kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet??

Stranica 4 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 Empty Re: Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet??

Postaj  Gost 05.09.14 12:35

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:sjetila sam se još nečeg na temu knjige o anđelima ... takve knjige djeluju skroz glupave ako ih čitamo ne bi li nečija tuđa prepričana duhovna iskustva našli i prepoznali kod sebe il tražili logiku tamo gdje je možda ni nema  ... duhovna iskustva su neprenosiva, ne da ih se kopirati i svak ima svoja, garant ! al ima i ono da su ljudi očajni u potrazi za njima pa ih onda često i umišljaju umjesto da ih traže tamo gdje im je i mjesto - u sebi !

a jebiga, ako ti neko plasticno opise anđele, navede cak i broj istih koji se muva oko tebe, navede kako te paze, maze i cuvaju onda se logicno moras zapitat ko tu koga jebe...Nemas tu sto prepoznavat...

imaš.... to meni skroz baca na religiju Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 1523192931 jebat ga ... sad mi se ne da knjigu čitat ... prafzaprav, baca mi na nešto što sam već čitala al nisam zapamtila ime autora nit naziv knjige ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 Empty Re: Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet??

Postaj  pizda 05.09.14 12:40

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:sjetila sam se još nečeg na temu knjige o anđelima ... takve knjige djeluju skroz glupave ako ih čitamo ne bi li nečija tuđa prepričana duhovna iskustva našli i prepoznali kod sebe il tražili logiku tamo gdje je možda ni nema  ... duhovna iskustva su neprenosiva, ne da ih se kopirati i svak ima svoja, garant ! al ima i ono da su ljudi očajni u potrazi za njima pa ih onda često i umišljaju umjesto da ih traže tamo gdje im je i mjesto - u sebi !

a jebiga, ako ti neko plasticno opise anđele, navede cak i broj istih koji se muva oko tebe, navede kako te paze, maze i cuvaju onda se logicno moras zapitat ko tu koga jebe...Nemas tu sto prepoznavat...

imaš.... to  meni skroz baca na religiju Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 1523192931  jebat ga ... sad mi se ne da knjigu čitat ... prafzaprav, baca mi na nešto što sam već čitala al nisam zapamtila ime autora nit naziv knjige ...

nek ti baca na sto god hoces ali to ne mogu prepoznat kod sebe niti gledat kroz svoja duhovna iskustva. Koja su uopce moja duhovna iskustva, pogotovo kad u andjeli u pitanju, nema sanse...Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 Empty Re: Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet??

Postaj  Gost 05.09.14 12:42

pizda je napisao/la:
nek ti baca na sto god hoces ali to ne mogu prepoznat kod sebe niti gledat kroz svoja duhovna iskustva. Koja su uopce moja duhovna iskustva, pogotovo kad u andjeli u pitanju, nema sanse...Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 684758713

pa nemoj ... kakvo ti je vrijeme u rijeci, ti ni nemaš anđela nego nekog boga kiše koji ti leti nad glavom i prati kud god ideš Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 3114667799




Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 Empty Re: Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet??

Postaj  pizda 05.09.14 12:51

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
nek ti baca na sto god hoces ali to ne mogu prepoznat kod sebe niti gledat kroz svoja duhovna iskustva. Koja su uopce moja duhovna iskustva, pogotovo kad u andjeli u pitanju, nema sanse...Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 684758713

pa nemoj ... kakvo ti je vrijeme u rijeci, ti ni nemaš anđela nego nekog boga kiše koji ti leti nad glavom i prati kud god ideš  Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 3114667799


onda barem nisam usamit u tome, cijela zupanija jebe majku kisama... Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 Empty Re: Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet??

Postaj  Gost 05.09.14 13:03

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
nek ti baca na sto god hoces ali to ne mogu prepoznat kod sebe niti gledat kroz svoja duhovna iskustva. Koja su uopce moja duhovna iskustva, pogotovo kad u andjeli u pitanju, nema sanse...Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 684758713

pa nemoj ... kakvo ti je vrijeme u rijeci, ti ni nemaš anđela nego nekog boga kiše koji ti leti nad glavom i prati kud god ideš  Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 3114667799


onda barem nisam usamit u tome, cijela zupanija jebe majku kisama... Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 1523192931

eto ti ideje za osnovat religiju i da vidiš para bez po muke ... jebote, kako je meni žao što ne mogu varat ljude ... jab na tome preko noći zaradila paaaraaa ko pop nožnih gljiva ... ljudima nije teško zapucat do indije u potrazi za duovnim nadahnućima ... štab ja sve na svojoj livadi nudila samo da mogu lagat ko šta neki to rade ... al sad mi kolegica otvara turističku agenciju u londonu pa se nikad ne zna ... jebeš ti moral, jebeš ti sve skupa kad se ja tu moram grbiti za kompjuterom i crtat nacrte ... možda se i meni upali lampica i krenem u prodaju alternative ... stalno me nagovara na to i veli, majketi, u engleza budala sa parama ... treba ih olakšat

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 Empty Re: Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet??

Postaj  pizda 05.09.14 13:19

kišna glista je napisao/la:

eto ti ideje za osnovat religiju i da vidiš para bez po muke ... jebote, kako je meni žao što ne mogu varat ljude ... jab na tome preko noći zaradila paaaraaa ko pop nožnih gljiva ... ljudima nije teško zapucat do indije u potrazi za duovnim nadahnućima ... štab ja sve na svojoj livadi nudila samo da mogu lagat ko šta neki to rade ... al sad mi kolegica otvara turističku agenciju u londonu pa se nikad ne zna ... jebeš ti moral, jebeš ti sve skupa kad se ja tu moram grbiti za kompjuterom i crtat nacrte ... možda se i meni upali lampica i krenem u prodaju alternative ... stalno me nagovara na to i veli, majketi, u engleza budala sa parama ... treba ih olakšat

pa sta ces nudit na svojoj livadi, tamo niceg nema, ni trave. Mjesecev pejsaz vecinom. Dosli bi englezi i u cudu gledali koi je kurac sad to... Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 Empty Re: Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet??

Postaj  Gost 05.09.14 13:25

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

eto ti ideje za osnovat religiju i da vidiš para bez po muke ... jebote, kako je meni žao što ne mogu varat ljude ... jab na tome preko noći zaradila paaaraaa ko pop nožnih gljiva ... ljudima nije teško zapucat do indije u potrazi za duovnim nadahnućima ... štab ja sve na svojoj livadi nudila samo da mogu lagat ko šta neki to rade ... al sad mi kolegica otvara turističku agenciju u londonu pa se nikad ne zna ... jebeš ti moral, jebeš ti sve skupa kad se ja tu moram grbiti za kompjuterom i crtat nacrte ... možda se i meni upali lampica i krenem u prodaju alternative ... stalno me nagovara na to i veli, majketi, u engleza budala sa parama ... treba ih olakšat

pa sta ces nudit na svojoj livadi, tamo niceg nema, ni trave. Mjesecev pejsaz vecinom. Dosli bi englezi i u cudu gledali koi je kurac sad to... Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 1523192931

pa jebote, priča se prodaje ... ima da ih sve sprcam nazad polulude ... srušti ćemo britansko carstvo u času i još zaradit na tome .. ionako je izraslo na mučenju i iskorištavanju drugih ... bit će to ogledni primjerak uspostavljanja ravnoteže u svemiru

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 Empty Re: Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet??

Postaj  Lena 05.09.14 13:28

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

eto ti ideje za osnovat religiju i da vidiš para bez po muke ... jebote, kako je meni žao što ne mogu varat ljude ... jab na tome preko noći zaradila paaaraaa ko pop nožnih gljiva ... ljudima nije teško zapucat do indije u potrazi za duovnim nadahnućima ... štab ja sve na svojoj livadi nudila samo da mogu lagat ko šta neki to rade ... al sad mi kolegica otvara turističku agenciju u londonu pa se nikad ne zna ... jebeš ti moral, jebeš ti sve skupa kad se ja tu moram grbiti za kompjuterom i crtat nacrte ... možda se i meni upali lampica i krenem u prodaju alternative ... stalno me nagovara na to i veli, majketi, u engleza budala sa parama ... treba ih olakšat

pa sta ces nudit na svojoj livadi, tamo niceg nema, ni trave. Mjesecev pejsaz vecinom. Dosli bi englezi i u cudu gledali koi je kurac sad to... Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 1523192931


kako nema?ima sove, hrčke na slobodi, gusjenice razne, divlje svinje, četu mačaka i još uz to servira ljekovite čajeve razne....onaj od bunike bi bio skoro pod obavezan  Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 Empty Re: Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet??

Postaj  pizda 05.09.14 13:30

Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

eto ti ideje za osnovat religiju i da vidiš para bez po muke ... jebote, kako je meni žao što ne mogu varat ljude ... jab na tome preko noći zaradila paaaraaa ko pop nožnih gljiva ... ljudima nije teško zapucat do indije u potrazi za duovnim nadahnućima ... štab ja sve na svojoj livadi nudila samo da mogu lagat ko šta neki to rade ... al sad mi kolegica otvara turističku agenciju u londonu pa se nikad ne zna ... jebeš ti moral, jebeš ti sve skupa kad se ja tu moram grbiti za kompjuterom i crtat nacrte ... možda se i meni upali lampica i krenem u prodaju alternative ... stalno me nagovara na to i veli, majketi, u engleza budala sa parama ... treba ih olakšat

pa sta ces nudit na svojoj livadi, tamo niceg nema, ni trave. Mjesecev pejsaz vecinom. Dosli bi englezi i u cudu gledali koi je kurac sad to... Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 1523192931


kako nema?ima sove, hrčke na slobodi, gusjenice razne, divlje svinje, četu mačaka i još uz to servira ljekovite čajeve razne....onaj od bunike bi bio skoro pod obavezan  Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 1523192931

imaju toga englezi koliko hoces, najveci trovaci nakon Vatikana...Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 Empty Re: Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet??

Postaj  Lena 05.09.14 13:31

al ovo je egzotika na balkanu.....još ako kišna sašije neki prigodan pončo i natakne perje u kosu bit će love  Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 1619348112
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 Empty Re: Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet??

Postaj  Gost 05.09.14 13:32

Lena je napisao/la:
onaj od bunike bi bio skoro pod obavezan  Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 1523192931

načula sam da englezi vole jest puding pa sad vježbam pravit pudimg od bunike, ludara i mrve plavog slaka ... učas će na livadi vidjet šta god požele ... pusti pizdu i njegove priče ... nema on pojma kako ja to radim

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 Empty Re: Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet??

Postaj  Gost 05.09.14 13:33

Lena je napisao/la:al ovo je egzotika na balkanu.....još ako kišna sašije neki prigodan pončo i natakne perje u kosu bit će love  Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 1619348112

pa ti reci da neb bilo .. jebote, gledam šta onaj drndić radi u istri ... maike mi ak ne bi ja to puno bolje ... fotošopirane slike su mu živi užas

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 Empty Re: Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet??

Postaj  Lena 05.09.14 13:34

i još dresiraš one deguije da budu dio predstave.....i ribice možda  Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 1619348112


Zadnja promjena: Lena; 05.09.14 13:35; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : de ne ed)
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 Empty Re: Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet??

Postaj  Gost 05.09.14 13:41

Lena je napisao/la:i još dresiraš one deguije da budu dio predstave.....i ribice možda  Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 1619348112

deguji će mi bit mali gss-ovci ... kolko su naučili o preživljavanju u prirodi, komotno će moć spašavat ove šta se polome po gromačama

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 Empty Re: Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet??

Postaj  Gost 06.09.14 4:01

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

o kojem to znanju pricas? O masu beskorisnog znanja koje se jos naziva "opca kultura" ili o masu znanja koje se naziva "teorijama" a nikad nisu potvrdjene? Ili mislis na nas tehnoloski razvoj u kojem u praksi sudjelujemo kao korisnici koji pale/gase neki uredjaj?
U slucaju da zaglavis na neki pusti otok ko cigo Robinson, koliko bi ti vremena trebalo da napravis obican kabel za PC recimo, koji inace kosta 20 kuna? Pa par desetaka tisuca godina otprilike. Toliko o znanju...

kakav kabel jebote ... ljudi u takvim situcijama i od gladi umiru samo zato jer nemaju znanje o tome šta se u prirodi može jest i na koje načine, jer ne znaju najobičniju ogrebotinu oprati i podvezat da se ne zagnoji i inficira, jer ih panika uhvati zbog kojekakvih usađenih strahova  ... šta će ti znanje o pravljenju kabla za pc na pustom otoku ? Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 1523192931
Ko da si mene konzultirala kad asi mu pisala odgovor,,,shto je najgore totalno je kontradiktoran,,pocheo je jako dobro o suvishnim znanju koje je samo opterecenje (valjda me chitao negdje pa je tu misao memoriro)  a onda se zapetljo u kabel na pustom ostrvu,,pa jebo te,,,zar to nije suvishno znanje znati teoretski napraviti kabel na pustom ostrvu koji ti ne sluzi nichemu,,al' recimo,,,on bi prolazio danima zedan kraj drveta papaje koje ima toliko vode u sebi da bi se mogo dnevno dva puta tushirat:Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 1619348112 Mislio sam da je inteligentan jer inteligencija je sposobnost snalazenja u razlichitim uvjetima..a on bi na pustom otoku pravio kablove od kojih nema nikakve koristi,,kaze da je pametniji od mene,, (zbog njegove pameti uopce nisam ljubomoran,,,dapahe)Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 1619348112,i tu se zajebo jer da je inteligentan skuzio bi da  pametna osoba sa minimumom znanja postize maksimalni cilj,,obichni seronja i inprovizator:Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 1619348112 Pizda je pravi seljober jer oni su poznati kao bistri i vispreni,,,brzomisleci ljudi,,,ali neshkolovani i jedva pismeni,,dodushe mora im se priznati da svoje "mudrosti" izgovaraju spontano. Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 2733991369 Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 727654710 Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 727654710 Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 727654710 Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 727654710 Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 727654710 Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 439160543 Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 1354420400

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 Empty Re: Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet??

Postaj  Gost 06.09.14 8:56

zingaro je napisao/la: inteligentan jer inteligencija je sposobnost snalazenja u razlichitim uvjetima..a on bi na pustom otoku pravio kablove od kojih nema nikakve koristi,,kaze da je pametniji od mene,, (zbog njegove pameti uopce nisam ljubomoran,,,dapahe)Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 1619348112,i tu se zajebo jer da je inteligentan skuzio bi da  pametna osoba sa minimumom znanja postize maksimalni cilj,,obichni seronja i inprovizator:Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 1619348112 Pizda je pravi seljober jer oni su poznati kao bistri i vispreni,,,brzomisleci ljudi,,,ali neshkolovani i jedva pismeni,,dodushe mora im se priznati da svoje "mudrosti" izgovaraju spontano. Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 2733991369 Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 727654710 Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 727654710 Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 727654710 Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 727654710 Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 727654710 Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 439160543 Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 1354420400

ma za pizdu sam i ja sumnjala da on samo glumi školovatog ... al ajd ... moraš mu priznat da je ipak vješt u tome ... ipak tu i tamo uspije nekog zajebat pa ono kobajagi nepismen da sakrije neku tkoznakakvu pismenost ... a u biti je uvijek prvo ponuđeno rješenje i ono pravo ... čovjek jest nepismen i to ne skriva niti malo ... šta ima skrivat ... ta nije sramežljiv

a glede magde ... pa jebote, sad je meni sve jasno ... ti drugima pare šalješ a meni kurac i to naslikan  ?  Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 3791038771

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 Empty Re: Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet??

Postaj  Gost 06.09.14 10:19

pizda je napisao/la:pa sto je onda inteligencija ako je sve zivo pamet, sposobnost brzog usvajanja teoretskih znanja? Zasto onda inteligenciju definiraju snalazenjem u nepoznatom a nepoznato nikako ne mogu biti teoretska znanja jer su ona poznata. Ni testovi inteligencije ne barataju teorijama vec snalazljivoscu i razmisljanjem...
pa rekoh da je to moja (ne općeprihvaćena) definicija... inteligencija je PO MENI dio pameti... u testovima inteligencije imaš ispred sebe papir i postavljen zadatak koji ima jedno rješenje (kao i u matematici)... u normalnom životu imaš ispred sebe ljude i nebrojeno rješenja za isti problem...da bi mogao izabrati ono najbolje od ponuđenog moraš biti pametan, ne samo inteligentan....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 Empty Re: Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet??

Postaj  Gost 11.09.14 4:51

saritica je napisao/la:pamet je iluzija.
Ne b' ja rek'o,,ona je glupa ko kuratz:Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 1619348112) Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 3776795594 Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 1354420400 Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 2733991369

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 Empty pamet na kvadrat

Postaj  RobinUd 14.09.14 2:42

pametan je onaj, kome se divis
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 Empty Re: Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet??

Postaj  Gost 14.09.14 3:22

RobinUd je napisao/la:pametan je onaj, kome se divis
Fakat si u pravu,,,i ha se divim vjevericama  ali su glupe ko kuratz,,,jer kada  ih ulove hormoni,,,i kad se pochnu natjeczti koja je vjestija..vidim koliko su pametne,,,a ja im se divim.. Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 3776795594 Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 3776795594 Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 2733991369 Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 1354420400 Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 Empty Re: Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet??

Postaj  Gost 14.09.14 9:44

zingaro je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:pametan je onaj, kome se divis
Fakat si u pravu,,,i ha se divim vjevericama  ali su glupe ko kuratz,,,jer kada  ih ulove hormoni,,,i kad se pochnu natjeczti koja je vjestija..vidim koliko su pametne,,,a ja im se divim.. Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 3776795594 Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 3776795594 Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 2733991369 Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 1354420400 Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 727654710
a bozaniću, ako im se diviš, a vidiš koliko su pametne, onda si gluplji od onih za koje kažeš da su glupe ko kurac  Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 309394051

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 Empty Re: Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet??

Postaj  Gost 15.09.14 0:52

btw je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:pametan je onaj, kome se divis
Fakat si u pravu,,,i ha se divim vjevericama  ali su glupe ko kuratz,,,jer kada  ih ulove hormoni,,,i kad se pochnu natjeczti koja je vjestija..vidim koliko su pametne,,,a ja im se divim.. Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 3776795594 Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 3776795594 Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 2733991369 Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 1354420400 Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 727654710
a bozaniću, ako im se diviš, a vidiš koliko su pametne, onda si gluplji od onih za koje kažeš da su glupe ko kurac  Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 309394051
Poruchuje ti jedna mohja vjeveritza,,,mala klekni i pomoli mu se Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 2634474203 Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 1379361734 Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 3199090467 Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 439160543 ..

Uopce nisi uzela u obzir ormone i sarkazam ,,da mi je znati shto si to ischitala izmedju redova,... Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 3776795594 Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 2733991369 Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 1354420400 Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 424959984 Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 3827417775 ,aj majketi tko more biti pametan kad ga tresu ormoni,,,,kad gleda samo dje ce ucerat,,ili kad ona shiri nogitze svemu shto nosi hlache...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 Empty Re: Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet??

Postaj  RobinUd 15.09.14 1:24

zingaro je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:pametan je onaj, kome se divis
Fakat si u pravu,,,i ha se divim vjevericama  ali su glupe ko kuratz,,,jer kada  ih ulove hormoni,,,i kad se pochnu natjeczti koja je vjestija..vidim koliko su pametne,,,a ja im se divim.. Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 3776795594 Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 3776795594 Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 2733991369 Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 1354420400 Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 727654710
Nije problem objasnjenje prosiriti:
Pametan je onaj, kome se divis. Ne divis se njegovim (njezinim) akrobatskim (tjelesnim) sposobnostima, vec se divis onim osobinama, o kojima je ovdje rijec.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 Empty Re: Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet??

Postaj  Gost 15.09.14 1:39

RobinUd je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:pametan je onaj, kome se divis
Fakat si u pravu,,,i ha se divim vjevericama  ali su glupe ko kuratz,,,jer kada  ih ulove hormoni,,,i kad se pochnu natjeczti koja je vjestija..vidim koliko su pametne,,,a ja im se divim.. Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 3776795594 Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 3776795594 Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 2733991369 Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 1354420400 Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 727654710
Nije problem objasnjenje prosiriti:
Pametan je onaj, kome se divis. Ne divis se njegovim (njezinim) akrobatskim (tjelesnim) sposobnostima, vec se divis onim osobinama, o kojima je ovdje rijec.
Pa jebaji ga Ude,,shto odma nisi na pochetku reko o chemu se radi,,,ne bi vadijo vjeveritze iz rukava..,,Al opet,,,cu ti neshto rec,,,pamet je ko kuratz na biciklu,,,kaj velish na to???

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet?? - Page 4 Empty Re: Pamet,,koji je to kuratc i kako to definirate,,skraceno,,,shto je to pamet??

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.