kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 3 / 40. Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 31.10.14 9:01

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

pa kad jučer nisam čitala jerbo sam bila bizi cijeli dan ... jebote, što ne ustaneš ranije, tamo negdje oko 4,00 pa napišeš da je ljeto u rijeci da i ja budem u toku Wajter raport - Page 3 1523192931

u 4 ujutro bi mogao napisati samo da je mrak... Wajter raport - Page 3 1523192931

pa upali svoju vidovitost ako već nećeš sijalicu Wajter raport - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 31.10.14 9:04

Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:

bitno da se ideje rađaju...makar se malo i ukrade od drugih:zubo

jednom sam se pokačila sa svojom rođakinjom koja me špotala i rekla da previše odajem svoje ideje i da ću bit razočarata kad mi ih netko ukrade ... eto, ja ne mislim da se radi o krađi ideja nit se ideje mogu krast nit itko može izmislit nešto što već nije izmišljeno ... neš ti puno pameti imat ideju ako nemaš volje realizirat ju ... tak da ja volim da mi ideje kraju oni koji se potrude i oko njihove realizacije ... baš mi je razveselila dan kad sam vidjela da je imala muda otvorit izložbu o turističkom bontonu a ukradenu figuricu predstavila ko turistu u današnjem smislu riječi šta i jest ... lijepo se figurica prošetala malo evropom ( ukrala ju je strana turistkinja ) i vratila kući a da kurca zna ni di je bila nit zašto je tamo bila ... boktejebo, sjetih se odmah uživo i razgovora kad mi se požalila šta joj se dogodilo na poslu ... ona sva u kurcu jerbo je ko ispala sramota da joj kradu ekponate a meni odma ideja kako to okrenut na drugu stranu i voala, ispade baš dobra priča Wajter raport - Page 3 11484130

apsolutno se slažem....sve je viđeno,sve je već negdje ranije rođeno,a ideja je dobra samo ako izrodi nešto produktivno....zapravo ako se dobro prezentira...onako da ima nekog smisla....
odlična ideja o toj izložbi i ukredenoj figuri....Wajter raport - Page 3 1523192931

pa naravno ... sve se da pretočit u nešto vrijedno ako krene u realizaciju ili ubaci u pravi kontekst ... zato volim kad se ljudi koji su produktivni i radišni što više ubacuju u žive konverzacije ... nikad ne znaš šta ćeš bubnut a da će nekom trebat baš to čuti da se pokrene i napravi nešto što je htio napraviti al nije imo mota, motivacije ... ljudi se međusobno trebaju na taj način motivirati i to bi bio nekako moj modus vivendi i baš mi bude lijep svaki dan u kojem vidim da sam uspjela nekome biti motivacija za neki svoj osobni uspjeh .... pa jebote, di ćeš većeg zadovoljstva od toga ? al naravno, i obrnuto ... da netko mene nečim motivira itd itd

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 31.10.14 9:06

otra za obavezama...imam nešto poobavljat:helloo
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 31.10.14 9:09

Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:

bitno da se ideje rađaju...makar se malo i ukrade od drugih:zubo

jednom sam se pokačila sa svojom rođakinjom koja me špotala i rekla da previše odajem svoje ideje i da ću bit razočarata kad mi ih netko ukrade ... eto, ja ne mislim da se radi o krađi ideja nit se ideje mogu krast nit itko može izmislit nešto što već nije izmišljeno ... neš ti puno pameti imat ideju ako nemaš volje realizirat ju ... tak da ja volim da mi ideje kraju oni koji se potrude i oko njihove realizacije ... baš mi je razveselila dan kad sam vidjela da je imala muda otvorit izložbu o turističkom bontonu a ukradenu figuricu predstavila ko turistu u današnjem smislu riječi šta i jest ... lijepo se figurica prošetala malo evropom ( ukrala ju je strana turistkinja ) i vratila kući a da kurca zna ni di je bila nit zašto je tamo bila ... boktejebo, sjetih se odmah uživo i razgovora kad mi se požalila šta joj se dogodilo na poslu ... ona sva u kurcu jerbo je ko ispala sramota da joj kradu ekponate a meni odma ideja kako to okrenut na drugu stranu i voala, ispade baš dobra priča Wajter raport - Page 3 11484130

apsolutno se slažem....sve je viđeno,sve je već negdje ranije rođeno,a ideja je dobra samo ako izrodi nešto produktivno....zapravo ako se dobro prezentira...onako da ima nekog smisla....
odlična ideja o toj izložbi i ukredenoj figuri....Wajter raport - Page 3 1523192931

al eto, odmah mi pala i nova poveznica sa tom rođakinjom ... eto, ona je bila ta koja je prva upoznala onu moju prijateljicu japanku, rekla i da se žena lomi jer je dovukla svašta iz japana i sad nikoga ne zanima to šta je dovukla i doslovno životarila po ulici ko neki ulični performer i svi je zaobilazili samo zato jer se predstavljala kao misionarka jedne japanske kršćanske zajednice pa odma ispade žena neprijatelj broj jedan ... i hop, meni odma sine da se u tim kontejnerima iz japana mora nalaziti nešto zanimljivog, upoznala ženu, zrihtala joj vizu i izložbu i sad smo si super ... jebote, koliko dobrih situacija ljudi u životu propuste jer nisu ili dovoljno radoznali ili dovoljno usmjereni na ono šta netko drugi radi ili misli ... meni je ta japanka obogatila život a eno mi rođakinje i dalje leleče kako je svijet okrutan i kako su svi samo tu da varaju, kradu i manipuliraju jedni s drugima ... ma svak je tamo gdje si sam smjesti biti .. s ponosom sam koza na gromači Wajter raport - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 31.10.14 9:17

nesto radijo, sad u kupovinu jer se radi skratito...Wajter raport - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 31.10.14 9:19

ja odoh  Wajter raport - Page 3 727654710  ... al jebote, ne zauvjek nego nako, malo ... sad ću morati i tu napomenu pisati da mi onaj glavoč ne skoči ponovo i lovi nevidljive udice  Wajter raport - Page 3 11484130 nagutat će se previše zraka a to zna poremetiti gastroenterološku ravnotežu pa bude neugodno onima koji su kraj nje

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 31.10.14 9:35

pizda je napisao/la:nesto radijo, sad u kupovinu jer se radi skratito...Wajter raport - Page 3 684758713
Kako skratito? Zar se kod vas slavi dan zena? ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 31.10.14 10:30

lastavica je napisao/la:
pizda je napisao/la:nesto radijo, sad u kupovinu jer se radi skratito...Wajter raport - Page 3 684758713
Kako skratito? Zar se kod vas slavi dan zena? ....

pa 31-i je, ljudi idu na groblja...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 31.10.14 10:31

vani super vrijeme, na placi tone cvijeca i svijeca...Wajter raport - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 31.10.14 11:02

kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:

bitno da se ideje rađaju...makar se malo i ukrade od drugih:zubo

jednom sam se pokačila sa svojom rođakinjom koja me špotala i rekla da previše odajem svoje ideje i da ću bit razočarata kad mi ih netko ukrade ... eto, ja ne mislim da se radi o krađi ideja nit se ideje mogu krast nit itko može izmislit nešto što već nije izmišljeno ... neš ti puno pameti imat ideju ako nemaš volje realizirat ju ... tak da ja volim da mi ideje kraju oni koji se potrude i oko njihove realizacije ... baš mi je razveselila dan kad sam vidjela da je imala muda otvorit izložbu o turističkom bontonu a ukradenu figuricu predstavila ko turistu u današnjem smislu riječi šta i jest ... lijepo se figurica prošetala malo evropom ( ukrala ju je strana turistkinja ) i vratila kući a da kurca zna ni di je bila nit zašto je tamo bila ... boktejebo, sjetih se odmah uživo i razgovora kad mi se požalila šta joj se dogodilo na poslu ... ona sva u kurcu jerbo je ko ispala sramota da joj kradu ekponate a meni odma ideja kako to okrenut na drugu stranu i voala, ispade baš dobra priča Wajter raport - Page 3 11484130
s ovim se apsolutno slažem... zaboravljamo kolektivnu svijest i da sve ono, za što mislimo da je samo naša ideja, je vjerojatno već i kod drugih ideja, ako ne i realiziracija ...

i ma kako dobra ideja bila, ne vrijedi po klinca, jalova je, dok je netko ne realizira...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 31.10.14 11:05

vrijeme je savršeno... najavili su lijep vikend... odoh u brda...  Wajter raport - Page 3 1521376178
ups... htjedoh reći odoh se popeti  Wajter raport - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 31.10.14 11:50

btw je napisao/la:vrijeme je savršeno... najavili su lijep vikend... odoh u brda...  Wajter raport - Page 3 1521376178
ups... htjedoh reći odoh se popeti  Wajter raport - Page 3 1523192931

bogme se ti namucis prije samog seksa, kako ti samo ne prisjedne... Wajter raport - Page 3 684758713 Da se ja moram popet na Triglav zbog seksa naprasno bi postao selfie... Wajter raport - Page 3 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 31.10.14 12:01

odoh i ja opet nakratko .. jebote, sad mi čudno kad nema tempere ... uvukla mi se pod kožu pa mi fali Wajter raport - Page 3 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 31.10.14 12:04

kišna glista je napisao/la:odoh i ja opet nakratko .. jebote, sad mi čudno kad nema tempere ... uvukla mi se pod kožu pa mi fali Wajter raport - Page 3 1619348112

doc ce ona, cekaj dok sve obidje... Wajter raport - Page 3 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 31.10.14 12:14

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:vrijeme je savršeno... najavili su lijep vikend... odoh u brda...  Wajter raport - Page 3 1521376178
ups... htjedoh reći odoh se popeti  Wajter raport - Page 3 1523192931

bogme se ti namucis prije samog seksa, kako ti samo ne prisjedne... Wajter raport - Page 3 684758713 Da se ja moram popet na Triglav zbog seksa naprasno bi postao selfie... Wajter raport - Page 3 1523192931
Wajter raport - Page 3 3114667799
a moj pipi, nije mi lako... puno se mučim i malo seksam... al štaćeš, tako mi je grah pao...  Wajter raport - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 31.10.14 12:15

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:odoh i ja opet nakratko .. jebote, sad mi čudno kad nema tempere ... uvukla mi se pod kožu pa mi fali Wajter raport - Page 3 1619348112

doc ce ona, cekaj dok sve obidje... Wajter raport - Page 3 1523192931

šta ima obilaziti ? očito je da ne može bez nas ... kod esca se nije usudila pisati a kod nas može i smije kako joj se hoće jerbo smo tolerantni i svakog usera ugostimo kao da je naš vlastiti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 31.10.14 12:25

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:odoh i ja opet nakratko .. jebote, sad mi čudno kad nema tempere ... uvukla mi se pod kožu pa mi fali Wajter raport - Page 3 1619348112

doc ce ona, cekaj dok sve obidje... Wajter raport - Page 3 1523192931

šta ima obilaziti ? očito je da ne može bez nas ... kod esca se nije usudila pisati a kod nas može i smije kako joj se hoće jerbo smo tolerantni i svakog usera ugostimo kao da je naš vlastiti

jebiga, ima zena posla, ne potcjenjuj je...Wajter raport - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 31.10.14 13:03

vajter predivan za dubit bundeve Wajter raport - Page 3 1523192931 večeras je kod mene fešta od vještica i brdo djece opet ... baš me zanima šta će ove godine izmisliti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 31.10.14 14:15

kišna glista je napisao/la:vajter predivan za dubit bundeve Wajter raport - Page 3 1523192931  večeras je kod mene fešta od vještica i brdo djece opet ... baš me zanima šta će ove godine izmisliti

meni mala ima neku haloween proslavu kod prijateljice.....male vještice se sastaju  Wajter raport - Page 3 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 31.10.14 14:23

Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:vajter predivan za dubit bundeve Wajter raport - Page 3 1523192931  večeras je kod mene fešta od vještica i brdo djece opet ... baš me zanima šta će ove godine izmisliti

meni mala ima neku haloween proslavu kod prijateljice.....male vještice se sastaju  Wajter raport - Page 3 11484130

meni je žao sada djece kojima roditelji ne dozvoljavaju maskirati se niti prisustvovati tome ... došla mi mala sa kolegicom da nagovaram njenu mamu da ju pusti ... jebat ga, ne petljam se u takve stvari rekoh ... svak nek sluša svoju mamu ... jebote budalaština ... danas se ne smiju maskirati al za maškare smiju a oboje su tekovine paganizma i u biti sa vrlo sličnom simbolikom ... nejde im ta kristjanizacija pagana nikako Wajter raport - Page 3 1523192931 dobro su nekada učene i pametne nazivali vješticama i vješcima ... pa sama riječ veli o čem se radi ... o vještim ljudima ... nisu se proganjali i palili nevještice i nevješci nego obrnuto da se zatre pamet što je u mnogim slučajevima i uspjelo ljudima Wajter raport - Page 3 3114667799 ali ne u mojoj kući Wajter raport - Page 3 439160543

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 31.10.14 14:30

kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:vajter predivan za dubit bundeve Wajter raport - Page 3 1523192931  večeras je kod mene fešta od vještica i brdo djece opet ... baš me zanima šta će ove godine izmisliti

meni mala ima neku haloween proslavu kod prijateljice.....male vještice se sastaju  Wajter raport - Page 3 11484130

meni je žao sada djece kojima roditelji ne dozvoljavaju maskirati se niti prisustvovati tome ... došla mi mala sa kolegicom da nagovaram njenu mamu da ju pusti ... jebat ga, ne petljam se u takve stvari rekoh ... svak nek sluša svoju mamu ... jebote budalaština ... danas se ne smiju maskirati al za maškare smiju a oboje su tekovine paganizma i u biti sa vrlo sličnom simbolikom ... nejde im ta kristjanizacija pagana nikako Wajter raport - Page 3 1523192931  dobro su nekada učene i pametne nazivali vješticama i vješcima ... pa sama riječ veli o čem se radi ... o vještim ljudima ... nisu se proganjali i palili nevještice i nevješci nego obrnuto da se zatre pamet što je u mnogim slučajevima i uspjelo ljudima Wajter raport - Page 3 3114667799  ali ne u mojoj kući  Wajter raport - Page 3 439160543
pa da...i ovdje neke iz razreda neće doći jer im roditelji ne daju....a dobro poštujem ja to,ali za maškare se ne gleda kao nepoštivanje vjere.....ne znam....zbrčakno je to često...a meni baš fora da će se igrat skupa i lijepo družit uz bundeve  Wajter raport - Page 3 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 01.11.14 10:58

Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:vajter predivan za dubit bundeve Wajter raport - Page 3 1523192931  večeras je kod mene fešta od vještica i brdo djece opet ... baš me zanima šta će ove godine izmisliti

meni mala ima neku haloween proslavu kod prijateljice.....male vještice se sastaju  Wajter raport - Page 3 11484130

meni je žao sada djece kojima roditelji ne dozvoljavaju maskirati se niti prisustvovati tome ... došla mi mala sa kolegicom da nagovaram njenu mamu da ju pusti ... jebat ga, ne petljam se u takve stvari rekoh ... svak nek sluša svoju mamu ... jebote budalaština ... danas se ne smiju maskirati al za maškare smiju a oboje su tekovine paganizma i u biti sa vrlo sličnom simbolikom ... nejde im ta kristjanizacija pagana nikako Wajter raport - Page 3 1523192931  dobro su nekada učene i pametne nazivali vješticama i vješcima ... pa sama riječ veli o čem se radi ... o vještim ljudima ... nisu se proganjali i palili nevještice i nevješci nego obrnuto da se zatre pamet što je u mnogim slučajevima i uspjelo ljudima Wajter raport - Page 3 3114667799  ali ne u mojoj kući  Wajter raport - Page 3 439160543
pa da...i ovdje neke iz razreda neće doći jer im roditelji ne daju....a dobro poštujem ja to,ali za maškare se ne gleda kao nepoštivanje vjere.....ne znam....zbrčakno je to često...a meni baš fora da će se igrat skupa i lijepo družit uz bundeve  Wajter raport - Page 3 11484130
iskreno ni ja ne volim ta uvozna američka sranja... noć vještica, valentinovo, zahvalni dan itd...imamo dovoljno svojih običaja, čemu uvođenje tuđih...
ako gledamo s vjerske strane gledišta, neprimjerno je da se dan pred svisvete veličaju vještice, pa nije čudno da neki roditelji ne puštaju djecu na te zabave... 
ovdje je danas dan mrtvih (u hr sutra, ako se ne varam) i opet dođemo do istog... prisjećamo se onih koje smo izgubili paljenjem svijeća, uređenjem grobova, meditacijom, molitvom (kako kome paše) nekako mi se bundeve ne uklapaju u sve to i nikad nisam prihvatila taj običaj... 

sinoć je vanka bilo tek nekoliko našemljenih, puno manje nego sam očekivala...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 01.11.14 11:01

btw je napisao/la:
Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:

meni mala ima neku haloween proslavu kod prijateljice.....male vještice se sastaju  Wajter raport - Page 3 11484130

meni je žao sada djece kojima roditelji ne dozvoljavaju maskirati se niti prisustvovati tome ... došla mi mala sa kolegicom da nagovaram njenu mamu da ju pusti ... jebat ga, ne petljam se u takve stvari rekoh ... svak nek sluša svoju mamu ... jebote budalaština ... danas se ne smiju maskirati al za maškare smiju a oboje su tekovine paganizma i u biti sa vrlo sličnom simbolikom ... nejde im ta kristjanizacija pagana nikako Wajter raport - Page 3 1523192931  dobro su nekada učene i pametne nazivali vješticama i vješcima ... pa sama riječ veli o čem se radi ... o vještim ljudima ... nisu se proganjali i palili nevještice i nevješci nego obrnuto da se zatre pamet što je u mnogim slučajevima i uspjelo ljudima Wajter raport - Page 3 3114667799  ali ne u mojoj kući  Wajter raport - Page 3 439160543
pa da...i ovdje neke iz razreda neće doći jer im roditelji ne daju....a dobro poštujem ja to,ali za maškare se ne gleda kao nepoštivanje vjere.....ne znam....zbrčakno je to često...a meni baš fora da će se igrat skupa i lijepo družit uz bundeve  Wajter raport - Page 3 11484130
iskreno ni ja ne volim ta uvozna američka sranja... noć vještica, valentinovo, zahvalni dan itd...imamo dovoljno svojih običaja, čemu uvođenje tuđih...
ako gledamo s vjerske strane gledišta, neprimjerno je da se dan pred svisvete veličaju vještice, pa nije čudno da neki roditelji ne puštaju djecu na te zabave... 
ovdje je danas dan mrtvih (u hr sutra, ako se ne varam) i opet dođemo do istog... prisjećamo se onih koje smo izgubili paljenjem svijeća, uređenjem grobova, meditacijom, molitvom (kako kome paše) nekako mi se bundeve ne uklapaju u sve to i nikad nisam prihvatila taj običaj... 

sinoć je vanka bilo tek nekoliko našemljenih, puno manje nego sam očekivala...
Točno, nema nikakve logike....
A i što je noć vještica? Zašto bih to trebala slaviti?
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 01.11.14 11:08

taja je napisao/la:

Točno, nema nikakve logike....
A i što je noć vještica? Zašto bih to trebala slaviti?
nešto kao naše maškare, ali s poantom na svijeta mrtvih... 
ma uglavnom klinci uživaju u tim zabavama, jer je sve tako straaaaššššno i mistično  Wajter raport - Page 3 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 01.11.14 11:10

btw je napisao/la:
taja je napisao/la:

Točno, nema nikakve logike....
A i što je noć vještica? Zašto bih to trebala slaviti?
nešto kao naše maškare, ali s poantom na svijeta mrtvih... 
ma uglavnom klinci uživaju u tim zabavama, jer je sve tako straaaaššššno i mistično  Wajter raport - Page 3 684758713
mislim da kod nas to nitko ne drži,možda u domovima, ne znam....
Sinoć je bilo veselo jer je petak al tako je svaki petak
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 40. Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.