kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 2 / 40. Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 30.10.14 8:46

sad je nova fora, ne vidis zadnju stranicu ali se pokaze kad napises post... Wajter raport - Page 2 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 30.10.14 8:52

sa Mozillom radi kako treba pa preporucujem da se predje na taj browser i tako naizmjenicno, kako kad...Wajter raport - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 30.10.14 11:02

ljudovi samo da vas pozdravim i cmoknem u objaze rumene  Wajter raport - Page 2 1369106071

Počela raditi, smjena mi je nimanje ni više nego do ponoći  Wajter raport - Page 2 5591816


Čitamo se opet od subote mah mah
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 30.10.14 11:03

taja je napisao/la:ljudovi samo da vas pozdravim i cmoknem u objaze rumene  Wajter raport - Page 2 1369106071

Počela raditi, smjena mi je nimanje ni više nego do ponoći  Wajter raport - Page 2 5591816

Čitamo se opet od subote mah mah

pa di ti je kijosk, u blizini neke javne kuce? Wajter raport - Page 2 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 30.10.14 11:26

taja je napisao/la:ljudovi samo da vas pozdravim i cmoknem u objaze rumene  Wajter raport - Page 2 1369106071

Počela raditi, smjena mi je nimanje ni više nego do ponoći  Wajter raport - Page 2 5591816


Čitamo se opet od subote mah mah

i onda pažljivo sa prometom....ili na karju miseca pati Wajter raport - Page 2 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 30.10.14 11:28

prekrasan dan, 18 stupnjeva trenutno, mirno, suncato i ugodno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 30.10.14 11:29

je.....i ovdje poprave super...sad je već i oko 20....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 30.10.14 11:36

Lena je napisao/la:je.....i ovdje poprave super...sad je već i oko 20....

kad bi barem ovako bilo do sljedeceg ljeta...Wajter raport - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 30.10.14 11:38

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:je.....i ovdje poprave super...sad je već i oko 20....

kad bi barem ovako bilo do sljedeceg ljeta...Wajter raport - Page 2 684758713

ja bi potpisala odmah!!!
izgleda da su jeseni ljepše od ljeta postale
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 30.10.14 11:42

Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:je.....i ovdje poprave super...sad je već i oko 20....

kad bi barem ovako bilo do sljedeceg ljeta...Wajter raport - Page 2 684758713

ja bi potpisala odmah!!!
izgleda da su jeseni ljepše od ljeta postale

ljeto je bilo horror, ne ponovilo se...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.10.14 19:11

pizda je napisao/la:vani ugodnie i toplie, 12 stupnjeva trenutno i ne puse sto je iziskivalo tanju jaknicu. Ima nesto oblaka ali vecinom vedro i podatno...

jebali te tvoji dosadašnji vajteri Wajter raport - Page 2 3791038771 ... sve slušala kako ste se po rijeci smrzavali i obukla se ko da idem na aljasku i krepucnula od vrućine ... jebote, u rijeci je ljeto više nego na krku ... mi takvo ljeto nismo ni osjetili zadnjih mjeseci kako je danas u rijeci bilo

dobro reče tempera, sad mi se lijepo ispričaj Wajter raport - Page 2 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 31.10.14 0:06

pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:ljudovi samo da vas pozdravim i cmoknem u objaze rumene  Wajter raport - Page 2 1369106071

Počela raditi, smjena mi je nimanje ni više nego do ponoći  Wajter raport - Page 2 5591816

Čitamo se opet od subote mah mah

mah tajo...evo ponoć je, smjena gotova  Wajter raport - Page 2 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 31.10.14 7:31

btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:ljudovi samo da vas pozdravim i cmoknem u objaze rumene  Wajter raport - Page 2 1369106071

Počela raditi, smjena mi je nimanje ni više nego do ponoći  Wajter raport - Page 2 5591816

Čitamo se opet od subote mah mah

mah tajo...evo ponoć je, smjena gotova  Wajter raport - Page 2 727654710

a jebote, stvarno su živina ti vlasnici marketa i trafika ... sinoć idem kasno od kolegice i vidim plodine još svijetle pa ajd da se zaustavim i kupim doručak za cure da ne moram ujutro ranije ustajati ... uđem, sve prazno ... bokte, cijeli market svijetli zbog tri čovjeka koji kupuju ... i pričam sa ženom na delikatesama i pitam kako će raditi sad za blagdane a ona veli, ko i uvijek ... kao da blagdana nema ... al eto, to je nama naša borba dala ... jebat ga ... al glavno da su na otoku pred konzumom naprdili kip pape ne bil svima pokazali da smo veći vjernici od njega ... to šta iza njegovog kipa ljudi rade za mizeriju od plaćice i petke i svetke, sve će to narod pozlatiti Wajter raport - Page 2 2758896589

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 31.10.14 8:12

čitam unazad i tek sad sam skontala da se moj dnevni pozdrav pogrešno razumio i shvatio kao permanentni Wajter raport - Page 2 3114667799  ... jebovas patak sve redom ... ono sam ja bila stavila ispričnicu samo za taj dan jer sam znala da me neće biti cijeli dan .... al dobra je tempera, jebote, dobro sam ja rekla, glavoč i to pravi Wajter raport - Page 2 1354420400 ... ta skače i tamo di  nema udica a kamoli ješke Wajter raport - Page 2 3776795594 Wajter raport - Page 2 3776795594 Wajter raport - Page 2 3776795594 a bome zinila kolko je dugačka i široka ... Wajter raport - Page 2 1523192931

al još ne kontam zašto bi mi se pizda moro izvinjavat ... najprije mislila opet mi stavio neku sliju sa fejsa ovdje kad ono ništa ...bit će opet nečija mentalna polucija u pitanju  Wajter raport - Page 2 3384354616


vajter, zahladijo .... jebote, sad još nek pizda dođe i kaže da je u rijeci i dalje ljeto, počet ću sumnjat da je netko stvarno uspio prekonoći poremetit zemljino magnetno polje pa sam se naglo našla u pogrešnom klimatskom pojasu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 31.10.14 8:35

boktejebo, moram malo paziti šta pričam pred kolegicama ... prije godinu dana jedna organizirala izložbu jedne kiparice, male figurice i jedna joj figurica bi pokradena sa izložbe ... ajd, sve ispalo kako treba, kiparica nije dizala veliku frku, al usnimila kamera ženu koja je figuricu ukrala ... i priča meni kolegica o tome, ja joj velim iz čiste zajebancije nek prijavi krađu i nek vrati figuricu i napravi izložbu sa temom "turistički bon ton u nas" ... i danas otvorim fejs kad ono žena to i napravila ... eno stoji ukradena figurica sad ko poseban eksponat koji prezentira turistički bon ton Wajter raport - Page 2 1523192931

ista me stavila u crtić ko lik koze koja leži na gromači i mudruje .... jednom sam tako isto pričala sa njom nešto bezveze a ona bila voditeljica jedne radijske emisije, i idem ja konzumom i taman puštaju na radiju preko razglasa baš tu stanicu i tu emisiju i odjednom čujem kako mi kolegica ponavlja moje riječi a jedan poznanik stao pa mi veli, jebote, ovo ko da tebe slušam ... da te nisam sreo, mislijo bi da ti to pričaš

al eto, tako nekako funkcionira moj babinjak uživo ilitiga kultniks uživo ... sastanemo se babe i babci, seremo nešto bezveze da sami sebe nasmijemo, izvrćemo konkretne situacije u nešto smiješno, brejnstormamo, lupetamo a onda neka od toga uspije napraviti nešto drugo ... tako sam i ja organizirala neke izložbe i tribine jer mi netko nešto nalupeto a ja smislila priču oko toga i puf, japanska izložba usred krka na kojoj mi je i pusićka bila gost il me netko na telefon nazove jer je pročito nešto šta sam objavila i nu mene ko predavača na teološkom vakultetu ... meni su to skroz super situacije ... a ljudi dolaze i dive se i misle da takve situacije nastaju zbog nekog dubokoumnog planiranja i razmišljanja ... jok, najbolje situacije u životu nastanu nakon lupetanja Wajter raport - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 31.10.14 8:36

danas malo hladije od jucer, 10 stupnjeva a ima i nesto oblaka koji ce se uskoro razici prema Krku...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 31.10.14 8:37

pizda je napisao/la:danas malo hladije od jucer, 10 stupnjeva a ima i nesto oblaka koji ce se uskoro razici prema Krku...

maaarš ! e neće ... sad ću ja brener usmjerit prema rijeci pa si liepo zadržite te oblake sebi Wajter raport - Page 2 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 31.10.14 8:37

kišna glista je napisao/la:

ista me stavila u crtić ko lik koze koja leži na gromači i mudruje ....


Wajter raport - Page 2 1523192931 bas su ti dobro potrefili lik i dielo... Wajter raport - Page 2 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 31.10.14 8:39

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:vani ugodnie i toplie, 12 stupnjeva trenutno i ne puse sto je iziskivalo tanju jaknicu. Ima nesto oblaka ali vecinom vedro i podatno...

jebali te tvoji dosadašnji vajteri  Wajter raport - Page 2 3791038771  ... sve slušala kako ste se po rijeci smrzavali i obukla se ko da idem na aljasku i krepucnula od vrućine ... jebote, u rijeci je ljeto više nego na krku ... mi takvo ljeto nismo ni osjetili zadnjih mjeseci kako je danas u rijeci bilo

dobro reče  tempera, sad mi se lijepo ispričaj Wajter raport - Page 2 3114667799

badave moji wayteri kad ih ti ne citas. Liepo sam jucer napisao da potpisujem tako vrijeme do sljedeceg lieta...Wajter raport - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 31.10.14 8:40

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

ista me stavila u crtić ko lik koze koja leži na gromači i mudruje ....


Wajter raport - Page 2 1523192931 bas su ti dobro potrefili lik i dielo... Wajter raport - Page 2 1523192931

sve čekam da se pojavi crtić na jubituju da to pokažem i ovdje ... krepala sam od smijeha kako me dobro oslikala i još ležim na gromači nalakćena na lakat ... a isto tako, išle na kavu, žali mi se da nema više ideja za nove epizode a mora ih isproducirati u roku i iz zajebancije nasto moj lik ... a fala ti bože da sam mudra koza a ne neki glupavi miki maus

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 31.10.14 8:42

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:vani ugodnie i toplie, 12 stupnjeva trenutno i ne puse sto je iziskivalo tanju jaknicu. Ima nesto oblaka ali vecinom vedro i podatno...

jebali te tvoji dosadašnji vajteri  Wajter raport - Page 2 3791038771  ... sve slušala kako ste se po rijeci smrzavali i obukla se ko da idem na aljasku i krepucnula od vrućine ... jebote, u rijeci je ljeto više nego na krku ... mi takvo ljeto nismo ni osjetili zadnjih mjeseci kako je danas u rijeci bilo

dobro reče  tempera, sad mi se lijepo ispričaj Wajter raport - Page 2 3114667799

badave moji wayteri kad ih ti ne citas. Liepo sam jucer napisao da potpisujem tako vrijeme do sljedeceg lieta...Wajter raport - Page 2 684758713

pa kad jučer nisam čitala jerbo sam bila bizi cijeli dan ... jebote, što ne ustaneš ranije, tamo negdje oko 4,00 pa napišeš da je ljeto u rijeci da i ja budem u toku Wajter raport - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 31.10.14 8:46

kišna glista je napisao/la:boktejebo, moram malo paziti šta pričam pred kolegicama ... prije godinu dana jedna organizirala izložbu jedne kiparice, male figurice i jedna joj figurica bi pokradena sa izložbe ... ajd, sve ispalo kako treba, kiparica nije dizala veliku frku, al usnimila kamera ženu koja je figuricu ukrala ... i priča meni kolegica o tome, ja joj velim iz čiste zajebancije nek prijavi krađu i nek vrati figuricu i napravi izložbu sa temom "turistički bon ton u nas" ... i danas otvorim fejs kad ono žena to i napravila ... eno stoji ukradena figurica sad ko poseban eksponat koji prezentira turistički bon ton Wajter raport - Page 2 1523192931

ista me stavila u crtić ko lik koze koja leži na gromači i mudruje .... jednom sam tako isto pričala sa njom nešto bezveze a ona bila voditeljica jedne radijske emisije, i idem ja konzumom i taman puštaju na radiju preko razglasa baš tu stanicu i tu emisiju i odjednom čujem kako mi kolegica ponavlja moje riječi a jedan poznanik stao pa mi veli, jebote, ovo ko da tebe slušam ... da te nisam sreo, mislijo bi da ti to pričaš

al eto, tako nekako funkcionira moj babinjak uživo ilitiga kultniks uživo ... sastanemo se babe i babci, seremo nešto bezveze da sami sebe nasmijemo, izvrćemo konkretne situacije u nešto smiješno,  brejnstormamo, lupetamo a onda neka od toga uspije napraviti nešto drugo ... tako sam i ja organizirala neke izložbe i tribine jer mi netko nešto nalupeto a ja smislila priču oko toga i puf, japanska izložba usred krka na kojoj mi je i pusićka bila gost il me netko na telefon nazove jer je pročito nešto šta sam objavila i nu mene ko predavača na teološkom vakultetu ... meni su to skroz super situacije ... a ljudi dolaze i dive se i misle da takve situacije nastaju zbog nekog dubokoumnog planiranja i razmišljanja ... jok, najbolje situacije u životu nastanu nakon lupetanja Wajter raport - Page 2 11484130

bitno da se ideje rađaju...makar se malo i ukrade od drugih:zubo
najbolje ideje zapravo i jesu nakon dubokog razmišljanja i planiranja....ali kad se to sve odbaci i instinktivno djeluje na pravi impuls koji od nekud dođe....
ono.....želeiš se sjetit nečijeg imena i nikako....a onda miješaš šalšu i bingo!!!! eto imena bez muke:zubo
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 31.10.14 8:56

kišna glista je napisao/la:

pa kad jučer nisam čitala jerbo sam bila bizi cijeli dan ... jebote, što ne ustaneš ranije, tamo negdje oko 4,00 pa napišeš da je ljeto u rijeci da i ja budem u toku Wajter raport - Page 2 1523192931

u 4 ujutro bi mogao napisati samo da je mrak... Wajter raport - Page 2 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 31.10.14 8:57

Lena je napisao/la:

bitno da se ideje rađaju...makar se malo i ukrade od drugih:zubo

jednom sam se pokačila sa svojom rođakinjom koja me špotala i rekla da previše odajem svoje ideje i da ću bit razočarata kad mi ih netko ukrade ... eto, ja ne mislim da se radi o krađi ideja nit se ideje mogu krast nit itko može izmislit nešto što već nije izmišljeno ... neš ti puno pameti imat ideju ako nemaš volje realizirat ju ... tak da ja volim da mi ideje kraju oni koji se potrude i oko njihove realizacije ... baš mi je razveselila dan kad sam vidjela da je imala muda otvorit izložbu o turističkom bontonu a ukradenu figuricu predstavila ko turistu u današnjem smislu riječi šta i jest ... lijepo se figurica prošetala malo evropom ( ukrala ju je strana turistkinja ) i vratila kući a da kurca zna ni di je bila nit zašto je tamo bila ... boktejebo, sjetih se odmah uživo i razgovora kad mi se požalila šta joj se dogodilo na poslu ... ona sva u kurcu jerbo je ko ispala sramota da joj kradu ekponate a meni odma ideja kako to okrenut na drugu stranu i voala, ispade baš dobra priča Wajter raport - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 31.10.14 9:00

kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:

bitno da se ideje rađaju...makar se malo i ukrade od drugih:zubo

jednom sam se pokačila sa svojom rođakinjom koja me špotala i rekla da previše odajem svoje ideje i da ću bit razočarata kad mi ih netko ukrade ... eto, ja ne mislim da se radi o krađi ideja nit se ideje mogu krast nit itko može izmislit nešto što već nije izmišljeno ... neš ti puno pameti imat ideju ako nemaš volje realizirat ju ... tak da ja volim da mi ideje kraju oni koji se potrude i oko njihove realizacije ... baš mi je razveselila dan kad sam vidjela da je imala muda otvorit izložbu o turističkom bontonu a ukradenu figuricu predstavila ko turistu u današnjem smislu riječi šta i jest ... lijepo se figurica prošetala malo evropom ( ukrala ju je strana turistkinja ) i vratila kući a da kurca zna ni di je bila nit zašto je tamo bila ... boktejebo, sjetih se odmah uživo i razgovora kad mi se požalila šta joj se dogodilo na poslu ... ona sva u kurcu jerbo je ko ispala sramota da joj kradu ekponate a meni odma ideja kako to okrenut na drugu stranu i voala, ispade baš dobra priča Wajter raport - Page 2 11484130

apsolutno se slažem....sve je viđeno,sve je već negdje ranije rođeno,a ideja je dobra samo ako izrodi nešto produktivno....zapravo ako se dobro prezentira...onako da ima nekog smisla....
odlična ideja o toj izložbi i ukredenoj figuri....Wajter raport - Page 2 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 40. Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.