kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 39 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 08.12.14 9:36

btw je napisao/la:a vidi pipi pobjego kad smo ostali sami na forumu.... Wajter raport - Page 39 3114667799

mic mic pipić, dođi dođi, neću ti ništa... ne mlatim veliku djecu, nego nejač  Wajter raport - Page 39 2281111077

trazijo sam nesto po ladicama i skuzijo da vise nema odlaganja. Moram ocistiti ladice... Wajter raport - Page 39 1523192931
Pa jebote, samo sto nema palih ustasa i cetnika a kad nesto trazis nema sanse nac. Kolegica iz susjedne sobe obozava moje ladice, nema cega nema. Sad sam skuzijo cak i neke petarde od pitaj boga kada. Steta to ne ispucat ako jos rade... Wajter raport - Page 39 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.12.14 10:27

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:a vidi pipi pobjego kad smo ostali sami na forumu.... Wajter raport - Page 39 3114667799

mic mic pipić, dođi dođi, neću ti ništa... ne mlatim veliku djecu, nego nejač  Wajter raport - Page 39 2281111077

trazijo sam nesto po ladicama i skuzijo da vise nema odlaganja. Moram ocistiti ladice... Wajter raport - Page 39 1523192931
Pa jebote, samo sto nema palih ustasa i cetnika a kad nesto trazis nema sanse nac. Kolegica iz susjedne sobe obozava moje ladice, nema cega nema. Sad sam skuzijo cak i neke petarde od pitaj boga kada. Steta to ne ispucat ako jos rade... Wajter raport - Page 39 1523192931


joj joj joj ... neću o ladicama ... moje vječito prazne otkad su mi cure skontale da u njima uvijek ima zanimljivog pribora za crtanje ... neki dan otišla u novu nabavu i strogo zabranila iznošenje ičega iz mog ureda ... jebote, nisam mogal nać ni jedan najobičniji trokut za crtanje a imala sam ih mali milijon ... o raznim flomasterima i tehničkim olovkama, gumicama i šiljilima da ne govorim Wajter raport - Page 39 3114667799

al zato njihove ladice nemreš ni zatvorit koliko su pune ... ko da imam dva hrčka u kući ... sve nose u svoju sobu i skupljaju u hrpama

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 08.12.14 10:40

kišna glista je napisao/la:

al zato njihove ladice nemreš ni zatvorit koliko su pune ... ko da imam dva hrčka u kući ... sve nose u svoju sobu i skupljaju u hrpama

takve su i moje... Wajter raport - Page 39 1523192931
Vani super, sunce ravnomjerno rasporedjuje svoje zrake na sve prisutne, i bogate i siromasne. Zrak frizak i cist. Idem sad jest....
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.12.14 10:45

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

al zato njihove ladice nemreš ni zatvorit koliko su pune ... ko da imam dva hrčka u kući ... sve nose u svoju sobu i skupljaju u hrpama

takve su i moje... Wajter raport - Page 39 1523192931
Vani super, sunce ravnomjerno rasporedjuje svoje zrake na sve prisutne, i bogate i siromasne. Zrak frizak i cist. Idem sad jest....

nabavi si hrčke pa će ti to redovno čistiti Wajter raport - Page 39 1523192931  ne žalim se jer ionako sve radim na kompu pa mi rijetko treba al volem imati tog pribora i raznih olovčica i pizdarijica ... al eto, došlo mi nešto iscrtati ručno i krenula po pribor kad ono ničeg neeeeejmaaaaa .... počistili hrčci ... čudo, uzeli mi sve kvalitetne selotejpe skupa sa stalkom  a ostavili samo jedan obični s kojim sam maltene na žifce ispilila dok sam mu našla početak  ... kako znaju šta valja !

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.12.14 10:46

moje ladice, ormari, sve je uredno posloženo... di šta uzmem, vraćam na isto mjesto I vječiti red vlada kod mene... slaven je imao svoj lagani kaosić po svom prostoru ali bi onda zanjurga s vremena na vrijeme da bi I on malo reda, pa bi si slagao... cama, caamaa... ne volim nered

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 08.12.14 11:00

kišna glista je napisao/la:

nabavi si hrčke pa će ti to redovno čistiti Wajter raport - Page 39 1523192931  ne žalim se jer ionako sve radim na kompu pa mi rijetko treba al volem imati tog pribora i raznih olovčica i pizdarijica ... al eto, došlo mi nešto iscrtati ručno i krenula po pribor kad ono ničeg neeeeejmaaaaa .... počistili hrčci ... čudo, uzeli mi sve kvalitetne selotejpe skupa sa stalkom  a ostavili samo jedan obični s kojim sam maltene na žifce ispilila dok sam mu našla početak  ... kako znaju šta valja !

Wajter raport - Page 39 1523192931 Wajter raport - Page 39 1523192931 morat ces pocet zakljucavat sluzbeni dijo kuce...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.12.14 11:04

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

nabavi si hrčke pa će ti to redovno čistiti Wajter raport - Page 39 1523192931  ne žalim se jer ionako sve radim na kompu pa mi rijetko treba al volem imati tog pribora i raznih olovčica i pizdarijica ... al eto, došlo mi nešto iscrtati ručno i krenula po pribor kad ono ničeg neeeeejmaaaaa .... počistili hrčci ... čudo, uzeli mi sve kvalitetne selotejpe skupa sa stalkom  a ostavili samo jedan obični s kojim sam maltene na žifce ispilila dok sam mu našla početak  ... kako znaju šta valja !

Wajter raport - Page 39 1523192931  Wajter raport - Page 39 1523192931 morat ces pocet zakljucavat sluzbeni dijo kuce...

a neću ... drago mi je da pokazuju zanimanje za sve to ... i knjige mi znaju rasturiti kad ih krene al dok god ih otvaraju, neću se bunit ... zato i postoje, da ih netko otvara i uči nove stvari ... a vremenom vidim da same dolaze do toga da je lakše funkcionirati ako je neki red u kući ... Wajter raport - Page 39 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 08.12.14 11:07

kišna glista je napisao/la:

a neću ... drago mi je da pokazuju zanimanje za sve to ... i knjige mi znaju rasturiti kad ih krene al dok god ih otvaraju, neću se bunit ... zato i postoje, da ih netko otvara i uči nove stvari ... a vremenom vidim da same dolaze do toga da je lakše funkcionirati ako je neki red u kući ... Wajter raport - Page 39 684758713

meni je doma vise manje uredno ali cesto nesto trazim. Spremim negdje gdje cu toboze lako naci kad mi zatreba i onda normalno ne mozes naci da ga jebes. Bude negdje mimo svih logika Wajter raport - Page 39 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 08.12.14 11:08

inace, lovostaj je plave ribe. Danas nasao friske pismolje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 08.12.14 11:43

btw je napisao/la:a vidi pipi pobjego kad smo ostali sami na forumu.... Wajter raport - Page 39 3114667799

mic mic pipić, dođi dođi, neću ti ništa... ne mlatim veliku djecu, nego nejač  Wajter raport - Page 39 2281111077
Sram me priznati da mi je jučer došlo odvalit malog sa downovim sindromom   Wajter raport - Page 39 4291790801
al došlo mi je....
Mater u šetnji ,a on trčkara iza nje. I ćapne dvd sa izloga i trk..... 
Ja brže bolje van i vičem ejjj. Mater se okrene, ja prstom pokažem "zurick".
Vraća se mali, ja mu otmem dvd i vraćam ga na mjesto,,a on otvara ledo frižider i grabi sladolede.... sve ih zgnječio , ima nevjerojatno jak stisak....
Gledam di mu je krava od matere, jebe se njoj, ne pada joj na pamet malog u red dovesti.... Tek kad sam se proderala "alooo, ovamo dolazi po dijete (mater ti jebem krmačo, mislim se u sebi) ona onako laganini po njega i ni oprostite, ni jebi se, ni ništa.....
Ili je mislila da ću se smilovati pa mu pokloniti pet šest sladoleda i dvd....   Wajter raport - Page 39 3607716369

Nije tu bolesno dijete krivo nego mater mu koju nije briga što on radi
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 08.12.14 11:54

taja je napisao/la:

Nije tu bolesno dijete krivo nego mater mu koju nije briga što on radi

treba kujetini odvalit par samara toliko da se nauci redu.
Ovdje 10 stupnjeva zive vage...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 08.12.14 11:58

ovdje sunčano, 10 stupnjeva također
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.12.14 12:11

pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:

Nije tu bolesno dijete krivo nego mater mu koju nije briga što on radi

treba kujetini odvalit par samara toliko da se nauci redu.
Ovdje 10 stupnjeva zive vage...

ispostaviš joj račun za sve zgnječene sladolede i daš joj ih ... ako neće platiti, policija ... da moje dijete nešto nehotice slomije ili uništi u dućanu zna se da ja kao roditelj moram pokriti troškove nastale štete ... još pustiš malog da sve izgnječi i lijepo ti napravio prometa za taj dan više nego usred sezone

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.12.14 12:12

i ovdje konačno nebo plavo a ne obješeno i sivo ... sunčato Wajter raport - Page 39 684758713 kud nije ovako bilo za vikend nego do jučer sipilo na trenutke

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 08.12.14 12:58

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:

Nije tu bolesno dijete krivo nego mater mu koju nije briga što on radi

treba kujetini odvalit par samara toliko da se nauci redu.
Ovdje 10 stupnjeva zive vage...

ispostaviš joj račun za sve zgnječene sladolede i daš joj ih ... ako neće platiti, policija ... da moje dijete nešto nehotice slomije ili uništi u dućanu zna se da ja kao roditelj moram pokriti troškove nastale štete ... još pustiš malog da sve izgnječi i lijepo ti napravio prometa za taj dan više nego usred sezone
al mater se očito vodi za onim kako nitko neće bolesnom djetetu naplatit, štoviše dat će mu se mukte
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Yehudi 08.12.14 14:17

To je to.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.12.14 23:14

pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:

Nije tu bolesno dijete krivo nego mater mu koju nije briga što on radi

treba kujetini odvalit par samara toliko da se nauci redu.
Ovdje 10 stupnjeva zive vage...


nadam se da je žensku opalila po takuinu tako da joj slijedećeg puta ne padne na pamet ispoljavati svoje frustracije na uštrb tuđih plaća ... 


što se tiče wajtera, stvarno je zahladilo iako je ovo ništa kako u rijeci zna bit .... danas sam bila malo na korzu, dosta ljudi, dosta okićeno ali ne previše ni jednog ni drugog ... brzo sam se vratila u kvart ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Yehudi 09.12.14 7:40

Osunčato, frishko.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 09.12.14 8:16

isto, temperature osjetno pale ali je vedro i preko dana zubato sunčato ... al dok nema vjetra i dalje ugodno ... večernje šetnje i dalje u kratkim rukavima i lagana jakna preko al samo ako nema zaustavljenja ... sinoć srela kolegicu i žena htjela sjesti na klupicu i zapalit ... jebote, smrzla se i brzo nastavila dalje tabanat ... ne smiš stat ako hoćeš da ti bude taman ugodno toplo Wajter raport - Page 39 1523192931


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 09.12.14 8:27

çuo sam na jutarnjoj prognozi da je u Rieci olujna bura iako bas i nisam cuo da nesto dere. Ipak, puse i bogme je studeno obzirom na 5 stupnjeva i buru k tome. Zajebo sam se sto nisam obukao nesto toplije...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 09.12.14 8:30

Jucer mi dosao lik iz informaticke skidat podatke sa ovog kompa na vanjski hard. Misilijo je da ce to trajat 15 minuta ali nije racunao na to koliko sam muzike usnimijo, skidalo do pet popodne.
Zato sam prisilno apstinirao sa foruma negdje od podna pa nadalie...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 09.12.14 8:36

pizda je napisao/la:çuo sam na jutarnjoj prognozi da je u Rieci olujna bura iako bas i nisam cuo da nesto dere. Ipak, puse i bogme je studeno obzirom na 5 stupnjeva i buru k tome. Zajebo sam se sto nisam obukao nesto toplije...

na škurinjama mi je bilo ugodno u majci I tanjoj jaknici, a kad sam stigla na planincah, na vrh drenove - jebate - orkanski visovi... smrzla sam se ko pipica..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 09.12.14 8:39

pizda je napisao/la:Jucer mi dosao lik iz informaticke skidat podatke sa ovog kompa na vanjski hard. Misilijo je da ce to trajat 15 minuta ali nije racunao na to koliko sam muzike usnimijo, skidalo do pet popodne.
Zato sam prisilno apstinirao sa foruma negdje od podna pa nadalie...

e, sad ti je jasnije zašto sam svom programeru dala stari komp da odnese i to radi u svojoj radijoni ... da ne gubimo vrijeme ni on ni ja kad sam vidjela kako takve stvari znaju potrajati satima ... dok on skida podatke sa starog kompa, može raditi nešto drugo korisno a ne sjediti mi po kući i čekati ...al jebat ga, preračunala se ... htjela napravit čovjeku i sebi uslugu, njemu dat posao sebi i njemu uštedit vrijeme i da svi budemo sratni i zadovoljni na kraju ... al ne ispadne uvijek onako kako si zamisliš da će ispasti

inače, kad sam selila podatke sa starog kompa u starom uredu na svoj, jebate, oboje smo prošištali čekajući da se podaci prenesu , isto trajalo satima ... projekata i podataka milion iako nisam ništa privatno držala na tom kompu ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 09.12.14 8:42

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:çuo sam na jutarnjoj prognozi da je u Rieci olujna bura iako bas i nisam cuo da nesto dere. Ipak, puse i bogme je studeno obzirom na 5 stupnjeva i buru k tome. Zajebo sam se sto nisam obukao nesto toplije...

na škurinjama mi je bilo ugodno u majci I tanjoj jaknici, a kad sam stigla na planincah, na vrh drenove - jebate - orkanski visovi... smrzla sam se ko pipica..

baš htjedoh reć da i u rijeci postoje klimatske zone ... jednu godinu sam živjela na gornjoj vežici i klima tamo i u centru skroz različita ... Wajter raport - Page 39 1523192931 oni neboderi nisu humani za živjeti u njima ... sjediš u sobi a kroz fasadu ti puše bura i lelujaju zavjesice Wajter raport - Page 39 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 09.12.14 8:44

kišna glista je napisao/la:
e, sad ti je jasnije zašto sam svom programeru dala stari komp da odnese i to radi u svojoj radijoni ... da ne gubimo vrijeme ni on ni ja kad sam vidjela kako takve stvari znaju potrajati satima ... dok on skida podatke sa starog kompa, može raditi nešto drugo korisno a ne sjediti mi po kući i čekati ...al jebat ga, preračunala se ... htjela napravit čovjeku i sebi uslugu, njemu dat posao sebi i njemu uštedit vrijeme i da svi budemo sratni i zadovoljni na kraju ... al ne ispadne uvijek onako kako si zamisliš da će ispasti

inače, kad sam selila podatke sa starog kompa u starom uredu na svoj, jebate, oboje smo prošištali čekajući da se podaci prenesu , isto trajalo satima ... projekata i podataka milion iako nisam ništa privatno držala na tom kompu ...

da ga je odnijo sad ne bi imao na cemu pisat Wajter raport - Page 39 684758713. Pa nije on stajao pored kompa, stavijo vanjski hard i otisao ali za to vrijeme nisam smijo nista pisat niti surfat. Zato sam spojijo ugodno sa beskorisnim i pospremijo arhivu, pobacao pola toga cime sam zakrcijo ured ali ladice nisam stigao... Wajter raport - Page 39 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 39 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.