kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 38 / 40. Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 08.12.14 8:05

hehehe....zanju i moji povremeno počistit milina jedna,ali onda opet unerede samo tako....no ajde imaju smisla i detaljni su oboje.....
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  marinija_amburator 08.12.14 8:06

Lena je napisao/la:
marinija_amburator je napisao/la:
Lena je napisao/la:
marinija_amburator je napisao/la:

meni je već prek glave te južine. još niti jedan dan nije bilo onak fest hladno. nije mi to normlano
nije da....ko zna šta nas još čeka od vremenskih iznenađenja....
jutros je ovdje bura i zrak je super....friško je i nebo čisto u sunčano.....i roba će se sušit samo tako  Wajter raport - Page 38 11484130

ti si se snašla i došla sebi kad pišeš malo....ajde drago mi je....

uspjela sam komp popravit Wajter raport - Page 38 684758713 nekak mi nije praktično prek ajfona po forumu pisati

prezirem pisanje,čitanje sa mobitela.....čak i tableta  Wajter raport - Page 38 1619348112
ma moraš kao čovje odnosno žena sjesti i napista nešto...ne kao badat po tim gađetima  Wajter raport - Page 38 11484130

počeli su mi ti mobiteli inače ići na živce. sjedneš s ljudima u birc na kavu, na kraju svi šute i svako prekapa po svom mobitelu. počela sam se dizati sa stola i slati ljude u kurac
marinija_amburator
marinija_amburator

Broj postova : 1012
Join date : 03.10.2012
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 08.12.14 8:10

meni su oduvijek išli na živce,ali zgodno ih je imati u nekim situacijama.....nažalost postali su zamjena,pa se ono kao javiš i pitaš kako si i onda ne moraš uživo sretat ljude....
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.12.14 8:13

marinija_amburator je napisao/la:na godišnjem sam do 2.1. (niš godišnjeg nisam iskoristila pa su me natjerali Wajter raport - Page 38 2329918616 ), mogla bi kolače peći... hmmm. ima li tam na gastro kakvih recepata dobrih?
hojla lijo... lijepo te sresti... Wajter raport - Page 38 684758713

imaš, dromsi je stavila par odličnih... preporučam medenjake...  Wajter raport - Page 38 11484130

temepratura polako pada, snijeg se otopio, oblaci su i dalje prisutni...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  marinija_amburator 08.12.14 8:13

Lena je napisao/la:meni su oduvijek išli na živce,ali zgodno ih je imati u nekim situacijama.....nažalost postali su zamjena,pa se ono kao javiš i pitaš kako si i onda ne moraš uživo sretat ljude....

ma ne kažem da nisu praktični i potrebni, ali ak me zoveš na kavu daj ga ostavi!
marinija_amburator
marinija_amburator

Broj postova : 1012
Join date : 03.10.2012
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  marinija_amburator 08.12.14 8:15

btw je napisao/la:
marinija_amburator je napisao/la:na godišnjem sam do 2.1. (niš godišnjeg nisam iskoristila pa su me natjerali Wajter raport - Page 38 2329918616 ), mogla bi kolače peći... hmmm. ima li tam na gastro kakvih recepata dobrih?
hojla lijo... lijepo te sresti... Wajter raport - Page 38 684758713

imaš, dromsi je stavila par odličnih... preporučam medenjake...  Wajter raport - Page 38 11484130

temepratura polako pada, snijeg se otopio, oblaci su i dalje prisutni...

oj hoj Wajter raport - Page 38 684758713 vidjela sam recepte... ove godine bi htjela pokušati napraviti one prave sajamske medenjake... kak ja volim te sajamske! joooj
marinija_amburator
marinija_amburator

Broj postova : 1012
Join date : 03.10.2012
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 08.12.14 8:16

marinija_amburator je napisao/la:
Lena je napisao/la:meni su oduvijek išli na živce,ali zgodno ih je imati u nekim situacijama.....nažalost postali su zamjena,pa se ono kao javiš i pitaš kako si i onda ne moraš uživo sretat ljude....

ma ne kažem da nisu praktični i potrebni, ali ak me zoveš na kavu daj ga ostavi!
ato...pa naravno da odmah kažeš da si zauzeta i poklopiš.....ili se ne javiš nego kasnije....elementarna pristojnost uvijek
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.12.14 8:16

kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:

i ja.....zato je antonac od muke pisao nešto na forumu i čitao uokolo  Wajter raport - Page 38 1619348112
pa gledala sam ga već masu puta,ali oni su htjeli,pa može......isto sam se smijala ne neke fore malo kevina  Wajter raport - Page 38 11484130

vajter - bura!!!!
alelujaaaaa

ma nas vudrilo blagdansko raspoloženje ... sad sam ko maca, lovim trenutke sa djecom pod dekicama sa škafom kokica i tako to ... baš mi došao gušt ... zaslužile smo sve tri uživati u svom malom carstvu i rekoh neću djeci kvarit blagdansko raspoloženje noćnim radovima i smjenama ... malo da promijenim rutine
tako treba.... Wajter raport - Page 38 684758713
i meni je gušt uvuć se pod deku i linčarit,a i smijat se sa njima....majke ti mile koliko mogu pričati to je čudo.....ne znam na koga su Wajter raport - Page 38 1619348112

e da, i koji su to komentari ... veli mi starija na kraju filma, moš si misliti što je klinjo počistio sam nered u kući ... to joj je bio razočaravajući trenutka ... ona je htjela vidjeti kako će roditelji reagirati kad vide kuću u rasulu kad ono ništa ... došla mama a ono sve blista Wajter raport - Page 38 1523192931  a starija mi je sad u fazi picajzlastog čišćenja ... krene u ormar po kornflejks a završi sa vađenjem svega i čišćenjem i sve mora biti poredano na špagu ... a miline ! Wajter raport - Page 38 4024472575  moja mala djevica ... neka ostane takva što duže
Wajter raport - Page 38 1523192931 najebala si... čekaj još malo, sad sama čisti, ali uskoro će vas natjerati da činite jednako.... Wajter raport - Page 38 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.12.14 8:22

marinija_amburator je napisao/la:
btw je napisao/la:
marinija_amburator je napisao/la:na godišnjem sam do 2.1. (niš godišnjeg nisam iskoristila pa su me natjerali Wajter raport - Page 38 2329918616 ), mogla bi kolače peći... hmmm. ima li tam na gastro kakvih recepata dobrih?
hojla lijo... lijepo te sresti... Wajter raport - Page 38 684758713

imaš, dromsi je stavila par odličnih... preporučam medenjake...  Wajter raport - Page 38 11484130

temepratura polako pada, snijeg se otopio, oblaci su i dalje prisutni...

oj hoj Wajter raport - Page 38 684758713 vidjela sam recepte... ove godine bi htjela pokušati napraviti one prave sajamske medenjake... kak ja volim te sajamske! joooj
imaš recept? aj stavi tamo da se ne izgubi.... prošle i pretprošle godine sam probala oba njena recepta, oni lijevani su mi predobri...
a ja paprenjake... i to sa svinjskom mašću Wajter raport - Page 38 490932984 ... ove godine ću samo njih raditi...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.12.14 8:22

marinija_amburator je napisao/la:

počeli su mi ti mobiteli inače ići na živce. sjedneš s ljudima u birc na kavu, na kraju svi šute i svako prekapa po svom mobitelu. počela sam se dizati sa stola i slati ljude u kurac

isto i ja ... baš iritirajuće ... još kad mi kolegica izvadi dva pa taman završi razgovor na jednom a ono zvoni drugi ... ista reakcija, ustanem i kažem da se vidimo kad nađe vremena ... jebote sjedit na kavi sa nekim i slušat njegove privatne razgovore ... i to je nešto hitno i bitno i u vezi posla nego ono redovno di si šta si i jes kupila špizu i tako to

il jedna koja je sva zaljubita pa dođe kod mene na kavu a vamo cvrkuće preko mobitela sa dragim i to non stop ko da joj je šesnaest ... i još meni uvali dragog da ga i ja pozdravim jerbo sam ga upoznala ....uzela mobitel, "dragom" poručila da ne smeta, pije se kava i nek se ne javlja idućih pola sata , prekinila vezu i vratila mobitel kolegici ... nije se naljutila jerbo je već navikla ... al mora biti reda ... a i dobro je da novog partnera malo navikava da nije uvijek na izvolte 24/7 i da ima pravo na vrijeme za sebe

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 08.12.14 8:23

probudila sam se sa mišlju da je danas nedjelja....a evo kaže mi mali ponedjeljak....miša mu!

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.12.14 8:26

Lena je napisao/la:probudila sam se sa mišlju da je danas nedjelja....a evo kaže mi mali ponedjeljak....miša mu!
odvali mu trisku, što ti kvari produljeni vikend  Wajter raport - Page 38 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.12.14 8:27

btw je napisao/la:
Wajter raport - Page 38 1523192931 najebala si... čekaj još malo, sad sama čisti, ali uskoro će vas natjerati da činite jednako.... Wajter raport - Page 38 11484130

i to sam već osjetila ... uletila madam u kuću i krenula me špotat da šta sam razbacala stol a ona ga prije dva dana uredila a ono na stolu bile moje očale i knjiga koju sam odložila nakon čitanja i ceker iz dućana jerbo sam taman ušla u kuću sa njim i nisam isti čas krenula istovarit ga Wajter raport - Page 38 11484130 neka, meni to ne smeta ... smeta mi kad ga ona uneređuje pa ostavi sve iza sebe a znaš da su kod nas vječito u tijeku neke radijonice ... neće djeca da se bave svojim umjetninama u svojoj sobi, na svom stolu nego na kuhinjskom i u društvu ... i to mi je ok, al poslije sve spremiti a ne da ja razgrćem ljepila, bojice i papire i škare da bih poslužila ručak ... al ne bunim se ... dobre su mi i postaju se bolje ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.12.14 8:31

kišna glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
Wajter raport - Page 38 1523192931 najebala si... čekaj još malo, sad sama čisti, ali uskoro će vas natjerati da činite jednako.... Wajter raport - Page 38 11484130

i to sam već osjetila ... uletila madam u kuću i krenula me špotat da šta sam razbacala stol a ona ga prije dva dana uredila a ono na stolu bile moje očale i knjiga koju sam odložila nakon čitanja i ceker iz dućana jerbo sam taman ušla u kuću sa njim i nisam isti čas krenula istovarit ga  Wajter raport - Page 38 11484130  neka, meni to ne smeta ... smeta mi kad ga ona uneređuje pa ostavi sve iza sebe a znaš da su kod nas vječito u tijeku neke radijonice ... neće djeca da se bave svojim umjetninama u svojoj sobi, na svom stolu nego na kuhinjskom i u društvu ... i to mi je ok, al poslije sve spremiti a ne da ja razgrćem ljepila, bojice i papire i škare da bih poslužila ručak ... al ne bunim se ... dobre su mi i postaju se bolje ...
super... neka tako i ostane... spremi i ne zvocaj, isplati se, vidjet ćeš Wajter raport - Page 38 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 08.12.14 8:35

svjeze i oblacno sa tendenciama razvedravanja. 7 stupnjeva. Vikend vecinom oblacan ali je svaki dan palo nesto kise, toliko da stalno bude mokro...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.12.14 8:36

btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
Wajter raport - Page 38 1523192931 najebala si... čekaj još malo, sad sama čisti, ali uskoro će vas natjerati da činite jednako.... Wajter raport - Page 38 11484130

i to sam već osjetila ... uletila madam u kuću i krenula me špotat da šta sam razbacala stol a ona ga prije dva dana uredila a ono na stolu bile moje očale i knjiga koju sam odložila nakon čitanja i ceker iz dućana jerbo sam taman ušla u kuću sa njim i nisam isti čas krenula istovarit ga  Wajter raport - Page 38 11484130  neka, meni to ne smeta ... smeta mi kad ga ona uneređuje pa ostavi sve iza sebe a znaš da su kod nas vječito u tijeku neke radijonice ... neće djeca da se bave svojim umjetninama u svojoj sobi, na svom stolu nego na kuhinjskom i u društvu ... i to mi je ok, al poslije sve spremiti a ne da ja razgrćem ljepila, bojice i papire i škare da bih poslužila ručak ... al ne bunim se ... dobre su mi i postaju se bolje ...
super... neka tako i ostane... spremi i ne zvocaj, isplati se, vidjet ćeš Wajter raport - Page 38 684758713

ma koje zvocanje ? mi se sve lijepo dogovorimo i vidim da to ide ... kad dođe vrijeme da ih udam, bome će ić za visoku cijenu ... ne dam ni jednu za ispod krda deva, nešta magaradi i pešest krava i to onih pravih, longhorn a ne tamo neki hibrid od krave Wajter raport - Page 38 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 08.12.14 8:38

btw je napisao/la:
Lena je napisao/la:probudila sam se sa mišlju da je danas nedjelja....a evo kaže mi mali ponedjeljak....miša mu!
odvali mu trisku, što ti kvari produljeni vikend  Wajter raport - Page 38 1523192931

ona si taman proglasila blagdan i ko ima pravo da joj to uskrati, ko...Wajter raport - Page 38 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 08.12.14 8:43

ionako ne radim....ovako mi svaki dan praznik  Wajter raport - Page 38 3384354616
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.12.14 8:43

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:
Lena je napisao/la:probudila sam se sa mišlju da je danas nedjelja....a evo kaže mi mali ponedjeljak....miša mu!
odvali mu trisku, što ti kvari produljeni vikend  Wajter raport - Page 38 1523192931

ona si taman proglasila blagdan i ko ima pravo da joj to uskrati, ko...Wajter raport - Page 38 684758713

al su sve brzo zbrisale ... prekinijo si žeme u planovi o kolačima, čišćenju, šamaranju dječice ... neugodno im to pričati pred muškim

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.12.14 8:45

Lena je napisao/la:ionako ne radim....ovako mi svaki dan praznik  Wajter raport - Page 38 3384354616

kod mene obrnuto ... i praznici mi postali radni dani pa se moram malo zauzdat ... al sad odoh na kratko ... treba poplaćati račune da uđem u novu bez bremena Wajter raport - Page 38 3384354616 joj, kako mrzim plaćati račune ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 08.12.14 8:48

kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:ionako ne radim....ovako mi svaki dan praznik  Wajter raport - Page 38 3384354616

kod mene obrnuto ... i praznici mi postali radni dani pa se moram malo zauzdat ... al sad odoh na kratko ... treba poplaćati račune da uđem u novu bez bremena Wajter raport - Page 38 3384354616  joj, kako mrzim plaćati račune ...

i ja bi tako....da radim od doma i da sam svoja gazdarica....al ne moooooguuuuu kmeee kmeee....možda kad još narastem malo  Wajter raport - Page 38 11484130
ajde....i ja ću po kruh i još par sitnica vani
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 08.12.14 8:55

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:
Lena je napisao/la:probudila sam se sa mišlju da je danas nedjelja....a evo kaže mi mali ponedjeljak....miša mu!
odvali mu trisku, što ti kvari produljeni vikend  Wajter raport - Page 38 1523192931

ona si taman proglasila blagdan i ko ima pravo da joj to uskrati, ko...Wajter raport - Page 38 684758713

al su sve brzo zbrisale ... prekinijo si žeme u planovi o kolačima, čišćenju, šamaranju dječice  ... neugodno im to pričati pred muškim

ko je vidijo djecicu samarat, dabogda mu se ruke osusile...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.12.14 9:12

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:
Lena je napisao/la:probudila sam se sa mišlju da je danas nedjelja....a evo kaže mi mali ponedjeljak....miša mu!
odvali mu trisku, što ti kvari produljeni vikend  Wajter raport - Page 38 1523192931

ona si taman proglasila blagdan i ko ima pravo da joj to uskrati, ko...Wajter raport - Page 38 684758713

al su sve brzo zbrisale ... prekinijo si žeme u planovi o kolačima, čišćenju, šamaranju dječice  ... neugodno im to pričati pred muškim
ma tko je zbrisao... ošla si skuvat još jednu kavicu, da izbacim ovo trnje iz očiju  Wajter raport - Page 38 439160543

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.12.14 9:20

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:
odvali mu trisku, što ti kvari produljeni vikend  Wajter raport - Page 38 1523192931

ona si taman proglasila blagdan i ko ima pravo da joj to uskrati, ko...Wajter raport - Page 38 684758713

al su sve brzo zbrisale ... prekinijo si žeme u planovi o kolačima, čišćenju, šamaranju dječice  ... neugodno im to pričati pred muškim

ko je vidijo djecicu samarat, dabogda mu se ruke osusile...
pa ja... šta ćeš ruke umarati, noge su ionako dulje, ne može ti zbrisati  Wajter raport - Page 38 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.12.14 9:23

a vidi pipi pobjego kad smo ostali sami na forumu.... Wajter raport - Page 38 3114667799

mic mic pipić, dođi dođi, neću ti ništa... ne mlatim veliku djecu, nego nejač  Wajter raport - Page 38 2281111077

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 38 / 40. Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.