kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 1 / 40. 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Go down

Wajter raport Empty Wajter raport

Postaj  pizda 29.10.14 8:40

btw je napisao/la:

nisam ...  ti stavi Wajter raport 3084372643 ja kradem samo ono šta ljudi stavljaju po forumima
a bogvas u šumu okrenuo, nije to od prije par godina nego od prije 33 godine...  Wajter raport 3601362807

[/quote]

da, sad imas 72... Wajter raport 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.10.14 8:45

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

to su stavili navijaci "Rijeke" jer na nogometne tekme putuju charterom sa Krka. Wajter raport 684758713 Covjece, aerodrom dozivijo pravi preporod, non stop slijecu i poljecu avijoni...

ma koji preporod ? mene jeza ulovi kad god uđem ... sve ostalo isto ko i u doba kad je tito slijetao na njega Wajter raport 1523192931  iste pločice, isti pod samo na reklamnim plakatima umjesto starih reklama cedevite i kopertona sada nešto novo  ... da bar to nekako urede, ok, pa kao hoće sačuvati retro stil al da se vidi da je uređeno a ne ono uđeš i imaš dojam da si izletio iz vremenskog stroja i vratio se kakvih trideset godina unazad ...

preporod sto se tice prometa a ne izgleda. Sto se potonjeg tice, nisu ga ni sredjivali kad su ga namjeravali zatvorit. Sa dolaskom hrvatske drzave i tisucljetnog sna, nestala potreba za aerodromom. Sad su cesta putovanja nogometasa bila trigger i ponovo razbudila interes pa ce se valjda uloziti i lova u uredjenje...

ma probali su ga oni preporoditi i ranije glede prometa pa uveli one niskobudžetne letove tipa ryanair i slično al badava kad se nisu potrudili oko organizacije prevoza sa aerodroma do ostalih destinacija i obrnuto ... dovuku hrpu turista na aerodrom usred ničega na kojem čuče doslovno tri četiri taksija Wajter raport 1523192931  bila je rasprava oko toga prije nekoliko godina ... nije ljudima jasno da moraju uvesti i redovne autobusne linije i preko aerodroma ako misle da im itko osim nogometaša slijeće na njega ... lako nogometašima, oni imaju organiziran prijevoz za dalje al ovi ostali smrtnici nemaju ... znam jer mi je kolegica dolazila na taj aerodrom i svaki puta se trebalo po nju doći inače bi žena doslovno ostala nasred livade sa svojim kuferima ... ne smiš sletit na taj aerodrom ako nemaš već dogovoren prevoz za dalje ili prijatelje na otoku Wajter raport 11484130 zato me i nasmijao onaj komentar kad je čovjek reko da ne funkcionira zato jer je u pripizdini do koje moš samo avionom doć ... očito ima iskustva Wajter raport 1619348112)))) al dobro, slično je i sa ostalim malim aerodromima po balkanu ... samo se sjetim sebe na onom ljubljanskom ... jedva našla način da stignem od njega do ljubljane i ne ostanem u šumi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 29.10.14 8:49

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

to su stavili navijaci "Rijeke" jer na nogometne tekme putuju charterom sa Krka. Wajter raport 684758713 Covjece, aerodrom dozivijo pravi preporod, non stop slijecu i poljecu avijoni...

ma koji preporod ? mene jeza ulovi kad god uđem ... sve ostalo isto ko i u doba kad je tito slijetao na njega Wajter raport 1523192931  iste pločice, isti pod samo na reklamnim plakatima umjesto starih reklama cedevite i kopertona sada nešto novo  ... da bar to nekako urede, ok, pa kao hoće sačuvati retro stil al da se vidi da je uređeno a ne ono uđeš i imaš dojam da si izletio iz vremenskog stroja i vratio se kakvih trideset godina unazad ...

preporod sto se tice prometa a ne izgleda. Sto se potonjeg tice, nisu ga ni sredjivali kad su ga namjeravali zatvorit. Sa dolaskom hrvatske drzave i tisucljetnog sna, nestala potreba za aerodromom. Sad su cesta putovanja nogometasa bila trigger i ponovo razbudila interes pa ce se valjda uloziti i lova u uredjenje...

ma probali su ga oni preporoditi i ranije glede prometa pa uveli one niskobudžetne letove tipa ryanair i slično al badava kad se nisu potrudili oko organizacije prevoza sa aerodroma do ostalih destinacija i obrnuto ... dovuku hrpu turista na aerodrom usred ničega na kojem čuče doslovno tri četiri taksija Wajter raport 1523192931  bila je rasprava oko toga prije nekoliko godina ... nije ljudima jasno da moraju uvesti i redovne autobusne linije i preko aerodroma ako misle da im itko osim nogometaša slijeće na njega ... lako nogometašima, oni imaju organiziran prijevoz za dalje al ovi ostali smrtnici nemaju ... znam jer mi je kolegica dolazila na taj aerodrom i svaki puta se trebalo po nju doći inače bi žena doslovno ostala nasred livade sa svojim kuferima ... ne smiš sletit na taj aerodrom ako nemaš već dogovoren prevoz za dalje ili prijatelje na otoku Wajter raport 11484130 zato me i nasmijao onaj komentar kad je čovjek reko da ne funkcionira zato jer je u pripizdini do koje moš samo avionom doć ... očito ima iskustva Wajter raport 1619348112)))) al dobro, slično je i sa ostalim malim aerodromima po balkanu  ... samo se sjetim sebe na onom ljubljanskom ... jedva našla način da stignem od njega do ljubljane i ne ostanem u šumi

imaju sad normalan prijevoz koliko znam. Jos su sad povezati sa Riekom i autoputom sa zaobilaznicom i pici to. Sad Zagreb nesto preusmjerava promet na rijecki aerodom,,,
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.10.14 8:53

drugovi!!! sinoće se popilo tri case vina I jutros se caffetin doručkuje, pizda joj materina... glavi... prije sam mogla boce trusit bez tabletušina...

btw - na vrh brda drenovskog - pirka... al do koske... opet sam se smrzla ko piĆketina... a doma mi ne radi centralno kako treba... krećem se po stanu ko velebitska degenija - umotana u debeli, super truper mehki kućni haljetak I uvlačim pod deku... ćutim dugu zimu...

a vi, kako te?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.10.14 8:54

kišna glista je napisao/la:
btw je napisao/la:

je, da zamajavaš pošten svijet... lijepo si rekao, to je bilo prije no što sam se odala porocima  Wajter raport 3114667799 Wajter raport 3114667799 Wajter raport 3114667799

jesi ti to rekla da ili ne ? ima pizda tvoj pristanak ili nema ... skrati malo priču i ne zavaravaj se ... nisi se ti baš toliko promijenila u usporedbi sa tom slikom ... luda bila luda ostala a i voliš letiti i razmahati se rukama i nogama kanda si neki helikopter Wajter raport 11484130

dajbože da tako većina ljudi ostane ... kad pogledam svoje kolege i bivše sošolce, mnogi ljudi rapidno stare i ko da ih više nema jednom kad pređu tridesete a kamoli dalje ... kobajagi se uozbilje a zapravo nisu nikad ni dozvolili da im se duh razmaše kako treba a lijepo se kaže  zdrav duh zdravo tijelo čini ... badava ti i vitamini i balzami i eliksiri ako je čoek iznutra mrtvilo
ne nisam... samo 50 %  dodane vrijednosti  Wajter raport 1523192931
to da sam ostala luda je točno... tu ne pomažu godine, tu ne pomaže apsolutno ništa  Wajter raport 3102334490

ma nek je stavi...može poslužiti kao upozorenje omladini da se ne smiju previše odavati porocima  Wajter raport 3114667799

vajter me ni danas nije razočarao... sunceeee  Wajter raport 1521376178

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 29.10.14 8:55

Vel'ka Maca je napisao/la:drugovi!!! sinoće se popilo tri case vina I jutros se caffetin doručkuje, pizda joj materina... glavi... prije sam mogla boce trusit bez tabletušina...

btw - na vrh brda drenovskog - pirka... al do koske... opet sam se smrzla ko piĆketina... a doma mi ne radi centralno kako treba... krećem se po stanu ko velebitska degenija - umotana u debeli, super truper mehki kućni haljetak I uvlačim pod deku... ćutim dugu zimu...

a vi, kako te?

text ti je prilicno ne razumljiv. Sta si pila vino na vrh brda drenovskog?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.10.14 8:55

meni je blitvica totalni komad na one dvije fotke što je sama bila stavljala... one di su joj kose grive neosedlane...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.10.14 8:56

Vel'ka Maca je napisao/la:drugovi!!! sinoće se popilo tri case vina I jutros se caffetin doručkuje, pizda joj materina... glavi... prije sam mogla boce trusit bez tabletušina...

btw - na vrh brda drenovskog - pirka... al do koske... opet sam se smrzla ko piĆketina... a doma mi ne radi centralno kako treba... krećem se po stanu ko velebitska degenija - umotana u debeli, super truper mehki kućni haljetak I uvlačim pod deku... ćutim dugu zimu...

a vi, kako te?
prije se bilo mlađe...  Wajter raport 1523192931
i mene zajebaje grijanje... sinoć sam opet umjesto kolača gurala pozadinu u pećnicu  Wajter raport 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.10.14 8:56

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:drugovi!!! sinoće se popilo tri case vina I jutros se caffetin doručkuje, pizda joj materina... glavi... prije sam mogla boce trusit bez tabletušina...

btw - na vrh brda drenovskog - pirka... al do koske... opet sam se smrzla ko piĆketina... a doma mi ne radi centralno kako treba... krećem se po stanu ko velebitska degenija - umotana u debeli, super truper mehki kućni haljetak I uvlačim pod deku... ćutim dugu zimu...

a vi, kako te?

text ti je prilicno ne razumljiv. Sta si pila vino na vrh brda drenovskog?

ne druže pizdo... sinoć sam pila vino kod drugarice iz mladih dana, a jutros sam došla na posal na vrh brda drenovskoga I pila kafu te pušila... gdje me propuhalo na pravdi boga...
jasnije?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.10.14 8:58

ni meni ne pokazuje zadnje postove... ustvari ništa poslije 8:44... tek kad uđem u temu vidim sve postove... Wajter raport 27287599

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.10.14 9:01

Vel'ka Maca je napisao/la:meni je blitvica totalni komad na one dvije fotke što je sama bila stavljala... one di su joj kose grive neosedlane...
a one iz praga?... ma i ono su stare slije, mislim da 2003 ili 2004... babac od 40 banki... sad je ostala jednaka samo griva... i ludost...  Wajter raport 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.10.14 9:01

Vel'ka Maca je napisao/la:drugovi!!! sinoće se popilo tri case vina I jutros se caffetin doručkuje, pizda joj materina... glavi... prije sam mogla boce trusit bez tabletušina...

btw - na vrh brda drenovskog - pirka... al do koske... opet sam se smrzla ko piĆketina... a doma mi ne radi centralno kako treba... krećem se po stanu ko velebitska degenija - umotana u debeli, super truper mehki kućni haljetak I uvlačim pod deku... ćutim dugu zimu...

a vi, kako te?

kod mene i dalje blaga suptropska klima ... ajd, valjda i kod vas sumce svane i bura stane .... mora jer mene čeka put rijeke a ne volim se smrzavati ... daklem, najavljujem i u rijeci toplije vrijeme narednih dana

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.10.14 9:03

btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:meni je blitvica totalni komad na one dvije fotke što je sama bila stavljala... one di su joj kose grive neosedlane...
a one iz praga?... ma i ono su stare slije, mislim da 2003 ili 2004... babac od 40 banki... sad je ostala jednaka samo griva... i ludost...  Wajter raport 1523192931

ma otkud da su, prava si mačka... Wajter raport 1367709913

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.10.14 9:04

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:drugovi!!! sinoće se popilo tri case vina I jutros se caffetin doručkuje, pizda joj materina... glavi... prije sam mogla boce trusit bez tabletušina...

btw - na vrh brda drenovskog - pirka... al do koske... opet sam se smrzla ko piĆketina... a doma mi ne radi centralno kako treba... krećem se po stanu ko velebitska degenija - umotana u debeli, super truper mehki kućni haljetak I uvlačim pod deku... ćutim dugu zimu...

a vi, kako te?

kod mene i dalje blaga suptropska klima ... ajd, valjda i kod vas sumce svane i bura stane .... mora jer mene čeka put rijeke a ne volim se smrzavati ... daklem, najavljujem i u rijeci toplije vrijeme narednih dana

nisi valjda još u japankama Wajter raport 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.10.14 9:05

Vel'ka Maca je napisao/la:
btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:meni je blitvica totalni komad na one dvije fotke što je sama bila stavljala... one di su joj kose grive neosedlane...
a one iz praga?... ma i ono su stare slije, mislim da 2003 ili 2004... babac od 40 banki... sad je ostala jednaka samo griva... i ludost...  Wajter raport 1523192931

ma otkud da su, prava si mačka... Wajter raport 1367709913
Wajter raport 2281111077 oćemo li zanemariti to da smo rodbina?  Wajter raport 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.10.14 9:06

btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:meni je blitvica totalni komad na one dvije fotke što je sama bila stavljala... one di su joj kose grive neosedlane...
a one iz praga?... ma i ono su stare slije, mislim da 2003 ili 2004... babac od 40 banki... sad je ostala jednaka samo griva... i ludost...  Wajter raport 1523192931

ma otkud da su, prava si mačka... Wajter raport 1367709913
Wajter raport 2281111077 oćemo li zanemariti to da smo rodbina?  Wajter raport 1523192931

Wajter raport 3114667799 Wajter raport 3114667799 Wajter raport 3114667799 super mu je fora... ko bi reko, zna proba iznenadit Wajter raport 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.10.14 9:06

Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:drugovi!!! sinoće se popilo tri case vina I jutros se caffetin doručkuje, pizda joj materina... glavi... prije sam mogla boce trusit bez tabletušina...

btw - na vrh brda drenovskog - pirka... al do koske... opet sam se smrzla ko piĆketina... a doma mi ne radi centralno kako treba... krećem se po stanu ko velebitska degenija - umotana u debeli, super truper mehki kućni haljetak I uvlačim pod deku... ćutim dugu zimu...

a vi, kako te?

kod mene i dalje blaga suptropska klima ... ajd, valjda i kod vas sumce svane i bura stane .... mora jer mene čeka put rijeke a ne volim se smrzavati ... daklem, najavljujem i u rijeci toplije vrijeme narednih dana

nisi valjda još u japankama Wajter raport 1523192931
možda ima neke jesenske japanke... ili čarapice s prstićima ... nisi li ti jednom stavila sliju s tim čarapicama?  Wajter raport 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 29.10.14 9:11

Vel'ka Maca je napisao/la:

ne druže pizdo... sinoć sam pila vino kod drugarice iz mladih dana, a jutros sam došla na posal na vrh brda drenovskoga I pila kafu te pušila... gdje me propuhalo na pravdi boga...
jasnije?

ko je vidijo pit kafu na vrh brda. Kava se pije u podmorju...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.10.14 9:18

Vel'ka Maca je napisao/la:

nisi valjda još u japankama Wajter raport 1523192931

nisam ... Wajter raport 1425538829 al su mi još uvijek negdje u blizini ako zatrebaju

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.10.14 9:31

ekipa...  Wajter raport 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.10.14 9:42

btw je napisao/la:ekipa...  Wajter raport 727654710

odoh i ja radit štagod ... smijeh me ulovio na onu sliju sa copyrajtovima a pod prozorom mi radnici ... reći će da sam luda što se smijem na glas a sama u kući Wajter raport 3114667799 Wajter raport 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.10.14 10:01

pizda je napisao/la:
imaju sad normalan prijevoz koliko znam. Jos su sad povezati sa Riekom i autoputom sa zaobilaznicom i pici to. Sad Zagreb nesto preusmjerava promet na rijecki aerodom,,,

ako je tako, onda super ... iako se bojim da nije to još proradilo kako treba ... nisam sama već dugo nikuda letila al mi prijatelji svako toliko lete i znam da ne bi išli za veneziju da imaju mogućnost sa krka doć na neki od većih aerodroma ... al ok, valjda se nešto i radi po tom pitanju pa će bit pomalo ... meni bi to super došlo ... ti niskobudžetni letovi su baš bili revolucija u putovanju ... za 50 ojra si do londona i nazad u par sati i slično ... brže stigneš do londona nego do zagreba pa se ti onda misli gdje ćeš za vikend ... ajme, baš bih s guštom ponovo šalabazala po onim njihovim muzejima i galerijama Wajter raport 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 30.10.14 8:35

vani ugodnie i toplie, 12 stupnjeva trenutno i ne puse sto je iziskivalo tanju jaknicu. Ima nesto oblaka ali vecinom vedro i podatno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 30.10.14 8:40

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
imaju sad normalan prijevoz koliko znam. Jos su sad povezati sa Riekom i autoputom sa zaobilaznicom i pici to. Sad Zagreb nesto preusmjerava promet na rijecki aerodom,,,

ako je tako, onda super ... iako se bojim da nije to još proradilo kako treba ... nisam sama već dugo nikuda letila al mi prijatelji svako toliko lete i znam da ne bi išli za veneziju da imaju mogućnost sa krka doć na neki od većih aerodroma ... al ok, valjda se nešto i radi po tom pitanju pa će bit pomalo ... meni bi to super došlo ... ti niskobudžetni letovi su baš bili revolucija u putovanju ... za 50 ojra si do londona i nazad u par sati  i slično ... brže stigneš do londona nego do zagreba pa se ti onda misli gdje ćeš za vikend ... ajme, baš bih s guštom ponovo šalabazala po onim njihovim muzejima i galerijama Wajter raport 11484130

za 50 ojra te strpaju u avion ko iz "Alan Forda", putujes sa kokosima (pravim) i svako toliko zaliju kantom vode radi osvjezenja...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 30.10.14 8:44

pa sad pisao i objavilo i onda se ne vidi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 40. 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.