kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako smo danas?

Stranica 9 / 40. Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next

Go down

Kako smo danas? - Page 9 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Yehudi 05.12.14 17:37

lastavica je napisao/la:
pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
pizda je napisao/la:

kako kome, Glsiti je to prasak a nama prašak... Kako smo danas? - Page 9 1523192931
prašak za sve kombinacije ....

to pamtim jos ko klinac, stara pila kad bi je glava bolila. Sto je najfora i apotekarica je ista ko i onda. Zena je ili pronasla eliksir mladosti ili ju je neosjetno zamjenila kcer koja je ista ona...Kako smo danas? - Page 9 684758713

da, i ja to pamtim iz doba moje mladosti  Kako smo danas? - Page 9 1523192931 .... ej, onaj feeling da te baci unazad 100 godina doživim svaki put kada uđem u neki brodokomercov dućan. trebalo mi je par stavrčica i prekjučer odem u brodokomerc gore na turnić pa sam se sjetila redova za kavu ili prašak koje sam čekala, sad za mamu, pa ovu susjedu, pa za onu drugu na drugoj kasi i tako ....  Kako smo danas? - Page 9 1523192931
O Evo kako je to čudno. Od 20 God. svih mogućih stvari ljudi se sjećaju jedino toga da su se mučili stajući u redu ispred dućana za kavu, ili prašak.
 Pa i danas ljudi stoje u redu za  mobitele(čak noćivaju isprid dućana) a vama je to -čekanje u redu- ( koje je potrajalo misec-dva) kao nabilo doživotne traume i ogorčenost na " bivši nrežim" i državu.
 Jeli netko obolio od PTSP-a radi toga?
 Ja danas vidim redove isprid kontejnera...........stvarno. Sidim u kafiću jedno uru dvije pa vidim kako se isprid kontejnera izmjenjuju razni likovi.....2-3njih chekiraju sadržaj za uru vrimena.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 9 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 05.12.14 17:56

Yehudi je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
prašak za sve kombinacije ....

to pamtim jos ko klinac, stara pila kad bi je glava bolila. Sto je najfora i apotekarica je ista ko i onda. Zena je ili pronasla eliksir mladosti ili ju je neosjetno zamjenila kcer koja je ista ona...Kako smo danas? - Page 9 684758713

da, i ja to pamtim iz doba moje mladosti  Kako smo danas? - Page 9 1523192931 .... ej, onaj feeling da te baci unazad 100 godina doživim svaki put kada uđem u neki brodokomercov dućan. trebalo mi je par stavrčica i prekjučer odem u brodokomerc gore na turnić pa sam se sjetila redova za kavu ili prašak koje sam čekala, sad za mamu, pa ovu susjedu, pa za onu drugu na drugoj kasi i tako ....  Kako smo danas? - Page 9 1523192931
O Evo kako je to čudno. Od 20 God. svih mogućih stvari ljudi se sjećaju jedino toga da su se mučili stajući u redu ispred dućana za kavu, ili prašak.
 Pa i danas ljudi stoje u redu za  mobitele(čak noćivaju isprid dućana) a vama je to -čekanje u redu- ( koje je potrajalo misec-dva) kao nabilo doživotne traume i ogorčenost na " bivši nrežim" i državu.
 Jeli netko obolio od PTSP-a radi toga?
 Ja danas vidim redove isprid kontejnera...........stvarno. Sidim u kafiću jedno uru dvije pa vidim kako se isprid kontejnera izmjenjuju razni likovi.....2-3njih chekiraju sadržaj za uru vrimena.



ti si totalno fulao i šefa i stanicu .... ne pripisuj mi nešto što nisam rekla a niti kontekst ne ide u tom smjeru.
prisjetila sam se ja samo jednog segmenta ali o onom mračnom dobu mogla bih ti pisati samo dobro, jer tad sam bila dijete i imala sve!!!!! ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 9 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Yehudi 05.12.14 18:25

ti si totalno fulao i šefa i stanicu .... ( i sto metri pruge) 
 Sve pet, znaš da tu malo karikiramo i od muhe činimo slona( nije zlonamjerno) Kako smo danas? - Page 9 727654710

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 9 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 05.12.14 23:51

Yehudi je napisao/la:ti si totalno fulao i šefa i stanicu .... ( i sto metri pruge) 
 Sve pet, znaš da tu malo karikiramo i od muhe činimo slona( nije zlonamjerno) Kako smo danas? - Page 9 727654710


... ali dotakao si se nečega iz čega bi se mogla napraviti dobra tema ( po ne znam koji put Kako smo danas? - Page 9 3111943984 .... ) .... nismo dugo o ustašama i partizanima ....  Kako smo danas? - Page 9 27287599

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 9 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Yehudi 06.12.14 4:46

Kako smo danas? - Page 9 1523192931

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 9 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 07.12.14 1:41

udavi me kašalj... ne prijaju mi više cigarete... šmrc

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 9 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Lena 07.12.14 7:47

btw je napisao/la:udavi me kašalj... ne prijaju mi više cigarete... šmrc

sad prestani pušit.... Kako smo danas? - Page 9 11484130

pij čajeve,med i limun.....iako kad te uhvati gadno zapravo treba čekat da prođe...ali ne odmaže malo pojačat ove stvari
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 9 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 07.12.14 11:29

Lena je napisao/la:
btw je napisao/la:udavi me kašalj... ne prijaju mi više cigarete... šmrc

sad prestani pušit.... Kako smo danas? - Page 9 11484130

pij čajeve,med i limun.....iako kad te uhvati gadno zapravo treba čekat da prođe...ali ne odmaže malo pojačat ove stvari
aha... saću ja  Kako smo danas? - Page 9 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 9 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  RobinUd 07.12.14 15:08

lastavica je napisao/la: prema tebi dole preko puta popravnog doma .....
Zar Pizda stanuje u popravnom domu ??
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 850
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 9 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 07.12.14 22:24

nasekirano... čitala sam vrancuze... eno mi se darla OPET upucava maci.... Kako smo danas? - Page 9 27287599

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 9 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 07.12.14 22:58

RobinUd je napisao/la:
lastavica je napisao/la: prema tebi dole preko puta popravnog doma .....
Zar Pizda stanuje u popravnom domu ??

ma ne  Kako smo danas? - Page 9 1619348112)))) ... od moje kuće u smjeru pipinog kvarta na pola puta je popravni dom ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 9 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 08.12.14 9:19

lastavica je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
lastavica je napisao/la: prema tebi dole preko puta popravnog doma .....
Zar Pizda stanuje u popravnom domu ??

ma ne  Kako smo danas? - Page 9 1619348112)))) ... od moje kuće u smjeru pipinog kvarta na pola puta je popravni dom ....
idealno mjesto da se vas dvoje napokon sretnete... na pol puta  Kako smo danas? - Page 9 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 9 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 08.12.14 9:37

btw je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
lastavica je napisao/la: prema tebi dole preko puta popravnog doma .....
Zar Pizda stanuje u popravnom domu ??

ma ne  Kako smo danas? - Page 9 1619348112)))) ... od moje kuće u smjeru pipinog kvarta na pola puta je popravni dom ....
idealno mjesto da se vas dvoje napokon sretnete... na pol puta  Kako smo danas? - Page 9 1523192931

spoj kod popravnog doma a navecer kod rijeckog zatvora...Kako smo danas? - Page 9 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 9 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 09.12.14 23:11

umornao... i... pomalo sjetno...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 9 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  RobinUd 10.12.14 1:11

Postoje dani, kad se kojesta podogadja.
Jedan od tih dana je bio (i) danas.
Dosao prijatelj u posjetu, zove me na pice i eventualno nesto sitno prigristi (misli da mi nesto duguje... ono, vjecne usluge, i to).
Vozimo se javnim prijevozom, nekoliko stanica.
CIm smo usli, sretnemo zajednickog prijatelja, nekad smo zajedno svirali. Nismo ga vidjeli desetak godina.
(Taj je u medjuvremenu imao mozdani udar...i sve sta uz to ide.)
Nakon pola sata sretnemo drugog prijatelja, isto glazbenika. Taj, s kojim sam bio, poducavao je kcer od ovog, kojeg smo sreli.
Nismo ga vidjeli desetak godina.
Popili i ugrizli nesto... na putu doma, sretnemo jednog malo "friskijeg", njega nismo vidjeli nekih pet-sest godina.

Sta ce biti sljedece ??
Smak svijeta ??
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 850
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 9 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Yehudi 10.12.14 5:17

Neće biti smak Svijeta jer se bivši i budući glazbenici ( svi su -svirali u bendu osim mene Kako smo danas? - Page 9 1523192931) voze u trambelaju. Možda.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 9 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 10.12.14 5:51

Poprave se osjecam jebachki,,kao da sam na grupnjaku,,,iziskuje pun kurac energije,,moram priznati da nisam za bacit,,iako su meni neki dragi ljudi zabrinuli...Kako smo danas? - Page 9 684758713)Jeben je osjecaj kad  se osjecash fizichko psihichki  superiororan u odnosu na situaciju:Kako smo danas? - Page 9 1619348112 Moja je deviza,,kad ucerash,,pa nisi valjda toliko glup da cesh vadit dok ne svrshish Kako smo danas? - Page 9 1354420400 Kako smo danas? - Page 9 3776795594 Kako smo danas? - Page 9 2733991369 Kako smo danas? - Page 9 225923490 Kako smo danas? - Page 9 225923490 Kako smo danas? - Page 9 225923490 Kako smo danas? - Page 9 225923490

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 9 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 10.12.14 6:41

RobinUd je napisao/la:Postoje dani, kad se kojesta podogadja.
Jedan od tih dana je bio (i) danas.
Dosao prijatelj u posjetu, zove me na pice i eventualno nesto sitno prigristi (misli da mi nesto duguje... ono, vjecne usluge, i to).
Vozimo se javnim prijevozom, nekoliko stanica.
CIm smo usli, sretnemo zajednickog prijatelja, nekad smo zajedno svirali. Nismo ga vidjeli desetak godina.
(Taj je u medjuvremenu imao mozdani udar...i sve sta uz to ide.)
Nakon pola sata sretnemo drugog prijatelja, isto glazbenika. Taj, s kojim sam bio, poducavao je kcer od ovog, kojeg smo sreli.
Nismo ga vidjeli desetak godina.
Popili i ugrizli nesto... na putu doma, sretnemo jednog malo "friskijeg", njega nismo vidjeli nekih pet-sest godina.

Sta ce biti sljedece ??
Smak svijeta ??

pa jebemu, ako ti se nareda nekoliko nepovoljnih slučajeva tokom dana, onda to smatramo normalnim a ako naletiš na nekoliko starih prijatelja u toku dana onda je to ko predznak apokalipse ... nemoj tako, ta ne živiš u americi ... kod nas bi to još trebalo spadati pod normalnim ... nenormalno je to da se niste toliko godina vidjeli ako ste si bili dobri Kako smo danas? - Page 9 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 9 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Lena 10.12.14 8:09

RobinUd je napisao/la:Postoje dani, kad se kojesta podogadja.
Jedan od tih dana je bio (i) danas.
Dosao prijatelj u posjetu, zove me na pice i eventualno nesto sitno prigristi (misli da mi nesto duguje... ono, vjecne usluge, i to).
Vozimo se javnim prijevozom, nekoliko stanica.
CIm smo usli, sretnemo zajednickog prijatelja, nekad smo zajedno svirali. Nismo ga vidjeli desetak godina.
(Taj je u medjuvremenu imao mozdani udar...i sve sta uz to ide.)
Nakon pola sata sretnemo drugog prijatelja, isto glazbenika. Taj, s kojim sam bio, poducavao je kcer od ovog, kojeg smo sreli.
Nismo ga vidjeli desetak godina.
Popili i ugrizli nesto... na putu doma, sretnemo jednog malo "friskijeg", njega nismo vidjeli nekih pet-sest godina.

Sta ce biti sljedece ??
Smak svijeta ??

tako se to namjesti i zapitaš se kako je moguće.....
meni se često dogodi da nakon dugo vremena mislim o nekome i kažem ajde idem nazvat nisam jako dugo i onda mi ta osoba kaže-baš sam mislila na tebe....
misli nam putuju i kreuraju i naše putešestvije
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 9 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 10.12.14 8:13

[quote="Lena"

tako se to namjesti i zapitaš se kako je moguće.....
meni se često dogodi da nakon dugo vremena mislim o nekome i kažem ajde idem nazvat nisam jako dugo i onda mi ta osoba kaže-baš sam mislila na tebe....
misli nam putuju i kreuraju i naše putešestvije[/quote]

kada bi ljudi živjeli vjerujući na taj način u pozitivne misli i događaje koje na taj način prizivamo, svima bi nam bilo bolje ... meni sinkroniciteti nisu uopće nemogući niti nešto što si umišljamo, čakštaviše, stalno se dešavaju samo mi ne vjerujemo u to al svejedno se događaju stvari na način kako i treba da se dogode obzirom na naše misli ... pozitivnim ljudima se dešavaju pozitivnije stvari a oni koji su negativni, sami prizivaju negativu na sebe ... nitko me ne može ubijediti da to nije tako ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 9 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Lena 10.12.14 8:23

kišna glista je napisao/la:[quote="Lena"

tako se to namjesti i zapitaš se kako je moguće.....
meni se često dogodi da nakon dugo vremena mislim o nekome i kažem ajde idem nazvat nisam jako dugo i onda mi ta osoba kaže-baš sam mislila na tebe....
misli nam putuju i kreuraju i naše putešestvije

kada bi ljudi živjeli vjerujući na taj način u pozitivne misli i događaje koje na taj način prizivamo, svima bi nam bilo bolje ... meni sinkroniciteti nisu uopće nemogući niti nešto što si umišljamo, čakštaviše, stalno se dešavaju samo mi ne vjerujemo u to al svejedno se događaju stvari na način kako i treba da se dogode obzirom na naše misli ... pozitivnim ljudima se dešavaju pozitivnije stvari a oni koji su negativni, sami prizivaju negativu na sebe ... nitko me ne može ubijediti da to nije tako ... [/quote]


slažem se.....i ja mislim da na jedan način kreiramo i prizivamo neke događaje,a i ljude......naravno da treba i djelovati,ali i misli su jak medij.....

idem obavit spizu...kasnije mi se ne da  Kako smo danas? - Page 9 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 9 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 10.12.14 8:33

btw je napisao/la:umornao... i... pomalo sjetno...

sto bi rec, to mi ne ide uz tebe... Kako smo danas? - Page 9 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 9 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 10.12.14 8:35

RobinUd je napisao/la:

Sta ce biti sljedece ??
Smak svijeta ??

zasto smak, pa valjda imas jos kojeg prijatelja...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 9 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 10.12.14 8:36

zingaro je napisao/la:Poprave se osjecam jebachki,,kao da sam na grupnjaku,,,iziskuje pun kurac energije,,moram priznati da nisam za bacit,,iako su meni neki dragi ljudi zabrinuli...Kako smo danas? - Page 9 684758713)Jeben je osjecaj kad  se osjecash fizichko psihichki  superiororan u odnosu na situaciju:Kako smo danas? - Page 9 1619348112 Moja je deviza,,kad ucerash,,pa nisi valjda toliko glup da cesh vadit dok ne svrshish Kako smo danas? - Page 9 1354420400 Kako smo danas? - Page 9 3776795594 Kako smo danas? - Page 9 2733991369 Kako smo danas? - Page 9 225923490 Kako smo danas? - Page 9 225923490 Kako smo danas? - Page 9 225923490 Kako smo danas? - Page 9 225923490

a evo cige, nije hospitaliziran. Dapace, uvijek isto svjez i orginalan... Kako smo danas? - Page 9 3776795594
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 9 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 10.12.14 10:24

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:umornao... i... pomalo sjetno...

sto bi rec, to mi ne ide uz tebe... Kako smo danas? - Page 9 1523192931
ma napuši se magare jedno  Kako smo danas? - Page 9 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 9 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 9 / 40. Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.