da je pametan a ja se usprotivijo i rekao "ma kurac moj je on pametan". Poslije bih malo razmislio, jebiga, ako je pamet stvarno obrazovanje onda doktor i je pametan medjutim to se kosilo sa suprotnosti - "glup".
Ako je pamet obrazovanje onda bi glup covjek bio neobrazovan ali koliko znamo, pod "glup" ne mislimo na neobrazovanost.
Nakon ove poduze filozofije a poduza je jer je i mene zanimala:) slijedi pojasnjanje. Inteligencija je prirodjena i neovisna o iskustvima, odgoju, obrazovanju. Pamet je pak nacin na koji koristimo inteligenciju, iskustva i znanja. Znaci, nema veze sa obrazovanjem a moze donekle i imati ako pod obrazovanje shvatimo sva iskustva i znanje koje smo stekli u zivotu. Neki od primjera koje je cigo naveo o genijalcima u nekom fahu koji su bili totalni kreteni u nekom drugom fahu govori o tome da su bili inteligentni ali nisu bili pametni vec glupani.
Normalno da djeluje malo cudno kad za genijalnog fizicara koji ne zna zavezat cipelu, skuhat caj, promjenit osigurac kazes da je glupan ali to je cinjenica. Takodjer je cudno kako neki takav uopce moze biti inteligentan a ne zna skuhat caj medjutim, moze. Inteligencija je kapacitet a pamet je odgovorna za realizaciju i sirinu te realizacije...eto.
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? Empty Re: Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet??

Postaj  pizda 31.08.14 15:27

da dodam kako sam nakon kraceg razmisljanja shvatijo kako sam osobno i inteligentan i pametan, znaci cigin totalni opozit... Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? Empty Re: Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet??

Postaj  pizda 31.08.14 15:34

orion je napisao/la:

Mislim da je pamet je što lakše, brže i jednostavnije korištenje iskustava i znanja tuđih i svojih da bi se pri tom stvorio najbolji mogući balans između želja i mogućnosti, te da se pri tom ne  gaze etičke, moralne i druge vrijednosti u odnosu na čovjeka i okolinu. Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 1695130124

eto, to je odlicno i razumljivije objasnjenje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? Empty Re: Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet??

Postaj  Gost 31.08.14 17:20

pizda je napisao/la:da dodam kako sam nakon kraceg razmisljanja shvatijo kako sam osobno i inteligentan i pametan, znaci cigin totalni opozit... Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 1523192931

o boktejebo muškog đubra ... kako oboje nabrzinu iskoristili priliku dok ja vamo pljačem da me preteknu i u entilegenciji i u pameti ... noooooou čens ! ... da se na forumu dijele medalje za spomenuto, zna se koji bi poredak bijo ...

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 1536496_10203295196233006_5272927699823700290_n

a vid pizde kolišni je a već puši Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 1523192931  a zingaro, jebote, šta se sramiš poslat mi neku suvremeniju fotografiju i u boji ... ajd, bijo si stvarno sladak kad si bijo mali al al pačino je al pačino ... de mi pošalji neku noviju pa da mogu  slagat trojme ... i pošalji neku bez donje glave neg da se vidi ona gornja

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? Empty Re: Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet??

Postaj  Gost 01.09.14 0:47

Sa planete tanca manca
Spustila se tri neznanca
Jedan pije
Drugi pusi
Treci metlom cacka usi.... Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? Empty Re: Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet??

Postaj  pizda 01.09.14 7:42

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:da dodam kako sam nakon kraceg razmisljanja shvatijo kako sam osobno i inteligentan i pametan, znaci cigin totalni opozit... Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 1523192931

o boktejebo muškog đubra ... kako oboje nabrzinu iskoristili priliku dok ja vamo pljačem da me preteknu i u entilegenciji i u pameti ... noooooou čens ! ... da se na forumu dijele medalje za spomenuto, zna se koji bi poredak bijo ...

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 1536496_10203295196233006_5272927699823700290_n

a vid pizde kolišni je a već puši Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 1523192931  a zingaro, jebote, šta se sramiš poslat mi neku suvremeniju fotografiju i u boji ... ajd, bijo si stvarno sladak kad si bijo mali al al pačino je al pačino ... de mi pošalji neku noviju pa da mogu  slagat trojme ... i pošalji neku bez donje glave neg da se vidi ona gornja

cigo je dobar, bas neka srdacna faca... Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? Empty Re: Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet??

Postaj  Gost 01.09.14 12:55

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:da dodam kako sam nakon kraceg razmisljanja shvatijo kako sam osobno i inteligentan i pametan, znaci cigin totalni opozit... Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 1523192931

o boktejebo muškog đubra ... kako oboje nabrzinu iskoristili priliku dok ja vamo pljačem da me preteknu i u entilegenciji i u pameti ... noooooou čens ! ... da se na forumu dijele medalje za spomenuto, zna se koji bi poredak bijo ...

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 1536496_10203295196233006_5272927699823700290_n

a vid pizde kolišni je a već puši Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 1523192931  a zingaro, jebote, šta se sramiš poslat mi neku suvremeniju fotografiju i u boji ... ajd, bijo si stvarno sladak kad si bijo mali al al pačino je al pačino ... de mi pošalji neku noviju pa da mogu  slagat trojme ... i pošalji neku bez donje glave neg da se vidi ona gornja

cigo je dobar, bas neka srdacna faca... Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 1523192931

a pogledaj sebe ... i kad si mijo mali bijo si nestabilan pa te netko moro pridržavat da ne padneš sa pobjedničkog postolja Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 1523192931 cigo srdačan al nako na sramežljiv način ... jedino ja ko filip filipović pred vješanje junački digla ruke i stav čvrst ko rasplodni bik

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? Empty Re: Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet??

Postaj  pizda 01.09.14 13:07

kišna glista je napisao/la:

a pogledaj sebe ... i kad si mijo mali bijo si nestabilan pa te netko moro pridržavat da ne padneš sa pobjedničkog postolja Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 1523192931 cigo srdačan al nako na sramežljiv način ... jedino ja ko filip filipović pred vješanje junački digla ruke i stav čvrst ko rasplodni bik

meni cigo svejedno najbolji, izgleda dobro neko diete...Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? Empty Re: Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet??

Postaj  Gost 01.09.14 13:09

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

a pogledaj sebe ... i kad si mijo mali bijo si nestabilan pa te netko moro pridržavat da ne padneš sa pobjedničkog postolja Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 1523192931 cigo srdačan al nako na sramežljiv način ... jedino ja ko filip filipović pred vješanje junački digla ruke i stav čvrst ko rasplodni bik

meni cigo svejedno najbolji, izgleda dobro neko diete...Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 684758713

ajd ti daj sliku sebe kad si bijo mali i dobar ... sad ništa ne valjaš

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? Empty Re: Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet??

Postaj  bazilija 01.09.14 13:21

Pamet je umijeće kombiniranja poznatih činjenica, iskustva, znanja i emocija,  kako bi se u životu napravilo ono što donosi najbolji ishod.

Pametan čovjek uvijek je i dobar čovjek!

bazilija

Broj postova : 460
Join date : 13.08.2014

[Vrh] Go down

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? Empty Re: Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet??

Postaj  bazilija 01.09.14 13:22

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

a pogledaj sebe ... i kad si mijo mali bijo si nestabilan pa te netko moro pridržavat da ne padneš sa pobjedničkog postolja Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 1523192931 cigo srdačan al nako na sramežljiv način ... jedino ja ko filip filipović pred vješanje junački digla ruke i stav čvrst ko rasplodni bik

meni cigo svejedno najbolji, izgleda dobro neko diete...Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 684758713

izgleda kao dijete puno života Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 684758713

bazilija

Broj postova : 460
Join date : 13.08.2014

[Vrh] Go down

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? Empty Re: Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet??

Postaj  Gost 01.09.14 16:23

Jebes pamet...najbolje glup I sritan...Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? Empty Re: Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet??

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 5. 1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.