kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 09.12.14 8:47

kišna glista je napisao/la:

baš htjedoh reć da i u rijeci postoje klimatske  zone ... jednu godinu sam živjela na gornjoj vežici i klima tamo i u centru skroz različita ... Wajter raport - Page 40 1523192931  oni neboderi nisu humani za živjeti u njima ... sjediš u sobi a kroz fasadu ti puše bura i lelujaju zavjesice  Wajter raport - Page 40 1523192931

normalno kad nismo na istoj nadmorskoj visini. Rijeka sva na uzbrdicama (kad se spustas je nizbrdica). Kod mene bude kisa (8 m nadmorske visine) a deset minuta hoda navise, snijeg ( 70 m nadmorske visine). Vezica je specialno na udaru bure jer su je gradili na vjetrometini. Srecom pa tamo vecinom zive doseliti dalmatinci...Wajter raport - Page 40 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 09.12.14 8:49

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
e, sad ti je jasnije zašto sam svom programeru dala stari komp da odnese i to radi u svojoj radijoni ... da ne gubimo vrijeme ni on ni ja kad sam vidjela kako takve stvari znaju potrajati satima ... dok on skida podatke sa starog kompa, može raditi nešto drugo korisno a ne sjediti mi po kući i čekati ...al jebat ga, preračunala se ... htjela napravit čovjeku i sebi uslugu, njemu dat posao sebi i njemu uštedit vrijeme i da svi budemo sratni i zadovoljni na kraju ... al ne ispadne uvijek onako kako si zamisliš da će ispasti

inače, kad sam selila podatke sa starog kompa u starom uredu na svoj, jebate, oboje smo prošištali čekajući da se podaci prenesu , isto trajalo satima ... projekata i podataka milion iako nisam ništa privatno držala na tom kompu ...

da ga je odnijo sad ne bi imao na cemu pisat Wajter raport - Page 40 684758713. Pa nije on stajao pored kompa, stavijo vanjski hard i otisao ali za to vrijeme nisam smijo nista pisat niti surfat. Zato sam spojijo ugodno sa beskorisnim i pospremijo arhivu, pobacao pola toga cime sam zakrcijo ured ali ladice nisam stigao... Wajter raport - Page 40 1523192931

ma dobro, meni stari kućni komp nije trebao jer mi monitor nije više radio pa ga nisam mogla ni upotrebljavati ... al kad su se prenosili podaci u uredu, onda nemreš ništa, jasno ... čisitit ured i zabavljat programera al smo ostali u uredu do kasno navečer koliko je to sporo išlo ... eto, htjela to spriječiti ako se već moglo ... koji gušt mi je bio pomislit da se selim iz tog ureda ... sad ne mogu zamisliti da sam ikada radila u takvim uvjetima i sa šefom koji je bio tehnički nepismen ... da se njega pitalo, i dalje bih radila na starom kompu koji samo šta nije riknuo ... o svoj trošak sam tada prenijela podatke na svoj laptop i kasnije na novi komp ... njega se nije dalo ubijediti da komp koji je star sedam godina ne vrijedi više puno ... Wajter raport - Page 40 1425538829 u zadnji čas se to radilo i dok se prenosilo molilo boga da ništa ne rikne

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 09.12.14 8:53

pizda je napisao/la:Jucer mi dosao lik iz informaticke skidat podatke sa ovog kompa na vanjski hard. Misilijo je da ce to trajat 15 minuta ali nije racunao na to koliko sam muzike usnimijo, skidalo do pet popodne.
Zato sam prisilno apstinirao sa foruma negdje od podna pa nadalie...
sjebo si im sve.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 09.12.14 8:54

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

baš htjedoh reć da i u rijeci postoje klimatske  zone ... jednu godinu sam živjela na gornjoj vežici i klima tamo i u centru skroz različita ... Wajter raport - Page 40 1523192931  oni neboderi nisu humani za živjeti u njima ... sjediš u sobi a kroz fasadu ti puše bura i lelujaju zavjesice  Wajter raport - Page 40 1523192931

normalno kad nismo na istoj nadmorskoj visini. Rijeka sva na uzbrdicama (kad se spustas je nizbrdica). Kod mene bude kisa (8 m nadmorske visine) a deset minuta hoda navise, snijeg ( 70 m nadmorske visine). Vezica je specialno na udaru bure jer su je gradili na vjetrometini. Srecom pa tamo vecinom zive doseliti dalmatinci...Wajter raport - Page 40 684758713

sjećam se prije neg sam doselila u rijeku, biciklo mi bilo uobičajeno prevozno sredstvo i zamišljala kako ću nastaviti sa tom praxom ... i krk je nako brežuljkast al sam tada bila i u kondiciji i pomislila kako će mi rijeka taman doć da nastavim .... ne moram reć da sam odmah odustala od te ideje Wajter raport - Page 40 1523192931 iako se sjećam da sam kad je pao snijeg u školu i iz škole išla pješice - došo gorštak iz provincie na školovanje pa se sve moglo Wajter raport - Page 40 3114667799 ... i bila jedna od rijetkih koji su u te dane dolazili u školu Wajter raport - Page 40 3114667799 boookte koji sam entuzijast nekada bila ... prazna škola, par učenika i ono malo nastavnika koji su živjeli u centru a ja nadobudno sa gornje vežice i to ustajala po noći da stignem do škole

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 09.12.14 8:55

pizda je napisao/la:Jucer mi dosao lik iz informaticke skidat podatke sa ovog kompa na vanjski hard. Misilijo je da ce to trajat 15 minuta ali nije racunao na to koliko sam muzike usnimijo, skidalo do pet popodne.
Zato sam prisilno apstinirao sa foruma negdje od podna pa nadalie...

možda ćeš sad na novom kompu opet imat neki programčić za trojme.... daj radi te trojme stočice lijena... kolko si ih izbavio, samo par milijona sličica... ni pol kapaciteta...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 09.12.14 8:59

kod mene lijepo vrijeme - lagana zimska kisa dobuje po prozoru a ja se praznim pomalo...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 09.12.14 9:01

saritica je napisao/la:
pizda je napisao/la:Jucer mi dosao lik iz informaticke skidat podatke sa ovog kompa na vanjski hard. Misilijo je da ce to trajat 15 minuta ali nije racunao na to koliko sam muzike usnimijo, skidalo do pet popodne.
Zato sam prisilno apstinirao sa foruma negdje od podna pa nadalie...
sjebo si im sve.

nisam, sad mi lik dosao rec sto je sve do sad napravijo, ima to mjesta za milijun albuma. Ja samo bliedo slusam a kurca ne kuzim...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 09.12.14 9:02

a?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 09.12.14 9:08

Vel'ka Maca je napisao/la:
možda ćeš sad na novom kompu opet imat neki programčić za trojme.... daj radi te trojme stočice lijena... kolko si ih izbavio, samo par milijona sličica... ni pol kapaciteta...

ovaj moj ACDSee 7.0 na koji sam navikao je jako zajebat. Nema free download, mos ga skinit samo na par dana, kao za probu a ovi u firmi koriste neke druge koji su samo foto albumi. Vidjet cu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 09.12.14 9:10

saritica je napisao/la:a?

pa spominje neke USB od 3 necega, terabajte, neke svijetlece...pitaj boga sto. Uglavnom, najnovije cudo tehnike. Jebo to kad pojma nemam cemu sluzi... Wajter raport - Page 40 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 09.12.14 9:14

kišna glista je napisao/la:

sjećam se prije neg sam doselila u rijeku, biciklo mi bilo uobičajeno prevozno sredstvo i zamišljala kako ću nastaviti sa tom praxom ... i krk je nako brežuljkast al sam tada bila i u kondiciji i pomislila kako će mi rijeka taman doć da nastavim .... ne moram reć da sam odmah odustala od te ideje Wajter raport - Page 40 1523192931  iako se sjećam da sam kad je pao snijeg u školu i iz škole išla pješice - došo gorštak iz provincie na školovanje pa se sve moglo Wajter raport - Page 40 3114667799  ... i bila jedna od rijetkih koji su u te dane dolazili u školu Wajter raport - Page 40 3114667799  boookte koji sam entuzijast nekada bila ... prazna škola, par učenika i ono malo nastavnika koji su živjeli u centru a ja nadobudno sa gornje vežice i to ustajala po noći da stignem do škole

je, pogotovo uz Krimeju bi lijepo guslala na biciklu... Wajter raport - Page 40 1523192931 . Trebo bi ti onaj za profesionalce, brdske vozace i opet bi dusu ispustila na prvoj cetvrtini...Wajter raport - Page 40 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 09.12.14 9:18

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

sjećam se prije neg sam doselila u rijeku, biciklo mi bilo uobičajeno prevozno sredstvo i zamišljala kako ću nastaviti sa tom praxom ... i krk je nako brežuljkast al sam tada bila i u kondiciji i pomislila kako će mi rijeka taman doć da nastavim .... ne moram reć da sam odmah odustala od te ideje Wajter raport - Page 40 1523192931  iako se sjećam da sam kad je pao snijeg u školu i iz škole išla pješice - došo gorštak iz provincie na školovanje pa se sve moglo Wajter raport - Page 40 3114667799  ... i bila jedna od rijetkih koji su u te dane dolazili u školu Wajter raport - Page 40 3114667799  boookte koji sam entuzijast nekada bila ... prazna škola, par učenika i ono malo nastavnika koji su živjeli u centru a ja nadobudno sa gornje vežice i to ustajala po noći da stignem do škole

je, pogotovo uz Krimeju bi lijepo guslala na biciklu... Wajter raport - Page 40 1523192931 . Trebo bi ti onaj za profesionalce, brdske vozace i opet bi dusu ispustila na prvoj cetvrtini...Wajter raport - Page 40 684758713

Wajter raport - Page 40 3114667799 ma jašta ... baš je tada bijo u nas izbor profesijonalnih bicikla ... vozila neku starudiju sa 5 brzina koju sam kupila od nekih turista i mislila kako sam na konju ... so tim po rijeci i nakon godinu dana na olimpijadu, nema veze koja diciplina, zlatna medalja mi ne bi pobjegla koju bih kondiciju imala Wajter raport - Page 40 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 09.12.14 9:20

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

sjećam se prije neg sam doselila u rijeku, biciklo mi bilo uobičajeno prevozno sredstvo i zamišljala kako ću nastaviti sa tom praxom ... i krk je nako brežuljkast al sam tada bila i u kondiciji i pomislila kako će mi rijeka taman doć da nastavim .... ne moram reć da sam odmah odustala od te ideje Wajter raport - Page 40 1523192931  iako se sjećam da sam kad je pao snijeg u školu i iz škole išla pješice - došo gorštak iz provincie na školovanje pa se sve moglo Wajter raport - Page 40 3114667799  ... i bila jedna od rijetkih koji su u te dane dolazili u školu Wajter raport - Page 40 3114667799  boookte koji sam entuzijast nekada bila ... prazna škola, par učenika i ono malo nastavnika koji su živjeli u centru a ja nadobudno sa gornje vežice i to ustajala po noći da stignem do škole

je, pogotovo uz Krimeju bi lijepo guslala na biciklu... Wajter raport - Page 40 1523192931 . Trebo bi ti onaj za profesionalce, brdske vozace i opet bi dusu ispustila na prvoj cetvrtini...Wajter raport - Page 40 684758713

Wajter raport - Page 40 3114667799  ma jašta ... baš je tada bijo u nas izbor profesijonalnih bicikla ... vozila neku starudiju sa 5 brzina koju sam kupila od nekih turista i mislila kako sam na konju ... so tim po rijeci i nakon godinu dana na olimpijadu, nema veze koja diciplina, zlatna medalja mi ne bi pobjegla koju bih kondiciju imala Wajter raport - Page 40 1523192931

mogla bi slobodno na Giro di Italia i stigla bi sat prije ostalih... Wajter raport - Page 40 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 09.12.14 9:22

sara evo ti hello kitty u blagdanskom raspoloženju

Wajter raport - Page 40 OwN8yXp

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 09.12.14 9:22

pizda je napisao/la:
mogla bi slobodno na Giro di Italia i stigla bi sat prije ostalih... Wajter raport - Page 40 1523192931

i još ih dočekala naslonita na svoje baciklo i u sportskom duhu vikala, štae ljenčine razmazite Wajter raport - Page 40 1523192931

isto ko kad oni kenijci šta trče za antilopama dođu pa njima trčanje pis of kejk i još se osvrću i smiju onima iza njih Wajter raport - Page 40 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 09.12.14 9:25

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
mogla bi slobodno na Giro di Italia i stigla bi sat prije ostalih... Wajter raport - Page 40 1523192931

i još ih dočekala naslonita na svoje baciklo i u sportskom duhu vikala, štae ljenčine razmazite Wajter raport - Page 40 1523192931

isto ko kad oni kenijci šta trče za antilopama dođu pa njima trčanje pis of kejk i još se osvrću i smiju onima iza njih Wajter raport - Page 40 1523192931

to ko onaj neki afrikanac koji drzi nezvanicni rekord u skoku u dalj. Preskocijo provaliju od 12 metara jer ga je ganjao lav... Wajter raport - Page 40 1523192931

-------

https://kultnix.forumcroatian.com/viewtopic.forum?t=811
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.